Live Football : 16 February 2020

Live football scores


 

16:03 (GMT+2)

30 March 2020

F
T
Aston Villa
2 - 3
Tottenham Hotspur
F
T
Arsenal
4 - 0
Newcastle United
F
T
Los Angeles Galaxy
1 - 2
Toronto FC
F
T
New York Red Bulls
1 - 1
Houston Dynamo
F
T
Phoenix Rising
0 - 1
Columbus Crew
F
T
Rockdale City Suns
0 - 0
Saint George SC
7:00
Rockdale City Suns
v
St George City
F
T
Broadbeach United
0 - 2
Ipswich Knights
F
T
Sydney University
1 - 2
Rydalmere Lions FC
F
T
JK Narva Trans
1 - 1
Kuressaare FC
F
T
Bankstown City Lions FC
0 - 2
APIA Leichhardt Tigers
F
T
Devinska Nova Ves
0 - 1
Lamac Bratislava
F
T
FK Valka
5 - 5
Kralova pri Senci
F
T
Fremantle City
8 - 0
Morley Windmills
F
T
Ingolstadt Am.
2 - 4
Rain am Lech
C
a
n
c
Nurnberg Am.
v
ATSV Erlangen
F
T
FC Hanau 93
2 - 3
Bayern Alzenau
F
T
FC Krasnodar
1 - 0
Krylya Sovetov
F
T
Spartak Moscow
3 - 1
Ararat Yerevan
F
T
Egersund
2 - 0
Staal Jorpeland
F
T
Rubin Kazan
5 - 0
Slavia Mozyr
F
T
Taby FK
4 - 1
Enskede
F
T
Eintracht Norderstedt
2 - 0
SV Eichede
C
a
n
c
SV Drochtersen/Assel
v
Teutonia Hamburg
F
T
Wolfsburg Am.
6 - 0
VfB Oldenburg 1897
F
T
Greuther Furth Am.
3 - 0
Seligenporten
F
T
Ostersunds FK
3 - 2
Umea FC
C
a
n
c
Rostov
v
Poprad FK
F
T
TSG Balingen
2 - 0
CfR Pforzheim
F
T
Molde
1 - 0
FC Krasnodar
16:00
Viking
v
Jerv
16:30
Dalian Yifang
v
Krylya Sovetov
F
T
Tulsa Roughnecks
1 - 1
St. Louis
F
T
ISPE FC
1 - 6
Sagaing United FC
F
T
Southern Myanmar FC
0 - 1
Yangon United
F
T
Zwekapin United FC
0 - 1
Shan United
F
T
Deportivo Las Sabanas
0 - 0
Deportivo Ocotal
F
T
Diriangen FC
1 - 0
Juventus FC
F
T
Real Esteli FC
0 - 0
Deportivo Walter Ferretti
F
T
Chinandega FC U20
2 - 0
ART Municipal Jalapa U20
F
T
Sevilla
2 - 2
Espanyol
F
T
Leganes
0 - 0
Real Betis
F
T
Athletic Bilbao
0 - 1
Osasuna
F
T
Real Madrid
2 - 2
Celta Vigo
F
T
Fuenlabrada
0 - 1
Lugo
F
T
Mirandes
1 - 1
Albacete
F
T
Cadiz
0 - 1
Malaga
F
T
Ponferradina
0 - 0
Extremadura
F
T
Racing Santander
0 - 2
Sporting Gijon
F
T
Tenerife
0 - 0
Rayo Vallecano
F
T
Coruxo F.C.
1 - 1
Atletico Baleares
F
T
Internacional de Madrid CF
1 - 1
Sporting Gijon B
F
T
Pena Dep. Santa Eulalia
2 - 1
Melilla
F
T
Racing de Ferrol
1 - 0
UD Ibiza
F
T
Rayo Majadahonda
2 - 2
Real Madrid Castilla
F
T
Las Palmas B
0 - 1
Getafe B
F
T
Marino Luanco
0 - 0
Las Rozas CF
F
T
Pontevedra
0 - 1
Real Oviedo B
F
T
UP Langreo
2 - 1
Celta Vigo B
F
T
Deportivo Alaves B
0 - 0
SD Leioa
F
T
Tudelano
0 - 1
Logrones
F
T
CD Calahorra
1 - 2
Guijuelo
F
T
Club Haro Deportivo
3 - 1
Izarra
F
T
Salamanca CF UDS
0 - 1
Burgos CF
F
T
Leonesa
1 - 0
Unionistas de Salamanca
F
T
Real Sociedad B
2 - 4
Barakaldo
F
T
AE Prat
0 - 0
Ebro
F
T
Atletico Levante UD
1 - 2
Barcelona B
F
T
Ejea
0 - 1
UD Cornella
F
T
Espanyol B
0 - 0
Valencia B
F
T
Gimnastic
1 - 1
Lleida Esportiu
F
T
Villarreal B
2 - 1
FC Andorra
C
a
n
c
Villarreal B
v
Reus
F
T
Badalona
1 - 1
Castellon
F
T
Hercules
0 - 0
Llagostera
F
T
Sabadell
2 - 1
Orihuela
F
T
UE Olot
4 - 0
La Nucia
F
T
Algeciras
1 - 1
Cadiz B
F
T
UCAM Murcia
0 - 0
Villarrubia CF
F
T
CF Talavera de la Reina
0 - 0
Yeclano
F
T
Cartagena
3 - 2
Linense
F
T
Cordoba
2 - 1
Sevilla Atletico
F
T
Don Benito
2 - 1
Recreativo Huelva
F
T
Merida
1 - 1
Granada B
F
T
San Fernando CD
2 - 1
CD Badajoz
F
T
Villarrobledo
0 - 0
Real Murcia
F
T
Atletico Sanluqueno CF
1 - 2
Marbella FC
F
T
Atletico Madrid
4 - 1
Levante
F
T
Athletic Bilbao
2 - 1
Real Sociedad
F
T
UD Granadilla Tenerife Sur
2 - 2
Madrid Femenino
F
T
Barcelona
7 - 0
Huelva
F
T
CD Tacon
0 - 0
Valencia
F
T
Rayo Vallecano
2 - 1
Deportivo La Coruna
F
T
Udinese
0 - 0
Hellas Verona
F
T
Juventus
2 - 0
Brescia
F
T
Sampdoria
1 - 5
Fiorentina
F
T
Sassuolo
0 - 1
Parma Calcio 1913
F
T
Cagliari
0 - 1
SSC Napoli
F
T
Lazio
2 - 1
Inter
F
T
Cremonese
5 - 0
Trapani
F
T
Frosinone
1 - 0
Perugia
F
T
Empoli
2 - 1
Pisa
F
T
Como
0 - 1
Olbia
F
T
Monza
1 - 2
Juventus U23
F
T
Pro Patria
0 - 1
S.S. Arezzo
F
T
AlbinoLeffe
1 - 0
Novara
F
T
Alessandria
2 - 1
Lecco
F
T
Pergolettese
2 - 1
Pro Vercelli
F
T
Pistoiese
1 - 1
Robur Siena
F
T
Pontedera
0 - 2
Giana Erminio
F
T
Calcio Padova
0 - 1
Fermana
F
T
Carpi
3 - 0
Piacenza
F
T
FeralpiSalo
3 - 3
Gubbio
F
T
Imolese Calcio
1 - 4
R.C. Cesena
F
T
Sudtirol
2 - 0
Alma Juventus Fano
F
T
Triestina
4 - 0
Vis Pesaro
F
T
L.R. Vicenza Virtus
0 - 0
Virtus Verona
F
T
Sambenedettese
1 - 2
Ravenna
F
T
Vibonese
3 - 2
Viterbese
F
T
Bisceglie
0 - 1
Sicula Leonzio
F
T
Catania
0 - 0
Reggina
F
T
Catanzaro
1 - 1
Casertana
F
T
Avellino
0 - 0
Cavese
F
T
Bari
3 - 0
AZ Picerno ASD
F
T
Paganese
3 - 1
Rieti
F
T
Potenza
2 - 2
Rende
F
T
Ternana
0 - 2
Virtus Francavilla
F
T
FC Koeln
1 - 4
Bayern Munich
F
T
Mainz 05
0 - 0
Schalke 04
F
T
Darmstadt
1 - 0
Sandhausen
F
T
Erzgebirge Aue
1 - 2
Holstein Kiel
F
T
Karlsruher SC
1 - 1
Osnabrueck
F
T
FSV Zwickau
1 - 0
Duisburg
F
T
Waldhof Mannheim
1 - 1
Carl Zeiss Jena
F
T
Altonaer FC 93
1 - 4
SSV Jeddeloh
F
T
HSC Hannover
0 - 0
BSV Rehden
F
T
Energie Cottbus
2 - 2
FC Viktoria 1889 Berlin
F
T
FSV Union Fuerstenwalde
0 - 0
BSG Chemie Leipzig
F
T
Lokomotive Leipzig
3 - 1
VfB Auerbach
F
T
SV Lichtenberg 47
1 - 1
BFC Dynamo
F
T
VSG Altglienicke
1 - 3
Berliner AK 07
F
T
RW Essen
1 - 0
Oberhausen
F
T
SC Verl
2 - 1
Schalke 04 II
F
T
Bayer Leverkusen
0 - 3
Bayern Munich
F
T
FF USV Jena
2 - 3
Frankfurt
F
T
MSV Duisburg
0 - 4
SGS Essen
F
T
SC Sand
0 - 2
SC Freiburg
F
T
Turbine Potsdam
5 - 0
FC Koeln
F
T
Lyon
1 - 1
Strasbourg
F
T
Brest
3 - 2
Saint-Etienne
F
T
Reims
1 - 0
Rennes
F
T
Lille
1 - 2
Marseille
F
T
ASJ Soyaux
0 - 1
Fleury Merogis U.S
F
T
Vitesse
4 - 2
SC Heerenveen
F
T
Ajax
3 - 0
RKC Waalwijk
F
T
Sparta Rotterdam
1 - 2
FC Groningen
F
T
PEC Zwolle
3 - 4
Feyenoord
F
T
Willem II
1 - 1
FC Utrecht
F
T
MVV Maastricht
3 - 0
Go Ahead Eagles
F
T
Royal Antwerp
1 - 1
Sporting Charleroi
F
T
Genk
1 - 3
Standard Liege
F
T
Zulte Waregem
1 - 2
Royal Excel Mouscron
F
T
Boavista
1 - 2
Belenenses SAD
F
T
Maritimo
3 - 0
Pacos de Ferreira
F
T
Vitoria de Guimaraes
1 - 2
FC Porto
F
T
Famalicao
1 - 1
Aves
F
T
Casa Pia
1 - 3
FC Porto B
F
T
Benfica B
2 - 0
Cova da Piedade
F
T
Sporting Covilha
0 - 1
Academico Viseu
F
T
Farense
3 - 1
Oliveirense
F
T
Aberdeen
1 - 2
Celtic
F
T
Rangers
1 - 0
Livingston
F
T
Kilmarnock
1 - 2
Hibernian
F
T
Inverness CT
2 - 1
Rangers FC U21
F
T
SoenderjyskE
3 - 1
Hobro
F
T
Silkeborg
0 - 2
AaB
F
T
OB
0 - 2
Broendby IF
F
T
SKN St. Poelten
2 - 2
Admira Moedling
F
T
Sturm Graz
1 - 2
Mattersburg
F
T
Rapid Wien
2 - 0
WSG Swarovski Tirol
F
T
Lugano
2 - 1
Young Boys
F
T
Luzern
1 - 0
St. Gallen
F
T
Servette
4 - 1
FC Zuerich
F
T
FC Vaduz
0 - 0
Chiasso
F
T
Lausanne
1 - 0
Aarau
F
T
Winterthur
1 - 0
FC Stade Lausanne-Ouchy
F
T
Panathinaikos
3 - 1
Panetolikos
F
T
NFC Volos
0 - 1
Asteras Tripolis
F
T
Xanthi
0 - 0
Lamia
F
T
Aris Thessaloniki FC
0 - 1
AEK Athens
F
T
Doxa Dramas
1 - 0
Platanias
F
T
PAE Chania
5 - 1
AE Karaiskakis
F
T
PAS Giannina
5 - 1
Apollon Smirnis
F
T
Alanyaspor
0 - 1
Genclerbirligi
F
T
Trabzonspor
2 - 1
Sivasspor
F
T
Galatasaray
1 - 0
Yeni Malatyaspor
F
T
Keciorengucu
2 - 0
Altay
F
T
Bursaspor
2 - 1
Adana Demirspor
F
T
Fatih Karagumruk
2 - 1
Giresunspor
F
T
Balikesirspor
0 - 5
Istanbulspor
F
T
AEL Limassol
1 - 1
Omonia Nicosia
F
T
Anorthosis
3 - 2
Nea Salamis
F
T
Doxa Katokopia
0 - 1
AEK Larnaca
F
T
FC Muhlenbach Blue Boys
2 - 2
Racing FC Union Luxembourg
F
T
Opava
0 - 3
Viktoria Plzen
F
T
Bohemians 1905
1 - 0
Slavia Prague
F
T
Zilina
3 - 0
Zlate Moravce
F
T
DAC 1904 Dunajska Streda
0 - 0
FK Senica
F
T
Spartak Trnava
0 - 0
Slovan Bratislava
F
T
Jagiellonia Bialystok
0 - 0
Korona Kielce
F
T
Zaglebie Lubin
0 - 1
Wisla Krakow
F
T
Cracovia
2 - 1
Lech Poznan
F
T
Osijek
1 - 0
Dinamo Zagreb
F
T
HNK Gorica
0 - 0
Rijeka
F
T
FK Spartak Subotica
1 - 1
Radnicki Nis
F
T
Partizan Beograd
3 - 0
FK Radnik Surdulica
F
T
BFC Siofok
1 - 1
Szeged 2011
F
T
Budafok
0 - 0
Dorogi FC
F
T
Gyirmot
1 - 2
Szolnok
F
T
Haladas
3 - 0
Aqvital FC Csakvar
F
T
Kazincbarcikai BSC
2 - 2
Gyori ETO
F
T
Nyiregyhaza Spartacus FC
0 - 1
FC Ajka
F
T
Vac FC
0 - 2
Soroksar SC
C
a
n
c
Balmazujvaros
v
Budaors
F
T
Vasas Budapest
3 - 1
Duna Aszfalt TVSE
F
T
MTK Budapest
1 - 1
Bekescsaba
F
T
Sepsi OSK
0 - 1
Botosani
F
T
Dinamo Bucuresti
2 - 1
FC FCSB
F
T
Beroe
2 - 0
Etar
F
T
Botev Plovdiv
0 - 0
Lokomotiv Plovdiv
F
T
Dunav Ruse
0 - 2
Cherno More Varna
F
T
FC Academy Pandev
1 - 2
KF Shkendija
F
T
FK Struga
0 - 1
Rabotnicki
F
T
Renova
0 - 1
FK Sileks
F
T
Shkupi
2 - 0
FK Borec
F
T
Sektzia Nes Tziona
3 - 0
Hapoel Raanana
F
T
Maccabi Tel Aviv
3 - 0
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
F
T
Bylis
1 - 1
Kukesi
F
T
Laci
1 - 3
Partizani
F
T
Luftetari
0 - 1
Flamurtari
F
T
Teuta Durres
3 - 1
Vllaznia
Saturday, 15 February 2020
F
T
Atletico Tucuman
0 - 2
Argentinos Juniors
F
T
Rosario Central
1 - 0
Gimnasia LP
Sunday, 16 February 2020
F
T
Talleres
1 - 0
San Lorenzo
F
T
Lanus
1 - 1
Newell's Old Boys
F
T
River Plate
1 - 0
Banfield
F
T
Ferro Carril Oeste
1 - 0
Independiente Rivadavia
F
T
CA Alvarado
2 - 0
Barracas Central
F
T
Club Atletico Mitre
0 - 1
Atlanta
F
T
Guillermo Brown
1 - 2
Deportivo Moron
F
T
Nueva Chicago
1 - 1
Temperley
F
T
Belgrano
1 - 1
Agropecuario
Saturday, 15 February 2020
F
T
CA Defensores de Belgrano
2 - 0
Quilmes
Sunday, 16 February 2020
F
T
Tigre
2 - 0
Atletico Rafaela
F
T
Villa Dalmine
1 - 2
San Martin de Tucuman
F
T
Gimnasia Mendoza
1 - 0
Almagro
F
T
Sarmiento
2 - 1
Instituto
F
T
CA San Miguel
0 - 0
Acassuso
F
T
Colegiales
3 - 1
Sacachispas FC
F
T
Flandria
3 - 1
CA Talleres Remedios de Escalada
F
T
Justo Jose de Urquiza
2 - 1
Argentino de Quilmes
F
T
Tristan Suarez
2 - 1
Almirante Brown
Saturday, 15 February 2020
F
T
Sportivo Las Parejas
3 - 0
Central Norte
Sunday, 16 February 2020
F
T
Douglas Haig
2 - 1
Sportivo Belgrano
F
T
CA Chaco For Ever
3 - 2
Crucero del Norte
F
T
Deportivo Madryn
2 - 1
Club Cipolletti
F
T
Huracan Las Heras
0 - 0
Villa Mitre
F
T
Olimpo
3 - 0
Deportivo Maipu
F
T
Sansinena BB
1 - 1
CASD Camioneros
F
T
Sol de Mayo
1 - 1
Circulo Deportivo
Saturday, 15 February 2020
F
T
Bragantino
3 - 0
Oeste FC
F
T
Sao Paulo
0 - 0
Corinthians
Sunday, 16 February 2020
F
T
Palmeiras
3 - 1
Mirassol
F
T
Ferroviaria
0 - 0
Santos FC
F
T
Flamengo
3 - 0
Athletico Paranaense
F
T
Boavista
1 - 1
Volta Redonda
F
T
Americano RJ
2 - 0
America RJ
F
T
Caxias
1 - 0
Ypiranga RS
F
T
Boa Esporte Clube
1 - 3
Villa Nova AC
F
T
Atletico MG
1 - 2
Caldense
F
T
Patrocinense
1 - 1
Cruzeiro
F
T
Campinense
1 - 1
Treze
F
T
Sao Paulo Crystal
1 - 0
Sport Club Lagoa Seca
F
T
Atletico Cajazeirense
3 - 1
Sousa
F
T
Nacional de Patos
1 - 1
Perilima
F
T
Central SC
0 - 0
Santa Cruz
F
T
ACD Potiguar
0 - 0
AS Sociedade
F
T
Globo FC
1 - 2
ABC
F
T
Sergipe
1 - 0
AO Itabaiana
Saturday, 15 February 2020
F
T
Guabira
1 - 0
Nacional Potosi
Sunday, 16 February 2020
F
T
Real Potosi
4 - 1
Jorge Wilstermann
F
T
Real Santa Cruz
1 - 5
Oriente Petrolero
F
T
The Strongest
1 - 0
CA Palmaflor
F
T
Deportes Iquique
0 - 4
Antofagasta
F
T
Cobresal
1 - 1
Everton CD
F
T
Colo Colo
0 - 2
Universidad Catolica
Saturday, 15 February 2020
F
T
America de Cali
2 - 0
Independiente Medellin
Sunday, 16 February 2020
F
T
Millonarios
2 - 1
Chico FC
F
T
Atletico Nacional
2 - 2
Deportivo Cali
F
T
Patriotas
0 - 2
Santa Fe
F
T
Envigado
4 - 0
Bucaramanga
F
T
CSD Macara
1 - 1
Universidad Catolica
F
T
El Nacional
2 - 1
LDU Portoviejo
F
T
Guayaquil City
4 - 1
Olmedo
F
T
Barcelona SC
0 - 0
Tecnico Universitario
Saturday, 15 February 2020
F
T
Cerro Porteno
2 - 2
Guairena
Sunday, 16 February 2020
F
T
Nacional
1 - 2
Guarani
F
T
Sol de America
3 - 1
General Diaz
F
T
Alianza Lima
1 - 0
Atletico Grau
F
T
Universidad San Martin
1 - 2
Alianza Universidad
F
T
FBC Melgar
1 - 0
Sporting Cristal
F
T
Sport Huancayo
1 - 1
Deportivo Municipal
F
T
Montevideo Wanderers
0 - 0
Defensor Sporting
F
T
River Plate
2 - 2
Fenix
F
T
Rentistas
2 - 0
Nacional
F
T
Zamora FC
1 - 0
Aragua FC
F
T
Caracas
4 - 0
Zulia
F
T
Carabobo FC
0 - 0
Monagas SC
F
T
Deportivo Tachira
2 - 1
Metropolitanos FC
F
T
Portuguesa FC
0 - 0
Estudiantes Merida
F
T
Pachuca
1 - 0
Puebla
F
T
Toluca
2 - 3
Pumas
F
T
CF America
2 - 0
Atlas
F
T
Monterrey
1 - 1
FC Juarez
F
T
CD Guadalajara
1 - 2
Cruz Azul
F
T
Club Sport Herediano
3 - 3
Deportiva San Carlos
F
T
C.S. Cartagines
1 - 0
Limon
F
T
La U Universitarios
2 - 0
Municipal Perez Zeledon
F
T
ADR Jicaral
0 - 0
Guadalupe FC
A
A
W
Grecia
0 - 3
Deportivo Saprissa
Saturday, 15 February 2020
F
T
CD Aguila
1 - 1
El Vencedor
Sunday, 16 February 2020
F
T
Santa Tecla FC
2 - 1
CD Chalatenango
F
T
CD FAS
2 - 1
Jocoro FC
F
T
Independiente FC
1 - 1
CD Sonsonate
F
T
Municipal Limeno
0 - 1
Isidro Metapan
F
T
Once Deportivo
0 - 0
Alianza FC
F
T
Comunicaciones FC
1 - 0
Mixco
F
T
Coban Imperial
1 - 0
Siquinala
F
T
Antigua Guatemala
1 - 1
CSD Municipal
F
T
Guastatoya
0 - 0
Club Xelaju
F
T
CD Motagua
1 - 0
Real Espana
F
T
CD Vida
1 - 3
CD Olimpia
F
T
CD Marathon
5 - 2
Platense FC
F
T
Honduras Progreso
2 - 2
CD Real Sociedad
F
T
Real de Minas
1 - 0
Lobos UPNFM
F
T
Kawasaki Frontale
5 - 1
Shimizu S-Pulse
F
T
Nagoya Grampus Eight
1 - 0
Kashima Antlers
F
T
Urawa Red Diamonds
5 - 2
Vegalta Sendai
F
T
Cerezo Osaka
4 - 1
Matsumoto Yamaga
F
T
Sagan Tosu
0 - 3
Consadole Sapporo
F
T
Yokohama FC
0 - 2
Sanfrecce Hiroshima
F
T
Gamba Osaka
0 - 1
Kashiwa Reysol
F
T
Shonan Bellmare
1 - 0
Oita Trinita
F
T
ATK
1 - 3
Chennaiyin FC
F
T
Punjab FC
1 - 0
Real Kashmir
F
T
TRAU
0 - 0
Chennai City FC
F
T
Police Tero FC
1 - 0
Buriram United
F
T
Ratchaburi FC
2 - 0
Trat FC
F
T
Chonburi
2 - 0
Rayong FC
F
T
Sabail
3 - 1
FK Qabala
F
T
FK Neftchi
3 - 1
Keshla
F
T
Abahani Limited
2 - 0
Bangladesh Police AC
F
T
Western United FC
0 - 1
Brisbane Roar FC
F
T
Perth Glory
4 - 2
Brisbane Roar FC
F
T
Canberra United FC
3 - 1
Adelaide United
F
T
Melbourne Victory
0 - 4
Melbourne City FC
F
T
Auckland City FC
5 - 1
Canterbury United
F
T
Galaxy FC
4 - 1
Hienghene Sport
F
T
Eastern Suburbs
2 - 1
Hekari United
F
T
Primeiro de Agosto
0 - 0
Santa Rita

Egypt – Cup

F
T
Wadi Degla FC
1 - 2
FC Masr
F
T
Renaissance Club Zemamra
3 - 2
Youssoufia Berrechid
F
T
FAR Rabat
2 - 1
MAT Tetouan
F
T
Black Leopards
0 - 1
Orlando Pirates
F
T
Polokwane City
3 - 2
Cape Town City FC
F
T
Club Africain
0 - 0
CS Hammam-Lif
F
T
JS Kairouanaise
0 - 1
Ben Guerdane
F
T
US Tataouine
1 - 0
AS Slimane
F
T
Les Lierres
1 - 1
Inter Star
F
T
Aigle Noir
1 - 1
Musongati
F
T
Flambeau du Centre
1 - 1
Rukinzo FC
F
T
Olympic Star
2 - 5
Vital'O
F
T
Atletico Olympic
0 - 0
LLB Academic FC
F
T
Asante Kotoko
0 - 0
Ashanti Gold
F
T
CC Ebusua Dwarfs
2 - 1
Karela FC
F
T
Hearts of Oak
3 - 2
Bechem United
F
T
Liberty Professionals FC
5 - 2
Aduana Stars
F
T
Medeama SC
1 - 2
Elmina Sharks
F
T
WAFA
0 - 0
Dreams FC
F
T
Enugu Rangers
1 - 2
Akwa United
F
T
Heartland Owerri
5 - 0
Adamawa United
F
T
Ifeanyi Ubah United
3 - 1
Sunshine Stars
F
T
Kano Pillars
1 - 0
MFM FC
F
T
Kwara United
1 - 1
Rivers United FC
F
T
Nasarawa United
1 - 0
Jigawa Golden Stars
F
T
Plateau United
2 - 0
Dakkada FC
F
T
Warri Wolves FC
2 - 0
Katsina United
F
T
Wikki Tourist
4 - 0
Lobi Stars