Live Football : Bulgaria

Live football scores, Live league tables


 

03:01 (GMT+2)

17 September 2019

Friday, 13 September 2019
F
T
FC Tsarsko Selo Sofia 2015
2 - 3
Lokomotiv Plovdiv
F
T
Arda Kardzhali
2 - 1
Botev Vratsa
Saturday, 14 September 2019
F
T
Botev Plovdiv
0 - 1
PFC CSKA-Sofia
F
T
Ludogorets Razgrad
2 - 0
Etar
Sunday, 15 September 2019
F
T
Dunav Ruse
0 - 0
Slavia Sofia
F
T
Levski Sofia
3 - 0
Cherno More Varna
Monday, 16 September 2019
F
T
Beroe
1 - 0
Vitosha Bistritsa
Saturday, 14 September 2019
F
T
Pomorie
1 - 3
PFC Lokomotiv Sofia 1929
F
T
Chernomorets Balchik
1 - 0
Kariana Erden
F
T
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
3 - 2
Botev Galabovo
C
a
n
c
Vereya
v
CSKA 1948
P
o
s
t
Montana
v
Spartak Pleven
F
T
Pirin Blagoevgrad
2 - 2
Spartak Varna
F
T
Litex Lovech
1 - 1
Neftochimic Burgas 1962
Sunday, 15 September 2019
F
T
Strumska Slava
4 - 2
Ludogorets Razgrad II
Monday, 16 September 2019
F
T
Septemvri Sofia
4 - 2
Hebar

Bulgaria – Elite U19

Saturday, 14 September 2019
F
T
Beroe Stara Zagora U19
1 - 4
Ludogorets U19
F
T
Cherno More Varna U19
2 - 0
Levski Sofia U19
Sunday, 15 September 2019
F
T
Botev Plovdiv U19
10 - 0
Vereya U19
F
T
Lokomotiv Plovdiv U19
0 - 0
OFK Pirin Blagoevgrad U19
F
T
Marek U19
1 - 2
Dunav 2010 Ruse U19
F
T
Septemvri Sofia U19
3 - 0
Montana U19
F
T
Tsarsko selo U19
0 - 3
PFC CSKA Sofia U19
F
T
Yantra 2019 U19
0 - 5
Slavia Sofia U19

Bulgaria – Super Cup

Wednesday, 3 July 2019
F
T
Ludogorets Razgrad
2 - 0
Lokomotiv Plovdiv

Bulgaria – Cup

Tuesday, 24 September 2019
15:00
Botev Ihtiman
v
Cherno More Varna
15:00
Kariana Erden
v
FC Tsarsko Selo Sofia 2015
17:30
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
v
PFC CSKA-Sofia
Wednesday, 25 September 2019
15:00
Dobrudzha Dobrich
v
Botev Vratsa
15:00
Minyor Pernik
v
Botev Plovdiv
15:00
Spartak Varna
v
Levski Sofia
15:00
Zagorets Nova Zagora
v
Slavia Sofia
18:00
Litex Lovech
v
Montana
18:00
Neftochimic Burgas 1962
v
Ludogorets Razgrad
Thursday, 26 September 2019
15:00
Balkan Botevgrad
v
Lokomotiv Plovdiv
15:00
Hebar
v
Arda Kardzhali
15:00
Pomorie
v
Beroe
15:00
Spartak Pleven
v
Septemvri Sofia
17:00
Chernomorets Balchik
v
Vitosha Bistritsa
18:00
Botev Galabovo
v
Etar
18:00
CSKA 1948
v
Dunav Ruse