Live Football : Cyprus

2nd League live scores, league table, football fixtures


 

12:24 (GMT+2)

26 July 2017

League Table

Cyprus – 2nd League

#Team NamePWDLFAGDPTS
1AEZ Zakakiou00000000
1Anagennisi Deryneia00000000
1ASIL Lysi00000000
1Ayia Napa00000000
1Digenis Oroklinis00000000
1E.N.TH.O.I. Lakatamias00000000
1Enosis Paralimni00000000
1Ethnikos Assia00000000
1Halkanoras Idaliou00000000
1Karmiotissa Pano Polemidion00000000
1Omonia Aradippou00000000
1Othellos Athienou00000000
1PAEEK00000000
1PO Xylotympou 200600000000

Fixtures

Cyprus – 2nd League

Saturday, 16 September 2017
15:00
AEZ Zakakiou
v
Ayia Napa
15:00
ASIL Lysi
v
Othellos Athienou
15:00
Anagennisi Deryneia
v
E.N.TH.O.I. Lakatamias
15:00
Digenis Oroklinis
v
Enosis Paralimni
15:00
Ethnikos Assia
v
PAEEK
15:00
Karmiotissa Pano Polemidion
v
PO Xylotympou 2006
15:00
Omonia Aradippou
v
Halkanoras Idaliou
Saturday, 23 September 2017
15:00
Ayia Napa
v
Ethnikos Assia
15:00
Enosis Paralimni
v
ASIL Lysi
15:00
Halkanoras Idaliou
v
Digenis Oroklinis
15:00
Karmiotissa Pano Polemidion
v
AEZ Zakakiou
15:00
Othellos Athienou
v
Anagennisi Deryneia
15:00
PAEEK
v
Omonia Aradippou
15:00
PO Xylotympou 2006
v
E.N.TH.O.I. Lakatamias
Saturday, 30 September 2017
14:30
AEZ Zakakiou
v
PO Xylotympou 2006
14:30
ASIL Lysi
v
Halkanoras Idaliou
14:30
Anagennisi Deryneia
v
Enosis Paralimni
14:30
Digenis Oroklinis
v
PAEEK
14:30
E.N.TH.O.I. Lakatamias
v
Othellos Athienou
14:30
Ethnikos Assia
v
Karmiotissa Pano Polemidion
14:30
Omonia Aradippou
v
Ayia Napa
Saturday, 14 October 2017
14:30
AEZ Zakakiou
v
Ethnikos Assia
14:30
Ayia Napa
v
Digenis Oroklinis
14:30
Enosis Paralimni
v
E.N.TH.O.I. Lakatamias
14:30
Halkanoras Idaliou
v
Anagennisi Deryneia
14:30
Karmiotissa Pano Polemidion
v
Omonia Aradippou
14:30
PAEEK
v
ASIL Lysi
14:30
PO Xylotympou 2006
v
Othellos Athienou
Saturday, 21 October 2017
14:30
ASIL Lysi
v
Ayia Napa
14:30
Anagennisi Deryneia
v
PAEEK
14:30
Digenis Oroklinis
v
Karmiotissa Pano Polemidion
14:30
E.N.TH.O.I. Lakatamias
v
Halkanoras Idaliou
14:30
Ethnikos Assia
v
PO Xylotympou 2006
14:30
Omonia Aradippou
v
AEZ Zakakiou
14:30
Othellos Athienou
v
Enosis Paralimni
Saturday, 28 October 2017
13:30
AEZ Zakakiou
v
Digenis Oroklinis
13:30
Ayia Napa
v
Anagennisi Deryneia
13:30
Ethnikos Assia
v
Omonia Aradippou
13:30
Halkanoras Idaliou
v
Othellos Athienou
13:30
Karmiotissa Pano Polemidion
v
ASIL Lysi
13:30
PAEEK
v
E.N.TH.O.I. Lakatamias
13:30
PO Xylotympou 2006
v
Enosis Paralimni
Saturday, 4 November 2017
13:30
ASIL Lysi
v
AEZ Zakakiou
13:30
Anagennisi Deryneia
v
Karmiotissa Pano Polemidion
13:30
Digenis Oroklinis
v
Ethnikos Assia
13:30
E.N.TH.O.I. Lakatamias
v
Ayia Napa
13:30
Enosis Paralimni
v
Halkanoras Idaliou
13:30
Omonia Aradippou
v
PO Xylotympou 2006
13:30
Othellos Athienou
v
PAEEK
Saturday, 18 November 2017
13:30
AEZ Zakakiou
v
Anagennisi Deryneia
13:30
Ayia Napa
v
Othellos Athienou
13:30
Ethnikos Assia
v
ASIL Lysi
13:30
Karmiotissa Pano Polemidion
v
E.N.TH.O.I. Lakatamias
13:30
Omonia Aradippou
v
Digenis Oroklinis
13:30
PAEEK
v
Enosis Paralimni
13:30
PO Xylotympou 2006
v
Halkanoras Idaliou
Saturday, 25 November 2017
13:30
ASIL Lysi
v
Omonia Aradippou
13:30
Anagennisi Deryneia
v
Ethnikos Assia
13:30
Digenis Oroklinis
v
PO Xylotympou 2006
13:30
E.N.TH.O.I. Lakatamias
v
AEZ Zakakiou
13:30
Enosis Paralimni
v
Ayia Napa
13:30
Halkanoras Idaliou
v
PAEEK
13:30
Othellos Athienou
v
Karmiotissa Pano Polemidion
Saturday, 2 December 2017
13:30
AEZ Zakakiou
v
Othellos Athienou
13:30
Ayia Napa
v
Halkanoras Idaliou
13:30
Digenis Oroklinis
v
ASIL Lysi
13:30
Ethnikos Assia
v
E.N.TH.O.I. Lakatamias
13:30
Karmiotissa Pano Polemidion
v
Enosis Paralimni
13:30
Omonia Aradippou
v
Anagennisi Deryneia
13:30
PO Xylotympou 2006
v
PAEEK
Saturday, 9 December 2017
13:30
ASIL Lysi
v
PO Xylotympou 2006
13:30
Anagennisi Deryneia
v
Digenis Oroklinis
13:30
E.N.TH.O.I. Lakatamias
v
Omonia Aradippou
13:30
Enosis Paralimni
v
AEZ Zakakiou
13:30
Halkanoras Idaliou
v
Karmiotissa Pano Polemidion
13:30
Othellos Athienou
v
Ethnikos Assia
13:30
PAEEK
v
Ayia Napa
Saturday, 16 December 2017
13:30
AEZ Zakakiou
v
Halkanoras Idaliou
13:30
ASIL Lysi
v
Anagennisi Deryneia
13:30
Digenis Oroklinis
v
E.N.TH.O.I. Lakatamias
13:30
Ethnikos Assia
v
Enosis Paralimni
13:30
Karmiotissa Pano Polemidion
v
PAEEK
13:30
Omonia Aradippou
v
Othellos Athienou
13:30
PO Xylotympou 2006
v
Ayia Napa
Saturday, 6 January 2018
13:30
Anagennisi Deryneia
v
PO Xylotympou 2006
13:30
Ayia Napa
v
Karmiotissa Pano Polemidion
13:30
E.N.TH.O.I. Lakatamias
v
ASIL Lysi
13:30
Enosis Paralimni
v
Omonia Aradippou
13:30
Halkanoras Idaliou
v
Ethnikos Assia
13:30
Othellos Athienou
v
Digenis Oroklinis
13:30
PAEEK
v
AEZ Zakakiou
Saturday, 13 January 2018
13:30
Ayia Napa
v
AEZ Zakakiou
13:30
E.N.TH.O.I. Lakatamias
v
Anagennisi Deryneia
13:30
Enosis Paralimni
v
Digenis Oroklinis
13:30
Halkanoras Idaliou
v
Omonia Aradippou
13:30
Othellos Athienou
v
ASIL Lysi
13:30
PAEEK
v
Ethnikos Assia
13:30
PO Xylotympou 2006
v
Karmiotissa Pano Polemidion
Saturday, 20 January 2018
13:30
AEZ Zakakiou
v
Karmiotissa Pano Polemidion
13:30
ASIL Lysi
v
Enosis Paralimni
13:30
Anagennisi Deryneia
v
Othellos Athienou
13:30
Digenis Oroklinis
v
Halkanoras Idaliou
13:30
E.N.TH.O.I. Lakatamias
v
PO Xylotympou 2006
13:30
Ethnikos Assia
v
Ayia Napa
13:30
Omonia Aradippou
v
PAEEK
Saturday, 27 January 2018
13:30
Ayia Napa
v
Omonia Aradippou
13:30
Enosis Paralimni
v
Anagennisi Deryneia
13:30
Halkanoras Idaliou
v
ASIL Lysi
13:30
Karmiotissa Pano Polemidion
v
Ethnikos Assia
13:30
Othellos Athienou
v
E.N.TH.O.I. Lakatamias
13:30
PAEEK
v
Digenis Oroklinis
13:30
PO Xylotympou 2006
v
AEZ Zakakiou
Saturday, 3 February 2018
14:00
ASIL Lysi
v
PAEEK
14:00
Anagennisi Deryneia
v
Halkanoras Idaliou
14:00
Digenis Oroklinis
v
Ayia Napa
14:00
E.N.TH.O.I. Lakatamias
v
Enosis Paralimni
14:00
Ethnikos Assia
v
AEZ Zakakiou
14:00
Omonia Aradippou
v
Karmiotissa Pano Polemidion
14:00
Othellos Athienou
v
PO Xylotympou 2006
Saturday, 10 February 2018
14:00
AEZ Zakakiou
v
Omonia Aradippou
14:00
Ayia Napa
v
ASIL Lysi
14:00
Enosis Paralimni
v
Othellos Athienou
14:00
Halkanoras Idaliou
v
E.N.TH.O.I. Lakatamias
14:00
Karmiotissa Pano Polemidion
v
Digenis Oroklinis
14:00
PAEEK
v
Anagennisi Deryneia
14:00
PO Xylotympou 2006
v
Ethnikos Assia
Saturday, 17 February 2018
14:00
ASIL Lysi
v
Karmiotissa Pano Polemidion
14:00
Anagennisi Deryneia
v
Ayia Napa
14:00
Digenis Oroklinis
v
AEZ Zakakiou
14:00
E.N.TH.O.I. Lakatamias
v
PAEEK
14:00
Enosis Paralimni
v
PO Xylotympou 2006
14:00
Omonia Aradippou
v
Ethnikos Assia
14:00
Othellos Athienou
v
Halkanoras Idaliou
Saturday, 24 February 2018
14:00
AEZ Zakakiou
v
ASIL Lysi
14:00
Ayia Napa
v
E.N.TH.O.I. Lakatamias
14:00
Ethnikos Assia
v
Digenis Oroklinis
14:00
Halkanoras Idaliou
v
Enosis Paralimni
14:00
Karmiotissa Pano Polemidion
v
Anagennisi Deryneia
14:00
PAEEK
v
Othellos Athienou
14:00
PO Xylotympou 2006
v
Omonia Aradippou
Saturday, 3 March 2018
14:00
ASIL Lysi
v
Ethnikos Assia
14:00
Anagennisi Deryneia
v
AEZ Zakakiou
14:00
Digenis Oroklinis
v
Omonia Aradippou
14:00
E.N.TH.O.I. Lakatamias
v
Karmiotissa Pano Polemidion
14:00
Enosis Paralimni
v
PAEEK
14:00
Halkanoras Idaliou
v
PO Xylotympou 2006
14:00
Othellos Athienou
v
Ayia Napa
Saturday, 10 March 2018
14:00
AEZ Zakakiou
v
E.N.TH.O.I. Lakatamias
14:00
Ayia Napa
v
Enosis Paralimni
14:00
Ethnikos Assia
v
Anagennisi Deryneia
14:00
Karmiotissa Pano Polemidion
v
Othellos Athienou
14:00
Omonia Aradippou
v
ASIL Lysi
14:00
PAEEK
v
Halkanoras Idaliou
14:00
PO Xylotympou 2006
v
Digenis Oroklinis
Saturday, 17 March 2018
14:30
ASIL Lysi
v
Digenis Oroklinis
14:30
Anagennisi Deryneia
v
Omonia Aradippou
14:30
E.N.TH.O.I. Lakatamias
v
Ethnikos Assia
14:30
Enosis Paralimni
v
Karmiotissa Pano Polemidion
14:30
Halkanoras Idaliou
v
Ayia Napa
14:30
Othellos Athienou
v
AEZ Zakakiou
14:30
PAEEK
v
PO Xylotympou 2006
Saturday, 31 March 2018
14:30
AEZ Zakakiou
v
Enosis Paralimni
14:30
Ayia Napa
v
PAEEK
14:30
Digenis Oroklinis
v
Anagennisi Deryneia
14:30
Ethnikos Assia
v
Othellos Athienou
14:30
Karmiotissa Pano Polemidion
v
Halkanoras Idaliou
14:30
Omonia Aradippou
v
E.N.TH.O.I. Lakatamias
14:30
PO Xylotympou 2006
v
ASIL Lysi
Saturday, 14 April 2018
15:00
Anagennisi Deryneia
v
ASIL Lysi
15:00
Ayia Napa
v
PO Xylotympou 2006
15:00
E.N.TH.O.I. Lakatamias
v
Digenis Oroklinis
15:00
Enosis Paralimni
v
Ethnikos Assia
15:00
Halkanoras Idaliou
v
AEZ Zakakiou
15:00
Othellos Athienou
v
Omonia Aradippou
15:00
PAEEK
v
Karmiotissa Pano Polemidion
Saturday, 21 April 2018
15:00
AEZ Zakakiou
v
PAEEK
15:00
ASIL Lysi
v
E.N.TH.O.I. Lakatamias
15:00
Digenis Oroklinis
v
Othellos Athienou
15:00
Ethnikos Assia
v
Halkanoras Idaliou
15:00
Karmiotissa Pano Polemidion
v
Ayia Napa
15:00
Omonia Aradippou
v
Enosis Paralimni
15:00
PO Xylotympou 2006
v
Anagennisi Deryneia