Live Football : Norway

Cup:: qualification live scores, league table, football fixtures


 

13:29 (GMT+1)

1 March 2015

Fixtures

Norway – Cup:: qualification

Wednesday, 11 March 2015
19:00
Naerboe
v
Riska
Saturday, 14 March 2015
14:00
Rilindja
v
Ready
Sunday, 15 March 2015
15:00
Trio
v
Arna-Bjoernar
Tuesday, 17 March 2015
19:00
Express
v
Randesund
19:00
Sandnessjoeen
v
IL Staalkameratene
19:30
Mo
v
Grane IL
Wednesday, 18 March 2015
19:00
KIL/Hemne
v
NTNUI
19:00
Skedsmo
v
Skaarer
Thursday, 19 March 2015
18:30
Kopervik
v
Stord
19:00
Funnefoss/Vormsund
v
Skjetten
19:00
Madla
v
Brodd
19:30
Vestfossen
v
Birkebeineren
Friday, 20 March 2015
18:30
Froeyland
v
Aalgaard FK
19:30
Froeya FK
v
Lyngboe
Saturday, 21 March 2015
12:00
Stakkevollan
v
Skarp
14:00
Austraatt
v
Staal Joerpeland
14:00
Bergsoey
v
Skarboevik
14:00
Dahle
v
Surnadal
14:00
Emblem IL
v
Averoeykameratene
14:00
Larsnes/Gursken
v
Spjelkavik
14:00
Neset
v
Kvik
15:00
Alvdal
v
Roeros
15:00
Innstranden
v
Junkeren
15:00
Orkla
v
Sverresborg
Sunday, 22 March 2015
14:00
Askim
v
Selbak
14:00
Bossekop
v
Skjervoey
14:00
Fjoera
v
Stryn
15:00
Aas
v
Sarpsborg FK
15:00
Droebak/Frogn
v
Trosvik
15:00
Herd
v
Volda
15:00
Runar
v
Halsen
15:00
Sortland IL
v
Medkila
18:00
Kvaloeya SK
v
Floeya
19:00
Steinberg IF
v
Aassiden
Monday, 23 March 2015
18:30
Ski IL
v
Nordstrand
20:00
Hinna FK
v
Vardeneset
Tuesday, 24 March 2015
18:30
Djerv 1919
v
Aakra
18:30
Klepp
v
Vaulen
Wednesday, 25 March 2015
17:30
Tverlandet
v
Mosjoeen
18:00
Bergen Nord
v
Tertnes
18:00
Buvik
v
Kolstad
18:00
FK Sparta Sarpsborg
v
Kraakeroey
18:00
Fagerborg
v
Oslo City
18:00
Fjell SK
v
Modum FK
18:00
Flekkefjord
v
Lyngdal
18:00
Follebu
v
Valdres FK
18:00
Follese
v
Loddefjord
18:00
Gjelleraasen
v
Rustad IL
18:00
Gjerdrum
v
Eidsvold IF
18:00
Grand Bodoe
v
Fauske/Sprint
18:00
Hei
v
Skarphedin
18:00
Heimdal
v
Tynset
18:00
Hundvaag
v
Randaberg
18:00
Kirkenes
v
Porsanger
18:00
Kolbotn
v
Nesodden
18:00
Lillehammer FK
v
Storhamar
18:00
Lommedalen
v
Lokomotiv Oslo FK
18:00
Lysekloster
v
Bjarg
18:00
Mandalskameratene
v
Vigoer
18:00
Melbo
v
Lofoten
18:00
Nesjar
v
Eik-Toensberg
18:00
Nordhordland
v
Aardal
18:00
Norges Handelshoegskole
v
Os
18:00
Norild
v
Bjoernevatn
18:00
Oestsiden
v
Borgar
18:00
Oeystese
v
Vadmyra
18:00
Oldenborg
v
Grei
18:00
Oslojuvelene
v
Korsvoll
18:00
Ottestad
v
Faaberg
18:00
Redalen
v
Kolbu/KK
18:00
Roea
v
Asker
18:00
Romsaas
v
Frigg
18:00
Salangen
v
Ishavsbyen
18:00
Skotfoss
v
Tollnes
18:00
Soeroey Glimt
v
Hammerfest
18:00
Sotra Sportsklubb
v
Austevoll
18:00
Steinkjer
v
Aafjord
18:00
Sunndal
v
Kristiansund FK
18:00
Tornado Maaloey
v
Eid IL
18:00
Uraedd FK
v
Pors Grenland
18:00
Vanvik IL
v
Charlottenlund
18:00
Varegg
v
Smoeraas
19:00
Norborg
v
Brattvaag
19:00
Oppsal
v
Hasle/Loeren
19:00
Sander
v
Grue
19:30
Hallingdal FK
v
Jevnaker
19:30
Re
v
Larvik Turn
19:30
Roervik
v
Namsos
19:30
Verdal
v
Vuku
20:00
Raelingen
v
Fjellhamar
20:00
Slemmestad
v
FK Toensberg
20:15
Fet
v
Hauerseter
20:15
Loeten
v
Flisa
20:30
Moelven
v
Gran IL