Live Football : 13 March 2018

Live football scores


 

09:36 (GMT+2)

18 June 2018

F
T
Manchester United
1 - 2
Sevilla
F
T
Roma
1 - 0
Shakhtar Donetsk
F
T
Aston Villa
1 - 3
Queens Park Rangers
F
T
Barnsley
1 - 1
Norwich City
F
T
Brentford
1 - 3
Cardiff City
F
T
Ipswich Town
0 - 3
Hull City
F
T
Sheffield United
2 - 0
Burton Albion
F
T
Wolverhampton Wanderers
3 - 0
Reading
F
T
Blackpool
1 - 0
Charlton Athletic
F
T
Bury
0 - 1
Peterborough United
F
T
Milton Keynes Dons
3 - 2
Rotherham United
F
T
Rochdale
0 - 0
Southend United
F
T
Coventry City
2 - 2
Luton Town
F
T
Exeter City
0 - 0
Yeovil Town
F
T
Barnet
1 - 1
Port Vale
F
T
Boreham Wood
1 - 1
Maidenhead United
F
T
FC Halifax Town
2 - 1
Dagenham & Redbridge
F
T
Gateshead FC
2 - 2
Solihull Moors
F
T
Leyton Orient
0 - 1
Torquay United
F
T
Gainsborough
1 - 2
Brackley Town
F
T
Kidderminster Harriers
2 - 1
York City
F
T
Southport
3 - 0
Telford
F
T
Tamworth
0 - 0
Darlington
F
T
Bath City
0 - 1
Eastbourne Borough
F
T
Havant and Waterlooville
1 - 0
Wealdstone
F
T
Bari
1 - 1
Spezia
F
T
Pescara
0 - 1
Carpi
F
T
SV Seligenporten
0 - 4
TSV Buchbach
F
T
Ingolstadt II
0 - 1
1860 Rosenheim
F
T
Greuther Fuerth II
1 - 1
SpVgg Bayreuth
F
T
Eintracht Stadtallendorf
1 - 0
Mainz 05 II
F
T
TSV Steinbach
0 - 2
Hoffenheim II
F
T
Borussia Dortmund II
1 - 3
FC Koeln II
F
T
RW Essen
2 - 2
KFC Uerdingen
F
T
Sochaux
0 - 4
Auxerre
A
E
T
Kilmarnock
231 - 1
Aberdeen
F
T
Dumbarton
1 - 0
Brechin City
F
T
Dunfermline Athletic
1 - 0
Inverness CT
F
T
Livingston
1 - 1
Greenock Morton
F
T
Queen of South
1 - 3
Dundee United
F
T
Airdrieonians
2 - 1
Stranraer
F
T
Albion Rovers
1 - 1
Queen's Park
F
T
Alloa Athletic
1 - 2
East Fife
F
T
Forfar Athletic
2 - 1
Raith Rovers
F
T
Berwick Rangers
0 - 1
Stirling Albion
F
T
Clyde
1 - 0
Elgin City
F
T
Edinburgh City
1 - 1
Cowdenbeath
F
T
Montrose
2 - 1
Annan Athletic
F
T
Peterhead
1 - 2
Stenhousemuir
F
T
Iceland U17
0 - 1
Italy U17
F
T
Turkey U17
0 - 2
Netherlands U17

Sweden – Cup

F
T
AIK
2 - 0
Oerebro
F
T
Kissamikos FC
1 - 2
Panachaiki
A
E
T
Wexford FC
780 - 0
Cobh Ramblers
F
T
Ballymena United
1 - 2
Larne
F
T
Coleraine
1 - 0
Glentoran
F
T
Linfield
0 - 1
Cliftonville
F
T
FK Poprad
0 - 2
Ruzomberok
F
T
Spartak Trnava
2 - 0
DAC 1904 Dunajska Streda
F
T
Akademia Rostov
2 - 1
Mashuk-KMV

Croatia – Cup

A
E
T
NK Lokomotiva
241 - 1
Hajduk Split
F
T
Maribor
1 - 2
Domzale
F
T
NK Krsko
1 - 1
Ankaran Hrvatini

Hungary – Cup

F
T
Puskas FC Academy
0 - 1
Diosgyori VTK
F
T
Ujpest
2 - 1
MTK Budapest

Romania – Cup

A
E
T
Botosani
3 - 2
CSMS Iasi
F
T
FK Palanga
1 - 1
Trakai FK
F
T
Paide Linnameeskond
2 - 2
Parnu JK Vaprus
F
T
Talinna Kalev
1 - 2
Trans Narva
F
T
Beitar Tel Aviv Ramla
2 - 2
Hapoel Bnei Lod
F
T
Hapoel Afula
1 - 1
Hapoel Petah Tikva
F
T
Hapoel Kfar Saba
0 - 2
Hapoel Hadera Eran
F
T
Hapoel Tel Aviv
3 - 1
Hapoel Nir Ramat HaSharon
F
T
Ironi Nesher
0 - 1
Hapoel Nazareth Illit
F
T
Maccabi Ahi Nazareth
1 - 0
Hapoel Ramat Gan
F
T
Maccabi Herzliya
2 - 2
Hapoel Rishon LeZion
F
T
Atletico Tucuman
0 - 2
Libertad
Monday, 12 March 2018
F
T
Defensa y Justicia
1 - 1
Belgrano
F
T
Union
3 - 0
Temperley
Tuesday, 13 March 2018
F
T
Newells Old Boys
2 - 0
San Martin San Juan
F
T
Santamarina
1 - 0
Instituto
F
T
Boca Unidos
0 - 1
Aldosivi
F
T
Colegiales
1 - 3
CA Defensores de Belgrano
F
T
Gimnasia Mendoza
2 - 2
Villa Mitre
F
T
Royal Pari
0 - 1
Blooming
F
T
Barranquilla FC
1 - 0
Tigres FC
F
T
Orsomarso
0 - 0
Universitario Popayan
F
T
El Nacional
1 - 2
CSD Macara
F
T
Sol de America
5 - 1
Deportivo Capiata
F
T
Comerciantes Unidos
3 - 0
Alianza Lima
F
T
Ayacucho FC
1 - 1
Universidad San Martin
F
T
Mineros De Guayana
0 - 1
Academia Puerto Cabello
F
T
Tractor Sazi Tabriz
1 - 1
Al-Jazira
F
T
Al Ahli
1 - 1
Al-Garrafa
F
T
Al-Sadd
4 - 0
Nasaf Qarshi
F
T
Al-Wasl
0 - 1
Persepolis
F
T
Melbourne Victory
1 - 0
Kawasaki Frontale
F
T
Ulsan Hyundai
0 - 1
Shanghai SIPG FC
F
T
Kashima Antlers
1 - 1
Sydney FC
F
T
Shanghai Shenhua
0 - 2
Suwon Bluewings
F
T
Al-Jazeera
4 - 0
Al-Suwaiq
F
T
Al-Ansar
1 - 0
Al-Wahda
F
T
Dhofar
1 - 0
Al-Faisaly
F
T
Ahal
5 - 0
FC Alay Osh
F
T
FLC Thanh Hoa
0 - 0
Bali United Pusam
F
T
Global FC
2 - 1
Yangon United
F
T
Chennaiyin FC
3 - 0
FC Goa
F
T
Keshla
1 - 1
FK Qabala
F
T
USM Alger
3 - 2
ES Setif
F
T
El Geish
1 - 0
Misr El-Maqasa
F
T
Mamelodi Sundowns FC
2 - 1
EC Bees