Live Football : 10 February 2019

Live football scores


 

02:41 (GMT+2)

22 April 2019

F
T
Tottenham Hotspur
3 - 1
Leicester City
F
T
Manchester City
6 - 0
Chelsea
F
T
Norwich City
3 - 0
Ipswich Town
F
T
Bologna
1 - 1
Genoa
F
T
Atalanta
2 - 1
SPAL 2013
F
T
Sampdoria
0 - 1
Frosinone
F
T
Torino
1 - 0
Udinese
F
T
Sassuolo
0 - 3
Juventus
F
T
AC Milan
3 - 0
Cagliari
F
T
Foggia
1 - 1
Pescara
F
T
Livorno
2 - 0
Cosenza
F
T
Hellas Verona
1 - 1
Crotone
F
T
Juventus U23
1 - 0
Arzachena
F
T
Lucchese
0 - 0
ASDC Gozzano
F
T
Novara
1 - 2
Carrarese
F
T
Olbia
1 - 2
Cuneo
F
T
Pro Vercelli
0 - 0
Pro Patria
F
T
Robur Siena
3 - 1
Alessandria
F
T
Piacenza
1 - 1
Albissola
F
T
Pisa
2 - 1
Pistoiese
A
A
W
Pro Piacenza
0 - 3
ASDC Gozzano
F
T
Bisceglie
0 - 0
Trapani
F
T
Catanzaro
4 - 1
Paganese
F
T
Monopoli
0 - 2
Viterbese
F
T
Rieti
0 - 0
Sicula Leonzio
A
A
W
Virtus Francavilla
3 - 0
Matera
F
T
Catania
3 - 0
Casertana
F
T
Cavese
0 - 0
Vibonese
F
T
Potenza
0 - 0
Rende
F
T
Leganes
3 - 0
Real Betis
F
T
Valencia
0 - 0
Real Sociedad
F
T
Sevilla
2 - 2
Eibar
F
T
Athletic Bilbao
0 - 0
Barcelona
F
T
Alcorcon
1 - 2
Cadiz
F
T
Albacete
2 - 0
Mallorca
F
T
Almeria
1 - 0
Numancia
F
T
Granada
0 - 1
Deportivo La Coruna
F
T
Malaga
0 - 0
Las Palmas
F
T
Atletico Madrid B
3 - 0
Navalcarnero
F
T
RC Deportivo Fabril
2 - 0
Burgos CF
F
T
San Sebastian de los Reyes
1 - 0
Ponferradina
F
T
Las Palmas B
0 - 1
Real Valladolid B
F
T
Rapido de Bouzas
0 - 1
Celta Vigo B
F
T
Coruxo F.C.
1 - 1
Fuenlabrada
F
T
Guijuelo
1 - 0
Salamanca CF UDS
F
T
Pontevedra
2 - 2
Internacional de Madrid CF
F
T
Real Madrid Castilla
2 - 2
Leonesa
F
T
Real Oviedo B
1 - 1
Real Union
F
T
Izarra
1 - 1
Cultural De Durango
F
T
Logrones
1 - 1
CD Calahorra
F
T
Mirandes
1 - 0
UP Langreo
F
T
Racing Santander
4 - 0
CD Vitoria
F
T
Atletico Baleares
1 - 0
CF Peralada
F
T
Atletico Levante UD
1 - 2
Badalona
F
T
Ebro
0 - 0
Castellon
F
T
Espanyol B
0 - 1
Alcoyano
F
T
UD Cornella
0 - 0
Lleida Esportiu
F
T
Valencia B
2 - 0
UE Olot
F
T
CD Teruel
0 - 0
Hercules
F
T
Ontinyent
3 - 1
Sabadell
F
T
Don Benito
1 - 0
Almeria B
F
T
Granada B
0 - 0
Atletico Malagueno
F
T
Ibiza-Eivissa
3 - 2
Real Murcia
F
T
Linense
1 - 2
Melilla
C
a
n
c
Lorca FC
v
Real Murcia
F
T
Marbella FC
1 - 0
Atletico Sanluqueno CF
F
T
UCAM Murcia
1 - 5
Recreativo Huelva
F
T
CD El Ejido 2012
0 - 2
CD Badajoz
F
T
CF Talavera de la Reina
2 - 1
Sevilla Atletico
F
T
Cartagena
1 - 0
Futbol Club Jumilla
F
T
San Fernando CD
2 - 0
Villanovense
F
T
Werder Bremen
4 - 0
Augsburg
F
T
Fortuna Duesseldorf
3 - 0
VfB Stuttgart
F
T
Darmstadt
1 - 2
FC Heidenheim
F
T
Erzgebirge Aue
0 - 3
Ingolstadt
F
T
Magdeburg
1 - 1
Holstein Kiel
F
T
Aalen
1 - 2
Meppen
F
T
Eintracht Braunschweig
2 - 3
Wehen
F
T
FSV Union Fuerstenwalde
1 - 0
Budissa Bautzen
F
T
RW Erfurt
0 - 2
Germania Halberstadt
F
T
Montpellier
2 - 2
Monaco
F
T
Nantes
2 - 4
Nimes
F
T
Toulouse
1 - 1
Reims
F
T
Guingamp
0 - 2
Lille
F
T
Rennes
3 - 0
Saint-Etienne
F
T
Nice
1 - 0
Lyon
F
T
Fortuna Sittard
4 - 1
Excelsior
F
T
FC Emmen
3 - 2
ADO Den Haag
F
T
FC Groningen
2 - 1
Vitesse
F
T
FC Utrecht
2 - 2
PSV Eindhoven
F
T
Cercle Brugge
2 - 2
Club Brugge
F
T
Anderlecht
0 - 0
Zulte-Waregem
F
T
Gent
1 - 2
Royal Excel Mouscron
F
T
KFCO Beerschot-Wilrijk
3 - 1
Union St.-Gilloise
F
T
Boavista
1 - 0
Santa Clara
F
T
Braga
2 - 1
Chaves
F
T
Benfica
10 - 0
Nacional
F
T
Feirense
1 - 3
Sporting CP
F
T
Estoril
2 - 0
Cova da Piedade
F
T
Oliveirense
3 - 2
Mafra
F
T
Pacos de Ferreira
1 - 0
Varzim
F
T
Arouca
2 - 1
Famalicao
F
T
Celtic
5 - 0
St.Johnstone
F
T
Hearts
4 - 0
Auchinleck Talbot
F
T
Aberdeen
4 - 1
Queen of South
C
a
n
c
Ajax Cape Town
v
Haecken
F
T
Ubuntu Cape Town FC
1 - 2
Haecken
F
T
Odds Ballklubb
0 - 0
Sogndal
C
a
n
c
FK Akhmat
v
FC Wacker Innsbruck
F
T
Lokomotiv Moscow
3 - 1
FK Haugesund
F
T
Hobro
0 - 0
AC Horsens
F
T
AaB
0 - 3
Randers FC
F
T
FC Nordsjaelland
3 - 3
Broendby IF
F
T
FC Koebenhavn
6 - 1
OB
F
T
IFK Mariehamn
1 - 0
FC Lahti
F
T
MYPA
1 - 4
Musan Salama
F
T
Sion
2 - 2
Lugano
F
T
Thun
1 - 1
Young Boys
F
T
Xamax
2 - 1
Luzern
F
T
Chiasso
2 - 1
Servette
F
T
Wil
1 - 1
Schaffhausen
F
T
AEK Athens
1 - 0
OFI Crete
F
T
Atromitos
1 - 0
Levadiakos
F
T
PAOK Thessaloniki FC
3 - 1
Olympiacos
F
T
AE Karaiskakis
0 - 1
NFC Volos
F
T
AOK Kerkyra
1 - 2
Apollon Larissa
F
T
Aiginiakos FC
0 - 0
Panachaiki
F
T
Aittitos Spaton
0 - 0
Platanias
F
T
Kissamikos FC
4 - 1
AE Sparti
F
T
PAS Irodotos
1 - 1
Iraklis
F
T
Konyaspor
1 - 1
Yeni Malatyaspor
F
T
Goztepe
3 - 2
Alanyaspor
F
T
Galatasaray
3 - 1
Trabzonspor
F
T
Balikesirspor
3 - 1
Elazigspor
F
T
Boluspor
1 - 1
Afjet Afyonspor
F
T
Adanaspor
2 - 3
Altay
F
T
Istanbulspor
2 - 0
Adana Demirspor
F
T
Denizlispor
1 - 0
Altinordu
F
T
Cardiff Met University
3 - 0
Cefn Druids AFC
F
T
Enosis Paralimni
0 - 2
APOEL Nicosia
F
T
Omonia Nicosia
2 - 2
Doxa Katokopia
F
T
AEK Larnaca
2 - 0
Alki Oroklinis
F
T
Sparta Prague
1 - 0
Bohemians 1905
F
T
Arka Gdynia
1 - 2
Korona Kielce
F
T
Wisla Plock
0 - 1
Legia Warszawa
F
T
Inter Zapresic
0 - 3
Rijeka
F
T
Hajduk Split
2 - 1
NK Lokomotiva
F
T
FC Dunarea Calarasi
2 - 1
Concordia Chiajna
F
T
CSM Politehnica Iasi
1 - 0
Gaz Metan Medias
F
T
CS Universitatea Craiova
2 - 0
CFR Cluj
F
T
Hapoel Hadera
0 - 4
Bnei Yehuda Tel Aviv
F
T
Beitar Jerusalem
1 - 1
Maccabi Haifa
Saturday, 9 February 2019
F
T
Atletico Tucuman
0 - 0
Talleres
F
T
Independiente
2 - 1
Union
Sunday, 10 February 2019
F
T
Godoy Cruz
3 - 2
San Martin de Tucuman
F
T
Newells Old Boys
0 - 0
Rosario Central
F
T
River Plate
2 - 0
Racing Club
Saturday, 9 February 2019
F
T
Chacarita Juniors
0 - 2
Independiente Rivadavia
Sunday, 10 February 2019
F
T
Arsenal Sarandi
2 - 0
Olimpo
F
T
Club Atletico Platense
3 - 1
Almagro
F
T
Gimnasia Jujuy
1 - 2
Nueva Chicago
F
T
Temperley
2 - 1
Sarmiento
F
T
Instituto
0 - 1
Brown de Adrogue
F
T
Acassuso
0 - 1
Tristan Suarez
F
T
CA Fenix
1 - 1
Sacachispas FC
F
T
Club Atletico Estudiantes
0 - 0
Colegiales
F
T
CASD Camioneros
2 - 1
Sol de Mayo
F
T
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
1 - 1
Union de Sunchales
F
T
Sansinena BB
1 - 0
CA Alvarado
F
T
Sarmiento de Resistencia
0 - 0
Desamparados
F
T
Deportivo San Jorge Tucuman
4 - 0
Huracan Las Heras
F
T
Deportivo Maipu
2 - 0
Boca Unidos
F
T
CA Chaco For Ever
1 - 4
Estudiantes de Rio Cuarto
F
T
Club Cipolletti
2 - 0
Deportivo Roca
Saturday, 9 February 2019
F
T
Sportivo Estudiantes
1 - 1
Sportivo Belgrano
Sunday, 10 February 2019
F
T
Juventud Unida Universitario
2 - 1
San Lorenzo de Alem
F
T
Novorizontino
1 - 0
Corinthians
F
T
Guarani
2 - 0
Botafogo SP
Saturday, 9 February 2019
F
T
Royal Pari
0 - 1
San Jose
Sunday, 10 February 2019
F
T
The Strongest
5 - 0
Sport Boys Warnes
F
T
Always Ready
3 - 0
Blooming
F
T
Aurora
0 - 0
Nacional Potosi
F
T
Oriente Petrolero
2 - 0
Jorge Wilstermann
F
T
Envigado
1 - 0
Alianza Petrolera
F
T
Santa Fe
0 - 1
Tolima
F
T
Independiente Medellin
1 - 1
Union Magdalena
F
T
La Equidad
0 - 0
Deportivo Cali
Saturday, 9 February 2019
F
T
LDU de Quito
3 - 2
Olmedo
Sunday, 10 February 2019
F
T
Barcelona SC
5 - 2
El Nacional
F
T
Deportivo Cuenca
3 - 2
Independiente del Valle
F
T
Aucas
0 - 2
Emelec
Saturday, 9 February 2019
F
T
Libertad
4 - 0
General Diaz
Sunday, 10 February 2019
F
T
Sol de America
0 - 1
Olimpia
F
T
Deportivo Santani
1 - 2
Nacional
Saturday, 9 February 2019
F
T
Portuguesa FC
1 - 2
Estudiantes de Caracas
F
T
Zamora FC
1 - 0
Estudiantes Merida
Sunday, 10 February 2019
F
T
Llaneros de Guanare
3 - 3
Mineros De Guayana
F
T
Deportivo La Guaira
1 - 0
Deportivo Anzoategui
F
T
Deportivo Tachira
2 - 1
Caracas
F
T
Academia Puerto Cabello
1 - 1
Trujillanos FC
F
T
Queretaro FC
0 - 2
Pumas
F
T
Monterrey
4 - 0
Lobos de la BUAP
F
T
CF America
0 - 3
Leon
F
T
Pachuca
2 - 0
Monarcas Morelia
F
T
Necaxa
3 - 3
CD Guadalajara
F
T
Toluca
1 - 1
Cruz Azul
F
T
Santos de Guapiles
0 - 1
Municipal Perez Zeledon
F
T
Deportivo Saprissa
0 - 0
LD Alajuelense
F
T
Deportiva Carmelita
0 - 3
C.S. Cartagines
F
T
Limon
0 - 2
Grecia
F
T
Santa Tecla FC
1 - 1
CD Chalatenango
F
T
CD Sonsonate
4 - 3
CD FAS
F
T
Pasaquina
1 - 0
Firpo
F
T
CD Aguila
1 - 0
Municipal Limeno
F
T
CD Audaz
0 - 1
Alianza FC
F
T
Coban Imperial
4 - 1
Sanarate
F
T
Antigua Guatemala
2 - 2
Deportivo Chiantla
F
T
Guastatoya
0 - 0
Comunicaciones FC
F
T
Real Espana
1 - 1
CD Marathon
F
T
Platense FC
0 - 1
Lobos UPNFM
F
T
Real de Minas
3 - 0
Honduras Progreso
F
T
CD Vida
1 - 1
Juticalpa
F
T
CD Motagua
1 - 1
CD Olimpia
F
T
Dunbeholden
1 - 2
Mount Pleasant
F
T
Montego Bay United FC
3 - 3
Harbour View
F
T
Portmore United
1 - 0
Cavalier SC
F
T
UWI FC
2 - 2
Reno FC
F
T
FC Pune City
2 - 2
ATK
F
T
FK Neftchi
2 - 0
Keshla
F
T
Sabail
0 - 2
Zira
F
T
Foolad Khuzestan
2 - 1
Persepolis
F
T
Machine Sazi FC
1 - 0
Sanat Naft Abadan
F
T
Padideh FC
1 - 0
Esteghlal Khuzestan
F
T
Nassaji Mazandaran FC
1 - 1
Tractor Sazi Tabriz
F
T
Sepahan
3 - 0
Sepidrood Rasht
F
T
Felda United FC
1 - 1
PKNP FC
F
T
Melbourne Victory
1 - 2
Perth Glory
A
E
T
Melbourne Victory
2 - 4
Perth Glory
F
T
Brisbane Roar FC
1 - 2
Sydney FC
F
T
Auckland City FC
2 - 1
Wellington Phoenix B
F
T
Team Wellington
3 - 1
Eastern Suburbs
F
T
Hamilton Wanderers
2 - 4
Canterbury United
F
T
Lae City Dwellers
3 - 3
Tefana
F
T
Malampa Revivors FC
0 - 5
Hienghene Sport
F
T
Central Sport
3 - 2
Henderson Eels
F
T
Morobe Wawens
0 - 5
Lautoka
F
T
Wadi Degla FC
1 - 3
Al-Ittihad Al-Sakandary
F
T
Zoo FC
0 - 1
Tusker FC
F
T
Ittihad Tanger
3 - 2
MCO Oujda
F
T
Baroka FC
2 - 2
Bloemfontein Celtic
F
T
Lamontville Golden Arrows
2 - 3
SuperSport United
P
o
s
t
Bendel Insurance
v
Enugu Rangers
F
T
Enyimba
1 - 0
Remo Stars
F
T
Kwara United
1 - 0
Wikki Tourist
F
T
MFM FC
3 - 2
Niger Tornadoes
F
T
El Kanemi Warriors
1 - 0
Abia Warriors
F
T
Heartland Owerri
1 - 1
Ifeanyi Ubah United
F
T
Kano Pillars
3 - 1
Yobe Desert Stars
F
T
Plateau United
1 - 0
Go Round
F
T
Portugal U18
3 - 1
Slovakia U18
F
T
Poland U18
0 - 0
Norway U18