Live Football : 24 August 2019

Live football scores


 

15:19 (GMT+2)

19 September 2019

F
T
Norwich City
2 - 3
Chelsea
F
T
Brighton && Hove Albio
0 - 2
Southampton
F
T
Manchester United
1 - 2
Crystal Palace
F
T
Sheffield United
1 - 2
Leicester City
F
T
Watford
1 - 3
West Ham United
F
T
Liverpool
3 - 1
Arsenal
F
T
Derby County
1 - 1
West Bromwich Albion
F
T
Barnsley
1 - 3
Luton Town
F
T
Blackburn Rovers
0 - 0
Cardiff City
F
T
Charlton Athletic
1 - 0
Brentford
F
T
Fulham
1 - 2
Nottingham Forest
F
T
Huddersfield Town
0 - 2
Reading
F
T
Hull City
1 - 3
Bristol City
F
T
Middlesbrough
1 - 1
Millwall
F
T
Preston North End
2 - 1
Sheffield Wednesday
F
T
Queens Park Rangers
3 - 1
Wigan Athletic
F
T
Stoke City
0 - 3
Leeds United
F
T
Doncaster Rovers
2 - 1
Lincoln City
P
o
s
t
Portsmouth
v
Rotherham United
F
T
Bolton Wanderers
0 - 5
Ipswich Town
F
T
Bristol Rovers
3 - 1
Oxford United
F
T
Coventry City
1 - 0
Gillingham
F
T
Fleetwood Town
2 - 0
Accrington Stanley
F
T
Milton Keynes Dons
0 - 4
Peterborough United
F
T
Rochdale
0 - 0
Blackpool
F
T
Shrewsbury Town
0 - 0
Burton Albion
F
T
Sunderland
3 - 1
AFC Wimbledon
C
a
n
c
Tranmere Rovers
v
Bury
F
T
Wycombe Wanderers
4 - 3
Southend United
F
T
Bradford City
0 - 1
Forest Green Rovers
F
T
Cambridge United
1 - 2
Oldham Athletic
F
T
Carlisle United
2 - 2
Salford City
F
T
Cheltenham Town
2 - 2
Swindon Town
F
T
Colchester United
1 - 0
Northampton Town
F
T
Grimsby Town
5 - 2
Port Vale
F
T
Leyton Orient
2 - 3
Crawley Town
F
T
Macclesfield Town
1 - 0
Scunthorpe United
F
T
Mansfield Town
0 - 0
Stevenage
F
T
Morecambe
2 - 3
Exeter City
F
T
Newport County
1 - 0
Crewe Alexandra
F
T
Plymouth Argyle
3 - 0
Walsall
F
T
Bromley
1 - 0
Boreham Wood
F
T
Chesterfield
2 - 2
Barrow
F
T
Chorley
0 - 0
Hartlepool United
F
T
Eastleigh
1 - 1
Dagenham && Redbridg
F
T
Ebbsfleet United
2 - 2
Notts County
F
T
FC Halifax Town
4 - 1
AFC Fylde
F
T
Harrogate
2 - 1
Stockport County
F
T
Sutton United
1 - 2
Dover
F
T
Woking
2 - 0
Solihull Moors
F
T
Wrexham
1 - 1
Barnet
F
T
Yeovil Town
1 - 2
Maidenhead United
F
T
Torquay United
2 - 0
Aldershot Town
F
T
Altrincham
1 - 1
Darlington
F
T
Bradford PA
0 - 0
Blyth Spartans
F
T
Gateshead FC
0 - 3
Farsley Celtic AFC
F
T
Gloucester City
3 - 0
Boston United
F
T
Guiseley
2 - 4
Alfreton Town
F
T
Hereford
1 - 1
Brackley Town
F
T
Kidderminster Harriers
0 - 1
Chester FC
F
T
King's Lynn Town
4 - 1
Curzon
F
T
Leamington
3 - 1
Kettering Town FC
F
T
Southport
0 - 1
Telford
F
T
Spennymoor Town FC
1 - 4
York City
F
T
Billericay
3 - 2
St.Albans
F
T
Chelmsford
1 - 1
Welling United
F
T
Chippenham Town
1 - 0
Weymouth
F
T
Concord Rangers
0 - 1
Maidstone
F
T
Dartford
2 - 1
Braintree Town
F
T
Dorking Wanderers
0 - 1
Hampton && Richmon
F
T
Eastbourne Borough
0 - 3
Dulwich Hamlet
F
T
Oxford City
1 - 2
Hemel Hempstead
F
T
Slough Town
3 - 2
Bath City
F
T
Tonbridge Angels
1 - 3
Havant and Waterlooville
F
T
Wealdstone
3 - 1
Hungerford Town
F
T
Osasuna
0 - 0
Eibar
F
T
Real Madrid
1 - 1
Real Valladolid
F
T
Celta Vigo
1 - 0
Valencia
F
T
Getafe
1 - 1
Athletic Bilbao
F
T
Racing Santander
1 - 1
Almeria
F
T
Real Oviedo
1 - 1
Lugo
F
T
Mirandes
1 - 2
Cadiz
F
T
Alcorcon
1 - 2
Elche
F
T
Malaga
1 - 1
Las Palmas
F
T
Rayo Majadahonda
1 - 0
Sporting Gijon B
F
T
Marino Luanco
1 - 2
Atletico Madrid B
F
T
Pontevedra
2 - 0
Coruxo F.C.
F
T
SD Leioa
0 - 1
Guijuelo
F
T
Barakaldo
2 - 1
Unionistas de Salamanca
F
T
Real Sociedad B
1 - 1
Burgos CF
F
T
Leonesa
1 - 1
SD Amorebieta
F
T
CD Calahorra
2 - 0
Real Union
F
T
Villarreal B
2 - 1
Atletico Levante UD
F
T
AE Prat
1 - 1
Hercules
F
T
Sevilla Atletico
0 - 0
Yeclano
F
T
San Fernando CD
2 - 1
Recreativo Huelva
F
T
Villarrobledo
0 - 2
Linense
F
T
Parma Calcio 1913
0 - 1
Juventus
F
T
Fiorentina
3 - 4
SSC Napoli
F
T
Crotone
0 - 0
Cosenza
F
T
Salernitana
3 - 1
Pescara
F
T
Ascoli Calcio 1898 FC
3 - 1
Trapani
F
T
Venezia
1 - 2
Cremonese
F
T
Virtus Entella
1 - 0
Livorno
F
T
Cittadella
0 - 3
Spezia
F
T
Pontedera
3 - 1
Carrarese
F
T
Reggio Audace
4 - 1
FeralpiSalo
F
T
Rieti
1 - 3
Ternana
F
T
Augsburg
1 - 1
Union Berlin
F
T
Fortuna Duesseldorf
1 - 3
Bayer Leverkusen
F
T
Hoffenheim
3 - 2
Werder Bremen
F
T
Mainz 05
1 - 3
Borussia Moenchengladbach
F
T
Paderborn
1 - 3
Freiburg
F
T
Schalke 04
0 - 3
Bayern Munich
F
T
Bochum
3 - 3
Wehen
F
T
Hannover 96
1 - 1
Greuther Fuerth
F
T
Jahn Regensburg
1 - 3
Arminia Bielefeld
F
T
Bayern Munich II
2 - 2
Chemnitzer FC
F
T
Eintracht Braunschweig
5 - 2
Wuerzburger Kickers
F
T
Meppen
3 - 0
Carl Zeiss Jena
F
T
Preussen Muenster
1 - 1
KFC Uerdingen
F
T
Sonnenhof Grossaspach
0 - 3
Viktoria Koeln 1904
F
T
Magdeburg
5 - 1
1860 Muenchen
F
T
Burghausen
1 - 2
FC Memmingen
F
T
FC Schweinfurt
1 - 0
Viktoria Aschaffenburg
F
T
Greuther Fuerth II
0 - 1
TSV Buchbach
F
T
TSV Aubstadt
2 - 1
Augsburg II
F
T
Tuerkguecue Muenchen
2 - 0
Nuernberg II
F
T
VfB Eichstaett
1 - 1
FV Illertissen
F
T
TSV Rain/Lech
1 - 3
VfR Garching
F
T
Wolfsburg II
4 - 0
Eintracht Norderstedt
F
T
St.Pauli II
1 - 2
Hannover 96 II
F
T
Bischofswerdaer FV
1 - 4
FC Viktoria 1889 Berlin
F
T
FSV Union Fuerstenwalde
1 - 0
Babelsberg
F
T
SV Lichtenberg 47
5 - 1
FSV Wacker Nordhausen
F
T
VSG Altglienicke
4 - 1
BFC Dynamo
F
T
Aalen
2 - 0
Pirmasens
F
T
Bahlinger SC
2 - 0
Homburg
F
T
Bayern Alzenau
2 - 2
TSG Balingen
F
T
FC Giessen
0 - 3
FSV Frankfurt
F
T
Kickers Offenbach
0 - 3
Elversberg
F
T
Saarbruecken
3 - 1
FCA Walldorf
F
T
Ulm
4 - 0
TuS RW Koblenz
F
T
Alemannia Aachen
1 - 1
VfB Homberg
F
T
Bergisch Gladbach
0 - 2
Oberhausen
F
T
Borussia Moenchengladbach II
4 - 0
Lippstadt
F
T
Sportfreunde Lotte
0 - 2
SV Roedinghausen
F
T
Fortuna Duesseldorf II
2 - 1
Schalke 04 II
F
T
TSG 1899 Hoffenheim
4 - 0
FC Koeln
F
T
Amiens
1 - 2
Nantes
F
T
Angers
3 - 0
Metz
F
T
Brest
1 - 0
Reims
F
T
Dijon
0 - 2
Bordeaux
F
T
Troyes
2 - 0
Lens
F
T
Bordeaux
4 - 1
Fleury Merogis U.S
F
T
Guingamp
2 - 0
Metz
F
T
Montpellier
2 - 0
Reims
F
T
Paris FC
3 - 1
Dijon Foot
F
T
Olympique Lyonnais
6 - 0
Marseille
F
T
Willem II
2 - 1
FC Emmen
F
T
Heracles
1 - 1
Vitesse
F
T
SC Heerenveen
0 - 0
FC Twente
P
o
s
t
Sporting Charleroi
v
Club Brugge
F
T
Cercle Brugge
1 - 0
Waasland-Beveren
F
T
Oostende
2 - 1
KV Mechelen
F
T
St.Truiden
0 - 0
Zulte Waregem
Friday, 23 August 2019
F
T
Rio Ave
5 - 1
Aves
Saturday, 24 August 2019
F
T
Benfica
0 - 2
FC Porto
F
T
Boavista
1 - 1
Pacos de Ferreira
F
T
Academica
1 - 2
Chaves
F
T
Feirense
0 - 0
Academico Viseu
F
T
Penafiel
3 - 0
Cova da Piedade
F
T
Sporting Covilha
1 - 0
Vilafranquense
F
T
Hamilton Academical
1 - 3
Motherwell
F
T
Hibernian
2 - 2
St. Johnstone
F
T
Kilmarnock
0 - 0
Aberdeen
F
T
Ross County
1 - 4
Livingston
F
T
Alloa Athletic
0 - 1
Arbroath
F
T
Ayr United
1 - 0
Queen of South
F
T
Dundee FC
0 - 0
Inverness CT
F
T
Dunfermline Athletic
0 - 2
Dundee United
F
T
Clyde
1 - 0
Falkirk
F
T
Dumbarton
3 - 1
Stranraer
F
T
East Fife
4 - 1
Airdrieonians
F
T
Peterhead
1 - 0
Forfar Athletic
F
T
Raith Rovers
3 - 0
Montrose
F
T
Albion Rovers
0 - 1
Brechin City
F
T
Cowdenbeath
3 - 1
Annan Athletic
F
T
Queen's Park
0 - 0
Elgin City
F
T
Stenhousemuir
1 - 3
Edinburgh City
F
T
Stirling Albion
1 - 2
Cove Rangers
F
T
Naestved
3 - 0
Vendsyssel FF
F
T
FA 2000
5 - 3
Slagelse
F
T
FC Helsingoer
6 - 2
Vanloese
F
T
Frem
1 - 4
HIK
F
T
B 93
0 - 2
Avarta
F
T
Broenshoej
2 - 0
Hilleroed
F
T
Skovshoved
2 - 2
Holbaek
F
T
Aarhus Fremad
1 - 0
FC Sydvest 05
F
T
Brabrand
1 - 2
Thisted
F
T
Jammerbugt FC
3 - 2
Naesby
F
T
Middelfart
1 - 1
AB
F
T
Dalum
4 - 2
VSK Aarhus
F
T
Ballerup-Skovlunde
1 - 6
Broendby
F
T
Odense Q
1 - 3
Farum BK
F
T
VSK Aarhus
0 - 2
FC THY-Thisted Q
F
T
Rosenborg
3 - 2
Stabaek
F
T
Sandnes
1 - 2
Aalesund
F
T
Sirius
3 - 4
Oerebro
F
T
Syrianska
1 - 2
Vaesteraas SK
F
T
Kopparbergs/Goeteborg
1 - 1
Linkoepings FC
F
T
Kungsbacka DFF
0 - 4
Eskilstuna United DFF
F
T
Honka
0 - 1
HJK
F
T
KuPS
5 - 0
VPS
F
T
AC Kajaani
3 - 1
AC Oulu
F
T
EIF
0 - 0
TPS
F
T
FF Jaro
2 - 0
MYPA
F
T
Mattersburg
0 - 1
SKN St. Poelten
F
T
Rapid Wien
1 - 2
LASK
F
T
Wolfsberger AC
5 - 2
Altach
F
T
Dornbirn
6 - 1
Kapfenberger SV
F
T
Xamax
0 - 3
Basel
F
T
Young Boys
4 - 0
FC Zuerich
F
T
Wil
2 - 0
Kriens
F
T
Lausanne
5 - 1
Aarau
F
T
Schaffhausen
0 - 1
FC Stade Lausanne-Ouchy
F
T
Lamia
1 - 1
Panathinaikos
F
T
Aris Thessaloniki FC
1 - 1
OFI Crete
F
T
Olympiacos
1 - 0
Asteras Tripolis

Greece – Cup

F
T
AO Tilikratis Lefkada
3 - 1
Sellana
F
T
Ankaragucu
1 - 1
Kayserispor
F
T
Alanyaspor
4 - 1
Kasimpasa
F
T
Istanbul Basaksehir
1 - 2
Fenerbahce
F
T
Keciorengucu
1 - 0
Osmanlispor FK
F
T
Altinordu
1 - 2
Fatih Karagumruk
F
T
Balikesirspor
2 - 1
Erzurum BB
F
T
Glengad United
0 - 2
Waterford FC
F
T
Sligo Rovers
6 - 2
Limerick
F
T
Ballymena United
1 - 2
Glentoran
F
T
Carrick Rangers
0 - 1
Cliftonville
F
T
Coleraine
0 - 0
Institute
F
T
Crusaders
2 - 2
Larne
F
T
Dungannon Swifts
2 - 1
Glenavon
P
o
s
t
Linfield
v
Warrenpoint Town
F
T
Doxa Katokopia
0 - 2
Omonia Nicosia
F
T
IA Akranes
2 - 1
IBV Vestmannaeyjar
F
T
Njardvik
2 - 1
Magni
F
T
Thor Akureyri
1 - 1
Leiknir Reykjavik
F
T
Union Titus Petange
4 - 1
FC Rodange 91
F
T
FC Fastav Zlin
1 - 4
Karvina
F
T
Pribram
4 - 0
Jablonec
F
T
Slavia Prague
4 - 0
Bohemians 1905
F
T
FK Slavoj Vysehrad
1 - 3
Dukla Praha
F
T
Pardubice
4 - 0
Sokolov
F
T
SK Prostejov
2 - 2
Trinec
F
T
FK Pohronie
0 - 4
Trencin
F
T
Ruzomberok
0 - 1
Spartak Trnava
F
T
Zemplin Michalovce
1 - 1
SKF Sered
F
T
FC Tambov
0 - 2
Dinamo Moscow
F
T
FC Ufa
1 - 0
Zenit St. Petersburg
F
T
FC Krasnodar
1 - 1
Lokomotiv Moscow
F
T
Kolomna
1 - 2
Veles Moscow
F
T
Ararat Moscow
2 - 1
Strogino
F
T
Salyut Belgorod
2 - 1
Khimik-Arsenal
F
T
Legion Dinamo
1 - 0
FK Makhachkala
F
T
Spartak Nalchik
0 - 3
Mashuk-KMV
F
T
Urozhay
1 - 1
Spartak Vladikavkaz
F
T
FC Kolos Kovalivka
0 - 3
Vorskla
F
T
FC Olexandria
0 - 3
Desna
F
T
Dynamo Kyiv
1 - 1
Olimpik Donetsk
F
T
Cracovia
3 - 1
Arka Gdynia
F
T
Lechia Gdansk
1 - 1
Slask Wroclaw
F
T
Rakow Czestochowa
2 - 3
Lech Poznan
F
T
Podbeskidzie Bielsko-Biala
2 - 1
Olimpia Grudziadz
F
T
Chrobry Glogow
0 - 0
Stomil Olsztyn
F
T
Odra Opole
0 - 0
Radomiak Radom
F
T
Stal Rzeszow
1 - 0
Elana Torun
F
T
Garbarnia
1 - 0
Lech Poznan ll
F
T
Slaven
1 - 1
NK Varazdin
P
o
s
t
FK Crvena Zvezda
v
Cukaricki
P
o
s
t
FK Radnik Surdulica
v
Partizan Beograd
F
T
Javor
2 - 2
Napredak
F
T
Proleter
0 - 1
Vojvodina
F
T
Rad Beograd
2 - 0
Macva Sabac
F
T
Vozdovac
2 - 0
Mladost Lucani
F
T
Olimpija Ljubljana
1 - 1
Mura
F
T
Budapest Honved
2 - 3
Debrecen
F
T
Diosgyori VTK
0 - 3
Mezokovesd SE
F
T
Kaposvari
0 - 4
Zalaegerszeg
F
T
Paksi SE
0 - 2
Fehervar FC
F
T
Varda SE
2 - 0
Ujpest
F
T
FC Academica Clinceni
1 - 1
Sepsi OSK
F
T
CFR Cluj
4 - 1
Botosani
F
T
Botev Plovdiv
2 - 1
Vitosha Bistritsa
F
T
Levski Sofia
1 - 0
Lokomotiv Plovdiv
F
T
FK Vitebsk
0 - 0
Neman Grodno
F
T
Dinamo Brest
6 - 2
Energetik-BGU
F
T
FK Liepaja
1 - 2
Ventspils
A
A
W
Stumbras Kaunas
0 - 3
FK Kauno Zalgiris
F
T
Nomme JK Kalju
2 - 1
FCI Levadia
F
T
Narva Trans
0 - 1
Flora Tallinn

Estonia – Cup

F
T
ReUnited
5 - 2
FC Molycorp Silmet
F
T
FC Milsami Orhei
1 - 1
Zimbru
F
T
FC Sheriff
2 - 1
FC Sfintul Gheorghe
F
T
Celik Zenica
0 - 0
FK Tuzla City
F
T
Radnik Bijeljina
3 - 0
FK Mladost Doboj Kakanj
F
T
FK Sarajevo
2 - 1
FK Velez Mostar
F
T
Sloboda Tuzla
1 - 0
FK Zvijezda 09
F
T
Siroki Brijeg
3 - 3
Zeljeznicar
F
T
Zrinjski Mostar
4 - 0
Borac Banja Luka
F
T
FK Vardar Skopje
2 - 0
Rabotnicki
F
T
FK Iskra
2 - 0
Rudar Pljevlja
F
T
Grbalj Radanovici
1 - 2
Petrovac
F
T
Sutjeska
1 - 2
FK Podgorica
F
T
OFK Titograd
3 - 1
Kom
F
T
Maccabi Haifa
4 - 3
Hapoel Raanana
F
T
Hapoel Hadera
1 - 1
FC Ashdod
F
T
Sektzia Nes Tziona
0 - 2
Maccabi Tel Aviv
F
T
Arsenal Sarandi
0 - 2
San Lorenzo
F
T
Gimnasia LP
0 - 1
Defensa y Justicia
F
T
Velez Sarsfield
3 - 1
Newells Old Boys
F
T
Rosario Central
1 - 1
Patronato de Parana
F
T
Temperley
1 - 1
Nueva Chicago
F
T
Atlanta
1 - 0
Club Atletico Mitre
F
T
Barracas Central
2 - 2
CA Alvarado
F
T
Deportivo Moron
1 - 0
Guillermo Brown
F
T
San Martin San Juan
0 - 1
Club Atletico Estudiantes
F
T
Atletico Rafaela
1 - 2
Tigre
F
T
Gimnasia Jujuy
2 - 1
Chacarita Juniors
F
T
Colegiales
2 - 2
Comunicaciones
F
T
Flandria
1 - 2
CA Defensores Unidos
F
T
Sacachispas FC
1 - 1
Almirante Brown
F
T
Atletico MG
0 - 1
Bahia
F
T
Gremio
2 - 1
Athletico Paranaense
F
T
Atletico GO
0 - 0
Brasil de Pelotas
F
T
Cuiaba
2 - 0
Botafogo SP
F
T
Parana Clube
0 - 0
Criciuma
F
T
Londrina EC
2 - 4
Sao Bento
F
T
Oeste FC
1 - 1
Vila Nova
F
T
Vitoria
0 - 0
Operario Ferroviario
F
T
Sport Boys Warnes
1 - 1
Royal Pari
F
T
San Jose
3 - 2
Real Potosi
F
T
Union Espanola
0 - 1
O'Higgins
F
T
Cobresal
1 - 0
Union La Calera
F
T
Palestino
2 - 2
Colo Colo
F
T
Deportivo Pasto
2 - 0
Union Magdalena
F
T
Aucas
1 - 0
Olmedo
F
T
Delfin
2 - 0
Deportivo Cuenca
F
T
Club River Plate
1 - 1
Luqueno
F
T
Sol de America
1 - 1
Deportivo Capiata
F
T
FBC Melgar
2 - 1
Real Garcilaso
F
T
Binacional
2 - 1
Ayacucho FC
F
T
Boston River
1 - 1
Club Atletico Progreso
F
T
Plaza Colonia
3 - 1
Cerro Largo
F
T
Racing
2 - 2
Montevideo Wanderers
F
T
River Plate
1 - 0
Club Atletico Penarol
F
T
Metropolitanos FC
3 - 0
Zulia
F
T
Lala FC
0 - 2
Portuguesa FC
F
T
Veracruz
1 - 2
Atletico de San Luis
F
T
Monarcas Morelia
2 - 0
Pumas
F
T
Santos
2 - 1
Monterrey
F
T
Orlando City
0 - 1
Atlanta United
F
T
Portland Timbers
1 - 2
Seattle Sounders FC
F
T
Pittsburgh Riverhounds
1 - 0
Loudoun United
F
T
Phoenix Rising FC
2 - 1
Sacramento Republic FC
F
T
Ottawa Fury
2 - 1
Saint Louis FC
F
T
Louisville City FC
1 - 0
North Carolina FC
F
T
Hartford Athletic
3 - 2
Atlanta United II
F
T
Jocoro FC
0 - 1
Independiente FC
F
T
Siquinala
0 - 2
Comunicaciones FC
F
T
CSD Municipal
1 - 0
Mixco
F
T
CD Marathon
3 - 1
Real Espana
F
T
Real de Minas
3 - 1
Platense FC
F
T
Consadole Sapporo
1 - 1
FC Tokyo
F
T
Nagoya Grampus Eight
1 - 5
Yokohama F.Marinos
F
T
Jubilo Iwata
0 - 2
Cerezo Osaka
F
T
Kawasaki Frontale
2 - 2
Shimizu S-Pulse
F
T
Sanfrecce Hiroshima
0 - 0
Oita Trinita
F
T
Vegalta Sendai
1 - 1
Shonan Bellmare
F
T
JEF United Chiba
0 - 3
Ventforet Kofu
F
T
Mito Hollyhock
1 - 2
Tokyo Verdy
F
T
Yokohama FC
5 - 1
Kagoshima United
F
T
Albirex Niigata
2 - 3
Zweigen Kanazawa
F
T
Kyoto Sanga FC
1 - 1
Avispa Fukuoka
F
T
Montedio Yamagata
2 - 0
Tochigi SC
F
T
Renofa Yamaguchi
0 - 4
V-Varen Nagasaki
F
T
Tokushima Vortis
6 - 1
FC Ryukyu
F
T
Shaanxi Changan
2 - 1
Beijing BG
F
T
Guangdong Huanan
2 - 3
Meizhou Hakka
F
T
Heilongjiang Lava Spring FC
4 - 2
Xinjiang Tianshan
F
T
Liaoning Hongyun
0 - 2
Shijiazhuang Ever Bright
F
T
Qingdao Huanghai
3 - 1
Sichuan Longfa
F
T
Zhejiang Greentown
1 - 4
Guizhou Hengfeng
F
T
Nantong Zhiyun FC
1 - 2
Shanghai Shenxin
F
T
Jeonbuk FC
1 - 1
Seongnam FC
F
T
Ulsan Hyundai
5 - 1
Sangju Sangmu
F
T
Daegu FC
3 - 1
Gangwon FC
F
T
Bucheon FC 1995
0 - 3
Jeonnam Dragons
F
T
Seoul E-Land FC
1 - 3
Ansan Greeners
F
T
Buriram United
1 - 1
Sukhothai FC
F
T
Trat FC
0 - 0
PTT Rayong FC
F
T
Bangkok United
2 - 0
Port FC
F
T
Prachuap FC
2 - 0
Samut Prakan City
F
T
Hai Phong
2 - 1
Viettel
F
T
Than Quang Ninh
0 - 1
Binh Duong
F
T
Saigon FC
2 - 0
FLC Thanh Hoa
F
T
Sumqayit
0 - 3
Sabail
F
T
Chikhura
3 - 2
Lokomotivi Tbilisi
F
T
Dila Gori
2 - 2
Torpedo Kutaisi
F
T
Persebaya Surabaya
1 - 1
Persija Jakarta
F
T
Madura United
3 - 0
PSIS
F
T
Pusamania Borneo
1 - 0
Semen Padang
F
T
Bali United Pusam
2 - 1
Arema
F
T
Shahin
0 - 3
Sepahan
F
T
Ordabasy Shymkent
3 - 2
Shakhter Karagandy
F
T
Tobol Kostanay
2 - 0
Atyrau
F
T
Al Fateh FC
1 - 2
Al Shabab
F
T
Al-Faisaly
0 - 0
Al Feiha
F
T
Al-Wehda
0 - 2
Al-Ettifaq
F
T
Platinum FC
3 - 2
Nyasa Big Bullets
F
T
ZESCO United
1 - 0
Green Mamba
F
T
Township Rollers
0 - 1
Young Africans
F
T
Primeiro de Agosto
2 - 0
KMKM
F
T
Al Merreikh
3 - 2
JS Kabylie
F
T
Mamelodi Sundowns
4 - 0
Otôho d'Oyo
F
T
Etoile du Sahel
7 - 1
Hafia FC
F
T
Génération Foot
3 - 0
LPRC Oilers
F
T
Zamalek
6 - 0
Dekedaha
F
T
Orlando Pirates
1 - 1
Green Eagles FC
F
T
Raja Casablanca Atlhletic
4 - 0
Brikama United
F
T
ASO Chlef
0 - 0
NA Hussein Dey
F
T
ES Setif
1 - 1
MC Oran
F
T
USM Bel Abbes
1 - 3
CA Bordj Bou Arreridj
F
T
Black Leopards
1 - 1
Highlands Park
F
T
Lamontville Golden Arrows
2 - 1
Chippa United
F
T
Kaizer Chiefs
1 - 1
SuperSport United
F
T
Club Africain
3 - 0
Stade Tunisien
F
T
JS Kairouanaise
1 - 2
AS Slimane
F
T
US Tataouine
0 - 1
Esperance