Live Football : 11 September 2019

Live football scores


 

12:30 (GMT+1)

19 February 2020

F
T
Rochdale
0 - 2
Manchester City Academy
F
T
Eintracht Norderstedt
3 - 1
HSC Hannover
F
T
Babelsberg
2 - 2
FSV Wacker Nordhausen
F
T
Germania Halberstadt
3 - 3
BSG Chemie Leipzig
F
T
Dominican Republic
1 - 0
El Salvador
F
T
VDV Ryazan
0 - 9
Olympique Lyonnais
F
T
FC Minsk
1 - 0
FC Zuerich Frauen
F
T
Chertanovo Moscow
0 - 1
Glasgow City
F
T
KF Vllaznia
0 - 1
Fortuna Hjoerring
F
T
Mitrovica
0 - 10
VfL Wolfsburg
F
T
Kopparbergs/Goeteborg
1 - 2
Bayern Munich
F
T
Piteaa IF
0 - 1
Broendby
F
T
SKN St. Poelten
2 - 4
FC Twente
F
T
Juventus
0 - 2
Barcelona
F
T
Hibernian LFC
1 - 4
Slavia Prague
F
T
Breidablik
3 - 2
Sparta Prague
A
E
T
Marstal/Rise
2 - 6
AGF
F
T
Noerresundby
0 - 8
AaB
A
E
T
Fremad Amager
541 - 1
Lyngby

Turkey – Cup

A
E
T
Agri 1970 Spor
423 - 3
Artvin Hopaspor
F
T
1954 Kelkit Belediyespor
1 - 0
Ofspor
F
T
Batman Petrolspor
1 - 3
Mardin Buyuksehir Basakspor
A
E
T
Cizrespor
561 - 1
Diyarbekir Spor AS
F
T
Gorelespor
3 - 0
Yomraspor
F
T
Karakopru Belediyespor
1 - 2
Siirt Il Ozel Idaresispor
F
T
Malatya Yesilyurt Belediyespor
0 - 5
Elazig Belediyespor
F
T
1074 Cankirispor
5 - 2
Kastamonu Ozel Idare
F
T
Cankaya FK
1 - 4
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
F
T
Erzin Spor
3 - 1
Kilis Belediyespor
F
T
Kozan Spor FK
0 - 3
Payasspor
F
T
Nevsehir Belediye Spor
0 - 1
Osmaniyespor
F
T
Tokatspor
0 - 2
Erbaaspor
F
T
Yeni Altindag Belediyespor
1 - 2
Yozgatspor 1959
F
T
Bayrampasa
4 - 1
Bigaspor
F
T
Buyukcekmece Tepecikspor
1 - 0
Halide Edip Adivar Spor
F
T
Duzcespor
0 - 2
Darica Genclerbirligi
F
T
Maltepespor
1 - 3
Esenler Erokspor
F
T
Manisaspor
1 - 2
Turgutluspor
A
E
T
Sile Yildizspor
1 - 2
Karacabey Belediye Spor
A
E
T
Silivrispor
2 - 0
Bursa Yildirim Spor
F
T
Tavsanli Linyitspor
0 - 1
Soma Spor Dernegi
A
E
T
Buca FK
352 - 2
Nazilli Belediyespor
F
T
Fethiyespor
3 - 2
Kizilcabolukspor
F
T
FC Chelyabinsk
1 - 0
Akron Tolyatti
F
T
Lada Tolyatti
0 - 3
NoSta
F
T
Zenit Izhevsk
1 - 0
Ural II
F
T
Tyumen
2 - 2
FC Ufa II
F
T
KamAZ
1 - 0
Zvezda Perm
A
E
T
Radomlje
3 - 2
Gorica
F
T
Tolmin
0 - 6
NK Celje
F
T
Nafta
2 - 0
NK Krsko

Romania – Cup

A
E
T
CS Olimpic Cetate
0 - 1
Csikszereda
A
E
T
CSA Steaua Bucuresti
1 - 2
Concordia Chiajna
F
T
CSM Scolar Resita
1 - 0
ASU Poli Timisoara
F
T
Faurei
2 - 1
SSC Farul Constanta
F
T
Flacara Horezu
2 - 1
Argesul Pitesti
A
E
T
Metalul Buzu
1 - 0
Csm Focsani
F
T
Metalul Resita
0 - 1
Petrolul 52
F
T
Sanmartin
1 - 2
Universitatea Cluj
F
T
Tunari
0 - 2
Metaloglobus
F
T
Industria Galda
4 - 3
Avantul Reghin
F
T
Rapid Bucuresti
3 - 0
Dunarea Calarasi

Estonia – Cup

A
P
Kohtla Jarve JK Jarve
1090 - 0
Tallinna Kalev III
F
T
CA Chaco For Ever
2 - 2
Boca Unidos
F
T
Palmeiras
3 - 0
Fluminense
Tuesday, 10 September 2019
F
T
CRB
3 - 1
Brasil de Pelotas
Wednesday, 11 September 2019
F
T
America MG
2 - 1
Criciuma
F
T
Club Sport Herediano
0 - 0
La U Universitarios
F
T
ADR Jicaral
2 - 0
Grecia
F
T
Limon
1 - 1
Municipal Perez Zeledon
F
T
PSM Makassar
0 - 1
PSIS
F
T
Perseru Badak Lampung
1 - 1
Persela Lamongan
F
T
Persipura Jayapura
2 - 0
Persija Jakarta
F
T
PSBS Biak Numfor
0 - 0
Persik
F
T
AS Ain M'lila
2 - 1
MC Oran