Live Football : 21 October 2018

Live football scores


 

10:34 (GMT+1)

14 November 2018

F
T
Everton
2 - 0
Crystal Palace
F
T
Frosinone
3 - 3
Empoli
F
T
Bologna
2 - 2
Torino
F
T
Chievo Verona
1 - 5
Atalanta
F
T
Parma Calcio 1913
0 - 2
Lazio
F
T
Fiorentina
1 - 1
Cagliari
F
T
Inter
1 - 0
AC Milan
F
T
Salernitana
2 - 1
Perugia
F
T
Venezia
1 - 1
Hellas Verona
F
T
Lecce
1 - 2
Palermo
F
T
Arzachena
0 - 1
Alessandria
F
T
Juventus U23
2 - 2
Robur Siena
F
T
Pistoiese
0 - 2
Novara
F
T
Pro Patria
1 - 4
Piacenza
F
T
Pro Vercelli
0 - 0
Pontedera
F
T
S.S. Arezzo
2 - 0
Albissola
P
o
s
t
Virtus Entella
v
Lucchese
F
T
Pro Piacenza
0 - 1
Cuneo
F
T
AlbinoLeffe
0 - 2
Vis Pesaro
F
T
Alma Juventus Fano
1 - 1
Sambenedettese
F
T
Fermana
2 - 0
L.R. Vicenza Virtus
F
T
Gubbio
0 - 0
Sudtirol
F
T
Monza
0 - 1
Teramo
F
T
Pordenone Calcio
2 - 1
Renate
F
T
Ravenna
1 - 1
FeralpiSalo
F
T
Imolese Calcio
3 - 1
Rimini
F
T
Virtus Verona
0 - 3
Giana Erminio
F
T
Siracusa Calcio
0 - 1
Potenza
P
o
s
t
Viterbese
v
Cavese
F
T
Rende
3 - 0
Bisceglie
F
T
Rayo Vallecano
1 - 2
Getafe
F
T
Eibar
1 - 1
Athletic Bilbao
F
T
SD Huesca
0 - 2
Espanyol
F
T
Real Betis
0 - 1
Real Valladolid
F
T
Mallorca
1 - 1
Extremadura
F
T
Lugo
1 - 0
Gimnastic
F
T
Albacete
1 - 1
Almeria
F
T
Reus
2 - 1
Rayo Majadahonda
F
T
Real Zaragoza
1 - 1
Tenerife
F
T
Cadiz
0 - 0
Sporting Gijon
F
T
Ponferradina
0 - 0
Las Palmas B
F
T
AD Union Adarve
3 - 2
Navalcarnero
F
T
Celta Vigo B
1 - 1
Real Madrid Castilla
F
T
Fuenlabrada
2 - 0
Atletico Madrid B
F
T
Internacional de Madrid CF
0 - 0
Unionistas de Salamanca
F
T
Burgos CF
0 - 1
Pontevedra
F
T
RC Deportivo Fabril
0 - 1
San Sebastian de los Reyes
F
T
Salamanca CF UDS
0 - 1
Rapido de Bouzas
F
T
Guijuelo
0 - 0
Coruxo F.C.
F
T
Sporting Gijon B
3 - 1
Racing Santander
F
T
Tudelano
1 - 3
Real Sociedad B
F
T
CD Calahorra
2 - 0
Izarra
F
T
RS Gimnastica
0 - 1
Logrones
F
T
Real Union
1 - 1
Arenas Getxo
F
T
UP Langreo
4 - 1
Cultural De Durango
F
T
Atletico Baleares
2 - 1
Ontinyent
F
T
CF Peralada
1 - 2
Ebro
F
T
Conquense
1 - 1
Espanyol B
F
T
Alcoyano
2 - 3
Atletico Levante UD
F
T
Castellon
1 - 1
Valencia B
F
T
Ejea
0 - 0
UD Cornella
F
T
Sabadell
2 - 0
CD Teruel
F
T
UE Olot
0 - 1
Lleida Esportiu
F
T
Hercules
1 - 0
Badalona
F
T
Sevilla Atletico
0 - 1
Cartagena
F
T
Atletico Malagueno
0 - 0
Futbol Club Jumilla
F
T
Ibiza-Eivissa
4 - 0
Marbella FC
C
a
n
c
Lorca FC
v
Marbella FC
F
T
Melilla
2 - 2
UCAM Murcia
F
T
CD El Ejido 2012
0 - 2
San Fernando CD
F
T
CD Badajoz
0 - 2
Linense
F
T
Real Murcia
1 - 0
CF Talavera de la Reina
F
T
Villanovense
1 - 0
Granada B
F
T
Atletico Sanluqueno CF
2 - 1
Don Benito
F
T
Recreativo Huelva
2 - 0
Almeria B
F
T
Hertha Berlin
1 - 1
Freiburg
F
T
Borussia Moenchengladbach
4 - 0
Mainz 05
F
T
Hamburger SV
0 - 0
Bochum
F
T
Jahn Regensburg
1 - 1
Darmstadt
F
T
Paderborn
0 - 0
Union Berlin
F
T
FSV Zwickau
2 - 2
Hansa Rostock
F
T
Karlsruher SC
2 - 5
Wehen
F
T
Preussen Muenster
1 - 0
Wuerzburger Kickers
F
T
Eintracht Norderstedt
1 - 4
St.Pauli II
F
T
TSV Havelse
1 - 3
SSV Jeddeloh
F
T
FC Hansa Lueneburg
1 - 1
Oldenburg
F
T
Holstein Kiel II
2 - 0
FC Germania Egestorf-Langreder
F
T
SV Drochtersen/Assel
0 - 1
SC Weiche Flensburg
F
T
VfL Oldenburg
6 - 2
BSV Rehden
F
T
FSV Union Fuerstenwalde
1 - 0
Babelsberg
F
T
FSV Wacker Nordhausen
1 - 5
Berliner AK 07
F
T
VSG Altglienicke
4 - 2
Lokomotive Leipzig
F
T
ZFC Meuselwitz
2 - 4
VfB Auerbach
F
T
Freiburg II
2 - 0
Ulm
F
T
Wattenscheid
0 - 2
RW Essen
F
T
Montpellier
2 - 0
Bordeaux
F
T
Saint-Etienne
1 - 1
Rennes
F
T
Nice
0 - 1
Marseille

France – Cup

F
T
Agouado ASC
1 - 2
AS ET Matoury
F
T
NAC Breda
2 - 2
Willem II
F
T
Feyenoord
3 - 0
PEC Zwolle
F
T
Heracles
4 - 1
FC Groningen
F
T
VVV-Venlo
2 - 0
ADO Den Haag
F
T
Fortuna Sittard
3 - 1
De Graafschap
F
T
Anderlecht
4 - 2
Cercle Brugge
F
T
Oostende
0 - 4
Gent
F
T
Sporting Charleroi
3 - 2
Zulte-Waregem
F
T
KV Mechelen
3 - 0
KFCO Beerschot-Wilrijk
F
T
Varzim
2 - 1
FC Porto B
A
E
T
Vale Formoso
4 - 3
Coimbroes
F
T
AD Fafe
2 - 4
Penafiel
F
T
AD Limianos
0 - 2
Sporting Covilha
F
T
ARS Martinho
0 - 1
Moreirense
F
T
Armacenenses
1 - 2
Vitoria de Setubal
A
E
T
CDC Montalegre
2 - 1
Oriental
F
T
Casa Pia
2 - 1
SC Angrense
F
T
Estoril
4 - 5
Tondela
F
T
Farense
1 - 3
Arouca
F
T
Fatima
1 - 4
Boavista
F
T
Leixoes
3 - 1
Amarante FC
F
T
Lusitano FCV
4 - 3
Nacional
F
T
Maria da Fonte
1 - 2
Santa Clara
F
T
Moura Atletico Clube
3 - 4
Maritimo
F
T
Pacos de Ferreira
2 - 0
Gafanha
F
T
Pedras Salgadas
1 - 4
Chaves
F
T
RD Agueda
1 - 0
Louletano
A
E
T
SC Mirandela
1 - 2
Feirense
F
T
Santa Iria
0 - 2
Praiense
F
T
Silves FC
2 - 1
Chaves B
F
T
Torreense
1 - 5
Rio Ave
F
T
Uniao da Madeira
2 - 0
Uniao FC
F
T
Vilafranquense
0 - 4
Anadia
F
T
Sacavenense
1 - 3
Aves
F
T
Felgueiras 1932
0 - 1
Braga
F
T
Hamilton Academical
1 - 4
Rangers
F
T
Vendsyssel FF
0 - 1
AC Horsens
F
T
Randers FC
1 - 1
SoenderjyskE
F
T
Vejle Boldklub
1 - 3
FC Koebenhavn
F
T
AGF
2 - 2
AaB
F
T
Fremad Amager
2 - 0
FC Helsingoer
F
T
Naestved
1 - 0
Lyngby
F
T
Nykoebing FC
0 - 3
Fredericia
F
T
Thisted
3 - 2
FC Roskilde
F
T
Viborg
1 - 1
Silkeborg
F
T
Tarup-Paarup
2 - 0
Dalum
F
T
Slagelse
0 - 0
Frem
F
T
FK Haugesund
2 - 0
Odds Ballklubb
F
T
Lillestroem
0 - 0
Rosenborg
F
T
Ranheim
0 - 0
Bodoe/Glimt
F
T
Tromsoe
1 - 2
Start
F
T
Vaalerenga
0 - 2
Kristiansund BK
F
T
Stabaek
1 - 2
Brann
F
T
Tromsdalen
0 - 2
Hamarkameratene
F
T
Aasane
1 - 2
Sogndal
F
T
Ull/Kisa
1 - 1
Kongsvinger
F
T
Levanger
0 - 1
Floroe
F
T
Mjoendalen
1 - 1
Jerv
F
T
Notodden
1 - 1
Stroemmen
F
T
Sandnes
1 - 1
Nest Sotra
F
T
Haecken
2 - 0
Oestersunds FK
F
T
Djurgaarden
0 - 0
AIK
F
T
Elfsborg
2 - 0
GIF Sundsvall
F
T
Kalmar FF
1 - 2
IFK Norrkoeping
F
T
Trelleborgs FF
1 - 2
Sirius
F
T
AFC Eskilstuna
1 - 0
Falkenbergs FF
F
T
IK Brage
3 - 2
Joenkoepings Soedra
F
T
HJK
1 - 0
SJK
F
T
Ilves
0 - 1
FC Lahti
F
T
KuPS
2 - 1
TPS
F
T
VPS
1 - 2
RoPS
F
T
FC Inter
0 - 2
Honka
F
T
PS Kemi
2 - 0
IFK Mariehamn
F
T
Admira Moedling
0 - 0
Wolfsberger AC
F
T
Mattersburg
2 - 0
SKN St. Poelten
F
T
Austria Wien
1 - 1
Sturm Graz
F
T
Floridsdorfer AC
1 - 2
Vorwaerts Steyr
F
T
Basel
1 - 1
Xamax
F
T
Lugano
3 - 1
St. Gallen
F
T
Sion
0 - 0
Grasshopper
F
T
Levadiakos
1 - 2
Xanthi
F
T
Aris Thessaloniki FC
1 - 2
PAOK Thessaloniki FC
F
T
OFI Crete
1 - 0
Olympiacos
F
T
Rizespor
1 - 1
Konyaspor
F
T
Alanyaspor
0 - 1
Antalyaspor
F
T
Ankaragucu
1 - 0
Yeni Malatyaspor
F
T
Goztepe
2 - 0
Besiktas
F
T
Hatayspor
0 - 0
Osmanlispor FK
F
T
Karabukspor
0 - 4
Altay
F
T
Istanbulspor
3 - 1
Giresunspor
F
T
Nea Salamis
1 - 0
Omonia Nicosia
F
T
APOEL Nicosia
0 - 0
AEL Limassol
F
T
CS Fola Esch
6 - 0
FC Etzella Ettelbruck
F
T
FC Differdange 03
3 - 0
FC Victoria Rosport
F
T
RM Hamm Benfica
1 - 2
US Hostert
F
T
US Mondorf les Bains
4 - 3
US Rumelange
F
T
Una Strassen
1 - 2
Racing FC Union Luxembourg
F
T
Union Titus Petange
3 - 2
AS Jeunesse Esch
F
T
Dukla Praha
1 - 0
Opava
F
T
Slovan Liberec
0 - 1
Slavia Prague
F
T
Zizkov
0 - 1
Vysocina Jihlava
F
T
FC Vlasim
1 - 1
FK Varnsdorf
F
T
FC Zbrojovka Brno
0 - 0
Sokolov
F
T
Dinamo Moscow
1 - 0
Zenit St. Petersburg
F
T
Spartak Moscow
2 - 3
Arsenal Tula
F
T
FC Krasnodar
0 - 1
FK Akhmat
F
T
Chertanovo Moscow 2
0 - 3
FC Dolgoprudny
F
T
Khimik Novomoskovsk
1 - 0
Khimki 2
F
T
FC Ufa II
1 - 1
FC Chelyabinsk
F
T
Zenit Izhevsk
1 - 1
Volga Ulyanovsk
F
T
Neftekhimik
4 - 1
Lada Togliati
F
T
Zvezda Perm
5 - 1
Ural II
F
T
KamAZ
0 - 1
Syzran-2003
F
T
Dinamo Stavropol
3 - 1
Spartak Nalchik
F
T
Legion Dinamo
2 - 0
Krasnodar 3
F
T
Mashuk-KMV
3 - 4
FC Volgar
F
T
SKA Rostov
0 - 0
Biolog Novokubansk
F
T
Druzhba
0 - 1
Chernomorets Novorossiysk
F
T
Spartak Vladikavkaz
0 - 1
Urozhay
F
T
Chayka
5 - 0
Angusht Nazran
F
T
FC Lviv
1 - 0
Arsenal Kyiv
F
T
Olimpik Donetsk
1 - 0
Chornomorets Odesa
F
T
FC Olexandria
2 - 1
Karpaty
F
T
Zaglebie Lubin
3 - 3
Wisla Plock
F
T
Legia Warszawa
3 - 3
Wisla Krakow
F
T
Warta Poznan
2 - 1
Chrobry Glogow
F
T
Slaven
0 - 1
HNK Gorica
F
T
NK Lokomotiva
2 - 0
Hajduk Split
F
T
FK Spartak Subotica
0 - 0
Partizan Beograd
F
T
Dinamo Vranje
1 - 1
Backa Backa Palanka
F
T
NK Celje
2 - 1
NK Krsko
F
T
Olimpija Ljubljana
2 - 0
ND Triglav
F
T
Gaz Metan Medias
1 - 2
Botosani
F
T
CS Universitatea Craiova
2 - 1
FC FCSB
F
T
Dunav Ruse
1 - 0
Lokomotiv Plovdiv
F
T
PFC CSKA-Sofia
3 - 0
Etar
F
T
FK Slutsk
0 - 3
Torpedo Zhodino
F
T
Smolevichy
0 - 1
Isloch
F
T
Dinamo Brest
2 - 0
FC Torpedo Minsk
F
T
Lietava Jonava
1 - 2
Suduva
F
T
Zalgiris Vilnius
2 - 2
Trakai FK
F
T
FCI Levadia
2 - 1
Tulevik Viljandi
F
T
Nomme JK Kalju
2 - 2
Tammeka
F
T
CS Petrocub
0 - 0
FC Sfintul Gheorghe
F
T
FC Sheriff
1 - 1
FC Milsami Orhei
F
T
FK Krupa
0 - 0
Radnik Bijeljina
F
T
Celik Zenica
1 - 1
Siroki Brijeg
F
T
Belasica
2 - 1
Pobeda
F
T
FK Vardar Skopje
0 - 2
KF Shkendija
F
T
Makedonija GjP
1 - 0
FC Academy Pandev
F
T
Renova
0 - 2
Rabotnicki
F
T
Shkupi
2 - 0
FK Sileks
F
T
Maccabi Petach Tikva
0 - 0
Bnei Sakhnin
F
T
FC Ashdod
1 - 1
Beitar Jerusalem
Saturday, 20 October 2018
F
T
Boca Juniors
0 - 0
Rosario Central
Sunday, 21 October 2018
F
T
Newells Old Boys
2 - 0
Tigre
F
T
Estudiantes
1 - 1
Atletico Tucuman
F
T
Argentinos Juniors
0 - 1
Union
F
T
Independiente
3 - 1
Huracan
Saturday, 20 October 2018
F
T
Agropecuario
0 - 0
Independiente Rivadavia
Sunday, 21 October 2018
F
T
Santamarina
0 - 1
Temperley
F
T
Club Atletico Platense
0 - 0
Brown de Adrogue
F
T
Villa Dalmine
1 - 1
Quilmes
F
T
CA Defensores de Belgrano
1 - 2
Chacarita Juniors
F
T
Gimnasia Jujuy
1 - 0
Club Atletico Mitre
F
T
Gimnasia Mendoza
0 - 2
Sarmiento
F
T
Colegiales
0 - 0
Justo Jose de Urquiza
F
T
Sansinena BB
2 - 0
Deportivo Roca
F
T
Sol de Mayo
2 - 0
CA Alvarado
F
T
Deportivo Madryn
2 - 1
Ferro Carril Oeste General Pico
F
T
Independiente de Neuquen
2 - 2
Villa Mitre
F
T
Juventud Unida Gualeguaychu
1 - 1
Sportivo Las Parejas
F
T
Atletico Parana
2 - 1
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
F
T
Union de Sunchales
1 - 3
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
F
T
Huracan Las Heras
1 - 1
Sportivo Estudiantes
F
T
Sao Paulo
0 - 0
Atletico PR
F
T
Sport Recife
2 - 1
Vasco da Gama
F
T
Fluminense
1 - 0
Atletico MG
F
T
Palmeiras
2 - 1
Ceara
F
T
Vitoria
2 - 2
Corinthians
F
T
Fortaleza
1 - 0
Paysandu
F
T
Sampaio Correa
1 - 2
Londrina EC
Saturday, 20 October 2018
F
T
The Strongest
6 - 0
Guabira
Sunday, 21 October 2018
F
T
Aurora
0 - 4
Bolivar
F
T
Nacional Potosi
2 - 0
Real Potosi
F
T
San Jose
2 - 1
Jorge Wilstermann
Saturday, 20 October 2018
F
T
Union La Calera
0 - 2
Huachipato
Sunday, 21 October 2018
F
T
Universidad Catolica
1 - 0
Universidad de Concepcion
F
T
Deportes Iquique
2 - 2
San Luis
F
T
Antofagasta
1 - 1
Audax Italiano
Saturday, 20 October 2018
F
T
CD Jaguares
0 - 2
Independiente Medellin
Sunday, 21 October 2018
F
T
Bucaramanga
3 - 0
Chico FC
F
T
Santa Fe
0 - 1
La Equidad
F
T
Patriotas
1 - 0
Once Caldas
F
T
Tolima
3 - 2
Leones
F
T
America de Cali
2 - 1
Rionegro Aguilas
Saturday, 20 October 2018
F
T
Guayaquil City
3 - 4
Barcelona SC
Sunday, 21 October 2018
F
T
LDU de Quito
1 - 0
Deportivo Cuenca
F
T
Delfin
1 - 0
Aucas
F
T
Emelec
3 - 1
CSD Macara
Saturday, 20 October 2018
F
T
General Diaz
4 - 0
Deportivo Santani
Sunday, 21 October 2018
F
T
Nacional
0 - 0
Guarani
F
T
Sol de America
2 - 1
Cerro Porteno
Saturday, 20 October 2018
F
T
Real Garcilaso
1 - 0
Union Comercio
Sunday, 21 October 2018
F
T
Sport Rosario
0 - 2
Universidad San Martin
F
T
Sport Boys
3 - 1
Academia Cantolao
F
T
Sporting Cristal
1 - 0
CD UT Cajamarca
F
T
Deportivo Municipal
1 - 0
Comerciantes Unidos
F
T
Alianza Lima
0 - 1
FBC Melgar
F
T
Fenix
2 - 1
Atenas
F
T
Club Atletico Progreso
1 - 0
Boston River
F
T
Club Atletico Torque
0 - 0
Cerro
A
A
W
Defensor Sporting
0 - 0
El Tanque Sisley
F
T
Racing
1 - 1
Liverpool FC
F
T
Rampla Juniors
0 - 0
Danubio
F
T
River Plate
0 - 5
Montevideo Wanderers
F
T
Academia Puerto Cabello
0 - 0
Deportivo Tachira
F
T
Aragua FC
0 - 2
Zulia
F
T
Caracas
2 - 2
Zamora FC
F
T
Deportivo Anzoategui
2 - 1
Deportivo Lara
F
T
Estudiantes Merida
3 - 1
Atletico Venezuela
F
T
Metropolitanos FC
2 - 0
Monagas SC
F
T
Mineros De Guayana
1 - 1
Deportivo La Guaira
F
T
Portuguesa FC
1 - 0
Carabobo FC
F
T
Trujillanos FC
4 - 1
Estudiantes de Caracas
F
T
Queretaro FC
2 - 0
Cruz Azul
F
T
CF America
3 - 0
Tijuana
F
T
Pachuca
1 - 1
Santos
F
T
Necaxa
0 - 2
Leon
F
T
Monterrey
2 - 1
Toluca
F
T
Lobos de la BUAP
1 - 1
CD Guadalajara
F
T
Pumas
3 - 3
Tigres
F
T
Atlanta United
2 - 1
Chicago Fire
F
T
DC United
3 - 1
New York City FC
F
T
Montreal Impact
2 - 0
Toronto FC
F
T
Orlando City
2 - 1
Columbus Crew
F
T
Philadelphia Union
0 - 1
New York Red Bulls
F
T
FC Dallas
0 - 3
Sporting Kansas City
F
T
Houston Dynamo
2 - 3
Seattle Sounders FC
F
T
Los Angeles FC
2 - 2
Vancouver Whitecaps
F
T
Minnesota United
1 - 3
LA Galaxy
F
T
Portland Timbers
3 - 0
Real Salt Lake
F
T
San Jose Earthquakes
0 - 0
Colorado Rapids
Saturday, 20 October 2018
A
E
T
FC Cincinnati
651 - 1
Nashville SC
F
T
Real Monarchs SLC
0 - 1
Reno 1868 FC
Sunday, 21 October 2018
F
T
Charleston Battery
0 - 1
New York Red Bulls II
A
E
T
Pittsburgh Riverhounds
782 - 2
Bethlehem Steel FC
F
T
Louisville City FC
4 - 1
Indy Eleven
F
T
Orange County SC
4 - 0
Saint Louis FC
F
T
Sacramento Republic FC
1 - 2
Swope Park Rangers
F
T
Santos de Guapiles
1 - 1
Limon
F
T
Club Sport Herediano
0 - 1
Municipal Perez Zeledon
F
T
Grecia
2 - 0
Deportiva Carmelita
F
T
Isidro Metapan
2 - 0
Firpo
F
T
CD Audaz
1 - 1
Alianza FC
F
T
CD FAS
1 - 0
CD Sonsonate
F
T
Municipal Limeno
2 - 2
CD Chalatenango
F
T
Jocoro FC
0 - 0
CD Aguila
F
T
Coban Imperial
0 - 1
Guastatoya
F
T
CSD Municipal
1 - 0
Deportivo Petapa
F
T
Sanarate
1 - 0
Deportivo Chiantla
F
T
Antigua Guatemala
0 - 0
Club Xelaju
F
T
Deportivo Malacateco
1 - 0
Comunicaciones FC
F
T
Lobos UPNFM
1 - 3
CD Motagua
F
T
Real Espana
1 - 0
Platense FC
F
T
Humble Lions
3 - 4
Dunbeholden
F
T
Reno FC
1 - 0
Waterhouse FC
F
T
UWI FC
0 - 1
Tivoli Gardens
F
T
Chinese Taipei U19
1 - 8
U.A.E. U19
F
T
Qatar U19
6 - 5
Indonesia U19
F
T
V-Varen Nagasaki
0 - 0
Jubilo Iwata
F
T
Montedio Yamagata
2 - 2
Avispa Fukuoka
F
T
Kamatamare Sanuki
0 - 0
Renofa Yamaguchi
F
T
Matsumoto Yamaga
0 - 0
FC Gifu
F
T
Mito Hollyhock
3 - 2
Roasso Kumamoto
F
T
Tochigi SC
2 - 2
Ventforet Kofu
F
T
Tokyo Verdy
2 - 1
Tokushima Vortis
F
T
Yokohama FC
1 - 1
Omiya Ardija
F
T
JEF United Chiba
2 - 4
Oita Trinita
F
T
Fagiano Okayama FC
1 - 0
Machida Zelvia
F
T
Jamshedpur
1 - 1
ATK
F
T
Beijing Guoan
1 - 1
Changchun Yatai
F
T
Henan Jianye
2 - 0
Guangzhou R&F F.C.
F
T
Jiangsu Suning FC
0 - 0
Shanghai SIPG FC
F
T
Ansan Greeners
3 - 1
Bucheon FC 1995
F
T
Daejeon Citizen
0 - 1
Busan I'Park
F
T
Gwangju FC
0 - 2
Suwon City
F
T
Seoul E-Land FC
0 - 1
FC Anyang
F
T
Asan Mugunghwa
1 - 0
Seongnam FC
F
T
Sumqayit
0 - 1
Sabah FK
F
T
Keshla
1 - 0
Zira
F
T
Dinamo Tbilisi
0 - 0
Lokomotivi Tbilisi
F
T
Torpedo Kutaisi
2 - 2
FC Rustavi
F
T
Saburtalo
4 - 1
Kolkheti-1913 Poti
F
T
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
1 - 1
Zhetysu Taldykorgan
F
T
Kairat Almaty
0 - 0
Tobol Kostanay
F
T
Shakhter Karagandy
0 - 1
Aktobe
F
T
Atyrau
2 - 1
Akzhaiyk Uralsk
F
T
Irtysh Pavlodar
0 - 1
Kaisar Kyzylorda
F
T
Wellington Phoenix
2 - 1
Newcastle Jets
F
T
Brisbane Roar FC
1 - 1
Central Coast Mariners
F
T
Perth Glory
1 - 1
Western Sydney Wanderers FC
F
T
Canterbury United
1 - 0
Southern United
F
T
Auckland City FC
3 - 1
Tasman United
F
T
Hamilton Wanderers
3 - 1
Waitakere United
F
T
Wellington Phoenix B
1 - 4
Team Wellington
F
T
Youssoufia Berrechid
0 - 0
FAR Rabat
F
T
RSB Berkane
0 - 0
Hassania Agadir
F
T
Wydad Casablanca
2 - 0
MCO Oujda
A
E
T
Kaizer Chiefs
421 - 1
Black Leopards
A
E
T
Polokwane City
561 - 1
SuperSport United
F
T
CS Sfaxien
2 - 0
Club Africain
F
T
Etoile Metlaoui
1 - 0
Ben Guerdane
F
T
Stade Tunisien
1 - 2
JS Kairouanaise
C
a
n
c
Akwa United
v
Kano Pillars
C
a
n
c
Heartland Owerri
v
El Kanemi Warriors
C
a
n
c
Ifeanyi Ubah United
v
Enyimba
C
a
n
c
Katsina United
v
Abia Warriors
C
a
n
c
Kwara United
v
Enugu Rangers
C
a
n
c
Lobi Stars
v
Plateau United
C
a
n
c
MFM FC
v
Yobe Desert Stars
C
a
n
c
Nasarawa United
v
Rivers United FC
C
a
n
c
Niger Tornadoes
v
Go Round
C
a
n
c
Wikki Tourist
v
Sunshine Stars