Live Football : 3 December 2019

Live football scores


 

10:58 (GMT+2)

14 July 2020

F
T
Crystal Palace
1 - 0
AFC Bournemouth
F
T
Burnley
1 - 4
Manchester City
F
T
Burton Albion
1 - 1
Southend United
F
T
Eastleigh
0 - 2
Wrexham
F
T
Farsley Celtic AFC
1 - 1
Brackley Town
F
T
Hereford
2 - 2
York City
F
T
Kidderminster Harriers
1 - 1
Gateshead FC
F
T
Leamington
3 - 0
Darlington
F
T
Hungerford Town
1 - 0
Tonbridge Angels
A
P
Brighton & Hove Albion Academy
450 - 0
Newport County
F
T
Colchester United
1 - 2
Stevenage
A
P
Shrewsbury Town
561 - 1
Manchester City Academy
F
T
Milton Keynes Dons
2 - 0
Coventry City
A
P
Port Vale
422 - 2
Mansfield Town
F
T
Portsmouth
2 - 1
Northampton Town
F
T
Salford City
3 - 0
Wolverhampton Wanderers Academy
F
T
Walsall
3 - 2
Chelsea Academy
F
T
Cremonese
1 - 0
Empoli
F
T
Genoa
3 - 2
Ascoli Calcio 1898 FC
F
T
Fiorentina
2 - 0
Cittadella
A
E
T
Royal Antwerp
433 - 3
Genk
F
T
Sporting Covilha
1 - 1
Benfica
F
T
Brora Rangers
1 - 3
Greenock Morton
F
T
Ayr United
0 - 1
Dunfermline Athletic
F
T
Stenhousemuir
2 - 2
Elgin City

Greece – Cup

F
T
Panetolikos
5 - 1
Ialysos
F
T
Ergotelis
0 - 1
Trikala

Turkey – Cup

F
T
Fatih Karagumruk
1 - 2
Goztepe
F
T
Yeni Malatyaspor
3 - 1
Keciorengucu
F
T
Alanyaspor
5 - 1
Adanaspor
F
T
Esenler Erokspor
0 - 2
Sivasspor
F
T
Fenerbahce
4 - 0
Istanbulspor
F
T
Cefn Druids AFC
2 - 1
Cardiff Met University
F
T
TNS
1 - 0
Carmarthen

Poland – Cup

F
T
Legia Warszawa II
0 - 2
Piast Gliwice
F
T
Gornik Leczna
0 - 2
Legia Warszawa

Croatia – Cup

F
T
Sibenik
0 - 4
NK Lokomotiva
F
T
Gaz Metan Medias
1 - 0
FC Voluntari
F
T
CSM Politehnica Iasi
1 - 2
FC FCSB
F
T
Beroe
3 - 4
CSKA 1948
F
T
Slavia Sofia
1 - 2
Botev Plovdiv
F
T
Bnei Yehuda Tel Aviv
1 - 1
Hapoel Raanana
F
T
Maccabi Netanya
1 - 0
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
F
T
Hapoel Kfar Saba
0 - 1
Hapoel Beer Sheva
Monday, 2 December 2019
F
T
Arsenal Sarandi
1 - 1
Lanus
Tuesday, 3 December 2019
F
T
Union
1 - 0
Huracan
F
T
Royal Pari
0 - 1
San Jose
F
T
Laos U23
0 - 2
Thailand U23
F
T
Indonesia U23
8 - 0
Brunei U23
F
T
Singapore U23
0 - 1
Vietnam U23
F
T
Alashkert FC II
3 - 2
Sevan
F
T
Aragats
2 - 2
Lokomotiv
F
T
Ararat II
5 - 2
Dilijan
F
T
BKMA
3 - 2
Ararat Armenia II
F
T
Torpedo Yerevan
5 - 4
Pyunik II
F
T
Van
3 - 3
Lernayin A.
F
T
Nadi Thaqafi Tulkarm Al-Riyadhi
0 - 3
Hilal Al-Quds
F
T
Al Akhdoud
1 - 2
Ohod
F
T
Al-Wehda
1 - 0
Al Khaleej
F
T
Al Ittihad Aleppo
1 - 0
Al Nawaeir
F
T
Al Sahel SC
3 - 0
Al-Jazeera SC
F
T
Al Shorta
1 - 2
Tishreen SC
F
T
Al Taliya
2 - 2
Al Wahda
F
T
Al Wathba
0 - 1
Al-Jaish
F
T
Jabala SC
1 - 1
Al Futowa
F
T
Hottin SC
0 - 0
Al Karamah

Egypt – Cup

A
E
T
FC Masr
430 - 0
El Gounah
F
T
Al Ahly
3 - 1
Bani Sweef