Live Football : 22 February 2020

Live football scores


 

10:53 (GMT+2)

1 April 2020

F
T
Chelsea
2 - 1
Tottenham Hotspur
F
T
Burnley
3 - 0
AFC Bournemouth
F
T
Crystal Palace
1 - 0
Newcastle United
F
T
Sheffield United
1 - 1
Brighton & Hove Albion
F
T
Southampton
2 - 0
Aston Villa
F
T
Leicester City
0 - 1
Manchester City
F
T
Brentford
2 - 2
Blackburn Rovers
F
T
Barnsley
1 - 0
Middlesbrough
F
T
Birmingham City
3 - 3
Sheffield Wednesday
F
T
Bristol City
0 - 3
West Bromwich Albion
F
T
Charlton Athletic
3 - 1
Luton Town
F
T
Leeds United
1 - 0
Reading
F
T
Nottingham Forest
0 - 0
Queens Park Rangers
F
T
Preston North End
2 - 1
Hull City
F
T
Stoke City
2 - 0
Cardiff City
F
T
Swansea City
3 - 1
Huddersfield Town
F
T
Wigan Athletic
1 - 0
Millwall
F
T
AFC Wimbledon
0 - 0
Blackpool
F
T
Accrington Stanley
1 - 2
Rotherham United
F
T
Fleetwood Town
1 - 0
Portsmouth
F
T
Ipswich Town
0 - 1
Oxford United
F
T
Lincoln City
0 - 0
Gillingham
F
T
Milton Keynes Dons
1 - 0
Bolton Wanderers
C
a
n
c
Peterborough United
v
Bury
F
T
Rochdale
1 - 2
Coventry City
F
T
Shrewsbury Town
1 - 0
Doncaster Rovers
F
T
Southend United
2 - 3
Burton Albion
F
T
Sunderland
3 - 0
Bristol Rovers
F
T
Wycombe Wanderers
3 - 1
Tranmere Rovers
F
T
Carlisle United
2 - 2
Morecambe
F
T
Cheltenham Town
1 - 0
Mansfield Town
F
T
Crawley Town
2 - 0
Stevenage
F
T
Crewe Alexandra
2 - 0
Macclesfield Town
F
T
Leyton Orient
2 - 2
Oldham Athletic
F
T
Newport County
2 - 1
Bradford City
F
T
Northampton Town
2 - 0
Exeter City
F
T
Plymouth Argyle
0 - 0
Cambridge United
F
T
Salford City
1 - 2
Colchester United
F
T
Scunthorpe United
1 - 0
Forest Green Rovers
F
T
Swindon Town
3 - 1
Grimsby Town
F
T
Walsall
2 - 2
Port Vale
F
T
Boreham Wood
1 - 0
Yeovil Town
F
T
Bromley
0 - 2
Wrexham
F
T
Chesterfield
4 - 0
Ebbsfleet United
F
T
Chorley
0 - 1
Barnet
F
T
Dagenham & Redbridge
2 - 0
Solihull Moors
F
T
Dover
5 - 1
AFC Fylde
F
T
Harrogate
3 - 0
Eastleigh
F
T
Hartlepool United
2 - 0
Notts County
F
T
Maidenhead United
1 - 2
Aldershot Town
F
T
Torquay United
1 - 0
FC Halifax Town
F
T
Woking
1 - 1
Stockport County
F
T
Sutton United
2 - 2
Barrow
F
T
Boston United
1 - 0
Telford
F
T
Chester FC
2 - 3
Brackley Town
F
T
Farsley Celtic AFC
2 - 0
Blyth Spartans
F
T
Guiseley
2 - 2
Gateshead FC
F
T
Hereford
2 - 2
Darlington
F
T
Kidderminster Harriers
0 - 1
York City
F
T
Leamington
1 - 0
Southport
F
T
Spennymoor Town FC
5 - 0
Alfreton Town
F
T
Bath City
3 - 2
Dulwich Hamlet
F
T
Chelmsford
1 - 1
Slough Town
F
T
Dartford
2 - 1
Eastbourne Borough
F
T
Havant and Waterlooville
1 - 2
St.Albans
F
T
Hemel Hempstead
1 - 0
Concord Rangers
F
T
Hungerford Town
2 - 0
Braintree Town
F
T
Maidstone
1 - 2
Hampton & Richmond
F
T
Oxford City
0 - 3
Tonbridge Angels
F
T
Wealdstone
3 - 1
Dorking Wanderers
F
T
Welling United
1 - 0
Chippenham Town
F
T
Weymouth
0 - 0
Billericay
F
T
Ha Noi FC
0 - 4
Phu Dong
F
T
SHB Da Nang FC
2 - 2
Pho Hien
F
T
Zenit St. Petersburg
1 - 1
Isloch
F
T
Quang Nam
0 - 0
Binh Dinh
F
T
XSKT Can Tho
2 - 1
An Giang
F
T
Rubin Kazan
2 - 0
Sheriff Tiraspol
F
T
Vitkovice
5 - 0
Trinec
F
T
Zbrojovka Brno II
2 - 2
FC Fastav Zlin B
F
T
Helsingborg IF
3 - 1
FK Liepaja
F
T
Krylya Sovetov
0 - 2
Stromsgodset
F
T
Spartak Moscow
4 - 0
Pakhtakor
F
T
Zenit St. Petersburg
1 - 1
Dinamo Minsk
F
T
Fredrikstad
2 - 1
Mjondalen
F
T
CSKA Moscow
3 - 0
Ufa
F
T
Haugesund
4 - 2
Asane
F
T
Krylya Sovetov
2 - 0
Torpedo Moskva
F
T
Lokomotiv Moscow
3 - 1
FK Chayka
F
T
Southern Myanmar FC
8 - 3
Chin United FC
F
T
Yangon United
2 - 2
Shan United
F
T
Zwekapin United FC
1 - 1
Rakhine United FC
F
T
Silver Stars U21
0 - 6
Shan United U21
F
T
Yadanarbon FC U21
1 - 0
Magwe FC U21
F
T
Yaw Myay FC U21
0 - 6
Ispe FC U21
F
T
Celta Vigo
1 - 0
Leganes
F
T
Barcelona
5 - 0
Eibar
F
T
Real Sociedad
3 - 0
Valencia
F
T
Levante
1 - 0
Real Madrid
F
T
Alcorcon
1 - 1
Las Palmas
F
T
Almeria
0 - 0
Fuenlabrada
F
T
Girona
2 - 0
Ponferradina
F
T
Tenerife
1 - 0
Elche
F
T
Albacete
2 - 1
Numancia
F
T
Real Oviedo B
1 - 0
Coruxo F.C.
F
T
SD Leioa
2 - 2
Club Haro Deportivo
F
T
Athletic Bilbao B
1 - 1
Arenas Getxo
F
T
Barcelona B
0 - 0
Hercules
F
T
CD Badajoz
2 - 0
CF Talavera de la Reina
F
T
Villarrubia CF
5 - 1
Merida
F
T
Deportivo La Coruna
5 - 1
Huelva
F
T
Logrono
0 - 6
Barcelona
F
T
Real Betis Femenino
2 - 2
Athletic Bilbao
F
T
Espanyol
0 - 1
Sevilla
F
T
Bologna
1 - 1
Udinese
F
T
SPAL 2013
1 - 2
Juventus
F
T
Fiorentina
1 - 1
AC Milan
P
o
s
t
Ascoli Calcio 1898 FC
v
Cremonese
F
T
Cittadella
3 - 0
Juve Stabia
F
T
Trapani
1 - 1
Spezia
F
T
Virtus Entella
0 - 4
Benevento
F
T
Pisa
1 - 2
Venezia
F
T
Carrarese
3 - 0
ASDC Gozzano
F
T
Renate
1 - 2
Pergolettese
F
T
Monza
1 - 1
S.S. Arezzo
F
T
Robur Siena
1 - 1
AlbinoLeffe
F
T
Modena
1 - 0
Sudtirol
F
T
Virtus Verona
0 - 0
Rimini
F
T
Fermana
1 - 1
Vis Pesaro
F
T
Alma Juventus Fano
2 - 0
Imolese Calcio
F
T
Rieti
0 - 2
Teramo
F
T
Virtus Francavilla
4 - 0
Catanzaro
F
T
Borussia Moenchengladbach
1 - 1
Hoffenheim
F
T
Freiburg
0 - 2
Fortuna Duesseldorf
F
T
Hertha Berlin
0 - 5
FC Koeln
F
T
Werder Bremen
0 - 2
Borussia Dortmund
F
T
Schalke 04
0 - 5
RasenBallsport Leipzig
F
T
Dynamo Dresden
1 - 2
Bochum
F
T
Hamburger SV
0 - 2
St. Pauli
F
T
Holstein Kiel
0 - 1
FC Heidenheim
F
T
VfB Stuttgart
2 - 0
Jahn Regensburg
F
T
Carl Zeiss Jena
0 - 2
Meppen
F
T
Duisburg
2 - 3
Waldhof Mannheim
F
T
Hansa Rostock
3 - 0
Ingolstadt
F
T
KFC Uerdingen
0 - 2
Preussen Muenster
F
T
Kaiserslautern
0 - 0
FSV Zwickau
F
T
Wuerzburger Kickers
3 - 1
Eintracht Braunschweig
F
T
Luebeck
4 - 0
Holstein Kiel II
F
T
BSG Chemie Leipzig
0 - 0
Germania Halberstadt
F
T
Babelsberg
1 - 2
FSV Union Fuerstenwalde
F
T
Optik Rathenow
1 - 3
Lokomotive Leipzig
F
T
VfB Auerbach
3 - 2
Energie Cottbus
F
T
Elversberg
1 - 0
Aalen
F
T
FSV Frankfurt
0 - 1
Saarbruecken
F
T
Homburg
3 - 0
Freiburg II
F
T
Kickers Offenbach
3 - 0
Bahlinger SC
F
T
Pirmasens
0 - 0
Ulm
F
T
TSV Steinbach
2 - 1
FC Giessen
F
T
Bonner SC
2 - 2
Fortuna Koeln
F
T
FC Koeln II
1 - 1
TuS Haltern
F
T
SC Verl
0 - 0
Fortuna Duesseldorf II
F
T
Schalke 04 II
0 - 0
Borussia Moenchengladbach II
F
T
VfB Homberg
2 - 2
Borussia Dortmund II
C
a
n
c
Wattenscheid
v
Wuppertal
F
T
SGS Essen
3 - 2
TSG 1899 Hoffenheim
F
T
Marseille
1 - 3
Nantes
F
T
Angers
1 - 0
Montpellier
F
T
Dijon
1 - 1
Monaco
F
T
Lille
3 - 0
Toulouse
F
T
Strasbourg
0 - 0
Amiens
F
T
Lens
1 - 4
Caen
F
T
Red Star
1 - 0
Laval
F
T
Guingamp
1 - 4
Paris Saint Germain
F
T
Marseille
2 - 3
Fleury Merogis U.S
F
T
Metz
1 - 2
Dijon Foot
F
T
Paris FC
0 - 0
Reims
F
T
ASJ Soyaux
0 - 4
Bordeaux
F
T
FC Emmen
4 - 2
Willem II
F
T
Feyenoord
2 - 1
Fortuna Sittard
F
T
SC Heerenveen
2 - 2
ADO Den Haag
F
T
FC Groningen
0 - 1
VVV-Venlo
F
T
Standard Liege
1 - 0
Royal Antwerp
F
T
Oostende
1 - 1
Zulte Waregem
F
T
Royal Excel Mouscron
0 - 1
Cercle Brugge
F
T
KV Mechelen
4 - 0
Waasland-Beveren
F
T
Westerlo
2 - 1
Virton
F
T
Roeselare
2 - 2
Lokeren
F
T
Tondela
1 - 2
Rio Ave
F
T
Belenenses SAD
1 - 0
Maritimo
F
T
Leixoes
0 - 0
Sporting Covilha
F
T
Oliveirense
2 - 1
Casa Pia
F
T
FC Porto B
1 - 1
Estoril
F
T
Chaves
1 - 2
Feirense
F
T
Aberdeen
1 - 2
Ross County
F
T
Hamilton Academical
0 - 0
Motherwell
F
T
Hibernian
1 - 1
Livingston
A
b
a
n
Arbroath
1 - 1
Ayr United
F
T
Greenock Morton
4 - 4
Alloa Athletic
F
T
Queen of South
0 - 1
Dundee FC
F
T
East Fife
4 - 2
Stranraer
F
T
Falkirk
1 - 0
Montrose
F
T
Peterhead
0 - 2
Airdrieonians
F
T
Raith Rovers
1 - 0
Clyde
F
T
Annan Athletic
2 - 1
Albion Rovers
F
T
Cove Rangers
2 - 0
Queen's Park
F
T
Edinburgh City
0 - 0
Brechin City
F
T
Djurgaarden
3 - 2
Dalkurd FF
F
T
Sandvikens IF
1 - 3
Mjaellby
F
T
IFK Gothenburg
2 - 0
Vaesteraas SK
F
T
Sollentuna FF
1 - 8
Sirius
F
T
Elfsborg
3 - 0
IK Brage
F
T
Oskarshamns AIK
1 - 4
Oerebro
F
T
FC Lahti
0 - 1
Haka
F
T
Ilves
3 - 0
SJK
F
T
IF Gnistan
2 - 5
MYPA
F
T
EIF
2 - 2
Musan Salama
F
T
FC KTP
4 - 1
Mikkelin Palloilijat
F
T
AC Oulu
4 - 0
SJK Akatemia
F
T
KPV
0 - 0
AC Kajaani
F
T
Admira Moedling
0 - 2
Sturm Graz
F
T
Mattersburg
0 - 0
Altach
F
T
WSG Swarovski Tirol
2 - 0
Wolfsberger AC
F
T
FC Zuerich
1 - 1
Xamax
F
T
Thun
1 - 1
Luzern
F
T
Chiasso
2 - 0
Wil
F
T
FC Stade Lausanne-Ouchy
1 - 1
FC Vaduz
F
T
Schaffhausen
0 - 3
Grasshopper
F
T
Asteras Tripolis
1 - 1
Panathinaikos
F
T
Lamia
2 - 2
Aris Thessaloniki FC
F
T
Apollon Pontou
1 - 3
AE Karaiskakis
F
T
Kayserispor
2 - 2
Konyaspor
F
T
Goztepe
1 - 1
Gaziantep FK
F
T
Besiktas
2 - 2
Trabzonspor
F
T
Erzurum BB
2 - 1
Bursaspor
F
T
Umraniyespor
2 - 0
Keciorengucu
F
T
Akhisarspor
0 - 2
Fatih Karagumruk
F
T
Adana Demirspor
4 - 2
Altinordu
F
T
Cobh Ramblers
0 - 2
Drogheda United
F
T
Longford Town
2 - 0
Shamrock Rovers II
F
T
Barry Town
1 - 1
Caernarfon
F
T
Newtown AFC
1 - 2
Bala Town
F
T
Barry Town
1 - 1
Caernarfon
F
T
Cardiff Met University
1 - 1
Airbus UK Broughton
F
T
Carmarthen
1 - 0
Cefn Druids AFC
F
T
Newtown
1 - 2
Bala Town
F
T
Cardiff MU
1 - 1
Airbus UK
F
T
Carmarthen Town
1 - 0
Cefn Druids
F
T
Institute
0 - 4
Coleraine
F
T
Carrick Rangers
1 - 2
Dungannon Swifts
F
T
Cliftonville
1 - 1
Ballymena United
F
T
Glenavon
2 - 2
Glentoran
F
T
Larne
1 - 0
Warrenpoint Town
F
T
Omonia Nicosia
3 - 0
Enosis Paralimni
F
T
Apollon Limassol
3 - 2
Doxa Katokopia
F
T
FC Progres Niederkorn
4 - 0
US Hostert
F
T
Mlada Boleslav
0 - 0
Slovacko
F
T
Slavia Prague
2 - 0
Opava
F
T
Slovan Liberec
3 - 1
Bohemians 1905
F
T
Viktoria Plzen
4 - 0
Pribram
F
T
FK Pohronie
0 - 1
Zilina
F
T
Ruzomberok
0 - 0
DAC 1904 Dunajska Streda
F
T
Slovan Bratislava
2 - 0
Trencin
F
T
Zemplin Michalovce
1 - 0
Nitra
F
T
Zlate Moravce
1 - 3
SKF Sered
F
T
Mariupol
1 - 2
Zorya
F
T
Dynamo Kyiv
2 - 1
Vorskla
F
T
Arka Gdynia
3 - 2
Rakow Czestochowa
F
T
Legia Warszawa
4 - 0
Jagiellonia Bialystok
F
T
Piast Gliwice
1 - 0
Cracovia
F
T
Hajduk Split
6 - 0
HNK Gorica
F
T
Rijeka
1 - 0
Osijek
F
T
FK Radnik Surdulica
2 - 2
Macva Sabac
F
T
Proleter
1 - 0
Indjija
F
T
Rad Beograd
2 - 0
Napredak
F
T
Radnicki Nis
2 - 0
Cukaricki
F
T
TSC Backa Topola
1 - 1
Partizan Beograd
F
T
FK Crvena Zvezda
2 - 0
Vojvodina
F
T
ND Triglav
3 - 0
Rudar Velenje
F
T
NK Celje
2 - 0
Aluminij
F
T
Maribor
1 - 1
Olimpija Ljubljana
F
T
Budapest Honved
1 - 1
Puskas FC Academy
F
T
Fehervar FC
4 - 1
Zalaegerszeg
F
T
Kaposvari
0 - 1
Ujpest
F
T
Paksi SE
4 - 2
Debrecen
F
T
Varda SE
2 - 2
Diosgyori VTK
F
T
Mezokovesd SE
3 - 0
Ferencvaros
F
T
FC Voluntari
2 - 0
Hermannstadt
F
T
FC FCSB
1 - 1
Chindia Targoviste
F
T
Botev Vratsa
3 - 1
Arda Kardzhali
F
T
Cherno More Varna
2 - 2
Levski Sofia
F
T
PFC CSKA-Sofia
1 - 0
Botev Plovdiv
F
T
FK Velez Mostar
2 - 0
FK Zvijezda 09
F
T
Radnik Bijeljina
0 - 0
Zeljeznicar
F
T
FK Sarajevo
6 - 2
FK Tuzla City
F
T
FK Borec
0 - 1
FK Vardar Skopje
F
T
Grbalj Radanovici
0 - 0
FK Podgorica
F
T
Petrovac
2 - 2
Zeta
F
T
Sutjeska
1 - 1
FK Iskra
F
T
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
3 - 0
Maccabi Netanya
F
T
FC Ashdod
1 - 2
Maccabi Haifa
F
T
Hapoel Haifa
2 - 0
Sektzia Nes Tziona
F
T
Hapoel Hadera
1 - 4
Beitar Jerusalem
F
T
Flamurtari
1 - 3
Laci
F
T
Vllaznia
4 - 0
Luftetari
F
T
Partizani
2 - 2
Bylis
F
T
Skenderbeu
3 - 2
Teuta Durres
Friday, 21 February 2020
F
T
Banfield
0 - 1
Aldosivi
Saturday, 22 February 2020
F
T
Argentinos Juniors
1 - 1
Patronato de Parana
F
T
San Lorenzo
0 - 1
Racing Club
F
T
Independiente
0 - 1
Gimnasia LP
F
T
Barracas Central
2 - 3
Belgrano
F
T
Independiente Rivadavia
0 - 0
Estudiantes de Rio Cuarto
F
T
Agropecuario
0 - 1
Club Atletico Estudiantes
F
T
Atletico Rafaela
1 - 3
CA Defensores de Belgrano
F
T
Gimnasia Jujuy
1 - 1
Brown de Adrogue
F
T
Instituto
0 - 0
Deportivo Riestra
F
T
All Boys
2 - 1
Tigre
F
T
Acassuso
1 - 0
Comunicaciones
F
T
Argentino de Quilmes
1 - 0
CA San Miguel
F
T
CA Talleres Remedios de Escalada
0 - 0
Los Andes
F
T
CD UAI Urquiza
1 - 1
Flandria
F
T
Villa San Carlos
2 - 1
Colegiales
F
T
Sportivo Belgrano
2 - 2
Boca Unidos
F
T
Central Norte
0 - 0
Atletico Guemes
Friday, 21 February 2020
F
T
Novorizontino
1 - 1
Mirassol
Saturday, 22 February 2020
F
T
Agua Santa
2 - 1
Corinthians
F
T
Ituano FC
2 - 0
Santos FC
F
T
Oeste FC
0 - 4
Sao Paulo
F
T
Ponte Preta
1 - 1
Ferroviaria
F
T
Caxias
1 - 0
Gremio
F
T
Centro Sportivo Paraibano
1 - 1
Botafogo PB
F
T
Forca e Luz
0 - 6
ABC
Friday, 21 February 2020
F
T
Bolivar
5 - 4
The Strongest
Saturday, 22 February 2020
F
T
San Jose
2 - 2
Guabira
F
T
CA Palmaflor
2 - 1
Real Santa Cruz
Friday, 21 February 2020
F
T
Universidad Catolica
3 - 1
Deportes Iquique
Saturday, 22 February 2020
F
T
Huachipato
1 - 0
Cobresal
F
T
Deportivo Pasto
1 - 0
Envigado
F
T
Santa Fe
2 - 0
America de Cali
F
T
Chico FC
0 - 1
Deportivo Pereira
F
T
Independiente Medellin
1 - 3
Atletico Nacional
F
T
LDU Portoviejo
2 - 4
Deportivo Cuenca
F
T
Olmedo
1 - 2
CSD Macara
F
T
Delfin
1 - 2
Barcelona SC
F
T
LDU de Quito
2 - 3
Independiente del Valle
F
T
Libertad
2 - 1
Sol de America
F
T
Binacional
1 - 0
CD UT Cajamarca
F
T
Deportivo Municipal
1 - 1
Carlos Stein
F
T
Sporting Cristal
0 - 0
Sport Huancayo
F
T
Atletico Grau
2 - 3
Sport Boys
F
T
Cusco FC
3 - 1
FBC Melgar
F
T
Boston River
2 - 3
Rentistas
F
T
Cerro
0 - 0
River Plate
F
T
Deportivo Tachira
0 - 2
Zamora FC
F
T
Estudiantes Merida
4 - 0
Carabobo FC
F
T
Metropolitanos FC
2 - 1
GV Maracay
F
T
Aragua FC
0 - 1
Deportivo Lara
F
T
Atlas
0 - 2
Pachuca
F
T
Puebla
2 - 0
Toluca
F
T
Tijuana
0 - 1
CD Guadalajara
F
T
Guadalupe FC
0 - 0
C.S. Cartagines
F
T
Jocoro FC
3 - 2
Once Deportivo
F
T
CSD Municipal
0 - 0
Guastatoya
F
T
Honduras Progreso
0 - 4
Platense FC
F
T
Real de Minas
0 - 0
CD Motagua
F
T
Vegalta Sendai
1 - 1
Nagoya Grampus Eight
F
T
Cerezo Osaka
1 - 0
Oita Trinita
F
T
Kashiwa Reysol
4 - 2
Consadole Sapporo
F
T
Kawasaki Frontale
0 - 0
Sagan Tosu
F
T
Bengaluru FC
2 - 2
ATK
F
T
Churchill Brothers
0 - 3
Mohun Bagan
P
o
s
t
Beijing Guoan
v
Hebei CFFC
P
o
s
t
Guangzhou Evergrande
v
Chongqing Lifan
P
o
s
t
Guangzhou R&F F.C.
v
Shandong Luneng
P
o
s
t
Henan Jianye
v
Shanghai Shenhua
P
o
s
t
Jiangsu Suning FC
v
Dalian Professional FC
P
o
s
t
Qingdao Huanghai
v
Shijiazhuang Ever Bright
P
o
s
t
Shanghai SIPG FC
v
Tianjin Tianhai
P
o
s
t
Tianjin Teda
v
Wuhan Zall
F
T
Port FC
4 - 1
Samut Prakan City
F
T
Chiangrai United
2 - 2
Suphanburi FC
F
T
Buriram United
4 - 0
Chonburi
F
T
Prachuap FC
0 - 0
BG Pathum United
F
T
FK Qabala
0 - 2
FK Neftchi
F
T
Keshla
4 - 0
Zira
F
T
Brothers Union
1 - 1
Abahani Limited
F
T
Al-Taawoun
1 - 1
Al-Raed
F
T
Al Hazm
0 - 2
Al Nassr FC
F
T
Al Hilal
1 - 0
Al Ittihad
F
T
Brisbane Roar FC
1 - 1
Perth Glory
F
T
Newcastle Jets
1 - 1
Melbourne Victory
F
T
South Adelaide
3 - 2
Sturt Lions
F
T
Western Strikers
1 - 1
Vipers FC
F
T
Playford City Patriots
0 - 4
West Adelaide
F
T
Fulham United FC
1 - 0
Seaford Rangers
F
T
Logan Lightning
3 - 1
Holland Park Hawks
F
T
Souths United
2 - 4
Ipswich Knights
F
T
Sydney FC
1 - 2
Perth Glory
F
T
Hamilton Wanderers
3 - 2
Waitakere United
F
T
Hienghene Sport
0 - 4
Eastern Suburbs
F
T
Hekari United
2 - 1
Galaxy FC
F
T
NC Magra
0 - 1
ES Setif
F
T
US Biskra
1 - 0
CR Belouizdad
F
T
JS Kabylie
4 - 1
ASO Chlef
F
T
NA Hussein Dey
1 - 1
USM Bel Abbes
F
T
Paradou AC
0 - 1
JS Saoura
F
T
MC Oran
3 - 1
AS Ain M'lila
F
T
CA Bordj Bou Arreridj
1 - 3
CS Constantine
F
T
Bandari
3 - 1
Mathare United
C
a
n
c
Kisumu All Stars
v
SoNy Sugar
F
T
Posta Rangers
1 - 3
KCB
F
T
Western Stima
0 - 0
Kariobangi Sharks
F
T
AFC Leopards
2 - 1
Sofapaka
F
T
Difaa El Jadida
1 - 1
Ittihad Tanger
F
T
Youssoufia Berrechid
3 - 2
Wydad Casablanca
F
T
FUS Rabat
2 - 1
MCO Oujda
F
T
Ben Guerdane
2 - 2
US Tataouine
F
T
Club Africain
1 - 0
Sportif de Chebba
F
T
Etoile du Sahel
5 - 1
Etoile Metlaoui
F
T
BS Dynamic
0 - 1
Musongati
F
T
Atletico Olympic
2 - 1
Flambeau du Centre
F
T
Dakkada FC
0 - 0
Kwara United