Live Football : 17 March 2019

Live football scores


 

12:45 (GMT+1)

24 March 2019

F
T
Fulham
1 - 2
Liverpool
F
T
Everton
2 - 0
Chelsea
A
E
T
Millwall
452 - 2
Brighton & Hove Albion
F
T
Genoa
2 - 0
Juventus
F
T
Atalanta
1 - 1
Chievo Verona
F
T
Empoli
2 - 1
Frosinone
F
T
Lazio
4 - 1
Parma Calcio 1913
F
T
SSC Napoli
4 - 2
Udinese
F
T
AC Milan
2 - 3
Inter
F
T
Palermo
4 - 1
Carpi
F
T
Venezia
1 - 1
Cremonese
F
T
Crotone
2 - 2
Lecce
F
T
Vis Pesaro
0 - 1
Sudtirol
P
o
s
t
Alma Juventus Fano
v
Fermana
F
T
FeralpiSalo
1 - 1
Sambenedettese
F
T
Giana Erminio
4 - 0
Gubbio
F
T
L.R. Vicenza Virtus
0 - 2
Triestina
F
T
Rimini
0 - 1
Ravenna
F
T
Teramo
1 - 2
Virtus Verona
F
T
Ternana
0 - 3
Imolese Calcio
F
T
Bisceglie
0 - 0
Siracusa Calcio
F
T
Casertana
3 - 4
Viterbese
F
T
Catania
1 - 0
Juve Stabia
F
T
Cavese
4 - 0
Paganese
F
T
Rieti
1 - 0
Catanzaro
F
T
Sicula Leonzio
1 - 0
Monopoli
F
T
Virtus Francavilla
4 - 1
Trapani
A
A
W
Matera
0 - 3
Potenza
F
T
Vibonese
1 - 0
Rende
F
T
Eibar
1 - 2
Real Valladolid
F
T
Espanyol
0 - 1
Sevilla
F
T
Valencia
0 - 0
Getafe
F
T
Villarreal
3 - 1
Rayo Vallecano
F
T
Real Betis
1 - 4
Barcelona
F
T
Real Oviedo
2 - 0
Gimnastic
F
T
Cordoba
1 - 2
Sporting Gijon
A
A
W
Reus
0 - 1
Deportivo La Coruna
F
T
Almeria
0 - 0
Granada
F
T
Osasuna
3 - 0
Rayo Majadahonda
F
T
Las Palmas
1 - 2
Mallorca
F
T
AD Union Adarve
1 - 2
San Sebastian de los Reyes
F
T
Burgos CF
3 - 0
Las Palmas B
F
T
Fuenlabrada
0 - 0
Real Madrid Castilla
F
T
Internacional de Madrid CF
1 - 1
Leonesa
F
T
Celta Vigo B
2 - 1
Unionistas de Salamanca
F
T
Guijuelo
1 - 0
Rapido de Bouzas
F
T
RC Deportivo Fabril
1 - 1
Coruxo F.C.
F
T
Salamanca CF UDS
3 - 0
Pontevedra
F
T
Athletic Bilbao B
2 - 1
Arenas Getxo
F
T
CD Calahorra
0 - 1
Racing Santander
F
T
RS Gimnastica
1 - 0
Real Sociedad B
F
T
Real Union
0 - 4
Izarra
F
T
Tudelano
1 - 1
Mirandes
F
T
UP Langreo
0 - 2
Barakaldo
F
T
Atletico Baleares
1 - 0
Villarreal B
F
T
Conquense
0 - 1
Ebro
F
T
CF Peralada
0 - 0
CD Teruel
F
T
UE Olot
0 - 0
Ontinyent
F
T
Alcoyano
1 - 1
Valencia B
F
T
Sabadell
1 - 1
UD Cornella
F
T
Castellon
2 - 1
Badalona
F
T
Sevilla Atletico
2 - 1
UCAM Murcia
F
T
Ibiza-Eivissa
1 - 0
CF Talavera de la Reina
C
a
n
c
Lorca FC
v
CF Talavera de la Reina
F
T
Melilla
2 - 0
Futbol Club Jumilla
F
T
CD Badajoz
1 - 0
Granada B
F
T
CD El Ejido 2012
0 - 0
Marbella FC
F
T
Real Murcia
0 - 2
Linense
F
T
Recreativo Huelva
1 - 1
San Fernando CD
F
T
Villanovense
1 - 1
Don Benito
F
T
Atletico Malagueno
2 - 0
Almeria B
F
T
Bayer Leverkusen
1 - 3
Werder Bremen
F
T
Eintracht Frankfurt
1 - 0
Nuernberg
F
T
Bayern Munich
6 - 0
Mainz 05
F
T
Arminia Bielefeld
3 - 1
Bochum
F
T
Paderborn
3 - 1
Ingolstadt
F
T
Energie Cottbus
0 - 2
Karlsruher SC
F
T
Eintracht Braunschweig
3 - 0
Meppen
F
T
Bayern Munich II
3 - 2
VfR Garching
P
o
s
t
FC Hansa Lueneburg
v
Eintracht Norderstedt
P
o
s
t
Lupo-Martini Wolfsburg
v
BSV Rehden
P
o
s
t
St.Pauli II
v
FC Germania Egestorf-Langreder
P
o
s
t
TSV Havelse
v
Hamburger SV II
P
o
s
t
Oldenburg
v
VfL Oldenburg
F
T
Berliner AK 07
2 - 0
Chemnitzer FC
F
T
Budissa Bautzen
0 - 1
Germania Halberstadt
F
T
FC Oberlausitz Neugersdorf
0 - 0
FSV Union Fuerstenwalde
F
T
Hertha Berlin II
3 - 1
Babelsberg
F
T
Lokomotive Leipzig
3 - 1
VfB Auerbach
F
T
ZFC Meuselwitz
2 - 0
Bischofswerdaer FV
F
T
Kickers Offenbach
2 - 0
Freiburg II
F
T
VfB Stuttgart II
1 - 1
Mainz 05 II
F
T
Lyon
3 - 2
Montpellier
F
T
Reims
1 - 0
Nantes
F
T
Bordeaux
1 - 1
Rennes
F
T
Paris Saint-Germain
3 - 1
Marseille
F
T
VVV-Venlo
0 - 1
PSV Eindhoven
F
T
AZ Alkmaar
1 - 0
Ajax
F
T
FC Groningen
1 - 0
ADO Den Haag
F
T
Excelsior
0 - 2
PEC Zwolle
F
T
Club Brugge
1 - 2
Royal Excel Mouscron
F
T
Kortrijk
2 - 0
Royal Antwerp
F
T
Lokeren
3 - 1
Cercle Brugge
F
T
Oostende
0 - 2
Anderlecht
F
T
Sporting Charleroi
1 - 2
Eupen
F
T
St.Truiden
0 - 2
Gent
F
T
Standard Liege
4 - 3
Waasland-Beveren
F
T
Zulte-Waregem
3 - 3
Genk
F
T
Aves
0 - 1
Chaves
F
T
Nacional
0 - 1
Rio Ave
F
T
Moreirense
0 - 4
Benfica
F
T
Tondela
1 - 1
Feirense
F
T
Pacos de Ferreira
1 - 1
Estoril
F
T
Cova da Piedade
1 - 1
FC Porto B
F
T
Sporting Covilha
2 - 0
Famalicao
F
T
Varzim
1 - 1
Oliveirense
F
T
Vitoria de Guimaraes B
1 - 0
Farense
F
T
Dundee FC
0 - 1
Celtic
F
T
Helsingborg
3 - 0
IFK Vaernamo
F
T
Rosenborg
0 - 1
Molde
F
T
Tromsoe
0 - 0
Mjoelner
F
T
Viking
4 - 0
Egersund
C
a
n
c
Viking
v
Eik-Toensberg
F
T
AC Horsens
1 - 3
Broendby IF
F
T
Esbjerg fB
2 - 1
Vejle Boldklub
F
T
FC Koebenhavn
3 - 1
Hobro
F
T
FC Midtjylland
2 - 1
SoenderjyskE
F
T
OB
1 - 0
Randers FC
F
T
Vendsyssel FF
0 - 1
FC Nordsjaelland
F
T
AaB
3 - 1
AGF
F
T
FC Helsingoer
0 - 2
HB Koege
F
T
Fremad Amager
0 - 1
Viborg
F
T
Hvidovre
0 - 2
FC Roskilde
F
T
Nykoebing FC
1 - 1
Lyngby
F
T
Silkeborg
2 - 1
Fredericia
F
T
Thisted
2 - 3
Naestved
F
T
Ringkoebing
0 - 3
Brabrand
P
o
s
t
Rosenborg
v
Molde

Sweden – Cup

A
E
T
AIK
561 - 1
AFC Eskilstuna

Finland – Cup

F
T
JS Hercules
0 - 2
FC Inter
F
T
Altach
1 - 2
LASK
F
T
FC Wacker Innsbruck
0 - 2
Salzburg
F
T
Rapid Wien
2 - 2
Hartberg
F
T
SKN St. Poelten
0 - 1
Mattersburg
F
T
Sturm Graz
1 - 0
Austria Wien
F
T
Wolfsberger AC
2 - 2
Admira Moedling
F
T
Wattens
5 - 1
Floridsdorfer AC
F
T
Basel
2 - 2
Young Boys
F
T
FC Zuerich
2 - 1
Xamax
F
T
Thun
1 - 1
Luzern
F
T
Chiasso
3 - 1
Wil
F
T
Winterthur
0 - 1
Aarau
F
T
OFI Crete
2 - 0
Levadiakos
F
T
Atromitos
0 - 1
AEK Athens
A
b
a
n
Panathinaikos
0 - 1
Olympiacos
F
T
Panionios
1 - 0
Xanthi
F
T
Apollon Larissa
0 - 1
AE Karaiskakis
F
T
Apollon Pontou
1 - 0
Aiginiakos FC
F
T
Iraklis
2 - 1
Aittitos Spaton
F
T
NFC Volos
3 - 0
AE Sparti
F
T
Panachaiki
2 - 2
Doxa Dramas
F
T
Ergotelis
4 - 1
PAS Irodotos
F
T
Yeni Malatyaspor
3 - 1
Ankaragucu
F
T
Kayserispor
1 - 1
Istanbul Basaksehir
F
T
Bursaspor
2 - 3
Galatasaray
F
T
Afjet Afyonspor
1 - 3
Denizlispor
F
T
Altay
4 - 0
Karabukspor
F
T
Adanaspor
0 - 1
Genclerbirligi
F
T
Boluspor
1 - 0
Balikesirspor
F
T
Apollon Limassol
1 - 3
APOEL Nicosia
F
T
Pafos FC
0 - 1
Anorthosis
F
T
Alki Oroklinis
1 - 4
Doxa Katokopia
F
T
FC Etzella Ettelbruck
0 - 0
FC Victoria Rosport
F
T
Bohemians 1905
0 - 0
Opava
F
T
Pribram
0 - 2
Slavia Prague
F
T
Zizkov
0 - 1
Usti nad Labem
F
T
FC Vlasim
2 - 3
FK MAS Taborsko
F
T
FK Varnsdorf
0 - 0
Vitkovice
F
T
Hradec Kralove
3 - 0
SK Prostejov
F
T
SK Dynamo Ceske Budejovice
3 - 2
FC Zbrojovka Brno
F
T
DAC 1904 Dunajska Streda
1 - 1
Ruzomberok
F
T
FC Ufa
0 - 1
FK Akhmat
F
T
Lokomotiv Moscow
1 - 0
FC Krasnodar
F
T
Spartak Moscow
1 - 1
Zenit St. Petersburg
F
T
SKA-Khabarovsk
1 - 0
Tom Tomsk
F
T
Sibir Novosibirsk
0 - 2
FC Tambov
F
T
FC Rotor Volgograd
1 - 0
Khimki
F
T
Nizhny Novgorod
0 - 1
Shinnik Yaroslavl
C
a
n
c
Anzhi Makhachkala
v
PFC Sochi
F
T
Zenit St. Petersburg II
1 - 0
Fakel
F
T
Armavir FC
0 - 0
Avangard Kursk
F
T
Mordovya
0 - 0
Luch Energiya Vladivostok
F
T
Desna
0 - 1
FC Lviv
F
T
Karpaty
1 - 1
Mariupol
F
T
Olimpik Donetsk
1 - 2
Dynamo Kyiv
F
T
Piast Gliwice
2 - 1
Miedz Legnica
F
T
Zaglebie Lubin
0 - 0
Arka Gdynia
F
T
Wisla Krakow
3 - 2
Cracovia
F
T
Puszcza Niepolomice
0 - 0
Odra Opole
F
T
Rakow Czestochowa
1 - 0
Termalica Nieciecza
F
T
Gryf Wejherowo
1 - 1
Pogon Siedlce
F
T
Znicz Pruszkow
3 - 2
Radomiak Radom
F
T
Gornik Leczna
1 - 1
Elana Torun
F
T
Olimpia Grudziadz
1 - 0
GKS Belchatow
F
T
HNK Gorica
1 - 2
Dinamo Zagreb
F
T
Rijeka
3 - 1
Osijek
F
T
Rad Beograd
0 - 3
FK Crvena Zvezda
F
T
Mladost Lucani
3 - 1
Vozdovac
F
T
Vojvodina
0 - 0
Cukaricki
F
T
Aluminij
4 - 0
Rudar Velenje
F
T
Gorica
2 - 1
Domzale
F
T
Astra Giurgiu
0 - 2
FC FCSB
F
T
Gaz Metan Medias
2 - 1
Dinamo Bucuresti
F
T
Vitosha Bistritsa
0 - 3
Lokomotiv Plovdiv
F
T
Dunav Ruse
1 - 1
Cherno More Varna
F
T
Slavia Sofia
0 - 1
Etar
F
T
Valmieras FK
2 - 0
BFC Daugavpils
F
T
FK Palanga
1 - 1
FK Panevezys
F
T
Paide Linnameeskond
0 - 1
Flora Tallinn
F
T
Maardu Linnameeskond
0 - 5
Nomme JK Kalju
F
T
Dinamo-Auto
3 - 0
Codru
F
T
FC Milsami Orhei
0 - 3
FC Sfintul Gheorghe
F
T
FK Sarajevo
0 - 0
FK Krupa
F
T
Siroki Brijeg
1 - 0
FK Tuzla City
F
T
Zrinjski Mostar
1 - 0
GOSK Gabela
F
T
Zeljeznicar
1 - 0
FK Zvijezda 09
F
T
Sutjeska
1 - 0
Zeta
F
T
FK Lovcen
1 - 2
FK Iskra
F
T
Grbalj Radanovici
1 - 1
Buducnost Podgorica
F
T
Mornar
0 - 3
OFK Titograd
F
T
Petrovac
3 - 2
Rudar Pljevlja
F
T
Maccabi Netanya
0 - 1
Hapoel Beer Sheva
F
T
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
0 - 1
Maccabi Petach Tikva
F
T
Hapoel Haifa
0 - 0
Beitar Jerusalem
F
T
Racing Club
1 - 0
Belgrano
F
T
Patronato de Parana
2 - 0
Defensa y Justicia
F
T
Talleres
1 - 3
Tigre
F
T
Rosario Central
0 - 1
San Lorenzo
F
T
River Plate
3 - 0
Independiente
F
T
Nueva Chicago
1 - 1
Chacarita Juniors
F
T
Brown de Adrogue
1 - 0
Independiente Rivadavia
F
T
Ferro Carril Oeste
5 - 1
Deportivo Moron
F
T
Guillermo Brown
3 - 0
Club Atletico Mitre
F
T
Los Andes
2 - 0
Santamarina
F
T
Olimpo
0 - 2
Temperley
F
T
Almagro
3 - 0
CA Defensores de Belgrano
F
T
Central Cordoba de Santiago
2 - 0
Gimnasia Jujuy
F
T
Almirante Brown
2 - 1
Colegiales
F
T
CASD Camioneros
0 - 2
Villa Mitre
F
T
Sansinena BB
0 - 0
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
F
T
Sol de Mayo
1 - 3
CA Alvarado
F
T
Union de Sunchales
2 - 2
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
F
T
Deportivo Maipu
2 - 3
CA Chaco For Ever
F
T
Deportivo San Jorge Tucuman
3 - 0
Desamparados
F
T
Estudiantes de Rio Cuarto
1 - 1
Sarmiento de Resistencia
F
T
Huracan Las Heras
2 - 1
Boca Unidos
F
T
Deportivo Madryn
4 - 0
Deportivo Roca
F
T
San Lorenzo de Alem
3 - 3
Racing de Cordoba
F
T
Crucero del Norte
1 - 0
Gimnasia y Tiro
F
T
Juventud Antoniana
1 - 1
Altos Hornos Zapla
Saturday, 16 March 2019
F
T
Ponte Preta
3 - 0
Guarani
Sunday, 17 March 2019
F
T
Corinthians
1 - 0
Oeste FC
F
T
Mirassol
1 - 1
Botafogo SP
F
T
Aurora
3 - 2
Oriente Petrolero
F
T
Royal Pari
4 - 1
Real Potosi
F
T
Bolivar
4 - 1
Sport Boys Warnes
F
T
San Jose
3 - 1
Guabira
F
T
Audax Italiano
2 - 2
O'Higgins
F
T
Colo Colo
2 - 3
Universidad Catolica
F
T
Deportes Iquique
3 - 3
Palestino
F
T
Coquimbo Unido
1 - 1
Union La Calera
Saturday, 16 March 2019
F
T
Deportivo Cali
0 - 1
America de Cali
F
T
La Equidad
2 - 2
Patriotas
Sunday, 17 March 2019
F
T
Envigado
1 - 1
Rionegro Aguilas
F
T
Once Caldas
0 - 1
Deportivo Pasto
F
T
Union Magdalena
1 - 1
Atletico Junior
F
T
Atletico Huila
1 - 5
Tolima
Saturday, 16 March 2019
F
T
Universidad Catolica
2 - 1
Delfin
Sunday, 17 March 2019
F
T
CD America de Quito
0 - 1
CSD Macara
F
T
LDU de Quito
0 - 1
Aucas
F
T
Fuerza Amarilla SC
0 - 3
Barcelona SC
F
T
Emelec
2 - 1
El Nacional
Saturday, 16 March 2019
F
T
Club River Plate
1 - 1
Nacional
Sunday, 17 March 2019
F
T
Libertad
4 - 0
Deportivo Santani
F
T
Guarani
1 - 5
Olimpia
Saturday, 16 March 2019
F
T
Sport Huancayo
2 - 2
Ayacucho FC
Sunday, 17 March 2019
F
T
Alianza Lima
2 - 2
Deportivo Municipal
F
T
Sporting Cristal
4 - 1
Universidad Cesar Vallejo
F
T
Carlos A. Mannucci
3 - 2
Pirata FC
F
T
Alianza Universidad
2 - 1
Real Garcilaso
F
T
FBC Melgar
2 - 1
Universitario de Deportes
Saturday, 16 March 2019
F
T
Cerro Largo
4 - 1
Cerro
Sunday, 17 March 2019
F
T
Juventud de las Piedras
1 - 1
Rampla Juniors
F
T
Plaza Colonia
1 - 0
River Plate
F
T
Racing
3 - 0
Club Atletico Progreso
F
T
Montevideo Wanderers
2 - 0
Club Atletico Penarol
P
o
s
t
Estudiantes de Caracas
v
Zamora FC
P
o
s
t
Estudiantes Merida
v
Zulia
P
o
s
t
Mineros De Guayana
v
Academia Puerto Cabello
P
o
s
t
Carabobo FC
v
Deportivo Lara
P
o
s
t
Caracas
v
Metropolitanos FC
P
o
s
t
Monagas SC
v
Trujillanos FC
F
T
Cruz Azul
4 - 1
Pachuca
F
T
CD Guadalajara
0 - 2
CF America
F
T
Tigres
4 - 1
Queretaro FC
F
T
Tijuana
1 - 0
Monterrey
F
T
Toluca
2 - 0
Atlas
F
T
DC United
5 - 0
Real Salt Lake
F
T
LA Galaxy
3 - 2
Minnesota United
F
T
New York City FC
2 - 2
Los Angeles FC
F
T
FC Cincinnati
3 - 0
Portland Timbers
Saturday, 16 March 2019
F
T
Reno 1868 FC
2 - 1
Austin Bold
Sunday, 17 March 2019
F
T
Bethlehem Steel FC
0 - 1
North Carolina FC
F
T
Charleston Battery
2 - 1
Hartford Athletic
F
T
Tampa Bay Rowdies
2 - 0
Pittsburgh Riverhounds
F
T
Birmingham Legion
0 - 1
Ottawa Fury
F
T
Colorado Springs Switchbacks FC
0 - 1
Sacramento Republic FC
F
T
Memphis 901
1 - 1
Loudoun United
F
T
Nashville SC
0 - 1
Saint Louis FC
F
T
OKC Energy FC
2 - 1
Las Vegas Lights FC
F
T
Rio Grande Valley FC
0 - 2
Fresno FC
F
T
San Antonio FC
1 - 3
Portland Timbers II
F
T
Orange County SC
3 - 5
Tulsa Roughnecks FC
F
T
Tacoma Defiance
0 - 3
LA Galaxy II
F
T
Phoenix Rising FC
3 - 3
New Mexico United
Saturday, 16 March 2019
F
T
Universidad de Costa Rica
2 - 1
Grecia
Sunday, 17 March 2019
F
T
Santos de Guapiles
1 - 2
Guadalupe FC
F
T
LD Alajuelense
2 - 2
C.S. Cartagines
F
T
Municipal Perez Zeledon
1 - 0
Deportiva San Carlos
F
T
CD Chalatenango
1 - 1
Municipal Limeno
F
T
Firpo
0 - 4
CD FAS
F
T
Alianza FC
3 - 0
CD Sonsonate
F
T
Isidro Metapan
2 - 1
CD Audaz
F
T
Jocoro FC
0 - 0
CD Aguila
F
T
Pasaquina
0 - 3
Santa Tecla FC
F
T
Club Xelaju
2 - 0
Comunicaciones FC
F
T
Deportivo Chiantla
0 - 1
Deportivo Malacateco
F
T
Guastatoya
1 - 0
Sanarate
F
T
Lobos UPNFM
1 - 1
CD Vida
F
T
Real de Minas
1 - 1
Juticalpa
F
T
Dunbeholden
0 - 2
UWI FC
F
T
Harbour View
1 - 1
Reno FC
F
T
Humble Lions
1 - 1
Cavalier SC
F
T
Montego Bay United FC
1 - 5
Portmore United
F
T
Mount Pleasant
1 - 0
Arnett Gardens
F
T
Tivoli Gardens
2 - 4
Waterhouse FC
F
T
Sagan Tosu
1 - 0
Jubilo Iwata
F
T
FC Tokyo
1 - 0
Nagoya Grampus Eight
F
T
Consadole Sapporo
1 - 3
Kashima Antlers
F
T
Vissel Kobe
1 - 1
Shimizu S-Pulse
F
T
Cerezo Osaka
1 - 2
Urawa Red Diamonds
F
T
Kawasaki Frontale
0 - 1
Gamba Osaka
F
T
Sanfrecce Hiroshima
1 - 0
Matsumoto Yamaga
F
T
Oita Trinita
2 - 0
Yokohama F.Marinos
F
T
Shonan Bellmare
2 - 1
Vegalta Sendai
F
T
FC Gifu
0 - 0
Kagoshima United
F
T
Fagiano Okayama FC
2 - 1
Avispa Fukuoka
F
T
Kyoto Sanga FC
0 - 1
Kashiwa Reysol
F
T
Mito Hollyhock
1 - 1
JEF United Chiba
F
T
Montedio Yamagata
1 - 0
Omiya Ardija
F
T
Ventforet Kofu
2 - 0
V-Varen Nagasaki
F
T
Zweigen Kanazawa
6 - 1
Machida Zelvia
F
T
Ehime FC
2 - 1
Renofa Yamaguchi
A
E
T
Bengaluru FC
1 - 0
FC Goa
F
T
Home United FC
0 - 0
Balestier Khalsa FC
F
T
Daegu FC
1 - 1
Ulsan Hyundai
F
T
Jeonbuk FC
0 - 1
Gangwon FC
F
T
Pohang Steelers
4 - 1
Gyeongnam FC
F
T
Daejeon Citizen
0 - 0
Seoul E-Land FC
F
T
Gwangju FC
1 - 1
Busan I'Park
F
T
Jeonnam Dragons
1 - 0
FC Anyang
F
T
Port FC
1 - 1
PTT Rayong FC
F
T
Samut Prakan City
0 - 0
Sukhothai FC
F
T
Bangkok United
0 - 1
Buriram United
F
T
Sioni Bolnisi
1 - 0
WIT Georgia Tbilisi
F
T
Lokomotivi Tbilisi
0 - 4
Dinamo Tbilisi
F
T
Paykan
1 - 1
Sanat Naft Abadan
F
T
Zob Ahan
2 - 0
Esteghlal Khuzestan
F
T
Wellington Phoenix
3 - 1
Western Sydney Wanderers FC
F
T
Sydney FC
0 - 2
Melbourne City FC
F
T
Hamilton Wanderers
2 - 4
Team Wellington
A
A
W
Tasman United
0 - 0
Canterbury United
F
T
Wellington Phoenix B
3 - 1
Hawke's Bay United
F
T
Auckland City FC
5 - 2
Waitakere United
F
T
AS Otoho
1 - 4
Raja Casablanca
F
T
Hassania Agadir
1 - 0
RSB Berkane
F
T
Enugu Rangers
0 - 1
CS Sfaxien
F
T
Etoile du Sahel
1 - 0
Salitas
F
T
Al Hilal Omdurman
4 - 1
Nkana FC
F
T
Zesco United
2 - 1
Asante Kotoko SC
F
T
Gor Mahia
1 - 0
Petro Atletico
F
T
NA Hussein Dey
0 - 0
El Zamalek
F
T
AS Ain M'lila
1 - 0
CA Bordj Bou Arreridj
F
T
Olympique de Medea
1 - 0
JS Kabylie
F
T
ES Setif
4 - 1
MC Oran
F
T
Al-Ittihad Al-Sakandary
1 - 1
El Hodood
F
T
Kakamega Homeboyz
2 - 1
Mathare United
F
T
MCO Oujda
0 - 0
Rapide Club Oued Zem
F
T
Chippa United
1 - 1
Highlands Park
F
T
Katsina United
1 - 0
Kwara United
F
T
MFM FC
2 - 0
Bendel Insurance
P
o
s
t
Remo Stars
v
Enugu Rangers
F
T
Sunshine Stars
0 - 0
Enyimba
F
T
Wikki Tourist
2 - 0
Rivers United FC
F
T
Abia Warriors
1 - 1
Plateau United
F
T
El Kanemi Warriors
0 - 0
Gombe United
F
T
Heartland Owerri
1 - 2
Akwa United
F
T
Ifeanyi Ubah United
1 - 0
Kano Pillars
F
T
Kada City
2 - 1
Nasarawa United
F
T
Yobe Desert Stars
2 - 0
Go Round