Live Football : 11 March 2018

Live football scores


 

09:37 (GMT+2)

18 June 2018

F
T
Arsenal
3 - 0
Watford
F
T
AFC Bournemouth
1 - 4
Tottenham Hotspur
F
T
Nottingham Forest
0 - 0
Derby County
F
T
Wrexham
2 - 0
Chester FC
F
T
Fiorentina
1 - 0
Benevento
F
T
Bologna
0 - 1
Atalanta
F
T
Cagliari
2 - 2
Lazio
F
T
Crotone
4 - 1
Sampdoria
F
T
Juventus
2 - 0
Udinese
F
T
Sassuolo
1 - 1
SPAL 2013
F
T
Genoa
0 - 1
AC Milan
F
T
Inter
0 - 0
SSC Napoli
F
T
Salernitana
2 - 0
Avellino
F
T
Empoli
2 - 1
Virtus Entella
F
T
AlbinoLeffe
0 - 1
Ravenna
F
T
Sudtirol
0 - 0
Renate
F
T
Mestre
4 - 3
Pordenone Calcio
F
T
Triestina
0 - 0
Vicenza
F
T
Fermana
2 - 2
Reggiana
C
a
n
c
Modena
v
Alma Juventus Fano
F
T
Gubbio
0 - 1
FeralpiSalo
F
T
Teramo
0 - 0
Santarcangelo
F
T
Catanzaro
1 - 2
Trapani
F
T
Juve Stabia
7 - 0
Akragas
F
T
Paganese
3 - 0
Rende
F
T
Racing Fondi
1 - 0
Fidelis Andria
F
T
Reggina
1 - 2
Monopoli
F
T
Bisceglie
0 - 0
Cosenza
F
T
Lecce
0 - 0
Matera
F
T
Sicula Leonzio
0 - 0
Catania
F
T
Siracusa Calcio
0 - 1
Casertana
F
T
Espanyol
2 - 1
Real Sociedad
F
T
Atletico Madrid
3 - 0
Celta Vigo
F
T
Las Palmas
0 - 2
Villarreal
F
T
Athletic Bilbao
2 - 0
Leganes
F
T
Real Zaragoza
3 - 1
Lorca FC
F
T
Barcelona B
2 - 2
Numancia
F
T
Albacete
0 - 0
Osasuna
F
T
Cordoba
1 - 0
Lugo
F
T
Sporting Gijon
4 - 0
Leonesa
F
T
Reus
0 - 0
Huesca
F
T
Valladolid B
3 - 0
CF Talavera de la Reina
F
T
Fuenlabrada
0 - 0
Rapido de Bouzas
F
T
RC Deportivo Fabril
1 - 0
Navalcarnero
F
T
Rayo Majadahonda
4 - 2
Gimnastica Segoviana
F
T
San Sebastian de los Reyes
1 - 0
Celta Vigo B
F
T
Ponferradina
3 - 0
Guijuelo
F
T
Racing de Ferrol
3 - 0
Atletico Madrid B
F
T
Toledo
2 - 3
Cerceda
F
T
CD Lealtad
2 - 2
Arenas Getxo
F
T
Caudal Deportivo
0 - 0
SD Gernika
F
T
CD Vitoria
1 - 1
Pena Sport
F
T
Tudelano
1 - 2
Real Sociedad B
F
T
Barakaldo
2 - 0
Racing Santander
F
T
Burgos CF
1 - 1
Mirandes
F
T
Atletico Baleares
2 - 0
Deportivo Aragon
F
T
Atletico Saguntino
1 - 2
Badalona
F
T
Ebro
1 - 0
Valencia B
F
T
Hercules
1 - 0
SD Formentera
F
T
Llagostera
2 - 1
UE Olot
F
T
Pena Dep. Santa Eulalia
0 - 1
CF Peralada
F
T
Villarreal B
1 - 1
Mallorca
F
T
Alcoyano
1 - 1
Elche
F
T
Ontinyent
0 - 0
Sabadell
F
T
UD Cornella
1 - 0
Lleida Esportiu
F
T
Futbol Club Jumilla
1 - 0
Las Palmas B
F
T
Recreativo Huelva
0 - 2
Melilla
F
T
CD Badajoz
1 - 1
Marbella FC
F
T
Ecija
1 - 1
UCAM Murcia
F
T
Linense
0 - 0
Villanovense
F
T
Real Murcia
2 - 1
San Fernando CD
F
T
VfB Stuttgart
0 - 0
RasenBallsport Leipzig
F
T
Borussia Dortmund
3 - 2
Eintracht Frankfurt
F
T
Duisburg
1 - 2
Fortuna Duesseldorf
F
T
Jahn Regensburg
2 - 1
Sandhausen
F
T
Union Berlin
0 - 0
Erzgebirge Aue
F
T
Magdeburg
6 - 1
Aalen
F
T
RW Erfurt
1 - 3
Karlsruher SC
F
T
Chemnitzer FC
1 - 1
Hallescher FC
F
T
Eintracht Norderstedt
0 - 2
Altonaer FC 93
F
T
FC Germania Egestorf-Langreder
0 - 0
BSV Rehden
F
T
SV Drochtersen/Assel
1 - 1
TSV Havelse
F
T
VfV Hildesheim
0 - 2
Oldenburg
F
T
BSG Chemie Leipzig
2 - 0
ZFC Meuselwitz
F
T
Energie Cottbus
2 - 1
Berliner AK 07
F
T
FSV Union Fuerstenwalde
2 - 2
Babelsberg
F
T
FSV Wacker Nordhausen
6 - 1
FSV Luckenwalde
F
T
TSG Neustrelitz
1 - 1
Hertha Berlin II
F
T
VfB Stuttgart II
1 - 6
FSV Frankfurt
F
T
Fortuna Duesseldorf II
0 - 3
Alemannia Aachen
F
T
Guingamp
2 - 5
Nice
F
T
Lyon
1 - 0
Caen
F
T
Toulouse
1 - 2
Marseille
F
T
FC Groningen
2 - 0
PEC Zwolle
F
T
Ajax
4 - 1
SC Heerenveen
F
T
FC Utrecht
5 - 1
Vitesse
F
T
Feyenoord
2 - 1
AZ Alkmaar
F
T
Anderlecht
2 - 1
Royal Antwerp
F
T
Eupen
4 - 0
Royal Excel Mouscron
F
T
Genk
1 - 2
Gent
F
T
KV Mechelen
2 - 0
Waasland-Beveren
F
T
Kortrijk
2 - 0
Sporting Charleroi
F
T
Lokeren
0 - 2
Zulte-Waregem
F
T
Oostende
2 - 3
Standard Liege
F
T
St.Truiden
0 - 1
Club Brugge
F
T
Portimonense
2 - 1
Vitoria de Guimaraes
F
T
Maritimo
4 - 2
Vitoria de Setubal
F
T
Belenenses
0 - 0
Tondela
F
T
Pacos de Ferreira
1 - 0
FC Porto
F
T
FC Porto B
0 - 1
Academico Viseu
F
T
Rangers
2 - 3
Celtic
F
T
SoenderjyskE
1 - 0
Lyngby
F
T
AaB
4 - 0
Randers FC
F
T
FC Nordsjaelland
1 - 1
FC Midtjylland
F
T
AC Horsens
1 - 1
Broendby IF
F
T
Brabrand
0 - 0
Viborg
F
T
Esbjerg fB
2 - 4
Fredericia
F
T
FC Roskilde
0 - 0
Vejle Boldklub
F
T
HB Koege
3 - 2
Thisted
F
T
Skive
0 - 1
Fremad Amager
F
T
Bodoe/Glimt
3 - 1
Lillestroem
F
T
Molde
5 - 0
Sandefjord
F
T
Odds Ballklubb
1 - 2
FK Haugesund
F
T
Start
4 - 1
Tromsoe
F
T
Stroemsgodset
2 - 2
Stabaek
F
T
Sarpsborg 08
1 - 0
Rosenborg

Sweden – Cup

F
T
Oestersunds FK
1 - 0
GAIS
F
T
Mattersburg
2 - 2
Salzburg
F
T
Luzern
1 - 0
Basel
F
T
Sion
7 - 2
Thun
F
T
Young Boys
3 - 1
Grasshopper
F
T
Servette
1 - 1
Wohlen
F
T
Xamax
1 - 0
Schaffhausen
F
T
Platanias
0 - 4
Olympiacos
F
T
Lamia
1 - 1
Levadiakos
F
T
Xanthi
1 - 0
Panetolikos
A
A
W
PAOK Thessaloniki FC
0 - 3
AEK Athens
F
T
Anagennisi Karditsas
0 - 2
Apollon Pontou
F
T
Doxa Dramas
2 - 0
Kallithea
F
T
OFI Crete
3 - 0
Trikala
F
T
Panegialios
2 - 1
Aiginiakos FC
C
a
n
c
Veria FC
v
Acharnaikos FC
F
T
Goztepe
2 - 1
Antalyaspor
F
T
Kayserispor
3 - 2
Karabukspor
F
T
Yeni Malatyaspor
0 - 2
Fenerbahce
F
T
Galatasaray
2 - 1
Konyaspor
F
T
Gaziantepspor
2 - 1
Samsunspor
F
T
Giresunspor
0 - 2
Adana Demirspor
F
T
Denizlispor
2 - 1
Erzurum BB
F
T
Drogheda United
6 - 0
Athlone Town
F
T
APOEL Nicosia
0 - 0
AEK Larnaca
F
T
Anorthosis
1 - 2
Apollon Limassol
F
T
CS Fola Esch
3 - 1
Una Strassen
F
T
FC Progres Niedercorn
3 - 1
Union Esch FC
F
T
FC Victoria Rosport
1 - 2
FC Differdange 03
F
T
RM Hamm Benfica
0 - 0
US Mondorf les Bains
F
T
Racing FC Union Luxembourg
2 - 3
Union Titus Petange
F
T
US Hostert
1 - 2
AS Jeunesse Esch
F
T
Jablonec
2 - 0
Banik Ostrava
F
T
Slavia Prague
3 - 1
Sigma Olomouc
F
T
Viktoria Plzen
2 - 2
Slovan Liberec
F
T
Sokolov
0 - 3
Opava
F
T
Zilina
2 - 0
Slovan Bratislava
F
T
FC Rostov
0 - 0
Zenit St. Petersburg
F
T
FK Akhmat
0 - 3
CSKA Moscow
F
T
Spartak Moscow
1 - 0
SKA-Khabarovsk
F
T
Mariupol
0 - 0
Zorya
F
T
Dynamo Kyiv
1 - 0
FC Lviv
F
T
Karpaty
0 - 3
Olimpik Donetsk
F
T
Lech Poznan
5 - 1
Jagiellonia Bialystok
F
T
Lechia Gdansk
1 - 3
Legia Warszawa
F
T
Znicz Pruszkow
1 - 1
Blekitni Stargard
F
T
Radomiak Radom
4 - 2
KS Legionovia Legionowo
F
T
Inter Zapresic
0 - 3
Rijeka
F
T
Cibalia
1 - 1
Osijek
F
T
Backa Backa Palanka
2 - 1
Macva Sabac
F
T
FK Zemun
3 - 0
Vozdovac
F
T
Mladost Lucani
0 - 3
Vojvodina
F
T
Cukaricki
0 - 2
Partizan Beograd
F
T
FK Radnik Surdulica
1 - 0
Borac Cacak
F
T
Rad Beograd
2 - 0
Javor
F
T
Radnicki Nis
0 - 2
FK Spartak Subotica
F
T
FK Crvena Zvezda
1 - 1
Napredak
F
T
ND Triglav
0 - 1
Olimpija Ljubljana
F
T
Aluminij
1 - 2
NK Celje
F
T
FC FCSB
2 - 1
FC Viitorul Constanta
F
T
FC Voluntari
1 - 0
ACS Poli Timisoara
F
T
Vitosha Bistritsa
0 - 0
Septemvri Sofia
F
T
Pirin Blagoevgrad
1 - 2
PFC CSKA-Sofia
F
T
Levski Sofia
1 - 1
Etar
F
T
FCI Levadia
4 - 0
FC Kuressaare
F
T
Zeljeznicar
1 - 0
FK Krupa
F
T
Siroki Brijeg
1 - 0
FK Sarajevo
F
T
Borac Banja Luka
0 - 0
Celik Zenica
F
T
GOSK Gabela
0 - 0
Sloboda Tuzla
F
T
FK Sileks
1 - 1
Shkupi
F
T
FK Skopje
0 - 0
FK Vardar Skopje
F
T
Pobeda
0 - 0
FC Academy Pandev
F
T
Hapoel Ironi Akko
0 - 3
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
F
T
Hapoel Raanana
0 - 2
Beitar Trump Jerusalem
Saturday, 10 March 2018
F
T
Boca Juniors
2 - 1
Tigre
Sunday, 11 March 2018
F
T
Patronato de Parana
0 - 1
River Plate
F
T
Huracan
1 - 1
San Lorenzo
F
T
Lanus
0 - 0
Estudiantes
F
T
Velez Sarsfield
2 - 2
Rosario Central
Saturday, 10 March 2018
F
T
Sarmiento
1 - 2
Ferro Carril Oeste
F
T
Villa Dalmine
0 - 0
Brown de Adrogue
Sunday, 11 March 2018
F
T
Gimnasia Jujuy
2 - 0
Guillermo Brown
F
T
Sportivo Estudiantes
1 - 0
Juventud Unida Gualeguaychu
F
T
Quilmes
0 - 1
Independiente Rivadavia
F
T
Sacachispas FC
2 - 1
Comunicaciones
F
T
Union de Sunchales
2 - 1
Gimnasia y Tiro
F
T
Sarmiento de Resistencia
1 - 0
Crucero del Norte
F
T
Deportivo Madryn
2 - 1
Club Cipolletti
F
T
Independiente de Neuquen
3 - 1
Club Rivadavia
F
T
Union Aconquija
0 - 1
Union Villa Krause
F
T
Huracan Las Heras
2 - 0
Deportivo Maipu
F
T
San Lorenzo de Alem
1 - 0
Gutierrez SC
F
T
Atletico Parana
2 - 0
CD Libertad
F
T
Sportivo Las Parejas
2 - 1
Defensores de Pronunciamiento
F
T
Deportivo San Jorge Tucuman
0 - 0
Juventud Antoniana
F
T
Sportivo Patria
1 - 1
Altos Hornos Zapla
F
T
Guarani Antonio Franco
2 - 4
Deportivo Mandiyu
F
T
Botafogo SP
0 - 2
Corinthians
F
T
Bragantino
1 - 1
Sao Caetano
F
T
Ituano FC
0 - 3
Palmeiras
F
T
Mirassol
1 - 1
Linense
F
T
Ponte Preta
0 - 0
Ferroviaria
F
T
Santo Andre
2 - 3
Novorizontino
F
T
Santos FC
1 - 3
Sao Bento
F
T
Sao Paulo
3 - 1
Red Bull Brasil
F
T
Jorge Wilstermann
4 - 2
Bolivar
F
T
Guabira
1 - 1
Sport Boys Warnes
F
T
The Strongest
2 - 1
Aurora
Saturday, 10 March 2018
F
T
Emelec
4 - 1
Deportivo Cuenca
Sunday, 11 March 2018
F
T
Delfin
0 - 1
Barcelona SC
F
T
LDU de Quito
1 - 1
Aucas
Saturday, 10 March 2018
F
T
Independiente CG
1 - 0
Deportivo Santani
Sunday, 11 March 2018
F
T
General Diaz
0 - 3
Guarani
F
T
Sporting Cristal
1 - 1
Universitario de Deportes
Saturday, 10 March 2018
F
T
Real Garcilaso
1 - 0
Binacional
Sunday, 11 March 2018
F
T
Deportivo Municipal
3 - 2
Sport Boys
F
T
Academia Cantolao
1 - 0
Union Comercio
Saturday, 10 March 2018
F
T
Nacional
2 - 0
Defensor Sporting
Sunday, 11 March 2018
F
T
Club Atletico Torque
1 - 2
Montevideo Wanderers
F
T
Fenix
0 - 1
Racing
F
T
Rampla Juniors
1 - 2
River Plate
F
T
Portuguesa FC
1 - 0
Estudiantes Merida
F
T
Metropolitanos FC
1 - 2
Caracas
F
T
Deportivo La Guaira
2 - 0
Estudiantes de Caracas
F
T
Trujillanos FC
1 - 0
Monagas SC
F
T
Deportivo Tachira
1 - 1
Atletico Venezuela
F
T
Cruz Azul
5 - 0
Pachuca
F
T
Lobos de la BUAP
0 - 1
CD Guadalajara
F
T
Queretaro FC
1 - 1
Necaxa
F
T
Tigres
1 - 0
Tijuana
F
T
CF America
2 - 0
Leon
F
T
Pumas
0 - 1
Toluca
F
T
Chicago Fire
3 - 4
Sporting Kansas City
F
T
Houston Dynamo
1 - 2
Vancouver Whitecaps
F
T
New York Red Bulls
4 - 0
Portland Timbers
F
T
Orlando City
1 - 2
Minnesota United
F
T
Atlanta United
3 - 1
DC United
F
T
New York City FC
2 - 1
LA Galaxy
F
T
LD Alajuelense
3 - 0
Municipal Perez Zeledon
F
T
Deportiva Carmelita
1 - 1
Deportivo Saprissa
F
T
Universidad de Costa Rica
1 - 2
Limon
F
T
AD Municipal Liberia
1 - 1
Santos de Guapiles
F
T
Grecia
2 - 1
Club Sport Herediano
F
T
C.S. Cartagines
1 - 2
Guadalupe FC
F
T
CD Sonsonate
0 - 0
Santa Tecla FC
F
T
Isidro Metapan
0 - 0
CD Dragon
F
T
CD Aguila
1 - 1
CD Chalatenango
F
T
CD Audaz
2 - 1
Pasaquina
F
T
CD FAS
4 - 2
Firpo
F
T
Municipal Limeno
1 - 2
Alianza FC
F
T
Club Xelaju
2 - 0
Deportivo Malacateco
F
T
Antigua Guatemala
1 - 2
CSD Comunicaciones
F
T
Guastatoya
1 - 1
Siquinala
F
T
CSD Municipal
4 - 0
Deportivo Petapa
F
T
CD Suchitepequez
1 - 3
Sanarate
F
T
CD Motagua
1 - 2
Real Espana
F
T
CD Vida
1 - 0
Lobos UPNFM
F
T
Honduras Progreso
1 - 0
CD Real Sociedad
F
T
CD Marathon
3 - 1
CD Olimpia
F
T
Juticalpa
3 - 1
Platense FC
F
T
Shonan Bellmare
0 - 0
Nagoya Grampus Eight
F
T
Roasso Kumamoto
1 - 2
Montedio Yamagata
F
T
Albirex Niigata
1 - 1
Kyoto Sanga FC
F
T
Fagiano Okayama FC
1 - 0
Oita Trinita
F
T
JEF United Chiba
2 - 3
FC Gifu
F
T
Machida Zelvia
0 - 0
Ventforet Kofu
F
T
Tochigi SC
2 - 5
Renofa Yamaguchi
F
T
Tokyo Verdy
2 - 1
Matsumoto Yamaga
F
T
Zweigen Kanazawa
0 - 1
Avispa Fukuoka
F
T
Kamatamare Sanuki
1 - 2
Mito Hollyhock
F
T
Yokohama FC
3 - 0
Ehime FC
F
T
Bengaluru FC
3 - 1
FC Pune City
F
T
Guizhou Hengfeng
2 - 3
Hebei CFFC
F
T
Henan Jianye
1 - 0
Tianjin Teda
F
T
Jiangsu Suning FC
1 - 2
Beijing Guoan
F
T
Jeonnam Dragons
2 - 3
Pohang Steelers
F
T
FC Seoul
1 - 2
Gangwon FC
F
T
Ansan Greeners
3 - 2
Daejeon Citizen
F
T
FC Anyang
0 - 3
Bucheon FC 1995
F
T
Seoul E-Land FC
2 - 2
Busan I'Park
F
T
Chiangrai United
2 - 0
Ratchaburi FC
F
T
Prachuap FC
6 - 1
Muang Thong United
F
T
Nakhon Ratchasima FC
2 - 1
Sukhothai FC
F
T
Port FC
1 - 0
Ubon UMT FC
F
T
Than Quang Ninh
1 - 0
Da Nang
F
T
Nam Dinh
0 - 0
Can Tho
F
T
Ha Noi TT
1 - 0
Hai Phong
F
T
Lokomotivi Tbilisi
1 - 4
Dinamo Tbilisi
F
T
Samtredia
0 - 1
Sioni Bolnisi
F
T
Irtysh Pavlodar
2 - 1
Atyrau
F
T
Kairat Almaty
2 - 1
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
F
T
Kaisar Kyzylorda
0 - 1
Aktobe
F
T
Ordabasy Shymkent
2 - 1
Shakhter Karagandy
F
T
Zhetysu Taldykorgan
0 - 1
Tobol Kostanay
F
T
FC Astana
3 - 0
Akzhaiyk Uralsk
F
T
ENPPI
0 - 1
Al Ahly
F
T
Nakumatt
1 - 4
Chemelil Sugar
F
T
Bandari
3 - 0
SoNy Sugar
F
T
Gor Mahia
1 - 0
Nzoia Sugar FC
F
T
Difaa El Jadida
1 - 0
FAR Rabat
F
T
Olympic Club de Safi
2 - 0
OCK Khouribga
F
T
FUS Rabat
0 - 0
RSB Berkane
F
T
Wydad Casablanca
0 - 0
MAT Tetouan
F
T
Bloemfontein Celtic
3 - 1
Richards Bay
F
T
Royal Eagles
1 - 2
Maritzburg United
F
T
Ben Guerdane
1 - 0
Stade Gabesien
F
T
Etoile du Sahel
0 - 1
Club Africain
F
T
Zarzis
0 - 0
US Monastir
F
T
Esperance
3 - 0
Stade Tunisien
F
T
Enugu Rangers
1 - 0
Enyimba
F
T
Go Round
1 - 0
Sunshine Stars
F
T
Ifeanyi Ubah United
1 - 1
Abia Warriors
F
T
Kwara United
1 - 1
El Kanemi Warriors
F
T
Lobi Stars
1 - 0
Katsina United
F
T
MFM FC
3 - 0
Heartland Owerri
F
T
Niger Tornadoes
1 - 0
Plateau United
F
T
Wikki Tourist
3 - 0
Rivers United FC
F
T
Yobe Desert Stars
2 - 0
Kano Pillars