Live Football : 4 December 2019

Live football scores


 

02:06 (GMT+1)

14 December 2019

F
T
Chelsea
2 - 1
Aston Villa
F
T
Leicester City
2 - 0
Watford
F
T
Manchester United
2 - 1
Tottenham Hotspur
F
T
Southampton
2 - 1
Norwich City
F
T
Wolverhampton Wanderers
2 - 0
West Ham United
F
T
Liverpool
5 - 2
Everton
A
P
Exeter City
300 - 0
Oxford United
A
P
Peterborough United
561 - 1
Ipswich Town
A
P
Bristol Rovers
421 - 1
Leyton Orient
F
T
Doncaster Rovers
0 - 3
Leicester City Academy
F
T
Tranmere Rovers
3 - 2
Manchester United Academy
F
T
Birmingham City
1 - 1
Tottenham Hotspur
F
T
Real Oviedo B
3 - 2
Atletico Madrid B
F
T
Melilla
1 - 1
Coruxo F.C.
F
T
Alessandria
1 - 1
Juventus U23
F
T
Imolese Calcio
1 - 1
Triestina
F
T
Sassuolo
1 - 2
Perugia
F
T
SPAL 2013
5 - 1
Lecce
F
T
Udinese
4 - 0
Bologna
F
T
Hamburger SV II
0 - 0
FC Hansa Lueneburg
F
T
Dijon
2 - 2
Montpellier
F
T
Metz
0 - 1
Rennes
F
T
Saint-Etienne
4 - 1
Nice
F
T
Toulouse
1 - 2
Monaco
F
T
Paris Saint-Germain
2 - 0
Nantes
F
T
Kortrijk
2 - 1
Eupen
F
T
Standard Liege
3 - 0
RUS Rebecquoise
A
E
T
Union St.Gilloise
410 - 0
Westerlo
F
T
Zulte Waregem
3 - 0
St.Truiden
A
E
T
Oostende
241 - 1
Club Brugge
F
T
Sporting Charleroi
1 - 0
Gent
F
T
Vitoria de Setubal
0 - 2
Vitoria de Guimaraes
F
T
Gil Vicente
0 - 2
Sporting CP
F
T
Aberdeen
2 - 2
Rangers
F
T
Celtic
2 - 1
Hamilton Academical
F
T
Hearts
1 - 1
Livingston
F
T
Kilmarnock
0 - 0
St. Johnstone
F
T
Ross County
2 - 1
Hibernian
F
T
St. Mirren
0 - 3
Motherwell
F
T
Maccabi Petach Tikva U19
0 - 1
Rennes U19

Greece – Cup

A
E
T
Asteras Tripolis
3 - 2
Platanias
F
T
OFI Crete
4 - 0
Kavala
F
T
Panionios
6 - 0
Olympiacos Volou
F
T
Xanthi
3 - 0
Apollon Larissa
F
T
AE Larissa
1 - 0
Kalamata
F
T
PAE Veria NFC 2019
1 - 2
PAS Giannina

Turkey – Cup

F
T
Hekimoglu Trabzon
0 - 1
Istanbul Basaksehir
F
T
Eyupspor
0 - 3
Antalyaspor
F
T
Kasimpasa
2 - 1
Van Spor Kulubu
F
T
Erzurum BB
4 - 2
Bursaspor
F
T
Altay
1 - 2
Trabzonspor
F
T
Galatasaray
0 - 2
Tuzlaspor

Cyprus – Cup

F
T
Akritas Chlorakas
0 - 7
Doxa Katokopia
F
T
Apollon Limassol
5 - 1
Aris Limassol
F
T
Othellos Athienou
2 - 3
Enosis Paralimni
F
T
Slovan Bratislava
2 - 0
Zilina

Poland – Cup

F
T
Stal Stalowa Wola
0 - 2
Lech Poznan
F
T
Lechia Gdansk
3 - 2
Zaglebie Lubin
F
T
GKS Tychy 71
2 - 0
LKS Lodz

Croatia – Cup

F
T
Inter Zapresic
0 - 2
Osijek
F
T
HNK Gorica
1 - 2
Slaven
F
T
Indjija
1 - 0
Rad Beograd
F
T
Cukaricki
2 - 1
TSC Backa Topola
F
T
Mladost Lucani
0 - 1
FK Crvena Zvezda
F
T
Vozdovac
1 - 0
Radnicki Nis
F
T
FK Spartak Subotica
4 - 1
Proleter
F
T
Macva Sabac
2 - 1
Javor
F
T
Partizan Beograd
2 - 3
Napredak
F
T
Vojvodina
1 - 0
FK Radnik Surdulica
F
T
Tabor
0 - 4
NK Celje
F
T
Aluminij
8 - 1
ND Triglav
F
T
Rudar Velenje
1 - 1
Maribor
F
T
Olimpija Ljubljana
0 - 1
Domzale
F
T
FC Academica Clinceni
1 - 1
Hermannstadt
F
T
CFR Cluj
1 - 0
Sepsi OSK
F
T
Dinamo Bucuresti
4 - 1
Chindia Targoviste
F
T
Septemvri Sofia
0 - 3
Ludogorets Razgrad
F
T
Botev Galabovo
2 - 1
Vitosha Bistritsa
F
T
Botev Vratsa
4 - 0
Kariana Erden
F
T
Levski Sofia
1 - 0
Cherno More Varna
F
T
Sektzia Nes Tziona
1 - 2
Hapoel Haifa
F
T
Beitar Jerusalem
2 - 0
Hapoel Hadera
F
T
Maccabi Haifa
3 - 3
FC Ashdod
F
T
Hapoel Tel Aviv
0 - 3
Maccabi Tel Aviv
F
T
Temperley
0 - 1
Ferro Carril Oeste
F
T
Athletico Paranaense
1 - 0
Santos FC
F
T
Atletico MG
2 - 0
Botafogo RJ
F
T
Ceara
0 - 1
Corinthians
F
T
Guabira
1 - 1
Nacional Potosi
F
T
Deportivo Malacateco
6 - 1
Siquinala
F
T
CSD Municipal
1 - 0
Guastatoya
F
T
Iztapa
1 - 0
Santa Lucia Cotzumalguapa
F
T
Mixco
3 - 0
Coban Imperial
F
T
Sanarate
2 - 1
Comunicaciones FC
F
T
Cambodia U23
3 - 1
Malaysia U23
F
T
Timor-Leste U23
1 - 6
Philippines U23
F
T
Odisha FC
0 - 1
Bengaluru FC
F
T
East Bengal Club
1 - 1
Real Kashmir
F
T
Persipura Jayapura
2 - 0
PSIS
F
T
Bhayangkara FC
3 - 0
Persija Jakarta
F
T
Pars Jonoubi Jam Bushehr
1 - 1
Machine Sazi FC
F
T
Saipa
0 - 0
Foolad Khuzestan
F
T
Najran SC
1 - 3
Al Fateh FC
A
E
T
Al Shoalah
2 - 1
Al Shabab
F
T
Jeddah
1 - 2
Al-Faisaly
F
T
Ismaily SC
0 - 0
Tanta
F
T
El Hodood
0 - 1
Al-Ittihad Al-Sakandary

Egypt – Cup

F
T
Al Mokawloon Al Arab
2 - 0
Matroh
F
T
El Zamalek
3 - 1
Al Sharkeyah
F
T
Ittihad Tanger
1 - 1
OCK Khouribga
F
T
Akwa Starlets
1 - 2
Kano Pillars
F
T
Nepal U23
1 - 1
Sri Lanka U23
F
T
Brazil U20
1 - 0
Colombia U20