Live Football : Denmark

2nd Division:: group 2 football fixtures


 

05:24 (GMT+2)

21 August 2019

Fixtures

Denmark – 2nd Division:: group 2

Wednesday, 21 August 2019
18:30
Naesby
v
Middelfart
18:30
VSK Aarhus
v
Aarhus Fremad
18:30
Vejgaard
v
Brabrand
18:45
FC Sydvest 05
v
Ringkoebing
19:00
AB
v
Dalum
19:00
Thisted
v
Jammerbugt FC
Saturday, 24 August 2019
14:00
Aarhus Fremad
v
FC Sydvest 05
14:00
Brabrand
v
Thisted
14:00
Dalum
v
VSK Aarhus
14:00
Jammerbugt FC
v
Naesby
14:00
Middelfart
v
AB
Sunday, 25 August 2019
14:00
Ringkoebing
v
Vejgaard
Friday, 30 August 2019
18:00
Vejgaard
v
Jammerbugt FC
19:00
Aarhus Fremad
v
Ringkoebing
Saturday, 31 August 2019
13:30
VSK Aarhus
v
Brabrand
14:00
FC Sydvest 05
v
Middelfart
Sunday, 1 September 2019
13:00
Thisted
v
Dalum
15:00
AB
v
Naesby
Friday, 6 September 2019
19:00
Naesby
v
Dalum
Saturday, 7 September 2019
13:00
Vejgaard
v
AB
14:00
Brabrand
v
FC Sydvest 05
14:00
Middelfart
v
Thisted
Sunday, 8 September 2019
13:00
Jammerbugt FC
v
Aarhus Fremad
14:00
Ringkoebing
v
VSK Aarhus
Saturday, 14 September 2019
13:30
VSK Aarhus
v
Naesby
14:00
Aarhus Fremad
v
Middelfart
14:00
Brabrand
v
AB
14:00
Dalum
v
Ringkoebing
Sunday, 15 September 2019
10:00
Thisted
v
Vejgaard
14:00
FC Sydvest 05
v
Jammerbugt FC
Saturday, 21 September 2019
12:00
Vejgaard
v
Aarhus Fremad
13:30
VSK Aarhus
v
FC Sydvest 05
14:00
Middelfart
v
Brabrand
14:00
Naesby
v
Thisted
Sunday, 22 September 2019
13:00
Jammerbugt FC
v
Dalum
15:00
AB
v
Ringkoebing
Saturday, 28 September 2019
14:00
Aarhus Fremad
v
Thisted
14:00
Brabrand
v
Jammerbugt FC
14:00
Dalum
v
Middelfart
14:00
FC Sydvest 05
v
Vejgaard
Sunday, 29 September 2019
14:00
Ringkoebing
v
Naesby
15:00
AB
v
VSK Aarhus
Saturday, 5 October 2019
12:00
Jammerbugt FC
v
VSK Aarhus
13:00
Vejgaard
v
Dalum
14:00
Aarhus Fremad
v
AB
14:00
Middelfart
v
Ringkoebing
14:00
Naesby
v
Brabrand
Sunday, 6 October 2019
13:00
Thisted
v
FC Sydvest 05
Saturday, 12 October 2019
13:30
VSK Aarhus
v
Thisted
14:00
Dalum
v
Naesby
14:00
FC Sydvest 05
v
Brabrand
14:00
Middelfart
v
Vejgaard
Sunday, 13 October 2019
14:00
Ringkoebing
v
Aarhus Fremad
15:00
AB
v
Jammerbugt FC
Saturday, 19 October 2019
14:00
Aarhus Fremad
v
Vejgaard
14:00
Brabrand
v
Middelfart
14:00
Jammerbugt FC
v
FC Sydvest 05
14:00
Naesby
v
VSK Aarhus
Sunday, 20 October 2019
13:00
Ringkoebing
v
Dalum
13:00
Thisted
v
AB
Saturday, 26 October 2019
12:00
VSK Aarhus
v
Ringkoebing
13:00
Vejgaard
v
Naesby
14:00
Dalum
v
Thisted
14:00
FC Sydvest 05
v
Aarhus Fremad
14:00
Middelfart
v
Jammerbugt FC
Sunday, 27 October 2019
15:00
AB
v
Brabrand
Saturday, 2 November 2019
14:00
Brabrand
v
VSK Aarhus
14:00
Dalum
v
Vejgaard
14:00
Naesby
v
Jammerbugt FC
Sunday, 3 November 2019
10:30
Ringkoebing
v
FC Sydvest 05
13:00
Thisted
v
Aarhus Fremad
15:00
AB
v
Middelfart
Saturday, 9 November 2019
13:00
Vejgaard
v
Ringkoebing
13:30
VSK Aarhus
v
AB
14:00
Aarhus Fremad
v
Brabrand
14:00
FC Sydvest 05
v
Dalum
14:00
Jammerbugt FC
v
Thisted
14:00
Middelfart
v
Naesby
Saturday, 7 March 2020
13:30
VSK Aarhus
v
Jammerbugt FC
14:00
Brabrand
v
Vejgaard
14:00
Dalum
v
Aarhus Fremad
14:00
Naesby
v
Ringkoebing
Sunday, 8 March 2020
13:00
Thisted
v
Middelfart
15:00
AB
v
FC Sydvest 05
Saturday, 14 March 2020
13:00
Vejgaard
v
Thisted
14:00
Aarhus Fremad
v
Naesby
14:00
FC Sydvest 05
v
VSK Aarhus
14:00
Jammerbugt FC
v
Brabrand
14:00
Middelfart
v
Dalum
Sunday, 15 March 2020
14:00
Ringkoebing
v
AB
Saturday, 21 March 2020
13:30
VSK Aarhus
v
Middelfart
14:00
Brabrand
v
Dalum
14:00
Jammerbugt FC
v
Vejgaard
14:00
Naesby
v
FC Sydvest 05
Sunday, 22 March 2020
13:00
Thisted
v
Ringkoebing
15:00
AB
v
Aarhus Fremad
Saturday, 28 March 2020
13:00
Vejgaard
v
VSK Aarhus
14:00
Aarhus Fremad
v
Jammerbugt FC
14:00
Dalum
v
AB
14:00
Middelfart
v
FC Sydvest 05
Sunday, 29 March 2020
13:00
Thisted
v
Naesby
14:00
Ringkoebing
v
Brabrand
Saturday, 4 April 2020
14:00
AB
v
Vejgaard
14:00
Brabrand
v
Naesby
14:00
FC Sydvest 05
v
Thisted
14:00
Jammerbugt FC
v
Ringkoebing
14:00
Middelfart
v
Aarhus Fremad
14:00
VSK Aarhus
v
Dalum
Thursday, 9 April 2020
14:00
Aarhus Fremad
v
VSK Aarhus
14:00
Dalum
v
Jammerbugt FC
14:00
Naesby
v
AB
14:00
Ringkoebing
v
Middelfart
14:00
Thisted
v
Brabrand
14:00
Vejgaard
v
FC Sydvest 05