LiveFootball Hockey : Russia

Live Hockey Scores, Live league tables


 

02:32 (GMT+2)

25 October 2014

Russia – VHL

Tuesday, 21 October 2014
F
T
Yuzhny Ural Orsk
Dynamo Balashikha
3
1
0
2
7
4
2
1
F
T
Saryarka Karaganda
Lipetsk
1
0
0
1
2
1
0
1
A
P
Izhstal Izhevsk
Toros Neftekamsk
2
0
0
1
0
1
1
1
0
0
0
0
Wednesday, 22 October 2014
F
T
Ermak Angarsk
HK Sarov
3
1
1
1
1
1
0
0
F
T
Kazzinc-Torpedo
Ryazan
2
1
1
0
3
0
2
1
F
T
Sputnik Nizhny Tagil
Rubin Tyumen
1
1
0
0
0
0
0
0
F
T
Aryada-Akpars Volzhsk
Kuban Krasnodar
0
0
0
0
1
0
1
0
F
T
Neftyanik Almetyevsk
THK Tver
2
0
1
1
4
0
0
4
Thursday, 23 October 2014
F
T
Chelmet Chelyabinsk
Dynamo Balashikha
3
1
0
2
0
0
0
0
F
T
Yuzhny Ural Orsk
Lipetsk
1
0
0
1
5
2
0
3
F
T
Saryarka Karaganda
Buran Voronezh
2
2
0
0
3
0
1
2
F
T
Toros Neftekamsk
Molot-Prikamye Perm
1
0
0
1
3
0
3
0
Friday, 24 October 2014
F
T
Ermak Angarsk
Ryazan
2
1
1
0
0
0
0
0
F
T
Sokol Krasnoyarsk
HK Sarov
1
1
0
0
0
0
0
0
F
T
Kazzinc-Torpedo
Dizel Penza
2
0
1
1
1
0
1
0
O
T
Rubin Tyumen
Zauralie Kurgan
3
1
1
0
1
2
0
2
0
0
A
P
Aryada-Akpars Volzhsk
THK Tver
2
0
1
1
0
0
3
1
1
0
0
1
F
T
Neftyanik Almetyevsk
SKA-Kareliya
0
0
0
0
2
1
1
0
F
T
Bars Kazan
Kuban Krasnodar
1
1
0
0
2
0
1
1
Saturday, 25 October 2014
13:00
Chelmet Chelyabinsk
Lipetsk
13:00
Molot-Prikamye Perm
Izhstal Izhevsk
13:00
Saryarka Karaganda
Dynamo Balashikha
13:00
Yuzhny Ural Orsk
Buran Voronezh
Sunday, 26 October 2014
10:00
Ermak Angarsk
Dizel Penza
11:00
Sokol Krasnoyarsk
Ryazan
12:00
Kazzinc-Torpedo
HK Sarov
13:00
Zauralie Kurgan
Sputnik Nizhny Tagil
15:00
Aryada-Akpars Volzhsk
SKA-Kareliya
15:00
Bars Kazan
THK Tver
15:00
Neftyanik Almetyevsk
Kuban Krasnodar
Monday, 27 October 2014
14:30
Chelmet Chelyabinsk
Buran Voronezh

Russia – MHL

Tuesday, 21 October 2014
F
T
Serebryanye Lvy
Dinamo Shinnik
2
0
2
0
5
1
3
1
F
T
Tolpar
Belye Tigry
2
1
0
1
4
0
3
1
F
T
Irbis Kazan
Stalnye Lisy
2
0
1
1
4
0
0
4
F
T
SKA-1946
Yunost
3
2
1
0
2
0
0
2
Wednesday, 22 October 2014
A
P
Serebryanye Lvy
Dinamo Shinnik
3
0
3
0
0
0
4
1
2
0
0
1
F
T
Tolpar
Belye Tigry
2
0
1
1
3
3
0
0
F
T
SKA-1946
Yunost
1
0
0
1
3
1
2
0
Friday, 24 October 2014
F
T
Amurskie Tigry
Berkuty Kubani
3
0
1
2
1
1
0
0
F
T
Sakhalinskie Akuly
HC MVD Juniors
0
0
0
0
4
2
0
2
F
T
Serebryanye Lvy
Yunost
2
0
1
1
6
3
3
0
F
T
Avto Yekaterinburg
Omskie Yastreby
4
1
0
3
2
0
1
1
F
T
Junior Kurgan
Sibirskie Snaipery
2
1
0
1
0
0
0
0
F
T
Russkie Vityazi
MHC Khimik
1
1
0
0
4
0
1
3
A
P
Almaz
Dynamo St. Petersburg Juniors
5
1
2
1
0
1
4
1
1
2
0
0
F
T
Kapitan Stupino
Atlanty
5
3
2
0
6
1
2
3
O
T
SKA-1946
Dinamo Shinnik
3
0
1
1
1
2
1
0
1
0
F
T
Loko
HC Riga
4
0
3
1
2
1
1
0
Saturday, 25 October 2014
4:00
Amurskie Tigry
Berkuty Kubani
8:00
Sakhalinskie Akuly
HC MVD Juniors
9:00
Avto Yekaterinburg
Omskie Yastreby
9:00
Stalnye Lisy
Reaktor
10:00
Belye Medvedi
Ladya Togliatti Juniors
11:00
Chaika
Irbis Kazan
11:00
Junior Kurgan
Sibirskie Snaipery
11:00
Russkie Vityazi
MHC Khimik
11:00
SKA-1946
Dinamo Shinnik
12:00
Almaz
Dynamo St. Petersburg Juniors
12:00
Loko
HC Riga
12:00
MHC Spartak
Krasnaya Armiya
12:00
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
HC Chelny Juniors
15:00
Kapitan Stupino
Atlanty
15:00
Serebryanye Lvy
Yunost
Sunday, 26 October 2014
9:00
Stalnye Lisy
Reaktor
10:00
Belye Medvedi
Ladya Togliatti Juniors
11:00
Chaika
Irbis Kazan
12:00
MHC Spartak
Krasnaya Armiya
12:00
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
HC Chelny Juniors
12:30
Mamonty Yugry
Tyumensky Legion
13:00
Belye Tigry
Tolpar
13:00
Salzburg II
Energie Karlovy Vary
Monday, 27 October 2014
10:00
Amurskie Tigry
HC MVD Juniors
15:00
Belye Tigry
Tolpar
15:00
Mamonty Yugry
Tyumensky Legion
16:30
Almaz
HC Riga
18:00
Salzburg II
Energie Karlovy Vary