LiveFootball Hockey : Russia

MHL live scores, league table, hockey fixtures


 

20:00 (GMT+2)

21 August 2014

League Table

Russia – MHL – Eastern

#Team NamePWWOTLOTLFAGDPTS
1Avto Yekaterinburg000000000
1Belye Medvedi000000000
1Belye Tigry000000000
1Chaika000000000
1HC Chelny Juniors000000000
1Irbis Kazan000000000
1Junior Kurgan000000000
1Kristall Berdsk000000000
1Kuznetskie Medvedi000000000
1Ladya Togliatti Juniors000000000
1Mamonty Yugry000000000
1Olimpiya Kirovo-Chepetsk000000000
1Omskie Yastreby000000000
1Reaktor000000000
1Sibirskie Snaipery000000000
1Snezhnye Barsy000000000
1Stalnye Lisy000000000
1Tolpar000000000
1Tyumensky Legion000000000

League Table

Russia – MHL – Western

#Team NamePWWOTLOTLFAGDPTS
1Almaz000000000
1Amurskie Tigry000000000
1Atlanty000000000
1Berkuty Kubani000000000
1Dinamo Shinnik000000000
1Dynamo St. Petersburg Juniors000000000
1Energie Karlovy Vary000000000
1HC MVD Juniors000000000
1HC Riga000000000
1Kapitan Stupino000000000
1Krasnaya Armiya000000000
1Loko000000000
1MHC Khimik000000000
1MHC Spartak000000000
1Russkie Vityazi000000000
1Sakhalinskie Akuly000000000
1Salzburg II000000000
1Serebryanye Lvy000000000
1SKA-1946000000000
1Yunost000000000

Fixtures

Russia – MHL

Monday, 1 September 2014
16:30
Almaz
Kapitan Stupino
Tuesday, 2 September 2014
12:00
Serebryanye Lvy
Amurskie Tigry
13:00
Stalnye Lisy
Kuznetskie Medvedi
15:00
Belye Medvedi
Kristall Berdsk
15:00
Chaika
Avto Yekaterinburg
16:30
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
Junior Kurgan
17:00
SKA-1946
Sakhalinskie Akuly
Wednesday, 3 September 2014
16:00
Reaktor
Sibirskie Snaipery
16:30
Almaz
Russkie Vityazi
16:30
Dynamo St. Petersburg Juniors
Berkuty Kubani
16:30
HC Chelny Juniors
Tyumensky Legion
16:30
Irbis Kazan
Mamonty Yugry
17:00
Ladya Togliatti Juniors
Omskie Yastreby
17:30
Dinamo Shinnik
MHC Spartak
17:30
Loko
Kapitan Stupino
17:30
Yunost
Krasnaya Armiya
18:00
Energie Karlovy Vary
Atlanty
18:00
Salzburg II
MHC Khimik
18:35
HC Riga
HC MVD Juniors
Thursday, 4 September 2014
12:00
Serebryanye Lvy
Sakhalinskie Akuly
13:00
Stalnye Lisy
Kristall Berdsk
15:00
Belye Medvedi
Kuznetskie Medvedi
15:00
Chaika
Junior Kurgan
16:30
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
Avto Yekaterinburg
17:00
SKA-1946
Amurskie Tigry
Friday, 5 September 2014
14:00
Salzburg II
Atlanty
14:30
Tolpar
Snezhnye Barsy
16:00
Reaktor
Omskie Yastreby
16:30
Dynamo St. Petersburg Juniors
HC MVD Juniors
16:30
HC Chelny Juniors
Mamonty Yugry
16:30
Irbis Kazan
Tyumensky Legion
17:00
Ladya Togliatti Juniors
Sibirskie Snaipery
17:30
Dinamo Shinnik
Krasnaya Armiya
17:30
Loko
Russkie Vityazi
17:30
Yunost
MHC Spartak
18:00
Energie Karlovy Vary
MHC Khimik
18:35
HC Riga
Berkuty Kubani
Saturday, 6 September 2014
11:00
SKA-1946
Kapitan Stupino
Sunday, 7 September 2014
10:00
Belye Medvedi
Snezhnye Barsy
11:00
Chaika
Kristall Berdsk
11:00
Irbis Kazan
Avto Yekaterinburg
11:00
Ladya Togliatti Juniors
Mamonty Yugry
12:00
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
Kuznetskie Medvedi
12:00
Serebryanye Lvy
Kapitan Stupino
12:30
Dinamo Shinnik
Amurskie Tigry
12:30
Yunost
Sakhalinskie Akuly
15:00
HC Chelny Juniors
Junior Kurgan
16:05
HC Riga
Krasnaya Armiya
Monday, 8 September 2014
14:30
Tolpar
Sibirskie Snaipery
15:00
Belye Tigry
Omskie Yastreby
16:00
Reaktor
Tyumensky Legion
17:00
SKA-1946
Russkie Vityazi
Tuesday, 9 September 2014
12:00
Serebryanye Lvy
Russkie Vityazi
13:00
Stalnye Lisy
Snezhnye Barsy
15:00
Chaika
Kuznetskie Medvedi
16:30
Almaz
MHC Khimik
16:30
Dynamo St. Petersburg Juniors
Krasnaya Armiya
16:30
HC Chelny Juniors
Avto Yekaterinburg
16:30
Irbis Kazan
Junior Kurgan
16:30
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
Kristall Berdsk
17:30
Dinamo Shinnik
Sakhalinskie Akuly
17:30
Loko
Atlanty
17:30
Yunost
Amurskie Tigry
18:00
Energie Karlovy Vary
HC MVD Juniors
18:00
Salzburg II
Berkuty Kubani
18:35
HC Riga
MHC Spartak
Wednesday, 10 September 2014
14:30
Tolpar
Omskie Yastreby
15:00
Belye Tigry
Sibirskie Snaipery
16:00
Reaktor
Mamonty Yugry
17:00
Ladya Togliatti Juniors
Tyumensky Legion
Thursday, 11 September 2014
16:30
Almaz
Atlanty
16:30
Dynamo St. Petersburg Juniors
MHC Spartak
17:30
Loko
MHC Khimik
18:00
Energie Karlovy Vary
Berkuty Kubani
18:00
Salzburg II
HC MVD Juniors
Sunday, 14 September 2014
8:00
Kristall Berdsk
Irbis Kazan
8:00
Kuznetskie Medvedi
HC Chelny Juniors
8:00
Omskie Yastreby
Belye Medvedi
8:00
Sibirskie Snaipery
Stalnye Lisy
9:00
Avto Yekaterinburg
Ladya Togliatti Juniors
11:00
Russkie Vityazi
Dinamo Shinnik
13:00
Junior Kurgan
Reaktor
13:00
Mamonty Yugry
Belye Tigry
13:00
Snezhnye Barsy
Chaika
13:00
Tyumensky Legion
Tolpar
15:00
Kapitan Stupino
Yunost
Monday, 15 September 2014
16:00
Atlanty
SKA-1946
16:30
MHC Khimik
Serebryanye Lvy
17:00
Berkuty Kubani
Almaz
17:00
HC MVD Juniors
Loko
17:30
MHC Spartak
Salzburg II
Tuesday, 16 September 2014
10:00
Amurskie Tigry
Dynamo St. Petersburg Juniors
10:30
Sakhalinskie Akuly
HC Riga
12:00
Omskie Yastreby
Stalnye Lisy
13:00
Avto Yekaterinburg
Reaktor
13:00
Kristall Berdsk
HC Chelny Juniors
13:00
Kuznetskie Medvedi
Irbis Kazan
13:00
Sibirskie Snaipery
Belye Medvedi
14:30
Junior Kurgan
Ladya Togliatti Juniors
15:00
Mamonty Yugry
Tolpar
15:00
Russkie Vityazi
Yunost
15:00
Snezhnye Barsy
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
15:00
Tyumensky Legion
Belye Tigry
17:00
Kapitan Stupino
Dinamo Shinnik
Wednesday, 17 September 2014
11:00
Berkuty Kubani
Loko
15:00
Krasnaya Armiya
Salzburg II
16:00
Atlanty
Serebryanye Lvy
16:30
MHC Khimik
SKA-1946
17:00
HC MVD Juniors
Almaz
17:30
MHC Spartak
Energie Karlovy Vary
Thursday, 18 September 2014
10:30
Sakhalinskie Akuly
Dynamo St. Petersburg Juniors
15:00
Krasnaya Armiya
Energie Karlovy Vary
Friday, 19 September 2014
10:00
Amurskie Tigry
HC Riga
13:00
Avto Yekaterinburg
Belye Tigry
13:00
Kristall Berdsk
Ladya Togliatti Juniors
13:00
Kuznetskie Medvedi
Reaktor
14:30
Junior Kurgan
Tolpar
15:00
Mamonty Yugry
Belye Medvedi
15:00
Snezhnye Barsy
Irbis Kazan
15:00
Tyumensky Legion
Stalnye Lisy
16:00
Atlanty
Yunost
16:30
MHC Khimik
Dinamo Shinnik