Live Football : 19 August 2017

Live football scores


 

15:08 (GMT+1)

18 November 2017

F
T
Swansea City
0 - 4
Manchester United
F
T
AFC Bournemouth
0 - 2
Watford
F
T
Burnley
0 - 1
West Bromwich Albion
F
T
Leicester City
2 - 0
Brighton & Hove Albion
F
T
Liverpool
1 - 0
Crystal Palace
F
T
Southampton
3 - 2
West Ham United
F
T
Stoke City
1 - 0
Arsenal
F
T
Sheffield United
1 - 0
Barnsley
F
T
Aston Villa
4 - 2
Norwich City
F
T
Bolton Wanderers
1 - 2
Derby County
F
T
Bristol City
0 - 0
Millwall
F
T
Fulham
0 - 1
Sheffield Wednesday
F
T
Ipswich Town
2 - 0
Brentford
F
T
Nottingham Forest
2 - 1
Middlesbrough
F
T
Preston North End
1 - 0
Reading
F
T
Queens Park Rangers
2 - 1
Hull City
F
T
Wolverhampton Wanderers
1 - 2
Cardiff City
F
T
Sunderland
0 - 2
Leeds United
F
T
Bradford City
0 - 1
Blackburn Rovers
F
T
Bury
2 - 3
Bristol Rovers
F
T
Doncaster Rovers
3 - 3
Blackpool
F
T
Fleetwood Town
2 - 0
AFC Wimbledon
F
T
Milton Keynes Dons
1 - 0
Gillingham
F
T
Oldham Athletic
0 - 2
Wigan Athletic
F
T
Peterborough United
2 - 1
Rotherham United
F
T
Portsmouth
1 - 1
Walsall
F
T
Scunthorpe United
1 - 0
Oxford United
F
T
Shrewsbury Town
3 - 2
Rochdale
F
T
Southend United
1 - 1
Plymouth Argyle
F
T
Charlton Athletic
4 - 1
Northampton Town
F
T
Accrington Stanley
2 - 1
Mansfield Town
F
T
Carlisle United
3 - 0
Cheltenham Town
F
T
Coventry City
0 - 1
Newport County
F
T
Crawley Town
0 - 1
Cambridge United
F
T
Crewe Alexandra
1 - 0
Barnet
F
T
Exeter City
1 - 0
Lincoln City
F
T
Forest Green Rovers
4 - 3
Yeovil Town
F
T
Luton Town
3 - 0
Colchester United
F
T
Morecambe
0 - 1
Swindon Town
F
T
Stevenage
3 - 1
Grimsby Town
F
T
Wycombe Wanderers
2 - 4
Notts County
F
T
Chesterfield
2 - 0
Port Vale
F
T
AFC Fylde
2 - 2
Dagenham & Redbridge
F
T
Boreham Wood
2 - 1
Aldershot Town
F
T
Bromley
2 - 0
Hartlepool United
F
T
Chester FC
2 - 3
Sutton United
F
T
Dover
1 - 1
Barrow
F
T
Eastleigh
2 - 0
Tranmere Rovers
F
T
Gateshead FC
3 - 0
Macclesfield Town
F
T
Guiseley
3 - 2
Torquay United
F
T
Maidenhead United
1 - 1
Ebbsfleet United
F
T
Maidstone
2 - 1
Wrexham
F
T
Solihull Moors
0 - 1
FC Halifax Town
F
T
Woking
0 - 2
Leyton Orient
F
T
Juventus
3 - 0
Cagliari
F
T
Hellas Verona
1 - 3
SSC Napoli
Friday, 18 August 2017
F
T
Valencia
1 - 0
Las Palmas
Saturday, 19 August 2017
F
T
Celta Vigo
2 - 3
Real Sociedad
F
T
Girona
2 - 2
Atletico Madrid
F
T
Sevilla
1 - 1
Espanyol
F
T
Alcorcon
0 - 0
Sporting Gijon
F
T
Osasuna
1 - 1
Sevilla Atletico
F
T
Cordoba
1 - 2
Cadiz
F
T
Numancia
1 - 0
Huesca
F
T
Valladolid
1 - 2
Barcelona B
F
T
Cerceda
0 - 1
Navalcarnero
F
T
Valladolid B
1 - 1
AD Union Adarve
F
T
Racing de Ferrol
1 - 0
Coruxo F.C.
F
T
Real Madrid Castilla
1 - 2
Rayo Majadahonda
F
T
CD Vitoria
1 - 1
Tudelano
F
T
SD Amorebieta
1 - 2
CD Lealtad
F
T
SD Leioa
1 - 1
Mirandes
F
T
Llagostera
0 - 1
Alcoyano
F
T
Atletico Baleares
0 - 1
Villarreal B
F
T
Atletico Saguntino
1 - 0
Ebro
F
T
Hercules
1 - 1
UE Olot
F
T
Marbella FC
2 - 0
Merida
F
T
Cartagena
3 - 2
Recreativo Huelva
F
T
Extremadura
2 - 1
Cordoba B
A
A
W
San Fernando CD
0 - 3
Villanovense
F
T
Hamburger SV
1 - 0
Augsburg
F
T
Hertha Berlin
2 - 0
VfB Stuttgart
F
T
Hoffenheim
1 - 0
Werder Bremen
F
T
Mainz 05
0 - 1
Hannover 96
F
T
Wolfsburg
0 - 3
Borussia Dortmund
F
T
Schalke 04
2 - 0
RasenBallsport Leipzig
F
T
Dynamo Dresden
0 - 4
Sandhausen
F
T
FC Heidenheim
1 - 2
Duisburg
F
T
Fortuna Duesseldorf
2 - 0
Kaiserslautern
F
T
Hallescher FC
1 - 2
Unterhaching
F
T
RW Erfurt
0 - 1
Paderborn
F
T
Sonnenhof Grossaspach
0 - 0
Aalen
F
T
Werder Bremen II
0 - 0
Wehen
F
T
Chemnitzer FC
0 - 0
Osnabrueck
F
T
Preußen Muenster
0 - 1
Magdeburg
F
T
Bayern Munich II
0 - 1
FC Pipinsried
F
T
SpVgg Bayreuth
3 - 1
FC Schweinfurt
F
T
Burghausen
2 - 1
Greuther Fuerth II
F
T
Nuernberg II
4 - 2
Augsburg II
F
T
Wolfsburg II
0 - 1
Luebeck
F
T
Eutin 08
2 - 3
SV Drochtersen/Assel
F
T
BSV Rehden
2 - 3
Altonaer FC 93
F
T
Lokomotive Leipzig
4 - 2
FSV Luckenwalde
F
T
Eintracht Stadtallendorf
3 - 3
Stuttgarter Kickers
F
T
Saarbruecken
3 - 0
SV Roechling
F
T
TSV Schott Mainz
1 - 1
Ulm
F
T
Bonner SC
4 - 1
SC Wiedenbrueck
F
T
Borussia Moenchengladbach II
1 - 0
Fortuna Duesseldorf II
F
T
Viktoria Koeln 1904
4 - 2
Alemannia Aachen
F
T
Westfalia Rhynern
3 - 4
Borussia Dortmund II
F
T
SC Verl
1 - 1
TuS Erndtebrueck
F
T
SV Roedinghausen
3 - 3
Oberhausen
F
T
Lyon
3 - 3
Bordeaux
F
T
Montpellier
1 - 1
Strasbourg
F
T
Nice
2 - 0
Guingamp
F
T
Rennes
2 - 2
Dijon
F
T
Saint-Etienne
3 - 0
Amiens
F
T
Troyes
0 - 1
Nantes
F
T
Lens
2 - 4
Brest
F
T
Red Star
2 - 0
Marseille Consolat
F
T
FC Twente
1 - 2
VVV-Venlo
F
T
AZ Alkmaar
2 - 0
ADO Den Haag
F
T
SC Heerenveen
1 - 1
Heracles
F
T
Genk
0 - 1
Sporting Charleroi
F
T
Eupen
2 - 1
Oostende
F
T
Waasland-Beveren
2 - 3
Lokeren
F
T
KV Mechelen
1 - 2
Royal Antwerp
F
T
Union St.-Gilloise
3 - 0
Westerlo
F
T
Oud-Heverlee
7 - 1
Cercle Brugge
F
T
Tondela
2 - 3
Estoril
F
T
Vitoria de Guimaraes
0 - 5
Sporting CP
F
T
Benfica
5 - 0
Belenenses
F
T
Braga B
0 - 2
Santa Clara
F
T
Famalicao
0 - 0
Benfica B
F
T
Academico Viseu
3 - 0
Leixoes
F
T
Cova da Piedade
3 - 0
Arouca
F
T
FC Porto B
3 - 1
Penafiel
F
T
Oliveirense
0 - 2
Nacional
F
T
Sporting Covilha
2 - 1
Vitoria de Guimaraes B
F
T
Uniao da Madeira
3 - 0
Academica
F
T
Varzim
1 - 1
Gil Vicente
F
T
Kilmarnock
0 - 2
Celtic
F
T
Aberdeen
2 - 1
Dundee FC
F
T
Hibernian
1 - 3
Hamilton Academical
F
T
Motherwell
2 - 0
Ross County
F
T
Rangers
0 - 0
Hearts
F
T
St.Johnstone
1 - 0
Partick Thistle
F
T
Dundee United
1 - 0
Brechin City
F
T
Dunfermline Athletic
3 - 1
Falkirk
F
T
Inverness CT
1 - 1
Greenock Morton
F
T
Livingston
1 - 3
St. Mirren
F
T
Queen of South
1 - 0
Dumbarton
F
T
Albion Rovers
1 - 2
Airdrieonians
F
T
Alloa Athletic
1 - 0
Queen's Park
F
T
Arbroath
2 - 3
East Fife
F
T
Raith Rovers
3 - 1
Forfar Athletic
F
T
Stranraer
3 - 4
Ayr United
F
T
Berwick Rangers
1 - 5
Annan Athletic
F
T
Elgin City
3 - 2
Clyde
F
T
Montrose
1 - 0
Cowdenbeath
F
T
Stenhousemuir
3 - 1
Peterhead
F
T
Stirling Albion
2 - 0
Edinburgh City
F
T
India
2 - 1
Mauritius
Friday, 18 August 2017
F
T
Newells Old Boys
0 - 1
Talleres
Saturday, 19 August 2017
F
T
Newells Old Boys
1 - 0
Talleres
F
T
Rosario Central
0 - 2
Velez Sarsfield
F
T
FC Koebenhavn
3 - 2
SoenderjyskE
F
T
AB
2 - 0
Hilleroed
F
T
Broenshoej
0 - 2
Skovshoved
F
T
Frem
0 - 1
Naestved
F
T
HIK
4 - 3
Naesby
F
T
Dalum
6 - 0
Greve
F
T
Kjellerup
1 - 2
IF Lyseng
F
T
Aarhus Fremad
1 - 1
FC Sydvest 05
F
T
Odder IGF
0 - 2
Jammerbugt FC
F
T
Lillestroem
2 - 1
Vaalerenga
F
T
Ranheim
6 - 1
Levanger
F
T
AFC Eskilstuna
3 - 1
Malmoe FF
F
T
Syrianska
2 - 1
Oesters IF
F
T
Degerfors
1 - 0
Varbergs BoIS FC
F
T
HIFK
1 - 0
RoPS
F
T
PS Kemi
1 - 5
FC Inter
F
T
SJK
1 - 0
FC Lahti
F
T
Honka
2 - 2
Haka
F
T
AC Oulu
1 - 2
IF Gnistan
F
T
Rapid Wien
1 - 2
Sturm Graz
F
T
Wolfsberger AC
2 - 0
Admira Moedling
F
T
FC Zuerich
0 - 0
Young Boys
F
T
Thun
5 - 2
Lausanne
F
T
Chiasso
3 - 0
Wil
F
T
FC Rapperswil-Jona
3 - 2
Wohlen
F
T
Asteras Tripolis
1 - 2
PAS Giannina
F
T
Xanthi
0 - 0
Lamia
F
T
Olympiacos
4 - 1
AE Larissa
F
T
Karabukspor
3 - 1
Istanbul Basaksehir
F
T
Bursaspor
3 - 2
Alanyaspor
F
T
Osmanlispor FK
1 - 3
Galatasaray
F
T
Sivasspor
2 - 0
Yeni Malatyaspor
F
T
Erzurum BB
4 - 3
Balikesirspor
F
T
Giresunspor
3 - 0
Adanaspor
F
T
Adana Demirspor
1 - 3
Rizespor
F
T
Limerick
1 - 0
Bohemian FC
F
T
Longford Town
7 - 1
Athlone Town
F
T
Cardiff Met University
3 - 1
Bangor City
F
T
Connah's Quay
3 - 1
Carmarthen
F
T
Prestatyn Town FC
1 - 0
Barry Town
F
T
TNS
3 - 0
Bala Town
F
T
Ballinamallard United
1 - 1
Cliftonville
F
T
Ballymena United
1 - 6
Glenavon
F
T
Crusaders
1 - 2
Coleraine
F
T
Dungannon Swifts
0 - 4
Linfield
F
T
Glentoran
1 - 1
Carrick Rangers
F
T
Warrenpoint Town
1 - 0
Ards
F
T
Ethnikos Achnas
0 - 1
Alki Oroklinis
F
T
AEL Limassol
1 - 0
Aris Limassol
F
T
US Mondorf les Bains
0 - 0
US Hostert
F
T
Una Strassen
0 - 6
FC Progres Niedercorn
F
T
Banik Ostrava
3 - 3
Teplice
F
T
Zlin
1 - 0
Karvina
F
T
Bohemians 1905
0 - 0
Slavia Prague
F
T
Mlada Boleslav
0 - 3
Slovan Liberec
F
T
Pardubice
3 - 1
Usti nad Labem
F
T
Trinec
2 - 0
Olympia Prague
F
T
FK MAS Taborsko
0 - 2
Pribram
F
T
Opava
0 - 0
Sokolov
F
T
Spartak Trnava
1 - 2
Slovan Bratislava
F
T
FK Senica
0 - 1
Nitra
F
T
Trencin
1 - 2
Zemplin Michalovce
F
T
Zlate Moravce
4 - 1
Tatran Presov
F
T
Ural
0 - 0
CSKA Moscow
F
T
Spartak Moscow
3 - 4
Lokomotiv Moscow
F
T
Rubin Kazan
6 - 0
Anzhi Makhachkala
F
T
FC Yenisey Krasnoyarsk
2 - 1
Zenit St. Petersburg II
F
T
Sibir Novosibirsk
1 - 1
Olimpiec Nizhny
F
T
Dinamo St Petersburg
2 - 0
Tom Tomsk
F
T
Tyumen
0 - 2
Krylya Sovetov Samara
F
T
FC Orenburg
2 - 0
Luch Energiya Vladivostok
F
T
Khimki
0 - 3
Shinnik Yaroslavl
F
T
FC Tambov
2 - 1
Kuban Krasnodar
F
T
FC Volgar
1 - 1
Avangard Kursk
F
T
Baltika
0 - 1
Fakel
F
T
Metalurg Lypetsk
2 - 0
Saturn Ramenskoye
F
T
FC Chita
0 - 1
Zenit Irkutsk
F
T
Irtysh
1 - 2
Sakhalin
F
T
Dinamo Barnaul
0 - 0
Smena Komsomolsk
F
T
Akademia Rostov
0 - 2
Anzhi Makhachkala II
C
a
n
c
FC Rotor Volgograd II
v
Chernomorets Novorossiysk
F
T
Dinamo Stavropol
2 - 3
Druzhba
F
T
Kuban Krasnodar II
1 - 2
Mashuk-KMV
F
T
Legion Dynamo
1 - 1
Spartak Nalchik
F
T
Spartak Vladikavkaz
1 - 1
Angusht Nazran
F
T
Armavir FC
1 - 0
Afips Afipsky
F
T
Chayka
0 - 2
FC Krasnodar II
F
T
Chornomorets Odesa
0 - 1
Veres Rivne
F
T
Shakhtar Donetsk
2 - 0
Olimpik Donetsk
F
T
Arka Gdynia
0 - 3
Pogon Szczecin
F
T
Piast Gliwice
2 - 0
Korona Kielce
F
T
Jagiellonia Bialystok
1 - 1
Slask Wroclaw
F
T
GKS Tychy 71
1 - 0
Bytovia Bytow
F
T
Olimpia Grudziadz
0 - 1
Chrobry Glogow
F
T
Pogon Siedlce
0 - 0
Wigry Suwalki
F
T
Puszcza Niepolomice
1 - 1
Odra Opole
F
T
Rakow Czestochowa
1 - 3
GKS Katowice
F
T
Blekitni Stargard
1 - 1
Znicz Pruszkow
F
T
Gryf Wejherowo
1 - 1
Lodzki KS
F
T
KS Legionovia Legionowo
0 - 1
Radomiak Radom
F
T
Rozwoj Katowice
1 - 1
Garbarnia
F
T
Stal Stalowa Wola
0 - 2
GKS Jastrzebie
F
T
GKS Belchatow
5 - 2
Siarka Tarnobrzeg
F
T
ROW Rybnik 1964
4 - 2
Wisla Pulawy
F
T
Rijeka
2 - 1
NK Lokomotiva
F
T
Backa Backa Palanka
1 - 0
Mladost Lucani
F
T
Macva Sabac
1 - 2
Rad Beograd
F
T
FK Spartak Subotica
0 - 0
Vozdovac
F
T
Cukaricki
0 - 0
Radnicki Nis
F
T
Javor
0 - 1
Vojvodina
F
T
ND Triglav
1 - 3
Gorica
F
T
Maribor
3 - 2
NK Krsko
F
T
Mezokovesd SE
1 - 2
Budapest Honved
F
T
Puskas FC Academy
2 - 1
Balmazujvaros
F
T
Ujpest
1 - 1
Diosgyori VTK
F
T
Gaz Metan Medias
0 - 2
ACS Poli Timisoara
F
T
Juventus Bucuresti
1 - 2
FC FCSB
F
T
Vereya
1 - 0
Lokomotiv Plovdiv
F
T
PFC CSKA-Sofia
6 - 1
Vitosha Bistritsa
F
T
FK Gorodeya
1 - 1
FK Slutsk
F
T
Torpedo Zhodino
2 - 0
FK Vitebsk
C
a
n
c
Levadia Tallinn
v
Paernu Linnameeskond
F
T
Levadia Tallinn
3 - 0
Parnu JK Vaprus
F
T
Tammeka
0 - 2
Trans Narva
F
T
FC Milsami Orhei
1 - 0
FC Sfintul Gheorghe
F
T
Speranta
1 - 1
Dinamo-Auto
F
T
FK Krupa
1 - 0
Celik Zenica
F
T
FK Sarajevo
0 - 1
Zeljeznicar
F
T
Renova
0 - 3
FK Sileks
F
T
Grbalj Radanovici
1 - 2
Buducnost Podgorica
F
T
Mladost Podgorica
2 - 2
Kom
F
T
Petrovac
0 - 1
FK Iskra
F
T
Rudar Pljevlja
4 - 0
Decic Tuzi
F
T
FC Ashdod
1 - 2
Maccabi Petach Tikva
F
T
Hapoel Raanana
0 - 0
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
F
T
Hapoel Haifa
3 - 1
Hapoel Ashkelon
F
T
Hapoel Beer Sheva
1 - 1
Maccabi Netanya
F
T
Racing Club
2 - 1
Club Atletico Mitre
F
T
Corinthians
0 - 1
Vitoria
F
T
Juventude
1 - 0
Vila Nova
F
T
Criciuma
1 - 1
Oeste FC
F
T
Goias
1 - 1
America MG
F
T
ABC
0 - 3
Internacional
F
T
Boa Esporte Clube
4 - 1
Ceara
F
T
CRB
2 - 2
Luverdense
F
T
Guarani
2 - 0
Santa Cruz
F
T
Jorge Wilstermann
2 - 1
Nacional Potosi
F
T
The Strongest
1 - 1
Club Petrolero
F
T
Audax Italiano
2 - 1
Deportes Temuco
F
T
Santiago Wanderers
1 - 1
Universidad Catolica
F
T
Union Espanola
1 - 0
San Luis
F
T
Antofagasta
2 - 1
Palestino
F
T
Rionegro Aguilas
2 - 1
Tigres FC
F
T
CSD Macara
7 - 1
Clan Juvenil
F
T
Independiente del Valle
2 - 3
Deportivo Cuenca
Friday, 18 August 2017
F
T
Independiente CG
0 - 2
Sportivo Trinidense
Saturday, 19 August 2017
F
T
Nacional
1 - 1
Luqueno
Friday, 18 August 2017
F
T
Juan Aurich
1 - 2
CD UT Cajamarca
Saturday, 19 August 2017
F
T
Universidad San Martin
0 - 2
FBC Melgar
F
T
Deportivo Municipal
3 - 0
Sport Rosario
F
T
Boston River
3 - 0
Plaza Colonia
F
T
Fenix
2 - 3
Sud America
F
T
Nacional
3 - 0
Juventud de las Piedras
F
T
Racing
0 - 1
Cerro
F
T
Deportivo Zulia
1 - 1
Atletico Socopo
F
T
Caracas
2 - 1
Zulia
F
T
Deportivo Lara
1 - 0
Deportivo La Guaira
F
T
Monarcas Morelia
1 - 2
Pachuca
F
T
Tijuana
2 - 0
Santos
F
T
Portland Timbers
2 - 0
New York Red Bulls
F
T
Swope Park Rangers
2 - 2
Real Monarchs SLC
F
T
Colorado Springs Switchbacks FC
1 - 2
LA Galaxy II
F
T
Orange County SC
1 - 1
Phoenix Rising FC
F
T
New York Red Bulls II
4 - 0
FC Cincinnati
F
T
North Carolina Courage
2 - 0
Washington Spirit
F
T
Boston Breakers
1 - 2
Orlando Pride
F
T
Jubilo Iwata
1 - 1
Cerezo Osaka
F
T
Kashima Antlers
2 - 0
Shimizu S-Pulse
F
T
Albirex Niigata
1 - 2
Vegalta Sendai
F
T
Gamba Osaka
0 - 1
Kashiwa Reysol
F
T
Kawasaki Frontale
2 - 1
Consadole Sapporo
F
T
Sagan Tosu
3 - 0
Omiya Ardija
F
T
Sanfrecce Hiroshima
1 - 0
Ventforet Kofu
F
T
Urawa Red Diamonds
2 - 1
FC Tokyo
F
T
Albirex Niigata FC
4 - 0
Tampines Rovers FC
F
T
Yanbian
0 - 4
Jiangsu Suning FC
F
T
Guizhou Hengfeng Zhicheng
2 - 1
Shanghai SIPG FC
F
T
Hebei CFFC
2 - 0
Beijing Guoan
F
T
Liaoning Hongyun
1 - 1
Tianjin Teda
F
T
Shanghai Shenhua
0 - 3
Guangzhou Evergrande
F
T
FC Seoul
1 - 1
Ulsan Hyundai
F
T
Jeju United
3 - 1
Jeonnam Dragons
F
T
Jeonbuk FC
3 - 1
Gwangju FC
F
T
Suwon Bluewings
2 - 3
Gangwon FC
F
T
Bucheon FC 1995
2 - 4
Gyeongnam FC
F
T
Busan I'Park
3 - 0
Ansan Greeners
F
T
FC Anyang
1 - 3
Seongnam FC
F
T
Sabail
1 - 0
FK Neftchi
F
T
Qarabag FK
1 - 0
Keshla
F
T
Saburtalo
1 - 1
Samtredia
F
T
Torpedo Kutaisi
2 - 1
Dila Gori
F
T
Akzhaiyk Uralsk
2 - 2
Aktobe
F
T
Al Shabab
4 - 1
Al Qadasiya
F
T
Al Feiha
2 - 5
Al Ittihad
F
T
Zambia
2 - 0
South Africa
F
T
Rwanda
2 - 0
Uganda
F
T
Angola
1 - 0
Madagascar
F
T
Nigeria
2 - 0
Benin
F
T
Ivory Coast
1 - 0
Niger
F
T
Mali
0 - 1
Mauritania
C
a
n
c
Gabon
v
Equatorial Guinea
F
T
Cameroon
2 - 0
Sao Tome and Principe
F
T
DR Congo
1 - 1
Congo
F
T
Chemelil Sugar
1 - 1
Posta Rangers
F
T
Mathare United
6 - 0
Zoo FC
F
T
Muhoroni Youth FC
1 - 2
Gor Mahia
F
T
Sofapaka
5 - 2
Nakumatt
F
T
Thika United
1 - 0
Nzoia Sugar FC
F
T
Kariobangi Sharks
5 - 0
Eldoret Youth
F
T
Bandari
1 - 3
SoNy Sugar
F
T
AmaZulu FC
1 - 0
Free State Stars
F
T
Polokwane City
0 - 0
Baroka FC
F
T
SuperSport United
0 - 2
Mamelodi Sundowns FC
F
T
Orlando Pirates
1 - 0
Chippa United
F
T
Ajax Cape Town
1 - 1
Lamontville Golden Arrows
F
T
JS Kairouanaise
0 - 2
Etoile Metlaoui
F
T
Stade Gabesien
1 - 0
Club Olympique de Medenine