Live Football : Bulgaria

Second Professional League live scores, league table, football fixtures


 

13:05 (GMT+2)

11 July 2020

League Table

Bulgaria – Second Professional League

#Team NamePWDLFAGDPTS
1CSKA 19482118125918+4155
2Septemvri Sofia2017124719+2852
3Montana2113354017+2342
4PFC Lokomotiv Sofia 19292112363418+1639
5Neftochimic Burgas 19622110383529+633
6Hebar2110383530+533
7Litex Lovech209562915+1432
8Kariana Erden209563024+632
9Lokomotiv Gorna Oryahovitsa218583230+229
10Botev Galabovo216782332–925
11Pirin Blagoevgrad206772429–525
12Ludogorets Razgrad II215972025–524
13Strumska Slava2171132134–1322
14Chernomorets Balchik2064101527–1222
15Spartak Varna212415642–3610
16Spartak Pleven2124151041–317
17Pomorie2123161545–306

Results

Bulgaria – Second Professional League

Saturday, 23 May 2020
C
a
n
c
CSKA 1948
v
Botev Galabovo
C
a
n
c
Chernomorets Balchik
v
Montana
C
a
n
c
Hebar
v
PFC Lokomotiv Sofia 1929
C
a
n
c
Kariana Erden
v
Spartak Varna
C
a
n
c
Litex Lovech
v
Pomorie
C
a
n
c
Neftochimic Burgas 1962
v
Spartak Pleven
C
a
n
c
Pirin Blagoevgrad
v
Ludogorets Razgrad II
C
a
n
c
Septemvri Sofia
v
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
C
a
n
c
Vereya
v
Strumska Slava
Saturday, 16 May 2020
C
a
n
c
Botev Galabovo
v
Hebar
C
a
n
c
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
v
Vereya
C
a
n
c
Ludogorets Razgrad II
v
CSKA 1948
C
a
n
c
Montana
v
Litex Lovech
C
a
n
c
PFC Lokomotiv Sofia 1929
v
Neftochimic Burgas 1962
C
a
n
c
Pomorie
v
Septemvri Sofia
C
a
n
c
Spartak Pleven
v
Kariana Erden
C
a
n
c
Spartak Varna
v
Chernomorets Balchik
C
a
n
c
Strumska Slava
v
Pirin Blagoevgrad
Wednesday, 13 May 2020
C
a
n
c
Chernomorets Balchik
v
Spartak Pleven
C
a
n
c
Hebar
v
Ludogorets Razgrad II
C
a
n
c
Kariana Erden
v
PFC Lokomotiv Sofia 1929
C
a
n
c
Litex Lovech
v
Spartak Varna
C
a
n
c
Neftochimic Burgas 1962
v
Botev Galabovo
C
a
n
c
Pirin Blagoevgrad
v
CSKA 1948
C
a
n
c
Septemvri Sofia
v
Montana
C
a
n
c
Strumska Slava
v
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
C
a
n
c
Vereya
v
Pomorie
Saturday, 9 May 2020
C
a
n
c
Botev Galabovo
v
Kariana Erden
C
a
n
c
CSKA 1948
v
Hebar
C
a
n
c
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
v
Pirin Blagoevgrad
C
a
n
c
Ludogorets Razgrad II
v
Neftochimic Burgas 1962
C
a
n
c
Montana
v
Vereya
C
a
n
c
PFC Lokomotiv Sofia 1929
v
Chernomorets Balchik
C
a
n
c
Pomorie
v
Strumska Slava
C
a
n
c
Spartak Pleven
v
Litex Lovech
C
a
n
c
Spartak Varna
v
Septemvri Sofia
Saturday, 2 May 2020
C
a
n
c
Chernomorets Balchik
v
Botev Galabovo
C
a
n
c
Kariana Erden
v
Ludogorets Razgrad II
C
a
n
c
Litex Lovech
v
PFC Lokomotiv Sofia 1929
C
a
n
c
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
v
Pomorie
C
a
n
c
Neftochimic Burgas 1962
v
CSKA 1948
C
a
n
c
Pirin Blagoevgrad
v
Hebar
C
a
n
c
Septemvri Sofia
v
Spartak Pleven
C
a
n
c
Strumska Slava
v
Montana
C
a
n
c
Vereya
v
Spartak Varna
Wednesday, 29 April 2020
C
a
n
c
Botev Galabovo
v
Litex Lovech
C
a
n
c
CSKA 1948
v
Kariana Erden
C
a
n
c
Hebar
v
Neftochimic Burgas 1962
C
a
n
c
Ludogorets Razgrad II
v
Chernomorets Balchik
C
a
n
c
Montana
v
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
C
a
n
c
PFC Lokomotiv Sofia 1929
v
Septemvri Sofia
C
a
n
c
Pomorie
v
Pirin Blagoevgrad
C
a
n
c
Spartak Varna
v
Strumska Slava
Saturday, 25 April 2020
C
a
n
c
Chernomorets Balchik
v
CSKA 1948
C
a
n
c
Kariana Erden
v
Hebar
C
a
n
c
Litex Lovech
v
Ludogorets Razgrad II
C
a
n
c
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
v
Spartak Varna
C
a
n
c
Pirin Blagoevgrad
v
Neftochimic Burgas 1962
C
a
n
c
Pomorie
v
Montana
C
a
n
c
Septemvri Sofia
v
Botev Galabovo
C
a
n
c
Spartak Pleven
v
Vereya
C
a
n
c
Strumska Slava
v
Spartak Pleven
Saturday, 18 April 2020
C
a
n
c
CSKA 1948
v
Litex Lovech
C
a
n
c
Hebar
v
Chernomorets Balchik
C
a
n
c
Ludogorets Razgrad II
v
Septemvri Sofia
C
a
n
c
Montana
v
Pirin Blagoevgrad
C
a
n
c
Neftochimic Burgas 1962
v
Kariana Erden
C
a
n
c
PFC Lokomotiv Sofia 1929
v
Strumska Slava
C
a
n
c
Spartak Pleven
v
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
C
a
n
c
Spartak Varna
v
Pomorie
C
a
n
c
Vereya
v
PFC Lokomotiv Sofia 1929
Saturday, 11 April 2020
C
a
n
c
Botev Galabovo
v
Vereya
C
a
n
c
Chernomorets Balchik
v
Neftochimic Burgas 1962
C
a
n
c
Litex Lovech
v
Hebar
C
a
n
c
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
v
PFC Lokomotiv Sofia 1929
C
a
n
c
Montana
v
Spartak Varna
C
a
n
c
Pirin Blagoevgrad
v
Kariana Erden
C
a
n
c
Pomorie
v
Spartak Pleven
C
a
n
c
Septemvri Sofia
v
CSKA 1948
C
a
n
c
Strumska Slava
v
Botev Galabovo
Saturday, 4 April 2020
C
a
n
c
Botev Galabovo
v
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
C
a
n
c
Hebar
v
Septemvri Sofia
C
a
n
c
Kariana Erden
v
Chernomorets Balchik
C
a
n
c
Ludogorets Razgrad II
v
Strumska Slava
C
a
n
c
Neftochimic Burgas 1962
v
Litex Lovech
C
a
n
c
PFC Lokomotiv Sofia 1929
v
Pomorie
C
a
n
c
Spartak Pleven
v
Montana
C
a
n
c
Spartak Varna
v
Pirin Blagoevgrad
C
a
n
c
Vereya
v
Ludogorets Razgrad II
Monday, 23 March 2020
C
a
n
c
Montana
v
PFC Lokomotiv Sofia 1929
Sunday, 22 March 2020
C
a
n
c
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
v
Ludogorets Razgrad II
Saturday, 21 March 2020
C
a
n
c
Spartak Varna
v
Spartak Pleven
C
a
n
c
Strumska Slava
v
CSKA 1948
C
a
n
c
Pirin Blagoevgrad
v
Chernomorets Balchik
C
a
n
c
CSKA 1948
v
Vereya
C
a
n
c
Pomorie
v
Botev Galabovo
Friday, 20 March 2020
C
a
n
c
Litex Lovech
v
Kariana Erden
C
a
n
c
Septemvri Sofia
v
Neftochimic Burgas 1962
Monday, 16 March 2020
C
a
n
c
CSKA 1948
v
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Saturday, 14 March 2020
C
a
n
c
Botev Galabovo
v
Montana
C
a
n
c
Chernomorets Balchik
v
Litex Lovech
C
a
n
c
Hebar
v
Strumska Slava
C
a
n
c
Kariana Erden
v
Septemvri Sofia
C
a
n
c
PFC Lokomotiv Sofia 1929
v
Spartak Varna
C
a
n
c
Spartak Pleven
v
Pirin Blagoevgrad
C
a
n
c
Ludogorets Razgrad II
v
Pomorie
C
a
n
c
Vereya
v
Hebar
Monday, 9 March 2020
F
T
Montana
2 - 0
Ludogorets Razgrad II
F
T
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
6 - 1
Hebar
Sunday, 8 March 2020
A
A
W
Pomorie
0 - 3
CSKA 1948
F
T
Spartak Varna
1 - 1
Botev Galabovo
Saturday, 7 March 2020
F
T
Septemvri Sofia
4 - 0
Chernomorets Balchik
F
T
Spartak Pleven
0 - 2
PFC Lokomotiv Sofia 1929
F
T
Strumska Slava
2 - 1
Neftochimic Burgas 1962
F
T
Pirin Blagoevgrad
0 - 0
Litex Lovech
C
a
n
c
Neftochimic Burgas 1962
v
Vereya
Wednesday, 4 March 2020
C
a
n
c
Vereya
v
Kariana Erden
Monday, 2 March 2020
F
T
Ludogorets Razgrad II
1 - 0
Spartak Varna
Saturday, 29 February 2020
F
T
Botev Galabovo
1 - 1
Spartak Pleven
A
A
W
Hebar
3 - 0
Pomorie
F
T
Kariana Erden
1 - 0
Strumska Slava
F
T
Neftochimic Burgas 1962
2 - 0
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
F
T
PFC Lokomotiv Sofia 1929
2 - 0
Pirin Blagoevgrad
F
T
Litex Lovech
1 - 0
Septemvri Sofia
C
a
n
c
Chernomorets Balchik
v
Vereya
Thursday, 27 February 2020
F
T
CSKA 1948
2 - 0
Montana
Monday, 24 February 2020
F
T
Spartak Pleven
0 - 1
Ludogorets Razgrad II
Saturday, 22 February 2020
F
T
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
1 - 2
Kariana Erden
F
T
PFC Lokomotiv Sofia 1929
2 - 0
Botev Galabovo
A
A
W
Pomorie
0 - 3
Neftochimic Burgas 1962
F
T
Spartak Varna
0 - 1
CSKA 1948
F
T
Strumska Slava
1 - 0
Chernomorets Balchik
F
T
Montana
2 - 1
Hebar
C
a
n
c
Vereya
v
Litex Lovech
Friday, 21 February 2020
F
T
Pirin Blagoevgrad
1 - 4
Septemvri Sofia
Monday, 17 February 2020
F
T
CSKA 1948
7 - 1
Spartak Pleven
Sunday, 16 February 2020
F
T
Chernomorets Balchik
2 - 0
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
F
T
Hebar
3 - 0
Spartak Varna
A
A
W
Kariana Erden
3 - 0
Pomorie
F
T
Ludogorets Razgrad II
2 - 1
PFC Lokomotiv Sofia 1929
F
T
Litex Lovech
0 - 2
Strumska Slava
Saturday, 15 February 2020
F
T
Neftochimic Burgas 1962
0 - 2
Montana
F
T
Botev Galabovo
0 - 0
Pirin Blagoevgrad
C
a
n
c
Septemvri Sofia
v
Vereya
Monday, 9 December 2019
F
T
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
0 - 0
Litex Lovech
Sunday, 8 December 2019
F
T
Botev Galabovo
1 - 0
Ludogorets Razgrad II
F
T
Strumska Slava
0 - 4
Septemvri Sofia
F
T
Montana
3 - 1
Kariana Erden
Saturday, 7 December 2019
F
T
PFC Lokomotiv Sofia 1929
2 - 3
CSKA 1948
F
T
Pomorie
0 - 0
Chernomorets Balchik
F
T
Spartak Pleven
1 - 3
Hebar
F
T
Spartak Varna
0 - 4
Neftochimic Burgas 1962
C
a
n
c
Pirin Blagoevgrad
v
Vereya
Monday, 2 December 2019
F
T
Ludogorets Razgrad II
1 - 1
Pirin Blagoevgrad
Saturday, 30 November 2019
F
T
Botev Galabovo
4 - 5
CSKA 1948
F
T
PFC Lokomotiv Sofia 1929
3 - 3
Hebar
F
T
Pomorie
2 - 3
Litex Lovech
F
T
Spartak Pleven
1 - 2
Neftochimic Burgas 1962
F
T
Spartak Varna
1 - 2
Kariana Erden
F
T
Montana
6 - 1
Chernomorets Balchik
C
a
n
c
Strumska Slava
v
Vereya
Friday, 29 November 2019
F
T
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
0 - 1
Septemvri Sofia
Sunday, 24 November 2019
F
T
Neftochimic Burgas 1962
3 - 3
PFC Lokomotiv Sofia 1929
F
T
Hebar
1 - 0
Botev Galabovo
F
T
CSKA 1948
2 - 2
Ludogorets Razgrad II
Saturday, 23 November 2019
A
A
W
Chernomorets Balchik
4 - 0
Spartak Varna
F
T
Kariana Erden
2 - 3
Spartak Pleven
F
T
Septemvri Sofia
3 - 1
Pomorie
F
T
Pirin Blagoevgrad
3 - 1
Strumska Slava
F
T
Litex Lovech
0 - 1
Montana
C
a
n
c
Vereya
v
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Friday, 15 November 2019
F
T
Ludogorets Razgrad II
1 - 1
Kariana Erden
Sunday, 10 November 2019
F
T
PFC Lokomotiv Sofia 1929
2 - 0
Kariana Erden
F
T
Spartak Varna
0 - 4
Litex Lovech
Saturday, 9 November 2019
F
T
Montana
0 - 2
Septemvri Sofia
F
T
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
3 - 2
Strumska Slava
F
T
Ludogorets Razgrad II
0 - 3
Hebar
F
T
Spartak Pleven
0 - 1
Chernomorets Balchik
F
T
Botev Galabovo
3 - 2
Neftochimic Burgas 1962
C
a
n
c
Pomorie
v
Vereya
Friday, 8 November 2019
F
T
CSKA 1948
2 - 0
Pirin Blagoevgrad
Saturday, 2 November 2019
C
a
n
c
Vereya
v
Montana
Thursday, 31 October 2019
F
T
Hebar
1 - 2
CSKA 1948
F
T
Kariana Erden
0 - 0
Botev Galabovo
F
T
Septemvri Sofia
3 - 0
Spartak Varna
F
T
Strumska Slava
1 - 1
Pomorie
F
T
Chernomorets Balchik
0 - 0
PFC Lokomotiv Sofia 1929
F
T
Litex Lovech
0 - 0
Spartak Pleven
F
T
Pirin Blagoevgrad
0 - 5
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Wednesday, 30 October 2019
F
T
Neftochimic Burgas 1962
0 - 0
Ludogorets Razgrad II
Saturday, 26 October 2019
C
a
n
c
Spartak Varna
v
Vereya
Thursday, 24 October 2019
F
T
PFC Lokomotiv Sofia 1929
1 - 0
Litex Lovech
F
T
Hebar
1 - 3
Pirin Blagoevgrad
F
T
Pomorie
2 - 3
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
F
T
Spartak Pleven
0 - 2
Septemvri Sofia
F
T
Montana
2 - 0
Strumska Slava
F
T
Botev Galabovo
2 - 1
Chernomorets Balchik
F
T
CSKA 1948
4 - 0
Neftochimic Burgas 1962
Sunday, 20 October 2019
F
T
Septemvri Sofia
2 - 1
PFC Lokomotiv Sofia 1929
Saturday, 19 October 2019
F
T
Kariana Erden
3 - 2
CSKA 1948
F
T
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
2 - 1
Montana
F
T
Strumska Slava
3 - 0
Spartak Varna
F
T
Litex Lovech
3 - 0
Botev Galabovo
F
T
Neftochimic Burgas 1962
2 - 1
Hebar
F
T
Pirin Blagoevgrad
3 - 1
Pomorie
C
a
n
c
Vereya
v
Spartak Pleven
Friday, 18 October 2019
F
T
Chernomorets Balchik
1 - 0
Ludogorets Razgrad II
Thursday, 10 October 2019
F
T
Septemvri Sofia
2 - 2
Ludogorets Razgrad II
Monday, 7 October 2019
F
T
Neftochimic Burgas 1962
1 - 0
Pirin Blagoevgrad
Sunday, 6 October 2019
F
T
Hebar
2 - 1
Kariana Erden
F
T
CSKA 1948
2 - 0
Chernomorets Balchik
Saturday, 5 October 2019
F
T
Ludogorets Razgrad II
0 - 1
Litex Lovech
F
T
Spartak Pleven
0 - 1
Strumska Slava
F
T
Montana
5 - 1
Pomorie
F
T
Spartak Varna
0 - 0
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
F
T
Botev Galabovo
1 - 2
Septemvri Sofia
C
a
n
c
PFC Lokomotiv Sofia 1929
v
Vereya
Tuesday, 1 October 2019
F
T
Litex Lovech
1 - 0
CSKA 1948
Monday, 30 September 2019
F
T
Chernomorets Balchik
1 - 1
Hebar
F
T
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
3 - 0
Spartak Pleven
Sunday, 29 September 2019
F
T
Kariana Erden
4 - 1
Neftochimic Burgas 1962
F
T
Pomorie
2 - 0
Spartak Varna
F
T
Strumska Slava
0 - 2
PFC Lokomotiv Sofia 1929
Saturday, 28 September 2019
F
T
Pirin Blagoevgrad
1 - 1
Montana
C
a
n
c
Vereya
v
Botev Galabovo
Monday, 23 September 2019
F
T
CSKA 1948
5 - 0
Septemvri Sofia
Saturday, 21 September 2019
F
T
Hebar
1 - 0
Litex Lovech
C
a
n
c
Ludogorets Razgrad II
v
Vereya
F
T
Spartak Pleven
2 - 1
Pomorie
F
T
Spartak Varna
1 - 0
Montana
F
T
Botev Galabovo
2 - 1
Strumska Slava
Friday, 20 September 2019
F
T
Kariana Erden
2 - 2
Pirin Blagoevgrad
F
T
PFC Lokomotiv Sofia 1929
3 - 0
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
F
T
Neftochimic Burgas 1962
1 - 0
Chernomorets Balchik
Monday, 16 September 2019
F
T
Septemvri Sofia
4 - 2
Hebar
Sunday, 15 September 2019
F
T
Strumska Slava
4 - 2
Ludogorets Razgrad II
Saturday, 14 September 2019
F
T
Pomorie
1 - 3
PFC Lokomotiv Sofia 1929
F
T
Chernomorets Balchik
1 - 0
Kariana Erden
F
T
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
3 - 2
Botev Galabovo
C
a
n
c
Vereya
v
CSKA 1948
A
A
W
Montana
3 - 0
Spartak Pleven
F
T
Pirin Blagoevgrad
2 - 2
Spartak Varna
F
T
Litex Lovech
1 - 1
Neftochimic Burgas 1962
Monday, 2 September 2019
F
T
Neftochimic Burgas 1962
0 - 2
Septemvri Sofia
Saturday, 31 August 2019
C
a
n
c
Hebar
v
Vereya
F
T
Kariana Erden
1 - 1
Litex Lovech
F
T
PFC Lokomotiv Sofia 1929
0 - 1
Montana
F
T
Chernomorets Balchik
0 - 2
Pirin Blagoevgrad
F
T
Botev Galabovo
1 - 0
Pomorie
F
T
Spartak Pleven
0 - 0
Spartak Varna
Friday, 30 August 2019
F
T
Ludogorets Razgrad II
2 - 2
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
F
T
CSKA 1948
2 - 0
Strumska Slava
Monday, 26 August 2019
F
T
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
2 - 3
CSKA 1948
Sunday, 25 August 2019
F
T
Litex Lovech
4 - 0
Chernomorets Balchik
F
T
Pirin Blagoevgrad
2 - 0
Spartak Pleven
Saturday, 24 August 2019
F
T
Pomorie
0 - 0
Ludogorets Razgrad II
F
T
Septemvri Sofia
3 - 2
Kariana Erden
F
T
Strumska Slava
2 - 1
Hebar
C
a
n
c
Vereya
v
Neftochimic Burgas 1962
F
T
Spartak Varna
1 - 0
PFC Lokomotiv Sofia 1929
F
T
Montana
3 - 0
Botev Galabovo
Monday, 19 August 2019
F
T
Litex Lovech
1 - 2
Pirin Blagoevgrad
F
T
Ludogorets Razgrad II
0 - 0
Montana
F
T
CSKA 1948
5 - 1
Pomorie
Sunday, 18 August 2019
F
T
Neftochimic Burgas 1962
3 - 0
Strumska Slava
Saturday, 17 August 2019
F
T
Hebar
0 - 0
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
C
a
n
c
Kariana Erden
v
Vereya
F
T
PFC Lokomotiv Sofia 1929
1 - 0
Spartak Pleven
F
T
Chernomorets Balchik
0 - 1
Septemvri Sofia
Friday, 16 August 2019
F
T
Botev Galabovo
1 - 0
Spartak Varna
Monday, 12 August 2019
F
T
Spartak Varna
0 - 2
Ludogorets Razgrad II
F
T
Montana
0 - 1
CSKA 1948
Saturday, 10 August 2019
F
T
Pomorie
0 - 1
Hebar
F
T
Septemvri Sofia
4 - 3
Litex Lovech
F
T
Spartak Pleven
0 - 0
Botev Galabovo
F
T
Strumska Slava
0 - 2
Kariana Erden
C
a
n
c
Vereya
v
Chernomorets Balchik
F
T
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
1 - 0
Neftochimic Burgas 1962
F
T
Pirin Blagoevgrad
0 - 1
PFC Lokomotiv Sofia 1929
Monday, 5 August 2019
F
T
Septemvri Sofia
2 - 0
Pirin Blagoevgrad
F
T
Ludogorets Razgrad II
2 - 0
Spartak Pleven
Sunday, 4 August 2019
F
T
Neftochimic Burgas 1962
2 - 1
Pomorie
Saturday, 3 August 2019
F
T
Botev Galabovo
0 - 3
PFC Lokomotiv Sofia 1929
F
T
Hebar
1 - 3
Montana
F
T
Kariana Erden
1 - 0
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
C
a
n
c
Litex Lovech
v
Vereya
F
T
Chernomorets Balchik
2 - 1
Strumska Slava
F
T
CSKA 1948
2 - 0
Spartak Varna
Saturday, 27 July 2019
C
a
n
c
Vereya
v
Septemvri Sofia
F
T
PFC Lokomotiv Sofia 1929
2 - 0
Ludogorets Razgrad II
F
T
Pomorie
0 - 1
Kariana Erden
F
T
Strumska Slava
0 - 1
Litex Lovech
F
T
Spartak Varna
0 - 2
Hebar
F
T
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
1 - 1
Chernomorets Balchik
F
T
Pirin Blagoevgrad
2 - 2
Botev Galabovo
F
T
Spartak Pleven
1 - 4
CSKA 1948
Friday, 26 July 2019
F
T
Montana
4 - 2
Neftochimic Burgas 1962
Monday, 22 July 2019
F
T
CSKA 1948
2 - 0
PFC Lokomotiv Sofia 1929
Sunday, 21 July 2019
F
T
Ludogorets Razgrad II
2 - 2
Botev Galabovo
Saturday, 20 July 2019
C
a
n
c
Vereya
v
Pirin Blagoevgrad
F
T
Hebar
3 - 0
Spartak Pleven
F
T
Kariana Erden
1 - 1
Montana
F
T
Septemvri Sofia
2 - 0
Strumska Slava
F
T
Chernomorets Balchik
0 - 1
Pomorie
F
T
Litex Lovech
5 - 0
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
F
T
Neftochimic Burgas 1962
5 - 0
Spartak Varna