Live Football : 14 April 2019

Live football scores


 

10:58 (GMT+2)

22 April 2019

F
T
Crystal Palace
1 - 3
Manchester City
F
T
Liverpool
2 - 0
Chelsea
F
T
Wigan Athletic
1 - 1
Norwich City
F
T
Torino
1 - 1
Cagliari
F
T
Fiorentina
0 - 0
Bologna
F
T
Sampdoria
2 - 0
Genoa
F
T
Sassuolo
0 - 0
Parma Calcio 1913
F
T
Chievo Verona
1 - 3
SSC Napoli
F
T
Frosinone
1 - 3
Inter
F
T
Calcio Padova
0 - 0
Cosenza
F
T
Spezia
3 - 2
Ascoli Calcio 1898 FC
F
T
Benevento
1 - 2
Palermo
A
A
W
S.S. Arezzo
3 - 0
Pro Piacenza
F
T
Triestina
3 - 0
Fermana
F
T
L.R. Vicenza Virtus
2 - 2
Gubbio
F
T
Monza
3 - 0
Rimini
F
T
Pordenone Calcio
4 - 0
Teramo
F
T
Sambenedettese
3 - 0
AlbinoLeffe
F
T
Ternana
1 - 1
Sudtirol
F
T
Vis Pesaro
1 - 0
Alma Juventus Fano
F
T
Renate
0 - 2
Giana Erminio
F
T
Virtus Verona
1 - 2
Ravenna
F
T
Casertana
2 - 1
Siracusa Calcio
F
T
Cavese
0 - 1
Reggina
F
T
Rieti
1 - 1
Rende
F
T
Trapani
2 - 1
Potenza
F
T
Viterbese
2 - 2
Catanzaro
A
A
W
Matera
0 - 3
Paganese
F
T
Sicula Leonzio
2 - 3
Juve Stabia
F
T
Virtus Francavilla
1 - 0
Catania
F
T
Vibonese
1 - 2
Monopoli
F
T
Real Valladolid
2 - 2
Getafe
F
T
Athletic Bilbao
3 - 2
Rayo Vallecano
F
T
Real Sociedad
1 - 1
Eibar
F
T
Girona
0 - 1
Villarreal
F
T
Valencia
3 - 1
Levante
F
T
Albacete
1 - 1
Elche
F
T
Numancia
1 - 1
Mallorca
A
A
W
Reus
0 - 1
Real Oviedo
F
T
Cordoba
0 - 4
Lugo
F
T
Las Palmas
0 - 3
Cadiz
F
T
Real Zaragoza
0 - 2
Alcorcon
F
T
Celta Vigo B
5 - 0
Internacional de Madrid CF
F
T
Fuenlabrada
2 - 0
Real Valladolid B
F
T
San Sebastian de los Reyes
0 - 2
Las Palmas B
F
T
Burgos CF
2 - 2
Leonesa
F
T
RC Deportivo Fabril
0 - 2
Atletico Madrid B
F
T
Coruxo F.C.
0 - 1
Pontevedra
F
T
Guijuelo
2 - 1
Real Madrid Castilla
F
T
Real Oviedo B
2 - 1
Real Sociedad B
F
T
Tudelano
1 - 0
Cultural De Durango
F
T
CD Calahorra
1 - 3
Sporting Gijon B
F
T
RS Gimnastica
0 - 0
Racing Santander
F
T
CD Vitoria
0 - 2
Logrones
F
T
Atletico Baleares
2 - 0
UD Cornella
F
T
CF Peralada
1 - 2
Badalona
A
A
W
Ontinyent
0 - 1
CD Teruel
F
T
Sabadell
1 - 0
Lleida Esportiu
F
T
UE Olot
0 - 1
Espanyol B
F
T
Alcoyano
1 - 1
Castellon
F
T
Recreativo Huelva
1 - 0
CF Talavera de la Reina
F
T
Sevilla Atletico
0 - 0
Melilla
F
T
CD Badajoz
1 - 0
Futbol Club Jumilla
F
T
Ibiza-Eivissa
1 - 0
Cartagena
C
a
n
c
Lorca FC
v
Cartagena
F
T
CD El Ejido 2012
0 - 1
Don Benito
F
T
Villanovense
2 - 1
Almeria B
F
T
Hoffenheim
2 - 0
Hertha Berlin
F
T
Fortuna Duesseldorf
1 - 4
Bayern Munich
F
T
Eintracht Frankfurt
1 - 3
Augsburg
F
T
Bochum
3 - 2
Greuther Fuerth
F
T
Ingolstadt
1 - 1
Holstein Kiel
F
T
St. Pauli
1 - 1
Arminia Bielefeld
F
T
Unterhaching
0 - 1
FSV Zwickau
F
T
KFC Uerdingen
1 - 3
Osnabrueck
F
T
St.Pauli II
1 - 0
Holstein Kiel II
F
T
FC Germania Egestorf-Langreder
0 - 1
Werder Bremen II
F
T
Lupo-Martini Wolfsburg
0 - 5
Wolfsburg II
F
T
Oldenburg
0 - 1
Hamburger SV II
F
T
FC Oberlausitz Neugersdorf
0 - 2
VfB Auerbach
F
T
FC Viktoria 1889 Berlin
1 - 2
BFC Dynamo
F
T
ZFC Meuselwitz
1 - 2
RW Erfurt
F
T
VfB Stuttgart II
0 - 0
Hoffenheim II
F
T
Lippstadt
3 - 0
Alemannia Aachen
F
T
Montpellier
2 - 1
Toulouse
F
T
Rennes
0 - 0
Nice
F
T
Saint-Etienne
3 - 0
Bordeaux
F
T
Lille
5 - 1
Paris Saint-Germain
F
T
PSV Eindhoven
2 - 1
De Graafschap
F
T
SC Heerenveen
1 - 1
FC Groningen
F
T
Willem II
2 - 0
PEC Zwolle
F
T
FC Utrecht
0 - 0
Vitesse
F
T
Sparta Rotterdam
1 - 4
TOP Oss
F
T
Sporting Charleroi
2 - 0
Westerlo
F
T
Oud-Heverlee
3 - 0
Roeselare
F
T
Rio Ave
2 - 1
Vitoria de Guimaraes
F
T
Maritimo
2 - 0
Feirense
F
T
Boavista
1 - 0
Nacional
F
T
Braga
3 - 0
Tondela
F
T
Benfica
4 - 2
Vitoria de Setubal
F
T
Farense
3 - 1
Estoril
F
T
Arouca
1 - 1
Sporting Covilha
F
T
Leixoes
1 - 0
Mafra
F
T
Penafiel
2 - 0
Varzim
F
T
Aberdeen
0 - 3
Celtic
F
T
FC Nordsjaelland
1 - 2
Esbjerg fB
F
T
Broendby IF
1 - 2
FC Koebenhavn
F
T
FC Midtjylland
2 - 0
OB
F
T
FC Helsingoer
0 - 0
Fredericia
F
T
HB Koege
1 - 1
Fremad Amager
F
T
Lyngby
1 - 0
Hvidovre
F
T
Nykoebing FC
0 - 5
FC Roskilde
F
T
Thisted
0 - 4
Viborg
F
T
Bodoe/Glimt
3 - 2
Molde
F
T
Odds Ballklubb
2 - 0
Kristiansund BK
F
T
Ranheim
0 - 2
FK Haugesund
F
T
Sarpsborg 08
1 - 0
Lillestroem
F
T
Stabaek
3 - 1
Rosenborg
F
T
Vaalerenga
4 - 1
Tromsoe
F
T
Kongsvinger
0 - 0
KFUM
F
T
Nest Sotra
2 - 0
Hamarkameratene
F
T
Skeid
0 - 0
Jerv
F
T
Stroemmen
0 - 0
Sandnes
F
T
Sogndal
4 - 1
Notodden
F
T
Start
2 - 1
Raufoss
F
T
Tromsdalen
0 - 8
Ull/Kisa
F
T
AIK
2 - 1
Sirius
F
T
Elfsborg
3 - 1
GIF Sundsvall
F
T
Malmoe FF
2 - 0
Oestersunds FK
F
T
Brommapojkarna
1 - 2
GAIS
F
T
Syrianska
1 - 5
Varbergs BoIS FC
F
T
Ilves
0 - 0
VPS
F
T
LASK
0 - 0
SKN St. Poelten
F
T
Wolfsberger AC
1 - 1
Austria Wien
F
T
Salzburg
3 - 1
Sturm Graz
F
T
Vorwaerts Steyr
3 - 4
FC Wacker Innsbruck (A)
F
T
FC Zuerich
0 - 1
Young Boys
F
T
Lugano
1 - 1
Sion
F
T
Thun
0 - 0
St. Gallen
F
T
FC Vaduz
3 - 2
Kriens
F
T
Servette
3 - 2
Chiasso
F
T
AE Larissa
1 - 1
PAOK Thessaloniki FC
F
T
Apollon Smirnis
0 - 1
Panetolikos
F
T
Aris Thessaloniki FC
0 - 2
Atromitos
F
T
Lamia
2 - 2
AEK Athens
F
T
Levadiakos
1 - 2
Panionios
F
T
Olympiacos
4 - 0
Xanthi
F
T
PAS Giannina
0 - 0
Asteras Tripolis
F
T
Panathinaikos
1 - 3
OFI Crete
F
T
Apollon Larissa
3 - 1
Trikala
F
T
Apollon Pontou
2 - 1
AE Karaiskakis
A
A
W
Kissamikos FC
3 - 0
Aittitos Spaton
F
T
Kayserispor
0 - 2
Ankaragucu
F
T
Antalyaspor
1 - 0
Kasimpasa
F
T
Yeni Malatyaspor
1 - 1
Alanyaspor
F
T
Fenerbahce
1 - 1
Galatasaray
F
T
Karabukspor
0 - 0
Giresunspor
F
T
Genclerbirligi
1 - 0
Balikesirspor
F
T
Gazisehir Gaziantep FK
4 - 1
Adanaspor
F
T
AEL Limassol
2 - 3
AEK Larnaca
F
T
Omonia Nicosia
0 - 2
Apollon Limassol
F
T
CS Fola Esch
7 - 0
US Rumelange
F
T
F91 Dudelange
2 - 0
Racing FC Union Luxembourg
F
T
FC Differdange 03
2 - 0
FC Etzella Ettelbruck
F
T
RM Hamm Benfica
1 - 3
FC Victoria Rosport
F
T
US Hostert
2 - 3
AS Jeunesse Esch
F
T
US Mondorf les Bains
1 - 0
FC Progres Niedercorn
F
T
Una Strassen
2 - 1
Union Titus Petange
F
T
Jablonec
2 - 1
Dukla Praha
F
T
Slavia Prague
1 - 1
Sparta Prague
F
T
FK MAS Taborsko
1 - 2
FC Zbrojovka Brno
F
T
FK Varnsdorf
2 - 2
MFK Chrudim
F
T
Zilina
0 - 3
Slovan Bratislava
F
T
Dinamo Moscow
1 - 1
FC Krasnodar
F
T
Zenit St. Petersburg
5 - 0
Anzhi Makhachkala
F
T
FC Rostov
2 - 1
Spartak Moscow
F
T
Zenit Izhevsk
0 - 0
KamAZ
F
T
FC Ufa II
0 - 1
Zvezda Perm
F
T
NoSta
1 - 0
Syzran-2003
F
T
Neftekhimik
4 - 0
Ural II
F
T
Desna
2 - 1
Karpaty
F
T
Arsenal Kyiv
1 - 0
Vorskla
F
T
Chornomorets Odesa
1 - 1
Olimpik Donetsk
F
T
Rakow Czestochowa
3 - 0
Warta Poznan
F
T
Puszcza Niepolomice
1 - 2
GKS Katowice
F
T
Widzew Lodz
1 - 1
Pogon Siedlce
F
T
Gryf Wejherowo
3 - 2
Ruch Chorzow
F
T
HNK Gorica
4 - 3
Slaven
F
T
NK Lokomotiva
0 - 1
Hajduk Split
F
T
NK Celje
0 - 2
Mura
F
T
Olimpija Ljubljana
2 - 0
Aluminij
F
T
Gorica
1 - 2
NK Krsko
F
T
CFR Cluj
0 - 0
FC FCSB
F
T
FC Voluntari
1 - 2
Gaz Metan Medias
F
T
Levski Sofia
0 - 2
Ludogorets Razgrad
F
T
BATE Borisov
0 - 1
Dinamo Brest
F
T
Isloch
1 - 0
Neman Grodno
F
T
FK Vitebsk
1 - 1
FC Torpedo Minsk
F
T
Dinamo Minsk
1 - 0
FK Gorodeya
F
T
FS Metta/LU
3 - 0
FK Spartaks
F
T
Riga FC
2 - 0
Ventspils
F
T
Valmieras FK
1 - 0
FK Liepaja
F
T
Atlantas Klaipeda
2 - 1
FK Panevezys
F
T
Suduva
3 - 0
FK Palanga
F
T
FC Kuressaare
0 - 1
Paide Linnameeskond
F
T
Nomme JK Kalju
2 - 0
Tammeka
F
T
GOSK Gabela
3 - 2
Sloboda Tuzla
F
T
FK Sarajevo
0 - 0
Siroki Brijeg
F
T
Belasica
1 - 1
Pobeda
F
T
FK Vardar Skopje
0 - 0
KF Shkendija
F
T
Makedonija GjP
1 - 1
FC Academy Pandev
F
T
Renova
1 - 2
Rabotnicki
F
T
Shkupi
2 - 1
FK Sileks
F
T
Hapoel Hadera
2 - 3
Bnei Yehuda Tel Aviv
F
T
Maccabi Haifa
2 - 1
Maccabi Netanya
F
T
Peru U17
3 - 2
Uruguay U17
Saturday, 13 April 2019
F
T
Almagro
2 - 1
Temperley
Sunday, 14 April 2019
F
T
Club Atletico Platense
2 - 1
Instituto
F
T
Agropecuario
1 - 0
CA Defensores de Belgrano
F
T
Guillermo Brown
2 - 1
Quilmes
F
T
Villa Dalmine
4 - 4
Gimnasia Jujuy
F
T
Gimnasia Mendoza
3 - 3
Santamarina
F
T
Central Cordoba de Santiago
1 - 1
Club Atletico Mitre
F
T
San Telmo
1 - 1
Flandria
F
T
Almirante Brown
0 - 1
Atlanta
F
T
CA San Miguel
0 - 1
Club Atletico Estudiantes
F
T
Justo Jose de Urquiza
0 - 2
CA Talleres Remedios de Escalada
F
T
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
3 - 4
Sarmiento de Resistencia
F
T
CA Alvarado
1 - 1
Deportivo San Jorge Tucuman
Saturday, 13 April 2019
F
T
Belgrano
3 - 2
Lanus
Sunday, 14 April 2019
F
T
San Martin de Tucuman
1 - 1
Union
F
T
Estudiantes
0 - 1
Banfield
F
T
San Lorenzo
0 - 0
Huracan
F
T
Sao Paulo
0 - 0
Corinthians
F
T
Destroyers
0 - 0
Aurora
F
T
San Jose
6 - 2
Always Ready
F
T
The Strongest
4 - 0
Oriente Petrolero
F
T
Jorge Wilstermann
2 - 1
Royal Pari
F
T
Audax Italiano
2 - 0
Coquimbo Unido
F
T
Union La Calera
2 - 1
Huachipato
F
T
Universidad Catolica
4 - 0
Universidad de Chile
Saturday, 13 April 2019
F
T
Once Caldas
0 - 1
CD Jaguares
Sunday, 14 April 2019
F
T
Santa Fe
1 - 1
La Equidad
F
T
Independiente Medellin
4 - 0
Bucaramanga
F
T
Alianza Petrolera
0 - 1
Cucuta
F
T
Patriotas
1 - 3
Millonarios
F
T
Independiente del Valle
2 - 1
Universidad Catolica
F
T
Delfin
4 - 0
Olmedo
F
T
El Nacional
2 - 2
LDU de Quito
F
T
Tecnico Universitario
3 - 2
CD America de Quito
Saturday, 13 April 2019
F
T
Olimpia
4 - 0
Sol de America
Sunday, 14 April 2019
F
T
Club River Plate
1 - 5
Cerro Porteno
F
T
General Diaz
1 - 3
Libertad
Saturday, 13 April 2019
F
T
Sport Huancayo
1 - 0
Pirata FC
Sunday, 14 April 2019
F
T
Universidad Cesar Vallejo
3 - 1
Ayacucho FC
F
T
Union Comercio
1 - 1
FBC Melgar
F
T
Alianza Universidad
3 - 0
Carlos A. Mannucci
F
T
Sporting Cristal
3 - 1
CD UT Cajamarca
F
T
Montevideo Wanderers
2 - 1
Liverpool FC
F
T
Plaza Colonia
0 - 1
Club Atletico Penarol
F
T
River Plate
2 - 2
Fenix
F
T
Boston River
1 - 1
Rampla Juniors
F
T
Racing
2 - 1
Juventud de las Piedras
F
T
Estudiantes de Caracas
0 - 3
Caracas
F
T
Llaneros de Guanare
1 - 3
Deportivo Tachira
F
T
Atletico Venezuela
1 - 1
Estudiantes Merida
F
T
Deportivo La Guaira
0 - 0
Aragua FC
F
T
Deportivo Lara
3 - 0
Zamora FC
F
T
Mineros De Guayana
1 - 0
Metropolitanos FC
F
T
Queretaro FC
0 - 0
Toluca
F
T
Pachuca
9 - 2
Veracruz
F
T
Monarcas Morelia
1 - 0
CD Guadalajara
F
T
Pumas
1 - 0
Tijuana
F
T
Lobos de la BUAP
0 - 3
Tigres
Saturday, 13 April 2019
F
T
Houston Dynamo
2 - 1
San Jose Earthquakes
F
T
Minnesota United
3 - 3
New York City FC
Sunday, 14 April 2019
F
T
New England Rev.
0 - 2
Atlanta United
F
T
FC Dallas
2 - 1
Portland Timbers
F
T
Colorado Rapids
2 - 3
DC United
F
T
Real Salt Lake
2 - 1
Orlando City
F
T
LA Galaxy
2 - 0
Philadelphia Union
F
T
Los Angeles FC
2 - 0
FC Cincinnati
F
T
Charlotte Independence
1 - 2
New York Red Bulls II
F
T
Pittsburgh Riverhounds
3 - 1
Hartford Athletic
F
T
Atlanta United II
2 - 1
North Carolina FC
F
T
Bethlehem Steel FC
3 - 1
Charleston Battery
F
T
Tampa Bay Rowdies
1 - 1
Louisville City FC
F
T
Nashville SC
2 - 0
Memphis 901
F
T
Portland Timbers II
1 - 0
Sacramento Republic FC
F
T
Rio Grande Valley FC
2 - 1
OKC Energy FC
F
T
Saint Louis FC
2 - 3
Birmingham Legion
F
T
San Antonio FC
2 - 0
LA Galaxy II
F
T
El Paso Locomotive
0 - 2
Phoenix Rising FC
F
T
New Mexico United
5 - 1
Real Monarchs SLC
F
T
Fresno FC
3 - 1
Tulsa Roughnecks FC
F
T
Las Vegas Lights FC
5 - 0
Tacoma Defiance
F
T
Colorado Springs Switchbacks FC
0 - 2
Reno 1868 FC
F
T
Greenville Triumph SC
1 - 0
Chattanooga Red Wolves SC
F
T
Lansing Ignite FC
3 - 1
Richmond Kickers
F
T
North Texas SC
1 - 0
Forward Madison FC
F
T
FC Tucson
1 - 1
Toronto FC II
F
T
Orlando City B
1 - 1
South Georgia Tormenta FC
F
T
North Carolina Courage
1 - 1
Chicago Red Stars
F
T
Washington Spirit
2 - 0
Sky Blue FC
F
T
Orlando Pride
0 - 2
Portland Thorns
F
T
Guadalupe FC
1 - 2
Grecia
F
T
Santos de Guapiles
1 - 1
Club Sport Herediano
F
T
Deportiva San Carlos
2 - 0
C.S. Cartagines
F
T
Deportivo Saprissa
4 - 0
Universidad de Costa Rica
F
T
Deportiva Carmelita
1 - 1
LD Alajuelense
F
T
Limon
3 - 1
Municipal Perez Zeledon
Saturday, 13 April 2019
F
T
CD Aguila
5 - 0
CD Sonsonate
Sunday, 14 April 2019
F
T
CD Chalatenango
1 - 0
Isidro Metapan
F
T
Firpo
0 - 0
Jocoro FC
F
T
Municipal Limeno
1 - 0
Santa Tecla FC
F
T
Alianza FC
1 - 2
Pasaquina
F
T
CD FAS
0 - 1
CD Audaz
F
T
Comunicaciones FC
0 - 1
Guastatoya
F
T
Club Xelaju
3 - 0
Deportivo Petapa
F
T
Sanarate
1 - 2
Coban Imperial
F
T
Deportivo Malacateco
1 - 0
Siquinala
F
T
Deportivo Chiantla
1 - 0
Antigua Guatemala
F
T
Real Espana
0 - 1
CD Olimpia
F
T
Honduras Progreso
1 - 0
Lobos UPNFM
F
T
FC Tokyo
3 - 1
Kashima Antlers
F
T
Sagan Tosu
0 - 1
Kawasaki Frontale
F
T
Jubilo Iwata
1 - 2
Shimizu S-Pulse
F
T
Gamba Osaka
0 - 1
Urawa Red Diamonds
F
T
Oita Trinita
2 - 0
Vegalta Sendai
F
T
Vissel Kobe
2 - 4
Sanfrecce Hiroshima
F
T
Shonan Bellmare
1 - 1
Matsumoto Yamaga
F
T
FC Gifu
0 - 4
V-Varen Nagasaki
F
T
Kyoto Sanga FC
2 - 1
Zweigen Kanazawa
F
T
Omiya Ardija
2 - 1
Yokohama FC
F
T
Ventforet Kofu
1 - 2
Mito Hollyhock
F
T
JEF United Chiba
0 - 0
Fagiano Okayama FC
F
T
Kashiwa Reysol
0 - 0
Tochigi SC
F
T
Renofa Yamaguchi
1 - 0
Kagoshima United
F
T
Tokushima Vortis
1 - 1
Ehime FC
F
T
Young Lions
0 - 1
Geylang International FC
F
T
Beijing Renhe
2 - 1
Guangzhou Evergrande
F
T
Shandong Luneng
0 - 1
Dalian Yifang
F
T
Beijing Guoan
2 - 1
Henan Jianye
F
T
Shanghai SIPG FC
2 - 1
Wuhan Zall
F
T
Suwon Bluewings
0 - 0
Daegu FC
F
T
Gangwon FC
1 - 2
FC Seoul
F
T
Incheon United
0 - 3
Ulsan Hyundai
F
T
Seoul E-Land FC
4 - 1
FC Anyang
F
T
Gwangju FC
0 - 0
Daejeon Citizen
F
T
Hai Phong
1 - 1
Da Nang
F
T
Song Lam Nghe An
1 - 0
FLC Thanh Hoa
F
T
Saigon FC
1 - 1
QNK Quang Nam
F
T
Keshla
1 - 2
FK Qabala
F
T
Sabail
2 - 2
FK Neftchi
F
T
Aktobe
2 - 0
Atyrau
F
T
Okzhetpes Kokshetau
1 - 2
Tobol Kostanay
F
T
Shakhter Karagandy
4 - 0
Irtysh Pavlodar
F
T
Taraz
1 - 2
Kaisar Kyzylorda
F
T
Zhetysu Taldykorgan
3 - 0
Kairat Almaty
F
T
FC Astana
2 - 1
Ordabasy Shymkent
F
T
Selangor Pkns FC
1 - 2
Pahang
F
T
Melbourne Victory
2 - 1
Central Coast Mariners
F
T
Perth Glory
1 - 0
Newcastle Jets
F
T
CS Sfaxien
2 - 0
Nkana FC
F
T
El Zamalek
1 - 0
Hassania Agadir
F
T
RSB Berkane
5 - 1
Gor Mahia
F
T
Al Masry
1 - 1
Ismaily SC
P
o
s
t
El Zamalek
v
Wadi Degla FC
F
T
Posta Rangers
6 - 2
MT Kenya United
F
T
Chemelil Sugar
2 - 0
Zoo FC
F
T
Kariobangi Sharks
0 - 2
Tusker FC
A
b
a
n
SoNy Sugar
0 - 1
AFC Leopards
F
T
Ulinzi Stars
2 - 0
Mathare United
F
T
Vihiga United
0 - 1
Kakamega Homeboyz
F
T
Western Stima
1 - 2
Bandari
F
T
KCB
0 - 1
Sofapaka
A
b
a
n
Bloemfontein Celtic
v
Cape Town City FC
F
T
Lamontville Golden Arrows
1 - 1
AmaZulu FC
F
T
Ben Guerdane
1 - 0
Stade Tunisien
F
T
CA Bizertin
1 - 2
Club Africain
F
T
Stade Gabesien
1 - 1
AS Gabes
F
T
US Tataouine
2 - 2
JS Kairouanaise
F
T
Enyimba
2 - 0
Kwara United
F
T
Katsina United
2 - 1
Rivers United FC
F
T
MFM FC
0 - 0
Lobi Stars
F
T
Niger Tornadoes
2 - 0
Wikki Tourist
F
T
Sunshine Stars
1 - 2
Enugu Rangers
F
T
Abia Warriors
1 - 0
Yobe Desert Stars
F
T
Akwa United
3 - 0
Kano Pillars
F
T
El Kanemi Warriors
1 - 0
Plateau United
F
T
Gombe United
1 - 0
Delta Force FC
F
T
Heartland Owerri
3 - 1
Nasarawa United
F
T
Ifeanyi Ubah United
2 - 0
Go Round
F
T
Tanzania U17
4 - 5
Nigeria U17
F
T
Angola U17
1 - 0
Uganda U17