Live Football : England

Live football scores, Live league tables


 

14:05 (GMT+2)

21 August 2017

England – Premier League

Saturday, 19 August 2017
F
T
Swansea City
0 - 4
Manchester United
F
T
AFC Bournemouth
0 - 2
Watford
F
T
Burnley
0 - 1
West Bromwich Albion
F
T
Leicester City
2 - 0
Brighton & Hove Albion
F
T
Liverpool
1 - 0
Crystal Palace
F
T
Southampton
3 - 2
West Ham United
F
T
Stoke City
1 - 0
Arsenal
Sunday, 20 August 2017
F
T
Huddersfield Town
1 - 0
Newcastle United
F
T
Tottenham Hotspur
1 - 2
Chelsea
Monday, 21 August 2017
21:00
Manchester City
v
Everton

England – Championship

Friday, 18 August 2017
F
T
Burton Albion
2 - 1
Birmingham City
Saturday, 19 August 2017
F
T
Sheffield United
1 - 0
Barnsley
F
T
Aston Villa
4 - 2
Norwich City
F
T
Bolton Wanderers
1 - 2
Derby County
F
T
Bristol City
0 - 0
Millwall
F
T
Fulham
0 - 1
Sheffield Wednesday
F
T
Ipswich Town
2 - 0
Brentford
F
T
Nottingham Forest
2 - 1
Middlesbrough
F
T
Preston North End
1 - 0
Reading
F
T
Queens Park Rangers
2 - 1
Hull City
F
T
Wolverhampton Wanderers
1 - 2
Cardiff City
F
T
Sunderland
0 - 2
Leeds United

England – League 1

Saturday, 19 August 2017
F
T
Bradford City
0 - 1
Blackburn Rovers
F
T
Bury
2 - 3
Bristol Rovers
F
T
Doncaster Rovers
3 - 3
Blackpool
F
T
Fleetwood Town
2 - 0
AFC Wimbledon
F
T
Milton Keynes Dons
1 - 0
Gillingham
F
T
Oldham Athletic
0 - 2
Wigan Athletic
F
T
Peterborough United
2 - 1
Rotherham United
F
T
Portsmouth
1 - 1
Walsall
F
T
Scunthorpe United
1 - 0
Oxford United
F
T
Shrewsbury Town
3 - 2
Rochdale
F
T
Southend United
1 - 1
Plymouth Argyle
F
T
Charlton Athletic
4 - 1
Northampton Town

England – League 2

Saturday, 19 August 2017
F
T
Accrington Stanley
2 - 1
Mansfield Town
F
T
Carlisle United
3 - 0
Cheltenham Town
F
T
Coventry City
0 - 1
Newport County
F
T
Crawley Town
0 - 1
Cambridge United
F
T
Crewe Alexandra
1 - 0
Barnet
F
T
Exeter City
1 - 0
Lincoln
F
T
Forest Green Rovers
4 - 3
Yeovil Town
F
T
Luton Town
3 - 0
Colchester United
F
T
Morecambe
0 - 1
Swindon Town
F
T
Stevenage
3 - 1
Grimsby Town
F
T
Wycombe Wanderers
2 - 4
Notts County
F
T
Chesterfield
2 - 0
Port Vale

England – National League

Saturday, 19 August 2017
F
T
AFC Fylde
2 - 2
Dagenham & Redbridge
F
T
Boreham Wood
2 - 1
Aldershot Town
F
T
Bromley
2 - 0
Hartlepool United
F
T
Chester FC
2 - 3
Sutton United
F
T
Dover
1 - 1
Barrow
F
T
Eastleigh
2 - 0
Tranmere Rovers
F
T
Gateshead FC
3 - 0
Macclesfield Town
F
T
Guiseley
3 - 2
Torquay United
F
T
Maidenhead United
1 - 1
Ebbsfleet United
F
T
Maidstone
2 - 1
Wrexham
F
T
Solihull Moors
0 - 1
FC Halifax Town
F
T
Woking
0 - 2
Leyton Orient

England – National League North

Saturday, 19 August 2017
F
T
Alfreton Town
0 - 1
Southport
F
T
Blyth Spartans
0 - 1
North Ferriby United
F
T
Boston United
2 - 0
Chorley
F
T
Brackley Town
2 - 0
Spennymoor Town FC
F
T
Bradford PA
3 - 0
FC United of Manchester
F
T
Darlington
0 - 1
Telford
F
T
Gainsborough
4 - 5
Harrogate
F
T
Leamington
2 - 3
Stockport
F
T
Salford City
3 - 0
Kidderminster Harriers
F
T
Tamworth
4 - 1
Curzon
F
T
York City
4 - 3
Nuneaton Town
Tuesday, 22 August 2017
20:45
Boston United
v
Spennymoor Town FC

England – National League South

Saturday, 19 August 2017
F
T
Bognor Regis Town
1 - 1
Weston Super Mare
F
T
Braintree Town
2 - 1
Hampton & Richmond
F
T
Chippenham Town
2 - 2
East Thurrock United
F
T
Concord Rangers
1 - 0
Whitehawk
F
T
Dartford
7 - 1
Oxford City
F
T
Gloucester City
1 - 0
Hemel Hempstead
F
T
Havant and Waterlooville
1 - 2
Bath City
F
T
Poole Town FC
0 - 1
St.Albans
F
T
Truro City
0 - 1
Eastbourne Borough
F
T
Wealdstone
0 - 2
Chelmsford
F
T
Welling United
3 - 2
Hungerford Town
Friday, 18 August 2017
F
T
AC London
1 - 5
Egham Town
F
T
Cambridge City
1 - 0
Stamford
F
T
Potton United
2 - 0
AFC Dunstable
F
T
Prescot Cables
2 - 2
City of Liverpool
Saturday, 19 August 2017
F
T
South Shields
3 - 1
Bridlington Town
F
T
Abbey Hey
2 - 2
Maine Road
F
T
Albion Sports
2 - 1
Newton Aycliffe
F
T
Alresford Town
0 - 2
Thatcham Town
F
T
Alvechurch
2 - 0
Hanley Town
F
T
Andover Town
3 - 3
Wimborne Town
F
T
Arlesey Town
3 - 1
Desborough Town
F
T
Ashford Town
3 - 0
Wembley
F
T
Ashton Athletic
4 - 2
Runcorn Linnets
F
T
Aylesbury FC
2 - 1
Cirencester Town
F
T
Badshot Lea
0 - 3
Moneyfields
F
T
Bamber Bridge
3 - 2
Brighouse Town
F
T
Banstead Athletic
6 - 3
Loxwood
F
T
Barking
0 - 0
Saffron Walden Town FC
F
T
Barnoldswick Town
1 - 0
Dunston
F
T
Barnstaple Town
1 - 0
Clevedon Town
F
T
Barton Rovers
1 - 2
Deeping Rangers
F
T
Bedford Town
3 - 1
Swaffham Town
F
T
Bedworth United
0 - 2
Haughmond
F
T
Bideford
6 - 0
Wells City
F
T
Binfield
1 - 1
Horndean
F
T
Birstall United
0 - 3
Cleethorpes Town
F
T
Boston Town
3 - 2
Carlton Town
F
T
Bottesford Town
4 - 1
Clipstone
F
T
Bowers and Pitsea
0 - 2
Haringey Borough
F
T
Bracknell Town
0 - 4
Winchester City
F
T
Brantham Athletic
3 - 5
Cheshunt
F
T
Bridgwater Town
1 - 0
Brislington
F
T
Bridport FC
3 - 1
Street
F
T
Brockenhurst
1 - 5
Hartley Wintney
F
T
Brocton
2 - 0
Gresley
F
T
Bromsgrove Sporting
3 - 4
Coleshill Town
F
T
Bury Town
1 - 2
Tilbury
F
T
Cadbury Heath
1 - 0
Yate Town
F
T
Canvey Island
0 - 2
Witham Town
F
T
Carshalton Athletic
1 - 1
Walton and Hersham
F
T
Chalfont St Peter
2 - 2
Beaconsfield Town
F
T
Chertsey Town
1 - 3
Horsham
F
T
Chipping Sodbu
1 - 3
Bishop's Cleeve
F
T
Chipstead
2 - 0
Horley Town
F
T
Clapton
2 - 0
Norwich United
F
T
Cockfosters
3 - 0
Holmer Green
F
T
Colliers Wood United
1 - 1
Shoreham
F
T
Colney Heath
2 - 0
Shortwood United
F
T
Colwyn Bay
3 - 0
Stocksbridge Park Steels
F
T
Consett
4 - 0
Heaton Stannington
F
T
Corinthian-Casuals
1 - 1
Hythe Town
F
T
Croydon
0 - 0
Faversham Town
F
T
Deal Town
2 - 2
Glebe
F
T
Dereham Town
3 - 0
Corby Town
F
T
East Grinstead Town
3 - 2
VCD Athletic
F
T
East Preston
0 - 8
Thamesmead Town
F
T
Eynesbury Rovers
1 - 1
Peterborough Sports
F
T
Flackwell Heath
1 - 2
Didcot Town
F
T
Fleet Town
1 - 1
Totton
F
T
Framlingham Town
0 - 1
Mildenhall Town FC
F
T
Frickley Athletic
2 - 1
Runcorn Town
F
T
Glossop North End
0 - 2
Moosley AFC
F
T
Godalming Town
3 - 0
Farnham Town
F
T
Goole
1 - 2
Newcastle Benfield FC
F
T
Grays Athletic
2 - 0
Redbridge
F
T
Great Yarmouth Town
1 - 0
Basildon United
F
T
Greenwich Borough
4 - 1
Three Bridges
F
T
Grimsby Borough
4 - 1
Leicester Road
F
T
Guisborough Town
1 - 5
Shildon
F
T
Hamworthy United
4 - 1
Ascot United
F
T
Hanwell Town
1 - 0
Longlevens
F
T
Harrogate Railway Athletic
1 - 1
Kendal Town
F
T
Haverhill Rovers
1 - 1
Heybridge Swifts
F
T
Hayes and Yeading United
1 - 0
Brimscombe Thrupp
F
T
Haywards Heat
2 - 0
South Park
F
T
Hengrove Athletic
1 - 4
Bodmin Town
F
T
Hertford Town
4 - 1
Hadleigh United
F
T
Highmoor Ibis
1 - 3
North Leigh
F
T
Hinckley AFC
4 - 1
Aylestone Park
F
T
Holbeach United
6 - 1
Northampton ON Chenecks F.C
F
T
Hollands & Blair
1 - 4
Crowborough Athletic
F
T
Hornchurch AFC
2 - 0
Brentwood Town
F
T
Hyde United FC
4 - 2
Congleton Town
F
T
Ilford
1 - 1
Haverhill Borough
F
T
Kidlington
1 - 0
Wantage Town
F
T
Kirby Muxloe
0 - 2
Dunkirk
F
T
Laverstock & Ford FC
2 - 4
Knaphill
F
T
Leek Town
2 - 0
Cammell Laird
F
T
Leighton
2 - 3
Tuffley Rovers
F
T
Leverstock Green
1 - 1
Aylesbury United
F
T
Lewes
3 - 3
Newhaven
F
T
Lincoln United
0 - 0
Belper Town
F
T
Long Melford
1 - 2
Romania FC
F
T
Maldon and Tiptree
5 - 1
Waltham Abbey
F
T
Newcastle Town
1 - 1
Evesham
F
T
Newmarket Town
1 - 2
Ware
F
T
Newport Pagnell Town
3 - 3
Kempston Rovers
F
T
Northwich 1874
2 - 2
West Didsbury and Chorlton
F
T
Oadby Town
1 - 3
Loughborough Dynamo
F
T
Odd Down
1 - 0
Mangotsfield Utd.
F
T
Ossett Albion
3 - 4
Droylsden
F
T
Pagham
1 - 1
Sittingbourne
F
T
Parkgate
2 - 4
Handsworth Parramore
F
T
Penistone Church
0 - 2
Litherland Remyca
F
T
Penrith AFC
1 - 1
Whitley Bay
F
T
Pontefract Collieries
1 - 2
Skelmersdale United
F
T
Portchester AFC
3 - 1
Amesbury Town
F
T
Portland United
0 - 3
Paulton
F
T
Potters Bar Town
4 - 1
West Essex
F
T
Radcliffe Borough
1 - 1
Burscough
F
T
Ramsbottom United
1 - 1
Liversedge
F
T
Ramsgate
3 - 1
Hanworth Villa
F
T
Redhill
1 - 3
Ashford United
F
T
Rugby Town
2 - 3
Romulus
F
T
Salisbury
3 - 2
Fareham Town
F
T
Scarborough Athletic
1 - 1
Marske United
F
T
Sheffield FC
0 - 2
Ossett Town
F
T
Sheppey United
0 - 2
Hastings Utd.
F
T
Shepshed Dynamo
3 - 0
Blaby Whetstone Athletic
F
T
Slimbridge
1 - 2
Cinderford Town
F
T
Soham Town Rangers
3 - 2
Cogenhoe United
F
T
Southall FC
2 - 4
Hadley
F
T
Southend Manor
2 - 3
Gorleston
F
T
Sporting Khalsa
3 - 4
Market Drayton Town
F
T
Staveley MW
0 - 1
Basford United
F
T
Steyning Town
0 - 3
Phoenix Sports
F
T
Stowmarket Town
1 - 1
Romford
F
T
Sudbury AFC
4 - 0
Aveley
F
T
Sunderland RCA
4 - 0
Ashington
F
T
Sutton Common
1 - 2
Eastbourne Town
F
T
Swindon Supermarine
1 - 0
Northwood
F
T
Tadcaster Albion
0 - 1
Colne
F
T
Taunton Town
3 - 0
Larkhall Athletic
F
T
Tavistock
2 - 1
Shaftesbury Town
F
T
Tower Hamlets
0 - 4
Takeley
F
T
Trafford
2 - 2
Kidsgrove Athletic
F
T
Tunbridge Wells
3 - 1
CB Hounslow United
F
T
Uxbridge
0 - 4
Thame Utd
F
T
Walsall Wood
0 - 1
Tividale
F
T
Walton Casuals
3 - 1
Molesey FC
F
T
Wellingborough Town
0 - 4
Rushden and Diamonds
F
T
Whyteleafe
1 - 1
Erith Town
F
T
Willand Rovers
2 - 1
Bristol Manor Farm
F
T
Wisbech Town
2 - 2
Spalding United
F
T
Wolverhampton Casuals
2 - 2
Boldmere St. Michaels
F
T
Wulfrunians
1 - 1
Westfields
F
T
Yaxley
5 - 3
Harborough Town
Sunday, 20 August 2017
F
T
Baldock Town
3 - 1
North Greenford United
F
T
Crawley Green
2 - 3
Berkhamsted Town
F
T
Cray
2 - 3
Sevenoaks Town
F
T
Erith and Belvedere
1 - 4
Cray Valley
F
T
Guildford City
4 - 0
Camberley Town
F
T
Hallam
1 - 4
Atherton Collieries
F
T
Herne Bay
2 - 1
Chessington Hook United
F
T
Highworth Town
2 - 3
Marlow
F
T
Littlehampton Town
3 - 2
Eastbourne United
F
T
Pickering Town CFC
1 - 2
Clitheroe
F
T
Quorn
1 - 3
AFC Mansfield
F
T
St Margaretsbury
2 - 2
Hullbridge Sports
F
T
Worcester City
1 - 1
Chasetown

England – EFL Cup

Tuesday, 22 August 2017
20:30
Crystal Palace
v
Ipswich Town
20:45
Accrington Stanley
v
West Bromwich Albion
20:45
Aston Villa
v
Wigan Athletic
20:45
Birmingham City
v
AFC Bournemouth
20:45
Brighton & Hove Albion
v
Barnet
20:45
Cardiff City
v
Burton Albion
20:45
Carlisle United
v
Sunderland
20:45
Doncaster Rovers
v
Hull City
20:45
Fulham
v
Bristol Rovers
20:45
Grimsby Town
v
Derby County
20:45
Leeds United
v
Newport County
20:45
Middlesbrough
v
Scunthorpe United
20:45
Milton Keynes Dons
v
Swansea City
20:45
Norwich City
v
Charlton Athletic
20:45
Queens Park Rangers
v
Brentford
20:45
Sheffield United
v
Leicester City
20:45
Watford
v
Bristol City
21:00
Bolton Wanderers
v
Sheffield Wednesday
21:00
Reading
v
Millwall
Wednesday, 23 August 2017
20:45
Barnsley
v
Grimsby Town/Derby County
20:45
Blackburn Rovers
v
Burnley
20:45
Cheltenham Town
v
West Ham United
20:45
Huddersfield Town
v
Rotherham United
20:45
Newcastle United
v
Nottingham Forest
20:45
Southampton
v
Wolverhampton Wanderers
21:00
Stoke City
v
Rochdale
Tuesday, 15 August 2017
A
P
Rotherham United
241 - 1
Manchester City Academy
Tuesday, 15 August 2017
F
T
Notts County
2 - 1
Everton Academy
Wednesday, 16 August 2017
A
P
Portsmouth
243 - 3
Fulham Academy
Tuesday, 15 August 2017
F
T
Swindon Town
2 - 3
West Ham United Academy
Tuesday, 15 August 2017
A
P
Plymouth Argyle
542 - 2
Chelsea Academy
Tuesday, 15 August 2017
F
T
Cheltenham Town
1 - 2
Swansea City Academy
Tuesday, 15 August 2017
A
P
Luton Town
422 - 2
Tottenham Academy

England – FA Cup

Saturday, 27 May 2017
F
T
Arsenal
2 - 1
Chelsea

England – Community Shield

Sunday, 6 August 2017
A
P
Arsenal
411 - 1
Chelsea
Tuesday, 29 August 2017
20:45
Fleetwood Town
v
Leicester City Academy
20:45
Morecambe
v
Carlisle United
Tuesday, 29 August 2017
20:00
Blackpool
v
Wigan Athletic
Tuesday, 29 August 2017
20:00
Blackburn Rovers
v
Stoke City Academy
20:00
Bury
v
Rochdale
Tuesday, 29 August 2017
20:00
Crewe Alexandra
v
Newcastle Academy
20:00
Oldham Athletic
v
Port Vale
Tuesday, 29 August 2017
20:00
Coventry City
v
Shrewsbury Town
20:00
Walsall
v
West Bromwich Albion Academy
Tuesday, 29 August 2017
20:00
Grimsby Town
v
Doncaster Rovers
20:00
Scunthorpe United
v
Sunderland Academy
Tuesday, 29 August 2017
20:00
Colchester United
v
Reading Academy
20:00
Gillingham
v
Southend United
Tuesday, 29 August 2017
20:45
Milton Keynes Dons
v
Brighton & Hove Albion Academy
20:45
Stevenage
v
Oxford United
Tuesday, 29 August 2017
20:45
Northampton Town
v
Cambridge United
20:45
Peterborough United
v
Southampton Academy
Saturday, 19 August 2017
F
T
Ashton United
2 - 1
Grantham Town
F
T
Coalville Town
0 - 3
Warrington Town
F
T
Halesowen
1 - 2
Farsley Celtic AFC
F
T
Lancaster City
1 - 1
Mickleover Sports
F
T
Marine
0 - 1
Barwell FC
F
T
Matlock Town
1 - 0
Altrincham
F
T
Nantwich Town
2 - 0
Workington
F
T
Rushall Olympic
1 - 0
Stalybridge
F
T
Shaw Lane AFC
3 - 1
Hednesford
F
T
Stafford Rangers
1 - 4
Buxton
F
T
Whitby
1 - 3
Stourbridge
F
T
Witton Albion
1 - 0
Sutton Coldfield Town
Monday, 21 August 2017
20:45
Stourbridge
v
Nantwich Town
Tuesday, 22 August 2017
20:45
Altrincham
v
Whitby
20:45
Barwell FC
v
Rushall Olympic
20:45
Buxton
v
Shaw Lane AFC
20:45
Farsley Celtic AFC
v
Lancaster City
20:45
Grantham Town
v
Coalville Town
20:45
Hednesford
v
Halesowen
20:45
Mickleover Sports
v
Stafford Rangers
20:45
Stalybridge
v
Marine
20:45
Sutton Coldfield Town
v
Matlock Town
20:45
Warrington Town
v
Ashton United
20:45
Workington
v
Witton Albion
Saturday, 19 August 2017
F
T
Bishop's Stortford
2 - 3
Weymouth
F
T
Chesham United
1 - 1
Tiverton
F
T
Dorchester Town
0 - 2
King's Lynn Town
F
T
Dunstable Town FC
0 - 6
Merthyr Town
F
T
Farnborough
1 - 3
Redditch United
F
T
Frome Town
2 - 3
Biggleswade Town
F
T
Gosport Borough
2 - 3
Royston Town
F
T
Hereford
0 - 1
Slough Town
F
T
Hitchin Town
0 - 3
Banbury United
F
T
Kettering Town FC
3 - 0
Basingstoke
F
T
St. Ives Town FC
1 - 1
Kings Langley FC
F
T
Stratford Town
1 - 1
St Neots Town

England – Isthmian League

Saturday, 19 August 2017
F
T
Burgess Hill Town
1 - 1
Folkestone Invicta
F
T
Dulwich Hamlet
1 - 3
Billericay
F
T
Enfield Town
4 - 4
Metropolitan Police FC
F
T
Hendon
1 - 0
Harlow Town
F
T
Leatherhead
0 - 2
Harrow Borough
F
T
Lowestoft Town
1 - 0
Worthing
F
T
Margate
2 - 1
Leiston
F
T
Merstham
0 - 1
Tooting & Mitcham
F
T
Needham Market
0 - 1
Wingate & Finchley
F
T
Staines Town
5 - 0
Kingstonian
F
T
Thurrock
2 - 1
Dorking Wanderers
F
T
Tonbridge Angels
2 - 0
Brightlingsea Regent

England – FA Trophy

Sunday, 21 May 2017
F
T
Macclesfield Town
2 - 3
York City
Saturday, 7 October 2017
16:00
AFC Kempston Rovers
v
Hythe Town
16:00
AFC Rushden & Diamonds
v
Kidsgrove Athletic
16:00
AFC Sudbury
v
Aylesbury United
16:00
Ashford Town
v
Uxbridge
16:00
Ashford United
v
Sittingbourne
16:00
Aylesbury
v
Molesey
16:00
Bamber Bridge
v
Brighouse Town
16:00
Basford United
v
Peterborough Sports
16:00
Belper Town
v
Alvechurch
16:00
Bishop's Cleeve
v
Larkhall Athletic
16:00
Bowers & Pitsea
v
Dereham Town
16:00
Brentwood Town
v
South Park
16:00
Bristol Manor Farm
v
Cinderford Town
16:00
Chasetown
v
Market Drayton Town
16:00
Cheshunt
v
Herne Bay
16:00
Chipstead
v
Barking
16:00
Cleethorpes Town
v
Hyde United
16:00
Clitheroe
v
Colne
16:00
Corinthian Casuals
v
AFC Dunstable
16:00
Cray Wanderers
v
Horsham
16:00
East Grinstead Town
v
Lewes
16:00
Egham Town FC
v
Shoreham FC
16:00
Evesham United
v
Cirencester Town
16:00
Fleet Town
v
Yate Town
16:00
Grays Athletic
v
Norwich United
16:00
Greenwich Borough
v
Hanwell Town
16:00
Gresley
v
Bedworth United
16:00
Haringey Borough
v
Whyteleafe
16:00
Hayes & Yeading United
v
Barton Rovers
A
A
W
Hertford Town
0 - 0
Guernsey FC
16:00
Heybridge Swifts
v
Carshalton Athletic
16:00
Kendal Town
v
Radcliffe Borough
16:00
Kidlington
v
Winchester City
16:00
Leek Town
v
Lincoln United
16:00
Mangotsfield United
v
Thame United
16:00
Marlow
v
Aveley
16:00
Moneyfields FC
v
Bideford AFC
16:00
Mossley AFC
v
Skelmersdale United
16:00
Newcastle Town
v
Soham Town Rangers
16:00
North Leigh
v
Wimborne Town
16:00
Northwood
v
Maldon & Tiptree
16:00
Ossett Albion
v
Droylsden
16:00
Ossett Town
v
Goole AFC
16:00
Phoenix Sports
v
Chalfont St Peter
16:00
Potters Bar Town
v
Tilbury
16:00
Prescot Cables
v
Trafford
16:00
Ramsbottom United
v
Colwyn Bay
16:00
Ramsgate
v
Bury Town
16:00
Romford
v
Hastings
16:00
Romulus
v
Corby Town
16:00
Salisbury City
v
Paulton Rovers
16:00
Scarborough Athletic
v
South Shields
16:00
Sheffield FC
v
Frickley Athletic
16:00
Shortwood United
v
Didcot Town
16:00
Slimbridge AFC
v
Hartley Wintney
16:00
Stamford AFC
v
Loughborough Dynamo
16:00
Stocksbridge Park Steels
v
Atherton Colleries
16:00
Swindon Supermarine
v
Barnstaple Town
16:00
Tadcaster Albion
v
Glossop North End
16:00
Taunton Town
v
AFC Totton
16:00
Thamesmead Town
v
Hornchurch
16:00
VCD Athletic FC
v
Bedford
16:00
Waltham Abbey
v
Faversham Town
16:00
Walton Casuals
v
Canvey