Live Football : 10 August 2019

Live football scores


 

12:34 (GMT+1)

15 December 2019

F
T
West Ham United
0 - 5
Manchester City
F
T
AFC Bournemouth
1 - 1
Sheffield United
F
T
Burnley
3 - 0
Southampton
F
T
Crystal Palace
0 - 0
Everton
F
T
Watford
0 - 3
Brighton & Hove Albion
F
T
Tottenham Hotspur
3 - 1
Aston Villa
F
T
Leeds United
1 - 1
Nottingham Forest
F
T
Birmingham City
1 - 1
Bristol City
F
T
Cardiff City
2 - 1
Luton Town
F
T
Charlton Athletic
3 - 1
Stoke City
F
T
Derby County
0 - 0
Swansea City
F
T
Fulham
2 - 0
Blackburn Rovers
F
T
Hull City
2 - 1
Reading
F
T
Middlesbrough
0 - 1
Brentford
F
T
Preston North End
3 - 0
Wigan Athletic
F
T
Queens Park Rangers
1 - 1
Huddersfield Town
F
T
Sheffield Wednesday
2 - 0
Barnsley
F
T
West Bromwich Albion
1 - 1
Millwall
C
a
n
c
Accrington Stanley
v
Bury
F
T
Bolton Wanderers
0 - 0
Coventry City
F
T
Bristol Rovers
0 - 0
Wycombe Wanderers
F
T
Fleetwood Town
2 - 1
AFC Wimbledon
F
T
Gillingham
1 - 2
Burton Albion
F
T
Ipswich Town
1 - 1
Sunderland
F
T
Milton Keynes Dons
1 - 0
Shrewsbury Town
F
T
Oxford United
1 - 0
Peterborough United
F
T
Portsmouth
2 - 0
Tranmere Rovers
F
T
Rochdale
1 - 1
Doncaster Rovers
F
T
Rotherham United
0 - 2
Lincoln City
F
T
Southend United
1 - 3
Blackpool
F
T
Grimsby Town
1 - 1
Bradford City
F
T
Cambridge United
0 - 0
Newport County
F
T
Cheltenham Town
4 - 1
Scunthorpe United
F
T
Crawley Town
2 - 0
Salford City
F
T
Macclesfield Town
3 - 0
Leyton Orient
F
T
Mansfield Town
2 - 2
Morecambe
F
T
Oldham Athletic
1 - 2
Crewe Alexandra
F
T
Plymouth Argyle
1 - 0
Colchester United
F
T
Port Vale
1 - 1
Northampton Town
F
T
Stevenage
0 - 1
Exeter City
F
T
Swindon Town
3 - 2
Carlisle United
F
T
Walsall
1 - 1
Forest Green Rovers
F
T
AFC Fylde
1 - 0
Ebbsfleet United
F
T
Barrow
2 - 0
Eastleigh
F
T
Boreham Wood
2 - 2
Chesterfield
F
T
Bromley
3 - 3
Torquay United
F
T
FC Halifax Town
1 - 0
Dagenham & Redbridge
F
T
Maidenhead United
0 - 1
Hartlepool United
F
T
Solihull Moors
2 - 1
Aldershot Town
F
T
Sutton United
2 - 2
Chorley
F
T
Woking
1 - 0
Harrogate
F
T
Yeovil Town
1 - 1
Stockport County
F
T
Dover
2 - 1
Wrexham
F
T
Notts County
1 - 2
Barnet
F
T
Alfreton Town
3 - 0
Blyth Spartans
F
T
Bradford PA
0 - 3
Kidderminster Harriers
F
T
Chester FC
2 - 1
Farsley Celtic AFC
F
T
Darlington
3 - 0
Kettering Town FC
F
T
Gloucester City
1 - 1
Altrincham
F
T
King's Lynn Town
3 - 1
Hereford
F
T
Leamington
1 - 1
Curzon
F
T
Southport
3 - 0
Guiseley
F
T
Telford
0 - 0
Gateshead FC
F
T
York City
1 - 0
Brackley Town
F
T
Braintree Town
0 - 4
Wealdstone
F
T
Chippenham Town
2 - 0
Billericay
F
T
Concord Rangers
2 - 1
Slough Town
F
T
Dartford
1 - 1
Havant and Waterlooville
F
T
Dorking Wanderers
3 - 1
Tonbridge Angels
F
T
Dulwich Hamlet
2 - 1
St.Albans
F
T
Eastbourne Borough
1 - 1
Oxford City
F
T
Hampton & Richmond
1 - 2
Hemel Hempstead
F
T
Hungerford Town
1 - 3
Maidstone
F
T
Welling United
0 - 3
Bath City
F
T
Weymouth
4 - 1
Chelmsford
F
T
Ascoli Calcio 1898 FC
5 - 1
Pro Vercelli
F
T
Alemannia Aachen
1 - 4
Bayer Leverkusen
A
E
T
FC 08 Villingen
1 - 3
Fortuna Duesseldorf
F
T
FC Viktoria 1889 Berlin
0 - 1
Arminia Bielefeld
F
T
FSV Wacker Nordhausen
1 - 4
Erzgebirge Aue
F
T
Kaiserslautern
2 - 0
Mainz 05
A
E
T
Magdeburg
0 - 1
Freiburg
F
T
SC Verl
2 - 1
Augsburg
F
T
SV Drochtersen/Assel
0 - 5
Schalke 04
F
T
TuS Dassendorf
0 - 3
Dynamo Dresden
F
T
KSV Baunatal
2 - 3
Bochum
F
T
Ulm
0 - 2
FC Heidenheim
A
E
T
Wuerzburger Kickers
453 - 3
Hoffenheim
F
T
Delmenhorst
1 - 6
Werder Bremen
F
T
Burghausen
0 - 0
Viktoria Aschaffenburg
F
T
FC Schweinfurt
3 - 2
SV Heimstetten
F
T
Greuther Fuerth II
2 - 1
VfR Garching
F
T
Nuernberg II
1 - 3
1860 Rosenheim
F
T
TSV Aubstadt
1 - 1
FC Memmingen
F
T
TSV Rain/Lech
1 - 3
SV Schalding-Heining
F
T
Tuerkguecue Muenchen
3 - 2
Augsburg II
F
T
Wolfsburg II
3 - 3
Hamburger SV II
F
T
SC Weiche Flensburg
0 - 2
BSV Rehden
F
T
SSV Jeddeloh
2 - 4
TSV Havelse
F
T
Elversberg
0 - 0
Freiburg II
F
T
FSV Frankfurt
1 - 1
Mainz 05 II
F
T
Hoffenheim II
3 - 2
Bahlinger SC
F
T
Pirmasens
0 - 1
FC Giessen
F
T
TSG Balingen
1 - 3
FCA Walldorf
F
T
Fortuna Duesseldorf II
1 - 3
Bonner SC
C
a
n
c
Fortuna Koeln
1 - 1
Wattenscheid
F
T
Schalke 04 II
1 - 1
Lippstadt
F
T
Sportfreunde Lotte
1 - 0
VfB Homberg
F
T
Marseille
0 - 2
Reims
F
T
Angers
3 - 1
Bordeaux
F
T
Brest
1 - 1
Toulouse
F
T
Dijon
1 - 2
Saint-Etienne
F
T
Montpellier
0 - 1
Rennes
F
T
Nice
2 - 1
Amiens
F
T
Clermont Foot
1 - 1
Lens
F
T
FC Groningen
1 - 3
FC Twente
F
T
Ajax
5 - 0
FC Emmen
F
T
Willem II
0 - 2
Vitesse
F
T
Excelsior
2 - 0
Jong FC Utrecht
F
T
Oostende
0 - 2
Club Brugge
F
T
Cercle Brugge
1 - 3
Kortrijk
F
T
Eupen
1 - 1
Waasland-Beveren
F
T
Genk
0 - 2
Zulte Waregem
F
T
Roeselare
1 - 1
Beerschot
F
T
Virton
0 - 1
Union St.Gilloise
F
T
Santa Clara
0 - 2
Famalicao
F
T
Gil Vicente
2 - 1
FC Porto
F
T
Benfica
5 - 0
Pacos de Ferreira
F
T
Nacional
3 - 0
Chaves
F
T
Varzim
0 - 0
Oliveirense
F
T
Farense
3 - 1
Casa Pia
F
T
Mafra
3 - 2
Cova da Piedade
F
T
Motherwell
2 - 5
Celtic
F
T
St. Johnstone
2 - 2
Livingston
F
T
Hamilton Academical
2 - 0
Kilmarnock
F
T
Hearts
0 - 0
Ross County
F
T
Dundee FC
1 - 0
Ayr United
F
T
Greenock Morton
4 - 1
Alloa Athletic
F
T
Inverness CT
2 - 1
Arbroath
F
T
Queen of South
1 - 1
Dunfermline Athletic
F
T
East Fife
1 - 1
Peterhead
F
T
Falkirk
6 - 0
Dumbarton
F
T
Forfar Athletic
1 - 0
Stranraer
F
T
Montrose
0 - 1
Airdrieonians
F
T
Raith Rovers
5 - 2
Clyde
F
T
Albion Rovers
4 - 4
Cove Rangers
F
T
Annan Athletic
1 - 1
Elgin City
F
T
Cowdenbeath
1 - 0
Stirling Albion
F
T
Edinburgh City
2 - 1
Brechin City
F
T
Queen's Park
1 - 1
Stenhousemuir
F
T
Breidablik UBK (w)
11 - 0
Dragon 2014 (w)
F
T
SFK 2000 Sarajevo (w)
1 - 0
ASA Tel Aviv University (w)
F
T
NSA Sofia (w)
0 - 2
KFF Mitrovica (w)
F
T
CFF Olimpia Cluj (w)
2 - 3
ZFK Breznica (w)
F
T
Hibernian (w)
2 - 1
Cardiff Metropolitan Ladies (w)
F
T
Pomurje Beltinci (w)
4 - 0
FC Nike Tbilisi (w)
F
T
FK Minsk (w)
2 - 1
ZNK Split (w)
F
T
Zhytlobud-1 Kharkiv (w)
6 - 0
SC Bettembourg (w)
F
T
Ferencvarosi TC (w)
2 - 0
Anina-SS Anenii Noi (w)
F
T
Spartak Subotica (w)
7 - 0
Slovan Bratislava (w)
F
T
PK-35 (w)
5 - 0
EB Streymur / Skala (w)
F
T
BIIK Kazygurt (w)
2 - 0
FC Flora Tallinn (w)
F
T
Sturm Graz (w)
4 - 0
Rigas Futbola skola (w)
F
T
Apollon Limassol (w)
0 - 1
Sporting Braga (w)
F
T
Lillestrom SK (w)
2 - 3
Anderlecht (w)
F
T
FC PAOK (w)
2 - 3
Linfield LFC (w)
F
T
FC Twente (w)
2 - 2
Besiktas (w)
F
T
Gornik Leczna (w)
13 - 0
Alashkert FC (w)
F
T
KS Vllaznia (w)
1 - 0
Birkirkara FC (w)
F
T
FK Gintra-Universitetas (w)
1 - 2
Wexford Youths Women’s Academy (w)
F
T
Paraguay
0 - 1
Costa Rica
A
E
T
Argentina
671 - 1
Colombia
F
T
Atletico Madrid
2 - 1
Juventus
F
T
Sporting Gijon
0 - 0
Deportivo Alaves
F
T
Preussen Muenster
0 - 4
Borussia Dortmund
F
T
Rizespor
0 - 1
Giresunspor
F
T
Eskisehirspor
1 - 1
Konyaspor
F
T
Sassuolo
1 - 0
Alessandria
F
T
Brescia
2 - 1
Real Valladolid
F
T
Besiktas
2 - 2
Panathinaikos
F
T
Kasimpasa
2 - 1
OCK Khouribga
F
T
Kayserispor
1 - 1
Adana Demirspor
F
T
Sivasspor
2 - 1
Fenerbahce
F
T
Real Oviedo
1 - 2
Deportivo Alaves
F
T
Celta Vigo
1 - 2
Lazio
F
T
Leganes
3 - 1
Albacete
F
T
Parma Calcio 1913
2 - 1
Sampdoria
F
T
Real Sociedad
1 - 2
Eibar
F
T
Bologna
3 - 4
Villarreal
F
T
Feronikeli
0 - 2
AC Milan
F
T
Getafe
4 - 1
Atalanta
F
T
Deportivo La Coruna
1 - 0
Real Betis
F
T
Extremadura
2 - 2
Sevilla
F
T
Mallorca
1 - 2
Levante
A
P
Valencia
671 - 1
Inter
F
T
Barcelona
4 - 0
SSC Napoli
F
T
Vendsyssel FF
0 - 3
Vejle Boldklub
F
T
Vanloese
1 - 0
Holbaek
F
T
FA 2000
1 - 1
FC Helsingoer
F
T
Hilleroed
1 - 0
Frem
F
T
VSK Aarhus
0 - 0
Vejgaard
F
T
FC Sydvest 05
3 - 2
Naesby
F
T
Aarhus Fremad
1 - 1
Dalum
F
T
Brabrand
2 - 0
Ringkoebing
F
T
KoldingQ
4 - 2
Odense Q
F
T
Farum BK
0 - 0
Fortuna Hjoerring
F
T
FC THY-Thisted Q
3 - 3
Ballerup-Skovlunde
F
T
Rosenborg
5 - 2
Tromsoe
F
T
KFUM
3 - 0
Sandnes
F
T
Djurgaarden
4 - 0
Sirius
F
T
GIF Sundsvall
1 - 1
Oestersunds FK
F
T
Halmstads BK
2 - 0
Dalkurd FF
F
T
Norrby
1 - 0
Degerfors
F
T
KIF Oerebro
1 - 0
Piteaa IF
F
T
Vittsjoe GIK
4 - 0
IF Limhamn Bunkeflo
F
T
FC Rosengaard
2 - 1
Eskilstuna United DFF
F
T
Kopparbergs/Goeteborg
6 - 0
Kungsbacka DFF
F
T
Linkoepings FC
0 - 0
Kristianstads DFF
F
T
HJK
4 - 0
FC Lahti
F
T
Honka
0 - 0
SJK
F
T
KuPS
2 - 0
FC Inter
F
T
AC Kajaani
1 - 2
FF Jaro
F
T
AC Oulu
1 - 2
EIF
F
T
Musan Salama
1 - 3
TPS
F
T
Admira Moedling
0 - 1
LASK
F
T
Rapid Wien
2 - 1
Altach
F
T
Salzburg
5 - 2
Wolfsberger AC
F
T
Basel
3 - 1
Servette
F
T
St. Gallen
2 - 3
Young Boys
F
T
Lausanne
4 - 0
Kriens
A
E
T
St Michael's
780 - 0
Glengad United
F
T
Crumlin United
3 - 1
Malahide
F
T
Cobh Ramblers
0 - 1
Dundalk
F
T
Airbus UK
4 - 0
Llanfair United
F
T
Cambrian and Clydach
3 - 4
Aberystwyth Town
F
T
Cefn Druids
1 - 2
Prestatyn Town
A
P
Haverfordwest County
541 - 1
Barry Town
F
T
Newtown AFC
2 - 0
Ammanford
F
T
Rhyl FC
0 - 2
Connah's Quay
A
P
Briton Ferry Llansawel AFC
411 - 1
Llanelli Town
F
T
Carmarthen Town
4 - 1
Cwmamman
F
T
Corwen
0 - 2
Caernarfon
F
T
Flint Town
5 - 1
Porthmadog FC
F
T
Guilsfield
1 - 0
Llandudno
F
T
Llantwit Major
1 - 2
Cardiff MU
F
T
Penybont
4 - 1
Goytre Utd
F
T
STM Sports
4 - 0
Cwmbran Celtic
F
T
Coleraine
1 - 1
Cliftonville
F
T
Crusaders
3 - 0
Carrick Rangers
F
T
Dungannon Swifts
2 - 2
Ballymena United
F
T
Larne
6 - 0
Warrenpoint Town
F
T
Linfield
3 - 1
Institute
F
T
Haukar
1 - 2
Magni
F
T
Banik Ostrava
4 - 2
Bohemians 1905
F
T
Pribram
2 - 0
SK Dynamo Ceske Budejovice
F
T
Sigma Olomouc
1 - 1
Karvina
F
T
Slavia Prague
1 - 0
Slovan Liberec
F
T
FK Slavoj Vysehrad
2 - 1
Sokolov
F
T
MFK Chrudim
1 - 0
Trinec
F
T
SK Prostejov
0 - 0
Pardubice
F
T
Ruzomberok
2 - 3
Zilina
F
T
Nitra
3 - 2
SKF Sered
F
T
Slovan Bratislava
4 - 0
Zlate Moravce
F
T
Trencin
2 - 1
DAC 1904 Dunajska Streda
F
T
Zemplin Michalovce
3 - 0
FK Senica
F
T
FC Orenburg
2 - 2
FC Tambov
F
T
Dinamo Moscow
0 - 2
Zenit St. Petersburg
F
T
FC Krasnodar
1 - 0
Rubin Kazan
F
T
Luch Energiya Vladivostok
0 - 1
Torpedo Moscow
F
T
SKA-Khabarovsk
0 - 0
Chertanovo Moscow
F
T
FC Yenisey Krasnoyarsk
2 - 2
Neftekhimik
F
T
Tom Tomsk
0 - 1
FC Rotor Volgograd
F
T
Mordovya
0 - 3
Baltika
F
T
Nizhny Novgorod
2 - 1
Fakel
F
T
Tekstilshchik
1 - 1
Shinnik Yaroslavl
F
T
Avangard Kursk
2 - 2
Spartak Moscow II
F
T
Khimki
3 - 0
FC Krasnodar II
F
T
Armavir FC
2 - 1
Chayka
F
T
Anzhi Makhachkala
2 - 2
Spartak Vladikavkaz
F
T
Dynamo Kyiv
1 - 2
Shakhtar Donetsk
F
T
FC Olexandriya
2 - 1
Olimpik Donetsk
F
T
Vorskla
3 - 2
FC Lviv
F
T
Pogon Szczecin
1 - 0
Wisla Krakow
F
T
Zaglebie Lubin
2 - 0
Arka Gdynia
F
T
Gornik Zabrze
1 - 0
Rakow Czestochowa
F
T
Miedz Legnica
2 - 1
Chrobry Glogow
F
T
GKS Tychy 71
4 - 1
Odra Opole
F
T
GKS Belchatow
3 - 0
Radomiak Radom
F
T
Puszcza Niepolomice
1 - 2
Sandecja Nowy Sacz
F
T
Termalica Nieciecza
2 - 0
Zaglebie Sosnowiec
F
T
Resovia
3 - 0
Znicz Pruszkow
F
T
Elana Torun
0 - 2
Olimpia Elblag
F
T
Garbarnia
2 - 1
Stal Rzeszow
F
T
Stal Stalowa Wola
0 - 0
Gryf Wejherowo
F
T
KS Legionovia Legionowo
1 - 3
Pogon Siedlce
F
T
GKS Katowice
1 - 2
Bytovia Bytow
F
T
Polkowice
1 - 1
Gornik Leczna
F
T
Inter Zapresic
2 - 2
NK Varazdin
F
T
NK Lokomotiva
4 - 1
NK Istra 1961
F
T
TSC Backa Topola
1 - 0
Cukaricki
F
T
Javor
3 - 1
Macva Sabac
F
T
Rad Beograd
1 - 0
Indjija
F
T
Radnicki Nis
2 - 1
Vozdovac
F
T
ND Triglav
1 - 3
Mura
F
T
Maribor
4 - 2
Tabor
F
T
Kaposvari
1 - 2
Mezokovesd SE
F
T
Diosgyori VTK
1 - 2
Ujpest
F
T
Gaz Metan Medias
1 - 0
Astra Giurgiu
F
T
CFR Cluj
3 - 0
Hermannstadt
F
T
Botev Plovdiv
0 - 2
FC Tsarsko Selo Sofia 2015
F
T
Levski Sofia
1 - 3
Beroe
F
T
Gomel
3 - 4
FK Slutsk
F
T
Dnyapro Mogilev
0 - 1
Dinamo Brest
F
T
FK Spartaks
3 - 0
Valmieras FK
F
T
FK Jelgava
1 - 0
FS Metta/LU
F
T
Riteriai
1 - 1
Atlantas Klaipeda
F
T
Narva Trans
1 - 3
FCI Levadia
F
T
FC Sfintul Gheorghe
1 - 0
Codru
F
T
FC Milsami Orhei
0 - 3
CS Petrocub
F
T
FK Mladost Doboj Kakanj
0 - 1
FK Tuzla City
F
T
Radnik Bijeljina
1 - 2
Borac Banja Luka
F
T
Celik Zenica
0 - 2
Zeljeznicar
F
T
Sloboda Tuzla
0 - 0
FK Velez Mostar
F
T
FC Academy Pandev
1 - 0
KF Shkendija
F
T
FK Struga
2 - 1
Rabotnicki
F
T
Renova
1 - 0
FK Sileks
F
T
Shkupi
2 - 0
FK Borec
F
T
FK Iskra
0 - 0
OFK Titograd
F
T
FK Podgorica
1 - 3
Buducnost Podgorica
F
T
Kom
3 - 2
Petrovac
F
T
Rudar Pljevlja
1 - 3
Grbalj Radanovici
F
T
Ceara
4 - 1
Chapecoense AF
F
T
Sao Paulo
3 - 2
Santos FC
F
T
Operario Ferroviario
1 - 0
Vila Nova
F
T
Bragantino
0 - 0
Botafogo SP
F
T
Coritiba
2 - 0
Figueirense
F
T
Guabira
2 - 0
Always Ready
F
T
Nacional Potosi
1 - 1
Sport Boys Warnes
F
T
Curico Unido
4 - 2
Universidad de Concepcion
F
T
Cobresal
0 - 1
Deportes Iquique
F
T
Universidad de Chile
1 - 0
Antofagasta
F
T
Everton CD
1 - 0
Union Espanola
F
T
Once Caldas
0 - 0
Alianza Petrolera
F
T
Union Magdalena
2 - 0
Deportivo Cali
F
T
CSD Macara
1 - 0
CD America de Quito
F
T
Independiente del Valle
2 - 3
Mushuc Runa
F
T
Delfin
2 - 1
Universidad Catolica
Friday, 9 August 2019
F
T
Nacional
1 - 0
Libertad
Saturday, 10 August 2019
F
T
General Diaz
1 - 1
Club River Plate
F
T
Sportivo San Lorenzo
1 - 1
Deportivo Capiata
F
T
Juventud de las Piedras
1 - 2
River Plate
F
T
Liverpool FC
3 - 1
Montevideo Wanderers
F
T
Rampla Juniors
1 - 1
Cerro Largo
F
T
Boston River
0 - 0
Nacional
C
a
n
c
Deportivo Anzoategui
v
Deportivo La Guaira
F
T
Carabobo FC
1 - 1
Metropolitanos FC
F
T
Caracas
0 - 0
Deportivo Tachira
F
T
Estudiantes de Caracas
0 - 1
Portuguesa FC
F
T
Monagas SC
1 - 1
Deportivo Lara
F
T
Monarcas Morelia
0 - 1
Monterrey
F
T
Veracruz
1 - 2
Atlas
F
T
Tijuana
1 - 0
Pumas
F
T
Seattle Sounders FC
3 - 3
New England Revolution
F
T
Loudoun United
3 - 3
Charlotte Independence
F
T
Tacoma Defiance
2 - 1
Orange County SC
F
T
Hartford Athletic
1 - 5
New York Red Bulls II
F
T
CD Aguila
2 - 1
Once Deportivo
Friday, 9 August 2019
F
T
Guastatoya
2 - 3
Sanarate
Saturday, 10 August 2019
F
T
Club Xelaju
3 - 2
Iztapa
F
T
HFX Wanderers FC
0 - 0
Cavalry FC
F
T
York 9 FC
0 - 2
Valour FC
F
T
Jordan
3 - 0
Saudi Arabia
F
T
Kuwait
0 - 1
Bahrain
F
T
Consadole Sapporo
1 - 1
Urawa Red Diamonds
F
T
Shimizu S-Pulse
1 - 0
Matsumoto Yamaga
F
T
Kashima Antlers
2 - 1
Yokohama F.Marinos
F
T
FC Tokyo
1 - 0
Vegalta Sendai
F
T
Nagoya Grampus Eight
3 - 0
Kawasaki Frontale
F
T
Oita Trinita
1 - 1
Vissel Kobe
F
T
Gamba Osaka
1 - 1
Sanfrecce Hiroshima
F
T
JEF United Chiba
2 - 3
Ehime FC
F
T
Yokohama FC
0 - 0
Mito Hollyhock
F
T
FC Ryukyu
3 - 2
V-Varen Nagasaki
F
T
Fagiano Okayama FC
0 - 1
Omiya Ardija
F
T
Kashiwa Reysol
4 - 1
Renofa Yamaguchi
F
T
Kyoto Sanga FC
2 - 2
Tochigi SC
F
T
Machida Zelvia
2 - 3
Zweigen Kanazawa
F
T
Tokushima Vortis
0 - 2
Ventforet Kofu
F
T
Hebei CFFC
0 - 3
Shandong Luneng
F
T
Tianjin Teda
2 - 1
Wuhan Zall
F
T
Shaanxi Changan
3 - 4
Shijiazhuang Ever Bright
F
T
Beijing BG
5 - 3
Sichuan Longfa
F
T
Changchun Yatai
2 - 0
Guangdong Huanan
F
T
Qingdao Huanghai
4 - 0
Nei Mongol Zhongyou FC
F
T
Gyeongnam FC
2 - 0
Seongnam FC
F
T
Jeju United
1 - 4
Sangju Sangmu
F
T
Suwon Bluewings
0 - 1
Incheon United
F
T
Bucheon FC 1995
1 - 1
Gwangju FC
F
T
Chiangmai FC
2 - 1
Chonburi
F
T
Ratchaburi FC
1 - 1
PTT Rayong FC
F
T
Sukhothai FC
1 - 1
Prachuap FC
F
T
Bangkok United
2 - 0
Chainat FC
F
T
QNK Quang Nam
2 - 0
Ho Chi Minh City FC
F
T
Khanh Hoa Nha Trang
1 - 0
Da Nang
F
T
Than Quang Ninh
0 - 0
Nam Dinh
F
T
Dila Gori
0 - 1
Lokomotivi Tbilisi
F
T
WIT Georgia Tbilisi
0 - 3
Dinamo Batumi
F
T
Persebaya Surabaya
2 - 2
Madura United
F
T
Persija Jakarta
1 - 1
Bhayangkara FC
F
T
Pusamania Borneo
2 - 0
PSM Makassar
F
T
Okzhetpes Kokshetau
0 - 1
Zhetysu Taldykorgan
F
T
Atyrau
1 - 3
Kaisar Kyzylorda
F
T
Nyasa Big Bullets
0 - 0
Platinum FC
F
T
African Stars FC
3 - 2
Kampala CCA
F
T
Green Eagles FC
1 - 0
Orlando Pirates
F
T
KMKM
0 - 2
Primeiro de Agosto
F
T
Kano Pillars
3 - 2
Asante Kotoko
F
T
Young Africans
1 - 1
Township Rollers
F
T
Brikama United
3 - 3
Raja Casablanca Atlhletic
F
T
Cano Sport
2 - 1
Mekelle Kenema
F
T
Green Mamba
0 - 2
ZESCO United
F
T
Rahimo
1 - 0
Enyimba International FC
F
T
Stade Malien Bamako
1 - 1
Horoya
F
T
UD Songo
0 - 0
Simba SC
F
T
Bandari FC
0 - 0
Al Ahly Shendi
F
T
AS Kigali
0 - 0
Kinondoni Municipal Council
F
T
Buildcon
0 - 1
Young Buffaloes FC
F
T
Proline
3 - 0
Masters Security FC
F
T
Pelican
1 - 1
Maniema Union
F
T
Akonangui
1 - 1
Ashanti Gold
F
T
Niger Tornadoes FC
1 - 2
Santoba
F
T
Belouizdad
2 - 0
ASCOT
F
T
Mogadishu City
0 - 0
Malindi FC
F
T
SNIM
0 - 5
Esae
F
T
Polokwane City
1 - 0
AmaZulu FC
F
T
Cape Town City FC
1 - 0
Stellenbosch FC
F
T
Kaizer Chiefs
1 - 0
Black Leopards