Live Football : 24 March 2018

Live football scores


 

03:38 (GMT+2)

26 April 2018

F
T
Bradford City
1 - 0
Gillingham
F
T
Bury
0 - 2
Wigan Athletic
F
T
Charlton Athletic
2 - 0
Plymouth Argyle
F
T
Fleetwood Town
2 - 0
Northampton Town
F
T
Milton Keynes Dons
0 - 0
Blackpool
F
T
Peterborough United
1 - 1
Bristol Rovers
F
T
Scunthorpe United
1 - 1
Rochdale
F
T
Shrewsbury Town
1 - 0
AFC Wimbledon
F
T
Southend United
2 - 0
Rotherham United
F
T
Carlisle United
1 - 1
Cambridge United
F
T
Coventry City
4 - 0
Grimsby Town
F
T
Crawley Town
3 - 5
Cheltenham Town
F
T
Exeter City
3 - 1
Swindon Town
F
T
Forest Green Rovers
2 - 0
Mansfield Town
F
T
Morecambe
0 - 0
Lincoln City
F
T
Newport County
1 - 2
Crewe Alexandra
F
T
Stevenage
0 - 1
Colchester United
F
T
Wycombe Wanderers
0 - 0
Port Vale
F
T
Luton Town
2 - 0
Barnet
F
T
Tranmere Rovers
3 - 1
Eastleigh
F
T
Aldershot Town
2 - 0
Boreham Wood
F
T
Barrow
0 - 0
Dover
F
T
Dagenham & Redbridge
2 - 0
AFC Fylde
F
T
Ebbsfleet United
1 - 1
Maidenhead United
F
T
FC Halifax Town
0 - 0
Solihull Moors
F
T
Leyton Orient
3 - 0
Woking
F
T
Sutton United
3 - 2
Chester FC
F
T
Wrexham
1 - 0
Maidstone
F
T
Chorley
0 - 1
Boston United
F
T
Curzon
1 - 0
Tamworth
F
T
FC United of Manchester
4 - 0
Bradford PA
F
T
Harrogate
2 - 0
Gainsborough
F
T
Kidderminster Harriers
4 - 4
Salford City
F
T
North Ferriby United
1 - 0
Blyth Spartans
F
T
Southport
1 - 3
Alfreton Town
F
T
Stockport County
4 - 0
Leamington
F
T
Telford
0 - 0
Darlington
F
T
Bath City
1 - 2
Havant and Waterlooville
F
T
East Thurrock United
0 - 2
Chippenham Town
F
T
Eastbourne Borough
1 - 3
Truro City
F
T
Hampton & Richmond
1 - 1
Braintree Town
F
T
Hemel Hempstead
3 - 1
Gloucester City
F
T
Hungerford Town
1 - 4
Welling United
F
T
Oxford City
0 - 2
Dartford
F
T
St.Albans
2 - 1
Poole Town FC
F
T
Weston Super Mare
1 - 0
Bognor Regis Town
F
T
Whitehawk
2 - 0
Concord Rangers
F
T
Spezia
1 - 1
Ascoli Picchio FC 1898
F
T
Bari
3 - 0
Brescia
F
T
Cuneo
0 - 2
Pontedera
F
T
Olbia
1 - 3
Alessandria
F
T
Arezzo
0 - 0
US Gavorrano
F
T
Prato
0 - 1
Lucchese
F
T
Monza
2 - 0
Pro Piacenza
F
T
Piacenza
1 - 1
Giana Erminio
F
T
Pisa
0 - 2
Carrarese
F
T
Robur Siena
2 - 0
Pistoiese
F
T
Viterbese
1 - 3
Livorno
F
T
Albacete
0 - 0
Leonesa
F
T
Lugo
0 - 0
Valladolid
F
T
Cordoba
1 - 1
Real Oviedo
F
T
Reus
1 - 0
Almeria
F
T
Sporting Gijon
1 - 0
Rayo Vallecano
F
T
Fuenlabrada
0 - 2
Toledo
F
T
RC Deportivo Fabril
1 - 0
Pontevedra
F
T
CF Talavera de la Reina
1 - 0
Guijuelo
F
T
Real Madrid Castilla
0 - 1
Celta Vigo B
F
T
Osasuna B
2 - 4
SD Gernika
F
T
SD Amorebieta
4 - 1
Pena Sport
F
T
Tudelano
0 - 1
Arenas Getxo
F
T
Logrones
2 - 0
Real Union
F
T
Atletico Baleares
0 - 0
Pena Dep. Santa Eulalia
F
T
Ontinyent
0 - 5
Deportivo Aragon
F
T
Atletico Saguntino
0 - 1
CF Peralada
F
T
Villarreal B
1 - 0
Lleida Esportiu
F
T
Betis Deportivo Balompie
2 - 2
San Fernando CD
F
T
Ecija
0 - 0
Merida
F
T
Lorca Deportiva
0 - 0
Marbella FC
F
T
CD El Ejido 2012
3 - 0
UCAM Murcia
F
T
Cartagena
3 - 0
Futbol Club Jumilla
F
T
Meppen
1 - 3
Wehen
F
T
RW Erfurt
2 - 1
Fortuna Koeln
F
T
Sonnenhof Grossaspach
0 - 3
Hallescher FC
F
T
Sportfreunde Lotte
3 - 1
Chemnitzer FC
F
T
Hansa Rostock
0 - 0
Carl Zeiss Jena
F
T
Preussen Muenster
2 - 0
Unterhaching
F
T
Wuerzburger Kickers
0 - 0
Karlsruher SC
F
T
1860 Rosenheim
0 - 0
FC Unterfoehring
F
T
FV Illertissen
1 - 2
Ingolstadt II
F
T
Nuernberg II
1 - 2
SV Seligenporten
F
T
SV Schalding-Heining
3 - 2
Greuther Fuerth II
F
T
SpVgg Bayreuth
4 - 1
Augsburg II
F
T
Wolfsburg II
2 - 0
FC Hansa Lueneburg
F
T
Luebeck
0 - 2
Hamburger SV II
F
T
Eutin 08
3 - 2
TSV Havelse
F
T
SV Drochtersen/Assel
0 - 1
Oldenburg
F
T
Eintracht Norderstedt
1 - 1
SC Weiche Flensburg
F
T
SSV Jeddeloh
2 - 3
BSV Rehden
F
T
Hessen Kassel
3 - 2
SV Roechling
F
T
Saarbruecken
0 - 1
Koblenz
F
T
TSV Schott Mainz
0 - 4
FSV Frankfurt
F
T
TSV Steinbach
0 - 1
Stuttgarter Kickers
F
T
Ulm
1 - 1
Freiburg II
F
T
Bonner SC
1 - 1
SC Verl
F
T
Borussia Dortmund II
2 - 1
Oberhausen
F
T
FC Koeln II
4 - 1
SV Roedinghausen
F
T
FC Wegberg-Beeck
1 - 0
Westfalia Rhynern
F
T
RW Essen
2 - 1
Borussia Moenchengladbach II
F
T
SC Wiedenbrueck
1 - 1
Wattenscheid
F
T
Wuppertal
2 - 2
Alemannia Aachen
F
T
Concarneau
0 - 1
Red Star
F
T
Telstar
0 - 0
RKC Waalwijk
F
T
Dundee United
1 - 1
Dunfermline Athletic
F
T
Greenock Morton
2 - 0
Brechin City
F
T
Queen of South
3 - 3
Livingston
F
T
Airdrieonians
1 - 2
Raith Rovers
F
T
Albion Rovers
1 - 3
Alloa Athletic
F
T
Arbroath
2 - 3
Stranraer
F
T
Ayr United
4 - 0
Queen's Park
F
T
Forfar Athletic
2 - 0
East Fife
F
T
Berwick Rangers
1 - 1
Edinburgh City
F
T
Clyde
3 - 0
Montrose
F
T
Peterhead
1 - 0
Annan Athletic
F
T
Stenhousemuir
0 - 2
Elgin City
F
T
Stirling Albion
2 - 2
Cowdenbeath
F
T
Dumbarton
0 - 1
Inverness CT
F
T
Curacao
1 - 1
Bolivia
F
T
Peru
2 - 0
Croatia
F
T
Mexico
3 - 0
Iceland
F
T
Tahiti
4 - 3
New Caledonia
F
T
Angola
2 - 2
Zimbabwe
F
T
Uganda
3 - 1
Sao Tome and Principe
F
T
Armenia
0 - 0
Estonia
F
T
Botswana
1 - 0
Lesotho
F
T
N.Ireland
2 - 1
South Korea
F
T
Canada
1 - 0
New Zealand
F
T
Georgia
4 - 0
Lithuania
F
T
Zambia
0 - 2
South Africa
F
T
Qatar
2 - 2
Syria
F
T
Kenya
2 - 2
Comoros
F
T
Mauritania
2 - 0
Guinea
F
T
Sweden
1 - 2
Chile
F
T
Israel
1 - 2
Romania
F
T
Togo
2 - 2
Ivory Coast
F
T
Kosovo
1 - 0
Madagascar
F
T
Gefle
2 - 2
Sirius
F
T
IFK Gothenburg
1 - 0
Oergryte FF
F
T
Alanyaspor
2 - 2
Tosno
F
T
Oerebro
0 - 0
AFC Eskilstuna
F
T
Kristiansund BK
1 - 0
Levanger
F
T
Sassuolo
3 - 0
Bassano Virtus
F
T
AEZ Zakakiou
1 - 4
Ural
F
T
Brommapojkarna
0 - 1
Djurgaarden
F
T
Elfsborg
3 - 0
Halmstads BK
F
T
Haecken
4 - 1
Falkenbergs FF
F
T
Start
3 - 1
Viking
F
T
Sturm Graz
1 - 2
Maribor
F
T
England U21
2 - 1
Romania U21
F
T
Germany U19
2 - 5
Norway U19
F
T
Netherlands U19
0 - 2
Scotland U19
F
T
England U19
3 - 0
Latvia U19
F
T
FYR Macedonia U19
3 - 4
Hungary U19
F
T
Czech Republic U19
2 - 3
Greece U19
F
T
Italy U19
4 - 3
Poland U19
F
T
Ukraine U19
2 - 1
Serbia U19
F
T
Romania U19
2 - 1
Sweden U19
F
T
Ireland U19
3 - 0
Kosovo U19
F
T
Portugal U19
1 - 0
Slovakia U19
F
T
France U19
2 - 0
Bulgaria U19
F
T
Spain U19
3 - 0
Belgium U19
F
T
Austria U19
3 - 0
Bosnia and Herzegovina U19
F
T
Denmark U19
1 - 1
Turkey U19
A
A
W
Serbia U17
3 - 0
Ukraine U17
F
T
Spain U17
2 - 0
Czech Republic U17
F
T
Ireland U17
2 - 0
Georgia U17
F
T
Poland U17
3 - 0
FYR Macedonia U17
F
T
France U17
1 - 2
Denmark U17
F
T
Austria U17
1 - 3
Bosnia and Herzegovina U17
F
T
Scotland U17
1 - 2
Norway U17
F
T
Germany U17
3 - 0
Greece U17
F
T
Hvidovre
4 - 1
Kolding IF
F
T
Marienlyst
3 - 2
Frem
F
T
Jammerbugt FC
2 - 2
Middelfart G og BK
F
T
Skovshoved
3 - 1
FC Sydvest 05
F
T
Greve
0 - 1
Aarhus Fremad
F
T
IF Lyseng
0 - 2
HIK
F
T
Naesby
2 - 2
B 93
F
T
AB
1 - 0
Dalum
F
T
Odder IGF
1 - 0
Broenshoej
F
T
VSK Aarhus
2 - 2
Hilleroed
F
T
Wohlen
0 - 2
Servette
F
T
Aiginiakos FC
1 - 2
Apollon Larissa
F
T
Anagennisi Karditsas
1 - 0
AE Karaiskakis
F
T
Apollon Pontou
1 - 1
Trikala
F
T
Kissamikos FC
2 - 3
Aris Thessaloniki FC
F
T
Panegialios
0 - 0
Kallithea
F
T
OFI Crete
4 - 2
Ergotelis
F
T
Sligo Rovers
0 - 2
Dundalk
F
T
Longford Town
5 - 1
Athlone Town
F
T
Aberystwyth
0 - 2
Barry Town
F
T
Newtown
3 - 2
Llandudno FC
F
T
Prestatyn Town FC
0 - 1
Carmarthen
F
T
Pardubice
0 - 1
Hradec Kralove
F
T
FK MAS Taborsko
5 - 1
Sokolov
F
T
Opava
2 - 0
Usti nad Labem
F
T
Luch Energiya Vladivostok
1 - 1
Spartak Moscow II
F
T
FC Rotor Volgograd
1 - 0
FC Yenisey Krasnoyarsk
F
T
Tom Tomsk
1 - 1
Sibir Novosibirsk
F
T
Krylya Sovetov Samara
0 - 0
FC Orenburg
F
T
Olimpiec Nizhny
1 - 1
FC Tambov
F
T
Avangard Kursk
1 - 2
Shinnik Yaroslavl
F
T
FC Volgar
0 - 0
Dinamo St Petersburg
F
T
Khimki
1 - 0
Tyumen
F
T
Fakel
0 - 1
Zenit St. Petersburg II
F
T
Kuban Krasnodar
0 - 1
Baltika
F
T
Anzhi Makhachkala II
1 - 3
Dinamo Stavropol
F
T
Druzhba
1 - 0
Biolog Novokubansk
F
T
FC Krasnodar II
0 - 0
Legion Dynamo
F
T
Spartak Nalchik
3 - 1
Angusht Nazran
F
T
Afips Afipsky
8 - 1
Kuban Krasnodar II
F
T
Chernomorets Novorossiysk
1 - 2
Armavir FC
C
a
n
c
FC Rotor Volgograd II
v
Akademia Rostov
F
T
Mashuk-KMV
2 - 2
Chayka
F
T
Garbarnia
1 - 3
ROW Rybnik 1964
F
T
Warta Poznan
0 - 1
Gryf Wejherowo
F
T
Gwardia Koszalin
1 - 5
Olimpia Elblag
F
T
Rozwoj Katowice
1 - 0
GKS Belchatow
F
T
Wisla Pulawy
1 - 2
MKS Kluczbork
F
T
Inter Zapresic
1 - 0
NK Istra 1961
F
T
Villa Dalmine
0 - 1
Independiente Rivadavia
F
T
Los Andes
2 - 0
Brown de Adrogue
F
T
Sarmiento
1 - 0
Aldosivi
F
T
Almirante Brown
2 - 0
CA Talleres Remedios de Escalada
F
T
CA San Miguel
1 - 2
Barracas Central
F
T
Comunicaciones
3 - 1
CD UAI Urquiza
F
T
Union Aconquija
2 - 2
Deportivo Maipu
F
T
CD Libertad
2 - 2
Douglas Haig
F
T
Deportivo San Jorge Tucuman
0 - 0
Guarani Antonio Franco
F
T
Ferroviaria
3 - 1
Red Bull Brasil
F
T
Ituano FC
0 - 2
Mirassol
F
T
Sao Bento
3 - 1
Ponte Preta
F
T
Santos FC
0 - 1
Palmeiras
F
T
Deportivo Cali
2 - 1
Leones
F
T
Rionegro Aguilas
2 - 1
La Equidad
F
T
Chico FC
3 - 1
Santa Fe
F
T
3 de Febrero
2 - 2
General Diaz
F
T
Deportivo Santani
2 - 0
Guarani
F
T
Danubio
0 - 0
Boston River
F
T
Defensor Sporting
2 - 1
Cerro
F
T
Fenix
1 - 1
Montevideo Wanderers
A
A
W
Club Atletico Torque
0 - 0
El Tanque Sisley
F
T
Atenas
0 - 2
Club Atletico Penarol
F
T
Zamora FC
0 - 0
Academia Puerto Cabello
F
T
New England Rev.
2 - 2
New York City FC
F
T
FC Dallas
1 - 1
Portland Timbers
F
T
Columbus Crew
3 - 1
DC United
F
T
Richmond Kickers
0 - 1
Indy Eleven
F
T
Nashville SC
0 - 0
Pittsburgh Riverhounds
F
T
North Carolina Courage
1 - 0
Portland Thorns
F
T
Guadalupe FC
2 - 0
Deportiva Carmelita
F
T
CSD Municipal
0 - 1
Siquinala
F
T
Antigua Guatemala
4 - 3
Deportivo Malacateco

China – Cup

F
T
Anhui Hefei Guiguan
1 - 0
Nanjing Shaye
F
T
Hunan Xiangtao
2 - 1
Shenzhen Ledman
F
T
Nantong Zhiyun FC
4 - 0
Fujian Tianxin
F
T
Wuhan Chufeng Heli
1 - 0
Zhenjiang Huasa
F
T
Suzhou Dongwu
3 - 0
Shenyang Dongjin Energy Water
F
T
Baoding Yingli Yitong
10 - 1
Yunnan Feihu
F
T
Hainan Boying
2 - 0
Jiangxi Liansheng
C
a
n
c
Nantong Zhiyun FC
v
Shanghai Juju
C
a
n
c
Shenyang Urban FC
v
Chengdu Qianbao FC
F
T
Seoul E-Land FC
0 - 0
Gwangju FC
F
T
Suwon City
0 - 1
Bucheon FC 1995
F
T
Asan Mugunghwa
1 - 1
FC Anyang
F
T
Persipura Jayapura
2 - 1
Persela Lamongan
F
T
Arema
2 - 2
Mitra Kukar
F
T
Bali United Pusam
1 - 0
PSMS
F
T
Central Coast Mariners
1 - 2
Sydney FC
F
T
Melbourne City FC
3 - 0
Western Sydney Wanderers FC
F
T
MAT Tetouan
1 - 0
FAR Rabat
F
T
Difaa El Jadida
3 - 1
Chabab Rif Al Hoceima
F
T
FUS Rabat
0 - 0
OCK Khouribga
F
T
Estonia U19
2 - 3
Lithuania U19