Live Football : 23 September 2017

Live football scores


 

19:04 (GMT+2)

22 October 2017

F
T
West Ham United
2 - 3
Tottenham Hotspur
F
T
Burnley
0 - 0
Huddersfield Town
F
T
Everton
2 - 1
AFC Bournemouth
F
T
Manchester City
5 - 0
Crystal Palace
F
T
Southampton
0 - 1
Manchester United
F
T
Stoke City
0 - 4
Chelsea
F
T
Swansea City
1 - 2
Watford
F
T
Leicester City
2 - 3
Liverpool
F
T
Bolton Wanderers
0 - 3
Brentford
F
T
Derby County
1 - 1
Birmingham City
F
T
Fulham
1 - 1
Middlesbrough
F
T
Leeds United
3 - 2
Ipswich Town
F
T
Norwich City
0 - 0
Bristol City
F
T
Preston North End
0 - 0
Millwall
F
T
Queens Park Rangers
0 - 0
Burton Albion
F
T
Reading
1 - 1
Hull City
F
T
Sunderland
1 - 2
Cardiff City
F
T
Wolverhampton Wanderers
2 - 1
Barnsley
F
T
Aston Villa
2 - 1
Nottingham Forest
F
T
Bristol Rovers
3 - 1
Blackpool
F
T
Charlton Athletic
1 - 1
Bury
F
T
Fleetwood Town
2 - 4
Southend United
F
T
Northampton Town
0 - 1
Bradford City
F
T
Oxford United
1 - 2
Walsall
F
T
Peterborough United
3 - 2
Wigan Athletic
F
T
Plymouth Argyle
0 - 3
Doncaster Rovers
F
T
Rochdale
3 - 0
Gillingham
F
T
Rotherham United
5 - 1
Oldham Athletic
F
T
Scunthorpe United
2 - 0
Portsmouth
F
T
Shrewsbury Town
1 - 1
Blackburn Rovers
F
T
Accrington Stanley
1 - 1
Cheltenham Town
F
T
Barnet
1 - 2
Crawley Town
F
T
Colchester United
1 - 2
Wycombe Wanderers
F
T
Coventry City
2 - 0
Exeter City
F
T
Crewe Alexandra
0 - 5
Carlisle United
F
T
Luton Town
1 - 0
Chesterfield
F
T
Mansfield Town
2 - 1
Cambridge United
F
T
Newport County
1 - 0
Grimsby Town
F
T
Notts County
4 - 1
Lincoln City
F
T
Stevenage
2 - 1
Morecambe
F
T
Yeovil Town
1 - 1
Port Vale
F
T
AFC Fylde
1 - 2
Woking
F
T
Aldershot Town
2 - 2
Leyton Orient
F
T
Boreham Wood
0 - 1
Ebbsfleet United
F
T
Chester FC
2 - 0
Maidenhead United
F
T
FC Halifax Town
2 - 1
Bromley
F
T
Guiseley
1 - 1
Dover
F
T
Hartlepool United
1 - 2
Eastleigh
F
T
Maidstone
2 - 2
Gateshead FC
F
T
Solihull Moors
2 - 2
Dagenham & Redbridge
F
T
Sutton United
3 - 2
Barrow
F
T
Torquay United
0 - 1
Macclesfield Town
F
T
Tranmere Rovers
0 - 1
Wrexham
F
T
Boston United
1 - 1
Darlington
F
T
Brackley Town
2 - 2
Curzon
F
T
Chorley
3 - 2
Telford
F
T
Gainsborough
0 - 1
Salford City
F
T
Harrogate
2 - 0
York City
F
T
Kidderminster Harriers
5 - 4
Blyth Spartans
F
T
Leamington
2 - 1
Bradford PA
F
T
Nuneaton Town
3 - 0
Southport
F
T
Spennymoor Town FC
2 - 1
Alfreton Town
F
T
Stockport
4 - 1
North Ferriby United
F
T
Bath City
0 - 0
Wealdstone
F
T
Braintree Town
5 - 0
Hungerford Town
F
T
Chippenham Town
5 - 1
Hemel Hempstead
F
T
East Thurrock United
1 - 2
Truro City
F
T
Eastbourne Borough
2 - 0
Oxford City
F
T
Hampton & Richmond
1 - 1
Concord Rangers
F
T
Havant and Waterlooville
2 - 3
Welling United
F
T
Poole Town FC
0 - 0
Chelmsford
F
T
Weston Super Mare
3 - 0
Dartford
F
T
Whitehawk
1 - 1
St.Albans
F
T
Bognor Regis Town
2 - 2
Gloucester City
F
T
Roma
3 - 1
Udinese
F
T
SPAL 2013
2 - 3
SSC Napoli
F
T
Juventus
4 - 0
Torino
F
T
Bari
3 - 0
Ternana
F
T
Brescia
2 - 2
Foggia
F
T
Cremonese
0 - 0
Pescara
F
T
Empoli
0 - 1
Cittadella
F
T
Entella
0 - 0
Carpi
F
T
Novara
1 - 2
Avellino
F
T
Perugia
1 - 0
Frosinone
F
T
Salernitana
2 - 0
Spezia
F
T
Venezia
0 - 1
Parma Calcio 1913
F
T
Racing Fondi
0 - 1
Reggina
F
T
Bisceglie
1 - 1
Sicula Leonzio
F
T
Casertana
0 - 1
Akragas
F
T
Rende
0 - 1
Virtus Francavilla
F
T
Siracusa Calcio
4 - 2
Cosenza
F
T
Catania
1 - 0
Fidelis Andria
F
T
Catanzaro
1 - 3
Lecce
F
T
Monopoli
2 - 0
Matera
F
T
Paganese
1 - 2
Juve Stabia
F
T
Atletico Madrid
2 - 0
Sevilla
F
T
Alaves
1 - 2
Real Madrid
F
T
Malaga
3 - 3
Athletic Bilbao
F
T
Girona
0 - 3
Barcelona
F
T
Reus
0 - 0
Osasuna
F
T
Granada
3 - 1
Cordoba
F
T
Sporting Gijon
1 - 0
Lorca FC
F
T
Tenerife
4 - 0
Alcorcon
F
T
Celta Vigo B
2 - 1
Rapido de Bouzas
F
T
Arenas Getxo
1 - 1
Barakaldo
F
T
Real Sociedad B
0 - 1
Burgos CF
F
T
Valencia B
2 - 2
Ontinyent
F
T
Hoffenheim
2 - 0
Schalke 04
F
T
Mainz 05
1 - 0
Hertha Berlin
F
T
RasenBallsport Leipzig
2 - 1
Eintracht Frankfurt
F
T
VfB Stuttgart
0 - 0
Augsburg
F
T
Werder Bremen
0 - 0
Freiburg
F
T
Borussia Dortmund
6 - 1
Borussia Moenchengladbach
F
T
Arminia Bielefeld
1 - 1
FC Heidenheim
F
T
Jahn Regensburg
2 - 1
Eintracht Braunschweig
F
T
St. Pauli
1 - 2
Fortuna Duesseldorf
F
T
Carl Zeiss Jena
2 - 0
Preußen Muenster
F
T
FSV Zwickau
1 - 0
Werder Bremen II
F
T
Unterhaching
4 - 0
Meppen
F
T
Wehen
5 - 0
Sonnenhof Grossaspach
F
T
Fortuna Koeln
0 - 3
Sportfreunde Lotte
F
T
Hallescher FC
0 - 3
Chemnitzer FC
F
T
Osnabrueck
1 - 1
Wuerzburger Kickers
F
T
FC Pipinsried
0 - 0
TSV Buchbach
F
T
Augsburg II
1 - 0
Burghausen
F
T
Bayern Munich II
1 - 1
FC Memmingen
F
T
Ingolstadt II
2 - 1
Nuernberg II
F
T
VfR Garching
2 - 1
SV Seligenporten
F
T
FC Unterfoehring
0 - 3
1860 Muenchen
F
T
VfB Eichstаеtt
1 - 1
1860 Rosenheim
F
T
Wolfsburg II
2 - 0
TSV Havelse
F
T
Hamburger SV II
3 - 1
St.Pauli II
F
T
Eutin 08
1 - 1
Hannover 96 II
F
T
VfV Hildesheim
1 - 1
BSV Rehden
F
T
Berliner AK 07
0 - 1
Energie Cottbus
F
T
Saarbruecken
2 - 2
FCA Walldorf
F
T
TSV Steinbach
1 - 0
Freiburg II
F
T
Ulm
2 - 0
SV Roechling
F
T
Hessen Kassel
1 - 4
Elversberg
F
T
SC Verl
3 - 1
Bonner SC
F
T
SV Roedinghausen
6 - 0
FC Koeln II
F
T
TuS Erndtebrueck
1 - 3
Fortuna Duesseldorf II
F
T
Viktoria Koeln 1904
0 - 0
KFC Uerdingen
F
T
Wattenscheid
0 - 1
SC Wiedenbrueck
F
T
Westfalia Rhynern
1 - 4
FC Wegberg-Beeck
F
T
Borussia Moenchengladbach II
1 - 1
RW Essen
F
T
Montpellier
0 - 0
Paris Saint Germain
F
T
Bordeaux
3 - 1
Guingamp
F
T
Caen
1 - 0
Amiens
F
T
Lyon
3 - 3
Dijon
F
T
Metz
0 - 1
Troyes
F
T
Lorient
0 - 0
Nancy
F
T
Grenoble
0 - 2
Cholet
F
T
Willem II
1 - 2
SC Heerenveen
F
T
Feyenoord
0 - 2
NAC Breda
F
T
Heracles
2 - 1
Roda JC Kerkrade
F
T
ADO Den Haag
1 - 0
Sparta Rotterdam
F
T
Genk
1 - 1
Oostende
F
T
KV Mechelen
2 - 0
St.Truiden
F
T
Royal Excel Mouscron
3 - 2
Eupen
F
T
Waasland-Beveren
1 - 2
Anderlecht
F
T
Cercle Brugge
4 - 0
Tubize
F
T
Lierse
2 - 1
Union St.-Gilloise
F
T
Estoril
0 - 2
Chaves
F
T
Moreirense
1 - 1
Sporting CP
F
T
Benfica
2 - 0
Pacos de Ferreira
F
T
Rangers
0 - 2
Celtic
F
T
Kilmarnock
1 - 1
Dundee FC
F
T
Ross County
0 - 1
Hibernian
F
T
St.Johnstone
2 - 1
Hamilton Academical
F
T
Partick Thistle
1 - 1
Hearts
F
T
Banks O'Dee
4 - 0
Huntly
F
T
Brora Rangers
5 - 0
Girvan
F
T
Civil Service Strollers
2 - 1
Strathspey Thistle
F
T
Clachnacuddin
8 - 0
Fort William
F
T
Colville Park
2 - 1
Cumbernauld Colts
F
T
Deveronvale
3 - 1
Hawick Royal Albert
F
T
Edinburgh University
2 - 1
Lossiemouth
F
T
Edusport Academy
1 - 1
Rothes
F
T
Formartine United
2 - 1
Turriff United
F
T
Fraserburgh
2 - 1
Forres Mechanics
F
T
Gala Fairydean Rovers
0 - 2
Keith
F
T
Glenafton Athletic
4 - 0
Threave Rovers
F
T
Lothian Thistle Hutchison Vale
3 - 2
Inverurie Loco Works
F
T
Nairn County
1 - 0
Whitehill
F
T
Selkirk
4 - 0
Gretna FC 2008
F
T
Wick Academy
2 - 2
Stirling University FC
F
T
Brechin City
0 - 3
Dunfermline Athletic
F
T
Dumbarton
2 - 1
Inverness CT
F
T
Dundee United
2 - 1
Greenock Morton
F
T
Falkirk
0 - 2
Livingston
F
T
Alloa Athletic
2 - 5
Albion Rovers
F
T
East Fife
3 - 0
Forfar Athletic
F
T
Queen's Park
0 - 2
Ayr United
F
T
Raith Rovers
2 - 0
Airdrieonians
F
T
Stranraer
2 - 6
Arbroath
F
T
Clyde
1 - 1
Cowdenbeath
F
T
Edinburgh City
0 - 3
Peterhead
F
T
Elgin City
3 - 0
Montrose
F
T
Stenhousemuir
3 - 0
Berwick Rangers
F
T
Stirling Albion
3 - 2
Annan Athletic
F
T
AC Horsens
2 - 0
FC Helsingoer
F
T
FC Koebenhavn
4 - 0
Silkeborg
F
T
Frem
4 - 3
AB
F
T
Hilleroed
3 - 1
B 93
F
T
Skovshoved
3 - 0
Broenshoej
F
T
Dalum
0 - 2
Middelfart G og BK
F
T
Greve
0 - 1
Kolding IF
F
T
Marienlyst
1 - 1
Naesby
F
T
IF Lyseng
0 - 2
VSK Aarhus
F
T
Odder IGF
1 - 2
Kjellerup
F
T
Aarhus Fremad
0 - 2
Ringkoebing
F
T
FC Sydvest 05
2 - 1
Jammerbugt FC
F
T
FK Haugesund
2 - 1
Viking
F
T
Halmstads BK
2 - 1
IFK Norrkoeping
F
T
Degerfors
3 - 1
IK Frej Taeby
F
T
Brommapojkarna
3 - 1
Aatvidaberg
F
T
Varbergs BoIS FC
1 - 0
Dalkurd FF

Finland – Cup

F
T
SJK
0 - 1
HJK
F
T
Rapid Wien
4 - 2
Wolfsberger AC
F
T
LASK
2 - 2
Mattersburg
F
T
SKN St. Poelten
1 - 1
Admira Moedling
F
T
Sturm Graz
0 - 0
Altach
F
T
Basel
1 - 0
FC Zuerich
F
T
Luzern
2 - 3
Lausanne
F
T
Aarau
0 - 0
FC Rapperswil-Jona
F
T
Apollon Smirnis
0 - 1
Platanias
F
T
Atromitos
3 - 0
Lamia
F
T
Panetolikos
2 - 0
Panathinaikos
F
T
Konyaspor
2 - 0
Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
F
T
Genclerbirligi
1 - 0
Istanbul Basaksehir
F
T
Fenerbahce
2 - 1
Besiktas
F
T
Altinordu
3 - 0
Gaziantepspor
F
T
Manisaspor
1 - 2
Istanbulspor
F
T
Connah's Quay
1 - 0
Cardiff Met University
F
T
Prestatyn Town FC
0 - 0
Newtown
F
T
Aberystwyth
2 - 3
Bangor City
F
T
Ballinamallard United
1 - 3
Ballymena United
F
T
Carrick Rangers
1 - 2
Cliftonville
F
T
Crusaders
1 - 1
Dungannon Swifts
F
T
Glenavon
3 - 0
Ards
F
T
Glentoran
0 - 0
Coleraine
F
T
Omonia Nicosia
2 - 2
Alki Oroklinis
F
T
AEL Limassol
1 - 1
Apollon Limassol
F
T
Nea Salamis
1 - 0
AEK Larnaca
F
T
Bohemians 1905
0 - 1
Jablonec
F
T
Sigma Olomouc
3 - 0
Dukla Praha
F
T
Zlin
1 - 1
Slavia Prague
F
T
Mlada Boleslav
0 - 2
Viktoria Plzen
F
T
Pardubice
3 - 1
Zizkov
F
T
Opava
3 - 1
FC Vlasim
F
T
Vitkovice
2 - 3
Trinec
F
T
Nitra
0 - 0
Ruzomberok
F
T
FK Senica
1 - 3
Spartak Trnava
F
T
Zlate Moravce
1 - 0
Zeleziarne Podbrezova
F
T
Dinamo Moscow
0 - 0
CSKA Moscow
F
T
Spartak Moscow
2 - 2
Anzhi Makhachkala
F
T
Znamya
0 - 3
Tekstilshchik
F
T
Luki-Energiya
0 - 1
Murom
F
T
Veles Moscow
2 - 1
CRFSO Smolensk
F
T
Lokomotiv-Kazanka Moscow
2 - 0
Dinamo St Petersburg II
F
T
Spartak Kostroma
2 - 1
FC Dolgoprudny
C
a
n
c
Metalurg Lypetsk
v
Yunost Moscow
F
T
Saturn Ramenskoye
4 - 1
Khimik Novomoskovsk
F
T
Dinamo Briansk
4 - 0
FC Ryazan
F
T
Sokol Saratov
3 - 2
Strogino
F
T
Energomash Belgorod
2 - 0
Kaluga
F
T
Zorky Krasnogorsk
4 - 0
Zenit Penza
F
T
FC Orenburg II
1 - 3
Neftekhimik
F
T
Akademia Rostov
1 - 0
Kuban Krasnodar II
C
a
n
c
FC Rotor Volgograd II
v
Chayka
F
T
Mashuk-KMV
2 - 2
Spartak Vladikavkaz
F
T
Afips Afipsky
1 - 0
Biolog Novokubansk
F
T
Druzhba
3 - 1
Angusht Nazran
F
T
Chernomorets Novorossiysk
2 - 0
SKA Rostov
F
T
Zirka
2 - 4
Shakhtar Donetsk
F
T
Dynamo Kyiv
0 - 0
Veres Rivne
F
T
Termalica Nieciecza
2 - 1
Lechia Gdansk
F
T
Pogon Szczecin
1 - 2
Gornik Zabrze
F
T
Korona Kielce
2 - 1
Wisla Krakow
F
T
Odra Opole
1 - 0
Stal Mielec
F
T
Gornik Leczna
1 - 0
GKS Tychy 71
F
T
Puszcza Niepolomice
3 - 1
Stomil Olsztyn
F
T
Rakow Czestochowa
3 - 1
Bytovia Bytow
F
T
Chojniczanka Chojnice
0 - 0
Olimpia Grudziadz
F
T
Zaglebie Sosnowiec
0 - 1
Wigry Suwalki
F
T
Miedz Legnica
0 - 2
Podbeskidzie Bielsko-Biala
F
T
Blekitni Stargard
2 - 0
Garbarnia
F
T
Stal Stalowa Wola
2 - 2
Radomiak Radom
F
T
GKS Jastrzebie
1 - 1
Wisla Pulawy
F
T
Gryf Wejherowo
2 - 2
Siarka Tarnobrzeg
F
T
Lodzki KS
1 - 2
Olimpia Elblag
F
T
GKS Belchatow
1 - 2
ROW Rybnik 1964
F
T
MKS Kluczbork
1 - 1
Rozwoj Katowice
F
T
Cibalia
1 - 2
Inter Zapresic
F
T
Slaven
1 - 1
Rijeka
F
T
ND Triglav
1 - 3
Ankaran Hrvatini
F
T
Gorica
2 - 1
NK Krsko
F
T
NK Celje
0 - 0
Olimpija Ljubljana
F
T
Debrecen
3 - 0
Puskas FC Academy
F
T
Ferencvaros
2 - 0
Diosgyori VTK
F
T
Paksi SE
1 - 0
Balmazujvaros
A
b
a
n
Vasas Budapest
v
Haladas
F
T
Mezokovesd SE
2 - 4
Ujpest
F
T
Videoton FC
1 - 1
Budapest Honved
F
T
Concordia Chiajna
2 - 1
Sepsi OSK
F
T
Slavia Sofia
4 - 0
Vitosha Bistritsa
F
T
Pirin Blagoevgrad
1 - 2
Vereya
F
T
Cherno More Varna
0 - 0
Etar
A
A
W
BATE Borisov
0 - 3
FK Slutsk
F
T
Shakhtyor Soligorsk
4 - 0
Isloch
C
a
n
c
RFS
v
SK Babite
F
T
Levadia Tallinn
3 - 1
Tammeka
F
T
Paide Linnameeskond
4 - 2
Tulevik Viljandi
F
T
JK Sillamae Kalev
1 - 2
Flora Tallinn
C
a
n
c
Nomme JK Kalju
v
Paernu Linnameeskond
F
T
Nomme JK Kalju
6 - 0
Parnu JK Vaprus
F
T
Dinamo-Auto
1 - 0
CS Petrocub
F
T
FC Sfintul Gheorghe
0 - 0
Zimbru
F
T
FC Sheriff
6 - 3
Dacia Chisinau
F
T
Celik Zenica
2 - 0
GOSK Gabela
F
T
Radnik Bijeljina
1 - 4
FK Sarajevo
F
T
Zrinjski Mostar
2 - 0
FK Mladost Doboj Kakanj
F
T
Sloboda Tuzla
1 - 0
Zeljeznicar
F
T
Renova
0 - 0
Shkupi
F
T
Hapoel Ironi Akko
1 - 1
Bnei Yehuda Tel Aviv
F
T
Hapoel Raanana
0 - 3
Hapoel Ashkelon
F
T
FC Ashdod
0 - 3
Maccabi Netanya
F
T
Hapoel Haifa
1 - 1
Hapoel Beer Sheva
F
T
Belgrano
0 - 0
Tigre
F
T
Patronato de Parana
2 - 1
Atletico Tucuman
F
T
Arsenal Sarandi
0 - 1
Temperley
F
T
Huracan
0 - 0
Union
F
T
Chacarita Juniors
0 - 1
Talleres
F
T
Velez Sarsfield
0 - 4
Boca Juniors
F
T
Atletico Rafaela
0 - 1
Los Andes
F
T
Deportivo Moron
1 - 3
Deportivo Riestra
F
T
Independiente Rivadavia
0 - 0
San Martin de Tucuman
F
T
Brown de Adrogue
1 - 0
Instituto
F
T
Ferro Carril Oeste
1 - 0
Almagro
F
T
Quilmes
1 - 0
Villa Dalmine
F
T
CA Talleres Remedios de Escalada
2 - 1
Villa San Carlos
P
o
s
t
CA San Miguel
v
Atlanta
F
T
CA Defensores de Belgrano
0 - 1
CD UAI Urquiza
F
T
Sacachispas FC
2 - 3
CA Fenix
F
T
Deportivo San Jorge Tucuman
1 - 1
Deportivo Mandiyu
F
T
Juventude
0 - 0
Boa Esporte Clube
F
T
Londrina EC
1 - 1
Santa Cruz
F
T
Luverdense
0 - 0
Oeste FC
F
T
CRB
1 - 2
Criciuma
F
T
Figueirense
2 - 0
ABC
F
T
Goias
2 - 1
Paysandu
F
T
Nautico
0 - 1
Internacional
F
T
Club Petrolero
4 - 3
Guabira
F
T
Nacional Potosi
2 - 3
Universitario
F
T
Colo Colo
3 - 0
San Luis
F
T
Antofagasta
0 - 0
Union Espanola
F
T
Universidad de Chile
2 - 2
Everton CD
F
T
Cortulua
1 - 3
CD Jaguares
F
T
Tigres FC
0 - 3
La Equidad
F
T
Independiente Medellin
1 - 2
Rionegro Aguilas
F
T
Independiente del Valle
2 - 1
Clan Juvenil
F
T
General Diaz
1 - 1
Luqueno
F
T
Sportivo Trinidense
0 - 1
Rubio Nu
Friday, 22 September 2017
F
T
Comerciantes Unidos
3 - 0
Academia Cantolao
Saturday, 23 September 2017
F
T
Juan Aurich
1 - 1
Alianza Atletico
F
T
FBC Melgar
2 - 0
Ayacucho FC
F
T
Liverpool FC
1 - 2
Boston River
F
T
River Plate
3 - 1
Rampla Juniors
F
T
Deportivo Zulia
1 - 0
Aragua FC
F
T
Carabobo FC
1 - 0
Zulia
F
T
New York City FC
1 - 1
Houston Dynamo
F
T
New England Rev.
2 - 1
Toronto FC
F
T
Real Monarchs SLC
0 - 0
Orange County SC
F
T
Orlando Pride
0 - 0
Portland Thorns
F
T
Pasaquina
3 - 3
Santa Tecla FC
F
T
Consadole Sapporo
2 - 2
Albirex Niigata
F
T
Shimizu S-Pulse
1 - 3
Sanfrecce Hiroshima
F
T
Jubilo Iwata
2 - 1
Omiya Ardija
F
T
Kashiwa Reysol
4 - 1
FC Tokyo
F
T
Urawa Red Diamonds
2 - 2
Sagan Tosu
F
T
Ventforet Kofu
3 - 2
Yokohama F.Marinos
F
T
Cerezo Osaka
1 - 4
Vegalta Sendai
F
T
Kashima Antlers
2 - 1
Gamba Osaka
F
T
Vissel Kobe
0 - 0
Kawasaki Frontale
F
T
Fagiano Okayama FC
0 - 1
Kamatamare Sanuki
F
T
Kyoto Sanga FC
0 - 0
Shonan Bellmare
F
T
Tokushima Vortis
2 - 2
Machida Zelvia
F
T
Geylang International FC
1 - 3
Home United FC
F
T
Hougang United FC
1 - 2
Brunei DPMM
F
T
Yanbian
1 - 0
Liaoning Hongyun
F
T
Jiangsu Suning FC
0 - 1
Guizhou Hengfeng Zhicheng
F
T
Shanghai Shenhua
3 - 1
Guangzhou R&F F.C.
F
T
Tianjin Teda
4 - 1
Tianjin Quanjian
F
T
Incheon United
1 - 1
Suwon Bluewings
F
T
Ulsan Hyundai
1 - 0
Jeonnam Dragons
F
T
Sangju Sangmu
2 - 2
Jeju United
F
T
FC Anyang
2 - 0
Ansan Greeners
F
T
Gyeongnam FC
2 - 1
Bucheon FC 1995
F
T
Suwon City
3 - 2
Daejeon Citizen
F
T
Bangkok United
4 - 0
Super Power Samut Prakan FC
F
T
Sukhothai FC
1 - 1
Bangkok Glass
F
T
Suphanburi FC
4 - 1
Sisaket FC
F
T
Siam Navy FC
1 - 2
Muang Thong United
F
T
Shabail
1 - 0
FC Kapaz
F
T
Zira
1 - 1
Inter Baku
F
T
Lokomotivi Tbilisi
3 - 0
Chikhura
F
T
Dila Gori
2 - 1
Samtredia
F
T
FC Astana
2 - 0
Taraz
F
T
Al Qadasiya
1 - 1
Al-Faisaly
F
T
Al-Ettifaq
2 - 3
Al Shabab
F
T
Al-Raed
2 - 2
Al-Taawon
F
T
Hatta
0 - 3
Al-Ain
F
T
Ajman
1 - 3
Shabab Al-Ahli Dubai FC
F
T
USM Alger
0 - 0
Ferroviário da Beira
F
T
Esperance
1 - 2
Al Ahly
A
P
Wydad Casablanca
321 - 0
Mamelodi Sundowns FC
F
T
Zesco United
2 - 2
SuperSport United
F
T
ES Setif
2 - 0
JS Saoura
F
T
US Biskra
0 - 0
CR Belouizdad
F
T
USM El Harrach
1 - 1
CS Constantine
F
T
Alassiouty
0 - 2
Ismaily SC
F
T
El Dakhleya
1 - 2
El Geish
F
T
Posta Rangers
1 - 1
Thika United
F
T
Kakamega Homeboyz
2 - 1
Sofapaka
P
o
s
t
SoNy Sugar
v
Muhoroni Youth FC
F
T
Tusker FC
0 - 2
Gor Mahia
F
T
Mathare United
0 - 1
Ulinzi Stars
F
T
RSB Berkane
1 - 0
Olympic Club de Safi
F
T
Raja Casablanca
4 - 0
KACM
P
o
s
t
FAR Rabat
v
Wydad Casablanca
P
o
s
t
MAT Tetouan
v
FUS Rabat
F
T
Baroka FC
2 - 2
Ajax Cape Town
F
T
Bidvest Wits
1 - 0
Orlando Pirates
F
T
Kaizer Chiefs
0 - 0
Lamontville Golden Arrows
F
T
AmaZulu FC
1 - 1
Platinum Stars