Live Football : 13 April 2019

Live football scores


 

23:19 (GMT+2)

18 June 2019

F
T
Aston Villa
2 - 1
Bristol City
F
T
Derby County
4 - 0
Bolton Wanderers
F
T
Ipswich Town
1 - 1
Birmingham City
F
T
Middlesbrough
1 - 0
Hull City
F
T
Nottingham Forest
1 - 2
Blackburn Rovers
F
T
Queens Park Rangers
4 - 0
Swansea City
F
T
Reading
2 - 1
Brentford
F
T
Sheffield United
1 - 1
Millwall
F
T
Stoke City
2 - 2
Rotherham United
F
T
West Bromwich Albion
4 - 1
Preston North End
F
T
Leeds United
1 - 0
Sheffield Wednesday
F
T
Accrington Stanley
2 - 1
Walsall
F
T
Barnsley
4 - 2
Fleetwood Town
F
T
Blackpool
0 - 1
Peterborough United
F
T
Bristol Rovers
3 - 2
Bradford City
F
T
Charlton Athletic
3 - 1
Luton Town
F
T
Doncaster Rovers
2 - 0
Plymouth Argyle
F
T
Gillingham
0 - 2
Shrewsbury Town
F
T
Oxford United
0 - 0
AFC Wimbledon
F
T
Portsmouth
4 - 1
Rochdale
F
T
Scunthorpe United
0 - 3
Burton Albion
F
T
Southend United
0 - 2
Wycombe Wanderers
F
T
Sunderland
4 - 5
Coventry City
F
T
Bury
2 - 0
Colchester United
F
T
Cambridge United
0 - 3
Newport County
F
T
Crewe Alexandra
3 - 0
Notts County
F
T
Exeter City
2 - 0
Port Vale
F
T
Forest Green Rovers
2 - 0
Macclesfield Town
F
T
Lincoln City
1 - 1
Cheltenham Town
F
T
Morecambe
1 - 1
Grimsby Town
F
T
Northampton Town
1 - 1
Mansfield Town
F
T
Oldham Athletic
2 - 2
Swindon Town
F
T
Stevenage
3 - 0
Carlisle United
F
T
Tranmere Rovers
2 - 1
Milton Keynes Dons
F
T
Yeovil Town
0 - 1
Crawley Town
F
T
Salford City
3 - 0
Maidenhead United
F
T
Aldershot Town
1 - 1
Hartlepool United
F
T
Barnet
1 - 2
Wrexham
F
T
Barrow
2 - 3
Dover
F
T
Braintree Town
2 - 1
AFC Fylde
F
T
Chesterfield
4 - 1
Maidstone
F
T
Eastleigh
1 - 0
Gateshead FC
F
T
Ebbsfleet United
0 - 1
Dagenham & Redbridge
F
T
FC Halifax Town
2 - 2
Bromley
F
T
Harrogate
0 - 1
Boreham Wood
F
T
Solihull Moors
3 - 2
Havant and Waterlooville
F
T
Sutton United
1 - 2
Leyton Orient
F
T
Altrincham
5 - 3
Chorley
F
T
Boston United
0 - 2
Darlington
F
T
Bradford PA
1 - 0
Nuneaton Borough FC
F
T
Chester FC
2 - 2
York City
F
T
FC United of Manchester
0 - 1
Kidderminster Harriers
F
T
Guiseley
1 - 1
Ashton United
F
T
Leamington
3 - 1
Alfreton Town
F
T
Southport
1 - 0
Hereford
F
T
Spennymoor Town FC
2 - 1
Brackley Town
F
T
Stockport County
0 - 1
Blyth Spartans
F
T
Telford
3 - 1
Curzon
F
T
Bath City
0 - 3
St.Albans
F
T
Chelmsford
2 - 0
Woking
F
T
Concord Rangers
0 - 1
Oxford City
F
T
Dartford
0 - 1
Chippenham Town
F
T
Dulwich Hamlet
3 - 1
Hungerford Town
F
T
East Thurrock United
2 - 3
Weston Super Mare
F
T
Gloucester City
1 - 4
Billericay
F
T
Hampton & Richmond
2 - 1
Wealdstone
F
T
Hemel Hempstead
1 - 1
Truro City
F
T
Slough Town
1 - 0
Welling United
F
T
Torquay United
2 - 0
Eastbourne Borough
F
T
SPAL 2013
2 - 1
Juventus
F
T
Roma
1 - 0
Udinese
F
T
AC Milan
1 - 0
Lazio
F
T
Crotone
0 - 0
Cremonese
F
T
Lecce
4 - 1
Carpi
F
T
Salernitana
4 - 2
Cittadella
F
T
Venezia
1 - 0
Foggia
F
T
Albissola
3 - 2
Robur Siena
F
T
Arzachena
0 - 3
Pisa
F
T
Carrarese
2 - 1
ASDC Gozzano
F
T
Juventus U23
2 - 2
Olbia
F
T
Piacenza
2 - 1
Cuneo
F
T
Pro Patria
2 - 0
Virtus Entella
F
T
Pro Vercelli
0 - 0
Lucchese
F
T
Novara
0 - 1
Alessandria
F
T
Pontedera
0 - 0
Pistoiese
F
T
Espanyol
2 - 1
Deportivo Alaves
F
T
SD Huesca
0 - 0
Barcelona
F
T
Atletico Madrid
2 - 0
Celta Vigo
F
T
Sevilla
3 - 2
Real Betis
F
T
Malaga
1 - 2
Extremadura
F
T
Almeria
3 - 0
Gimnastic
F
T
Osasuna
2 - 1
Deportivo La Coruna
F
T
Rayo Majadahonda
1 - 3
Tenerife
F
T
AD Union Adarve
1 - 2
Rapido de Bouzas
F
T
Ponferradina
3 - 0
Navalcarnero
F
T
Salamanca CF UDS
1 - 1
Unionistas de Salamanca
F
T
SD Amorebieta
0 - 0
Izarra
F
T
SD Leioa
0 - 0
Arenas Getxo
F
T
Athletic Bilbao B
4 - 1
Barakaldo
F
T
SD Gernika
1 - 1
Mirandes
F
T
Real Union
4 - 0
UP Langreo
F
T
Conquense
3 - 0
Valencia B
F
T
Villarreal B
1 - 2
Ebro
F
T
Barcelona B
3 - 2
Atletico Levante UD
F
T
Ejea
0 - 0
Hercules
F
T
Marbella FC
2 - 0
Linense
F
T
San Fernando CD
0 - 0
Granada B
F
T
Atletico Sanluqueno CF
1 - 1
Atletico Malagueno
F
T
Real Murcia
0 - 1
UCAM Murcia
F
T
Hannover 96
0 - 1
Borussia Moenchengladbach
F
T
RasenBallsport Leipzig
2 - 0
Wolfsburg
F
T
VfB Stuttgart
0 - 1
Bayer Leverkusen
F
T
Werder Bremen
2 - 1
Freiburg
F
T
Borussia Dortmund
2 - 1
Mainz 05
F
T
Magdeburg
0 - 1
Darmstadt
F
T
Paderborn
4 - 0
Duisburg
F
T
Sandhausen
3 - 1
Dynamo Dresden
F
T
1860 Muenchen
0 - 1
Preussen Muenster
F
T
Aalen
1 - 2
Sportfreunde Lotte
F
T
Eintracht Braunschweig
1 - 1
Sonnenhof Grossaspach
F
T
Energie Cottbus
1 - 1
Kaiserslautern
F
T
Hansa Rostock
1 - 2
Carl Zeiss Jena
F
T
Wehen
3 - 0
Fortuna Koeln
F
T
Burghausen
3 - 2
SV Heimstetten
F
T
FC Pipinsried
0 - 3
Augsburg II
F
T
FV Illertissen
2 - 3
Viktoria Aschaffenburg
F
T
Greuther Fuerth II
0 - 2
FC Schweinfurt
F
T
Nuernberg II
2 - 2
SpVgg Bayreuth
F
T
SV Schalding-Heining
5 - 2
VfR Garching
F
T
VfB Eichstaett
2 - 1
FC Memmingen
F
T
Hannover 96 II
4 - 1
VfL Oldenburg
F
T
SC Weiche Flensburg
1 - 2
TSV Havelse
F
T
BSV Rehden
0 - 3
Luebeck
F
T
SSV Jeddeloh
1 - 1
Eintracht Norderstedt
F
T
Bischofswerdaer FV
0 - 1
Babelsberg
F
T
Hertha Berlin II
3 - 1
Germania Halberstadt
F
T
Lokomotive Leipzig
0 - 0
Budissa Bautzen
F
T
VSG Altglienicke
0 - 0
FSV Union Fuerstenwalde
F
T
Elversberg
4 - 3
Saarbruecken
F
T
FCA Walldorf
2 - 2
Freiburg II
F
T
Homburg
3 - 1
Eintracht Stadtallendorf
F
T
Kickers Offenbach
0 - 4
Waldhof Mannheim
F
T
Pirmasens
2 - 1
TSG Balingen
F
T
Ulm
5 - 0
SC Hessen Dreieich
F
T
Wormatia Worms
2 - 1
TSV Steinbach
F
T
Bonner SC
0 - 0
SV Straelen
F
T
FC Kaan-Marienborn 07
3 - 4
Oberhausen
F
T
FC Koeln II
0 - 0
Wattenscheid
F
T
SV Roedinghausen
2 - 3
Fortuna Duesseldorf II
F
T
TV Herkenrath
0 - 7
Viktoria Koeln 1904
F
T
Wuppertal
0 - 3
SC Wiedenbrueck
F
T
RW Essen
0 - 0
Borussia Dortmund II
F
T
KFCO Beerschot-Wilrijk
2 - 0
Eupen
F
T
St.Truiden
1 - 0
Oostende
F
T
Zulte-Waregem
2 - 2
Royal Excel Mouscron Peruwelz
F
T
Cercle Brugge
3 - 2
Waasland-Beveren
F
T
Kortrijk
0 - 1
Union St.-Gilloise
F
T
Santa Clara
1 - 1
Moreirense
F
T
Portimonense
0 - 3
FC Porto
F
T
Aves
1 - 3
Sporting CP
F
T
Famalicao
2 - 0
Academica
F
T
FC Porto B
1 - 1
Pacos de Ferreira
F
T
Academico Viseu
5 - 2
Vitoria de Guimaraes B
F
T
Hearts
3 - 0
Inverness CT
F
T
Alloa Athletic
1 - 0
Queen of South
F
T
Dunfermline Athletic
0 - 1
Falkirk
F
T
Ross County
0 - 0
Partick Thistle
F
T
Brechin City
1 - 1
Arbroath
F
T
East Fife
0 - 2
Montrose
F
T
Forfar Athletic
0 - 0
Dumbarton
F
T
Raith Rovers
2 - 3
Stranraer
F
T
Airdrieonians
0 - 1
Stenhousemuir
F
T
Annan Athletic
2 - 2
Stirling Albion
F
T
Berwick Rangers
0 - 3
Queen's Park
F
T
Cowdenbeath
2 - 1
Elgin City
F
T
Edinburgh City
1 - 2
Clyde
F
T
Peterhead
1 - 1
Albion Rovers
F
T
Dalum
1 - 1
Vejgaard
F
T
FC Sydvest 05
0 - 0
Ringkoebing
F
T
Kjellerup
3 - 2
Jammerbugt FC
F
T
Kolding IF
0 - 0
Aarhus Fremad
F
T
Odder IGF
2 - 1
Tarup-Paarup
F
T
Skive
1 - 1
Brabrand
F
T
AB
2 - 0
Broenshoej
F
T
B 93
4 - 3
Avarta
F
T
Frem
0 - 1
Skovshoved
F
T
HIK
0 - 1
Middelfart
F
T
Hilleroed
0 - 1
Marienlyst
F
T
Slagelse
1 - 1
Vanloese
F
T
Viking
2 - 1
Brann
F
T
Sandefjord
1 - 1
Aalesund
F
T
Falkenbergs FF
0 - 3
Haecken
F
T
Kalmar FF
2 - 2
IFK Norrkoeping
F
T
Mjaellby
2 - 1
Vaesteraas SK
F
T
IK Brage
2 - 0
Halmstads BK
F
T
FC Inter
1 - 2
SJK
F
T
KPV
0 - 1
RoPS
F
T
KuPS
0 - 0
HJK
F
T
FC Wacker Innsbruck
1 - 3
Admira Moedling
F
T
Hartberg
0 - 1
Altach
F
T
Rapid Wien
2 - 1
Mattersburg
F
T
Austria Lustenau
2 - 0
BW Linz
F
T
Basel
0 - 0
Grasshopper
F
T
Luzern
0 - 1
Xamax
F
T
Lausanne
2 - 0
Wil
F
T
Schaffhausen
0 - 2
FC Rapperswil-Jona
F
T
AOK Kerkyra
2 - 0
PAS Irodotos
F
T
Aiginiakos FC
0 - 5
Platanias
F
T
Panachaiki
1 - 1
NFC Volos
F
T
AE Sparti
0 - 7
Doxa Dramas
F
T
Ergotelis
1 - 1
Iraklis
F
T
Konyaspor
1 - 1
Sivasspor
F
T
Rizespor
1 - 0
Goztepe
F
T
Besiktas
2 - 1
Istanbul Basaksehir
F
T
Hatayspor
2 - 0
Afjet Afyonspor
F
T
Denizlispor
0 - 0
Boluspor
F
T
Eskisehirspor
3 - 1
Elazigspor
F
T
Longford Town
2 - 0
Bray Wanderers
F
T
Carmarthen
3 - 1
Llanelli
F
T
Llandudno FC
1 - 2
Cardiff Met University
F
T
Barry Town
0 - 4
TNS
F
T
Cliftonville
1 - 1
Ballymena United
F
T
Glenavon
1 - 1
Coleraine
F
T
Linfield
0 - 0
Crusaders
F
T
Ards
1 - 1
Glentoran
F
T
Dungannon Swifts
2 - 1
Institute
F
T
Warrenpoint Town
2 - 4
Newry City AFC
F
T
APOEL Nicosia
4 - 0
Nea Salamis
F
T
Doxa Katokopia
2 - 2
Enosis Paralimni
F
T
Alki Oroklinis
2 - 3
Pafos FC
F
T
Karvina
2 - 0
FC Fastav Zlin
F
T
Opava
2 - 1
Sigma Olomouc
F
T
Slovacko
2 - 0
Pribram
F
T
Viktoria Plzen
2 - 1
Banik Ostrava
F
T
Sokolov
1 - 0
Trinec
F
T
Pardubice
2 - 1
Zizkov
F
T
SKF Sered
0 - 5
DAC 1904 Dunajska Streda
F
T
Ruzomberok
1 - 0
Zemplin Michalovce
F
T
FK Senica
4 - 1
Nitra
F
T
Trencin
1 - 0
Zlate Moravce
F
T
Zeleziarne Podbrezova
0 - 0
Spartak Trnava
F
T
Veles Moscow
2 - 1
Tekstilshchik
F
T
Leningradets
3 - 1
Luki-Energiya
F
T
Pskov 747
1 - 0
Znamya
F
T
Torpedo Vladimir
1 - 0
FC Dolgoprudny
F
T
Lokomotiv-Kazanka Moscow
5 - 0
Murom
F
T
Khimki 2
1 - 3
FC Ryazan
F
T
Zorky Krasnogorsk
2 - 2
Metalurg Lypetsk
F
T
FC Rotor Volgograd II
0 - 2
Dinamo Briansk
F
T
Kaluga
2 - 3
Torpedo Moscow
F
T
Salyut Belgorod
1 - 2
Sokol Saratov
F
T
Strogino
1 - 4
Kvant Obninsk
F
T
Saturn Ramenskoye
1 - 0
Khimik Novomoskovsk
F
T
Mariupol
0 - 1
Dynamo Kyiv
F
T
Shakhtar Donetsk
3 - 0
Zorya
F
T
FC Lviv
1 - 2
FC Olexandria
F
T
Wigry Suwalki
4 - 2
Bytovia Bytow
F
T
Chojniczanka Chojnice
5 - 1
Garbarnia
F
T
Odra Opole
2 - 2
Stomil Olsztyn
F
T
GKS Tychy 71
0 - 2
LKS Lodz
F
T
Chrobry Glogow
0 - 1
Termalica Nieciecza
F
T
Sandecja Nowy Sacz
2 - 0
Podbeskidzie Bielsko-Biala
F
T
Elana Torun
4 - 2
Siarka Tarnobrzeg
F
T
Rozwoj Katowice
0 - 1
Olimpia Elblag
F
T
ROW Rybnik 1964
0 - 0
SKRA Czestochowa
F
T
Resovia
1 - 0
Radomiak Radom
F
T
Stal Stalowa Wola
1 - 0
GKS Belchatow
F
T
Gornik Leczna
1 - 1
Blekitni Stargard
F
T
FK Crvena Zvezda
3 - 0
Radnicki Nis
F
T
Mladost Lucani
2 - 1
Napredak
F
T
Partizan Beograd
3 - 0
Cukaricki
F
T
Vojvodina
0 - 1
Proleter
F
T
FK Radnik Surdulica
1 - 1
Backa Backa Palanka
F
T
Macva Sabac
2 - 0
Dinamo Vranje
F
T
Vozdovac
2 - 2
FK Zemun
F
T
ND Triglav
0 - 4
Rudar Velenje
F
T
Maribor
1 - 0
Domzale
F
T
Budapest Honved
1 - 1
Debrecen
F
T
Haladas
1 - 0
MTK Budapest
F
T
Mezokovesd SE
1 - 2
Ferencvaros
F
T
Paksi SE
0 - 0
Puskas FC Academy
F
T
Varda SE
1 - 1
Diosgyori VTK
F
T
Vidi FC
2 - 1
Ujpest
F
T
MTK Budapest U19
2 - 1
Puskas Akademia U19
F
T
Honved U19
5 - 1
Gyori U19
F
T
Illes Akademia U19
3 - 0
Diosgyor U19
F
T
FC Viitorul Constanta
2 - 1
CS Universitatea Craiova
F
T
Botosani
1 - 0
Hermannstadt
F
T
Botev Plovdiv
0 - 2
Cherno More Varna
F
T
PFC CSKA-Sofia
2 - 0
Beroe
F
T
Torpedo Zhodino
1 - 1
FC Minsk
F
T
Gomel
3 - 0
Energetik-BGU
F
T
FK Kauno Zalgiris
3 - 1
Riteriai
F
T
Stumbras Kaunas
1 - 0
Zalgiris Vilnius
F
T
FCI Levadia
5 - 2
Tulevik Viljandi
F
T
Talinna Kalev
2 - 0
Maardu Linnameeskond
F
T
Narva Trans
0 - 1
Flora Tallinn
F
T
Dinamo-Auto
0 - 3
Speranta
F
T
CS Petrocub
1 - 1
Codru
F
T
FK Zvijezda 09
2 - 1
FK Mladost Doboj Kakanj
F
T
FK Krupa
5 - 2
Celik Zenica
F
T
FK Tuzla City
1 - 1
Radnik Bijeljina
F
T
Zrinjski Mostar
1 - 0
Zeljeznicar
F
T
Grbalj Radanovici
2 - 0
Petrovac
F
T
Mornar
0 - 1
Buducnost Podgorica
F
T
OFK Titograd
1 - 2
FK Iskra
F
T
Sutjeska
4 - 0
FK Lovcen
F
T
Zeta
2 - 1
Rudar Pljevlja
F
T
Hapoel Haifa
0 - 2
Hapoel Raanana
F
T
Hapoel Tel Aviv
2 - 2
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
F
T
FC Ashdod
1 - 2
Bnei Sakhnin
F
T
Beitar Jerusalem
4 - 1
Maccabi Petach Tikva
F
T
Los Andes
0 - 1
Chacarita Juniors
F
T
Ferro Carril Oeste
1 - 0
Brown de Adrogue
F
T
Olimpo
2 - 3
Independiente Rivadavia
F
T
Almagro
2 - 1
Temperley
F
T
Colegiales
0 - 0
Comunicaciones
F
T
CA Defensores Unidos
0 - 0
Tristan Suarez
F
T
CA Fenix
1 - 4
Deportivo Riestra
F
T
Sacachispas FC
2 - 3
Deportivo Espanol
F
T
All Boys
0 - 3
Acassuso
F
T
Colon
0 - 0
Tigre
F
T
Gimnasia LP
0 - 1
Newells Old Boys
F
T
San Martin San Juan
2 - 0
Talleres
F
T
Belgrano
3 - 2
Lanus
F
T
Nacional Potosi
0 - 1
Bolivar
F
T
Sport Boys Warnes
1 - 1
Real Potosi
F
T
Curico Unido
2 - 2
Everton CD
F
T
Deportes Iquique
3 - 2
Union Espanola
F
T
Colo Colo
3 - 2
O'Higgins
F
T
Rionegro Aguilas
0 - 1
Union Magdalena
F
T
Once Caldas
0 - 1
CD Jaguares
F
T
Barcelona SC
6 - 2
Deportivo Cuenca
F
T
CSD Macara
1 - 1
Mushuc Runa
F
T
Deportivo Capiata
0 - 1
Guarani
F
T
Sportivo San Lorenzo
0 - 3
Luqueno
F
T
Olimpia
4 - 0
Sol de America
Friday, 12 April 2019
F
T
Binacional
6 - 0
Universidad San Martin
Saturday, 13 April 2019
F
T
Academia Cantolao
3 - 0
Deportivo Municipal
F
T
Sport Boys
0 - 0
Real Garcilaso
F
T
Sport Huancayo
1 - 0
Pirata FC
F
T
Cerro
0 - 2
Club Atletico Progreso
F
T
Danubio
1 - 1
Defensor Sporting
Friday, 12 April 2019
F
T
Carabobo FC
3 - 1
Zulia
Saturday, 13 April 2019
F
T
Deportivo Anzoategui
3 - 2
Monagas SC
F
T
Lala FC
3 - 1
Academia Puerto Cabello
F
T
Portuguesa FC
2 - 2
Trujillanos FC
F
T
Atlas
1 - 2
Necaxa
F
T
Puebla
0 - 3
Leon
F
T
Chicago Fire
1 - 1
Vancouver Whitecaps
F
T
Montreal Impact
1 - 0
Columbus Crew
F
T
Houston Dynamo
2 - 1
San Jose Earthquakes
F
T
Seattle Sounders FC
3 - 2
Toronto FC
F
T
Minnesota United
3 - 3
New York City FC
F
T
Ottawa Fury
2 - 0
Loudoun United
F
T
CD Aguila
5 - 0
CD Sonsonate
F
T
Iztapa
1 - 0
CSD Municipal
F
T
Cerezo Osaka
0 - 1
Consadole Sapporo
F
T
Yokohama F.Marinos
1 - 1
Nagoya Grampus Eight
F
T
Albirex Niigata
2 - 2
Montedio Yamagata
F
T
Avispa Fukuoka
0 - 2
Machida Zelvia
F
T
Tokyo Verdy
1 - 1
FC Ryukyu
F
T
Balestier Khalsa FC
1 - 7
Brunei DPMM
F
T
Warriors FC
1 - 2
Albirex Niigata FC
F
T
Chongqing Lifan
2 - 1
Hebei CFFC
F
T
Shenzhen FC
0 - 2
Jiangsu Suning FC
F
T
Tianjin Teda
1 - 1
Tianjin Tianhai
F
T
Beijing BG
1 - 0
Shijiazhuang Ever Bright
F
T
Heilongjiang Lava Spring FC
0 - 0
Nantong Zhiyun FC
F
T
Nei Mongol Zhongyou FC
1 - 0
Shaanxi Changan
F
T
Qingdao Huanghai
2 - 1
Guizhou Hengfeng
F
T
Shanghai Shenxin
2 - 4
Guangdong Huanan
F
T
Xinjiang Tianshan
0 - 1
Liaoning Hongyun
F
T
Zhejiang Greentown
3 - 2
Sichuan Longfa
F
T
Jeju United
0 - 1
Jeonbuk FC
F
T
Gyeongnam FC
1 - 1
Sangju Sangmu
F
T
Seongnam FC
2 - 0
Pohang Steelers
F
T
Asan Mugunghwa
2 - 5
Busan I'Park
F
T
Bucheon FC 1995
1 - 2
Ansan Greeners
F
T
Suwon City
1 - 1
Jeonnam Dragons
F
T
Hoang Anh Gia Lai
3 - 2
Than Quang Ninh
F
T
Viettel
1 - 0
Nam Dinh
F
T
Zira
2 - 0
Sumqayit
F
T
Qarabag FK
3 - 0
Sabah FK
F
T
Torpedo Kutaisi
2 - 1
WIT Georgia Tbilisi
F
T
FC Rustavi
0 - 2
Dinamo Batumi
F
T
Saburtalo
2 - 3
Chikhura
F
T
Paykan
0 - 1
Zob Ahan
F
T
Persepolis
3 - 2
Saipa
F
T
Felda United FC
1 - 1
Kuala Lumpur FA
F
T
PKNP FC
1 - 0
Melaka United
F
T
Petaling Jaya City FC
0 - 1
Johor Darul Ta'zim FC
F
T
Al Nassr FC
2 - 3
Al Ittihad
F
T
Al Ittihad Kalba
2 - 4
Al-Jazira
F
T
Al-Ain
0 - 4
Ajman
F
T
Al-Wahda
1 - 2
Al-Nasr SC
F
T
Melbourne City FC
0 - 0
Adelaide United
F
T
Western Sydney Wanderers FC
1 - 1
Sydney FC
F
T
TP Mazembe
4 - 1
Simba SC
F
T
Al Ahly
1 - 0
Mamelodi Sundowns FC
F
T
Esperance
3 - 1
CS Constantine
F
T
Wydad Casablanca
5 - 0
Horoya AC
F
T
Black Leopards
1 - 1
Kaizer Chiefs
F
T
Highlands Park
1 - 0
Maritzburg United
F
T
Orlando Pirates
2 - 1
Free State Stars
F
T
SuperSport United
0 - 0
Polokwane City
F
T
Bendel Insurance
0 - 0
Remo Stars