Live Football : Japan

J. League live scores, league table, football fixtures


 

00:12 (GMT+2)

29 August 2015

League Table

Japan – J. League

#Team NamePWDLFAGDPTS
1Gamba Osaka3419695931+2863
2Urawa Red Diamonds3418885232+2062
3Kashima Antlers34186106439+2560
4Kashiwa Reysol3417984840+860
5Sagan Tosu34193124133+860
6Kawasaki Frontale34167115643+1355
7Yokohama F.Marinos34149113729+851
8Sanfrecce Hiroshima341311104437+750
9FC Tokyo341212104733+1448
10Nagoya Grampus Eight34139124748–148
11Vissel Kobe341112114950–145
12Albirex Niigata34128143036–644
13Ventforet Kofu34914112731–441
14Vegalta Sendai34911143550–1538
15Shimizu S-Pulse34106184260–1836
16Omiya Ardija3498174460–1635
17Cerezo Osaka34710173648–1231
18Tokushima Vortis3435261674–5814

Results

Japan – J. League

Monday, 8 December 2014
F
T
Albirex Niigata
0 - 2
Kashiwa Reysol
Saturday, 6 December 2014
F
T
FC Tokyo
1 - 1
Yokohama F.Marinos
F
T
Kashima Antlers
0 - 1
Sagan Tosu
F
T
Omiya Ardija
2 - 0
Cerezo Osaka
F
T
Sanfrecce Hiroshima
2 - 0
Vegalta Sendai
F
T
Shimizu S-Pulse
0 - 0
Ventforet Kofu
F
T
Tokushima Vortis
0 - 0
Gamba Osaka
F
T
Urawa Red Diamonds
1 - 2
Nagoya Grampus Eight
F
T
Vissel Kobe
1 - 2
Kawasaki Frontale
Saturday, 29 November 2014
F
T
Cerezo Osaka
1 - 4
Kashima Antlers
F
T
Gamba Osaka
3 - 1
Vissel Kobe
F
T
Kashiwa Reysol
3 - 1
Shimizu S-Pulse
F
T
Kawasaki Frontale
1 - 1
Sanfrecce Hiroshima
F
T
Sagan Tosu
1 - 1
Urawa Red Diamonds
F
T
Nagoya Grampus Eight
2 - 1
Omiya Ardija
F
T
Vegalta Sendai
2 - 1
Tokushima Vortis
F
T
Ventforet Kofu
0 - 0
FC Tokyo
F
T
Yokohama F.Marinos
1 - 0
Albirex Niigata
Saturday, 22 November 2014
F
T
Kashima Antlers
2 - 1
Kawasaki Frontale
F
T
Tokushima Vortis
0 - 1
Sagan Tosu
F
T
Urawa Red Diamonds
0 - 2
Gamba Osaka
F
T
Ventforet Kofu
2 - 0
Sanfrecce Hiroshima
F
T
Vissel Kobe
1 - 2
Yokohama F.Marinos
F
T
FC Tokyo
1 - 3
Albirex Niigata
F
T
Omiya Ardija
1 - 2
Kashiwa Reysol
F
T
Shimizu S-Pulse
2 - 2
Nagoya Grampus Eight
F
T
Vegalta Sendai
3 - 3
Cerezo Osaka
Monday, 3 November 2014
F
T
Yokohama F.Marinos
0 - 1
Urawa Red Diamonds
Sunday, 2 November 2014
F
T
Cerezo Osaka
1 - 3
Ventforet Kofu
F
T
Gamba Osaka
1 - 1
Vegalta Sendai
F
T
Nagoya Grampus Eight
2 - 2
FC Tokyo
F
T
Albirex Niigata
1 - 2
Kashima Antlers
F
T
Kashiwa Reysol
2 - 0
Tokushima Vortis
F
T
Kawasaki Frontale
2 - 3
Shimizu S-Pulse
F
T
Sanfrecce Hiroshima
1 - 1
Omiya Ardija
F
T
Sagan Tosu
2 - 1
Vissel Kobe
Sunday, 26 October 2014
F
T
Vegalta Sendai
1 - 2
Kashiwa Reysol
F
T
Sagan Tosu
0 - 2
Albirex Niigata
F
T
Vissel Kobe
2 - 1
Omiya Ardija
F
T
Gamba Osaka
2 - 1
FC Tokyo
F
T
Kashima Antlers
1 - 1
Urawa Red Diamonds
F
T
Shimizu S-Pulse
1 - 3
Sanfrecce Hiroshima
F
T
Tokushima Vortis
0 - 2
Nagoya Grampus Eight
F
T
Ventforet Kofu
2 - 1
Kawasaki Frontale
F
T
Yokohama F.Marinos
0 - 0
Cerezo Osaka
Wednesday, 22 October 2014
F
T
Cerezo Osaka
3 - 1
Tokushima Vortis
F
T
FC Tokyo
2 - 1
Sanfrecce Hiroshima
F
T
Kashiwa Reysol
1 - 0
Gamba Osaka
F
T
Kawasaki Frontale
2 - 0
Sagan Tosu
F
T
Nagoya Grampus Eight
0 - 0
Vegalta Sendai
F
T
Omiya Ardija
2 - 3
Yokohama F.Marinos
F
T
Shimizu S-Pulse
2 - 1
Albirex Niigata
F
T
Urawa Red Diamonds
0 - 0
Ventforet Kofu
F
T
Vissel Kobe
0 - 0
Kashima Antlers
Saturday, 18 October 2014
F
T
Tokushima Vortis
2 - 2
Vissel Kobe
F
T
Gamba Osaka
1 - 0
Kawasaki Frontale
F
T
Kashima Antlers
2 - 3
Kashiwa Reysol
F
T
Vegalta Sendai
4 - 2
Urawa Red Diamonds
F
T
Albirex Niigata
0 - 0
Ventforet Kofu
F
T
Yokohama F.Marinos
1 - 0
Shimizu S-Pulse
F
T
Sanfrecce Hiroshima
4 - 0
Nagoya Grampus Eight
F
T
Omiya Ardija
1 - 0
FC Tokyo
F
T
Sagan Tosu
1 - 0
Cerezo Osaka
Sunday, 5 October 2014
F
T
Kashima Antlers
2 - 3
Gamba Osaka
F
T
Shimizu S-Pulse
3 - 0
Cerezo Osaka
F
T
Urawa Red Diamonds
2 - 1
Tokushima Vortis
F
T
Sagan Tosu
1 - 0
Yokohama F.Marinos
F
T
Vissel Kobe
1 - 3
Nagoya Grampus Eight
F
T
Kashiwa Reysol
0 - 0
Sanfrecce Hiroshima
F
T
Vegalta Sendai
1 - 0
FC Tokyo
F
T
Ventforet Kofu
0 - 1
Omiya Ardija
F
T
Albirex Niigata
3 - 0
Kawasaki Frontale
Saturday, 27 September 2014
F
T
Yokohama F.Marinos
0 - 0
Ventforet Kofu
F
T
Sanfrecce Hiroshima
1 - 1
Vissel Kobe
F
T
FC Tokyo
4 - 0
Kashiwa Reysol
F
T
Gamba Osaka
4 - 1
Sagan Tosu
F
T
Omiya Ardija
2 - 1
Shimizu S-Pulse
F
T
Cerezo Osaka
1 - 0
Urawa Red Diamonds
F
T
Kawasaki Frontale
1 - 1
Vegalta Sendai
F
T
Tokushima Vortis
0 - 5
Kashima Antlers
F
T
Nagoya Grampus Eight
0 - 1
Albirex Niigata
Tuesday, 23 September 2014
F
T
Shimizu S-Pulse
0 - 3
Gamba Osaka
F
T
Vegalta Sendai
0 - 1
Kashima Antlers
F
T
Albirex Niigata
0 - 2
Urawa Red Diamonds
F
T
FC Tokyo
4 - 0
Tokushima Vortis
F
T
Yokohama F.Marinos
1 - 0
Sanfrecce Hiroshima
F
T
Omiya Ardija
1 - 3
Kawasaki Frontale
F
T
Ventforet Kofu
2 - 0
Vissel Kobe
F
T
Cerezo Osaka
1 - 2
Nagoya Grampus Eight
F
T
Kashiwa Reysol
2 - 0
Sagan Tosu
Saturday, 20 September 2014
F
T
Nagoya Grampus Eight
2 - 0
Ventforet Kofu
F
T
Gamba Osaka
2 - 0
Cerezo Osaka
F
T
Kashima Antlers
1 - 0
Yokohama F.Marinos
F
T
Kawasaki Frontale
0 - 0
FC Tokyo
F
T
Sagan Tosu
2 - 1
Vegalta Sendai
F
T
Sanfrecce Hiroshima
2 - 0
Albirex Niigata
F
T
Tokushima Vortis
0 - 2
Omiya Ardija
F
T
Urawa Red Diamonds
3 - 1
Kashiwa Reysol
F
T
Vissel Kobe
3 - 1
Shimizu S-Pulse
Saturday, 13 September 2014
F
T
Shimizu S-Pulse
1 - 4
Urawa Red Diamonds
F
T
Omiya Ardija
2 - 1
Kashima Antlers
F
T
FC Tokyo
1 - 1
Vissel Kobe
F
T
Ventforet Kofu
1 - 0
Sagan Tosu
F
T
Albirex Niigata
1 - 0
Vegalta Sendai
F
T
Cerezo Osaka
2 - 0
Kashiwa Reysol
F
T
Sanfrecce Hiroshima
0 - 1
Gamba Osaka
F
T
Yokohama F.Marinos
0 - 2
Nagoya Grampus Eight
F
T
Kawasaki Frontale
4 - 0
Tokushima Vortis
Saturday, 30 August 2014
F
T
Gamba Osaka
5 - 0
Albirex Niigata
F
T
Urawa Red Diamonds
4 - 0
Omiya Ardija
F
T
Tokushima Vortis
0 - 1
Sanfrecce Hiroshima
F
T
Cerezo Osaka
1 - 2
Vissel Kobe
F
T
Kashima Antlers
2 - 2
FC Tokyo
F
T
Kashiwa Reysol
3 - 0
Ventforet Kofu
F
T
Nagoya Grampus Eight
1 - 1
Kawasaki Frontale
F
T
Sagan Tosu
2 - 2
Shimizu S-Pulse
F
T
Vegalta Sendai
1 - 2
Yokohama F.Marinos
Saturday, 23 August 2014
F
T
Shimizu S-Pulse
1 - 3
Kashima Antlers
F
T
FC Tokyo
4 - 4
Urawa Red Diamonds
F
T
Ventforet Kofu
3 - 3
Gamba Osaka
F
T
Albirex Niigata
1 - 2
Tokushima Vortis
F
T
Nagoya Grampus Eight
1 - 1
Kashiwa Reysol
F
T
Omiya Ardija
1 - 3
Sagan Tosu
F
T
Sanfrecce Hiroshima
0 - 0
Cerezo Osaka
F
T
Vissel Kobe
2 - 1
Vegalta Sendai
F
T
Yokohama F.Marinos
2 - 0
Kawasaki Frontale
Saturday, 16 August 2014
F
T
Gamba Osaka
0 - 1
Nagoya Grampus Eight
F
T
Urawa Red Diamonds
1 - 0
Sanfrecce Hiroshima
F
T
Kashima Antlers
1 - 0
Ventforet Kofu
F
T
Albirex Niigata
2 - 1
Omiya Ardija
F
T
Kashiwa Reysol
2 - 0
Vissel Kobe
F
T
Kawasaki Frontale
5 - 4
Cerezo Osaka
F
T
Sagan Tosu
0 - 2
FC Tokyo
F
T
Tokushima Vortis
0 - 3
Yokohama F.Marinos
F
T
Vegalta Sendai
3 - 2
Shimizu S-Pulse
Monday, 11 August 2014
F
T
Sanfrecce Hiroshima
1 - 0
Sagan Tosu
Saturday, 9 August 2014
F
T
Shimizu S-Pulse
1 - 0
Tokushima Vortis
F
T
Ventforet Kofu
0 - 0
Vegalta Sendai
F
T
Cerezo Osaka
0 - 0
FC Tokyo
F
T
Kawasaki Frontale
2 - 1
Urawa Red Diamonds
F
T
Nagoya Grampus Eight
2 - 3
Kashima Antlers
F
T
Omiya Ardija
0 - 2
Gamba Osaka
F
T
Vissel Kobe
1 - 0
Albirex Niigata
F
T
Yokohama F.Marinos
2 - 2
Kashiwa Reysol
Saturday, 2 August 2014
F
T
Gamba Osaka
2 - 0
Yokohama F.Marinos
F
T
FC Tokyo
4 - 0
Shimizu S-Pulse
F
T
Kashima Antlers
5 - 1
Sanfrecce Hiroshima
F
T
Tokushima Vortis
2 - 2
Ventforet Kofu
F
T
Albirex Niigata
1 - 0
Cerezo Osaka
F
T
Kashiwa Reysol
4 - 1
Kawasaki Frontale
F
T
Sagan Tosu
1 - 0
Nagoya Grampus Eight
F
T
Urawa Red Diamonds
2 - 2
Vissel Kobe
F
T
Vegalta Sendai
2 - 2
Omiya Ardija
Sunday, 27 July 2014
F
T
Shimizu S-Pulse
3 - 0
Kashiwa Reysol
F
T
Urawa Red Diamonds
1 - 1
Kashima Antlers
F
T
FC Tokyo
3 - 0
Vegalta Sendai
F
T
Cerezo Osaka
0 - 1
Sagan Tosu
F
T
Kawasaki Frontale
1 - 0
Albirex Niigata
F
T
Nagoya Grampus Eight
1 - 1
Yokohama F.Marinos
F
T
Omiya Ardija
1 - 3
Tokushima Vortis
F
T
Sanfrecce Hiroshima
1 - 1
Ventforet Kofu
F
T
Vissel Kobe
1 - 5
Gamba Osaka
Wednesday, 23 July 2014
F
T
Albirex Niigata
0 - 1
FC Tokyo
F
T
Gamba Osaka
4 - 0
Shimizu S-Pulse
F
T
Kashima Antlers
2 - 2
Omiya Ardija
F
T
Sagan Tosu
0 - 1
Kawasaki Frontale
F
T
Sanfrecce Hiroshima
5 - 2
Kashiwa Reysol
F
T
Tokushima Vortis
0 - 2
Urawa Red Diamonds
F
T
Vegalta Sendai
3 - 3
Nagoya Grampus Eight
F
T
Ventforet Kofu
0 - 0
Cerezo Osaka
F
T
Yokohama F.Marinos
1 - 1
Vissel Kobe
Saturday, 19 July 2014
F
T
Shimizu S-Pulse
0 - 2
Kawasaki Frontale
F
T
Urawa Red Diamonds
1 - 0
Albirex Niigata
F
T
FC Tokyo
1 - 1
Kashima Antlers
F
T
Cerezo Osaka
2 - 2
Yokohama F.Marinos
F
T
Gamba Osaka
2 - 0
Ventforet Kofu
F
T
Nagoya Grampus Eight
1 - 1
Tokushima Vortis
F
T
Omiya Ardija
3 - 3
Sanfrecce Hiroshima
F
T
Vissel Kobe
0 - 1
Sagan Tosu
F
T
Kashiwa Reysol
0 - 0
Vegalta Sendai
Tuesday, 15 July 2014
F
T
Cerezo Osaka
1 - 2
Kawasaki Frontale
F
T
Sanfrecce Hiroshima
1 - 2
Yokohama F.Marinos
Sunday, 18 May 2014
F
T
Vegalta Sendai
1 - 0
Sanfrecce Hiroshima
F
T
Kawasaki Frontale
0 - 3
Yokohama F.Marinos
Saturday, 17 May 2014
F
T
Ventforet Kofu
3 - 0
Kashiwa Reysol
F
T
Shimizu S-Pulse
1 - 1
Vissel Kobe
F
T
Urawa Red Diamonds
1 - 0
Cerezo Osaka
F
T
Albirex Niigata
1 - 1
Nagoya Grampus Eight
F
T
Sagan Tosu
1 - 1
Omiya Ardija
F
T
FC Tokyo
3 - 0
Gamba Osaka
F
T
Kashima Antlers
1 - 0
Tokushima Vortis
Saturday, 10 May 2014
F
T
Nagoya Grampus Eight
1 - 2
Gamba Osaka
F
T
Sanfrecce Hiroshima
1 - 1
Shimizu S-Pulse
F
T
Tokushima Vortis
0 - 0
FC Tokyo
F
T
Yokohama F.Marinos
1 - 2
Sagan Tosu
F
T
Kawasaki Frontale
4 - 1
Kashima Antlers
F
T
Vissel Kobe
1 - 0
Ventforet Kofu
F
T
Cerezo Osaka
0 - 1
Vegalta Sendai
F
T
Omiya Ardija
0 - 2
Urawa Red Diamonds
F
T
Kashiwa Reysol
1 - 0
Albirex Niigata
Tuesday, 6 May 2014
F
T
FC Tokyo
0 - 1
Omiya Ardija
F
T
Vegalta Sendai
4 - 3
Vissel Kobe
F
T
Albirex Niigata
2 - 1
Shimizu S-Pulse
F
T
Kashima Antlers
1 - 2
Nagoya Grampus Eight
F
T
Sagan Tosu
1 - 0
Kashiwa Reysol
F
T
Ventforet Kofu
0 - 0
Urawa Red Diamonds
F
T
Gamba Osaka
3 - 0
Tokushima Vortis
Saturday, 3 May 2014
F
T
Kashiwa Reysol
1 - 0
Kashima Antlers
F
T
Tokushima Vortis
0 - 1
Vegalta Sendai
F
T
Yokohama F.Marinos
2 - 0
Gamba Osaka
F
T
Kawasaki Frontale
2 - 0
Ventforet Kofu
F
T
Shimizu S-Pulse
0 - 1
Sagan Tosu
F
T
Vissel Kobe
0 - 0
Sanfrecce Hiroshima
F
T
Urawa Red Diamonds
1 - 0
FC Tokyo
F
T
Omiya Ardija
2 - 2
Albirex Niigata
F
T
Nagoya Grampus Eight
1 - 2
Cerezo Osaka
Tuesday, 29 April 2014
F
T
FC Tokyo
0 - 1
Nagoya Grampus Eight
F
T
Ventforet Kofu
0 - 1
Tokushima Vortis
F
T
Albirex Niigata
1 - 1
Vissel Kobe
F
T
Sagan Tosu
1 - 2
Sanfrecce Hiroshima
F
T
Kashima Antlers
2 - 1
Shimizu S-Pulse
F
T
Gamba Osaka
1 - 2
Kashiwa Reysol
F
T
Urawa Red Diamonds
1 - 0
Yokohama F.Marinos
F
T
Vegalta Sendai
0 - 0
Kawasaki Frontale
F
T
Cerezo Osaka
1 - 1
Omiya Ardija
Saturday, 26 April 2014
F
T
Kashiwa Reysol
3 - 2
Urawa Red Diamonds
F
T
Shimizu S-Pulse
1 - 0
Vegalta Sendai
F
T
Tokushima Vortis
1 - 2
Albirex Niigata
F
T
Yokohama F.Marinos
0 - 1
FC Tokyo
F
T
Nagoya Grampus Eight
2 - 3
Sagan Tosu
F
T
Vissel Kobe
2 - 2
Cerezo Osaka
F
T
Kawasaki Frontale
2 - 1
Gamba Osaka
F
T
Omiya Ardija
0 - 2
Ventforet Kofu
F
T
Sanfrecce Hiroshima
0 - 3
Kashima Antlers
Sunday, 20 April 2014
F
T
Albirex Niigata
0 - 0
Sanfrecce Hiroshima
Saturday, 19 April 2014
F
T
Tokushima Vortis
0 - 4
Shimizu S-Pulse
F
T
Vegalta Sendai
0 - 3
Sagan Tosu
F
T
Kashima Antlers
2 - 3
Vissel Kobe
F
T
Kashiwa Reysol
0 - 0
Yokohama F.Marinos
F
T
FC Tokyo
2 - 0
Cerezo Osaka
F
T
Gamba Osaka
2 - 1
Omiya Ardija
F
T
Urawa Red Diamonds
1 - 0
Kawasaki Frontale
F
T
Ventforet Kofu
2 - 0
Nagoya Grampus Eight
Saturday, 12 April 2014
F
T
Cerezo Osaka
2 - 2
Gamba Osaka
F
T
Yokohama F.Marinos
0 - 2
Vegalta Sendai
F
T
Kashima Antlers
1 - 2
Albirex Niigata
F
T
Nagoya Grampus Eight
1 - 2
Urawa Red Diamonds
F
T
Shimizu S-Pulse
2 - 0
Omiya Ardija
F
T
Vissel Kobe
3 - 0
Tokushima Vortis
F
T
Sagan Tosu
2 - 0
Ventforet Kofu
F
T
Sanfrecce Hiroshima
1 - 0
FC Tokyo
Friday, 11 April 2014
F
T
Kawasaki Frontale
1 - 1
Kashiwa Reysol
Sunday, 6 April 2014
F
T
Albirex Niigata
0 - 0
Yokohama F.Marinos
F
T
Nagoya Grampus Eight
2 - 5
Sanfrecce Hiroshima
F
T
Tokushima Vortis
0 - 4
Kawasaki Frontale
F
T
Kashiwa Reysol
2 - 1
Cerezo Osaka
F
T
Omiya Ardija
0 - 3
Vissel Kobe
F
T
Ventforet Kofu
0 - 1
Shimizu S-Pulse
F
T
FC Tokyo
2 - 1
Sagan Tosu
F
T
Gamba Osaka
0 - 2
Kashima Antlers
F
T
Urawa Red Diamonds
4 - 0
Vegalta Sendai
Saturday, 29 March 2014
F
T
Cerezo Osaka
0 - 0
Albirex Niigata
F
T
Sanfrecce Hiroshima
3 - 1
Tokushima Vortis
F
T
Vegalta Sendai
1 - 1
Ventforet Kofu
F
T
Yokohama F.Marinos
1 - 3
Kashima Antlers
F
T
Kashiwa Reysol
2 - 2
Omiya Ardija
F
T
Shimizu S-Pulse
1 - 3
FC Tokyo
F
T
Vissel Kobe
3 - 1
Urawa Red Diamonds
F
T
Sagan Tosu
2 - 0
Gamba Osaka
Friday, 28 March 2014
F
T
Kawasaki Frontale
1 - 0
Nagoya Grampus Eight
Sunday, 23 March 2014
F
T
Albirex Niigata
1 - 0
Sagan Tosu
F
T
Ventforet Kofu
1 - 0
Yokohama F.Marinos
F
T
Tokushima Vortis
0 - 2
Kashiwa Reysol
F
T
Kashima Antlers
0 - 2
Cerezo Osaka
F
T
Nagoya Grampus Eight
2 - 1
Vissel Kobe
F
T
Omiya Ardija
4 - 0
Vegalta Sendai
F
T
Urawa Red Diamonds
1 - 1
Shimizu S-Pulse
F
T
Gamba Osaka
1 - 1
Sanfrecce Hiroshima
F
T
FC Tokyo
0 - 4
Kawasaki Frontale
Saturday, 15 March 2014
F
T
Yokohama F.Marinos
3 - 0
Tokushima Vortis
F
T
Sanfrecce Hiroshima
0 - 2
Urawa Red Diamonds
F
T
Ventforet Kofu
1 - 1
Albirex Niigata
F
T
Cerezo Osaka
4 - 1
Shimizu S-Pulse
F
T
Kashiwa Reysol
0 - 1
Nagoya Grampus Eight
F
T
Kawasaki Frontale
3 - 4
Omiya Ardija
F
T
Sagan Tosu
0 - 3
Kashima Antlers
F
T
Vegalta Sendai
0 - 0
Gamba Osaka
F
T
Vissel Kobe
2 - 1
FC Tokyo
Saturday, 8 March 2014
F
T
Sanfrecce Hiroshima
2 - 1
Kawasaki Frontale
F
T
Albirex Niigata
0 - 2
Gamba Osaka
F
T
Tokushima Vortis
0 - 2
Cerezo Osaka
F
T
FC Tokyo
1 - 1
Ventforet Kofu
F
T
Omiya Ardija
1 - 2
Nagoya Grampus Eight
F
T
Shimizu S-Pulse
0 - 1
Yokohama F.Marinos
F
T
Vissel Kobe
1 - 1
Kashiwa Reysol
F
T
Urawa Red Diamonds
0 - 1
Sagan Tosu
F
T
Kashima Antlers
2 - 0
Vegalta Sendai
Sunday, 2 March 2014
F
T
Yokohama F.Marinos
2 - 0
Omiya Ardija
F
T
Kawasaki Frontale
2 - 2
Vissel Kobe
Saturday, 1 March 2014
F
T
Cerezo Osaka
0 - 1
Sanfrecce Hiroshima
F
T
Nagoya Grampus Eight
2 - 3
Shimizu S-Pulse
F
T
Sagan Tosu
5 - 0
Tokushima Vortis
F
T
Vegalta Sendai
1 - 2
Albirex Niigata
F
T
Ventforet Kofu
0 - 4
Kashima Antlers
F
T
Kashiwa Reysol
1 - 1
FC Tokyo
F
T
Gamba Osaka
0 - 1
Urawa Red Diamonds