Live Football : 25 August 2019

Live football scores


 

15:14 (GMT+2)

19 September 2019

F
T
AFC Bournemouth
1 - 3
Manchester City
F
T
Tottenham Hotspur
0 - 1
Newcastle United
F
T
Wolverhampton Wanderers
1 - 1
Burnley
F
T
Swansea City
3 - 0
Birmingham City
F
T
Deportivo Alaves
0 - 0
Espanyol
F
T
Mallorca
0 - 1
Real Sociedad
F
T
Leganes
0 - 1
Atletico Madrid
F
T
Barcelona
5 - 2
Real Betis
F
T
Ponferradina
1 - 1
Real Zaragoza
F
T
Sporting Gijon
1 - 1
Rayo Vallecano
F
T
SD Huesca
3 - 1
Deportivo La Coruna
F
T
Tenerife
3 - 2
Numancia
F
T
Extremadura
1 - 2
Fuenlabrada
F
T
Internacional de Madrid CF
2 - 2
Celta Vigo B
F
T
Las Rozas CF
1 - 1
Real Madrid Castilla
F
T
Melilla
1 - 0
Getafe B
F
T
Pena Dep. Santa Eulalia
4 - 3
Real Oviedo B
F
T
San Sebastian de los Reyes
2 - 0
Racing de Ferrol
F
T
UP Langreo
0 - 1
Atletico Baleares
F
T
Las Palmas B
3 - 2
Ibiza-Eivissa
F
T
Alaves B
1 - 1
Logrones
F
T
Club Haro Deportivo
1 - 4
Athletic Bilbao B
F
T
Real Valladolid B
4 - 1
Izarra
F
T
Tudelano
2 - 1
Osasuna B
F
T
Salamanca CF UDS
3 - 1
Arenas Getxo
F
T
Ejea
4 - 0
Orihuela
F
T
Espanyol B
2 - 0
FC Andorra
C
a
n
c
Espanyol B
v
Reus
F
T
Badalona
0 - 2
Barcelona B
F
T
UE Olot
1 - 0
Ebro
F
T
Valencia B
1 - 2
Lleida Esportiu
F
T
Gimnastic
1 - 3
Llagostera
F
T
La Nucia
1 - 0
UD Cornella
F
T
Sabadell
0 - 2
Castellon
F
T
Cadiz B
2 - 1
Real Murcia
F
T
UCAM Murcia
0 - 0
Atletico Sanluqueno CF
F
T
Algeciras
0 - 0
Villarrubia CF
F
T
CF Talavera de la Reina
1 - 1
Marbella FC
F
T
Merida
1 - 1
Don Benito
F
T
Cartagena
0 - 0
CD Badajoz
F
T
Cordoba
2 - 1
Granada B
F
T
Udinese
1 - 0
AC Milan
F
T
Cagliari
0 - 1
Brescia
F
T
Hellas Verona
1 - 1
Bologna
F
T
Roma
3 - 3
Genoa
F
T
SPAL 2013
2 - 3
Atalanta
F
T
Sampdoria
0 - 3
Lazio
F
T
Torino
2 - 1
Sassuolo
F
T
Empoli
2 - 1
Juve Stabia
F
T
Perugia
2 - 1
Chievo Verona
F
T
Pistoiese
1 - 2
AlbinoLeffe
F
T
Pro Vercelli
2 - 0
Pianese
F
T
Robur Siena
1 - 2
Olbia
F
T
Alessandria
2 - 2
ASDC Gozzano
F
T
Como
2 - 0
Pergolettese
F
T
Giana Erminio
0 - 2
Renate
F
T
Pro Patria
1 - 2
Monza
F
T
S.S. Arezzo
3 - 1
Lecco
F
T
ArzignanoChiampo
0 - 0
Piacenza
F
T
Carpi
4 - 1
R.C. Cesena
F
T
Vis Pesaro
1 - 2
Sudtirol
F
T
Triestina
2 - 1
Gubbio
F
T
Alma Juventus Fano
1 - 3
Sambenedettese
F
T
Fermana
2 - 1
Ravenna
F
T
Modena
0 - 0
L.R. Vicenza Virtus
F
T
Rimini
2 - 1
Imolese Calcio
F
T
Virtus Verona
1 - 3
Calcio Padova
F
T
Avellino
3 - 6
Catania
F
T
Catanzaro
2 - 1
Teramo
F
T
Virtus Francavilla
1 - 1
Reggina
F
T
Potenza
1 - 0
Casertana
F
T
Rende
0 - 1
Bisceglie
F
T
Sicula Leonzio
0 - 2
Bari
F
T
Monopoli
1 - 0
Vibonese
F
T
Viterbese
2 - 1
Paganese
F
T
Cavese
1 - 1
AZ Picerno ASD
F
T
RasenBallsport Leipzig
2 - 1
Eintracht Frankfurt
F
T
Hertha Berlin
0 - 3
Wolfsburg
F
T
FC Heidenheim
0 - 2
Sandhausen
F
T
Karlsruher SC
2 - 4
Hamburger SV
F
T
Nuernberg
1 - 0
Osnabrueck
F
T
Waldhof Mannheim
4 - 3
Duisburg
F
T
Unterhaching
0 - 3
Hallescher FC
F
T
Altonaer FC 93
0 - 3
TSV Havelse
F
T
FC Hansa Lueneburg
5 - 3
SSV Jeddeloh
F
T
HSC Hannover
2 - 2
Werder Bremen II
F
T
Freiburg II
0 - 1
TSV Steinbach
F
T
Mainz 05 II
0 - 2
Hoffenheim II
F
T
Bayer Leverkusen
1 - 0
SC Freiburg
F
T
MSV Duisburg
1 - 6
VfL Wolfsburg
F
T
SC Sand
3 - 0
SGS Essen
F
T
Turbine Potsdam
6 - 2
FF USV Jena
F
T
Monaco
2 - 2
Nimes
F
T
Strasbourg
0 - 2
Rennes
F
T
Paris Saint-Germain
4 - 0
Toulouse
F
T
Paris Saint Germain
7 - 0
ASJ Soyaux
F
T
RKC Waalwijk
0 - 3
ADO Den Haag
F
T
FC Utrecht
1 - 2
VVV-Venlo
F
T
PEC Zwolle
2 - 2
Sparta Rotterdam
F
T
Standard Liege
2 - 1
Kortrijk
F
T
Royal Excel Mouscron
2 - 0
Eupen
Saturday, 24 August 2019
F
T
Boavista
1 - 1
Pacos de Ferreira
Sunday, 25 August 2019
F
T
Maritimo
2 - 3
Tondela
F
T
Santa Clara
0 - 0
Belenenses SAD
F
T
Portimonense
1 - 3
Sporting CP
F
T
Gil Vicente
1 - 1
Braga
F
T
Vitoria de Guimaraes
1 - 1
Famalicao
F
T
Farense
1 - 3
FC Porto B
F
T
Nacional
0 - 0
Mafra
F
T
Casa Pia
0 - 1
Estoril
F
T
Varzim
0 - 1
Leixoes
F
T
St. Mirren
0 - 1
Rangers
F
T
Celtic
3 - 1
Hearts
F
T
Lyngby
2 - 0
Randers FC
F
T
Esbjerg fB
2 - 2
Silkeborg
F
T
SoenderjyskE
0 - 2
FC Midtjylland
F
T
Broendby IF
0 - 3
AGF
F
T
FC Koebenhavn
3 - 1
FC Nordsjaelland
F
T
Hvidovre
3 - 2
FC Roskilde
F
T
Fredericia
4 - 3
Kolding IF
F
T
HB Koege
3 - 1
Fremad Amager
F
T
Vejle Boldklub
2 - 1
Skive
F
T
Viborg
3 - 0
Nykoebing FC
F
T
Ringkoebing
1 - 2
Vejgaard
F
T
Fortuna Hjoerring
3 - 0
KoldingQ
F
T
Brann
2 - 3
Tromsoe
F
T
FK Haugesund
0 - 2
Lillestroem
F
T
Kristiansund BK
4 - 0
Mjoendalen
F
T
Molde
2 - 2
Odds Ballklubb
F
T
Viking
2 - 2
Ranheim
F
T
Stroemsgodset
2 - 1
Sarpsborg 08
F
T
Hamarkameratene
1 - 2
Notodden
F
T
Jerv
5 - 1
Skeid
F
T
KFUM
5 - 1
Ull/Kisa
F
T
Nest Sotra
1 - 1
Sandefjord
F
T
Raufoss
1 - 2
Start
F
T
Sogndal
2 - 1
Kongsvinger
F
T
Stroemmen
0 - 4
Tromsdalen
F
T
AFC Eskilstuna
0 - 2
Haecken
F
T
IFK Norrkoeping
5 - 0
Helsingborg
F
T
Oestersunds FK
1 - 3
AIK
F
T
Malmoe FF
0 - 1
Djurgaarden
F
T
IK Frej Taeby
2 - 3
Degerfors
F
T
Mjaellby
3 - 2
Dalkurd FF
F
T
Oesters IF
1 - 3
Oergryte FF
F
T
GAIS
2 - 0
Brommapojkarna
F
T
Piteaa IF
1 - 1
FC Rosengaard
F
T
Vittsjoe GIK
2 - 0
Vaexjoe
F
T
Kristianstads DFF
2 - 0
Djurgaarden
F
T
KIF Oerebro
0 - 1
IF Limhamn Bunkeflo
F
T
IFK Mariehamn
1 - 0
SJK
F
T
RoPS
3 - 0
FC Lahti
F
T
Hartberg
2 - 2
Austria Wien
F
T
Salzburg
5 - 0
Admira Moedling
F
T
Sturm Graz
2 - 0
WSG Swarovski Tirol
F
T
SK Austria Klagenfurt
3 - 1
BW Linz
F
T
Sion
2 - 1
Luzern
F
T
St. Gallen
3 - 2
Lugano
F
T
Thun
0 - 4
Servette
F
T
Chiasso
2 - 2
FC Vaduz
F
T
Atromitos
1 - 1
AE Larissa
F
T
Panionios
1 - 2
NFC Volos
F
T
PAOK Thessaloniki FC
2 - 1
Panetolikos
F
T
AEK Athens
1 - 2
Xanthi

Greece – Cup

F
T
AE Pellanas Kastoreiou
2 - 0
Agios Georgios
F
T
Pallixouriakos
0 - 1
Xenofon Krestena
F
T
Thinaliakos
2 - 1
Potamia
F
T
Acharnaikos FC
0 - 3
AEEK SYNKA
F
T
Apollon Efpalio
3 - 0
Omiros Neochori
F
T
Atalanti
2 - 0
Meteora
F
T
Edessaikos
1 - 2
Thermaikos Thermis
A
E
T
Elassona
420 - 0
Souli Paramythia
F
T
Episkopi Rethymno
1 - 0
Atsalenios PO
F
T
Ethnikos Alexandroupoli
0 - 7
Aetos Orfanou
P
o
s
t
Kalamata
v
Atromitos Patras
A
E
T
Makedonikos Foufas
3 - 2
Alexandros Kallithea
A
A
W
Megas Alexandros Iasmos
0 - 3
Pandramaikos
A
E
T
Nea Artaki
452 - 2
Ethnikos Piraeus
F
T
PAONE
0 - 4
Karitsa
F
T
PAS Korinthos
2 - 0
Leonidio
A
E
T
Panserraikos FC
652 - 2
Orfeas Xanthi
F
T
Rizespor
2 - 1
Sivasspor
F
T
Trabzonspor
2 - 1
Yeni Malatyaspor
F
T
Antalyaspor
0 - 2
Denizlispor
F
T
Galatasaray
1 - 1
Konyaspor
F
T
Umraniyespor
4 - 1
Giresunspor
F
T
Menemenspor
0 - 4
Hatayspor
F
T
Adanaspor
3 - 2
Eskisehirspor
F
T
Bursaspor
2 - 1
Akhisarspor
F
T
Crumlin United
3 - 1
Lucan United
F
T
AEL Limassol
0 - 0
Anorthosis
F
T
KA Akureyri
0 - 0
KR Reykjavik
F
T
Vikingur Reykjavik
1 - 0
Grindavik
F
T
AS Jeunesse Esch
2 - 1
FC Victoria Rosport
F
T
FC Muhlenbach Blue Boys
3 - 2
CS Fola Esch
F
T
US Hostert
0 - 3
Racing FC Union Luxembourg
F
T
FC Etzella Ettelbruck
1 - 3
US Mondorf les Bains
F
T
Una Strassen
1 - 3
FC Differdange 03
F
T
Mlada Boleslav
4 - 2
SK Dynamo Ceske Budejovice
F
T
Viktoria Plzen
4 - 0
Opava
F
T
Slovan Liberec
3 - 1
Sparta Prague
F
T
Zizkov
3 - 0
FK Varnsdorf
F
T
FC Vlasim
0 - 1
Usti nad Labem
F
T
Slovan Bratislava
1 - 1
Zilina
F
T
Nitra
1 - 2
DAC 1904 Dunajska Streda
F
T
CSKA Moscow
3 - 0
FK Akhmat
F
T
FC Rostov
2 - 1
Rubin Kazan
F
T
Krylya Sovetov Samara
1 - 2
Spartak Moscow
F
T
Arsenal Tula
2 - 1
FC Orenburg
F
T
SKA-Khabarovsk
3 - 0
Armavir FC
F
T
Chertanovo Moscow
1 - 1
Tom Tomsk
F
T
Neftekhimik
1 - 0
FC Krasnodar II
F
T
Mordovya
0 - 1
Nizhny Novgorod
F
T
Shinnik Yaroslavl
0 - 1
Khimki
F
T
Fakel
0 - 0
Avangard Kursk
F
T
Torpedo Moscow
2 - 0
FC Yenisey Krasnoyarsk
F
T
Baltika
0 - 0
Luch Energiya Vladivostok
F
T
Chayka
3 - 0
Tekstilshchik
F
T
Leningradets
3 - 2
Murom
F
T
Irtysh
2 - 0
Sakhalin
F
T
Dinamo Barnaul
1 - 2
Novosibirsk FK
F
T
Anzhi Makhachkala
2 - 2
Druzhba
F
T
FC Alania Vladikavkaz
3 - 0
FC Volgar
F
T
Biolog Novokubansk
2 - 0
Inter Cherkessk
F
T
Chernomorets Novorossiysk
6 - 0
Krasnodar 3
F
T
Karpaty
0 - 1
Zorya
F
T
Shakhtar Donetsk
5 - 1
Mariupol
F
T
Gornik Zabrze
3 - 0
Korona Kielce
F
T
LKS Lodz
2 - 3
Legia Warszawa
F
T
Zaglebie Lubin
0 - 3
Piast Gliwice
F
T
Zaglebie Sosnowiec
1 - 2
GKS Tychy 71
F
T
Warta Poznan
1 - 1
GKS Jastrzebie
F
T
Sandecja Nowy Sacz
2 - 1
GKS Belchatow
F
T
Chojniczanka Chojnice
0 - 1
Puszcza Niepolomice
F
T
Wigry Suwalki
1 - 0
Termalica Nieciecza
F
T
Gornik Leczna
1 - 0
GKS Katowice
F
T
Blekitni Stargard
1 - 2
Resovia
F
T
SKRA Czestochowa
1 - 0
Widzew Lodz
F
T
KS Legionovia Legionowo
1 - 2
Polkowice
F
T
Bytovia Bytow
2 - 2
Znicz Pruszkow
F
T
Olimpia Elblag
0 - 1
Stal Stalowa Wola
F
T
Pogon Siedlce
1 - 0
Gryf Wejherowo
F
T
Inter Zapresic
1 - 2
NK Lokomotiva
F
T
HNK Gorica
1 - 1
NK Istra 1961
F
T
Osijek
1 - 0
Hajduk Split
F
T
Radnicki Nis
2 - 1
FK Spartak Subotica
F
T
TSC Backa Topola
2 - 0
Indjija
F
T
ND Triglav
0 - 6
NK Celje
F
T
Rudar Velenje
2 - 2
Tabor
F
T
Maribor
4 - 0
NK Bravo
F
T
Puskas FC Academy
4 - 1
Ferencvaros
F
T
FC Viitorul Constanta
4 - 0
FC Voluntari
F
T
Gaz Metan Medias
4 - 0
FC FCSB
F
T
Dunav Ruse
1 - 1
PFC CSKA-Sofia
F
T
Ludogorets Razgrad
0 - 0
Slavia Sofia
F
T
Torpedo Zhodino
1 - 1
FK Gorodeya
F
T
Shakhtyor Soligorsk
3 - 1
Gomel
F
T
BATE Borisov
4 - 0
Slavia Mozyr
A
A
W
Dinamo Minsk
3 - 0
FC Torpedo Minsk
F
T
FK Jelgava
2 - 2
BFC Daugavpils
F
T
FK Spartaks
2 - 4
Riga FC
F
T
FS Metta/LU
0 - 0
Valmieras FK
F
T
FK Palanga
0 - 2
Atlantas Klaipeda
F
T
Paide Linnameeskond
5 - 0
Maardu Linnameeskond
F
T
Tulevik Viljandi
1 - 1
Talinna Kalev
F
T
Codru
0 - 1
CS Petrocub
F
T
Dinamo-Auto
3 - 4
Speranta
F
T
FC Academy Pandev
2 - 0
FK Borec
F
T
FK Struga
2 - 1
FK Sileks
F
T
KF Shkendija
1 - 1
Makedonija GjP
F
T
Shkupi
2 - 2
Renova
F
T
Buducnost Podgorica
1 - 1
Zeta
F
T
Hapoel Kfar Saba
0 - 1
Hapoel Haifa
F
T
Bnei Yehuda Tel Aviv
2 - 1
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
F
T
Beitar Jerusalem
0 - 0
Hapoel Beer Sheva
Saturday, 24 August 2019
F
T
Rosario Central
1 - 1
Patronato de Parana
Sunday, 25 August 2019
F
T
Independiente
2 - 0
Colon
F
T
Godoy Cruz
2 - 1
Estudiantes
F
T
Union
1 - 2
Lanus
F
T
Central Cordoba de Santiago
0 - 0
Racing Club
F
T
River Plate
0 - 1
Talleres
F
T
Independiente Rivadavia
3 - 2
Ferro Carril Oeste
F
T
Agropecuario
1 - 0
Belgrano
F
T
Club Atletico Platense
3 - 1
Estudiantes de Rio Cuarto
Saturday, 24 August 2019
F
T
Gimnasia Jujuy
2 - 1
Chacarita Juniors
Sunday, 25 August 2019
F
T
All Boys
0 - 3
Brown de Adrogue
F
T
Almagro
0 - 1
Gimnasia Mendoza
F
T
San Martin de Tucuman
1 - 0
Villa Dalmine
F
T
Deportivo Armenio
1 - 1
CD UAI Urquiza
F
T
Goias
2 - 1
Internacional
F
T
Santos FC
3 - 3
Fortaleza
F
T
Vasco da Gama
2 - 0
Sao Paulo
F
T
Figueirense
2 - 2
CRB
F
T
Ponte Preta
2 - 2
Sport Recife
F
T
America MG
3 - 2
Guarani
Saturday, 24 August 2019
F
T
San Jose
3 - 2
Real Potosi
Sunday, 25 August 2019
F
T
Guabira
1 - 1
Destroyers
F
T
Aurora
0 - 1
Bolivar
F
T
The Strongest
2 - 0
Jorge Wilstermann
F
T
Nacional Potosi
2 - 3
Oriente Petrolero
F
T
Everton CD
0 - 2
Coquimbo Unido
F
T
Curico Unido
2 - 2
Audax Italiano
F
T
Deportes Iquique
2 - 2
Universidad de Concepcion
F
T
Universidad de Chile
1 - 1
Universidad Catolica
F
T
Huachipato
4 - 3
Antofagasta
Saturday, 24 August 2019
F
T
Deportivo Pasto
2 - 0
Union Magdalena
Sunday, 25 August 2019
F
T
Atletico Junior
0 - 1
Once Caldas
F
T
Cucuta
2 - 1
La Equidad
F
T
Millonarios
2 - 1
Deportivo Cali
F
T
Patriotas
0 - 1
Bucaramanga
F
T
Alianza Petrolera
1 - 0
Atletico Huila
F
T
Tecnico Universitario
0 - 2
LDU de Quito
F
T
Barcelona SC
4 - 0
CD America de Quito
F
T
El Nacional
0 - 1
Universidad Catolica
F
T
Guayaquil City
4 - 2
Mushuc Runa
F
T
Guarani
3 - 1
Sportivo San Lorenzo
F
T
General Diaz
1 - 0
Libertad
Saturday, 24 August 2019
F
T
Binacional
2 - 1
Ayacucho FC
Sunday, 25 August 2019
F
T
Sport Huancayo
4 - 2
Deportivo Municipal
F
T
Alianza Lima
3 - 2
Academia Cantolao
F
T
Universidad San Martin
2 - 2
Pirata FC
F
T
Union Comercio
2 - 1
Sporting Cristal
F
T
Alianza Universidad
2 - 1
CD UT Cajamarca
F
T
Carlos A. Mannucci
1 - 0
Universitario de Deportes
F
T
Cerro
0 - 1
Fenix
F
T
Juventud de las Piedras
0 - 2
Nacional
F
T
Rampla Juniors
1 - 2
Liverpool FC
F
T
Defensor Sporting
3 - 1
Danubio
Saturday, 24 August 2019
F
T
Lala FC
0 - 2
Portuguesa FC
Sunday, 25 August 2019
F
T
Deportivo La Guaira
2 - 0
Carabobo FC
F
T
Deportivo Lara
0 - 1
Atletico Venezuela
F
T
Llaneros de Guanare
3 - 1
Estudiantes de Caracas
C
a
n
c
Zamora FC
v
Deportivo Anzoategui
F
T
Academia Puerto Cabello
1 - 1
Estudiantes Merida
F
T
Deportivo Tachira
3 - 2
Mineros De Guayana
F
T
Trujillanos FC
0 - 0
Caracas
F
T
Queretaro FC
0 - 4
Leon
F
T
Cruz Azul
1 - 1
Puebla
F
T
Pachuca
3 - 1
Atlas
F
T
Tigres
1 - 1
CF America
F
T
Toluca
2 - 0
Tijuana
F
T
New York City FC
2 - 1
New York Red Bulls
F
T
New England Revolution
2 - 1
Chicago Fire
F
T
Philadelphia Union
3 - 1
DC United
F
T
Toronto FC
2 - 1
Montreal Impact
F
T
Real Salt Lake
2 - 0
Colorado Rapids
F
T
San Jose Earthquakes
3 - 1
Vancouver Whitecaps
Saturday, 24 August 2019
F
T
Hartford Athletic
3 - 2
Atlanta United II
Sunday, 25 August 2019
F
T
Tampa Bay Rowdies
5 - 0
Memphis 901
F
T
Nashville SC
2 - 1
Charleston Battery
F
T
Swope Park Rangers
1 - 5
New York Red Bulls II
F
T
Rio Grande Valley FC
1 - 0
El Paso Locomotive
F
T
San Antonio FC
5 - 0
New Mexico United
F
T
OKC Energy FC
4 - 2
Austin Bold
F
T
Orange County SC
3 - 1
Real Monarchs SLC
F
T
Fresno FC
2 - 1
Colorado Springs Switchbacks FC
F
T
Las Vegas Lights FC
1 - 0
Portland Timbers II
F
T
Forward Madison FC
1 - 0
Richmond Kickers
F
T
FC Tucson
3 - 1
Orlando City B
F
T
North Carolina Courage
1 - 0
Reign FC
F
T
Washington Spirit
2 - 1
Orlando Pride
F
T
Houston Dash
1 - 2
Sky Blue FC
F
T
Portland Thorns
3 - 0
Chicago Red Stars
F
T
LD Alajuelense
2 - 2
Santos de Guapiles
F
T
C.S. Cartagines
4 - 1
Grecia
F
T
Guadalupe FC
1 - 1
ADR Jicaral
F
T
Limon
1 - 1
Deportivo Saprissa
F
T
Municipal Perez Zeledon
1 - 0
La U Universitarios
Saturday, 24 August 2019
F
T
Jocoro FC
0 - 1
Independiente FC
Sunday, 25 August 2019
F
T
CD Chalatenango
3 - 3
Isidro Metapan
F
T
Municipal Limeno
1 - 0
Alianza FC
F
T
Once Deportivo
0 - 4
El Vencedor
F
T
CD FAS
3 - 0
CD Sonsonate
Saturday, 24 August 2019
F
T
CSD Municipal
1 - 0
Mixco
Sunday, 25 August 2019
F
T
Club Xelaju
2 - 2
Sanarate
F
T
Antigua Guatemala
2 - 1
Coban Imperial
F
T
Deportivo Malacateco
3 - 0
Iztapa
F
T
Guastatoya
0 - 0
Santa Lucia Cotzumalguapa
Saturday, 24 August 2019
F
T
CD Marathon
3 - 1
Real Espana
F
T
Real de Minas
3 - 1
Platense FC
Sunday, 25 August 2019
F
T
CD Motagua
3 - 1
CD Vida
F
T
CD Real Sociedad
0 - 1
Honduras Progreso
F
T
Pacific FC
2 - 1
Valour FC
F
T
Forge FC
1 - 0
Cavalry FC
F
T
FC Gifu
0 - 4
Kashiwa Reysol
F
T
Ehime FC
5 - 1
Omiya Ardija
F
T
Fagiano Okayama FC
0 - 3
Machida Zelvia
F
T
Jeju United
1 - 1
FC Seoul
F
T
Pohang Steelers
5 - 3
Incheon United
F
T
Busan I'Park
1 - 1
FC Anyang
F
T
Muang Thong United
4 - 1
Suphanburi FC
F
T
Ratchaburi FC
2 - 1
Chainat FC
F
T
Chiangmai FC
5 - 1
Nakhon Ratchasima FC
F
T
Chonburi
0 - 2
Chiangrai United
F
T
Hoang Anh Gia Lai
2 - 1
Da Nang
F
T
Song Lam Nghe An
1 - 2
Ho Chi Minh City FC
F
T
Sabah FK
0 - 1
Keshla
F
T
Qarabag FK
3 - 0
FK Qabala
F
T
WIT Georgia Tbilisi
0 - 0
Saburtalo
F
T
Dinamo Tbilisi
2 - 2
FC Rustavi
F
T
Kalteng Putra
3 - 2
Bhayangkara FC
F
T
Persela Lamongan
6 - 1
TIRA-Persikabo
F
T
Perseru Badak Lampung
1 - 1
Persib Bandung
F
T
FC Astana
5 - 0
Taraz
F
T
Kaisar Kyzylorda
0 - 2
Zhetysu Taldykorgan
F
T
Aktobe
1 - 1
Irtysh Pavlodar
F
T
Kairat Almaty
0 - 1
Okzhetpes Kokshetau
F
T
Gor Mahia
5 - 1
Aigle Noir
F
T
Mekelle Kenema
1 - 1
Cano Sport
F
T
Elect-Sport
2 - 0
Cercle Mberi Sportif
F
T
Asante Kotoko
2 - 0
Kano Pillars
F
T
Enyimba International FC
5 - 0
Rahimo
F
T
Pamplemousses
1 - 1
SOM Fosa Juniors FC
F
T
Petro de Luanda
2 - 0
Matlama
F
T
AS Vita Club
1 - 0
UMS de Loum
F
T
Al-Nasr Club of Benghazi
3 - 1
Tempete Mocaf
F
T
Horoya
1 - 0
Stade Malien Bamako
F
T
Kara
1 - 0
Buffles de Borgou
F
T
Nouadhibou
1 - 0
SOA
F
T
Al Hilal Omdurman
0 - 0
Rayon Sports
F
T
Simba SC
1 - 1
UD Songo
F
T
USM Alger
3 - 1
SONIDEP
F
T
Baroka FC
0 - 0
Bloemfontein Celtic
F
T
Stellenbosch FC
0 - 0
Maritzburg United
F
T
US Monastir
2 - 1
CS Sfaxien