Live Football : 10 November 2018

Live football scores


 

10:32 (GMT+1)

14 November 2018

F
T
Cardiff City
2 - 1
Brighton & Hove Albion
F
T
Huddersfield Town
1 - 1
West Ham United
F
T
Leicester City
0 - 0
Burnley
F
T
Newcastle United
2 - 1
AFC Bournemouth
F
T
Southampton
1 - 1
Watford
F
T
Crystal Palace
0 - 1
Tottenham Hotspur
F
T
Maidenhead United
0 - 4
Portsmouth
F
T
Accrington Stanley
1 - 0
Colchester United
F
T
Bromley
1 - 3
Peterborough United
F
T
Chesterfield
1 - 1
Billericay
F
T
Crewe Alexandra
0 - 1
Carlisle United
F
T
Ebbsfleet United
0 - 0
Cheltenham Town
F
T
Exeter City
2 - 3
Blackpool
F
T
Gillingham
0 - 0
Hartlepool United
F
T
Grimsby Town
3 - 1
Milton Keynes Dons
F
T
Lincoln City
3 - 2
Northampton Town
F
T
Luton Town
2 - 0
Wycombe Wanderers
F
T
Metropolitan Police FC
0 - 2
Newport County
F
T
Morecambe
0 - 0
FC Halifax Town
F
T
Oxford United
0 - 0
Forest Green Rovers
F
T
Scunthorpe United
2 - 1
Burton Albion
F
T
Southend United
1 - 1
Crawley Town
F
T
Southport
2 - 0
Boreham Wood
F
T
Swindon Town
2 - 1
York City
F
T
Torquay United
0 - 1
Woking
F
T
Walsall
3 - 2
Coventry City
F
T
Yeovil Town
1 - 3
Stockport County
F
T
Aldershot Town
1 - 1
Bradford City
F
T
Barnsley
4 - 0
Notts County
F
T
Bury
5 - 0
Dover
F
T
Maidstone
2 - 1
Macclesfield Town
F
T
Rochdale
2 - 1
Gateshead FC
F
T
Sutton United
0 - 0
Slough Town
F
T
Tranmere Rovers
3 - 3
Oxford City
F
T
Plymouth Argyle
1 - 0
Stevenage
F
T
Bolton Wanderers
0 - 1
Swansea City
F
T
Derby County
0 - 3
Aston Villa
F
T
Middlesbrough
2 - 0
Wigan Athletic
F
T
Norwich City
4 - 3
Millwall
F
T
Nottingham Forest
0 - 0
Stoke City
F
T
Queens Park Rangers
3 - 2
Brentford
F
T
Reading
2 - 2
Ipswich Town
F
T
Birmingham City
3 - 3
Hull City
F
T
Blackburn Rovers
1 - 1
Rotherham United
F
T
Bristol City
0 - 1
Preston North End
F
T
West Bromwich Albion
4 - 1
Leeds United
P
o
s
t
Ashton United
v
Alfreton Town
F
T
Brackley Town
1 - 1
Blyth Spartans
F
T
Chester FC
1 - 2
Altrincham
P
o
s
t
Chorley
v
Darlington
F
T
Curzon
1 - 1
Bradford PA
F
T
Hereford
1 - 3
FC United of Manchester
F
T
Nuneaton Borough FC
1 - 1
Kidderminster Harriers
P
o
s
t
Southport
v
Guiseley
P
o
s
t
Spennymoor Town FC
v
Stockport County
F
T
Telford
1 - 0
Boston United
P
o
s
t
York City
v
Leamington
P
o
s
t
Billericay
v
Slough Town
P
o
s
t
Concord Rangers
v
Hampton & Richmond
P
o
s
t
Dartford
v
Torquay United
F
T
Eastbourne Borough
3 - 1
Hungerford Town
F
T
Hemel Hempstead
2 - 1
Gloucester City
P
o
s
t
Oxford City
v
East Thurrock United
F
T
St.Albans
2 - 3
Chippenham Town
F
T
Wealdstone
3 - 3
Bath City
P
o
s
t
Weston Super Mare
v
Chelmsford
P
o
s
t
Woking
v
Welling United
F
T
Torino
1 - 2
Parma Calcio 1913
F
T
SPAL 2013
2 - 2
Cagliari
F
T
Genoa
1 - 2
SSC Napoli
F
T
Ascoli Calcio 1898 FC
2 - 3
Calcio Padova
F
T
Carpi
2 - 2
Benevento
F
T
Cremonese
1 - 0
Livorno
F
T
Salernitana
1 - 0
Spezia
F
T
Cosenza
2 - 3
Lecce
F
T
Casertana
0 - 0
Trapani
F
T
Matera
1 - 0
Viterbese
F
T
Reggina
1 - 0
Paganese
F
T
Rieti
1 - 5
Potenza
F
T
Virtus Francavilla
2 - 0
Siracusa Calcio
F
T
Bisceglie
0 - 1
Monopoli
F
T
Sicula Leonzio
0 - 2
Rende
F
T
Cavese
0 - 1
Juve Stabia
F
T
Real Valladolid
0 - 0
Eibar
F
T
Getafe
0 - 1
Valencia
F
T
Atletico Madrid
3 - 2
Athletic Bilbao
F
T
Girona
0 - 0
Leganes
F
T
Cadiz
2 - 0
Reus
F
T
Extremadura
2 - 3
Osasuna
F
T
Lugo
0 - 1
Alcorcon
F
T
Deportivo La Coruna
4 - 0
Real Oviedo
F
T
Elche
0 - 0
Las Palmas
F
T
Real Madrid Castilla
1 - 0
Burgos CF
F
T
Cultural De Durango
1 - 1
Real Union
F
T
Arenas Getxo
0 - 1
RS Gimnastica
F
T
Real Sociedad B
1 - 2
SD Leioa
F
T
UP Langreo
0 - 2
Sporting Gijon B
F
T
Izarra
1 - 1
Tudelano
F
T
Atletico Levante UD
2 - 2
CF Peralada
F
T
Espanyol B
0 - 1
Ontinyent
F
T
Villarreal B
1 - 2
UE Olot
F
T
Futbol Club Jumilla
2 - 1
Atletico Sanluqueno CF
F
T
Fortuna Duesseldorf
4 - 1
Hertha Berlin
F
T
Freiburg
1 - 3
Mainz 05
F
T
Hoffenheim
2 - 1
Augsburg
F
T
Nuernberg
0 - 2
VfB Stuttgart
F
T
Werder Bremen
1 - 3
Borussia Moenchengladbach
F
T
Borussia Dortmund
3 - 2
Bayern Munich
F
T
Erzgebirge Aue
1 - 3
Hamburger SV
F
T
FC Cologne
8 - 1
Dynamo Dresden
F
T
St. Pauli
1 - 1
FC Heidenheim
F
T
Aalen
1 - 1
Osnabrueck
F
T
Eintracht Braunschweig
0 - 2
KFC Uerdingen
F
T
Hansa Rostock
4 - 1
Kaiserslautern
F
T
Meppen
2 - 3
Karlsruher SC
F
T
1860 Muenchen
1 - 1
Hallescher FC
F
T
Energie Cottbus
2 - 2
Sportfreunde Lotte
F
T
1860 Rosenheim
2 - 2
Viktoria Aschaffenburg
F
T
Burghausen
3 - 1
FC Pipinsried
F
T
FC Memmingen
1 - 0
VfR Garching
F
T
Greuther Fuerth II
0 - 1
FV Illertissen
F
T
SV Heimstetten
3 - 4
SpVgg Bayreuth
F
T
TSV Buchbach
4 - 0
Augsburg II
F
T
VfB Eichstaett
3 - 1
Ingolstadt II
F
T
Wolfsburg II
2 - 1
Werder Bremen II
F
T
SC Weiche Flensburg
4 - 2
SSV Jeddeloh
F
T
Chemnitzer FC
0 - 1
FC Viktoria 1889 Berlin
F
T
Optik Rathenow
0 - 2
FSV Wacker Nordhausen
F
T
VSG Altglienicke
5 - 0
BFC Dynamo
F
T
VfB Auerbach
2 - 2
FSV Union Fuerstenwalde
F
T
Elversberg
3 - 0
Pirmasens
F
T
FCA Walldorf
3 - 0
TSG Balingen
F
T
FSV Frankfurt
1 - 1
Freiburg II
F
T
Mainz 05 II
0 - 3
Waldhof Mannheim
F
T
SC Hessen Dreieich
1 - 1
Saarbruecken
F
T
Ulm
3 - 2
TSV Steinbach
F
T
Wormatia Worms
2 - 1
VfB Stuttgart II
F
T
FC Koeln II
1 - 1
Wuppertal
F
T
Borussia Moenchengladbach II
1 - 1
Viktoria Koeln 1904
F
T
FC Kaan-Marienborn 07
3 - 2
Bonner SC
F
T
Lippstadt
1 - 3
SC Wiedenbrueck
F
T
RW Essen
1 - 3
Fortuna Duesseldorf II
F
T
SC Verl
1 - 2
Oberhausen
F
T
SV Straelen
1 - 1
Wattenscheid
F
T
TV Herkenrath
1 - 2
SV Roedinghausen
F
T
Alemannia Aachen
0 - 0
Borussia Dortmund II
F
T
Guingamp
2 - 4
Lyon
F
T
Angers
1 - 0
Montpellier
F
T
Nimes
0 - 1
Nice
F
T
Saint-Etienne
2 - 0
Reims
F
T
Toulouse
0 - 1
Amiens
F
T
Valenciennes
4 - 2
Lens
F
T
Le Mans
1 - 0
Laval
F
T
FC Emmen
2 - 0
NAC Breda
F
T
De Graafschap
1 - 4
PSV Eindhoven
F
T
Vitesse
2 - 1
FC Utrecht
F
T
VVV-Venlo
3 - 2
Fortuna Sittard
F
T
Sporting Charleroi
2 - 1
Club Brugge
F
T
Eupen
1 - 4
St.Truiden
F
T
Zulte-Waregem
2 - 0
Lokeren
F
T
Cercle Brugge
2 - 0
Waasland-Beveren
Friday, 9 November 2018
F
T
Vitoria de Setubal
2 - 1
Feirense
Saturday, 10 November 2018
F
T
Aves
2 - 1
Rio Ave
F
T
Belenenses SAD
0 - 0
Boavista
F
T
Nacional
1 - 0
Maritimo
F
T
FC Porto
1 - 0
Braga
F
T
Penafiel
1 - 0
Benfica B
F
T
Academico Viseu
1 - 0
Mafra
F
T
Farense
2 - 2
Vitoria de Guimaraes B
F
T
Dundee FC
1 - 1
St. Mirren
F
T
Hearts
0 - 1
Kilmarnock
F
T
St.Johnstone
4 - 0
Hamilton Academical
F
T
Ayr United
1 - 1
Queen of South
F
T
Dunfermline Athletic
0 - 1
Falkirk
F
T
Greenock Morton
0 - 2
Alloa Athletic
F
T
Partick Thistle
0 - 1
Inverness CT
F
T
Ross County
0 - 1
Dundee United
F
T
Arbroath
2 - 0
Montrose
F
T
Brechin City
4 - 0
Forfar Athletic
F
T
Dumbarton
2 - 1
Stenhousemuir
F
T
East Fife
2 - 1
Raith Rovers
F
T
Stranraer
1 - 2
Airdrieonians
F
T
Albion Rovers
1 - 2
Edinburgh City
F
T
Annan Athletic
0 - 2
Cowdenbeath
F
T
Clyde
1 - 1
Stirling Albion
F
T
Elgin City
2 - 4
Berwick Rangers
F
T
Queen's Park
2 - 0
Peterhead
F
T
Germany
5 - 2
Italy
F
T
France
3 - 1
Brazil
F
T
AC Horsens
1 - 1
SoenderjyskE
F
T
Odder IGF
2 - 3
Skive
F
T
Tarup-Paarup
0 - 4
Aarhus Fremad
F
T
Vejgaard
0 - 2
Kolding IF
F
T
Kjellerup
2 - 2
FC Sydvest 05
F
T
Jammerbugt FC
1 - 1
Brabrand
F
T
Skovshoved
2 - 1
Marienlyst
F
T
Frem
0 - 0
Middelfart G og BK
F
T
Hilleroed
0 - 1
Slagelse
F
T
Vanloese
1 - 1
Avarta
F
T
Broenshoej
3 - 1
B 93
F
T
Fredrikstad
1 - 1
KFUM
F
T
Falkenbergs FF
0 - 2
GAIS
F
T
Gefle
2 - 2
AFC Eskilstuna
F
T
Helsingborg
3 - 1
Varbergs BoIS FC
F
T
IK Brage
1 - 1
Degerfors
F
T
IK Frej Taeby
1 - 0
IFK Vaernamo
F
T
Joenkoepings Soedra
0 - 0
Norrby
F
T
Oergryte FF
4 - 0
Landskrona BoIS
F
T
Oesters IF
1 - 4
Halmstads BK
F
T
FC Wacker Innsbruck
1 - 0
Altach
F
T
LASK
5 - 1
Admira Moedling
F
T
Sturm Graz
0 - 0
SKN St. Poelten
F
T
Vorwaerts Steyr
2 - 1
SK Austria Klagenfurt
F
T
Lugano
1 - 4
Luzern
F
T
Thun
4 - 2
Basel
F
T
Schaffhausen
3 - 2
Chiasso
F
T
AE Larissa
2 - 0
PAS Giannina
F
T
Xanthi
0 - 1
Panionios
F
T
Levadiakos
2 - 1
OFI Crete
F
T
AE Sparti
0 - 2
Ergotelis
F
T
NFC Volos
2 - 0
Apollon Pontou
F
T
Erzurum BB
2 - 1
Goztepe
F
T
Konyaspor
2 - 0
Ankaragucu
F
T
Rizespor
1 - 2
Istanbul Basaksehir
F
T
Kayserispor
0 - 3
Galatasaray
F
T
Afjet Afyonspor
1 - 2
Hatayspor
F
T
Boluspor
1 - 2
Denizlispor
F
T
Balikesirspor
3 - 1
Genclerbirligi
F
T
Giresunspor
4 - 0
Karabukspor
F
T
Carmarthen
2 - 3
Cefn Druids AFC
F
T
Connah's Quay
2 - 2
Barry Town
F
T
Newtown
7 - 1
Llanelli
F
T
Ards
0 - 1
Crusaders
F
T
Dungannon Swifts
2 - 1
Institute
F
T
Glenavon
1 - 1
Warrenpoint Town
F
T
Glentoran
0 - 1
Ballymena United
F
T
Linfield
1 - 2
Coleraine
F
T
APOEL Nicosia
3 - 0
Enosis Paralimni
F
T
Ermis Aradippou
3 - 0
Pafos FC
F
T
Anorthosis
1 - 0
Nea Salamis
F
T
CS Fola Esch
4 - 1
US Hostert
F
T
FC Differdange 03
4 - 0
RM Hamm Benfica
F
T
Racing FC Union Luxembourg
0 - 1
AS Jeunesse Esch
F
T
Una Strassen
4 - 1
US Rumelange
F
T
Union Titus Petange
1 - 5
FC Progres Niedercorn
F
T
Karvina
1 - 3
Sparta Prague
F
T
Slovacko
0 - 1
Slovan Liberec
F
T
MFK Chrudim
4 - 0
SK Prostejov
F
T
Sokolov
0 - 2
FK MAS Taborsko
F
T
Trinec
2 - 1
FC Zbrojovka Brno
F
T
Trencin
0 - 2
Zilina
F
T
Ruzomberok
0 - 1
DAC 1904 Dunajska Streda
F
T
Zeleziarne Podbrezova
2 - 4
FK Senica
F
T
Ural
2 - 1
FC Orenburg
F
T
Krylya Sovetov Samara
1 - 2
FK Akhmat
F
T
FC Rostov
0 - 0
Dinamo Moscow
F
T
Luch Energiya Vladivostok
1 - 0
Nizhny Novgorod
F
T
SKA-Khabarovsk
2 - 1
Tyumen
F
T
FC Rotor Volgograd
1 - 0
Avangard Kursk
F
T
Sibir Novosibirsk
0 - 0
Mordovya
F
T
FC Krasnodar II
2 - 0
FC Tambov
C
a
n
c
Anzhi Makhachkala
v
FC Tambov
F
T
Armavir FC
1 - 3
Chertanovo Moscow
F
T
Khimki
1 - 0
Shinnik Yaroslavl
F
T
PFC Sochi
2 - 0
Zenit St. Petersburg II
F
T
Baltika
1 - 0
Tom Tomsk
F
T
Fakel
3 - 0
Spartak Moscow II
F
T
Veles Moscow
1 - 0
Murom
F
T
Leningradets
2 - 1
Kolomna
F
T
Torpedo Vladimir
3 - 1
Chertanovo Moscow 2
F
T
Tekstilshchik
1 - 0
FC Dolgoprudny
F
T
Dinamo Briansk
1 - 1
Metalurg Lypetsk
F
T
Saturn Ramenskoye
0 - 0
Kvant Obninsk
F
T
Strogino
1 - 0
FC Ryazan
F
T
Torpedo Moscow
1 - 1
Sokol Saratov
F
T
FC Lviv
1 - 1
Olimpik Donetsk
F
T
Desna
2 - 0
Chornomorets Odesa
F
T
Zorya
2 - 1
Karpaty
C
a
n
c
Desna
v
Poltava
F
T
Arsenal Kyiv
0 - 3
FC Olexandria
F
T
Wisla Plock
2 - 0
Zaglebie Sosnowiec
F
T
Lechia Gdansk
1 - 0
Cracovia
F
T
Wisla Krakow
3 - 2
Zaglebie Lubin
F
T
LKS Lodz
2 - 0
Chrobry Glogow
F
T
Warta Poznan
0 - 1
Stomil Olsztyn
F
T
Bytovia Bytow
2 - 2
Termalica Nieciecza
F
T
Stal Mielec
6 - 1
Garbarnia
F
T
Sandecja Nowy Sacz
2 - 0
Chojniczanka Chojnice
F
T
Podbeskidzie Bielsko-Biala
0 - 2
GKS Katowice
F
T
Wigry Suwalki
1 - 3
GKS Jastrzebie
F
T
Stal Stalowa Wola
1 - 1
ROW Rybnik 1964
F
T
SKRA Czestochowa
0 - 0
Radomiak Radom
F
T
Znicz Pruszkow
0 - 2
Resovia
F
T
GKS Belchatow
1 - 1
Pogon Siedlce
P
o
s
t
Olimpia Elblag
v
Widzew Lodz
F
T
Olimpia Grudziadz
3 - 1
Blekitni Stargard
F
T
Ruch Chorzow
2 - 0
Siarka Tarnobrzeg
F
T
Slaven
0 - 2
Osijek
F
T
Hajduk Split
3 - 0
Inter Zapresic
F
T
Backa Backa Palanka
1 - 0
Vozdovac
F
T
FK Zemun
0 - 3
Cukaricki
F
T
Macva Sabac
0 - 0
FK Spartak Subotica
F
T
Partizan Beograd
2 - 0
FK Radnik Surdulica
F
T
Dinamo Vranje
0 - 3
FK Crvena Zvezda
F
T
Mladost Lucani
1 - 0
Vojvodina
F
T
Rad Beograd
0 - 2
Napredak
F
T
Mura
1 - 0
Gorica
F
T
Maribor
4 - 1
ND Triglav
F
T
Diosgyori VTK
1 - 0
Debrecen
F
T
MTK Budapest
3 - 2
Puskas FC Academy
F
T
Paksi SE
0 - 0
Budapest Honved
F
T
Varda SE
1 - 4
Ujpest
F
T
Haladas
1 - 0
Ferencvaros
F
T
Astra Giurgiu
1 - 2
CSM Politehnica Iasi
F
T
FC Viitorul Constanta
0 - 0
Concordia Chiajna
F
T
CFR Cluj
0 - 0
FC Dunarea Calarasi
F
T
Botev Plovdiv
2 - 0
Septemvri Sofia
F
T
Cherno More Varna
1 - 0
Levski Sofia
F
T
Vereya
0 - 1
Etar
F
T
Isloch
0 - 1
FK Vitebsk
F
T
Gomel
0 - 2
FC Minsk
F
T
Neman Grodno
1 - 1
Smolevichy
F
T
RFS
0 - 1
FK Liepaja
F
T
Riga FC
4 - 4
FK Spartaks
F
T
Valmieras FK
1 - 0
FK Jelgava
F
T
Ventspils
4 - 1
FS Metta/LU
F
T
FC Kuressaare
2 - 1
Parnu JK Vaprus
F
T
FCI Levadia
2 - 1
Flora Tallinn
F
T
Nomme JK Kalju
4 - 1
Trans Narva
F
T
Paide Linnameeskond
4 - 1
Tulevik Viljandi
F
T
Tammeka
2 - 1
Talinna Kalev
F
T
Dinamo-Auto
1 - 0
CS Petrocub
F
T
FC Zaria
1 - 1
FC Sfintul Gheorghe
F
T
Speranta
1 - 0
FC Milsami Orhei
F
T
Zimbru
1 - 0
FC Sheriff
F
T
FK Mladost Doboj Kakanj
2 - 0
Radnik Bijeljina
F
T
FK Zvijezda 09
2 - 0
Celik Zenica
F
T
Zrinjski Mostar
2 - 2
FK Sarajevo
F
T
Belasica
1 - 4
Makedonija GjP
F
T
FK Sileks
1 - 0
FC Academy Pandev
F
T
Rabotnicki
1 - 2
KF Shkendija
F
T
Renova
2 - 1
Pobeda
F
T
Shkupi
1 - 0
FK Vardar Skopje
F
T
FK Lovcen
1 - 3
Rudar Pljevlja
F
T
Grbalj Radanovici
1 - 1
Zeta
F
T
Mornar
1 - 1
FK Iskra
F
T
Petrovac
1 - 1
Buducnost Podgorica
F
T
Sutjeska
3 - 0
OFK Titograd
F
T
Maccabi Netanya
0 - 1
Maccabi Petach Tikva
F
T
Hapoel Haifa
0 - 2
Bnei Yehuda Tel Aviv
F
T
Hapoel Tel Aviv
0 - 0
Hapoel Raanana
F
T
Hapoel Hadera
1 - 2
Maccabi Haifa
Friday, 9 November 2018
F
T
Talleres
0 - 0
Aldosivi
Saturday, 10 November 2018
F
T
Atletico Tucuman
2 - 1
Rosario Central
F
T
Atletico Rafaela
2 - 2
Central Cordoba de Santiago
A
b
a
n
Brown de Adrogue
v
Agropecuario
F
T
Chacarita Juniors
2 - 2
Instituto
P
o
s
t
CA San Miguel
v
Comunicaciones
F
T
CA Defensores Unidos
2 - 1
Atlanta
P
o
s
t
Colegiales
v
CA Talleres Remedios de Escalada
F
T
America MG
0 - 1
Parana Clube
F
T
Corinthians
1 - 1
Sao Paulo
F
T
Atletico PR
2 - 0
Cruzeiro
F
T
Botafogo RJ
2 - 1
Flamengo
Friday, 9 November 2018
F
T
Vila Nova
3 - 1
Figueirense
F
T
Boa Esporte Clube
0 - 1
Brasil de Pelotas
F
T
Juventude
0 - 1
Ponte Preta
Saturday, 10 November 2018
F
T
Coritiba
1 - 0
Goias
F
T
CS Alagoano
0 - 0
Atletico GO
F
T
Criciuma
3 - 3
CRB
F
T
Oeste FC
0 - 0
Londrina EC
F
T
Avai FC
0 - 1
Fortaleza
F
T
Sampaio Correa
2 - 1
Sao Bento
F
T
Destroyers
1 - 2
Guabira
F
T
Aurora
4 - 2
Sport Boys Warnes
F
T
San Luis
1 - 2
Universidad de Chile
F
T
Chico FC
2 - 2
Atletico Huila
F
T
Tolima
2 - 1
Patriotas
F
T
Once Caldas
1 - 0
Alianza Petrolera
F
T
Independiente del Valle
3 - 1
Delfin
F
T
Tecnico Universitario
2 - 1
LDU de Quito
F
T
Independiente CG
1 - 1
Olimpia
F
T
Sporting Cristal
4 - 0
Binacional
F
T
Comerciantes Unidos
3 - 1
Universidad San Martin
F
T
Real Garcilaso
0 - 1
Universitario de Deportes
F
T
Nicaragua U20
0 - 2
Grenada U20
F
T
Saint Martin U20
0 - 11
Jamaica U20
F
T
Mexico U20
10 - 0
Aruba U20
F
T
Honduras U20
4 - 3
Antigua and Barbuda U20
F
T
Guadeloupe U20
3 - 0
Dominica U20
F
T
Martinique U20
1 - 2
Canada U20
F
T
Panama U20
2 - 1
St. Kitts and Nevis U20
F
T
Cayman Islands U20
2 - 4
Curacao U20
F
T
Veracruz
2 - 2
Queretaro FC
F
T
Atlas
0 - 0
Pachuca
F
T
Iztapa
3 - 1
Deportivo Petapa
F
T
Sanarate
1 - 1
Coban Imperial
F
T
Persepolis
0 - 0
Kashima Antlers
F
T
Cerezo Osaka
2 - 1
Kawasaki Frontale
F
T
Consadole Sapporo
1 - 2
Urawa Red Diamonds
F
T
FC Tokyo
0 - 0
Jubilo Iwata
F
T
Sanfrecce Hiroshima
0 - 1
Vegalta Sendai
F
T
Shimizu S-Pulse
2 - 0
Nagoya Grampus Eight
F
T
V-Varen Nagasaki
0 - 1
Yokohama F.Marinos
F
T
Vissel Kobe
0 - 0
Sagan Tosu
F
T
Gamba Osaka
1 - 0
Shonan Bellmare
F
T
Oita Trinita
2 - 1
Zweigen Kanazawa
F
T
Yokohama FC
2 - 1
Fagiano Okayama FC
F
T
Kyoto Sanga FC
0 - 3
JEF United Chiba
F
T
Omiya Ardija
2 - 1
Montedio Yamagata
F
T
ATK
1 - 0
FC Pune City
F
T
Aizawl
1 - 2
Minerva Punjab
F
T
Indian Arrows
0 - 2
Mohun Bagan
F
T
Gangwon FC
2 - 3
Incheon United
F
T
Suwon Bluewings
3 - 3
Ulsan Hyundai
F
T
Gyeongnam FC
1 - 2
Pohang Steelers
F
T
Jeju United
0 - 0
Jeonbuk FC
F
T
Sabah FK
0 - 4
Sabail
F
T
FK Neftchi
2 - 2
Zira
F
T
Lokomotivi Tbilisi
1 - 1
Saburtalo
F
T
Dila Gori
1 - 0
Kolkheti-1913 Poti
F
T
Persipura Jayapura
1 - 0
Bali United Pusam
F
T
Persija Jakarta
0 - 0
PS TIRA
F
T
Pusamania Borneo
2 - 1
PSIS
F
T
Persebaya Surabaya
3 - 0
PSM Makassar
F
T
Foolad Khuzestan
0 - 1
Sepidrood Rasht
F
T
Al Feiha
2 - 1
Al Ittihad
F
T
Western Sydney Wanderers FC
2 - 2
Brisbane Roar FC
F
T
Newcastle Jets
1 - 1
Sydney FC
F
T
CR Belouizdad
4 - 1
MO Bejaia
F
T
CS Constantine
3 - 3
DRB Tadjenanet
F
T
ES Setif
0 - 1
JS Saoura
F
T
Paradou AC
3 - 0
AS Ain M'lila
F
T
El Entag El Harby
1 - 2
El Zamalek
F
T
El Gounah
1 - 1
Smouha SC
F
T
MCO Oujda
0 - 1
Youssoufia Berrechid
F
T
MAT Tetouan
1 - 1
Rapide Club Oued Zem
F
T
Difaa El Jadida
1 - 2
FUS Rabat
F
T
Lamontville Golden Arrows
1 - 2
Baroka FC
F
T
Mamelodi Sundowns FC
0 - 0
Orlando Pirates
F
T
Kaizer Chiefs
0 - 0
Chippa United
F
T
Bidvest Wits
1 - 2
Bloemfontein Celtic
F
T
Free State Stars
0 - 1
SuperSport United