Live Football : England

Live football scores, Live league tables


 

05:01 (GMT+2)

29 August 2015

England – Premier League

Saturday, 29 August 2015
13:45
Newcastle United
v
Arsenal
16:00
AFC Bournemouth
v
Leicester City
16:00
Aston Villa
v
Sunderland
16:00
Chelsea
v
Crystal Palace
16:00
Liverpool
v
West Ham United
16:00
Manchester City
v
Watford
16:00
Stoke City
v
West Bromwich Albion
18:30
Tottenham Hotspur
v
Everton
Sunday, 30 August 2015
14:30
Southampton
v
Norwich City
17:00
Swansea City
v
Manchester United

England – Championship

Friday, 28 August 2015
F
T
Blackburn Rovers
0 - 0
Bolton Wanderers
Saturday, 29 August 2015
13:05
Derby County
v
Leeds United
16:00
Brentford
v
Reading
16:00
Bristol City
v
Burnley
16:00
Huddersfield Town
v
Queens Park Rangers
16:00
Hull City
v
Preston North End
16:00
Ipswich Town
v
Brighton & Hove Albion
16:00
Milton Keynes Dons
v
Birmingham City
16:00
Nottingham Forest
v
Cardiff City
16:00
Rotherham United
v
Fulham
16:00
Sheffield Wednesday
v
Middlesbrough
16:00
Wolverhampton Wanderers
v
Charlton Athletic

England – League 1

Saturday, 29 August 2015
16:00
Blackpool
v
Walsall
16:00
Bradford City
v
Port Vale
16:00
Bury
v
Oldham Athletic
16:00
Colchester United
v
Scunthorpe United
16:00
Doncaster Rovers
v
Fleetwood Town
16:00
Millwall
v
Chesterfield
16:00
Peterborough United
v
Gillingham
16:00
Rochdale
v
Barnsley
16:00
Shrewsbury Town
v
Burton Albion
16:00
Swindon Town
v
Sheffield United
16:00
Wigan Athletic
v
Crewe Alexandra
Monday, 31 August 2015
20:45
Coventry City
v
Southend United

England – League 2

Saturday, 29 August 2015
16:00
AFC Wimbledon
v
Exeter City
16:00
Accrington Stanley
v
Northampton Town
16:00
Barnet
v
Cambridge United
16:00
Crawley Town
v
Wycombe Wanderers
16:00
Dagenham & Redbridge
v
Stevenage
16:00
Hartlepool United
v
Carlisle United
16:00
Leyton Orient
v
Bristol Rovers
16:00
Luton Town
v
Portsmouth
16:00
Morecambe
v
Notts County
16:00
Oxford United
v
Yeovil Town
16:00
Plymouth Argyle
v
Newport County
16:00
York City
v
Mansfield Town

England – National League

Saturday, 29 August 2015
16:00
Aldershot Town
v
Eastleigh
16:00
Altrincham
v
Tranmere Rovers
16:00
Barrow
v
Southport
16:00
Boreham Wood
v
Woking
16:00
Bromley
v
Dover
16:00
Guiseley
v
Gateshead FC
16:00
Kidderminster Harriers
v
Forest Green Rovers
16:00
Lincoln
v
Grimsby Town
16:00
Macclesfield Town
v
Chester FC
16:00
Torquay United
v
Cheltenham Town
16:00
Welling United
v
Braintree Town
16:00
Wrexham
v
Halifax Town
Monday, 31 August 2015
16:00
Braintree Town
v
Aldershot Town
16:00
Chester FC
v
Guiseley
16:00
Dover
v
Boreham Wood
16:00
Eastleigh
v
Torquay United
16:00
Forest Green Rovers
v
Bromley
16:00
Gateshead FC
v
Lincoln
16:00
Grimsby Town
v
Macclesfield Town
16:00
Halifax Town
v
Barrow
16:00
Southport
v
Altrincham
16:00
Tranmere Rovers
v
Kidderminster Harriers
16:00
Woking
v
Welling United
18:30
Cheltenham Town
v
Wrexham

England – National League North

Saturday, 29 August 2015
16:00
Brackley Town
v
Worcester
16:00
Bradford PA
v
North Ferriby United
16:00
Chorley
v
Harrogate
16:00
Curzon
v
AFC Fylde
16:00
Gainsborough
v
Boston United
16:00
Gloucester City
v
Telford
16:00
Hednesford
v
FC United of Manchester
16:00
Lowestoft Town
v
Corby Town
16:00
Solihull Moors
v
Alfreton Town
16:00
Stockport
v
Stalybridge
16:00
Tamworth
v
Nuneaton Town
Monday, 31 August 2015
16:00
AFC Fylde
v
Stockport
16:00
Alfreton Town
v
Gainsborough
16:00
Boston United
v
Tamworth
16:00
Corby Town
v
Solihull Moors
16:00
FC United of Manchester
v
Curzon
16:00
Harrogate
v
Bradford PA
16:00
North Ferriby United
v
Lowestoft Town
16:00
Nuneaton Town
v
Gloucester City
16:00
Stalybridge
v
Chorley
16:00
Telford
v
Brackley Town
16:00
Worcester
v
Hednesford

England – National League South

Saturday, 29 August 2015
16:00
Bath City
v
Havant and Waterlooville
16:00
Bishop's Stortford
v
Concord Rangers
16:00
Chelmsford
v
St.Albans
16:00
Eastbourne Borough
v
Maidstone
16:00
Ebbsfleet United
v
Whitehawk
16:00
Gosport Borough
v
Truro City
16:00
Hayes & Yeading United
v
Basingstoke
16:00
Hemel Hempstead
v
Maidenhead United
16:00
Margate
v
Dartford
16:00
Oxford City
v
Weston Super Mare
16:00
Sutton United
v
Wealdstone
Monday, 31 August 2015
16:00
Basingstoke
v
Gosport Borough
16:00
Concord Rangers
v
Margate
16:00
Dartford
v
Ebbsfleet United
16:00
Havant and Waterlooville
v
Eastbourne Borough
16:00
Maidenhead United
v
Hayes & Yeading United
16:00
Maidstone
v
Chelmsford
16:00
St.Albans
v
Hemel Hempstead
16:00
Truro City
v
Oxford City
16:00
Wealdstone
v
Bishop's Stortford
16:00
Weston Super Mare
v
Bath City
16:00
Whitehawk
v
Sutton United

England – FA Cup

Friday, 28 August 2015
F
T
Liverpool AFC
3 - 2
Radcliffe Borough
F
T
Seven Acre and Sidcup
1 - 2
Sittingbourne
F
T
Sholing
2 - 4
Swindon Supermarine
F
T
St Ives Town
1 - 1
Norwich United
F
T
Wantage Town
3 - 4
Didcot Town
Saturday, 29 August 2015
15:00
Phoenix Sports
v
Guernsey
16:00
Abbey Hey
v
Warrington Town
16:00
Almondsbury UWE
v
Verwood Town
16:00
Alsager Town
v
Aquaforce SL
16:00
Armthorpe Welfare
v
New Mills
16:00
Ashford Town
v
Kempston Rovers
16:00
Ashington
v
Thackley
16:00
Aylesbury United
v
Northwood
16:00
Badshot Lea
v
Fleet Town
16:00
Barking
v
Haringey Borough
16:00
Barnstaple Town
v
Bridgwater Town
16:00
Barton Rovers
v
Berkhamsted
16:00
Barton Town Old Boys
v
Droylsden
16:00
Bashley
v
Mangotsfield Utd.
16:00
Basildon United
v
Long Melford
16:00
Beckenham Town
v
Greenwich Borough
16:00
Bedfont Sports
v
Hanwell Town
16:00
Bedfont and Feltham
v
Hayes AFC
16:00
Bedford Town
v
Thrapston Town
16:00
Bexhill United
v
Faversham Town
16:00
Biggleswade United
v
Chalfont St Peter
16:00
Binfield
v
Shortwood United
16:00
Bishop Auckland
v
Jarrow Roofing Boldon
16:00
Blackfield Langley
v
Bemerton Heath Harlequins
16:00
Blackpool AFC
v
Ossett Town
16:00
Bradford Town
v
Christchurch
16:00
Bridport FC
v
Sherborne Town
16:00
Brighouse Town
v
Atherton Collieries
16:00
Brimscombe andThrupp
v
Bracknell Town
16:00
Bristol Manor Farm
v
Bitton
16:00
Brockenhurst
v
Yate Town
16:00
Bromsgrove Sporting
v
Hinckley AFC
16:00
Burscough
v
Emley AFC
16:00
Carlton Town
v
Shepshed Dynamo
16:00
Chasetown
v
Evesham
16:00
Cheltenham Saracens
v
Milton United
16:00
Chertsey Town
v
Kidlington
16:00
Chichester City
v
Chatham Town
16:00
Chipstead
v
Rochester United
16:00
Clacton
v
Aveley
16:00
Clipstone
v
Cleethorpes Town
16:00
Cockfosters
v
Tower Hamlets
16:00
Cogenhoe United
v
Spelthorne Sports
16:00
Coleshill Town
v
Stafford Rangers
16:00
Congleton Town
v
Worksop Parramore
16:00
Consett
v
Scarborough Athletic
16:00
Cove
v
North Leigh
16:00
Cowes Sports FC
v
Wimborne Town
16:00
Cray Valley
v
Hastings Utd.
16:00
Deal Town
v
Horsham
16:00
Deeping Rangers
v
Dereham Town
16:00
Dorking Wanderers
v
Canterbury City
16:00
Dunkirk
v
Bottesford Town
16:00
Eastbourne Town
v
Whyteleafe
16:00
Eastbourne United
v
Arundel FC
16:00
Egham Town
v
Slimbridge
16:00
Folkestone Invicta
v
Corinthian
16:00
Glossop North End
v
Prescot Cables
16:00
Goole
v
Sheffield FC
16:00
Great Wakering Rovers
v
Brantham Athletic
16:00
Gresley
v
Coalville
16:00
Guisborough Town
v
Newcastle Benfield FC
16:00
Hamworthy United
v
Andover Town
16:00
Harborough Town
v
Oadby Town
16:00
Harlow Town
v
Southend Manor
16:00
Harrogate Railway Athletic
v
Spennymoor Town
16:00
Hartley Wintney
v
Banbury United
16:00
Herne Bay
v
Peacehaven Telscombe
16:00
Hoddesdon Town
v
Romford
16:00
Holker Old Boys
v
Dunston
16:00
Holmesdale
v
South Park
16:00
Hook Norton
v
Burnham
16:00
Hullbridge Sports
v
Maldon and Tiptree
16:00
Hythe Town
v
Chessington Hook United
16:00
Ilford
v
Stanway Rovers FC
16:00
Kings Langley
v
Rushden and Diamonds AFC
16:00
Kirby Muxloe
v
Holwell Sports
16:00
Larkhall Athletic
v
Buckland Athletic
16:00
Leek Town
v
Rocester
16:00
Littlehampton Town
v
Thamesmead Town
16:00
London Colney
v
Potters Bar Town
16:00
Long Buckby
v
Daventry Town
16:00
Longwell Green Sports
v
Cinderford Town
16:00
Loughborough Dynamo
v
Basford United
16:00
Loughborough University
v
Long Eaton United
16:00
Market Drayton Town
v
Bridgnorth AFC
16:00
Marlow
v
Godalming Town
16:00
Marske United
v
Lancaster
16:00
Mildenhall Town FC
v
Soham Town Rangers
16:00
Molesey FC
v
East Grinstead Town
16:00
Moneyfields
v
Petersfield Town
16:00
Moosley AFC
v
Bamber Bridge
16:00
Newcastle Town
v
Continental Star
16:00
Newmarket Town
v
Peterborough Sports
16:00
Newport Pagnell Town
v
Dunstable Town
16:00
Newton Aycliffe
v
Morpeth Town
16:00
North Shields
v
Kendal Town
16:00
Northwich 1874
v
Maltby Main
16:00
Ossett Town
v
Maine Road
16:00
Pagham
v
Corinthian-Casuals
16:00
Plymouth Parkway
v
Tiverton
16:00
Portchester AFC
v
Totton
16:00
Radford
v
Spalding United
16:00
Ramsgate
v
Tooting and Mitcham
16:00
Redbridge
v
Heybridge Swifts
16:00
Risborough Rangers
v
Aylesbury FC
16:00
Rugby Town
v
Coventry Sphinx
16:00
Runcorn Linnets
v
Pontefract Collieries
16:00
Runcorn Town
v
Northwich Victoria
16:00
Saffron Walden Town FC
v
Cheshunt
16:00
Shoreham
v
Horley Town
16:00
Sileby Rangers
v
Leighton
16:00
Silsden
v
Padiham
16:00
South Normanton Athletic
v
Lincoln Utd.
16:00
Sporting Khalsa
v
Cadbury Athletic
16:00
St Austell
v
Bodmin Town
16:00
St Margaretsbury
v
Hornchurch AFC
16:00
Stocksbridge Park Steels
v
Farsley AFC
16:00
Stourport Swifts
v
Alvechurch
16:00
Street
v
Witheridge
16:00
Sudbury AFC
v
Ware
16:00
Tadcaster Albion
v
Colne
16:00
Taunton Town
v
Odd Down
16:00
Thame Utd
v
Highworth Town
16:00
Thatcham Town
v
Guildford City
16:00
Three Bridges
v
Cray
16:00
Thurnby Nirvana
v
Belper Town
16:00
Thurrock
v
Royston Town
16:00
Tividale
v
Hanley Town
16:00
Trafford
v
Witton Albion
16:00
Tring Athletic
v
Arlesey Town
16:00
Tuffley Rovers
v
Bishop's Cleeve
16:00
Tunbridge Wells
v
Croydon
16:00
Uxbridge
v
Northampton Spencer
16:00
Welwyn Garden City
v
Waltham Abbey
16:00
Wembley
v
North Greenford United
16:00
West Auckland Town
v
Washington
16:00
Westfields
v
Kidsgrove Athletic
16:00
Whitley Bay
v
Heaton Stannington
16:00
Whitstable Town
v
Walton Casuals
16:00
Whitton United
v
Kirkley Pakefield
16:00
Winchester City
v
Wincanton Town
16:00
Wisbech Town
v
Holbeach United
16:00
Witham Town
v
Brightlingsea Regent
16:00
Worthing
v
Walton and Hersham
16:00
Wroxham
v
Fakenham Town
16:00
Wulfrunians
v
Romulus
16:00
Yaxley
v
Godmanchester Rovers
Sunday, 30 August 2015
14:00
Barkingside
v
Ipswich Wanderers
16:00
Beaconsfield Sycob
v
Raunds Town
16:00
Erith Town
v
Horsham YMCA
16:00
Erith and Belvedere
v
Carshalton Athletic
16:00
Pickering Town CFC
v
Clitheroe
16:00
Stansted
v
Tilbury
16:00
Thetford Town
v
Bury Town

England – Capital One Cup

Tuesday, 25 August 2015
F
T
Birmingham City
2 - 0
Gillingham
A
E
T
Burton Albion
1 - 2
Middlesbrough
F
T
Bury
1 - 4
Leicester City
A
E
T
Crystal Palace
4 - 1
Shrewsbury Town
A
E
T
Doncaster Rovers
1 - 4
Ipswich Town
F
T
Fulham
3 - 0
Sheffield United
F
T
Hartlepool United
0 - 4
AFC Bournemouth
F
T
Hull City
1 - 0
Rochdale
A
E
T
Luton Town
781 - 1
Stoke City
F
T
Newcastle United
4 - 1
Northampton Town
F
T
Peterborough United
1 - 4
Charlton Athletic
F
T
Portsmouth
1 - 2
Reading
F
T
Preston North End
1 - 0
Watford
F
T
Queens Park Rangers
1 - 2
Carlisle United
F
T
Rotherham United
1 - 2
Norwich City
F
T
Sheffield Wednesday
1 - 0
Oxford United
F
T
Sunderland
6 - 3
Exeter City
F
T
Swansea City
3 - 0
York City
F
T
Walsall
2 - 1
Brighton & Hove Albion
F
T
Wolverhampton Wanderers
2 - 1
Barnet
A
E
T
Aston Villa
5 - 3
Notts County
A
E
T
Milton Keynes Dons
2 - 1
Cardiff City
A
E
T
West Bromwich Albion
530 - 0
Port Vale
Wednesday, 26 August 2015
A
E
T
Barnsley
3 - 5
Everton

England – Community Shield

Sunday, 2 August 2015
F
T
Arsenal
1 - 0
Chelsea
Tuesday, 1 September 2015
20:00
Hartlepool United
v
Sheffield United
20:45
AFC Wimbledon
v
Plymouth Argyle
20:45
Accrington Stanley
v
Bury
20:45
Cambridge United
v
Dagenham & Redbridge
20:45
Doncaster Rovers
v
Burton Albion
20:45
Exeter City
v
Portsmouth
20:45
Luton Town
v
Leyton Orient
20:45
Millwall
v
Peterborough United
20:45
Morecambe
v
Walsall
20:45
Newport County
v
Swindon Town
20:45
Northampton Town
v
Colchester United
20:45
Notts County
v
Mansfield Town
20:45
Port Vale
v
Carlisle United
20:45
Scunthorpe United
v
Barnsley
20:45
Shrewsbury Town
v
Oldham Athletic
20:45
Yeovil Town
v
Barnet
Tuesday, 25 August 2015
F
T
Ashton United
0 - 2
Blyth Spartans
F
T
Barwell FC
3 - 1
Grantham Town
F
T
Buxton
2 - 1
Skelmersdale United
F
T
Frickley Athletic
2 - 0
Mickleover Sports
F
T
Halesowen
1 - 3
Stamford AFC
F
T
Nantwich Town
4 - 1
Sutton Coldfield Town
F
T
Rushall Olympic
2 - 3
Matlock Town
F
T
Salford City
2 - 2
Colwyn Bay
F
T
Workington
2 - 1
Darlington 1883
Wednesday, 26 August 2015
F
T
Whitby
1 - 1
Ramsbottom United
Saturday, 29 August 2015
16:00
Barwell FC
v
Marine
16:00
Blyth Spartans
v
Nantwich Town
16:00
Buxton
v
Salford City
16:00
Colwyn Bay
v
Darlington 1883
16:00
Grantham Town
v
Ashton United
16:00
Halesowen
v
Workington
16:00
Hyde United
v
Matlock Town
16:00
Ilkeston FC
v
Sutton Coldfield Town
16:00
Ramsbottom United
v
Frickley Athletic
16:00
Rushall Olympic
v
Mickleover Sports
16:00
Skelmersdale United
v
Stourbridge
16:00
Whitby
v
Stamford AFC
Monday, 31 August 2015
16:00
Ashton United
v
Colwyn Bay
16:00
Darlington 1883
v
Blyth Spartans
16:00
Frickley Athletic
v
Whitby
16:00
Marine
v
Skelmersdale United
16:00
Matlock Town
v
Ilkeston FC
16:00
Mickleover Sports
v
Barwell FC
16:00
Nantwich Town
v
Buxton
16:00
Salford City
v
Hyde United
16:00
Stamford AFC
v
Grantham Town
16:00
Sutton Coldfield Town
v
Halesowen
16:00
Workington
v
Ramsbottom United
20:45
Stourbridge
v
Rushall Olympic
Saturday, 29 August 2015
16:00
Bedworth United
v
Hungerford Town
16:00
Bideford AFC
v
Histon
16:00
Biggleswade Town
v
Leamington
16:00
Cambridge City
v
Cirencester Town
16:00
Chippenham Town
v
Dorchester Town
16:00
Dunstable Town FC
v
Redditch United
16:00
Frome Town
v
Kettering Town FC
16:00
King's Lynn Town
v
Paulton Rovers
16:00
Merthyr Town
v
Hitchin Town
16:00
Slough Town
v
Poole Town FC
16:00
Stratford Town
v
Chesham United
16:00
Weymouth
v
St Neots Town
Monday, 31 August 2015
16:00
Cirencester Town
v
Merthyr Town
16:00
Hitchin Town
v
Dunstable Town FC
16:00
Leamington
v
Bedworth United
16:00
Redditch United
v
Stratford Town
16:00
St Neots Town
v
Biggleswade Town
20:45
Chesham United
v
Slough Town
20:45
Dorchester Town
v
Weymouth
20:45
Histon
v
Cambridge City
20:45
Hungerford Town
v
Chippenham Town
20:45
Kettering Town FC
v
King's Lynn Town
20:45
Paulton Rovers
v
Bideford AFC
20:45
Poole Town FC
v
Frome Town

England – Isthmian League

Tuesday, 25 August 2015
F
T
Billericay
1 - 1
Merstham
F
T
Enfield Town
0 - 2
Leiston
F
T
Metropolitan Police FC
1 - 0
Bognor Regis Town
F
T
Needham Market
1 - 3
Wingate & Finchley
P
o
s
t
Staines Town
v
Farnborough
F
T
Tonbridge Angels
4 - 0
Brentwood Town
Wednesday, 26 August 2015
F
T
Burgess Hill Town
0 - 5
Harrow Borough
F
T
Grays Athletic
2 - 0
Canvey
F
T
Leatherhead
1 - 0
Dulwich Hamlet
F
T
Lewes
1 - 1
Hampton & Richmond
Saturday, 29 August 2015
16:00
Bognor Regis Town
v
Billericay
16:00
Brentwood Town
v
Leatherhead
16:00
Canvey
v
Enfield Town
16:00
Dulwich Hamlet
v
Grays Athletic
16:00
East Thurrock United
v
Kingstonian
16:00
Farnborough
v
Lewes
16:00
Hampton & Richmond
v
Metropolitan Police FC
16:00
Harrow Borough
v
Tonbridge Angels
16:00
Leiston
v
Hendon
16:00
Merstham
v
Burgess Hill Town
16:00
VCD Athletic FC
v
Needham Market
16:00
Wingate & Finchley
v
Staines Town
Monday, 31 August 2015
16:00
Billericay
v
Canvey
16:00
Burgess Hill Town
v
Farnborough
16:00
Enfield Town
v
East Thurrock United
16:00
Grays Athletic
v
Brentwood Town
16:00
Hendon
v
Harrow Borough
16:00
Kingstonian
v
Dulwich Hamlet
16:00
Leatherhead
v
Merstham
16:00
Lewes
v
Bognor Regis Town
16:00
Metropolitan Police FC
v
Wingate & Finchley
16:00
Needham Market
v
Leiston
16:00
Staines Town
v
Hampton & Richmond
16:00
Tonbridge Angels
v
VCD Athletic FC
Friday, 28 August 2015
F
T
Norwich U21
2 - 2
Chelsea U21
Friday, 28 August 2015
F
T
Arsenal U21
5 - 0
West Ham U21

England – FA Trophy

Saturday, 3 October 2015
16:00
Aquaforce SL
v
New Mills
16:00
Arlesey Town
v
Redbridge
16:00
Aveley
v
South Park
16:00
Aylesbury FC
v
Hythe Town
16:00
Aylesbury United
v
Heybridge Swifts
16:00
Barton Rovers
v
Sudbury AFC
16:00
Bashley
v
Cinderford Town
16:00
Belper Town
v
Market Drayton Town
16:00
Bishop's Cleeve
v
North Leigh
16:00
Burnham
v
Dorking Wanderers
16:00
Burscough
v
Bamber Bridge
16:00
Carshalton Athletic
v
Leighton
16:00
Chalfont St Peter
v
Beaconsfield Sycob
16:00
Chasetown
v
Evesham
16:00
Chipstead
v
Uxbridge
16:00
Clitheroe
v
Stocksbridge Park Steels
16:00
Coalville
v
Daventry Town
16:00
Corinthian-Casuals
v
Three Bridges
16:00
Cray
v
East Grinstead Town
16:00
Dereham Town
v
Waltham Abbey
16:00
Didcot Town
v
Bridgwater Town
16:00
Farsley AFC
v
Prescot Cables
16:00
Faversham Town
v
Bury Town
16:00
Folkestone Invicta
v
Haringey Borough
16:00
Glossop North End
v
Spennymoor Town
16:00
Hanwell Town
v
Cheshunt
16:00
Harlow Town
v
Ware
16:00
Kendal Town
v
Scarborough Athletic
16:00
Lancaster
v
Northwich Victoria
16:00
Larkhall Athletic
v
Wimborne Town
16:00
Leek Town
v
Lincoln Utd.
16:00
Loughborough Dynamo
v
Kidsgrove Athletic
16:00
Maldon and Tiptree
v
Ramsgate
16:00
Mangotsfield Utd.
v
Shortwood United
16:00
Marlow
v
Wantage Town
16:00
Molesey FC
v
Fleet Town
16:00
Moosley AFC
v
Harrogate Railway Athletic
16:00
Newcastle Town
v
Spalding United
16:00
Northwood
v
Potters Bar Town
16:00
Ossett Town
v
Warrington Town
16:00
Petersfield Town
v
Winchester City
16:00
Radcliffe Borough
v
Droylsden
16:00
Romford
v
North Greenford United
16:00
Romulus
v
Gresley
16:00
Royston Town
v
Great Wakering Rovers
16:00
Rushden and Diamonds AFC
v
Basford United
16:00
Sheffield FC
v
Trafford
16:00
Slimbridge
v
Egham Town
16:00
Soham Town Rangers
v
Carlton Town
16:00
St Ives Town
v
Rugby Town
16:00
Stafford Rangers
v
Tividale
16:00
Taunton Town
v
Godalming Town
16:00
Thamesmead Town
v
Brightlingsea Regent
16:00
Thurrock
v
Guernsey
16:00
Tilbury
v
Barkingside
16:00
Tiverton
v
Totton
16:00
Tooting and Mitcham
v
Walton and Hersham
16:00
Walton Casuals
v
Sittingbourne
16:00
Whitstable Town
v
Worthing
16:00
Whyteleafe
v
Phoenix Sports
16:00
Witham Town
v
Herne Bay
16:00
Witton Albion
v
Ossett Albion
16:00
Wroxham
v
Hastings Utd.
16:00
Yate Town
v
Banbury United