Live Football : 16 September 2018

Live football scores


 

17:09 (GMT+1)

19 November 2018

F
T
Wolverhampton Wanderers
1 - 0
Burnley
F
T
Everton
1 - 3
West Ham United
F
T
Roma
2 - 2
Chievo Verona
F
T
Genoa
1 - 0
Bologna
F
T
Juventus
2 - 1
Sassuolo
F
T
Udinese
1 - 1
Torino
F
T
Empoli
0 - 1
Lazio
F
T
Cagliari
1 - 1
AC Milan
F
T
Hellas Verona
4 - 1
Carpi
F
T
Salernitana
3 - 0
Calcio Padova
F
T
Foggia
1 - 2
Palermo
F
T
Arzachena
1 - 5
Carrarese
F
T
Pro Patria
2 - 1
Pistoiese
F
T
Juventus U23
1 - 2
Alessandria
F
T
Lucchese
0 - 1
S.S. Arezzo
F
T
Fermana
2 - 0
Virtus Verona
F
T
Gubbio
1 - 1
Ravenna
F
T
Sambenedettese
0 - 2
Renate
F
T
L.R. Vicenza Virtus
0 - 0
Giana Erminio
F
T
Monza
1 - 0
FeralpiSalo
F
T
Catanzaro
1 - 0
Potenza
F
T
Bisceglie
1 - 1
Vibonese
F
T
Casertana
3 - 1
Cavese
F
T
Paganese
1 - 4
Rende
F
T
Siracusa Calcio
0 - 3
Juve Stabia
F
T
Leganes
0 - 1
Villarreal
F
T
Espanyol
1 - 0
Levante
F
T
Real Valladolid
0 - 1
Deportivo Alaves
F
T
Sevilla
0 - 2
Getafe
F
T
Elche
1 - 1
Mallorca
F
T
Lugo
0 - 2
Real Oviedo
F
T
Extremadura
1 - 2
Las Palmas
F
T
Almeria
2 - 1
Real Zaragoza
F
T
Granada
3 - 0
Rayo Majadahonda
F
T
Sporting Gijon
1 - 1
Numancia
F
T
Atletico Madrid B
1 - 2
Leonesa
F
T
Real Madrid Castilla
3 - 0
Unionistas de Salamanca
F
T
Salamanca CF UDS
4 - 3
AD Union Adarve
F
T
San Sebastian de los Reyes
1 - 1
Fuenlabrada
F
T
Las Palmas B
1 - 0
Navalcarnero
F
T
RC Deportivo Fabril
1 - 2
Ponferradina
F
T
Coruxo F.C.
0 - 1
Celta Vigo B
F
T
Rapido de Bouzas
0 - 1
Internacional de Madrid CF
F
T
Guijuelo
1 - 0
Burgos CF
F
T
Pontevedra
1 - 1
Real Valladolid B
F
T
Real Oviedo B
1 - 1
CD Calahorra
F
T
Izarra
2 - 2
Racing Santander
F
T
Logrones
0 - 2
Sporting Gijon B
F
T
Mirandes
1 - 1
Barakaldo
F
T
RS Gimnastica
0 - 2
CD Vitoria
F
T
Real Sociedad B
1 - 1
UP Langreo
F
T
SD Gernika
1 - 1
Real Union
F
T
Atletico Baleares
1 - 2
Sabadell
F
T
Ebro
0 - 1
Hercules
F
T
Espanyol B
2 - 2
Castellon
F
T
CD Teruel
0 - 0
Lleida Esportiu
F
T
Barcelona B
0 - 0
CF Peralada
F
T
Ontinyent
1 - 0
Ejea
F
T
UD Cornella
1 - 1
Badalona
F
T
CF Talavera de la Reina
0 - 1
Melilla
F
T
Granada B
3 - 2
Almeria B
F
T
Ibiza-Eivissa
0 - 1
CD Badajoz
C
a
n
c
Lorca FC
v
CD Badajoz
F
T
CD El Ejido 2012
2 - 1
Villanovense
F
T
Linense
2 - 0
Atletico Malagueno
F
T
San Fernando CD
2 - 2
Atletico Sanluqueno CF
F
T
Marbella FC
4 - 0
Sevilla Atletico
F
T
Real Murcia
2 - 2
Recreativo Huelva
F
T
Don Benito
2 - 0
Futbol Club Jumilla
F
T
Cartagena
1 - 2
UCAM Murcia
F
T
Werder Bremen
1 - 1
Nuernberg
F
T
Freiburg
3 - 3
VfB Stuttgart
F
T
Bochum
6 - 0
Ingolstadt
F
T
Erzgebirge Aue
3 - 1
St. Pauli
F
T
FC Cologne
3 - 5
Paderborn
F
T
Sportfreunde Lotte
2 - 1
FSV Zwickau
F
T
Unterhaching
0 - 1
Wuerzburger Kickers
F
T
St.Pauli II
1 - 0
BSV Rehden
F
T
TSV Havelse
2 - 1
Luebeck
F
T
FC Hansa Lueneburg
0 - 3
Hamburger SV II
F
T
Oldenburg
0 - 0
Holstein Kiel II
F
T
SV Drochtersen/Assel
5 - 1
Eintracht Norderstedt
F
T
BFC Dynamo
1 - 1
FSV Wacker Nordhausen
F
T
Babelsberg
1 - 4
Hertha Berlin II
F
T
FC Viktoria 1889 Berlin
3 - 3
VSG Altglienicke
F
T
Germania Halberstadt
3 - 0
Budissa Bautzen
F
T
RW Erfurt
5 - 0
Optik Rathenow
F
T
VfB Stuttgart II
0 - 0
Waldhof Mannheim
F
T
Kickers Offenbach
1 - 1
Saarbruecken
F
T
Borussia Moenchengladbach II
1 - 1
FC Koeln II
F
T
Nantes
0 - 0
Reims
F
T
Bordeaux
3 - 3
Nimes
F
T
Marseille
4 - 0
Guingamp
F
T
AZ Alkmaar
1 - 1
Feyenoord
F
T
FC Utrecht
1 - 2
FC Emmen
F
T
NAC Breda
2 - 3
Fortuna Sittard
F
T
SC Heerenveen
3 - 5
Heracles
F
T
PEC Zwolle
0 - 2
Vitesse
F
T
Sparta Rotterdam
2 - 0
FC Den Bosch
F
T
Royal Excel Mouscron
1 - 0
Kortrijk
F
T
Royal Antwerp
5 - 1
Zulte-Waregem
F
T
Gent
1 - 2
St.Truiden
F
T
Nacional
3 - 3
Vitoria de Setubal
F
T
Varzim
2 - 1
Belenenses SAD
F
T
Sporting CP
3 - 1
Maritimo
F
T
Vendsyssel FF
1 - 1
Hobro
F
T
AC Horsens
3 - 2
AGF
F
T
Broendby IF
2 - 4
SoenderjyskE
F
T
FC Midtjylland
3 - 1
FC Koebenhavn
F
T
Fremad Amager
1 - 3
Fredericia
F
T
Lyngby
1 - 3
Naestved
F
T
Nykoebing FC
2 - 0
Hvidovre
F
T
Silkeborg
3 - 0
FC Helsingoer
F
T
Thisted
1 - 3
HB Koege
F
T
Viborg
3 - 2
FC Roskilde
F
T
Avarta
0 - 1
Vanloese
F
T
Ranheim
1 - 1
Stroemsgodset
F
T
Sandefjord
1 - 1
Bodoe/Glimt
F
T
Sarpsborg 08
1 - 2
Odds Ballklubb
F
T
Start
3 - 0
Lillestroem
F
T
Tromsoe
0 - 0
Stabaek
F
T
Vaalerenga
2 - 3
Rosenborg
F
T
Stroemmen
3 - 2
Hamarkameratene
F
T
Aasane
2 - 0
Jerv
F
T
Floroe
1 - 3
Sandnes
F
T
Tromsdalen
0 - 2
Mjoendalen
F
T
Aalesund
2 - 1
Kongsvinger
F
T
Levanger
0 - 1
Nest Sotra
F
T
Sogndal
1 - 2
Ull/Kisa
F
T
IFK Norrkoeping
2 - 0
AIK
F
T
Djurgaarden
0 - 1
Brommapojkarna
F
T
IFK Gothenburg
2 - 2
Elfsborg
F
T
Gefle
0 - 3
Falkenbergs FF
F
T
IFK Vaernamo
1 - 2
Degerfors
F
T
Mattersburg
1 - 3
LASK
F
T
Wolfsberger AC
3 - 1
FC Wacker Innsbruck
F
T
Rapid Wien
0 - 1
Austria Wien
F
T
BW Linz
1 - 0
Austria Lustenau
F
T
FC Moutier
1 - 3
Thun
F
T
Stade Nyonnais
3 - 1
Grasshopper
F
T
Aarau
1 - 2
Xamax
F
T
FC Fleurier
1 - 4
Kriens
A
E
T
FC Klingnau
0 - 2
Chiasso
F
T
FC Muri
0 - 7
St. Gallen
F
T
Lausanne
0 - 1
Sion
F
T
Xanthi
1 - 1
Panetolikos
F
T
AE Larissa
1 - 3
Panathinaikos
F
T
Atromitos
1 - 0
Lamia
F
T
Olympiacos
2 - 1
Asteras Tripolis
F
T
Thyella Kamari
1 - 0
AE Sparti
F
T
Kitheron Kapareliou
1 - 3
PAS Irodotos
F
T
AO Kardias
1 - 5
Apollon Pontou
F
T
AO Tilikratis Lefkada
0 - 5
Aittitos Spaton
F
T
AS Korinthos 2006
0 - 2
Panachaiki
F
T
Ae Ermionidas
3 - 7
Kissamikos FC
F
T
Anagennisi Giannitsa
2 - 3
Trikala
A
E
T
Apollon Paralimniou
540 - 0
Aiginiakos FC
F
T
Episkopi Rethymno
0 - 1
AOK Kerkyra
F
T
Ermis Amyntaio
0 - 3
Ergotelis
A
E
T
Ethnikos Piraeus
9101 - 1
Iraklis
F
T
OF Ierapetra
1 - 0
AE Karaiskakis
F
T
Thesprotos FC
2 - 3
Apollon Larissa
A
E
T
Aris Avatou
541 - 1
Platanias
F
T
Niki Volou
1 - 0
Doxa Dramas
F
T
Istanbul Basaksehir
4 - 0
Antalyaspor
F
T
Sivasspor
2 - 2
Erzurum BB
F
T
Konyaspor
0 - 1
Fenerbahce
F
T
Rizespor
1 - 1
Bursaspor
F
T
Boluspor
0 - 0
Altay
F
T
Karabukspor
0 - 4
Osmanlispor FK
F
T
Denizlispor
4 - 1
Eskisehirspor
F
T
Gazisehir Gaziantep FK
1 - 0
Altinordu
F
T
Derry City
3 - 1
Cobh Ramblers
F
T
Cardiff Met University
0 - 1
Llandudno FC
F
T
Omonia Nicosia
1 - 0
Enosis Paralimni
F
T
Ermis Aradippou
0 - 1
APOEL Nicosia
F
T
Grindavik
0 - 1
Fjoelnir
F
T
KR Reykjavik
3 - 1
Keflavik
F
T
Vikingur Reykjavik
1 - 1
FH Hafnarfjordur
F
T
Valur
5 - 1
IBV Vestmannaeyjar

Iceland – Cup

Saturday, 15 September 2018
A
E
T
Stjarnan
410 - 0
Breidablik
F
T
AS Jeunesse Esch
1 - 1
FC Victoria Rosport
F
T
FC Etzella Ettelbruck
0 - 1
US Hostert
F
T
Racing FC Union Luxembourg
2 - 1
CS Fola Esch
F
T
US Rumelange
1 - 3
RM Hamm Benfica
F
T
Una Strassen
0 - 2
F91 Dudelange
F
T
Union Titus Petange
1 - 0
US Mondorf les Bains
F
T
Dukla Praha
2 - 0
Slovan Liberec
F
T
Jablonec
0 - 3
Mlada Boleslav
F
T
Teplice
2 - 1
Karvina
F
T
Slovacko
1 - 3
Slavia Prague
F
T
Zizkov
4 - 4
Pardubice
F
T
FC Zbrojovka Brno
4 - 1
FK MAS Taborsko
F
T
FC Vlasim
2 - 2
Znojmo
F
T
SK Dynamo Ceske Budejovice
3 - 0
Vitkovice
F
T
FC Orenburg
1 - 2
Zenit St. Petersburg
F
T
Anzhi Makhachkala
0 - 4
FC Krasnodar
F
T
Spartak Moscow
1 - 2
FK Akhmat
F
T
Chertanovo Moscow 2
1 - 2
Pskov 747
F
T
FC Rotor Volgograd II
1 - 3
Zorky Krasnogorsk
F
T
Kvant Obninsk
1 - 1
FC Ryazan
F
T
Ural II
2 - 4
Neftekhimik
F
T
Zvezda Perm
2 - 1
FC Ufa II
F
T
KamAZ
2 - 0
Zenit Izhevsk
F
T
Syzran-2003
3 - 1
NoSta
F
T
Dinamo Barnaul
0 - 2
Sakhalin
F
T
Irtysh
3 - 0
Sibir Novosibirsk II
F
T
Angusht Nazran
0 - 1
Urozhay
F
T
Dinamo Stavropol
2 - 2
Legion Dinamo
F
T
SKA Rostov
0 - 1
Spartak Nalchik
F
T
Chernomorets Novorossiysk
0 - 1
FC Volgar
F
T
Mashuk-KMV
2 - 1
Spartak Vladikavkaz
F
T
Druzhba
2 - 1
Akademia Rostov
F
T
Olimpik Donetsk
1 - 3
Mariupol
F
T
Zorya
1 - 1
Dynamo Kyiv
F
T
Chornomorets Odesa
0 - 1
FC Lviv
F
T
Pogon Szczecin
1 - 1
Korona Kielce
F
T
Legia Warszawa
1 - 0
Lech Poznan
F
T
Rakow Czestochowa
1 - 1
Stal Mielec
F
T
Gryf Wejherowo
0 - 1
SKRA Czestochowa
F
T
Slaven
2 - 5
NK Lokomotiva
F
T
Rijeka
1 - 1
Osijek
F
T
FK Spartak Subotica
0 - 1
Napredak
F
T
Vozdovac
1 - 3
Cukaricki
F
T
Mura
0 - 2
Olimpija Ljubljana
F
T
Domzale
1 - 2
ND Triglav
F
T
FC Voluntari
2 - 3
CSM Politehnica Iasi
F
T
CFR Cluj
1 - 1
FC FCSB
F
T
Slavia Sofia
0 - 0
Botev Plovdiv
F
T
Lokomotiv Plovdiv
1 - 0
Levski Sofia
F
T
Smolevichy
1 - 2
FK Slutsk
F
T
Neman Grodno
6 - 0
Isloch
F
T
Dinamo Brest
2 - 0
Torpedo Zhodino
F
T
Dainava Alytus
0 - 4
Stumbras Kaunas
F
T
Tulevik Viljandi
0 - 4
FCI Levadia
A
A
W
FC Sheriff
3 - 0
Zimbru
F
T
FC Milsami Orhei
0 - 1
Speranta
F
T
GOSK Gabela
1 - 3
FK Mladost Doboj Kakanj
F
T
Zeljeznicar
1 - 0
Radnik Bijeljina
F
T
FC Academy Pandev
3 - 0
FK Sileks
F
T
FK Vardar Skopje
2 - 1
Shkupi
F
T
KF Shkendija
6 - 2
Rabotnicki
F
T
Makedonija GjP
0 - 0
Belasica
F
T
Pobeda
1 - 0
Renova
F
T
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
1 - 0
Maccabi Netanya
F
T
Bnei Yehuda Tel Aviv
1 - 1
Maccabi Haifa
Saturday, 15 September 2018
F
T
Belgrano
0 - 0
Newells Old Boys
Sunday, 16 September 2018
F
T
Argentinos Juniors
0 - 1
Boca Juniors
F
T
Patronato de Parana
0 - 2
Gimnasia LP
F
T
Velez Sarsfield
1 - 0
San Martin de Tucuman
F
T
Union
2 - 1
Talleres
F
T
Lanus
0 - 1
Racing Club
Saturday, 15 September 2018
F
T
Agropecuario
1 - 1
Temperley
Sunday, 16 September 2018
F
T
Arsenal Sarandi
1 - 2
Instituto
F
T
Los Andes
0 - 1
Sarmiento
F
T
Guillermo Brown
0 - 1
Nueva Chicago
F
T
Olimpo
2 - 1
Ferro Carril Oeste
F
T
CA Defensores de Belgrano
1 - 0
Santamarina
F
T
Atletico Rafaela
3 - 1
Brown de Adrogue
Saturday, 15 September 2018
F
T
Atlanta
1 - 1
Flandria
Sunday, 16 September 2018
F
T
Deportivo Riestra
4 - 1
CA San Miguel
F
T
CA Defensores Unidos
1 - 2
CA Fenix
F
T
Colegiales
2 - 2
San Telmo
F
T
Justo Jose de Urquiza
1 - 2
All Boys
F
T
Tristan Suarez
2 - 0
CD UAI Urquiza
F
T
Altos Hornos Zapla
0 - 0
Sarmiento de Resistencia
F
T
Vasco da Gama
1 - 1
Flamengo
F
T
Botafogo RJ
1 - 0
America MG
F
T
Atletico PR
3 - 1
Fluminense
F
T
Bahia
1 - 1
Palmeiras
F
T
Cruzeiro
0 - 0
Atletico MG
F
T
Santos FC
0 - 0
Sao Paulo
F
T
Goias
2 - 1
Atletico GO
F
T
Oeste FC
0 - 0
Ponte Preta
F
T
Nacional Potosi
0 - 0
Blooming
F
T
Aurora
1 - 0
Guabira
F
T
Universitario
0 - 2
Jorge Wilstermann
Saturday, 15 September 2018
F
T
CD Jaguares
1 - 2
Millonarios
Sunday, 16 September 2018
F
T
America de Cali
3 - 1
Deportivo Pasto
F
T
Santa Fe
2 - 0
Chico FC
F
T
Tolima
3 - 0
Independiente Medellin
F
T
La Equidad
0 - 2
Rionegro Aguilas
F
T
Barcelona SC
2 - 2
Delfin
F
T
Deportivo Cuenca
0 - 0
Guayaquil City
F
T
Emelec
3 - 1
El Nacional
Saturday, 15 September 2018
F
T
Sol de America
2 - 1
Olimpia
Sunday, 16 September 2018
F
T
Guarani
1 - 0
Deportivo Santani
F
T
3 de Febrero
1 - 3
Nacional
Saturday, 15 September 2018
F
T
CD UT Cajamarca
0 - 0
Ayacucho FC
Sunday, 16 September 2018
F
T
FBC Melgar
3 - 2
Sport Huancayo
F
T
Academia Cantolao
2 - 0
Universitario de Deportes
F
T
Comerciantes Unidos
1 - 2
Binacional
Saturday, 15 September 2018
F
T
Nacional
1 - 3
Montevideo Wanderers
Sunday, 16 September 2018
F
T
Atenas
0 - 1
Cerro
F
T
Club Atletico Progreso
2 - 2
River Plate
F
T
Danubio
0 - 2
Club Atletico Penarol
F
T
Fenix
0 - 0
Liverpool FC
A
A
W
Rampla Juniors
0 - 0
El Tanque Sisley
F
T
Defensor Sporting
2 - 1
Racing
Saturday, 15 September 2018
F
T
Deportivo Anzoategui
2 - 1
Academia Puerto Cabello
F
T
Portuguesa FC
1 - 2
Caracas
Sunday, 16 September 2018
F
T
Monagas SC
3 - 0
Carabobo FC
F
T
Deportivo La Guaira
2 - 1
Atletico Venezuela
F
T
Deportivo Tachira
1 - 1
Zamora FC
F
T
Metropolitanos FC
0 - 2
Aragua FC
F
T
Trujillanos FC
1 - 1
Estudiantes Merida
F
T
Zulia
0 - 1
Mineros De Guayana
F
T
Queretaro FC
0 - 1
Puebla
F
T
CF America
2 - 1
Monarcas Morelia
F
T
Pachuca
1 - 1
Tigres
F
T
Necaxa
2 - 0
Cruz Azul
F
T
Monterrey
2 - 4
CD Guadalajara
F
T
Pumas
4 - 2
Lobos de la BUAP
F
T
Santos
3 - 0
Leon
F
T
Philadelphia Union
1 - 4
Montreal Impact
F
T
Toronto FC
5 - 3
LA Galaxy
F
T
FC Dallas
0 - 0
Columbus Crew
F
T
Houston Dynamo
4 - 1
Portland Timbers
F
T
Real Salt Lake
1 - 1
Minnesota United
F
T
Vancouver Whitecaps
1 - 2
Seattle Sounders FC
F
T
Los Angeles FC
1 - 1
New England Rev.
F
T
San Jose Earthquakes
1 - 5
Sporting Kansas City
F
T
DC United
3 - 3
New York Red Bulls
F
T
Chicago Fire
4 - 0
Orlando City
Saturday, 15 September 2018
F
T
Swope Park Rangers
3 - 4
Saint Louis FC
Sunday, 16 September 2018
F
T
Pittsburgh Riverhounds
2 - 2
Louisville City FC
F
T
Richmond Kickers
0 - 2
Ottawa Fury
F
T
Tampa Bay Rowdies
1 - 0
Atlanta United II
F
T
Colorado Springs Switchbacks FC
1 - 1
Rio Grande Valley FC
F
T
Tulsa Roughnecks FC
2 - 1
San Antonio FC
F
T
Reno 1868 FC
1 - 0
LA Galaxy II
F
T
Seattle Sounders FC II
0 - 1
Phoenix Rising FC
F
T
FC Cincinnati
4 - 3
Toronto FC II
F
T
Deportiva San Carlos
2 - 0
Universidad de Costa Rica
F
T
C.S. Cartagines
3 - 0
Municipal Perez Zeledon
F
T
Grecia
1 - 1
Santos de Guapiles
F
T
Deportiva Carmelita
2 - 2
Deportivo Saprissa
Saturday, 15 September 2018
F
T
CD Aguila
3 - 1
Pasaquina
F
T
Jocoro FC
3 - 4
Municipal Limeno
Sunday, 16 September 2018
F
T
Firpo
1 - 1
Santa Tecla FC
F
T
Isidro Metapan
1 - 1
CD Sonsonate
F
T
CD Audaz
0 - 1
CD FAS
F
T
Alianza FC
3 - 0
CD Chalatenango
F
T
Coban Imperial
0 - 0
Sanarate
F
T
CSD Municipal
3 - 4
Deportivo Malacateco
F
T
Antigua Guatemala
2 - 2
Deportivo Chiantla
F
T
Guastatoya
2 - 0
Comunicaciones FC
F
T
CD Vida
0 - 1
CD Marathon
F
T
Montego Bay United FC
0 - 2
Tivoli Gardens
F
T
Portmore United
1 - 2
Mount Pleasant
F
T
Reno FC
0 - 2
Cavalier SC
F
T
Yokohama F.Marinos
1 - 2
Urawa Red Diamonds
F
T
Yokohama FC
1 - 2
Mito Hollyhock
F
T
Tokyo Verdy
2 - 2
Roasso Kumamoto
F
T
JEF United Chiba
3 - 3
Avispa Fukuoka
F
T
Beijing Renhe
0 - 2
Hebei CFFC
F
T
Shandong Luneng
2 - 1
Guangzhou R&F F.C.
F
T
Jeonnam Dragons
3 - 3
Gyeongnam FC
F
T
FC Seoul
0 - 2
Daegu FC
F
T
Gangwon FC
2 - 3
Sangju Sangmu
F
T
Suwon City
1 - 2
Ansan Greeners
F
T
Busan I'Park
1 - 1
Bucheon FC 1995
F
T
Chonburi
2 - 4
Bangkok United
F
T
Ratchaburi FC
2 - 1
Chainat FC
F
T
Muang Thong United
0 - 3
Buriram United
F
T
Siam Navy FC
1 - 1
Prachuap FC
F
T
FLC Thanh Hoa
2 - 2
Nam Dinh
F
T
Ho Chi Minh City FC
5 - 3
Hoang Anh Gia Lai
F
T
Sabah FK
1 - 0
FK Qabala
F
T
FK Neftchi
2 - 0
Keshla
F
T
Dinamo Tbilisi
2 - 1
Saburtalo
F
T
FC Rustavi
0 - 0
Kolkheti-1913 Poti
F
T
Torpedo Kutaisi
1 - 0
Chikhura
F
T
Perseru Serui
1 - 1
PSMS
F
T
Persela Lamongan
2 - 0
Bhayangkara FC
F
T
Sriwijaya FC
3 - 3
Persebaya Surabaya
F
T
Irtysh Pavlodar
0 - 1
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
F
T
Shakhter Karagandy
2 - 1
Atyrau
F
T
Tobol Kostanay
2 - 2
Zhetysu Taldykorgan
F
T
FC Astana
0 - 0
Kaisar Kyzylorda
F
T
Kairat Almaty
0 - 1
Akzhaiyk Uralsk
F
T
Ordabasy Shymkent
0 - 0
Aktobe
F
T
CARA
1 - 2
Raja Casablanca
F
T
Rayon Sport
0 - 0
Enyimba
F
T
AS Vita Club
3 - 1
RSB Berkane
F
T
Al Masry
1 - 0
USM Alger
F
T
MC Alger
0 - 5
JS Kabylie
F
T
Ulinzi Stars
1 - 0
Wazito FC
F
T
Kakamega Homeboyz
3 - 2
Nzoia Sugar FC
F
T
Thika United
1 - 0
Gor Mahia
F
T
Vihiga United
1 - 1
SoNy Sugar
F
T
Zoo FC
1 - 1
Bandari
F
T
MCO Oujda
1 - 1
Ittihad Tanger
F
T
Rapide Club Oued Zem
1 - 0
KACM
F
T
AmaZulu FC
3 - 3
Mamelodi Sundowns FC
F
T
Black Leopards
0 - 1
Bloemfontein Celtic
F
T
Highlands Park
2 - 1
Lamontville Golden Arrows
F
T
Etoile Metlaoui
0 - 2
CS Sfaxien
F
T
US Monastir
1 - 1
JS Kairouanaise
F
T
US Tataouine
2 - 1
AS Gabes
C
a
n
c
Akwa United
v
Lobi Stars
C
a
n
c
Enugu Rangers
v
Plateau United
C
a
n
c
Enyimba
v
Kano Pillars
C
a
n
c
Go Round
v
El Kanemi Warriors
C
a
n
c
Ifeanyi Ubah United
v
Katsina United
C
a
n
c
Kwara United
v
Nasarawa United
C
a
n
c
MFM FC
v
Sunshine Stars
C
a
n
c
Niger Tornadoes
v
Rivers United FC
C
a
n
c
Wikki Tourist
v
Heartland Owerri
C
a
n
c
Yobe Desert Stars
v
Abia Warriors