Live Football : 22 September 2019

Live football scores


 

08:35 (GMT+2)

20 October 2019

F
T
Crystal Palace
1 - 1
Wolverhampton Wanderers
F
T
West Ham United
2 - 0
Manchester United
F
T
Arsenal
3 - 2
Aston Villa
F
T
Chelsea
1 - 2
Liverpool
F
T
West Bromwich Albion
4 - 2
Huddersfield Town
F
T
Getafe
4 - 2
Mallorca
F
T
Espanyol
1 - 3
Real Sociedad
F
T
Valencia
1 - 1
Leganes
F
T
Athletic Bilbao
2 - 0
Deportivo Alaves
F
T
Sevilla
0 - 1
Real Madrid
F
T
Ponferradina
2 - 1
Real Oviedo
F
T
Girona
1 - 0
Las Palmas
F
T
Numancia
1 - 1
Elche
F
T
Sporting Gijon
1 - 1
Racing Santander
F
T
Extremadura
0 - 1
SD Huesca
F
T
Tenerife
0 - 1
Fuenlabrada
F
T
Pena Dep. Santa Eulalia
3 - 4
Celta Vigo B
F
T
Internacional de Madrid CF
2 - 1
Las Rozas CF
F
T
Marino Luanco
0 - 0
Melilla
F
T
Pontevedra
0 - 1
Atletico Baleares
F
T
Rayo Majadahonda
1 - 0
Atletico Madrid B
F
T
San Sebastian de los Reyes
2 - 3
Real Oviedo B
F
T
Las Palmas B
0 - 0
Real Madrid Castilla
F
T
Racing de Ferrol
0 - 0
Sporting Gijon B
F
T
Alaves B
4 - 0
Izarra
F
T
Club Haro Deportivo
1 - 0
Guijuelo
F
T
Salamanca CF UDS
0 - 2
Logrones
F
T
Tudelano
0 - 3
Athletic Bilbao B
F
T
Real Valladolid B
3 - 1
Barakaldo
F
T
CD Calahorra
1 - 1
Unionistas de Salamanca
F
T
Real Sociedad B
4 - 3
SD Leioa
F
T
Arenas Getxo
1 - 1
SD Amorebieta
F
T
Leonesa
4 - 0
Burgos CF
F
T
AE Prat
0 - 1
FC Andorra
C
a
n
c
AE Prat
v
Reus
F
T
Ejea
1 - 1
Ebro
F
T
Gimnastic
2 - 2
UD Cornella
F
T
Badalona
1 - 1
Lleida Esportiu
F
T
Sabadell
1 - 0
La Nucia
F
T
UE Olot
1 - 0
Valencia B
F
T
Espanyol B
0 - 0
Castellon
F
T
Hercules
1 - 3
Orihuela
F
T
Villarrobledo
2 - 1
Villarrubia CF
F
T
Atletico Sanluqueno CF
1 - 0
Linense
F
T
Merida
0 - 1
Recreativo Huelva
F
T
San Fernando CD
1 - 0
Yeclano
F
T
Algeciras
3 - 0
Sevilla Atletico
F
T
CF Talavera de la Reina
1 - 2
Real Murcia
F
T
Cartagena
1 - 0
Cadiz B
F
T
Don Benito
1 - 1
Marbella FC
F
T
Huelva
1 - 0
Sevilla
F
T
Valencia
2 - 0
Athletic Bilbao
F
T
Deportivo La Coruna
1 - 1
UD Granadilla Tenerife Sur
F
T
Logrono
5 - 1
CD Tacon
F
T
Levante
0 - 1
Rayo Vallecano
F
T
Real Sociedad
2 - 0
Real Betis Femenino
F
T
Sassuolo
3 - 0
SPAL 2013
F
T
Bologna
1 - 2
Roma
F
T
Lecce
1 - 4
SSC Napoli
F
T
Sampdoria
1 - 0
Torino
F
T
Atalanta
2 - 2
Fiorentina
F
T
Lazio
2 - 0
Parma Calcio 1913
F
T
Trapani
0 - 1
Salernitana
F
T
Pianese
0 - 1
Alessandria
F
T
Renate
2 - 0
Olbia
F
T
Robur Siena
0 - 1
Pro Patria
F
T
S.S. Arezzo
0 - 1
AlbinoLeffe
F
T
Juventus U23
1 - 1
Pontedera
F
T
Lecco
0 - 3
Monza
F
T
Novara
0 - 0
Pergolettese
F
T
Fermana
1 - 1
Sambenedettese
F
T
Gubbio
0 - 3
L.R. Vicenza Virtus
F
T
Virtus Verona
3 - 2
Triestina
F
T
Vis Pesaro
0 - 2
Calcio Padova
F
T
Alma Juventus Fano
0 - 0
Reggio Audace
F
T
AZ Picerno ASD
1 - 1
Casertana
F
T
Monopoli
4 - 2
Catania
F
T
Rieti
1 - 1
Potenza
F
T
Sicula Leonzio
1 - 2
Ternana
F
T
Viterbese
2 - 1
Catanzaro
F
T
Avellino
0 - 1
Bisceglie
F
T
Reggina
2 - 0
Vibonese
F
T
Virtus Francavilla
1 - 0
Bari
F
T
Cavese
1 - 0
Paganese
F
T
Borussia Moenchengladbach
2 - 1
Fortuna Duesseldorf
F
T
Eintracht Frankfurt
2 - 2
Borussia Dortmund
F
T
Dynamo Dresden
2 - 1
Jahn Regensburg
F
T
Hamburger SV
4 - 0
Erzgebirge Aue
F
T
Osnabrueck
1 - 1
St. Pauli
F
T
Hansa Rostock
1 - 1
FSV Zwickau
F
T
Bayern Munich II
2 - 1
Ingolstadt
F
T
Eintracht Norderstedt
0 - 2
Hamburger SV II
F
T
FC Hansa Lueneburg
2 - 1
Holstein Kiel II
F
T
SV Drochtersen/Assel
1 - 2
SC Weiche Flensburg
F
T
Altonaer FC 93
4 - 1
Wolfsburg II
F
T
BFC Dynamo
0 - 0
Lokomotive Leipzig
F
T
FSV Union Fuerstenwalde
3 - 0
Germania Halberstadt
F
T
ZFC Meuselwitz
5 - 1
VfB Auerbach
F
T
Freiburg II
2 - 2
FCA Walldorf
F
T
Ulm
0 - 1
Mainz 05 II
F
T
Fortuna Duesseldorf II
1 - 3
Borussia Moenchengladbach II
F
T
Bayer Leverkusen
1 - 3
Frankfurt
F
T
FF USV Jena
2 - 2
FC Koeln
F
T
MSV Duisburg
0 - 1
SC Freiburg
F
T
SC Sand
0 - 5
Bayern Munich
F
T
Rennes
1 - 1
Lille
F
T
Angers
4 - 1
Saint-Etienne
F
T
Lyon
0 - 1
Paris Saint-Germain
F
T
SC Heerenveen
1 - 1
FC Utrecht
F
T
FC Emmen
3 - 3
Feyenoord
F
T
ADO Den Haag
0 - 1
AZ Alkmaar
F
T
PSV Eindhoven
1 - 1
Ajax
F
T
Standard Liege
3 - 0
Eupen
F
T
Club Brugge
2 - 1
Anderlecht
F
T
Zulte Waregem
2 - 2
Gent
F
T
Oud-Heverlee
1 - 0
Lommel
F
T
Gil Vicente
0 - 0
Boavista
F
T
Tondela
1 - 3
Vitoria de Guimaraes
F
T
Vitoria de Setubal
0 - 0
Portimonense
F
T
FC Porto
2 - 0
Santa Clara
F
T
Leixoes
1 - 0
Benfica B
F
T
Cova da Piedade
0 - 1
Casa Pia
F
T
Mafra
1 - 1
Varzim
F
T
Academica
1 - 1
Feirense
F
T
Vilafranquense
1 - 4
Estoril
F
T
St. Johnstone
0 - 4
Rangers
F
T
Celtic
3 - 1
Kilmarnock
F
T
Hibernian
1 - 2
Hearts
F
T
Hobro
1 - 1
SoenderjyskE
F
T
FC Nordsjaelland
2 - 1
AaB
F
T
Silkeborg
2 - 3
Lyngby
F
T
Esbjerg fB
3 - 1
Broendby IF
F
T
FC Koebenhavn
0 - 0
FC Midtjylland
C
a
n
c
Naestved
2 - 2
Viborg
F
T
Fredericia
1 - 2
Fremad Amager
F
T
Nykoebing FC
0 - 3
Vendsyssel FF
F
T
Kolding IF
4 - 2
Skive
F
T
Avarta
2 - 2
Holbaek
F
T
Slagelse
0 - 1
Broenshoej
F
T
Jammerbugt FC
3 - 0
Dalum
F
T
AB
1 - 2
Ringkoebing
F
T
Lillestroem
1 - 1
Kristiansund BK
F
T
Odds Ballklubb
3 - 0
Sarpsborg 08
F
T
Ranheim
1 - 1
Bodoe/Glimt
F
T
Tromsoe
0 - 1
Stroemsgodset
F
T
Vaalerenga
0 - 4
Viking
F
T
Mjoendalen
1 - 2
Rosenborg
F
T
Hamarkameratene
4 - 0
Start
F
T
Jerv
1 - 0
Tromsdalen
F
T
KFUM
3 - 3
Sandefjord
F
T
Nest Sotra
2 - 1
Skeid
F
T
Stroemmen
2 - 0
Sogndal
F
T
Aalesund
3 - 1
Notodden
F
T
Sandnes
3 - 1
Raufoss
F
T
Hammarby
2 - 1
AIK
F
T
Elfsborg
0 - 3
Malmoe FF
F
T
Helsingborg
2 - 1
AFC Eskilstuna
F
T
Mjaellby
0 - 2
Brommapojkarna
F
T
Vaesteraas SK
1 - 0
Degerfors
F
T
Halmstads BK
3 - 0
Trelleborgs FF
F
T
FC Rosengaard
3 - 1
KIF Oerebro
F
T
Piteaa IF
1 - 0
Linkoepings FC
F
T
Eskilstuna United DFF
1 - 0
Vittsjoe GIK
F
T
IFK Mariehamn
0 - 1
KuPS
F
T
Ilves
1 - 0
FC Inter
F
T
Austria Wien
2 - 0
Altach
F
T
Hartberg
0 - 2
Wolfsberger AC
F
T
LASK
2 - 2
Salzburg
F
T
Vorwaerts Steyr
0 - 0
Austria Wien (A)
F
T
FC Zuerich
2 - 0
Thun
F
T
Lugano
1 - 1
Luzern
F
T
Young Boys
1 - 1
Basel
F
T
FC Vaduz
1 - 2
Lausanne
F
T
AE Larissa
3 - 0
Xanthi
F
T
PAOK Thessaloniki FC
2 - 2
Aris Thessaloniki FC
F
T
Lamia
1 - 1
Panionios
F
T
Panathinaikos
1 - 1
Olympiacos
F
T
Rizespor
1 - 2
Gazisehir Gaziantep FK
F
T
Genclerbirligi
1 - 1
Alanyaspor
F
T
Yeni Malatyaspor
1 - 1
Galatasaray
F
T
Giresunspor
1 - 1
Fatih Karagumruk
F
T
Eskisehirspor
3 - 0
Menemenspor
F
T
Akhisarspor
3 - 1
Hatayspor
F
T
Barry Town
1 - 0
Cefn Druids AFC
F
T
Anorthosis
2 - 0
Pafos FC
F
T
Ethnikos Achnas
2 - 0
Nea Salamis
F
T
Fylkir
1 - 4
Stjarnan
F
T
Grindavik
2 - 2
Valur
F
T
HK Kopavogs
1 - 1
IA Akranes
F
T
IBV Vestmannaeyjar
1 - 1
Breidablik
F
T
KR Reykjavik
3 - 2
FH Hafnarfjordur
F
T
Vikingur Reykjavik
2 - 3
KA Akureyri
F
T
Mlada Boleslav
2 - 0
Banik Ostrava
F
T
Sparta Prague
0 - 3
Slavia Prague
F
T
Trencin
2 - 4
Slovan Bratislava
F
T
FC Orenburg
2 - 3
Lokomotiv Moscow
F
T
Dinamo Moscow
2 - 3
PFC Sochi
F
T
Arsenal Tula
1 - 1
Ural
F
T
CSKA Moscow
3 - 2
FC Krasnodar
F
T
Rodina
1 - 1
Luki-Energiya
F
T
Zorky Krasnogorsk
0 - 0
FC Ryazan
F
T
Desna
0 - 1
Shakhtar Donetsk
F
T
Vorskla
0 - 5
Dynamo Kyiv
F
T
FC Kolos Kovalivka
1 - 1
FC Olexandriya
F
T
Wisla Plock
2 - 1
Wisla Krakow
F
T
Pogon Szczecin
1 - 1
Gornik Zabrze
F
T
Cracovia
1 - 2
Legia Warszawa
F
T
Podbeskidzie Bielsko-Biala
2 - 2
GKS Tychy 71
F
T
Olimpia Grudziadz
1 - 1
Puszcza Niepolomice
F
T
Stal Rzeszow
1 - 1
Resovia
F
T
Hajduk Split
3 - 1
Inter Zapresic
F
T
NK Istra 1961
0 - 3
Rijeka
F
T
Partizan Beograd
2 - 0
FK Crvena Zvezda
F
T
Rudar Velenje
2 - 3
Domzale
F
T
ND Triglav
1 - 3
Maribor
F
T
Mura
1 - 0
NK Celje
F
T
Olimpija Ljubljana
3 - 1
NK Bravo
F
T
Zalaegerszeg
1 - 2
Ferencvaros
F
T
Botosani
0 - 3
Chindia Targoviste
F
T
FC FCSB
0 - 0
CFR Cluj
F
T
Lokomotiv Plovdiv
3 - 0
Beroe
F
T
Ludogorets Razgrad
2 - 0
Arda Kardzhali
F
T
Energetik-BGU
1 - 2
Isloch
F
T
Gomel
0 - 1
Dinamo Minsk
F
T
FS Metta/LU
3 - 3
Ventspils
F
T
Valmieras FK
0 - 1
Riga FC
F
T
FC Kuressaare
1 - 0
Maardu Linnameeskond
F
T
Tammeka
1 - 6
Flora Tallinn
F
T
FK Zvijezda 09
1 - 2
FK Velez Mostar
F
T
Zrinjski Mostar
3 - 0
Celik Zenica
F
T
Makedonija GjP
0 - 1
Renova
F
T
FC Academy Pandev
0 - 0
Shkupi
F
T
FK Vardar Skopje
3 - 0
FK Sileks
F
T
KF Shkendija
2 - 0
FK Struga
F
T
FK Iskra
2 - 2
Buducnost Podgorica
F
T
FK Podgorica
4 - 2
Kom
F
T
Rudar Pljevlja
4 - 0
Petrovac
F
T
Sutjeska
5 - 0
Grbalj Radanovici
F
T
OFK Titograd
0 - 1
Zeta
F
T
Hapoel Raanana
1 - 1
FC Ashdod
F
T
Hapoel Haifa
1 - 2
Hapoel Hadera
Saturday, 21 September 2019
F
T
San Lorenzo
0 - 2
Boca Juniors
Sunday, 22 September 2019
F
T
Atletico Tucuman
0 - 1
Independiente
F
T
Newells Old Boys
2 - 0
Aldosivi
F
T
Godoy Cruz
0 - 2
Banfield
F
T
Lanus
3 - 2
Colon
F
T
Racing Club
2 - 1
Arsenal Sarandi
F
T
Deportivo Moron
1 - 1
San Martin San Juan
F
T
Estudiantes de Rio Cuarto
0 - 0
Club Atletico Mitre
F
T
San Martin de Tucuman
2 - 0
Brown de Adrogue
F
T
Los Andes
0 - 1
CA Fenix
F
T
CA San Miguel
1 - 2
CA Talleres Remedios de Escalada
F
T
Colegiales
3 - 3
Acassuso
F
T
Comunicaciones
2 - 0
CA Defensores Unidos
F
T
Deportivo Armenio
0 - 1
Tristan Suarez
F
T
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
0 - 0
Defensores de Pronunciamiento
F
T
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
1 - 2
Atletico Guemes
F
T
Juventud Unida Gualeguaychu
2 - 0
San Martin de Formosa
F
T
Union de Sunchales
0 - 2
Boca Unidos
F
T
Central Norte
1 - 1
Sportivo Las Parejas
F
T
Crucero del Norte
0 - 2
CA Chaco For Ever
F
T
Sportivo Belgrano
3 - 0
Douglas Haig
F
T
Circulo Deportivo
0 - 2
Sol de Mayo
F
T
CASD Camioneros
1 - 0
Sansinena BB
F
T
Villa Mitre
2 - 0
Huracan Las Heras
F
T
Juventud Unida Universitario
0 - 0
Desamparados
F
T
Deportivo Maipu
1 - 0
Olimpo
F
T
Club Cipolletti
1 - 0
Deportivo Madryn
F
T
Corinthians
2 - 1
Bahia
F
T
Santos FC
0 - 3
Gremio
F
T
Internacional
1 - 0
Chapecoense AF
F
T
CS Alagoano
1 - 0
Ceara
F
T
Fortaleza
0 - 1
Palmeiras
F
T
Vasco da Gama
1 - 1
Athletico Paranaense
F
T
Coritiba
0 - 2
CRB
F
T
Cuiaba
2 - 0
Oeste FC
F
T
Blooming
1 - 0
San Jose
F
T
Destroyers
1 - 0
Aurora
F
T
Real Potosi
1 - 4
Nacional Potosi
F
T
Bolivar
2 - 0
Sport Boys Warnes
F
T
Jorge Wilstermann
1 - 0
Royal Pari
Saturday, 21 September 2019
F
T
Patriotas
1 - 0
Atletico Huila
Sunday, 22 September 2019
F
T
Independiente Medellin
1 - 2
Millonarios
F
T
Rionegro Aguilas
1 - 2
Once Caldas
F
T
America de Cali
1 - 1
Bucaramanga
F
T
Santa Fe
3 - 0
Envigado
Saturday, 21 September 2019
F
T
CD America de Quito
1 - 2
Emelec
Sunday, 22 September 2019
F
T
CSD Macara
1 - 1
Delfin
F
T
LDU de Quito
4 - 0
Mushuc Runa
F
T
Fuerza Amarilla SC
0 - 4
El Nacional
F
T
Barcelona SC
2 - 1
Aucas
Saturday, 21 September 2019
F
T
Deportivo Santani
1 - 0
Libertad
Sunday, 22 September 2019
F
T
Guarani
1 - 1
Olimpia
F
T
Sol de America
1 - 0
General Diaz
F
T
Sport Boys
4 - 0
CD UT Cajamarca
F
T
Sport Huancayo
0 - 1
Universitario de Deportes
F
T
Sporting Cristal
1 - 0
Ayacucho FC
F
T
Alianza Universidad
1 - 1
Universidad San Martin
F
T
Alianza Lima
1 - 0
Real Garcilaso
F
T
Defensor Sporting
1 - 0
Rampla Juniors
F
T
Cerro
0 - 1
Danubio
F
T
Club Atletico Progreso
2 - 1
Liverpool FC
F
T
Fenix
3 - 3
Montevideo Wanderers
F
T
Plaza Colonia
1 - 0
Cerro Largo
F
T
River Plate
1 - 4
Boston River
Saturday, 21 September 2019
F
T
Estudiantes de Caracas
1 - 1
Academia Puerto Cabello
Sunday, 22 September 2019
F
T
Deportivo La Guaira
3 - 1
Deportivo Lara
F
T
Atletico Venezuela
1 - 2
Trujillanos FC
F
T
Llaneros de Guanare
2 - 2
Metropolitanos FC
F
T
Atletico de San Luis
2 - 3
Santos
F
T
Monterrey
3 - 2
Puebla
F
T
Necaxa
2 - 4
Leon
F
T
Pachuca
4 - 1
Tijuana
F
T
CF America
2 - 2
Queretaro FC
F
T
Pumas
1 - 1
Cruz Azul
Saturday, 21 September 2019
F
T
Vancouver Whitecaps
1 - 1
Columbus Crew
Sunday, 22 September 2019
F
T
FC Cincinnati
0 - 0
Chicago Fire
F
T
New England Revolution
0 - 0
Real Salt Lake
F
T
Houston Dynamo
2 - 1
Orlando City
F
T
Sporting Kansas City
2 - 3
Colorado Rapids
F
T
LA Galaxy
2 - 1
Montreal Impact
F
T
Los Angeles FC
1 - 1
Toronto FC
F
T
Portland Timbers
0 - 0
Minnesota United
F
T
Charlotte Independence
0 - 3
Swope Park Rangers
F
T
Louisville City FC
5 - 3
New York Red Bulls II
F
T
Tampa Bay Rowdies
6 - 1
Bethlehem Steel FC
F
T
Memphis 901
1 - 0
Saint Louis FC
F
T
Nashville SC
0 - 0
Pittsburgh Riverhounds
F
T
Tulsa Roughnecks FC
0 - 1
Orange County SC
F
T
Rio Grande Valley FC
3 - 1
Real Monarchs SLC
F
T
El Paso Locomotive
2 - 0
Colorado Springs Switchbacks FC
F
T
Fresno FC
2 - 1
Phoenix Rising FC
F
T
Charleston Battery
2 - 1
North Carolina FC
F
T
Ottawa Fury
4 - 1
Hartford Athletic
F
T
Chattanooga Red Wolves SC
2 - 1
Orlando City B
F
T
Lansing Ignite FC
1 - 1
South Georgia Tormenta FC
F
T
FC Tucson
0 - 0
Richmond Kickers
F
T
Forward Madison FC
1 - 0
North Texas SC
F
T
Chicago Red Stars
3 - 1
Washington Spirit
F
T
Utah Royals
0 - 3
North Carolina Courage
F
T
Reign FC
0 - 1
Sky Blue FC
F
T
Portland Thorns
1 - 0
Houston Dash
F
T
Deportivo Saprissa
2 - 2
Santos de Guapiles
F
T
La U Universitarios
1 - 2
ADR Jicaral
F
T
Limon
1 - 0
Grecia
F
T
Municipal Perez Zeledon
0 - 1
Guadalupe FC
F
T
CD Chalatenango
2 - 2
Jocoro FC
F
T
Isidro Metapan
2 - 0
CD Aguila
F
T
Once Deportivo
2 - 3
Santa Tecla FC
F
T
Independiente FC
1 - 1
CD Sonsonate
F
T
Municipal Limeno
1 - 2
CD FAS
F
T
El Vencedor
2 - 0
Alianza FC
Saturday, 21 September 2019
F
T
CSD Municipal
3 - 2
Siquinala
Sunday, 22 September 2019
F
T
Club Xelaju
1 - 2
Guastatoya
F
T
Antigua Guatemala
1 - 2
Comunicaciones FC
F
T
Deportivo Malacateco
2 - 0
Santa Lucia Cotzumalguapa
F
T
Iztapa
0 - 0
Coban Imperial
F
T
Mixco
1 - 2
Sanarate
F
T
Honduras Progreso
2 - 3
CD Vida
F
T
CD Real Sociedad
0 - 2
Real de Minas
F
T
Cavalry FC
4 - 1
Pacific FC
F
T
Mito Hollyhock
1 - 0
FC Gifu
F
T
JEF United Chiba
1 - 1
Tokushima Vortis
F
T
Kashiwa Reysol
2 - 1
Ehime FC
F
T
Machida Zelvia
0 - 0
Yokohama FC
F
T
Omiya Ardija
2 - 0
Tokyo Verdy
F
T
Tochigi SC
3 - 1
Kagoshima United
F
T
Warriors FC
0 - 1
Tampines Rovers FC
F
T
Tianjin Tianhai
0 - 3
Beijing Guoan
F
T
Shanghai SIPG FC
2 - 1
Henan Jianye
F
T
Guangzhou Evergrande
0 - 1
Wuhan Zall
F
T
Changchun Yatai
1 - 1
Qingdao Huanghai
F
T
Liaoning Hongyun
2 - 4
Heilongjiang Lava Spring FC
F
T
Shijiazhuang Ever Bright
0 - 1
Guangdong Huanan
F
T
Incheon United
1 - 1
Daegu FC
F
T
FC Anyang
5 - 2
Seoul E-Land FC
F
T
Ansan Greeners
1 - 2
Bucheon FC 1995
F
T
Buriram United
1 - 0
Chainat FC
F
T
Chiangmai FC
0 - 2
Port FC
F
T
Nakhon Ratchasima FC
4 - 1
Samut Prakan City
F
T
Trat FC
0 - 0
Prachuap FC
F
T
FK Neftchi
0 - 0
Keshla
F
T
Bhayangkara FC
1 - 1
Pusamania Borneo
F
T
Esteghlal
0 - 1
Persepolis
F
T
Shakhter Karagandy
0 - 1
Tobol Kostanay
F
T
Zhetysu Taldykorgan
2 - 1
FC Astana
F
T
Ordabasy Shymkent
4 - 1
Aktobe
F
T
Al-Tadhamon
2 - 0
Al Sahel SC
F
T
Kazma
2 - 0
Al Yarmouk Kuwait
F
T
Philippine Air Force
1 - 2
Kaya FC
F
T
Stallion Laguna FC
0 - 2
Ceres-Negros FC
F
T
Global Cebu FC
2 - 2
Green Archers United
F
T
Madagascar
1 - 0
Namibia
F
T
Ethiopia
0 - 1
Rwanda
F
T
Zimbabwe
3 - 1
Lesotho
F
T
Eswatini
0 - 1
Zambia
F
T
Central African Republic
0 - 2
DR Congo
F
T
Equatorial Guinea
2 - 2
Congo
F
T
Niger
2 - 0
Ivory Coast
F
T
Ghana
0 - 1
Burkina Faso
F
T
Tanzania
0 - 1
Sudan
F
T
Togo
4 - 1
Nigeria
F
T
Aswan FC
2 - 3
Misr El-Maqasa
F
T
El Entag El Harby
3 - 0
FC Masr
F
T
Wadi Degla FC
0 - 1
Tanta
F
T
Al Masry
1 - 1
El Hodood
F
T
Posta Rangers
0 - 1
Western Stima
F
T
Kakamega Homeboyz
3 - 0
Kariobangi Sharks
F
T
SoNy Sugar
0 - 1
Bandari
F
T
Sofapaka
4 - 0
Chemelil Sugar
F
T
Zoo FC
1 - 2
Tusker FC
F
T
Gor Mahia
2 - 1
KCB
F
T
Raja Beni Mellal
0 - 2
MAT Tetouan
F
T
OCK Khouribga
0 - 0
Hassania Agadir
F
T
Ittihad Tanger
0 - 0
Difaa El Jadida
F
T
Baroka FC
1 - 2
Highlands Park
F
T
Cape Town City FC
1 - 1
Lamontville Golden Arrows