Live Football : Turkey

3rd Lig:: group 3 live scores, league table, football fixtures


 

01:17 (GMT+2)

31 July 2014

League Table

Turkey – 3rd Lig:: group 3

#Team NamePWDLFAGDPTS
1Anadolu Uskudar 190800000000
1Ankara Demirspor00000000
1Ayvalikgucu Belediyespor00000000
1Balcova Belediyespor00000000
1Bayburt Genclikspor00000000
1Belediye Vanspor00000000
1Bergama Belediyespor00000000
1Beylerbeyi A.S.00000000
1Erzin Belediyespor00000000
1Erzurum BB00000000
1Etimesgut Belediyespor00000000
1Gungoren00000000
1Kahramanmaras Belediyespor00000000
1Kayseri Sekerspor00000000
1Orhangazispor00000000
1Sakaryaspor00000000
1Sandiklispor00000000
1Silivrispor00000000

Fixtures

Turkey – 3rd Lig:: group 3

Sunday, 7 September 2014
12:30
Ankara Demirspor
v
Kayseri Sekerspor
12:30
Bayburt Genclikspor
v
Balcova Belediyespor
12:30
Beylerbeyi A.S.
v
Belediye Vanspor
12:30
Erzin Belediyespor
v
Etimesgut Belediyespor
12:30
Erzurum BB
v
Ayvalikgucu Belediyespor
12:30
Gungoren
v
Sakaryaspor
12:30
Kahramanmaras Belediyespor
v
Sandiklispor
12:30
Orhangazispor
v
Bergama Belediyespor
12:30
Silivrispor
v
Anadolu Uskudar 1908
Sunday, 14 September 2014
12:30
Anadolu Uskudar 1908
v
Erzin Belediyespor
12:30
Ayvalikgucu Belediyespor
v
Silivrispor
12:30
Balcova Belediyespor
v
Ankara Demirspor
12:30
Belediye Vanspor
v
Orhangazispor
12:30
Bergama Belediyespor
v
Gungoren
12:30
Etimesgut Belediyespor
v
Beylerbeyi A.S.
12:30
Kayseri Sekerspor
v
Erzurum BB
12:30
Sakaryaspor
v
Kahramanmaras Belediyespor
12:30
Sandiklispor
v
Bayburt Genclikspor
Sunday, 21 September 2014
12:30
Anadolu Uskudar 1908
v
Ayvalikgucu Belediyespor
12:30
Ankara Demirspor
v
Sandiklispor
12:30
Bayburt Genclikspor
v
Sakaryaspor
12:30
Erzin Belediyespor
v
Beylerbeyi A.S.
12:30
Erzurum BB
v
Balcova Belediyespor
12:30
Gungoren
v
Belediye Vanspor
12:30
Kahramanmaras Belediyespor
v
Bergama Belediyespor
12:30
Orhangazispor
v
Etimesgut Belediyespor
12:30
Silivrispor
v
Kayseri Sekerspor
Sunday, 28 September 2014
12:30
Ayvalikgucu Belediyespor
v
Erzin Belediyespor
12:30
Balcova Belediyespor
v
Silivrispor
12:30
Belediye Vanspor
v
Kahramanmaras Belediyespor
12:30
Bergama Belediyespor
v
Bayburt Genclikspor
12:30
Beylerbeyi A.S.
v
Orhangazispor
12:30
Etimesgut Belediyespor
v
Gungoren
12:30
Kayseri Sekerspor
v
Anadolu Uskudar 1908
12:30
Sakaryaspor
v
Ankara Demirspor
12:30
Sandiklispor
v
Erzurum BB
Monday, 6 October 2014
12:30
Anadolu Uskudar 1908
v
Balcova Belediyespor
12:30
Ankara Demirspor
v
Bergama Belediyespor
12:30
Ayvalikgucu Belediyespor
v
Kayseri Sekerspor
12:30
Bayburt Genclikspor
v
Belediye Vanspor
12:30
Erzin Belediyespor
v
Orhangazispor
12:30
Erzurum BB
v
Sakaryaspor
12:30
Gungoren
v
Beylerbeyi A.S.
12:30
Kahramanmaras Belediyespor
v
Etimesgut Belediyespor
12:30
Silivrispor
v
Sandiklispor
Sunday, 12 October 2014
12:30
Balcova Belediyespor
v
Ayvalikgucu Belediyespor
12:30
Belediye Vanspor
v
Ankara Demirspor
12:30
Bergama Belediyespor
v
Erzurum BB
12:30
Beylerbeyi A.S.
v
Kahramanmaras Belediyespor
12:30
Etimesgut Belediyespor
v
Bayburt Genclikspor
12:30
Kayseri Sekerspor
v
Erzin Belediyespor
12:30
Orhangazispor
v
Gungoren
12:30
Sakaryaspor
v
Silivrispor
12:30
Sandiklispor
v
Anadolu Uskudar 1908
Saturday, 18 October 2014
12:30
Anadolu Uskudar 1908
v
Sakaryaspor
12:30
Ankara Demirspor
v
Etimesgut Belediyespor
12:30
Ayvalikgucu Belediyespor
v
Sandiklispor
12:30
Bayburt Genclikspor
v
Beylerbeyi A.S.
12:30
Erzin Belediyespor
v
Gungoren
12:30
Erzurum BB
v
Belediye Vanspor
12:30
Kahramanmaras Belediyespor
v
Orhangazispor
12:30
Kayseri Sekerspor
v
Balcova Belediyespor
12:30
Silivrispor
v
Bergama Belediyespor
Wednesday, 22 October 2014
12:30
Balcova Belediyespor
v
Erzin Belediyespor
12:30
Belediye Vanspor
v
Silivrispor
12:30
Bergama Belediyespor
v
Anadolu Uskudar 1908
12:30
Beylerbeyi A.S.
v
Ankara Demirspor
12:30
Etimesgut Belediyespor
v
Erzurum BB
12:30
Gungoren
v
Kahramanmaras Belediyespor
12:30
Orhangazispor
v
Bayburt Genclikspor
12:30
Sakaryaspor
v
Ayvalikgucu Belediyespor
12:30
Sandiklispor
v
Kayseri Sekerspor
Sunday, 26 October 2014
12:30
Anadolu Uskudar 1908
v
Belediye Vanspor
12:30
Ankara Demirspor
v
Orhangazispor
12:30
Ayvalikgucu Belediyespor
v
Bergama Belediyespor
12:30
Balcova Belediyespor
v
Sandiklispor
12:30
Bayburt Genclikspor
v
Gungoren
12:30
Erzin Belediyespor
v
Kahramanmaras Belediyespor
12:30
Erzurum BB
v
Beylerbeyi A.S.
12:30
Kayseri Sekerspor
v
Sakaryaspor
12:30
Silivrispor
v
Etimesgut Belediyespor
Sunday, 2 November 2014
12:30
Belediye Vanspor
v
Ayvalikgucu Belediyespor
12:30
Bergama Belediyespor
v
Kayseri Sekerspor
12:30
Beylerbeyi A.S.
v
Silivrispor
12:30
Etimesgut Belediyespor
v
Anadolu Uskudar 1908
12:30
Gungoren
v
Ankara Demirspor
12:30
Kahramanmaras Belediyespor
v
Bayburt Genclikspor
12:30
Orhangazispor
v
Erzurum BB
12:30
Sakaryaspor
v
Balcova Belediyespor
12:30
Sandiklispor
v
Erzin Belediyespor
Sunday, 9 November 2014
12:30
Anadolu Uskudar 1908
v
Beylerbeyi A.S.
12:30
Ankara Demirspor
v
Kahramanmaras Belediyespor
12:30
Ayvalikgucu Belediyespor
v
Etimesgut Belediyespor
12:30
Balcova Belediyespor
v
Bergama Belediyespor
12:30
Erzin Belediyespor
v
Bayburt Genclikspor
12:30
Erzurum BB
v
Gungoren
12:30
Kayseri Sekerspor
v
Belediye Vanspor
12:30
Sandiklispor
v
Sakaryaspor
12:30
Silivrispor
v
Orhangazispor
Sunday, 16 November 2014
12:30
Bayburt Genclikspor
v
Ankara Demirspor
12:30
Belediye Vanspor
v
Balcova Belediyespor
12:30
Bergama Belediyespor
v
Sandiklispor
12:30
Beylerbeyi A.S.
v
Ayvalikgucu Belediyespor
12:30
Etimesgut Belediyespor
v
Kayseri Sekerspor
12:30
Gungoren
v
Silivrispor
12:30
Kahramanmaras Belediyespor
v
Erzurum BB
12:30
Orhangazispor
v
Anadolu Uskudar 1908
12:30
Sakaryaspor
v
Erzin Belediyespor
Sunday, 23 November 2014
12:30
Anadolu Uskudar 1908
v
Gungoren
12:30
Ayvalikgucu Belediyespor
v
Orhangazispor
12:30
Balcova Belediyespor
v
Etimesgut Belediyespor
12:30
Erzin Belediyespor
v
Ankara Demirspor
12:30
Erzurum BB
v
Bayburt Genclikspor
12:30
Kayseri Sekerspor
v
Beylerbeyi A.S.
12:30
Sakaryaspor
v
Bergama Belediyespor
12:30
Sandiklispor
v
Belediye Vanspor
12:30
Silivrispor
v
Kahramanmaras Belediyespor
Sunday, 30 November 2014
12:30
Ankara Demirspor
v
Erzurum BB
12:30
Bayburt Genclikspor
v
Silivrispor
12:30
Belediye Vanspor
v
Sakaryaspor
12:30
Bergama Belediyespor
v
Erzin Belediyespor
12:30
Beylerbeyi A.S.
v
Balcova Belediyespor
12:30
Etimesgut Belediyespor
v
Sandiklispor
12:30
Gungoren
v
Ayvalikgucu Belediyespor
12:30
Kahramanmaras Belediyespor
v
Anadolu Uskudar 1908
12:30
Orhangazispor
v
Kayseri Sekerspor
Sunday, 7 December 2014
12:30
Anadolu Uskudar 1908
v
Bayburt Genclikspor
12:30
Ayvalikgucu Belediyespor
v
Kahramanmaras Belediyespor
12:30
Balcova Belediyespor
v
Orhangazispor
12:30
Belediye Vanspor
v
Bergama Belediyespor
12:30
Erzurum BB
v
Erzin Belediyespor
12:30
Kayseri Sekerspor
v
Gungoren
12:30
Sakaryaspor
v
Etimesgut Belediyespor
12:30
Sandiklispor
v
Beylerbeyi A.S.
12:30
Silivrispor
v
Ankara Demirspor
Sunday, 14 December 2014
12:30
Ankara Demirspor
v
Anadolu Uskudar 1908
12:30
Bayburt Genclikspor
v
Ayvalikgucu Belediyespor
12:30
Beylerbeyi A.S.
v
Sakaryaspor
12:30
Erzin Belediyespor
v
Belediye Vanspor
12:30
Erzurum BB
v
Silivrispor
12:30
Etimesgut Belediyespor
v
Bergama Belediyespor
12:30
Gungoren
v
Balcova Belediyespor
12:30
Kahramanmaras Belediyespor
v
Kayseri Sekerspor
12:30
Orhangazispor
v
Sandiklispor
Sunday, 21 December 2014
12:30
Anadolu Uskudar 1908
v
Erzurum BB
12:30
Ayvalikgucu Belediyespor
v
Ankara Demirspor
12:30
Balcova Belediyespor
v
Kahramanmaras Belediyespor
12:30
Belediye Vanspor
v
Etimesgut Belediyespor
12:30
Bergama Belediyespor
v
Beylerbeyi A.S.
12:30
Kayseri Sekerspor
v
Bayburt Genclikspor
12:30
Sakaryaspor
v
Orhangazispor
12:30
Sandiklispor
v
Gungoren
12:30
Silivrispor
v
Erzin Belediyespor
Sunday, 25 January 2015
12:30
Anadolu Uskudar 1908
v
Silivrispor
12:30
Ayvalikgucu Belediyespor
v
Erzurum BB
12:30
Balcova Belediyespor
v
Bayburt Genclikspor
12:30
Belediye Vanspor
v
Beylerbeyi A.S.
12:30
Bergama Belediyespor
v
Orhangazispor
12:30
Etimesgut Belediyespor
v
Erzin Belediyespor
12:30
Kayseri Sekerspor
v
Ankara Demirspor
12:30
Sakaryaspor
v
Gungoren
12:30
Sandiklispor
v
Kahramanmaras Belediyespor
Sunday, 1 February 2015
12:30
Ankara Demirspor
v
Balcova Belediyespor
12:30
Bayburt Genclikspor
v
Sandiklispor
12:30
Beylerbeyi A.S.
v
Etimesgut Belediyespor
12:30
Erzin Belediyespor
v
Anadolu Uskudar 1908
12:30
Erzurum BB
v
Kayseri Sekerspor
12:30
Gungoren
v
Bergama Belediyespor
12:30
Kahramanmaras Belediyespor
v
Sakaryaspor
12:30
Orhangazispor
v
Belediye Vanspor
12:30
Silivrispor
v
Ayvalikgucu Belediyespor
Sunday, 8 February 2015
12:30
Ayvalikgucu Belediyespor
v
Anadolu Uskudar 1908
12:30
Balcova Belediyespor
v
Erzurum BB
12:30
Belediye Vanspor
v
Gungoren
12:30
Bergama Belediyespor
v
Kahramanmaras Belediyespor
12:30
Beylerbeyi A.S.
v
Erzin Belediyespor
12:30
Etimesgut Belediyespor
v
Orhangazispor
12:30
Kayseri Sekerspor
v
Silivrispor
12:30
Sakaryaspor
v
Bayburt Genclikspor
12:30
Sandiklispor
v
Ankara Demirspor
Sunday, 15 February 2015
12:30
Anadolu Uskudar 1908
v
Kayseri Sekerspor
12:30
Ankara Demirspor
v
Sakaryaspor
12:30
Bayburt Genclikspor
v
Bergama Belediyespor
12:30
Erzin Belediyespor
v
Ayvalikgucu Belediyespor
12:30
Erzurum BB
v
Sandiklispor
12:30
Gungoren
v
Etimesgut Belediyespor
12:30
Kahramanmaras Belediyespor
v
Belediye Vanspor
12:30
Orhangazispor
v
Beylerbeyi A.S.
12:30
Silivrispor
v
Balcova Belediyespor
Sunday, 22 February 2015
12:30
Balcova Belediyespor
v
Anadolu Uskudar 1908
12:30
Belediye Vanspor
v
Bayburt Genclikspor
12:30
Bergama Belediyespor
v
Ankara Demirspor
12:30
Beylerbeyi A.S.
v
Gungoren
12:30
Etimesgut Belediyespor
v
Kahramanmaras Belediyespor
12:30
Kayseri Sekerspor
v
Ayvalikgucu Belediyespor
12:30
Orhangazispor
v
Erzin Belediyespor
12:30
Sakaryaspor
v
Erzurum BB
12:30
Sandiklispor
v
Silivrispor
Sunday, 1 March 2015
12:30
Anadolu Uskudar 1908
v
Sandiklispor
12:30
Ankara Demirspor
v
Belediye Vanspor
12:30
Ayvalikgucu Belediyespor
v
Balcova Belediyespor
12:30
Bayburt Genclikspor
v
Etimesgut Belediyespor
12:30
Erzin Belediyespor
v
Kayseri Sekerspor
12:30
Erzurum BB
v
Bergama Belediyespor
12:30
Gungoren
v
Orhangazispor
12:30
Kahramanmaras Belediyespor
v
Beylerbeyi A.S.
12:30
Silivrispor
v
Sakaryaspor
Saturday, 7 March 2015
12:30
Balcova Belediyespor
v
Kayseri Sekerspor
12:30
Belediye Vanspor
v
Erzurum BB
12:30
Bergama Belediyespor
v
Silivrispor
12:30
Beylerbeyi A.S.
v
Bayburt Genclikspor
12:30
Etimesgut Belediyespor
v
Ankara Demirspor
12:30
Gungoren
v
Erzin Belediyespor
12:30
Orhangazispor
v
Kahramanmaras Belediyespor
12:30
Sakaryaspor
v
Anadolu Uskudar 1908
12:30
Sandiklispor
v
Ayvalikgucu Belediyespor
Wednesday, 11 March 2015
12:30
Anadolu Uskudar 1908
v
Bergama Belediyespor
12:30
Ankara Demirspor
v
Beylerbeyi A.S.
12:30
Ayvalikgucu Belediyespor
v
Sakaryaspor
12:30
Bayburt Genclikspor
v
Orhangazispor
12:30
Erzin Belediyespor
v
Balcova Belediyespor
12:30
Erzurum BB
v
Etimesgut Belediyespor
12:30
Kahramanmaras Belediyespor
v
Gungoren
12:30
Kayseri Sekerspor
v
Sandiklispor
12:30
Silivrispor
v
Belediye Vanspor
Sunday, 15 March 2015
12:30
Belediye Vanspor
v
Anadolu Uskudar 1908
12:30
Bergama Belediyespor
v
Ayvalikgucu Belediyespor
12:30
Beylerbeyi A.S.
v
Erzurum BB
12:30
Etimesgut Belediyespor
v
Silivrispor
12:30
Gungoren
v
Bayburt Genclikspor
12:30
Kahramanmaras Belediyespor
v
Erzin Belediyespor
12:30
Orhangazispor
v
Ankara Demirspor
12:30
Sakaryaspor
v
Kayseri Sekerspor
12:30
Sandiklispor
v
Balcova Belediyespor
Sunday, 22 March 2015
12:30
Anadolu Uskudar 1908
v
Etimesgut Belediyespor
12:30
Ankara Demirspor
v
Gungoren
12:30
Ayvalikgucu Belediyespor
v
Belediye Vanspor
12:30
Balcova Belediyespor
v
Sakaryaspor
12:30
Bayburt Genclikspor
v
Kahramanmaras Belediyespor
12:30
Erzin Belediyespor
v
Sandiklispor
12:30
Erzurum BB
v
Orhangazispor
12:30
Kayseri Sekerspor
v
Bergama Belediyespor
12:30
Silivrispor
v
Beylerbeyi A.S.
Sunday, 29 March 2015
12:30
Bayburt Genclikspor
v
Erzin Belediyespor
12:30
Belediye Vanspor
v
Kayseri Sekerspor
12:30
Bergama Belediyespor
v
Balcova Belediyespor
12:30
Beylerbeyi A.S.
v
Anadolu Uskudar 1908
12:30
Etimesgut Belediyespor
v
Ayvalikgucu Belediyespor
12:30
Gungoren
v
Erzurum BB
12:30
Kahramanmaras Belediyespor
v
Ankara Demirspor
12:30
Orhangazispor
v
Silivrispor
12:30
Sakaryaspor
v
Sandiklispor
Sunday, 5 April 2015
12:30
Anadolu Uskudar 1908
v
Orhangazispor
12:30
Ankara Demirspor
v
Bayburt Genclikspor
12:30
Ayvalikgucu Belediyespor
v
Beylerbeyi A.S.
12:30
Balcova Belediyespor
v
Belediye Vanspor
12:30
Erzin Belediyespor
v
Sakaryaspor
12:30
Erzurum BB
v
Kahramanmaras Belediyespor
12:30
Kayseri Sekerspor
v
Etimesgut Belediyespor
12:30
Sandiklispor
v
Bergama Belediyespor
12:30
Silivrispor
v
Gungoren
Sunday, 12 April 2015
12:30
Ankara Demirspor
v
Erzin Belediyespor
12:30
Bayburt Genclikspor
v
Erzurum BB
12:30
Belediye Vanspor
v
Sandiklispor
12:30
Bergama Belediyespor
v
Sakaryaspor
12:30
Beylerbeyi A.S.
v
Kayseri Sekerspor
12:30
Etimesgut Belediyespor
v
Balcova Belediyespor
12:30
Gungoren
v
Anadolu Uskudar 1908
12:30
Kahramanmaras Belediyespor
v
Silivrispor
12:30
Orhangazispor
v
Ayvalikgucu Belediyespor
Sunday, 19 April 2015
12:30
Anadolu Uskudar 1908
v
Kahramanmaras Belediyespor
12:30
Ayvalikgucu Belediyespor
v
Gungoren
12:30
Balcova Belediyespor
v
Beylerbeyi A.S.
12:30
Erzin Belediyespor
v
Bergama Belediyespor
12:30
Erzurum BB
v
Ankara Demirspor
12:30
Kayseri Sekerspor
v
Orhangazispor
12:30
Sakaryaspor
v
Belediye Vanspor
12:30
Sandiklispor
v
Etimesgut Belediyespor
12:30
Silivrispor
v
Bayburt Genclikspor
Sunday, 26 April 2015
12:30
Ankara Demirspor
v
Silivrispor
12:30
Bayburt Genclikspor
v
Anadolu Uskudar 1908
12:30
Bergama Belediyespor
v
Belediye Vanspor
12:30
Beylerbeyi A.S.
v
Sandiklispor
12:30
Erzin Belediyespor
v
Erzurum BB
12:30
Etimesgut Belediyespor
v
Sakaryaspor
12:30
Gungoren
v
Kayseri Sekerspor
12:30
Kahramanmaras Belediyespor
v
Ayvalikgucu Belediyespor
12:30
Orhangazispor
v
Balcova Belediyespor
Sunday, 3 May 2015
12:30
Anadolu Uskudar 1908
v
Ankara Demirspor
12:30
Ayvalikgucu Belediyespor
v
Bayburt Genclikspor
12:30
Balcova Belediyespor
v
Gungoren
12:30
Belediye Vanspor
v
Erzin Belediyespor
12:30
Bergama Belediyespor
v
Etimesgut Belediyespor
12:30
Kayseri Sekerspor
v
Kahramanmaras Belediyespor
12:30
Sakaryaspor
v
Beylerbeyi A.S.
12:30
Sandiklispor
v
Orhangazispor
12:30
Silivrispor
v
Erzurum BB
Sunday, 10 May 2015
12:30
Ankara Demirspor
v
Ayvalikgucu Belediyespor
12:30
Bayburt Genclikspor
v
Kayseri Sekerspor
12:30
Beylerbeyi A.S.
v
Bergama Belediyespor
12:30
Erzin Belediyespor
v
Silivrispor
12:30
Erzurum BB
v
Anadolu Uskudar 1908
12:30
Etimesgut Belediyespor
v
Belediye Vanspor
12:30
Gungoren
v
Sandiklispor
12:30
Kahramanmaras Belediyespor
v
Balcova Belediyespor
12:30
Orhangazispor
v
Sakaryaspor