Live Football : 11 November 2018

Live football scores


 

10:34 (GMT+1)

14 November 2018

F
T
Liverpool
2 - 0
Fulham
F
T
Chelsea
0 - 0
Everton
F
T
Arsenal
1 - 1
Wolverhampton Wanderers
F
T
Manchester City
3 - 1
Manchester United
F
T
Alfreton Town
1 - 4
Fleetwood Town
F
T
Guiseley
4 - 3
Cambridge United
F
T
Hitchin Town
0 - 2
Solihull Moors
F
T
Shrewsbury Town
1 - 1
Salford City
F
T
Weston Super Mare
0 - 2
Wrexham
F
T
Barnet
1 - 1
Bristol Rovers
F
T
Chorley
2 - 2
Doncaster Rovers
F
T
Mansfield Town
1 - 1
Charlton Athletic
F
T
Port Vale
1 - 2
Sunderland
F
T
Truro City
3 - 2
Dulwich Hamlet
F
T
Atalanta
4 - 1
Inter
F
T
Chievo Verona
2 - 2
Bologna
F
T
Empoli
2 - 1
Udinese
F
T
Roma
4 - 1
Sampdoria
F
T
Sassuolo
1 - 1
Lazio
F
T
AC Milan
0 - 2
Juventus
F
T
Brescia
4 - 2
Hellas Verona
F
T
Cittadella
3 - 2
Venezia
F
T
Palermo
3 - 0
Pescara
F
T
Cuneo
0 - 0
Pistoiese
F
T
Olbia
1 - 4
ASDC Gozzano
F
T
Pro Patria
1 - 0
Arzachena
F
T
Albissola
1 - 0
Juventus U23
F
T
Alessandria
2 - 3
Carrarese
F
T
Lucchese
0 - 1
Pisa
F
T
Novara
2 - 2
S.S. Arezzo
F
T
Robur Siena
0 - 2
Pro Vercelli
F
T
Piacenza
3 - 1
Pro Piacenza
F
T
Alma Juventus Fano
1 - 1
Ravenna
F
T
L.R. Vicenza Virtus
1 - 0
Sambenedettese
F
T
Renate
1 - 0
Imolese Calcio
F
T
Rimini
2 - 0
Fermana
F
T
Teramo
2 - 2
AlbinoLeffe
F
T
FeralpiSalo
1 - 1
Virtus Verona
F
T
Giana Erminio
0 - 0
Sudtirol
F
T
Ternana
3 - 0
Gubbio
F
T
Vis Pesaro
1 - 1
Monza
F
T
Catania
0 - 2
Catanzaro
F
T
Deportivo Alaves
2 - 1
SD Huesca
F
T
Barcelona
3 - 4
Real Betis
F
T
Rayo Vallecano
2 - 2
Villarreal
F
T
Sevilla
2 - 1
Espanyol
F
T
Celta Vigo
2 - 4
Real Madrid
F
T
Granada
0 - 0
Numancia
F
T
Rayo Majadahonda
2 - 0
Almeria
F
T
Mallorca
3 - 0
Cordoba
F
T
Sporting Gijon
2 - 2
Malaga
F
T
Tenerife
0 - 0
Albacete
F
T
Real Valladolid B
2 - 1
Internacional de Madrid CF
F
T
Atletico Madrid B
2 - 1
Salamanca CF UDS
F
T
Unionistas de Salamanca
1 - 0
Ponferradina
F
T
Las Palmas B
3 - 1
Guijuelo
F
T
Navalcarnero
3 - 1
Celta Vigo B
F
T
Rapido de Bouzas
1 - 1
San Sebastian de los Reyes
F
T
Coruxo F.C.
2 - 1
AD Union Adarve
F
T
Leonesa
1 - 1
Fuenlabrada
F
T
Pontevedra
2 - 2
RC Deportivo Fabril
F
T
Real Oviedo B
0 - 0
CD Vitoria
F
T
Barakaldo
1 - 2
CD Calahorra
F
T
Logrones
2 - 0
SD Gernika
F
T
Racing Santander
3 - 1
Athletic Bilbao B
F
T
Mirandes
2 - 0
SD Amorebieta
F
T
Ebro
1 - 3
Atletico Baleares
F
T
Valencia B
1 - 1
Sabadell
F
T
Badalona
0 - 0
Ejea
F
T
CD Teruel
1 - 0
Barcelona B
F
T
Lleida Esportiu
2 - 0
Alcoyano
F
T
Hercules
1 - 1
Castellon
F
T
UD Cornella
2 - 1
Conquense
F
T
Granada B
0 - 3
Ibiza-Eivissa
F
T
Almeria B
1 - 5
Sevilla Atletico
F
T
Atletico Malagueno
0 - 1
Melilla
F
T
Don Benito
0 - 0
Real Murcia
C
a
n
c
Granada B
v
Lorca FC
F
T
Linense
3 - 0
CD El Ejido 2012
F
T
UCAM Murcia
2 - 1
Villanovense
F
T
Marbella FC
1 - 0
Recreativo Huelva
F
T
CF Talavera de la Reina
0 - 0
San Fernando CD
F
T
Cartagena
1 - 0
CD Badajoz
F
T
RasenBallsport Leipzig
3 - 0
Bayer Leverkusen
F
T
Eintracht Frankfurt
3 - 0
Schalke 04
F
T
Ingolstadt
1 - 1
Arminia Bielefeld
F
T
Magdeburg
2 - 3
Jahn Regensburg
F
T
Union Berlin
4 - 0
Greuther Fuerth
F
T
Unterhaching
6 - 0
Fortuna Koeln
F
T
Sonnenhof Grossaspach
3 - 1
Preussen Muenster
F
T
Nuernberg II
0 - 0
Bayern Munich II
F
T
Hamburger SV II
1 - 2
FC Germania Egestorf-Langreder
F
T
Eintracht Norderstedt
5 - 1
BSV Rehden
F
T
FC Hansa Lueneburg
3 - 0
St.Pauli II
F
T
Holstein Kiel II
4 - 2
VfL Oldenburg
F
T
Oldenburg
5 - 1
Luebeck
F
T
TSV Havelse
1 - 1
Hannover 96 II
F
T
SV Drochtersen/Assel
2 - 2
Lupo-Martini Wolfsburg
F
T
Berliner AK 07
3 - 1
ZFC Meuselwitz
F
T
Budissa Bautzen
1 - 1
FC Oberlausitz Neugersdorf
F
T
Germania Halberstadt
1 - 1
Bischofswerdaer FV
F
T
Lokomotive Leipzig
4 - 1
Hertha Berlin II
F
T
Hoffenheim II
4 - 0
Eintracht Stadtallendorf
F
T
Bordeaux
0 - 0
Caen
F
T
Marseille
2 - 0
Dijon
F
T
Rennes
1 - 1
Nantes
F
T
Monaco
0 - 4
Paris Saint-Germain
F
T
FC Groningen
2 - 0
SC Heerenveen
F
T
ADO Den Haag
0 - 1
AZ Alkmaar
F
T
Excelsior
1 - 7
Ajax
F
T
Heracles
0 - 2
Feyenoord
F
T
Anderlecht
2 - 0
Gent
F
T
Kortrijk
0 - 2
Standard Liege
F
T
Royal Excel Mouscron
0 - 0
Genk
F
T
Vitoria de Guimaraes
2 - 0
Santa Clara
F
T
Tondela
1 - 3
Benfica
F
T
Sporting CP
2 - 1
Chaves
F
T
Arouca
2 - 0
Leixoes
F
T
Braga B
0 - 1
Academica
F
T
FC Porto B
2 - 1
Cova da Piedade
F
T
Famalicao
2 - 1
Sporting Covilha
F
T
Livingston
0 - 0
Celtic
F
T
Rangers
7 - 1
Motherwell
F
T
Japan
4 - 1
Norway
F
T
England
0 - 2
Sweden
F
T
Hobro
1 - 0
Vendsyssel FF
F
T
Randers FC
1 - 1
FC Nordsjaelland
F
T
AaB
1 - 1
FC Koebenhavn
F
T
FC Midtjylland
5 - 0
Vejle Boldklub
F
T
OB
2 - 1
Esbjerg fB
F
T
FC Roskilde
4 - 1
HB Koege
F
T
Lyngby
1 - 3
Fredericia
F
T
Naestved
1 - 1
Hvidovre
F
T
Nykoebing FC
3 - 1
Silkeborg
F
T
Thisted
0 - 1
Fremad Amager
F
T
Ringkoebing
4 - 2
Dalum
F
T
Bodoe/Glimt
1 - 1
Vaalerenga
F
T
Kristiansund BK
3 - 1
Brann
F
T
Molde
2 - 0
FK Haugesund
F
T
Odds Ballklubb
0 - 3
Stabaek
F
T
Ranheim
1 - 2
Tromsoe
F
T
Sarpsborg 08
1 - 1
Sandefjord
F
T
Start
0 - 1
Rosenborg
F
T
Stroemsgodset
2 - 2
Lillestroem
F
T
Floroe
0 - 2
Mjoendalen
F
T
Hamarkameratene
3 - 1
Ull/Kisa
F
T
Jerv
0 - 1
Tromsdalen
F
T
Levanger
3 - 4
Sandnes
F
T
Nest Sotra
1 - 0
Aasane
F
T
Sogndal
0 - 1
Notodden
F
T
Stroemmen
0 - 1
Aalesund
F
T
Viking
3 - 1
Kongsvinger
F
T
Brommapojkarna
3 - 0
Trelleborgs FF
F
T
Djurgaarden
1 - 0
Sirius
F
T
GIF Sundsvall
0 - 1
Dalkurd FF
F
T
Haecken
0 - 1
IFK Norrkoeping
F
T
Malmoe FF
2 - 0
Elfsborg
F
T
Oerebro
1 - 3
IFK Gothenburg
F
T
Oestersunds FK
3 - 3
Hammarby
F
T
Kalmar FF
0 - 1
AIK
F
T
Mattersburg
1 - 2
Hartberg
F
T
Wolfsberger AC
3 - 1
Rapid Wien
F
T
Austria Wien
0 - 2
Salzburg
F
T
Austria Lustenau
1 - 1
Wattens
F
T
FC Zuerich
1 - 2
Sion
F
T
St. Gallen
2 - 3
Young Boys
F
T
Xamax
2 - 3
Grasshopper
F
T
Kriens
1 - 1
Lausanne
F
T
Aarau
3 - 0
FC Rapperswil-Jona
F
T
FC Vaduz
0 - 2
Wil
F
T
AEK Athens
0 - 2
Atromitos
F
T
PAOK Thessaloniki FC
2 - 1
Panetolikos
F
T
Lamia
0 - 0
Asteras Tripolis
F
T
Olympiacos
1 - 1
Panathinaikos
F
T
Aittitos Spaton
0 - 0
AOK Kerkyra
F
T
Apollon Larissa
1 - 0
Panachaiki
F
T
Iraklis
1 - 1
Aiginiakos FC
F
T
PAS Irodotos
2 - 0
AE Karaiskakis
F
T
Platanias
0 - 0
Doxa Dramas
F
T
Trikala
2 - 0
Kissamikos FC
F
T
Bursaspor
1 - 2
Kasimpasa
F
T
Fenerbahce
2 - 0
Alanyaspor
F
T
Antalyaspor
1 - 2
Akhisarspor
F
T
Besiktas
1 - 2
Sivasspor
F
T
Elazigspor
3 - 2
Eskisehirspor
F
T
Umraniyespor
0 - 0
Altinordu
F
T
Altay
3 - 0
Adana Demirspor
F
T
Osmanlispor FK
1 - 0
Istanbulspor
F
T
Cardiff Met University
2 - 3
Aberystwyth
F
T
AEL Limassol
0 - 3
Apollon Limassol
F
T
Doxa Katokopia
1 - 2
Omonia Nicosia
F
T
Alki Oroklinis
0 - 3
AEK Larnaca
F
T
F91 Dudelange
4 - 2
FC Etzella Ettelbruck
F
T
US Mondorf les Bains
4 - 0
FC Victoria Rosport
F
T
Opava
2 - 1
Banik Ostrava
F
T
Jablonec
3 - 1
Bohemians 1905
F
T
Teplice
0 - 0
Sigma Olomouc
F
T
Viktoria Plzen
1 - 1
Pribram
F
T
Slavia Prague
3 - 1
Zlin
F
T
FC Vlasim
2 - 1
Zizkov
F
T
FK Varnsdorf
0 - 1
SK Dynamo Ceske Budejovice
F
T
Hradec Kralove
4 - 1
Pardubice
F
T
Nitra
1 - 2
Slovan Bratislava
F
T
Zemplin Michalovce
1 - 0
Spartak Trnava
F
T
Zlate Moravce
0 - 1
SKF Sered
F
T
FC Ufa
2 - 0
Spartak Moscow
F
T
FC Krasnodar
3 - 0
FC Yenisey Krasnoyarsk
F
T
Rubin Kazan
0 - 0
Lokomotiv Moscow
F
T
CSKA Moscow
2 - 0
Zenit St. Petersburg
F
T
Lokomotiv-Kazanka Moscow
1 - 0
Luki-Energiya
F
T
FC Rotor Volgograd II
5 - 2
Khimik Novomoskovsk
F
T
Biolog Novokubansk
2 - 1
Mashuk-KMV
F
T
SKA Rostov
0 - 1
Druzhba
F
T
Spartak Nalchik
0 - 1
Akademia Rostov
F
T
Chernomorets Novorossiysk
0 - 1
Legion Dinamo
F
T
Chayka
1 - 0
Dinamo Stavropol
F
T
Dynamo Kyiv
4 - 0
Mariupol
F
T
Vorskla
0 - 2
Shakhtar Donetsk
F
T
Korona Kielce
1 - 0
Piast Gliwice
F
T
Miedz Legnica
0 - 4
Arka Gdynia
F
T
Jagiellonia Bialystok
2 - 2
Lech Poznan
F
T
Puszcza Niepolomice
1 - 3
Rakow Czestochowa
F
T
Gornik Leczna
2 - 1
Gryf Wejherowo
F
T
NK Istra 1961
1 - 2
Rijeka
F
T
NK Lokomotiva
0 - 1
Dinamo Zagreb
F
T
Domzale
1 - 1
NK Celje
F
T
Rudar Velenje
1 - 2
Olimpija Ljubljana
F
T
NK Krsko
1 - 3
Aluminij
F
T
Mezokovesd SE
1 - 0
Vidi FC
F
T
Dinamo Bucuresti
1 - 1
FC FCSB
F
T
Botev Vratsa
1 - 0
Dunav Ruse
F
T
Slavia Sofia
1 - 1
Lokomotiv Plovdiv
F
T
Ludogorets Razgrad
1 - 0
Beroe
F
T
FC Torpedo Minsk
3 - 0
Dnepr Mogilev
F
T
Torpedo Zhodino
0 - 0
FC Luch Minsk
F
T
Atlantas Klaipeda
1 - 5
Trakai FK
F
T
FK Kauno Zalgiris
1 - 2
Stumbras Kaunas
F
T
Suduva
1 - 2
Zalgiris Vilnius
F
T
GOSK Gabela
1 - 0
FK Krupa
F
T
Sloboda Tuzla
0 - 1
Siroki Brijeg
F
T
Zeljeznicar
2 - 3
FK Tuzla City
F
T
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
1 - 2
Maccabi Tel Aviv
F
T
Beitar Jerusalem
2 - 3
Hapoel Beer Sheva
F
T
Boca Juniors
2 - 2
River Plate
F
T
Colon
1 - 1
Estudiantes
P
o
s
t
River Plate
v
Union
F
T
Independiente
2 - 1
Belgrano
F
T
Gimnasia LP
0 - 3
Racing Club
F
T
Banfield
0 - 0
Lanus
F
T
Guillermo Brown
0 - 0
Club Atletico Platense
F
T
Independiente Rivadavia
3 - 1
Gimnasia Jujuy
P
o
s
t
All Boys
v
Flandria
P
o
s
t
Almirante Brown
v
Deportivo Espanol
P
o
s
t
Justo Jose de Urquiza
v
Tristan Suarez
P
o
s
t
Sacachispas FC
v
Deportivo Riestra
F
T
Ferro Carril Oeste General Pico
2 - 2
Club Cipolletti
F
T
CASD Camioneros
2 - 0
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
F
T
Douglas Haig
0 - 1
Juventud Unida Gualeguaychu
F
T
Atletico Parana
1 - 4
Union de Sunchales
F
T
Juventud Unida Universitario
1 - 1
Huracan Las Heras
F
T
Deportivo Maipu
0 - 0
Sportivo Belgrano
F
T
Racing de Cordoba
2 - 0
Desamparados
F
T
Deportivo San Jorge Tucuman
2 - 2
CA Chaco For Ever
F
T
Juventud Antoniana
1 - 1
Boca Unidos
F
T
Sarmiento de Resistencia
3 - 0
Gimnasia y Tiro
F
T
Atletico MG
1 - 1
Palmeiras
F
T
Ceara
1 - 1
Internacional
F
T
Gremio
2 - 1
Vasco da Gama
F
T
Vitoria
2 - 2
Bahia
F
T
Fluminense
0 - 0
Sport Recife
Saturday, 10 November 2018
F
T
Sampaio Correa
2 - 1
Sao Bento
Sunday, 11 November 2018
F
T
Guarani
0 - 2
Paysandu
Saturday, 10 November 2018
F
T
Aurora
4 - 2
Sport Boys Warnes
Sunday, 11 November 2018
F
T
Royal Pari
3 - 2
Blooming
F
T
Universitario
0 - 4
San Jose
F
T
Bolivar
2 - 0
Nacional Potosi
F
T
Real Potosi
0 - 2
Jorge Wilstermann

Chile – Cup

F
T
Audax Italiano
0 - 1
Palestino
Saturday, 10 November 2018
F
T
Once Caldas
1 - 0
Alianza Petrolera
Sunday, 11 November 2018
F
T
La Equidad
1 - 2
America de Cali
F
T
Independiente Medellin
2 - 2
Envigado
F
T
Deportivo Cali
1 - 0
Deportivo Pasto
F
T
Leones
2 - 2
Atletico Nacional
F
T
Millonarios
0 - 3
Santa Fe
F
T
Rionegro Aguilas
1 - 0
Bucaramanga
Saturday, 10 November 2018
F
T
Tecnico Universitario
2 - 1
LDU de Quito
Sunday, 11 November 2018
F
T
Deportivo Cuenca
0 - 2
Emelec
F
T
Aucas
2 - 1
CSD Macara
F
T
Universidad Catolica
2 - 2
Barcelona SC
F
T
Libertad
4 - 0
Sol de America
F
T
Cerro Porteno
3 - 1
General Diaz
F
T
Guarani
5 - 0
3 de Febrero
Saturday, 10 November 2018
F
T
Real Garcilaso
0 - 1
Universitario de Deportes
Sunday, 11 November 2018
F
T
Sport Boys
3 - 1
Sport Rosario
F
T
Deportivo Municipal
2 - 2
Ayacucho FC
F
T
Alianza Lima
2 - 1
Sport Huancayo

Peru – Cup

F
T
Credicoop San Cristobal
3 - 0
Molinos El Pirata
F
T
Alianza Universidad
2 - 1
Atletico Torino
F
T
Santos
1 - 0
Deportivo Venus
F
T
Las Palmas
3 - 2
Deportivo Ascension
A
E
T
Nacional
1 - 2
Club Atletico Penarol
F
T
Guyana U20
2 - 0
El Salvador U20
F
T
Cruz Azul
2 - 1
Lobos de la BUAP
F
T
Leon
0 - 1
CD Guadalajara
F
T
Tigres
6 - 1
Puebla
F
T
Necaxa
1 - 1
Monterrey
F
T
Tijuana
2 - 3
Monarcas Morelia
F
T
Toluca
0 - 1
Pumas
F
T
Sporting Kansas City
4 - 2
Real Salt Lake
F
T
Atlanta United
3 - 1
New York City FC
F
T
Club Sport Herediano
6 - 2
Limon
F
T
Deportivo Saprissa
3 - 0
Deportiva Carmelita
F
T
Guadalupe FC
0 - 2
LD Alajuelense
F
T
Municipal Perez Zeledon
1 - 1
C.S. Cartagines
F
T
Universidad de Costa Rica
1 - 2
Deportiva San Carlos
Saturday, 10 November 2018
F
T
CD Aguila
3 - 0
Firpo
Sunday, 11 November 2018
F
T
Isidro Metapan
3 - 1
CD Chalatenango
F
T
Jocoro FC
1 - 1
CD FAS
F
T
Alianza FC
4 - 1
Pasaquina
F
T
CD Audaz
0 - 0
CD Sonsonate
F
T
Santa Tecla FC
1 - 1
Municipal Limeno
F
T
Comunicaciones FC
1 - 0
Guastatoya
F
T
Club Xelaju
3 - 0
Siquinala
F
T
Deportivo Malacateco
5 - 4
CSD Municipal
F
T
Deportivo Chiantla
1 - 2
Antigua Guatemala
F
T
CD Motagua
6 - 1
Real de Minas
F
T
Honduras Progreso
2 - 3
CD Marathon
F
T
Platense FC
0 - 0
Juticalpa
F
T
Real Espana
1 - 2
Lobos UPNFM
F
T
CD Vida
2 - 0
CD Olimpia
F
T
Portmore United
1 - 0
Montego Bay United FC
F
T
Reno FC
0 - 0
Harbour View
F
T
UWI FC
1 - 0
Dunbeholden
F
T
Cavalier SC
0 - 0
Humble Lions
F
T
Renofa Yamaguchi
0 - 1
Ventforet Kofu
F
T
Tokyo Verdy
1 - 0
Kamatamare Sanuki
F
T
Avispa Fukuoka
1 - 0
Roasso Kumamoto
F
T
Mito Hollyhock
1 - 1
FC Gifu
F
T
Tochigi SC
0 - 1
Matsumoto Yamaga
F
T
Tokushima Vortis
0 - 0
Albirex Niigata
F
T
Ehime FC
0 - 2
Machida Zelvia
F
T
Kerala Blasters FC
1 - 3
FC Goa
F
T
Real Kashmir
0 - 2
Neroca FC
F
T
Gokulam FC
3 - 1
Shillong Lajong
F
T
Beijing Renhe
0 - 0
Guangzhou R&F F.C.
F
T
Dalian Yifang
2 - 0
Changchun Yatai
F
T
Guangzhou Evergrande
5 - 1
Tianjin Teda
F
T
Guizhou Hengfeng
1 - 0
Chongqing Lifan
F
T
Hebei CFFC
2 - 1
Beijing Guoan
F
T
Jiangsu Suning FC
4 - 0
Henan Jianye
F
T
Shanghai Shenhua
2 - 2
Shandong Luneng
F
T
Tianjin Quanjian
3 - 2
Shanghai SIPG FC
F
T
Daegu FC
0 - 0
Sangju Sangmu
F
T
FC Seoul
3 - 2
Jeonnam Dragons
F
T
Bucheon FC 1995
0 - 1
Asan Mugunghwa
F
T
Daejeon Citizen
2 - 2
FC Anyang
F
T
Gwangju FC
4 - 0
Ansan Greeners
F
T
Seongnam FC
1 - 0
Busan I'Park
F
T
Seoul E-Land FC
1 - 0
Suwon City
F
T
FK Qabala
1 - 3
Qarabag FK
F
T
Sumqayit
1 - 4
Keshla
F
T
Samtredia
0 - 8
Torpedo Kutaisi
F
T
Dinamo Tbilisi
1 - 4
Chikhura
F
T
Arema
4 - 1
Perseru Serui
F
T
Naft Masjed Soleyman FC
1 - 1
Sanat Naft Abadan
F
T
Aktobe
0 - 2
Kaisar Kyzylorda
F
T
FC Astana
4 - 0
Irtysh Pavlodar
F
T
Kairat Almaty
0 - 0
Shakhter Karagandy
F
T
Ordabasy Shymkent
1 - 0
Atyrau
F
T
Tobol Kostanay
3 - 0
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
F
T
Zhetysu Taldykorgan
3 - 1
Akzhaiyk Uralsk
F
T
Al-Wehda
0 - 3
Al Hilal
F
T
Al-Ettifaq
1 - 2
Al Nassr FC
F
T
Adelaide United
0 - 2
Perth Glory
F
T
Melbourne Victory
4 - 1
Central Coast Mariners
F
T
Hawke's Bay United
0 - 2
Hamilton Wanderers
F
T
Team Wellington
3 - 1
Southern United
F
T
Waitakere United
3 - 0
Tasman United
F
T
Wellington Phoenix B
2 - 3
Canterbury United
F
T
Eastern Suburbs
0 - 1
Auckland City FC
F
T
El Hodood
1 - 0
Ismaily SC
F
T
Petrojet
0 - 0
ENPPI
F
T
Wadi Degla FC
1 - 1
Al Masry
F
T
Chabab Rif Al Hoceima
2 - 1
Wydad Casablanca
F
T
FAR Rabat
0 - 0
Ittihad Tanger
F
T
Raja Casablanca
2 - 0
KACM
F
T
OCK Khouribga
2 - 2
RSB Berkane
F
T
AmaZulu FC
0 - 0
Polokwane City
F
T
Cape Town City FC
3 - 1
Black Leopards
F
T
Etoile du Sahel
1 - 0
Etoile Metlaoui
P
o
s
t
Russia U20
v
Sweden U20
P
o
s
t
Czech Republic U20
v
Finland U20