LiveFootball Hockey : Czech Republic

Extraliga live scores, league table, hockey fixtures


 

20:48 (GMT+2)

25 May 2016

League Table

Czech Republic – Extraliga

#Team NamePWWOTLOTLFAGDPTS
1Dynamo Pardubice000000000
1Karlovy Vary000000000
1Kometa000000000
1Liberec000000000
1Litvinov000000000
1Mlada Boleslav000000000
1Mountfield HK000000000
1Olomouc000000000
1Pirati Chomutov000000000
1Plzen000000000
1Sparta Prague000000000
1Trinec000000000
1Vitkovice000000000
1Zlin000000000

Fixtures

Czech Republic – Extraliga

Friday, 9 September 2016
17:00
Liberec
Plzen
17:00
Mountfield HK
Mlada Boleslav
17:00
Olomouc
Litvinov
17:00
Pirati Chomutov
Karlovy Vary
17:00
Sparta Prague
Vitkovice
17:00
Trinec
Dynamo Pardubice
17:00
Zlin
Kometa
Sunday, 11 September 2016
17:00
Dynamo Pardubice
Sparta Prague
17:00
Karlovy Vary
Liberec
17:00
Kometa
Mountfield HK
17:00
Litvinov
Zlin
17:00
Mlada Boleslav
Olomouc
17:00
Plzen
Trinec
17:00
Vitkovice
Pirati Chomutov
Tuesday, 13 September 2016
17:00
Kometa
Mlada Boleslav
17:00
Liberec
Sparta Prague
17:00
Mountfield HK
Karlovy Vary
17:00
Olomouc
Dynamo Pardubice
17:00
Pirati Chomutov
Plzen
17:00
Trinec
Litvinov
17:00
Zlin
Vitkovice
Friday, 16 September 2016
17:00
Dynamo Pardubice
Liberec
17:00
Karlovy Vary
Olomouc
17:00
Litvinov
Pirati Chomutov
17:00
Mlada Boleslav
Zlin
17:00
Plzen
Kometa
17:00
Sparta Prague
Trinec
17:00
Vitkovice
Mountfield HK
Sunday, 18 September 2016
17:00
Kometa
Vitkovice
17:00
Mlada Boleslav
Litvinov
17:00
Mountfield HK
Dynamo Pardubice
17:00
Olomouc
Sparta Prague
17:00
Pirati Chomutov
Liberec
17:00
Trinec
Karlovy Vary
17:00
Zlin
Plzen
Friday, 23 September 2016
17:00
Dynamo Pardubice
Zlin
17:00
Karlovy Vary
Kometa
17:00
Liberec
Trinec
17:00
Litvinov
Mountfield HK
17:00
Plzen
Olomouc
17:00
Sparta Prague
Pirati Chomutov
17:00
Vitkovice
Mlada Boleslav
Tuesday, 27 September 2016
17:00
Kometa
Litvinov
17:00
Mlada Boleslav
Plzen
17:00
Mountfield HK
Sparta Prague
17:00
Olomouc
Trinec
17:00
Pirati Chomutov
Dynamo Pardubice
17:00
Vitkovice
Karlovy Vary
17:00
Zlin
Liberec
Friday, 30 September 2016
17:00
Dynamo Pardubice
Kometa
17:00
Karlovy Vary
Mlada Boleslav
17:00
Liberec
Olomouc
17:00
Litvinov
Vitkovice
17:00
Plzen
Mountfield HK
17:00
Sparta Prague
Zlin
17:00
Trinec
Pirati Chomutov
Sunday, 2 October 2016
17:00
Karlovy Vary
Litvinov
17:00
Kometa
Sparta Prague
17:00
Mlada Boleslav
Dynamo Pardubice
17:00
Mountfield HK
Liberec
17:00
Pirati Chomutov
Olomouc
17:00
Vitkovice
Plzen
17:00
Zlin
Trinec
Friday, 7 October 2016
17:00
Dynamo Pardubice
Karlovy Vary
17:00
Liberec
Vitkovice
17:00
Olomouc
Mountfield HK
17:00
Pirati Chomutov
Zlin
17:00
Plzen
Litvinov
17:00
Sparta Prague
Mlada Boleslav
17:00
Trinec
Kometa
Sunday, 9 October 2016
17:00
Karlovy Vary
Plzen
17:00
Kometa
Liberec
17:00
Litvinov
Sparta Prague
17:00
Mlada Boleslav
Pirati Chomutov
17:00
Mountfield HK
Trinec
17:00
Vitkovice
Dynamo Pardubice
17:00
Zlin
Olomouc
Friday, 14 October 2016
17:00
Dynamo Pardubice
Plzen
17:00
Liberec
Litvinov
17:00
Olomouc
Vitkovice
17:00
Pirati Chomutov
Kometa
17:00
Sparta Prague
Karlovy Vary
17:00
Trinec
Mlada Boleslav
17:00
Zlin
Mountfield HK
Sunday, 16 October 2016
17:00
Karlovy Vary
Zlin
17:00
Kometa
Olomouc
17:00
Litvinov
Dynamo Pardubice
17:00
Mlada Boleslav
Liberec
17:00
Mountfield HK
Pirati Chomutov
17:00
Plzen
Sparta Prague
17:00
Vitkovice
Trinec
Friday, 21 October 2016
17:00
Dynamo Pardubice
Trinec
17:00
Karlovy Vary
Pirati Chomutov
17:00
Kometa
Zlin
17:00
Litvinov
Olomouc
17:00
Mlada Boleslav
Mountfield HK
17:00
Plzen
Liberec
17:00
Vitkovice
Sparta Prague
Sunday, 23 October 2016
17:00
Liberec
Karlovy Vary
17:00
Mountfield HK
Kometa
17:00
Olomouc
Mlada Boleslav
17:00
Pirati Chomutov
Vitkovice
17:00
Sparta Prague
Dynamo Pardubice
17:00
Trinec
Plzen
17:00
Zlin
Litvinov
Friday, 28 October 2016
17:00
Dynamo Pardubice
Olomouc
17:00
Karlovy Vary
Mountfield HK
17:00
Litvinov
Trinec
17:00
Mlada Boleslav
Kometa
17:00
Plzen
Pirati Chomutov
17:00
Sparta Prague
Liberec
17:00
Vitkovice
Zlin
Sunday, 30 October 2016
17:00
Kometa
Plzen
17:00
Liberec
Dynamo Pardubice
17:00
Mountfield HK
Vitkovice
17:00
Olomouc
Karlovy Vary
17:00
Pirati Chomutov
Litvinov
17:00
Trinec
Sparta Prague
17:00
Zlin
Mlada Boleslav
Wednesday, 9 November 2016
17:00
Dynamo Pardubice
Mountfield HK
17:00
Karlovy Vary
Trinec
17:00
Liberec
Pirati Chomutov
17:00
Litvinov
Mlada Boleslav
17:00
Plzen
Zlin
17:00
Sparta Prague
Olomouc
17:00
Vitkovice
Kometa
Friday, 11 November 2016
17:00
Kometa
Karlovy Vary
17:00
Mlada Boleslav
Vitkovice
17:00
Mountfield HK
Litvinov
17:00
Olomouc
Plzen
17:00
Pirati Chomutov
Sparta Prague
17:00
Trinec
Liberec
17:00
Zlin
Dynamo Pardubice
Sunday, 13 November 2016
17:00
Dynamo Pardubice
Pirati Chomutov
17:00
Karlovy Vary
Vitkovice
17:00
Liberec
Zlin
17:00
Litvinov
Kometa
17:00
Plzen
Mlada Boleslav
17:00
Sparta Prague
Mountfield HK
17:00
Trinec
Olomouc
Tuesday, 15 November 2016
17:00
Kometa
Dynamo Pardubice
17:00
Mlada Boleslav
Karlovy Vary
17:00
Mountfield HK
Plzen
17:00
Olomouc
Liberec
17:00
Pirati Chomutov
Trinec
17:00
Vitkovice
Litvinov
17:00
Zlin
Sparta Prague
Friday, 18 November 2016
17:00
Dynamo Pardubice
Mlada Boleslav
17:00
Liberec
Mountfield HK
17:00
Litvinov
Karlovy Vary
17:00
Olomouc
Pirati Chomutov
17:00
Plzen
Vitkovice
17:00
Sparta Prague
Kometa
17:00
Trinec
Zlin
Sunday, 20 November 2016
17:00
Karlovy Vary
Dynamo Pardubice
17:00
Kometa
Trinec
17:00
Litvinov
Plzen
17:00
Mlada Boleslav
Sparta Prague
17:00
Mountfield HK
Olomouc
17:00
Vitkovice
Liberec
17:00
Zlin
Pirati Chomutov
Friday, 25 November 2016
17:00
Dynamo Pardubice
Vitkovice
17:00
Liberec
Kometa
17:00
Olomouc
Zlin
17:00
Pirati Chomutov
Mlada Boleslav
17:00
Plzen
Karlovy Vary
17:00
Sparta Prague
Litvinov
17:00
Trinec
Mountfield HK
Sunday, 27 November 2016
17:00
Karlovy Vary
Sparta Prague
17:00
Kometa
Pirati Chomutov
17:00
Litvinov
Liberec
17:00
Mlada Boleslav
Trinec
17:00
Mountfield HK
Zlin
17:00
Plzen
Dynamo Pardubice
17:00
Vitkovice
Olomouc
Friday, 2 December 2016
17:00
Dynamo Pardubice
Litvinov
17:00
Liberec
Mlada Boleslav
17:00
Olomouc
Kometa
17:00
Pirati Chomutov
Mountfield HK
17:00
Sparta Prague
Plzen
17:00
Trinec
Vitkovice
17:00
Zlin
Karlovy Vary
Sunday, 4 December 2016
17:00
Liberec
Plzen
17:00
Mountfield HK
Mlada Boleslav
17:00
Olomouc
Litvinov
17:00
Pirati Chomutov
Karlovy Vary
17:00
Sparta Prague
Vitkovice
17:00
Trinec
Dynamo Pardubice
17:00
Zlin
Kometa
Friday, 9 December 2016
17:00
Dynamo Pardubice
Sparta Prague
17:00
Karlovy Vary
Liberec
17:00
Kometa
Mountfield HK
17:00
Litvinov
Zlin
17:00
Mlada Boleslav
Olomouc
17:00
Plzen
Trinec
17:00
Vitkovice
Pirati Chomutov
Sunday, 11 December 2016
17:00
Kometa
Mlada Boleslav
17:00
Liberec
Sparta Prague
17:00
Mountfield HK
Karlovy Vary
17:00
Olomouc
Dynamo Pardubice
17:00
Pirati Chomutov
Plzen
17:00
Trinec
Litvinov
17:00
Zlin
Vitkovice
Tuesday, 20 December 2016
17:00
Dynamo Pardubice
Liberec
17:00
Karlovy Vary
Olomouc
17:00
Litvinov
Pirati Chomutov
17:00
Mlada Boleslav
Zlin
17:00
Plzen
Kometa
17:00
Sparta Prague
Trinec
17:00
Vitkovice
Mountfield HK
Thursday, 22 December 2016
17:00
Kometa
Vitkovice
17:00
Mlada Boleslav
Litvinov
17:00
Mountfield HK
Dynamo Pardubice
17:00
Olomouc
Sparta Prague
17:00
Pirati Chomutov
Liberec
17:00
Trinec
Karlovy Vary
17:00
Zlin
Plzen
Monday, 26 December 2016
17:00
Dynamo Pardubice
Zlin
17:00
Karlovy Vary
Kometa
17:00
Liberec
Trinec
17:00
Litvinov
Mountfield HK
17:00
Plzen
Olomouc
17:00
Sparta Prague
Pirati Chomutov
17:00
Vitkovice
Mlada Boleslav
Wednesday, 28 December 2016
17:00
Kometa
Litvinov
17:00
Mlada Boleslav
Plzen
17:00
Mountfield HK
Sparta Prague
17:00
Olomouc
Trinec
17:00
Pirati Chomutov
Dynamo Pardubice
17:00
Vitkovice
Karlovy Vary
17:00
Zlin
Liberec
Friday, 30 December 2016
17:00
Dynamo Pardubice
Kometa
17:00
Karlovy Vary
Mlada Boleslav
17:00
Liberec
Olomouc
17:00
Litvinov
Vitkovice
17:00
Plzen
Mountfield HK
17:00
Sparta Prague
Zlin
17:00
Trinec
Pirati Chomutov
Tuesday, 3 January 2017
17:00
Karlovy Vary
Litvinov
17:00
Kometa
Sparta Prague
17:00
Mlada Boleslav
Dynamo Pardubice
17:00
Mountfield HK
Liberec
17:00
Pirati Chomutov
Olomouc
17:00
Vitkovice
Plzen
17:00
Zlin
Trinec
Friday, 6 January 2017
17:00
Dynamo Pardubice
Karlovy Vary
17:00
Liberec
Vitkovice
17:00
Olomouc
Mountfield HK
17:00
Pirati Chomutov
Zlin
17:00
Plzen
Litvinov
17:00
Sparta Prague
Mlada Boleslav
17:00
Trinec
Kometa
Sunday, 8 January 2017
17:00
Karlovy Vary
Plzen
17:00
Kometa
Liberec
17:00
Litvinov
Sparta Prague
17:00
Mlada Boleslav
Pirati Chomutov
17:00
Mountfield HK
Trinec
17:00
Vitkovice
Dynamo Pardubice
17:00
Zlin
Olomouc
Friday, 13 January 2017
17:00
Dynamo Pardubice
Plzen
17:00
Liberec
Litvinov
17:00
Olomouc
Vitkovice
17:00
Pirati Chomutov
Kometa
17:00
Sparta Prague
Karlovy Vary
17:00
Trinec
Mlada Boleslav
17:00
Zlin
Mountfield HK
Sunday, 15 January 2017
17:00
Karlovy Vary
Zlin
17:00
Kometa
Olomouc
17:00
Litvinov
Dynamo Pardubice
17:00
Mlada Boleslav
Liberec
17:00
Mountfield HK
Pirati Chomutov
17:00
Plzen
Sparta Prague
17:00
Vitkovice
Trinec
Friday, 20 January 2017
17:00
Dynamo Pardubice
Trinec
17:00
Karlovy Vary
Pirati Chomutov
17:00
Kometa
Zlin
17:00
Litvinov
Olomouc
17:00
Mlada Boleslav
Mountfield HK
17:00
Plzen
Liberec
17:00
Vitkovice
Sparta Prague
Sunday, 22 January 2017
17:00
Liberec
Karlovy Vary
17:00
Mountfield HK
Kometa
17:00
Olomouc
Mlada Boleslav
17:00
Pirati Chomutov
Vitkovice
17:00
Sparta Prague
Dynamo Pardubice
17:00
Trinec
Plzen
17:00
Zlin
Litvinov
Friday, 27 January 2017
17:00
Dynamo Pardubice
Olomouc
17:00
Karlovy Vary
Mountfield HK
17:00
Litvinov
Trinec
17:00
Mlada Boleslav
Kometa
17:00
Plzen
Pirati Chomutov
17:00
Sparta Prague
Liberec
17:00
Vitkovice
Zlin
Sunday, 29 January 2017
17:00
Kometa
Plzen
17:00
Liberec
Dynamo Pardubice
17:00
Mountfield HK
Vitkovice
17:00
Olomouc
Karlovy Vary
17:00
Pirati Chomutov
Litvinov
17:00
Trinec
Sparta Prague
17:00
Zlin
Mlada Boleslav
Friday, 3 February 2017
17:00
Dynamo Pardubice
Mountfield HK
17:00
Karlovy Vary
Trinec
17:00
Liberec
Pirati Chomutov
17:00
Litvinov
Mlada Boleslav
17:00
Plzen
Zlin
17:00
Sparta Prague
Olomouc
17:00
Vitkovice
Kometa
Sunday, 5 February 2017
17:00
Kometa
Karlovy Vary
17:00
Mlada Boleslav
Vitkovice
17:00
Mountfield HK
Litvinov
17:00
Olomouc
Plzen
17:00
Pirati Chomutov
Sparta Prague
17:00
Trinec
Liberec
17:00
Zlin
Dynamo Pardubice
Wednesday, 15 February 2017
17:00
Dynamo Pardubice
Pirati Chomutov
17:00
Karlovy Vary
Vitkovice
17:00
Liberec
Zlin
17:00
Litvinov
Kometa
17:00
Plzen
Mlada Boleslav
17:00
Sparta Prague
Mountfield HK
17:00
Trinec
Olomouc
Friday, 17 February 2017
17:00
Kometa
Dynamo Pardubice
17:00
Mlada Boleslav
Karlovy Vary
17:00
Mountfield HK
Plzen
17:00
Olomouc
Liberec
17:00
Pirati Chomutov
Trinec
17:00
Vitkovice
Litvinov
17:00
Zlin
Sparta Prague
Sunday, 19 February 2017
17:00
Dynamo Pardubice
Mlada Boleslav
17:00
Liberec
Mountfield HK
17:00
Litvinov
Karlovy Vary
17:00
Olomouc
Pirati Chomutov
17:00
Plzen
Vitkovice
17:00
Sparta Prague
Kometa
17:00
Trinec
Zlin
Friday, 24 February 2017
17:00
Karlovy Vary
Dynamo Pardubice
17:00
Kometa
Trinec
17:00
Litvinov
Plzen
17:00
Mlada Boleslav
Sparta Prague
17:00
Mountfield HK
Olomouc
17:00
Vitkovice
Liberec
17:00
Zlin
Pirati Chomutov
Sunday, 26 February 2017
17:00
Dynamo Pardubice
Vitkovice
17:00
Liberec
Kometa
17:00
Olomouc
Zlin
17:00
Pirati Chomutov
Mlada Boleslav
17:00
Plzen
Karlovy Vary
17:00
Sparta Prague
Litvinov
17:00
Trinec
Mountfield HK
Tuesday, 28 February 2017
17:00
Karlovy Vary
Sparta Prague
17:00
Kometa
Pirati Chomutov
17:00
Litvinov
Liberec
17:00
Mlada Boleslav
Trinec
17:00
Mountfield HK
Zlin
17:00
Plzen
Dynamo Pardubice
17:00
Vitkovice
Olomouc
Friday, 3 March 2017
17:00
Dynamo Pardubice
Litvinov
17:00
Liberec
Mlada Boleslav
17:00
Olomouc
Kometa
17:00
Pirati Chomutov
Mountfield HK
17:00
Sparta Prague
Plzen
17:00
Trinec
Vitkovice
17:00
Zlin
Karlovy Vary