Live Football : 18 September 2019

Live football scores


 

08:36 (GMT+2)

20 October 2019

F
T
Club Brugge
0 - 0
Galatasaray
F
T
Paris Saint-Germain
3 - 0
Real Madrid
F
T
Olympiacos
2 - 2
Tottenham Hotspur
F
T
Bayern Munich
3 - 0
FK Crvena Zvezda
F
T
Dinamo Zagreb
4 - 0
Atalanta
F
T
Shakhtar Donetsk
0 - 3
Manchester City
F
T
Atletico Madrid
2 - 2
Juventus
F
T
Bayer Leverkusen
1 - 2
Lokomotiv Moscow
F
T
Lugo
2 - 2
Ponferradina
F
T
SD Huesca
0 - 1
Albacete
F
T
Deportivo La Coruna
3 - 3
Numancia
F
T
Celta Vigo B
4 - 2
Melilla
F
T
S.S. Arezzo
1 - 2
Juventus U23
F
T
SV Heimstetten
2 - 0
VfB Eichstaett
F
T
Freiburg II
4 - 0
FSV Frankfurt
F
T
Ballymena United
0 - 1
Rangers FC U21
F
T
Club Brugge U19
3 - 2
Galatasaray U19
F
T
Paris Saint Germain U19
1 - 2
Real Madrid U19
F
T
Olympiacos U19
1 - 1
Tottenham U19
F
T
Bayern Munich U19
0 - 0
FK Crvena Zvezda U19
F
T
Shakhtar Donetsk U19
1 - 3
Manchester City U19
F
T
Dinamo Zagreb U19
1 - 0
Atalanta U19
F
T
Atletico Madrid U19
0 - 4
Juventus U19
F
T
Bayer Leverkusen U19
2 - 2
Lokomotiv Moscow U19
F
T
DR Congo
2 - 3
Rwanda
F
T
Tromsdalen
1 - 4
Sandnes
F
T
Aalesund
2 - 1
KFUM
F
T
Notodden
2 - 0
Kongsvinger
F
T
Sandefjord
2 - 0
Stroemmen
F
T
Skeid
2 - 2
Sogndal
F
T
Start
2 - 0
Nest Sotra
F
T
Ull/Kisa
1 - 0
Jerv
F
T
Raufoss
1 - 2
Hamarkameratene

Greece – Cup

F
T
AE Pellanas Kastoreiou
0 - 2
Ialysos
F
T
PAE Veria NFC 2019
2 - 0
Diagoras Rodos
F
T
FH Hafnarfjordur
6 - 4
IBV Vestmannaeyjar
F
T
Fylkir
3 - 1
Vikingur Reykjavik
F
T
Teplice
2 - 0
Mlada Boleslav
F
T
Spartak Trnava
0 - 0
FK Senica
F
T
Wisla Plock
1 - 0
Legia Warszawa
F
T
Olimpia Grudziadz
1 - 0
Termalica Nieciecza
F
T
Stal Mielec
1 - 2
GKS Tychy 71
F
T
Podbeskidzie Bielsko-Biala
2 - 1
Miedz Legnica
F
T
Warta Poznan
3 - 0
Odra Opole
F
T
Lech Poznan ll
0 - 3
Polkowice
F
T
Brda
0 - 3
Domzale
F
T
ND Triglav
1 - 3
Mura
F
T
Koper
3 - 2
Maribor
F
T
Aluminij
1 - 0
Tabor
F
T
Bekescsaba
2 - 2
Haladas
F
T
Budaors
0 - 3
Szeged 2011
F
T
Dorogi FC
0 - 2
BFC Siofok
F
T
Duna Aszfalt TVSE
2 - 3
Budafok
C
a
n
c
FC Ajka
v
Balmazujvaros
F
T
Kazincbarcikai BSC
2 - 1
Vac FC
F
T
Soroksar SC
0 - 4
Gyirmot
F
T
Vasas Budapest
1 - 4
MTK Budapest
F
T
Aqvital FC Csakvar
0 - 1
Szolnok
F
T
Gyori ETO
3 - 1
Nyiregyhaza Spartacus FC
F
T
Riga FC
0 - 0
Ventspils
F
T
Banga Gargzdai
2 - 0
FK Palanga
F
T
Maardu Linnameeskond
2 - 4
Paide Linnameeskond
F
T
Narva Trans
3 - 2
Tammeka
F
T
Flora Tallinn
2 - 1
FCI Levadia
F
T
Bratstvo Gracanica
2 - 3
Velez Mostar
A
P
Buducnost Banovici
141 - 1
Siroki Brijeg
A
P
GOSK Gabela
421 - 1
Radnik Bijeljina
F
T
Jedinstvo Bihac
1 - 2
Mladost Doboj Kakanj
A
P
Kozara Gradiska
351 - 1
Sloboda Tuzla
A
P
Krupa na Vrbasu
670 - 0
FK Tuzla City
A
P
Ljubic Prnjavor
431 - 1
NK Travnik
F
T
Ljubuski
2 - 4
FK Sarajevo
F
T
Modrica
0 - 3
FK Zvijezda 09
F
T
Olimpik Sarajevo
2 - 1
Radnik Hadzici
F
T
Orasje
0 - 4
Borac BL
F
T
Rudar Kakanj
3 - 0
Celik
F
T
Skugric 1964
0 - 10
TOSK Tesanj
F
T
Tekstilac Derventa
0 - 3
Zeljeznicar Sarajevo
F
T
Zvijezda Gradacac
0 - 4
Zrinjski
F
T
Rudar Prijedor
4 - 1
Slavija Sarajevo
F
T
FK Sileks
3 - 0
FK Borec
F
T
FK Struga
0 - 0
FC Academy Pandev
F
T
Rabotnicki
1 - 0
Makedonija GjP
F
T
Renova
0 - 2
KF Shkendija
F
T
Shkupi
1 - 2
FK Vardar Skopje
F
T
Grbalj Radanovici
0 - 2
OFK Titograd
F
T
Kom
5 - 0
Rudar Pljevlja
F
T
Petrovac
0 - 1
FK Iskra
F
T
Zeta
1 - 0
FK Podgorica
F
T
Buducnost Podgorica
1 - 4
Sutjeska

Israel – Cup

F
T
Ihud Bnei Kfar Kara
2 - 4
Maccabi Bnei Raina FC
F
T
Chacarita Juniors
2 - 2
San Martin de Tucuman
A
P
Talleres
650 - 0
Banfield
F
T
Vila Nova
0 - 2
Botafogo SP
F
T
Sao Bento
2 - 0
Vitoria
F
T
Deportivo Cali
0 - 1
Alianza Petrolera
F
T
Juventud de las Piedras
1 - 2
Club Atletico Progreso
F
T
Racing
1 - 1
River Plate
F
T
Nashville SC
1 - 0
Birmingham Legion
F
T
Tacoma Defiance
1 - 4
Real Monarchs SLC
F
T
North Carolina Courage
1 - 0
Houston Dash
F
T
LD Alajuelense
2 - 1
Limon
F
T
Grecia
2 - 2
Club Sport Herediano
F
T
La U Universitarios
1 - 1
Deportiva San Carlos
F
T
CD Aguila
1 - 0
Independiente FC
F
T
El Vencedor
1 - 0
Municipal Limeno
F
T
Jocoro FC
1 - 0
Once Deportivo
F
T
Siquinala
2 - 2
Club Xelaju
F
T
Santa Lucia Cotzumalguapa
1 - 0
CSD Municipal
F
T
Guastatoya
2 - 1
Antigua Guatemala
F
T
Sanarate
2 - 1
Iztapa
F
T
CD Marathon
0 - 0
CD Real Sociedad
F
T
Real de Minas
1 - 0
CD Vida
F
T
HFX Wanderers FC
1 - 1
Forge FC
F
T
Kashima Antlers
1 - 1
Guangzhou Evergrande

Japan – Cup

A
E
T
Jubilo Iwata
341 - 1
Shimizu S-Pulse
F
T
Sagan Tosu
4 - 2
Cerezo Osaka
A
E
T
Sanfrecce Hiroshima
9101 - 1
Oita Trinita
F
T
V-Varen Nagasaki
2 - 1
Vegalta Sendai
F
T
Vissel Kobe
3 - 2
Kawasaki Frontale
A
E
T
Ventforet Kofu
2 - 1
Hosei University FC
F
T
Albirex Niigata FC
2 - 0
Balestier Khalsa FC
F
T
Geylang International FC
4 - 3
Warriors FC
F
T
Home United FC
0 - 3
Young Lions
F
T
Brunei DPMM
0 - 1
Tampines Rovers FC
F
T
FC Anyang
0 - 2
Suwon City
F
T
Gwangju FC
1 - 0
Bucheon FC 1995
F
T
Asan Mugunghwa
1 - 1
Ansan Greeners
F
T
Daejeon Korail
1 - 1
Sangju Sangmu
F
T
Hwaseong
1 - 0
Suwon Bluewings
F
T
Barito Putera
1 - 4
Bhayangkara FC
F
T
Pusamania Borneo
2 - 1
Madura United
F
T
Persib Bandung
1 - 1
Semen Padang
F
T
Kaya FC
0 - 2
Ceres-Negros FC
F
T
Mendiola FC 1991
0 - 0
Stallion Laguna FC
F
T
Brisbane Strikers
3 - 2
Moreland Zebras
F
T
Melbourne City FC
3 - 0
Western Sydney Wanderers FC
F
T
Bandari
3 - 2
Zoo FC