Live Football : Czech Republic

Cup live scores, league table, football fixtures


 

16:46 (GMT+1)

25 January 2020

Fixtures

Czech Republic – Cup

Wednesday, 4 March 2020
14:30
Sigma Olomouc
v
Jablonec
14:30
Slovacko
v
Slovan Liberec
14:30
Sparta Prague
v
Banik Ostrava
14:30
Viktoria Plzen
v
Mlada Boleslav

Results

Czech Republic – Cup

Wednesday, 6 November 2019
A
E
T
Slovacko
3 - 1
Zizkov
Wednesday, 30 October 2019
A
E
T
FK Chlumec nad Cidlinou
3 - 4
Viktoria Plzen
F
T
Mlada Boleslav
3 - 1
FC Fastav Zlin
A
E
T
Banik Ostrava
2 - 0
Slavia Prague
F
T
SK Dynamo Ceske Budejovice
0 - 4
Sparta Prague
F
T
Slovan Liberec
2 - 0
Teplice
Tuesday, 29 October 2019
A
E
T
Opava
0 - 2
Jablonec
F
T
Sigma Olomouc
4 - 0
Dukla Praha
Wednesday, 2 October 2019
F
T
FK Chlumec nad Cidlinou
2 - 1
Bohemians 1905
Tuesday, 1 October 2019
F
T
Mlada Boleslav
4 - 2
MFK Chrudim
F
T
Jablonec
3 - 2
FC Zbrojovka Brno
F
T
Sigma Olomouc
4 - 2
SK Lisen
F
T
Teplice
2 - 1
Trinec
Wednesday, 25 September 2019
F
T
Hlucin
1 - 3
Viktoria Plzen
F
T
Jiskra Domazlice
1 - 3
Dukla Praha
F
T
Karvina
0 - 2
Zizkov
F
T
Loko Vltavin
1 - 4
SK Dynamo Ceske Budejovice
F
T
Slavia Prague
8 - 0
FK Slavoj Vysehrad
F
T
Vysocina Jihlava
1 - 2
Sparta Prague
F
T
Slovan Liberec
3 - 1
SK Prostejov
F
T
Banik Ostrava
2 - 0
Hradec Kralove
Tuesday, 24 September 2019
F
T
Benesov
1 - 3
Slovacko
F
T
Sokolov
0 - 1
Opava
F
T
FK Varnsdorf
1 - 2
FC Fastav Zlin
Tuesday, 10 September 2019
F
T
Hlucin
4 - 2
Vitkovice
Wednesday, 4 September 2019
F
T
Admira Prague
1 - 2
Hradec Kralove
F
T
Sokol Hostoun
1 - 6
Vysocina Jihlava
Tuesday, 3 September 2019
F
T
Benesov
2 - 1
Pardubice
Wednesday, 28 August 2019
F
T
1.FC Olesnice u Bouzova
0 - 6
Opava
F
T
FK Chlumec nad Cidlinou
2 - 1
Pribram
A
E
T
FK MAS Taborsko
354 - 4
FK Varnsdorf
F
T
FK Prepere
0 - 1
MFK Chrudim
F
T
Frydek-Mistek
1 - 3
Karvina
A
E
T
Jiskra Domazlice
432 - 2
Usti nad Labem
F
T
Kraluv Dvur
0 - 2
Dukla Praha
F
T
Loko Vltavin
2 - 1
FC Vlasim
F
T
Motorlet Prague
0 - 5
FK Slavoj Vysehrad
A
E
T
Odra Petrkovice
3 - 4
FC Zbrojovka Brno
F
T
Pisek
1 - 3
Teplice
F
T
SK Tatran Zdirec nad Doubravou
0 - 4
SK Lisen
F
T
SK Zapy
2 - 3
Bohemians 1905
F
T
Slovan Velvary
0 - 1
Zizkov
F
T
TJ Sokol Lanzhot
1 - 3
Banik Ostrava
F
T
Unicov
1 - 4
FC Fastav Zlin
F
T
Usti nad Orlici
0 - 2
SK Dynamo Ceske Budejovice
F
T
Viktoria Marianske Lazne
2 - 5
Slovan Liberec
F
T
FK TJ Stechovice
1 - 4
Sokolov
Tuesday, 27 August 2019
F
T
Dolni Benesov
2 - 3
SK Prostejov
F
T
FC Slovan Rosice
1 - 5
Sigma Olomouc
F
T
SFK Vrchovina
0 - 5
Slovacko
F
T
Valasske Mezirici
0 - 5
Trinec