Live Football : 6 October 2019

Live football scores


 

09:04 (GMT+2)

20 October 2019

F
T
Arsenal
1 - 0
AFC Bournemouth
F
T
Manchester City
0 - 2
Wolverhampton Wanderers
F
T
Southampton
1 - 4
Chelsea
F
T
Newcastle United
1 - 0
Manchester United
F
T
Mallorca
2 - 0
Espanyol
F
T
Celta Vigo
1 - 0
Athletic Bilbao
F
T
Real Valladolid
0 - 0
Atletico Madrid
F
T
Real Sociedad
1 - 2
Getafe
F
T
Barcelona
4 - 0
Sevilla
F
T
Fuenlabrada
2 - 0
Sporting Gijon
F
T
Real Oviedo
1 - 1
Numancia
F
T
Real Zaragoza
0 - 2
Cadiz
F
T
Deportivo La Coruna
0 - 0
Almeria
F
T
SD Huesca
2 - 0
Malaga
F
T
Racing Santander
0 - 3
Girona
F
T
Internacional de Madrid CF
1 - 0
Marino Luanco
F
T
Las Palmas B
0 - 0
Celta Vigo B
F
T
Pena Dep. Santa Eulalia
2 - 1
Las Rozas CF
F
T
Racing de Ferrol
0 - 3
Atletico Baleares
F
T
Rayo Majadahonda
2 - 0
Getafe B
F
T
San Sebastian de los Reyes
1 - 1
Real Madrid Castilla
F
T
Sporting Gijon B
0 - 2
Ibiza-Eivissa
F
T
UP Langreo
0 - 1
Melilla
F
T
Pontevedra
1 - 5
Atletico Madrid B
F
T
Coruxo F.C.
1 - 0
Real Oviedo B
F
T
Osasuna B
0 - 1
Logrones
F
T
CD Calahorra
1 - 0
Izarra
F
T
Club Haro Deportivo
0 - 0
SD Leioa
F
T
Salamanca CF UDS
2 - 0
Unionistas de Salamanca
F
T
Tudelano
2 - 2
Burgos CF
F
T
AE Prat
1 - 2
UD Cornella
C
a
n
c
Atletico Levante UD
v
Reus
F
T
Ejea
0 - 0
Lleida Esportiu
F
T
Gimnastic
1 - 1
Castellon
F
T
Villarreal B
1 - 1
Ebro
F
T
Badalona
1 - 2
Valencia B
F
T
Sabadell
1 - 1
UE Olot
F
T
Hercules
4 - 1
Barcelona B
F
T
UCAM Murcia
0 - 0
Real Murcia
F
T
Villarrobledo
1 - 1
Yeclano
F
T
Linense
1 - 1
Marbella FC
F
T
Atletico Sanluqueno CF
1 - 1
Recreativo Huelva
F
T
CF Talavera de la Reina
0 - 2
CD Badajoz
F
T
Cartagena
2 - 0
Algeciras
F
T
Cordoba
1 - 0
Cadiz B
F
T
Don Benito
3 - 0
Granada B
F
T
Merida
1 - 3
Villarrubia CF
F
T
San Fernando CD
1 - 2
Sevilla Atletico
F
T
Fiorentina
1 - 0
Udinese
F
T
Atalanta
3 - 1
Lecce
F
T
Bologna
2 - 2
Lazio
F
T
Roma
1 - 1
Cagliari
F
T
Torino
0 - 0
SSC Napoli
F
T
Inter
1 - 2
Juventus
F
T
Cremonese
0 - 2
Cittadella
F
T
Salernitana
1 - 1
Frosinone
F
T
Ascoli Calcio 1898 FC
0 - 2
Pescara
F
T
ASDC Gozzano
1 - 1
Carrarese
F
T
AlbinoLeffe
0 - 1
Robur Siena
F
T
Pianese
0 - 1
Juventus U23
F
T
Pistoiese
2 - 1
Olbia
F
T
Pro Patria
1 - 0
Lecco
F
T
Alessandria
0 - 2
Pontedera
F
T
Pergolettese
0 - 1
Renate
F
T
S.S. Arezzo
0 - 4
Monza
F
T
Reggio Audace
1 - 1
Gubbio
F
T
Sambenedettese
4 - 2
Piacenza
F
T
Sudtirol
4 - 3
Modena
F
T
Triestina
0 - 1
Ravenna
F
T
Calcio Padova
2 - 0
ArzignanoChiampo
F
T
Carpi
1 - 0
FeralpiSalo
F
T
Imolese Calcio
0 - 1
Alma Juventus Fano
F
T
Rimini
1 - 2
Virtus Verona
F
T
Avellino
0 - 0
Rende
F
T
Bari
4 - 0
Cavese
F
T
Potenza
3 - 0
Viterbese
F
T
Ternana
3 - 2
Catania
F
T
Bisceglie
2 - 2
AZ Picerno ASD
F
T
Catanzaro
3 - 1
Virtus Francavilla
F
T
Paganese
1 - 1
Reggina
F
T
Sicula Leonzio
1 - 2
Monopoli
F
T
Vibonese
3 - 1
Casertana
F
T
Borussia Moenchengladbach
5 - 1
Augsburg
F
T
Wolfsburg
1 - 0
Union Berlin
F
T
Eintracht Frankfurt
2 - 2
Werder Bremen
F
T
FC Heidenheim
2 - 3
Bochum
F
T
Holstein Kiel
1 - 2
Jahn Regensburg
F
T
Nuernberg
1 - 1
St. Pauli
F
T
Bayern Munich II
2 - 0
Eintracht Braunschweig
F
T
Chemnitzer FC
3 - 1
Duisburg
F
T
FC Schweinfurt
0 - 2
Nuernberg II
F
T
SV Schalding-Heining
0 - 0
Augsburg II
F
T
Viktoria Aschaffenburg
4 - 0
TSV Buchbach
F
T
Altonaer FC 93
1 - 1
SC Weiche Flensburg
F
T
Luebeck
2 - 1
Werder Bremen II
F
T
St.Pauli II
0 - 1
Holstein Kiel II
F
T
TSV Havelse
0 - 1
Eintracht Norderstedt
F
T
FC Hansa Lueneburg
2 - 1
HSC Hannover
F
T
SV Drochtersen/Assel
5 - 1
Oldenburg
F
T
BSG Chemie Leipzig
2 - 0
Lokomotive Leipzig
F
T
BFC Dynamo
2 - 0
VfB Auerbach
F
T
Berliner AK 07
1 - 1
Optik Rathenow
F
T
Bischofswerdaer FV
2 - 7
Hertha Berlin II
F
T
FSV Union Fuerstenwalde
1 - 2
VSG Altglienicke
F
T
FSV Wacker Nordhausen
1 - 2
Energie Cottbus
F
T
Bonner SC
2 - 0
Alemannia Aachen
F
T
Lille
2 - 2
Nimes
F
T
Rennes
0 - 1
Reims
F
T
Saint-Etienne
1 - 0
Lyon
F
T
ADO Den Haag
0 - 2
Ajax
F
T
Fortuna Sittard
4 - 2
Feyenoord
F
T
PSV Eindhoven
4 - 1
VVV-Venlo
F
T
Willem II
1 - 1
AZ Alkmaar
F
T
Club Brugge
4 - 0
Gent
F
T
Royal Antwerp
2 - 2
Standard Liege
F
T
Genk
2 - 1
Royal Excel Mouscron
F
T
Union St.Gilloise
1 - 1
Beerschot
F
T
Livingston
2 - 0
Celtic
F
T
Rangers
5 - 0
Hamilton Academical
F
T
Japan
4 - 0
Canada
F
T
USA
1 - 1
South Korea
F
T
Chile
3 - 0
Uruguay
F
T
Esbjerg fB
1 - 2
SoenderjyskE
F
T
Broendby IF
3 - 1
FC Koebenhavn
F
T
OB
3 - 0
AC Horsens
F
T
Randers FC
2 - 0
AGF
F
T
Silkeborg
1 - 2
FC Midtjylland
F
T
FC Roskilde
0 - 2
Viborg
F
T
HB Koege
0 - 2
Skive
F
T
Nykoebing FC
2 - 2
Fremad Amager
F
T
Vejle Boldklub
1 - 0
Vendsyssel FF
F
T
Hilleroed
0 - 3
Avarta
F
T
Holbaek
1 - 2
HIK
F
T
Slagelse
1 - 3
FC Helsingoer
F
T
Thisted
3 - 0
FC Sydvest 05
F
T
FK Haugesund
2 - 1
Rosenborg
F
T
Lillestroem
0 - 0
Bodoe/Glimt
F
T
Ranheim
0 - 2
Sarpsborg 08
F
T
Stabaek
0 - 0
Viking
F
T
Tromsoe
5 - 0
Kristiansund BK
F
T
Brann
0 - 0
Molde
F
T
Hamarkameratene
2 - 1
Skeid
F
T
KFUM
1 - 1
Tromsdalen
F
T
Stroemmen
0 - 2
Nest Sotra
F
T
Aalesund
3 - 1
Raufoss
F
T
Kongsvinger
2 - 3
Sandefjord
F
T
Notodden
0 - 0
Ull/Kisa
F
T
Sandnes
0 - 1
Sogndal
F
T
Haecken
1 - 1
Oestersunds FK
F
T
Kalmar FF
0 - 0
AFC Eskilstuna
F
T
Djurgaarden
1 - 2
Hammarby
F
T
Elfsborg
4 - 0
Falkenbergs FF
F
T
Malmoe FF
1 - 0
IFK Gothenburg
F
T
Dalkurd FF
1 - 1
IK Frej Taeby
F
T
Halmstads BK
3 - 0
Norrby
F
T
Syrianska
1 - 0
Oergryte FF
F
T
Joenkoepings Soedra
1 - 2
GAIS
F
T
Trelleborgs FF
2 - 2
IK Brage
F
T
HJK
0 - 1
FC Inter
F
T
IFK Mariehamn
2 - 2
Ilves
F
T
KuPS
1 - 1
Honka
F
T
FC Lahti
1 - 4
KPV
F
T
RoPS
1 - 0
SJK
F
T
VPS
2 - 3
HIFK
F
T
Hartberg
1 - 2
LASK
F
T
Wolfsberger AC
4 - 0
SKN St. Poelten
F
T
Austria Wien
1 - 0
Sturm Graz
F
T
Austria Lustenau
3 - 2
FC Liefering
F
T
FC Zuerich
0 - 4
Young Boys
F
T
Sion
1 - 2
Lugano
F
T
St. Gallen
0 - 0
Basel
F
T
FC Vaduz
3 - 2
FC Stade Lausanne-Ouchy
F
T
NFC Volos
2 - 3
Atromitos
F
T
OFI Crete
4 - 1
Panionios
F
T
Asteras Tripolis
1 - 2
PAOK Thessaloniki FC
F
T
Aris Thessaloniki FC
1 - 2
Olympiacos
F
T
Sivasspor
3 - 1
Ankaragucu
F
T
Besiktas
2 - 0
Alanyaspor
F
T
Gazisehir Gaziantep FK
1 - 2
Istanbul Basaksehir
F
T
Rizespor
1 - 2
Trabzonspor
F
T
Umraniyespor
2 - 1
Adanaspor
F
T
Erzurum BB
1 - 0
Altinordu
F
T
Osmanlispor FK
0 - 1
Hatayspor
F
T
Adana Demirspor
0 - 1
Menemenspor
F
T
Apollon Limassol
3 - 1
Olympiakos Nicosia
F
T
F91 Dudelange
4 - 0
FC Rodange 91
F
T
FC Muhlenbach Blue Boys
1 - 1
FC Etzella Ettelbruck
F
T
FC Progres Niederkorn
2 - 2
US Mondorf les Bains
F
T
Racing FC Union Luxembourg
2 - 2
CS Fola Esch
F
T
US Hostert
2 - 0
FC Victoria Rosport
F
T
Union Titus Petange
2 - 2
Una Strassen
F
T
Mlada Boleslav
2 - 1
Viktoria Plzen
F
T
SK Dynamo Ceske Budejovice
3 - 2
Bohemians 1905
F
T
Jablonec
0 - 2
Slavia Prague
F
T
Zizkov
1 - 0
FK Slavoj Vysehrad
F
T
FK Varnsdorf
2 - 1
FC Vlasim
F
T
Trencin
2 - 2
Zlate Moravce
F
T
Ruzomberok
1 - 1
Slovan Bratislava
F
T
Ural
1 - 3
Zenit St. Petersburg
F
T
Lokomotiv Moscow
2 - 1
Arsenal Tula
F
T
CSKA Moscow
1 - 3
FC Rostov
F
T
FC Krasnodar
2 - 1
Spartak Moscow
F
T
FC Chelyabinsk
3 - 0
Lada Tolyatti
F
T
Volga Ulyanovsk
0 - 1
KamAZ
F
T
NoSta
1 - 0
Lada SOK
F
T
Zenit Izhevsk
0 - 1
Tyumen
F
T
Akron Tolyatti
3 - 1
FC Ufa II
F
T
Irtysh
3 - 0
Dinamo Barnaul
F
T
Anzhi Makhachkala
1 - 1
SKA Rostov
F
T
SC Dnipro-1
0 - 2
Shakhtar Donetsk
F
T
FC Kolos Kovalivka
0 - 4
Dynamo Kyiv
F
T
FC Olexandriya
2 - 1
Karpaty
F
T
LKS Lodz
4 - 1
Korona Kielce
F
T
Cracovia
1 - 1
Gornik Zabrze
F
T
Piast Gliwice
2 - 0
Legia Warszawa
F
T
Olimpia Grudziadz
1 - 0
Stomil Olsztyn
F
T
Lech Poznan ll
2 - 2
Stal Stalowa Wola
F
T
Elana Torun
0 - 1
Widzew Lodz
F
T
Gornik Leczna
1 - 0
Blekitni Stargard
F
T
Rijeka
1 - 1
NK Lokomotiva
F
T
Indjija
0 - 2
Mladost Lucani
F
T
Napredak
0 - 1
FK Crvena Zvezda
F
T
Partizan Beograd
1 - 2
Vozdovac
F
T
ND Triglav
2 - 3
Olimpija Ljubljana
F
T
Rudar Velenje
1 - 2
Aluminij
F
T
Budapest Honved
0 - 0
Ferencvaros
C
a
n
c
Balmazujvaros
v
Vasas Budapest
F
T
Budaors
2 - 2
Gyori ETO
F
T
Kazincbarcikai BSC
0 - 1
Haladas
F
T
Vac FC
1 - 3
MTK Budapest
F
T
Aqvital FC Csakvar
2 - 1
Dorogi FC
F
T
BFC Siofok
2 - 2
FC Ajka
F
T
Budafok
2 - 0
Nyiregyhaza Spartacus FC
F
T
Gyirmot
1 - 0
Duna Aszfalt TVSE
F
T
Szeged 2011
1 - 0
Bekescsaba
F
T
Szolnok
1 - 2
Soroksar SC
F
T
FC Viitorul Constanta
3 - 1
CFR Cluj
F
T
Arda Kardzhali
0 - 2
Dunav Ruse
F
T
Ludogorets Razgrad
2 - 0
Levski Sofia
F
T
Isloch
1 - 1
Dinamo Minsk
F
T
Energetik-BGU
2 - 0
FK Vitebsk
F
T
Gomel
0 - 0
Dnyapro Mogilev
F
T
Paide Linnameeskond
0 - 1
Nomme JK Kalju
F
T
FCI Levadia
1 - 1
Tammeka
F
T
Codru
0 - 4
FC Sfintul Gheorghe
F
T
Speranta
0 - 0
Zimbru
F
T
CS Petrocub
1 - 1
FC Milsami Orhei
F
T
FC Sheriff
2 - 0
Dinamo-Auto
F
T
FK Mladost Doboj Kakanj
2 - 2
FK Velez Mostar
F
T
Borac Banja Luka
3 - 0
Zeljeznicar
F
T
OFK Titograd
0 - 1
FK Iskra
F
T
Bnei Yehuda Tel Aviv
0 - 1
Hapoel Kfar Saba
F
T
Hapoel Raanana
2 - 2
Hapoel Tel Aviv
F
T
Maccabi Netanya
0 - 3
Beitar Jerusalem
Saturday, 5 October 2019
F
T
Estudiantes
0 - 0
Huracan
Sunday, 6 October 2019
F
T
Racing Club
2 - 0
Aldosivi
F
T
Velez Sarsfield
2 - 0
Independiente
F
T
Lanus
1 - 1
Rosario Central
F
T
Union
1 - 0
Colon
F
T
River Plate
2 - 0
Patronato de Parana
Saturday, 5 October 2019
F
T
Club Atletico Platense
0 - 1
San Martin San Juan
Sunday, 6 October 2019
F
T
Deportivo Moron
1 - 0
Barracas Central
F
T
Independiente Rivadavia
0 - 2
Club Atletico Estudiantes
F
T
Temperley
0 - 0
Agropecuario
F
T
Sarmiento
5 - 1
Chacarita Juniors
F
T
San Martin de Tucuman
0 - 0
CA Defensores de Belgrano
F
T
Gimnasia Jujuy
0 - 0
All Boys
F
T
Villa San Carlos
0 - 1
CA Talleres Remedios de Escalada
F
T
Colegiales
0 - 1
Argentino de Quilmes
F
T
Sportivo Belgrano
2 - 1
CA Chaco For Ever
F
T
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
1 - 2
Boca Unidos
F
T
Juventud Unida Gualeguaychu
1 - 2
Atletico Guemes
F
T
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
0 - 1
Douglas Haig
F
T
Union de Sunchales
0 - 1
Crucero del Norte
F
T
Club Cipolletti
0 - 1
Huracan Las Heras
F
T
CASD Camioneros
1 - 0
Desamparados
F
T
Circulo Deportivo
1 - 1
Juventud Unida Universitario
F
T
Club Sportivo Penarol
0 - 0
Deportivo Madryn
F
T
Villa Mitre
2 - 0
Sol de Mayo
F
T
Deportivo Maipu
2 - 0
Sansinena BB
F
T
Ferro Carril Oeste General Pico
0 - 1
Olimpo
Saturday, 5 October 2019
F
T
Sao Paulo
2 - 1
Fortaleza
Sunday, 6 October 2019
F
T
Bahia
1 - 2
Athletico Paranaense
F
T
Gremio
0 - 0
Corinthians
F
T
Cruzeiro
1 - 1
Internacional
F
T
Chapecoense AF
0 - 1
Flamengo
F
T
Botafogo RJ
0 - 1
Fluminense
F
T
Ceara
0 - 1
Goias
F
T
Palmeiras
1 - 1
Atletico MG
F
T
Cuiaba
0 - 1
Londrina EC
F
T
Operario Ferroviario
1 - 2
Brasil de Pelotas
F
T
Blooming
4 - 0
Nacional Potosi
F
T
Guabira
3 - 1
Aurora
F
T
Real Potosi
0 - 1
Oriente Petrolero
F
T
Bolivar
1 - 1
Jorge Wilstermann
F
T
San Jose
2 - 0
The Strongest
Saturday, 5 October 2019
F
T
Universidad de Concepcion
1 - 1
Union Espanola
Sunday, 6 October 2019
F
T
Deportes Iquique
0 - 0
Everton CD
F
T
Palestino
4 - 2
Curico Unido
F
T
Universidad Catolica
5 - 0
Cobresal
F
T
Atletico Huila
0 - 0
Envigado
F
T
CD Jaguares
2 - 1
Once Caldas
F
T
Cucuta
1 - 1
Alianza Petrolera
F
T
Deportivo Pasto
0 - 0
Tolima
F
T
Millonarios
0 - 0
Patriotas
F
T
Atletico Nacional
0 - 1
Atletico Junior
F
T
Union Magdalena
1 - 1
Rionegro Aguilas
F
T
Deportivo Capiata
3 - 2
Cerro Porteno
F
T
Olimpia
3 - 0
Nacional
F
T
General Diaz
0 - 1
Deportivo Santani
Saturday, 5 October 2019
F
T
Binacional
4 - 0
Carlos A. Mannucci
Sunday, 6 October 2019
F
T
Alianza Lima
3 - 2
Pirata FC
F
T
Sporting Cristal
3 - 0
Real Garcilaso
F
T
Union Comercio
2 - 1
Deportivo Municipal
F
T
Alianza Universidad
2 - 1
FBC Melgar
F
T
Sport Boys
0 - 0
Universitario de Deportes
Saturday, 5 October 2019
F
T
Montevideo Wanderers
0 - 1
Club Atletico Progreso
Sunday, 6 October 2019
F
T
Juventud de las Piedras
1 - 3
Defensor Sporting
F
T
Liverpool FC
1 - 0
Club Atletico Penarol
F
T
Plaza Colonia
1 - 0
Cerro
F
T
Caracas
2 - 2
Estudiantes de Caracas
F
T
Estudiantes Merida
1 - 0
Atletico Venezuela
C
a
n
c
Monagas SC
v
Deportivo Anzoategui
F
T
Trujillanos FC
1 - 1
Portuguesa FC
F
T
Zulia
1 - 2
Carabobo FC
F
T
Aragua FC
0 - 0
Deportivo La Guaira
F
T
Leon
1 - 1
Veracruz
F
T
Tigres
4 - 0
Santos
F
T
Cruz Azul
5 - 2
CF America
F
T
CD Guadalajara
1 - 1
Pumas
F
T
Tijuana
2 - 2
Atlas
F
T
Toluca
1 - 1
Puebla
F
T
Atlanta United
3 - 1
New England Revolution
F
T
DC United
0 - 0
FC Cincinnati
F
T
FC Dallas
6 - 0
Sporting Kansas City
F
T
Houston Dynamo
4 - 2
LA Galaxy
F
T
Los Angeles FC
3 - 1
Colorado Rapids
F
T
Montreal Impact
3 - 0
New York Red Bulls
F
T
Orlando City
2 - 5
Chicago Fire
F
T
Philadelphia Union
1 - 2
New York City FC
F
T
Portland Timbers
3 - 1
San Jose Earthquakes
F
T
Seattle Sounders FC
1 - 0
Minnesota United
F
T
Toronto FC
1 - 0
Columbus Crew
F
T
Vancouver Whitecaps
0 - 1
Real Salt Lake
F
T
Hartford Athletic
2 - 2
Swope Park Rangers
F
T
Indy Eleven
3 - 0
Memphis 901
F
T
North Carolina FC
2 - 0
New York Red Bulls II
F
T
Pittsburgh Riverhounds
1 - 1
Atlanta United II
F
T
Birmingham Legion
0 - 0
Charleston Battery
F
T
Colorado Springs Switchbacks FC
2 - 0
LA Galaxy II
F
T
Tulsa Roughnecks FC
2 - 3
Sacramento Republic FC
F
T
Saint Louis FC
0 - 1
Louisville City FC
F
T
Reno 1868 FC
0 - 0
El Paso Locomotive
F
T
New Mexico United
1 - 1
Rio Grande Valley FC
F
T
Orange County SC
2 - 0
OKC Energy FC
F
T
Portland Timbers II
3 - 5
Phoenix Rising FC
F
T
Fresno FC
1 - 4
Tacoma Defiance
F
T
Las Vegas Lights FC
4 - 2
San Antonio FC
F
T
Chattanooga Red Wolves SC
1 - 1
Toronto FC II
F
T
Richmond Kickers
2 - 0
Orlando City B
F
T
South Georgia Tormenta FC
3 - 1
Greenville Triumph SC
Saturday, 5 October 2019
F
T
Orlando Pride
0 - 3
Washington Spirit
F
T
Municipal Perez Zeledon
2 - 1
Santos de Guapiles
F
T
Deportivo Saprissa
2 - 5
LD Alajuelense
F
T
La U Universitarios
2 - 1
Grecia
F
T
Limon
2 - 1
Guadalupe FC
Saturday, 5 October 2019
F
T
CD Aguila
1 - 2
CD FAS
Sunday, 6 October 2019
F
T
CD Sonsonate
2 - 0
Isidro Metapan
F
T
Alianza FC
2 - 1
Once Deportivo
F
T
Independiente FC
1 - 2
El Vencedor
F
T
Municipal Limeno
1 - 3
CD Chalatenango
Saturday, 5 October 2019
F
T
CSD Municipal
2 - 0
Club Xelaju
Sunday, 6 October 2019
F
T
Coban Imperial
1 - 1
Comunicaciones FC
F
T
Sanarate
3 - 0
Santa Lucia Cotzumalguapa
F
T
Deportivo Malacateco
2 - 1
Antigua Guatemala
F
T
Mixco
0 - 0
Siquinala
Saturday, 5 October 2019
F
T
CD Marathon
4 - 4
Lobos UPNFM
F
T
Real de Minas
1 - 2
Real Espana
Sunday, 6 October 2019
F
T
CD Real Sociedad
1 - 3
CD Vida
F
T
Cavalry FC
2 - 0
HFX Wanderers FC
F
T
Forge FC
1 - 0
York 9 FC
F
T
Cerezo Osaka
0 - 1
Kashima Antlers
F
T
Urawa Red Diamonds
2 - 1
Shimizu S-Pulse
F
T
Shonan Bellmare
0 - 5
Kawasaki Frontale
F
T
Kyoto Sanga FC
2 - 2
Ehime FC
F
T
Mito Hollyhock
2 - 3
Omiya Ardija
F
T
Tochigi SC
1 - 1
Tokushima Vortis
F
T
Yokohama FC
1 - 0
Kashiwa Reysol
F
T
Zweigen Kanazawa
2 - 3
Ventforet Kofu
F
T
JEF United Chiba
1 - 4
Montedio Yamagata
F
T
FC Gifu
1 - 1
Renofa Yamaguchi
F
T
Incheon United
0 - 0
Jeonbuk FC
F
T
Jeju United
1 - 2
Gyeongnam FC
F
T
Pohang Steelers
2 - 1
Ulsan Hyundai
F
T
Sangju Sangmu
2 - 1
Gangwon FC
F
T
Seongnam FC
1 - 2
Daegu FC
F
T
Suwon Bluewings
1 - 2
FC Seoul
F
T
Asan Mugunghwa
0 - 1
Gwangju FC
F
T
Zira
1 - 1
FK Qabala
F
T
Qarabag FK
2 - 0
Sabah FK
F
T
Chikhura
2 - 1
WIT Georgia Tbilisi
F
T
FC Rustavi
0 - 3
Saburtalo
F
T
Dinamo Batumi
1 - 1
Dinamo Tbilisi
P
o
s
t
Persija Jakarta
v
Pusamania Borneo
F
T
Ordabasy Shymkent
1 - 1
FC Astana
F
T
Green Archers United
1 - 0
Mendiola FC 1991
P
o
s
t
Ceres-Negros FC
v
Global Cebu FC
P
o
s
t
Ceres-Negros FC
v
Global Cebu FC
F
T
NA Hussein Dey
1 - 1
AS Ain M'lila
F
T
CA Bordj Bou Arreridj
1 - 2
JS Saoura
F
T
JS Kabylie
1 - 0
ES Setif
F
T
Paradou AC
0 - 0
CR Belouizdad
F
T
El Gounah
1 - 0
Misr El-Maqasa
F
T
El Geish
2 - 2
Pyramids FC
F
T
El Hodood
1 - 1
Tanta
F
T
El Zamalek
1 - 1
FC Masr
F
T
Kakamega Homeboyz
1 - 3
Tusker FC
F
T
Gor Mahia
1 - 0
Zoo FC
F
T
Sofapaka
2 - 1
Bandari
F
T
FAR Rabat
0 - 0
Olympic Club de Safi
F
T
Hassania Agadir
0 - 1
RSB Berkane
F
T
Difaa El Jadida
0 - 1
Wydad Casablanca