Live Football : Italy

Serie C:: group B football fixtures


 

06:11 (GMT+1)

3 December 2020

Fixtures

Italy – Serie C:: group B

Saturday, 5 December 2020
15:00
Legnago Salus
v
R.C. Cesena
15:00
Matelica
v
Gubbio
15:00
Modena
v
Fermana
Sunday, 6 December 2020
15:00
Ravenna
v
Calcio Padova
15:00
S.S. Arezzo
v
Sudtirol
15:00
Triestina
v
Sambenedettese
17:30
FeralpiSalo
v
Mantova
17:30
Perugia
v
Imolese Calcio
17:30
Virtus Verona
v
Carpi
17:30
Vis Pesaro
v
Alma Juventus Fano
Wednesday, 9 December 2020
15:00
Alma Juventus Fano
v
Legnago Salus
15:00
Fermana
v
S.S. Arezzo
Saturday, 12 December 2020
20:45
Imolese Calcio
v
Vis Pesaro
Sunday, 13 December 2020
15:00
Alma Juventus Fano
v
FeralpiSalo
15:00
Carpi
v
Gubbio
15:00
Fermana
v
Ravenna
15:00
Perugia
v
Virtus Verona
15:00
Sudtirol
v
Legnago Salus
17:30
Mantova
v
R.C. Cesena
17:30
S.S. Arezzo
v
Modena
17:30
Sambenedettese
v
Matelica
Monday, 14 December 2020
18:00
Calcio Padova
v
Triestina
Wednesday, 16 December 2020
15:00
Legnago Salus
v
Imolese Calcio
15:00
S.S. Arezzo
v
Alma Juventus Fano
Sunday, 20 December 2020
15:00
FeralpiSalo
v
Fermana
15:00
Gubbio
v
Calcio Padova
15:00
Legnago Salus
v
Mantova
15:00
Matelica
v
Carpi
15:00
Modena
v
Alma Juventus Fano
15:00
R.C. Cesena
v
Sambenedettese
15:00
Ravenna
v
Imolese Calcio
15:00
Triestina
v
Perugia
15:00
Virtus Verona
v
Sudtirol
15:00
Vis Pesaro
v
S.S. Arezzo
Wednesday, 23 December 2020
15:00
Alma Juventus Fano
v
Matelica
15:00
Calcio Padova
v
Modena
15:00
Carpi
v
FeralpiSalo
15:00
Fermana
v
Vis Pesaro
15:00
Imolese Calcio
v
R.C. Cesena
15:00
Mantova
v
Gubbio
15:00
Perugia
v
Ravenna
15:00
S.S. Arezzo
v
Legnago Salus
15:00
Sambenedettese
v
Virtus Verona
15:00
Sudtirol
v
Triestina
Sunday, 10 January 2021
15:00
Calcio Padova
v
Carpi
15:00
FeralpiSalo
v
Sambenedettese
15:00
Gubbio
v
Imolese Calcio
15:00
Legnago Salus
v
Modena
15:00
Matelica
v
Perugia
15:00
R.C. Cesena
v
Sudtirol
15:00
Ravenna
v
S.S. Arezzo
15:00
Triestina
v
Alma Juventus Fano
15:00
Virtus Verona
v
Fermana
15:00
Vis Pesaro
v
Mantova
Sunday, 17 January 2021
15:00
Alma Juventus Fano
v
Gubbio
15:00
Carpi
v
Ravenna
15:00
Fermana
v
Legnago Salus
15:00
Imolese Calcio
v
Matelica
15:00
Mantova
v
Triestina
15:00
Modena
v
Virtus Verona
15:00
Perugia
v
FeralpiSalo
15:00
S.S. Arezzo
v
R.C. Cesena
15:00
Sambenedettese
v
Calcio Padova
15:00
Sudtirol
v
Vis Pesaro
Sunday, 24 January 2021
15:00
Alma Juventus Fano
v
Perugia
15:00
Imolese Calcio
v
Calcio Padova
15:00
Legnago Salus
v
Vis Pesaro
15:00
Mantova
v
Fermana
15:00
Matelica
v
Triestina
15:00
Modena
v
Gubbio
15:00
R.C. Cesena
v
Virtus Verona
15:00
S.S. Arezzo
v
FeralpiSalo
15:00
Sambenedettese
v
Carpi
15:00
Sudtirol
v
Ravenna
Sunday, 31 January 2021
15:00
Calcio Padova
v
Alma Juventus Fano
15:00
Carpi
v
Mantova
15:00
FeralpiSalo
v
Matelica
15:00
Fermana
v
Sudtirol
15:00
Gubbio
v
Sambenedettese
15:00
Perugia
v
S.S. Arezzo
15:00
Ravenna
v
Legnago Salus
15:00
Triestina
v
R.C. Cesena
15:00
Virtus Verona
v
Imolese Calcio
15:00
Vis Pesaro
v
Modena
Wednesday, 3 February 2021
15:00
Alma Juventus Fano
v
Carpi
15:00
Fermana
v
Sambenedettese
15:00
Imolese Calcio
v
FeralpiSalo
15:00
Legnago Salus
v
Virtus Verona
15:00
Mantova
v
Calcio Padova
15:00
Modena
v
Triestina
15:00
R.C. Cesena
v
Perugia
15:00
S.S. Arezzo
v
Gubbio
15:00
Sudtirol
v
Matelica
15:00
Vis Pesaro
v
Ravenna
Sunday, 7 February 2021
15:00
Calcio Padova
v
Fermana
15:00
Carpi
v
Imolese Calcio
15:00
FeralpiSalo
v
R.C. Cesena
15:00
Gubbio
v
Sudtirol
15:00
Matelica
v
Vis Pesaro
15:00
Perugia
v
Mantova
15:00
Ravenna
v
Modena
15:00
Sambenedettese
v
Alma Juventus Fano
15:00
Triestina
v
Legnago Salus
15:00
Virtus Verona
v
S.S. Arezzo
Sunday, 14 February 2021
15:00
Fermana
v
Perugia
15:00
Imolese Calcio
v
Alma Juventus Fano
15:00
Legnago Salus
v
Calcio Padova
15:00
Mantova
v
Sambenedettese
15:00
Modena
v
Matelica
15:00
R.C. Cesena
v
Gubbio
15:00
Ravenna
v
Triestina
15:00
S.S. Arezzo
v
Carpi
15:00
Sudtirol
v
FeralpiSalo
15:00
Vis Pesaro
v
Virtus Verona
Wednesday, 17 February 2021
15:00
Alma Juventus Fano
v
R.C. Cesena
15:00
Calcio Padova
v
S.S. Arezzo
15:00
Carpi
v
Sudtirol
15:00
FeralpiSalo
v
Modena
15:00
Gubbio
v
Fermana
15:00
Matelica
v
Mantova
15:00
Perugia
v
Legnago Salus
15:00
Sambenedettese
v
Imolese Calcio
15:00
Triestina
v
Vis Pesaro
15:00
Virtus Verona
v
Ravenna
Sunday, 21 February 2021
15:00
Fermana
v
Imolese Calcio
15:00
Legnago Salus
v
Gubbio
15:00
Mantova
v
Alma Juventus Fano
15:00
Modena
v
Sambenedettese
15:00
R.C. Cesena
v
Carpi
15:00
Ravenna
v
FeralpiSalo
15:00
S.S. Arezzo
v
Matelica
15:00
Sudtirol
v
Calcio Padova
15:00
Virtus Verona
v
Triestina
15:00
Vis Pesaro
v
Perugia
Sunday, 28 February 2021
15:00
Alma Juventus Fano
v
Ravenna
15:00
Calcio Padova
v
R.C. Cesena
15:00
Carpi
v
Fermana
15:00
FeralpiSalo
v
Legnago Salus
15:00
Gubbio
v
Vis Pesaro
15:00
Imolese Calcio
v
Mantova
15:00
Matelica
v
Virtus Verona
15:00
Perugia
v
Modena
15:00
Sambenedettese
v
Sudtirol
15:00
Triestina
v
S.S. Arezzo
Wednesday, 3 March 2021
15:00
Fermana
v
R.C. Cesena
15:00
Legnago Salus
v
Carpi
15:00
Modena
v
Imolese Calcio
15:00
Perugia
v
Sambenedettese
15:00
Ravenna
v
Matelica
15:00
S.S. Arezzo
v
Mantova
15:00
Sudtirol
v
Alma Juventus Fano
15:00
Triestina
v
Gubbio
15:00
Virtus Verona
v
Calcio Padova
15:00
Vis Pesaro
v
FeralpiSalo
Sunday, 7 March 2021
15:00
Alma Juventus Fano
v
Fermana
15:00
Calcio Padova
v
Perugia
15:00
Carpi
v
Modena
15:00
FeralpiSalo
v
Virtus Verona
15:00
Gubbio
v
Ravenna
15:00
Imolese Calcio
v
Triestina
15:00
Mantova
v
Sudtirol
15:00
Matelica
v
Legnago Salus
15:00
R.C. Cesena
v
Vis Pesaro
15:00
Sambenedettese
v
S.S. Arezzo
Sunday, 14 March 2021
15:00
Legnago Salus
v
Alma Juventus Fano
15:00
Matelica
v
Calcio Padova
15:00
Modena
v
Mantova
15:00
Perugia
v
Carpi
15:00
Ravenna
v
R.C. Cesena
15:00
S.S. Arezzo
v
Fermana
15:00
Sudtirol
v
Imolese Calcio
15:00
Triestina
v
FeralpiSalo
15:00
Virtus Verona
v
Gubbio
15:00
Vis Pesaro
v
Sambenedettese
Wednesday, 17 March 2021
15:00
Alma Juventus Fano
v
S.S. Arezzo
15:00
Calcio Padova
v
FeralpiSalo
15:00
Carpi
v
Vis Pesaro
15:00
Fermana
v
Triestina
15:00
Gubbio
v
Perugia
15:00
Imolese Calcio
v
Legnago Salus
15:00
Mantova
v
Virtus Verona
15:00
R.C. Cesena
v
Matelica
15:00
Sambenedettese
v
Ravenna
15:00
Sudtirol
v
Modena
Sunday, 21 March 2021
15:00
FeralpiSalo
v
Gubbio
15:00
Legnago Salus
v
Sambenedettese
15:00
Matelica
v
Fermana
15:00
Modena
v
R.C. Cesena
15:00
Perugia
v
Sudtirol
15:00
Ravenna
v
Mantova
15:00
S.S. Arezzo
v
Imolese Calcio
15:00
Triestina
v
Carpi
15:00
Virtus Verona
v
Alma Juventus Fano
15:00
Vis Pesaro
v
Calcio Padova
Sunday, 28 March 2021
15:00
Alma Juventus Fano
v
Vis Pesaro
15:00
Calcio Padova
v
Ravenna
15:00
Carpi
v
Virtus Verona
15:00
Fermana
v
Modena
15:00
Gubbio
v
Matelica
15:00
Imolese Calcio
v
Perugia
15:00
Mantova
v
FeralpiSalo
15:00
R.C. Cesena
v
Legnago Salus
15:00
Sambenedettese
v
Triestina
15:00
Sudtirol
v
S.S. Arezzo
Saturday, 3 April 2021
15:00
FeralpiSalo
v
Alma Juventus Fano
15:00
Gubbio
v
Carpi
15:00
Legnago Salus
v
Sudtirol
15:00
Matelica
v
Sambenedettese
15:00
Modena
v
S.S. Arezzo
15:00
R.C. Cesena
v
Mantova
15:00
Ravenna
v
Fermana
15:00
Triestina
v
Calcio Padova
15:00
Virtus Verona
v
Perugia
15:00
Vis Pesaro
v
Imolese Calcio
Sunday, 11 April 2021
15:00
Alma Juventus Fano
v
Modena
15:00
Calcio Padova
v
Gubbio
15:00
Carpi
v
Matelica
15:00
Fermana
v
FeralpiSalo
15:00
Imolese Calcio
v
Ravenna
15:00
Mantova
v
Legnago Salus
15:00
Perugia
v
Triestina
15:00
S.S. Arezzo
v
Vis Pesaro
15:00
Sambenedettese
v
R.C. Cesena
15:00
Sudtirol
v
Virtus Verona
Wednesday, 14 April 2021
15:00
FeralpiSalo
v
Carpi
15:00
Gubbio
v
Mantova
15:00
Legnago Salus
v
S.S. Arezzo
15:00
Matelica
v
Alma Juventus Fano
15:00
Modena
v
Calcio Padova
15:00
R.C. Cesena
v
Imolese Calcio
15:00
Ravenna
v
Perugia
15:00
Triestina
v
Sudtirol
15:00
Virtus Verona
v
Sambenedettese
15:00
Vis Pesaro
v
Fermana
Sunday, 18 April 2021
15:00
Alma Juventus Fano
v
Triestina
15:00
Carpi
v
Calcio Padova
15:00
Fermana
v
Virtus Verona
15:00
Imolese Calcio
v
Gubbio
15:00
Mantova
v
Vis Pesaro
15:00
Modena
v
Legnago Salus
15:00
Perugia
v
Matelica
15:00
S.S. Arezzo
v
Ravenna
15:00
Sambenedettese
v
FeralpiSalo
15:00
Sudtirol
v
R.C. Cesena
Sunday, 25 April 2021
15:00
Calcio Padova
v
Sambenedettese
15:00
FeralpiSalo
v
Perugia
15:00
Gubbio
v
Alma Juventus Fano
15:00
Legnago Salus
v
Fermana
15:00
Matelica
v
Imolese Calcio
15:00
R.C. Cesena
v
S.S. Arezzo
15:00
Ravenna
v
Carpi
15:00
Triestina
v
Mantova
15:00
Virtus Verona
v
Modena
15:00
Vis Pesaro
v
Sudtirol