Live Football : 10 November 2019

Live football scores


 

05:15 (GMT+1)

21 November 2019

F
T
Manchester United
3 - 1
Brighton & Hove Albion
F
T
Wolverhampton Wanderers
2 - 1
Aston Villa
F
T
Liverpool
3 - 1
Manchester City
F
T
Dover
1 - 0
Southend United
F
T
Barnet
0 - 2
Fleetwood Town
F
T
Bristol Rovers
1 - 1
Bromley
F
T
Chippenham Town
0 - 3
Northampton Town
F
T
Gateshead FC
1 - 2
Oldham Athletic
F
T
Leyton Orient
1 - 2
Maldon & Tiptree
F
T
Macclesfield Town
0 - 4
Kingstonian
F
T
Wrexham
0 - 0
Rochdale
F
T
York City
0 - 1
Altrincham
F
T
Hayes & Yeading United
0 - 2
Oxford United
F
T
Cardiff City
0 - 1
Bristol City
F
T
Mallorca
3 - 1
Villarreal
F
T
Athletic Bilbao
2 - 1
Levante
F
T
Atletico Madrid
3 - 1
Espanyol
F
T
Getafe
0 - 0
Osasuna
F
T
Real Betis
1 - 2
Sevilla
F
T
Deportivo La Coruna
1 - 3
Elche
F
T
Almeria
1 - 1
Real Zaragoza
F
T
Malaga
0 - 0
Fuenlabrada
F
T
Racing Santander
2 - 2
Ponferradina
F
T
Rayo Vallecano
1 - 1
Cadiz
F
T
Getafe B
0 - 1
Sporting Gijon B
P
o
s
t
Melilla
v
Coruxo F.C.
F
T
Atletico Madrid B
0 - 0
Atletico Baleares
F
T
Las Rozas CF
1 - 3
Pontevedra
F
T
Pena Dep. Santa Eulalia
0 - 0
Rayo Majadahonda
F
T
Real Madrid Castilla
1 - 2
Ibiza-Eivissa
F
T
Real Oviedo B
0 - 0
Internacional de Madrid CF
F
T
UP Langreo
1 - 0
Las Palmas B
F
T
Celta Vigo B
0 - 2
Racing de Ferrol
F
T
Alaves B
1 - 1
Leonesa
F
T
Izarra
3 - 1
Arenas Getxo
F
T
Barakaldo
3 - 1
Tudelano
F
T
Burgos CF
2 - 0
Athletic Bilbao B
F
T
Guijuelo
0 - 1
SD Amorebieta
F
T
Ebro
1 - 1
Barcelona B
F
T
Espanyol B
3 - 1
Ejea
C
a
n
c
Reus
v
Sabadell
F
T
Valencia B
3 - 1
Atletico Levante UD
F
T
Badalona
2 - 1
Gimnastic
F
T
Castellon
1 - 0
Hercules
F
T
Lleida Esportiu
4 - 0
Orihuela
F
T
UE Olot
0 - 0
AE Prat
F
T
La Nucia
0 - 0
Villarreal B
F
T
UD Cornella
2 - 1
Llagostera
F
T
Granada B
0 - 1
Cartagena
F
T
Algeciras
1 - 2
UCAM Murcia
F
T
Real Murcia
1 - 1
Marbella FC
F
T
San Fernando CD
1 - 0
CF Talavera de la Reina
F
T
Yeclano
3 - 0
Linense
F
T
Cagliari
5 - 2
Fiorentina
F
T
Lazio
4 - 2
Lecce
F
T
Sampdoria
0 - 0
Atalanta
F
T
Udinese
0 - 0
SPAL 2013
F
T
Parma Calcio 1913
2 - 0
Roma
F
T
Juventus
1 - 0
AC Milan
F
T
Cremonese
1 - 0
Salernitana
F
T
Trapani
2 - 2
Cosenza
F
T
Frosinone
2 - 0
Chievo Verona
F
T
AlbinoLeffe
1 - 0
Pontedera
F
T
Juventus U23
0 - 2
Pistoiese
F
T
Lecco
0 - 2
Renate
F
T
Pianese
2 - 0
Pergolettese
F
T
S.S. Arezzo
2 - 1
Olbia
F
T
Novara
2 - 1
Como
F
T
Pro Patria
0 - 0
Alessandria
F
T
Pro Vercelli
1 - 1
Giana Erminio
F
T
Robur Siena
1 - 1
ASDC Gozzano
F
T
Fermana
0 - 2
Virtus Verona
F
T
Piacenza
1 - 0
Gubbio
F
T
Sambenedettese
2 - 0
Rimini
F
T
Triestina
0 - 3
L.R. Vicenza Virtus
F
T
ArzignanoChiampo
0 - 1
Carpi
F
T
Calcio Padova
0 - 1
Sudtirol
F
T
Modena
2 - 1
Alma Juventus Fano
F
T
Vis Pesaro
1 - 1
Imolese Calcio
F
T
AZ Picerno ASD
3 - 1
Teramo
F
T
Cavese
2 - 2
Catanzaro
F
T
Monopoli
1 - 0
Viterbese
F
T
Reggina
2 - 0
Casertana
F
T
Virtus Francavilla
1 - 1
Rende
F
T
Bisceglie
0 - 3
Bari
F
T
Catania
2 - 1
Sicula Leonzio
F
T
Ternana
2 - 0
Paganese
F
T
Borussia Moenchengladbach
3 - 1
Werder Bremen
F
T
Wolfsburg
0 - 2
Bayer Leverkusen
F
T
Freiburg
1 - 0
Eintracht Frankfurt
F
T
Darmstadt
2 - 2
Jahn Regensburg
F
T
FC Heidenheim
4 - 0
Hannover 96
F
T
Nuernberg
1 - 5
Arminia Bielefeld
F
T
Bayern Munich II
2 - 1
Magdeburg
F
T
Chemnitzer FC
0 - 0
Wuerzburger Kickers
F
T
Altonaer FC 93
0 - 3
Eintracht Norderstedt
F
T
FC Hansa Lueneburg
1 - 0
Werder Bremen II
F
T
HSC Hannover
1 - 2
TSV Havelse
F
T
Holstein Kiel II
1 - 5
BSV Rehden
F
T
FSV Wacker Nordhausen
2 - 0
Berliner AK 07
F
T
SV Lichtenberg 47
4 - 0
RW Erfurt
F
T
Freiburg II
2 - 1
Aalen
F
T
Saarbruecken
2 - 1
Homburg
F
T
Borussia Dortmund II
1 - 1
Borussia Moenchengladbach II
F
T
Wuppertal
1 - 2
RW Essen
F
T
Rennes
3 - 1
Amiens
F
T
Nantes
2 - 3
Saint-Etienne
F
T
Montpellier
3 - 0
Toulouse
F
T
Marseille
2 - 1
Lyon
F
T
Ajax
4 - 0
FC Utrecht
F
T
FC Twente
2 - 1
PEC Zwolle
F
T
Willem II
2 - 1
PSV Eindhoven
F
T
Feyenoord
3 - 2
RKC Waalwijk
F
T
AZ Alkmaar
3 - 0
FC Emmen
F
T
Royal Antwerp
2 - 1
Club Brugge
F
T
Genk
0 - 2
Gent
F
T
Standard Liege
1 - 2
KV Mechelen
F
T
Maritimo
1 - 1
Portimonense
F
T
Pacos de Ferreira
1 - 0
Tondela
F
T
Sporting CP
2 - 0
Belenenses SAD
F
T
Vitoria de Guimaraes
0 - 2
Braga
F
T
Boavista
0 - 1
FC Porto
F
T
Penafiel
1 - 1
Benfica B
F
T
Academico Viseu
0 - 2
Vilafranquense
F
T
Cova da Piedade
0 - 2
Estoril
F
T
Nacional
1 - 0
Sporting Covilha
F
T
Chaves
2 - 0
Casa Pia
F
T
Celtic
2 - 0
Motherwell
F
T
Livingston
0 - 2
Rangers
C
a
n
c
Myanmar
v
Turkmenistan
F
T
Nicaragua
0 - 1
Cuba
F
T
Trinidad and Tobago
15 - 0
Anguilla
F
T
Japan
2 - 0
South Africa
F
T
Canada
3 - 0
New Zealand
A
E
T
Brazil
240 - 0
China
F
T
Belarus
0 - 0
Estonia
F
T
Netherlands U17
4 - 1
Paraguay U17
F
T
Moldova
3 - 1
Azerbaijan
F
T
Hobro
2 - 2
FC Nordsjaelland
F
T
AGF
4 - 2
SoenderjyskE
F
T
Lyngby
4 - 3
OB
F
T
Broendby IF
2 - 1
Esbjerg fB
F
T
FC Midtjylland
4 - 1
FC Koebenhavn
F
T
FC Roskilde
0 - 2
Hvidovre
F
T
Fremad Amager
3 - 0
Vendsyssel FF
F
T
Fredericia
0 - 2
Skive
F
T
Kolding IF
0 - 2
HB Koege
F
T
Avarta
1 - 2
FC Helsingoer
F
T
Ballerup-Skovlunde
1 - 5
VSK Aarhus
F
T
Kristiansund BK
4 - 0
Sarpsborg 08
F
T
Lillestroem
1 - 3
Stabaek
F
T
Mjoendalen
3 - 1
Ranheim
F
T
Molde
4 - 0
Stroemsgodset
F
T
Tromsoe
0 - 0
Vaalerenga
F
T
Rosenborg
3 - 2
Bodoe/Glimt
F
T
Kalmar FF
2 - 2
IK Brage
F
T
IK Frej Taeby
2 - 2
Umeaa
F
T
Oesters IF
1 - 0
Landskrona BoIS
F
T
IFK Vaernamo
0 - 2
Malmoe FF
F
T
Austria Wien
2 - 1
Mattersburg
F
T
LASK
1 - 0
Admira Moedling
F
T
Wolfsberger AC
0 - 3
Salzburg
F
T
SV Lafnitz
1 - 1
Grazer AK
F
T
FC Zuerich
4 - 2
Sion
F
T
Lugano
0 - 3
Basel
F
T
Young Boys
4 - 3
St. Gallen
F
T
Kriens
3 - 0
FC Stade Lausanne-Ouchy
F
T
Aarau
2 - 2
FC Vaduz
F
T
Lausanne
5 - 0
Schaffhausen
F
T
Aris Thessaloniki FC
2 - 1
Asteras Tripolis
F
T
Xanthi
1 - 2
Panionios
F
T
Olympiacos
2 - 0
Atromitos
F
T
Panathinaikos
3 - 2
AEK Athens
F
T
Apollon Pontou
0 - 2
Platanias
F
T
AE Karaiskakis
1 - 1
Levadiakos
F
T
Apollon Larissa
1 - 1
Panachaiki
F
T
Apollon Smirnis
1 - 1
Doxa Dramas
F
T
Goztepe
1 - 1
Yeni Malatyaspor
F
T
Trabzonspor
1 - 0
Alanyaspor
F
T
Besiktas
1 - 0
Denizlispor
F
T
Istanbul Basaksehir
2 - 1
Ankaragucu
F
T
Keciorengucu
2 - 0
Adanaspor
F
T
Umraniyespor
0 - 0
Hatayspor
F
T
Boluspor
1 - 1
Bursaspor
F
T
Balikesirspor
0 - 0
Altinordu
F
T
Pafos FC
1 - 1
Enosis Paralimni
F
T
Olympiakos Nicosia
4 - 0
Ethnikos Achnas
F
T
Apollon Limassol
1 - 1
APOEL Nicosia
F
T
SK Dynamo Ceske Budejovice
2 - 0
Slovacko
F
T
Viktoria Plzen
4 - 1
Slovan Liberec
F
T
Slavia Prague
3 - 0
Teplice
F
T
Zizkov
2 - 1
Usti nad Labem
F
T
FK Varnsdorf
1 - 1
Dukla Praha
F
T
Hradec Kralove
3 - 0
Vitkovice
F
T
Zlate Moravce
0 - 1
Slovan Bratislava
F
T
FC Orenburg
0 - 0
FC Ufa
F
T
Arsenal Tula
0 - 1
Zenit St. Petersburg
F
T
PFC Sochi
2 - 3
CSKA Moscow
F
T
Lokomotiv Moscow
1 - 1
FC Krasnodar
F
T
Biolog Novokubansk
2 - 1
Mashuk-KMV
F
T
Legion Dinamo
2 - 0
Krasnodar 3
F
T
Spartak Nalchik
0 - 2
Chernomorets Novorossiysk
F
T
Spartak Vladikavkaz
3 - 4
Inter Cherkessk
F
T
Urozhay
5 - 2
FK Makhachkala
F
T
Druzhba
4 - 3
Dinamo Stavropol
F
T
SKA Rostov
1 - 3
FC Volgar
F
T
Zorya
2 - 0
FC Kolos Kovalivka
F
T
Shakhtar Donetsk
1 - 0
Dynamo Kyiv
F
T
Olimpik Donetsk
0 - 0
FC Olexandriya
F
T
Zaglebie Lubin
2 - 2
Rakow Czestochowa
F
T
Lech Poznan
0 - 0
Korona Kielce
F
T
Lechia Gdansk
0 - 1
Pogon Szczecin
F
T
Chrobry Glogow
1 - 1
Podbeskidzie Bielsko-Biala
F
T
Gryf Wejherowo
0 - 0
Elana Torun
F
T
Znicz Pruszkow
0 - 6
Widzew Lodz
F
T
Hajduk Split
3 - 2
Osijek
F
T
Rijeka
0 - 5
Dinamo Zagreb
F
T
Javor
1 - 1
FK Crvena Zvezda
F
T
TSC Backa Topola
2 - 2
Vozdovac
F
T
Partizan Beograd
3 - 0
Indjija
F
T
ND Triglav
1 - 0
NK Bravo
F
T
Olimpija Ljubljana
2 - 0
Tabor
F
T
Mura
2 - 4
Aluminij
F
T
Debrecen
1 - 6
Ferencvaros
F
T
Bekescsaba
1 - 0
Soroksar SC
F
T
Kazincbarcikai BSC
3 - 1
Aqvital FC Csakvar
F
T
Nyiregyhaza Spartacus FC
3 - 0
Szeged 2011
F
T
Vac FC
0 - 0
Gyirmot
F
T
Budafok
1 - 0
Haladas
F
T
Duna Aszfalt TVSE
0 - 5
Budaors
F
T
FC Ajka
0 - 0
Dorogi FC
C
a
n
c
Gyori ETO
v
Balmazujvaros
F
T
MTK Budapest
3 - 0
BFC Siofok
F
T
Vasas Budapest
0 - 0
Szolnok
F
T
Sepsi OSK
0 - 1
Gaz Metan Medias
F
T
Dinamo Bucuresti
0 - 0
CFR Cluj
F
T
Beroe
0 - 1
Arda Kardzhali
F
T
Botev Plovdiv
1 - 0
Levski Sofia
F
T
Vitosha Bistritsa
0 - 1
Ludogorets Razgrad
F
T
Energetik-BGU
2 - 1
Torpedo Zhodino
F
T
Isloch
1 - 1
Dinamo Brest
F
T
FK Vitebsk
1 - 2
BATE Borisov
F
T
FK Mladost Doboj Kakanj
1 - 1
Borac Banja Luka
F
T
Siroki Brijeg
1 - 0
FK Velez Mostar
F
T
Rabotnicki
1 - 2
KF Shkendija
F
T
Sutjeska
2 - 0
Kom
F
T
Hapoel Kfar Saba
0 - 0
Hapoel Hadera
F
T
Bnei Yehuda Tel Aviv
2 - 0
FC Ashdod
F
T
Maccabi Haifa
3 - 1
Beitar Jerusalem
Saturday, 9 November 2019
F
T
Independiente del Valle
3 - 1
Colon
F
T
Godoy Cruz
1 - 2
Independiente
F
T
Central Cordoba de Santiago
3 - 2
Patronato de Parana
F
T
River Plate
0 - 1
Rosario Central
F
T
Aldosivi
0 - 3
Gimnasia LP
F
T
Newells Old Boys
2 - 0
Defensa y Justicia
F
T
Racing Club
1 - 0
Huracan
F
T
CA Alvarado
2 - 0
Club Atletico Mitre
F
T
Club Atletico Platense
0 - 1
Temperley
F
T
Atlanta
1 - 1
Barracas Central
F
T
Guillermo Brown
2 - 1
Belgrano
F
T
Independiente Rivadavia
2 - 1
Deportivo Moron
Saturday, 9 November 2019
F
T
Instituto
2 - 0
Santamarina
Sunday, 10 November 2019
F
T
Brown de Adrogue
1 - 1
Gimnasia Mendoza
F
T
San Martin de Tucuman
2 - 0
Gimnasia Jujuy
F
T
Acassuso
0 - 1
Almirante Brown
F
T
CA Defensores Unidos
2 - 0
CD UAI Urquiza
F
T
Colegiales
1 - 3
CA Talleres Remedios de Escalada
F
T
Justo Jose de Urquiza
3 - 0
San Telmo
F
T
Villa San Carlos
2 - 1
Sacachispas FC
F
T
Defensores de Pronunciamiento
1 - 1
Atletico Guemes
F
T
Sportivo Belgrano
1 - 1
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
F
T
Douglas Haig
1 - 1
Sportivo Las Parejas
F
T
Union de Sunchales
1 - 2
Central Norte
F
T
Circulo Deportivo
0 - 0
Club Cipolletti
F
T
Sansinena BB
1 - 0
Deportivo Madryn
F
T
Sol de Mayo
2 - 0
Sportivo Estudiantes
F
T
CASD Camioneros
0 - 1
Deportivo Maipu
F
T
Huracan Las Heras
3 - 1
Olimpo
F
T
Desamparados
0 - 2
Club Sportivo Penarol
Saturday, 9 November 2019
F
T
Palmeiras
1 - 1
Corinthians
Sunday, 10 November 2019
F
T
Cruzeiro
0 - 0
Atletico MG
F
T
Internacional
2 - 1
Fluminense
F
T
Sao Paulo
0 - 1
Athletico Paranaense
F
T
Flamengo
3 - 1
Bahia
F
T
CS Alagoano
0 - 3
Vasco da Gama
F
T
Chapecoense AF
0 - 1
Gremio
F
T
Fortaleza
1 - 0
Ceara
Saturday, 9 November 2019
F
T
Brasil de Pelotas
2 - 2
Oeste FC
F
T
CRB
2 - 1
Atletico GO
P
o
s
t
Destroyers
v
Guabira
P
o
s
t
Real Potosi
v
San Jose
P
o
s
t
Bolivar
v
Aurora
P
o
s
t
Jorge Wilstermann
v
The Strongest
F
T
Atletico Nacional
3 - 1
Cucuta
F
T
Atletico Junior
1 - 3
Tolima
Saturday, 9 November 2019
F
T
Santa Fe
2 - 1
America de Cali
F
T
Sportivo San Lorenzo
0 - 0
Guarani
F
T
Cerro Porteno
5 - 0
Nacional
F
T
Universitario de Deportes
3 - 2
Ayacucho FC
F
T
Universidad San Martin
3 - 1
Academia Cantolao
F
T
Union Comercio
1 - 2
Sport Huancayo
F
T
Alianza Universidad
2 - 0
Sport Boys
F
T
Binacional
0 - 0
Alianza Lima
F
T
Carlos A. Mannucci
2 - 2
Universidad Cesar Vallejo
Saturday, 9 November 2019
F
T
Club Atletico Penarol
1 - 0
River Plate
Sunday, 10 November 2019
F
T
Club Atletico Progreso
0 - 1
Nacional
F
T
Fenix
1 - 1
Cerro Largo
F
T
Liverpool FC
0 - 0
Boston River
F
T
Defensor Sporting
1 - 1
Cerro
F
T
Montevideo Wanderers
0 - 2
Racing
F
T
Metropolitanos FC
1 - 1
Aragua FC
C
a
n
c
Carabobo FC
v
Deportivo Anzoategui
F
T
Deportivo La Guaira
2 - 0
Estudiantes Merida
F
T
Deportivo Lara
3 - 0
Zulia
F
T
Deportivo Tachira
2 - 1
Academia Puerto Cabello
F
T
Estudiantes de Caracas
1 - 1
Atletico Venezuela
F
T
Lala FC
1 - 1
Monagas SC
F
T
Llaneros de Guanare
1 - 1
Caracas
F
T
Portuguesa FC
1 - 1
Mineros De Guayana
F
T
Zamora FC
3 - 1
Trujillanos FC
F
T
Atletico de San Luis
0 - 2
Necaxa
F
T
Tigres
0 - 0
Pachuca
F
T
Leon
4 - 0
Toluca
F
T
CD Guadalajara
3 - 2
Queretaro FC
F
T
Pumas
1 - 1
FC Juarez
F
T
Seattle Sounders FC
3 - 1
Toronto FC
F
T
Santos de Guapiles
1 - 4
La U Universitarios
F
T
ADR Jicaral
2 - 5
Deportivo Saprissa
F
T
Santa Tecla FC
1 - 1
Independiente FC
F
T
CD Chalatenango
0 - 0
El Vencedor
F
T
Alianza FC
3 - 1
CD Sonsonate
F
T
Municipal Limeno
0 - 0
CD Aguila
F
T
Once Deportivo
1 - 1
CD FAS
F
T
Club Xelaju
1 - 2
Coban Imperial
F
T
Antigua Guatemala
4 - 0
Santa Lucia Cotzumalguapa
F
T
Deportivo Malacateco
5 - 0
Mixco
F
T
Iztapa
0 - 0
Comunicaciones FC
F
T
Guastatoya
0 - 1
Siquinala
F
T
CD Real Sociedad
0 - 0
CD Motagua
F
T
CD Olimpia
1 - 0
CD Marathon
F
T
Vegalta Sendai
2 - 0
Shimizu S-Pulse
F
T
Oita Trinita
2 - 1
Gamba Osaka
F
T
Sagan Tosu
1 - 0
Matsumoto Yamaga
F
T
Machida Zelvia
1 - 0
Renofa Yamaguchi
F
T
Mito Hollyhock
2 - 0
Ehime FC
F
T
Montedio Yamagata
1 - 3
V-Varen Nagasaki
F
T
Tochigi SC
0 - 0
Omiya Ardija
F
T
Tokushima Vortis
0 - 1
Yokohama FC
F
T
Ventforet Kofu
2 - 0
Avispa Fukuoka
F
T
Zweigen Kanazawa
1 - 1
Fagiano Okayama FC
F
T
JEF United Chiba
0 - 0
Tokyo Verdy
F
T
FC Ryukyu
0 - 3
Kyoto Sanga FC
F
T
Bengaluru FC
3 - 0
Chennaiyin FC
F
T
Suwon Bluewings
4 - 0
Daejeon Korail
F
T
Sabah FK
1 - 3
Sumqayit
F
T
Qarabag FK
1 - 1
Zira
F
T
Torpedo Kutaisi
1 - 1
Dila Gori
F
T
Kalteng Putra
3 - 1
PSM Makassar
F
T
FC Astana
0 - 2
Irtysh Pavlodar
F
T
Kairat Almaty
2 - 1
Atyrau
F
T
Kaisar Kyzylorda
1 - 1
Okzhetpes Kokshetau
F
T
Ordabasy Shymkent
3 - 0
Taraz
F
T
Tobol Kostanay
2 - 1
Aktobe
F
T
Zhetysu Taldykorgan
3 - 2
Shakhter Karagandy
F
T
Melbourne Victory
1 - 1
Wellington Phoenix
F
T
Adelaide United
1 - 0
Brisbane Roar FC
F
T
Wellington Phoenix B
3 - 4
Hawke's Bay United
F
T
Canterbury United
2 - 1
Southern United
F
T
Hamilton Wanderers
3 - 0
Eastern Suburbs
F
T
Tasman United
0 - 2
Waitakere United
F
T
Auckland City FC
2 - 2
Team Wellington
F
T
SoNy Sugar
2 - 3
Mathare United
F
T
Gor Mahia
4 - 1
AFC Leopards
F
T
Kakamega Homeboyz
2 - 0
Western Stima
F
T
Sofapaka
2 - 1
Wazito FC
F
T
Ulinzi Stars
1 - 0
Bandari
F
T
Zoo FC
2 - 1
Nzoia Sugar FC
F
T
Olympic Club de Safi
1 - 0
Raja Beni Mellal
F
T
Wydad Casablanca
0 - 1
RSB Berkane
F
T
Black Leopards
2 - 1
Cape Town City FC
F
T
Lamontville Golden Arrows
3 - 2
Mamelodi Sundowns FC
F
T
CS Hammam-Lif
0 - 0
Etoile Metlaoui
F
T
Club Africain
2 - 0
CA Bizertin
F
T
Etoile du Sahel
1 - 0
AS Slimane
F
T
Sportif de Chebba
0 - 0
US Tataouine
F
T
Stade Tunisien
0 - 0
Esperance
F
T
Adamawa United
1 - 1
Enugu Rangers
F
T
Jigawa Golden Stars
0 - 1
Plateau United
F
T
Katsina United
1 - 1
Enyimba
F
T
Lobi Stars
4 - 0
Delta Force FC
F
T
MFM FC
1 - 1
Ifeanyi Ubah United
F
T
Nasarawa United
0 - 1
Wikki Tourist
F
T
Rivers United FC
1 - 1
Heartland Owerri
F
T
Sunshine Stars
1 - 1
Warri Wolves FC