Live Football : Czech Republic

4th league:: Division D live scores, league table, football fixtures


 

23:49 (GMT+1)

14 December 2019

League Table

Czech Republic – 4th league:: Division D

#Team NamePWDLFAGDPTS
1Vysocina Jihlava II1312104612+3437
2Zbrojovka Brno II131102439+3433
3Sokol Lanzho131012507+4331
4Tasovice138324030+1027
5Stara Rise138053727+1024
6Zdirec Nad Doubravou137152522+322
7TJ Start Brno136073334–118
8Bystrice nad Pernstejnem134452228–616
9FC ZDAS Zdar nad Sazavou134271929–1014
10AFC Humpolec134092234–1212
11FC Spartak Velka Bites133281231–1911
12Havlickuv Brod1330102145–249
13Slavoj Polna132291242–308
14Breclav130211840–322

Fixtures

Czech Republic – 4th league:: Division D

Sunday, 22 March 2020
15:00
Breclav
v
FC Spartak Velka Bites
15:00
Bystrice nad Pernstejnem
v
AFC Humpolec
15:00
Havlickuv Brod
v
Sokol Lanzho
15:00
Slavoj Polna
v
Vysocina Jihlava II
15:00
Stara Rise
v
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
15:00
Zbrojovka Brno II
v
Tasovice
15:00
Zdirec Nad Doubravou
v
TJ Start Brno
Sunday, 29 March 2020
15:00
AFC Humpolec
v
Havlickuv Brod
15:00
FC Spartak Velka Bites
v
Bystrice nad Pernstejnem
15:00
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
v
Slavoj Polna
15:00
Sokol Lanzho
v
Zbrojovka Brno II
15:00
TJ Start Brno
v
Breclav
15:00
Tasovice
v
Stara Rise
15:00
Vysocina Jihlava II
v
Zdirec Nad Doubravou
Sunday, 5 April 2020
15:30
Breclav
v
Vysocina Jihlava II
15:30
Bystrice nad Pernstejnem
v
TJ Start Brno
15:30
Havlickuv Brod
v
FC Spartak Velka Bites
15:30
Stara Rise
v
Sokol Lanzho
15:30
Tasovice
v
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
15:30
Zbrojovka Brno II
v
AFC Humpolec
15:30
Zdirec Nad Doubravou
v
Slavoj Polna
Sunday, 12 April 2020
15:30
AFC Humpolec
v
Stara Rise
15:30
FC Spartak Velka Bites
v
Zbrojovka Brno II
15:30
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
v
Zdirec Nad Doubravou
15:30
Slavoj Polna
v
Breclav
15:30
Sokol Lanzho
v
Tasovice
15:30
TJ Start Brno
v
Havlickuv Brod
15:30
Vysocina Jihlava II
v
Bystrice nad Pernstejnem
Sunday, 19 April 2020
16:00
Breclav
v
Zdirec Nad Doubravou
16:00
Bystrice nad Pernstejnem
v
Slavoj Polna
16:00
Havlickuv Brod
v
Vysocina Jihlava II
16:00
Sokol Lanzho
v
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
16:00
Stara Rise
v
FC Spartak Velka Bites
16:00
Tasovice
v
AFC Humpolec
16:00
Zbrojovka Brno II
v
TJ Start Brno
Sunday, 26 April 2020
16:00
AFC Humpolec
v
Sokol Lanzho
16:00
FC Spartak Velka Bites
v
Tasovice
16:00
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
v
Breclav
16:00
Slavoj Polna
v
Havlickuv Brod
16:00
TJ Start Brno
v
Stara Rise
16:00
Vysocina Jihlava II
v
Zbrojovka Brno II
16:00
Zdirec Nad Doubravou
v
Bystrice nad Pernstejnem
Sunday, 3 May 2020
16:30
AFC Humpolec
v
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
16:30
Bystrice nad Pernstejnem
v
Breclav
16:30
Havlickuv Brod
v
Zdirec Nad Doubravou
16:30
Sokol Lanzho
v
FC Spartak Velka Bites
16:30
Stara Rise
v
Vysocina Jihlava II
16:30
Tasovice
v
TJ Start Brno
16:30
Zbrojovka Brno II
v
Slavoj Polna
Sunday, 10 May 2020
16:30
Breclav
v
Havlickuv Brod
16:30
FC Spartak Velka Bites
v
AFC Humpolec
16:30
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
v
Bystrice nad Pernstejnem
16:30
Slavoj Polna
v
Stara Rise
16:30
TJ Start Brno
v
Sokol Lanzho
16:30
Vysocina Jihlava II
v
Tasovice
16:30
Zdirec Nad Doubravou
v
Zbrojovka Brno II
Sunday, 17 May 2020
17:00
AFC Humpolec
v
TJ Start Brno
17:00
FC Spartak Velka Bites
v
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
17:00
Havlickuv Brod
v
Bystrice nad Pernstejnem
17:00
Sokol Lanzho
v
Vysocina Jihlava II
17:00
Stara Rise
v
Zdirec Nad Doubravou
17:00
Tasovice
v
Slavoj Polna
17:00
Zbrojovka Brno II
v
Breclav
Sunday, 24 May 2020
17:00
Breclav
v
Stara Rise
17:00
Bystrice nad Pernstejnem
v
Zbrojovka Brno II
17:00
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
v
Havlickuv Brod
17:00
Slavoj Polna
v
Sokol Lanzho
17:00
TJ Start Brno
v
FC Spartak Velka Bites
17:00
Vysocina Jihlava II
v
AFC Humpolec
17:00
Zdirec Nad Doubravou
v
Tasovice
Sunday, 31 May 2020
17:00
AFC Humpolec
v
Slavoj Polna
17:00
FC Spartak Velka Bites
v
Vysocina Jihlava II
17:00
Sokol Lanzho
v
Zdirec Nad Doubravou
17:00
Stara Rise
v
Bystrice nad Pernstejnem
17:00
TJ Start Brno
v
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
17:00
Tasovice
v
Breclav
17:00
Zbrojovka Brno II
v
Havlickuv Brod
Sunday, 7 June 2020
17:00
Breclav
v
Sokol Lanzho
17:00
Bystrice nad Pernstejnem
v
Tasovice
17:00
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
v
Zbrojovka Brno II
17:00
Havlickuv Brod
v
Stara Rise
17:00
Slavoj Polna
v
FC Spartak Velka Bites
17:00
Vysocina Jihlava II
v
TJ Start Brno
17:00
Zdirec Nad Doubravou
v
AFC Humpolec
Sunday, 14 June 2020
17:00
AFC Humpolec
v
Breclav
17:00
FC Spartak Velka Bites
v
Zdirec Nad Doubravou
17:00
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
v
Vysocina Jihlava II
17:00
Sokol Lanzho
v
Bystrice nad Pernstejnem
17:00
Stara Rise
v
Zbrojovka Brno II
17:00
TJ Start Brno
v
Slavoj Polna
17:00
Tasovice
v
Havlickuv Brod

Results

Czech Republic – 4th league:: Division D

Sunday, 3 November 2019
F
T
Vysocina Jihlava II
3 - 2
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
F
T
Zbrojovka Brno II
2 - 0
Stara Rise
F
T
Slavoj Polna
0 - 4
TJ Start Brno
F
T
Zdirec Nad Doubravou
2 - 0
FC Spartak Velka Bites
Saturday, 2 November 2019
F
T
Havlickuv Brod
3 - 4
Tasovice
F
T
Breclav
1 - 2
AFC Humpolec
F
T
Bystrice nad Pernstejnem
0 - 5
Sokol Lanzho
Sunday, 27 October 2019
F
T
Zbrojovka Brno II
4 - 0
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
F
T
AFC Humpolec
2 - 0
Zdirec Nad Doubravou
F
T
FC Spartak Velka Bites
0 - 0
Slavoj Polna
F
T
Sokol Lanzho
1 - 0
Breclav
F
T
Stara Rise
4 - 2
Havlickuv Brod
F
T
Tasovice
1 - 1
Bystrice nad Pernstejnem
Saturday, 26 October 2019
F
T
TJ Start Brno
1 - 3
Vysocina Jihlava II
Sunday, 20 October 2019
F
T
Vysocina Jihlava II
9 - 0
FC Spartak Velka Bites
F
T
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
2 - 1
TJ Start Brno
F
T
Slavoj Polna
2 - 1
AFC Humpolec
F
T
Zdirec Nad Doubravou
0 - 4
Sokol Lanzho
Saturday, 19 October 2019
F
T
Havlickuv Brod
1 - 4
Zbrojovka Brno II
F
T
Breclav
0 - 3
Tasovice
F
T
Bystrice nad Pernstejnem
5 - 2
Stara Rise
Sunday, 13 October 2019
F
T
Zbrojovka Brno II
3 - 0
Bystrice nad Pernstejnem
F
T
AFC Humpolec
0 - 1
Vysocina Jihlava II
F
T
FC Spartak Velka Bites
1 - 2
TJ Start Brno
F
T
Sokol Lanzho
6 - 0
Slavoj Polna
F
T
Stara Rise
4 - 0
Breclav
F
T
Tasovice
2 - 2
Zdirec Nad Doubravou
Saturday, 12 October 2019
F
T
Havlickuv Brod
1 - 2
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
Sunday, 6 October 2019
F
T
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
2 - 0
FC Spartak Velka Bites
F
T
Slavoj Polna
1 - 5
Tasovice
Saturday, 5 October 2019
F
T
Vysocina Jihlava II
2 - 1
Sokol Lanzho
F
T
Breclav
1 - 3
Zbrojovka Brno II
F
T
Bystrice nad Pernstejnem
3 - 0
Havlickuv Brod
F
T
TJ Start Brno
5 - 4
AFC Humpolec
F
T
Zdirec Nad Doubravou
4 - 1
Stara Rise
Sunday, 29 September 2019
F
T
Zbrojovka Brno II
5 - 0
Zdirec Nad Doubravou
F
T
AFC Humpolec
0 - 3
FC Spartak Velka Bites
F
T
Sokol Lanzho
6 - 0
TJ Start Brno
F
T
Stara Rise
5 - 1
Slavoj Polna
F
T
Tasovice
3 - 3
Vysocina Jihlava II
Saturday, 28 September 2019
F
T
Havlickuv Brod
4 - 3
Breclav
F
T
Bystrice nad Pernstejnem
2 - 2
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
Sunday, 22 September 2019
F
T
FC Spartak Velka Bites
1 - 1
Sokol Lanzho
F
T
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
3 - 4
AFC Humpolec
F
T
Slavoj Polna
0 - 3
Zbrojovka Brno II
F
T
Zdirec Nad Doubravou
2 - 0
Havlickuv Brod
Saturday, 21 September 2019
F
T
Vysocina Jihlava II
4 - 2
Stara Rise
F
T
Breclav
0 - 0
Bystrice nad Pernstejnem
F
T
TJ Start Brno
1 - 3
Tasovice
Wednesday, 18 September 2019
F
T
TJ Start Brno
0 - 4
Zbrojovka Brno II
Sunday, 15 September 2019
F
T
Zbrojovka Brno II
1 - 2
Vysocina Jihlava II
F
T
Sokol Lanzho
4 - 0
AFC Humpolec
F
T
Stara Rise
5 - 3
TJ Start Brno
F
T
Tasovice
6 - 0
FC Spartak Velka Bites
Saturday, 14 September 2019
F
T
Havlickuv Brod
5 - 1
Slavoj Polna
F
T
Bystrice nad Pernstejnem
2 - 3
Zdirec Nad Doubravou
F
T
Breclav
1 - 1
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
Sunday, 8 September 2019
F
T
AFC Humpolec
3 - 4
Tasovice
F
T
Zdirec Nad Doubravou
4 - 0
Breclav
Saturday, 7 September 2019
F
T
Vysocina Jihlava II
3 - 0
Havlickuv Brod
F
T
FC Spartak Velka Bites
0 - 1
Stara Rise
F
T
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
0 - 5
Sokol Lanzho
F
T
Slavoj Polna
2 - 2
Bystrice nad Pernstejnem
Sunday, 1 September 2019
F
T
Zbrojovka Brno II
5 - 1
FC Spartak Velka Bites
F
T
Stara Rise
3 - 1
AFC Humpolec
F
T
Tasovice
3 - 1
Sokol Lanzho
F
T
Zdirec Nad Doubravou
1 - 0
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
Saturday, 31 August 2019
F
T
Havlickuv Brod
1 - 6
TJ Start Brno
F
T
Breclav
1 - 4
Slavoj Polna
F
T
Bystrice nad Pernstejnem
0 - 6
Vysocina Jihlava II
Sunday, 25 August 2019
F
T
AFC Humpolec
0 - 3
Zbrojovka Brno II
F
T
FC Spartak Velka Bites
0 - 1
Havlickuv Brod
F
T
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
3 - 4
Tasovice
F
T
Slavoj Polna
0 - 5
Zdirec Nad Doubravou
F
T
Sokol Lanzho
4 - 0
Stara Rise
Saturday, 24 August 2019
F
T
Vysocina Jihlava II
5 - 0
Breclav
F
T
TJ Start Brno
0 - 4
Bystrice nad Pernstejnem
Sunday, 18 August 2019
F
T
Zbrojovka Brno II
1 - 3
Sokol Lanzho
F
T
Slavoj Polna
0 - 2
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
F
T
Zdirec Nad Doubravou
1 - 2
Vysocina Jihlava II
Saturday, 17 August 2019
F
T
Havlickuv Brod
3 - 4
AFC Humpolec
F
T
Breclav
0 - 6
TJ Start Brno
F
T
Bystrice nad Pernstejnem
1 - 3
FC Spartak Velka Bites
F
T
Stara Rise
7 - 1
Tasovice
Sunday, 11 August 2019
F
T
AFC Humpolec
1 - 2
Bystrice nad Pernstejnem
F
T
FC Spartak Velka Bites
3 - 1
Breclav
F
T
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
0 - 3
Stara Rise
F
T
Sokol Lanzho
9 - 0
Havlickuv Brod
F
T
Tasovice
1 - 5
Zbrojovka Brno II
Saturday, 10 August 2019
F
T
Vysocina Jihlava II
3 - 1
Slavoj Polna
F
T
TJ Start Brno
4 - 1
Zdirec Nad Doubravou