Live Football : 23 April 2017

Live football scores


 

22:23 (GMT+2)

25 April 2017

F
T
Burnley
0 - 2
Manchester United
F
T
Liverpool
1 - 2
Crystal Palace
A
E
T
Arsenal
2 - 1
Manchester City
F
T
Aston Villa
1 - 0
Birmingham City
F
T
Sassuolo
2 - 2
SSC Napoli
F
T
AC Milan
1 - 2
Empoli
F
T
ChievoVerona
1 - 3
Torino
F
T
Lazio
6 - 2
Palermo
F
T
Sampdoria
1 - 2
Crotone
F
T
Udinese
2 - 1
Cagliari
F
T
Juventus
4 - 0
Genoa
F
T
Robur Siena
3 - 2
Viterbese
F
T
Sambenedettese
2 - 3
Santarcangelo
F
T
FeralpiSalo
4 - 4
Reggiana
F
T
Gubbio
0 - 0
Venezia
F
T
Maceratese
0 - 0
Teramo
F
T
Alma Juventus Fano
0 - 0
Modena
F
T
Forli
0 - 2
Bassano Virtus
F
T
Mantova
1 - 1
Lumezzane
F
T
Casertana
3 - 1
Matera
F
T
Fondi
2 - 2
Foggia
F
T
Juve Stabia
2 - 1
Fidelis Andria
F
T
Lecce
0 - 1
Messina
F
T
Reggina
3 - 2
Virtus Francavilla
F
T
Siracusa Calcio
2 - 0
Paganese
F
T
Vibonese
2 - 1
Catanzaro
F
T
Melfi
1 - 0
Taranto
F
T
Monopoli
3 - 0
Catania
F
T
Cosenza
1 - 0
Akragas
F
T
Real Sociedad
1 - 0
Deportivo La Coruna
F
T
Celta Vigo
0 - 1
Real Betis
F
T
Las Palmas
1 - 1
Alaves
F
T
Real Madrid
2 - 3
Barcelona
F
T
Numancia
1 - 1
Tenerife
F
T
Mallorca
1 - 1
Cordoba
F
T
Mirandes
0 - 1
Zaragoza
F
T
Almeria
2 - 1
Sevilla Atletico
F
T
Reus
0 - 0
Alcorcon
F
T
CD Lealtad
2 - 2
Ponferradina
F
T
Celta Vigo B
0 - 3
CD Boiro
F
T
Valladolid B
0 - 0
Tudelano
F
T
CD Palencia Balompie
1 - 3
Arandina CF
F
T
Pontevedra
1 - 1
Coruxo F.C.
F
T
Racing Santander
4 - 0
Caudal Deportivo
F
T
Izarra
2 - 1
Osasuna B
F
T
Racing de Ferrol
0 - 0
UD Somozas
F
T
U. Mutilvera
0 - 1
Guijuelo
F
T
Rayo Majadahonda
1 - 0
Socuellamos
F
T
Mensajero
1 - 1
Navalcarnero
F
T
Real Madrid Castilla
1 - 1
San Sebastian de los Reyes
F
T
Albacete
0 - 1
Toledo
F
T
Real Union
0 - 0
Arenas Getxo
F
T
SD Gernika
2 - 0
Barakaldo
F
T
Atletico Saguntino
0 - 0
Atletico Baleares
F
T
Ebro
2 - 2
Mallorca B
F
T
Espanyol B
2 - 0
UD Cornella
F
T
AE Prat
0 - 1
Gava
F
T
Atletico Levante UD
1 - 1
Villarreal B
F
T
Eldense
0 - 2
Valencia B
F
T
Badalona
0 - 1
Llagostera
F
T
Hercules
1 - 3
Alcoyano
F
T
Lleida Esportiu
3 - 2
Sabadell
F
T
Cordoba B
1 - 0
Merida
F
T
Recreativo Huelva
1 - 1
Melilla
F
T
Atletico Mancha Real
1 - 0
La Roda
F
T
Linense
1 - 1
Granada B
F
T
Villanovense
3 - 0
Cartagena
F
T
Atletico Sanluqueno CF
2 - 0
Real Jaen
F
T
Extremadura
2 - 0
Marbella FC
F
T
Real Murcia
2 - 0
CD El Ejido 2012
F
T
Freiburg
2 - 1
Bayer Leverkusen
F
T
Schalke 04
1 - 1
RasenBallsport Leipzig
F
T
Eintracht Braunschweig
2 - 0
Bochum
F
T
Sandhausen
4 - 0
Karlsruher SC
F
T
Wuerzburger Kickers
1 - 1
Nuernberg
F
T
RW Erfurt
0 - 0
Preußen Muenster
F
T
FSV Zwickau
2 - 1
Fortuna Koeln
F
T
ETSV Weiche Flensburg
4 - 2
VfV Hildesheim
F
T
Eintracht Norderstedt
2 - 0
FC Hansa Lueneburg
F
T
SV Eichede
1 - 2
SV Drochtersen/Assel
F
T
TSV Havelse
0 - 1
BSV Rehden
F
T
Oldenburg
2 - 0
Meppen
F
T
FC Schoenberg 95
1 - 1
VfB Auerbach
F
T
BFC Dynamo
2 - 1
Babelsberg
F
T
FC Oberlausitz Neugersdorf
0 - 1
FSV Union Fuerstenwalde
F
T
FC Viktoria 1889 Berlin
3 - 2
ZFC Meuselwitz
F
T
FSV Wacker Nordhausen
2 - 1
TSG Neustrelitz
F
T
Energie Cottbus
1 - 1
Hertha Berlin II
F
T
Lokomotive Leipzig
1 - 2
Carl Zeiss Jena
F
T
Kickers Offenbach
2 - 2
Hessen Kassel
F
T
Koblenz
1 - 2
Ulm
F
T
Oberhausen
2 - 0
Wuppertal
F
T
Schalke 04 II
1 - 1
SV Roedinghausen
F
T
Toulouse
1 - 1
Nice
F
T
Saint-Etienne
1 - 1
Rennes
F
T
Lyon
1 - 2
Monaco
F
T
FC Utrecht
1 - 0
Roda JC Kerkrade
F
T
Sparta Rotterdam
0 - 1
ADO Den Haag
F
T
Vitesse
0 - 2
Feyenoord
F
T
PSV Eindhoven
1 - 0
Ajax
F
T
Anderlecht
2 - 0
Club Brugge
F
T
Pacos de Ferreira
3 - 1
Braga
F
T
Vitoria de Guimaraes
2 - 0
Boavista
F
T
FC Porto
0 - 0
Feirense
F
T
Viseu
1 - 0
Portimonense
F
T
Aves
2 - 0
Famalicao
F
T
Benfica B
2 - 1
FC Porto B
F
T
Freamunde
1 - 2
Penafiel
F
T
Gil Vicente
2 - 2
Cova da Piedade
F
T
Leixoes
3 - 0
Olhanense
F
T
Sporting CP B
3 - 0
Vitoria de Guimaraes B
F
T
Varzim
0 - 4
Sporting Covilha
F
T
Vizela
0 - 1
AD Fafe
F
T
Santa Clara
0 - 0
Uniao da Madeira
F
T
Celtic
2 - 0
Rangers
F
T
FC Nordsjaelland
0 - 1
Broendby IF
F
T
FC Koebenhavn
3 - 1
FC Midtjylland
F
T
FC Helsingoer
3 - 0
Hobro
F
T
FC Roskilde
1 - 2
AB
F
T
Nykoebing FC
2 - 2
Fredericia
F
T
Skive
2 - 1
HB Koege
F
T
Vendsyssel FF
1 - 1
Naestved
F
T
Fremad Amager
2 - 3
Vejle Boldklub
F
T
Avarta
4 - 1
Greve
F
T
Thisted
2 - 0
Hvidovre
F
T
Rosenborg
0 - 0
Aalesund
F
T
Sarpsborg 08
5 - 1
Kristiansund BK
F
T
Tromsoe
0 - 3
Stabaek
F
T
Vaalerenga
3 - 0
Sogndal
F
T
Viking
3 - 0
Odds Ballklubb
F
T
Lillestroem
0 - 2
Brann
F
T
Arendal Fotball
2 - 0
Floroe
F
T
Fredrikstad
0 - 1
Bodoe/Glimt
F
T
Tromsdalen
1 - 2
Start
F
T
Aasane
4 - 0
Sandnes
F
T
Elverum
0 - 3
Ull/Kisa
F
T
Jerv
0 - 1
Stroemmen
F
T
Levanger
1 - 1
Mjoendalen
F
T
Haecken
1 - 2
IFK Norrkoeping
F
T
Hammarby
0 - 0
GIF Sundsvall
F
T
AFC Eskilstuna
0 - 0
Halmstads BK
F
T
Oestersunds FK
1 - 1
IFK Gothenburg
F
T
Aatvidaberg
1 - 1
Falkenbergs FF
F
T
Brommapojkarna
3 - 0
Norrby
F
T
Rapid Wien
0 - 2
Austria Wien
F
T
St. Gallen
1 - 2
Thun
F
T
Young Boys
1 - 2
Lugano
F
T
Sion
0 - 1
Lausanne
F
T
Chiasso
3 - 1
Wil
F
T
Le Mont LS
0 - 2
Schaffhausen
F
T
AE Larissa
1 - 0
Xanthi
F
T
AOK Kerkyra
1 - 0
Panionios
F
T
Iraklis
2 - 1
Panetolikos
F
T
Levadiakos
0 - 2
AEK Athens
F
T
Olympiacos
5 - 0
PAS Giannina
F
T
Panathinaikos
1 - 0
Atromitos
F
T
Platanias
1 - 3
PAOK Thessaloniki FC
F
T
Veria FC
4 - 3
Asteras Tripolis
F
T
Aris Thessaloniki FC
2 - 0
Agrotikos Asteras
A
A
W
Panthrakikos Komotini
0 - 3
Panegialios
F
T
AE Sparti
2 - 1
Kallithea
F
T
Apollon Smirnis
4 - 0
AEL Kalloni FC
F
T
OFI Crete
3 - 0
Acharnaikos FC
F
T
Panelefsiniakos
2 - 1
Kissamikos FC
F
T
Trikala
5 - 0
Aiginiakos FC
F
T
Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
5 - 1
Bursaspor
F
T
Galatasaray
0 - 1
Fenerbahce
F
T
Boluspor
4 - 1
Bandirmaspor
F
T
Umraniyespor
2 - 2
Mersin
F
T
Elazigspor
2 - 1
Samsunspor
F
T
Eskisehirspor
2 - 2
Sivasspor
F
T
APOEL Nicosia
1 - 1
Anorthosis
F
T
Apollon Limassol
1 - 1
AEL Limassol
F
T
AS Jeunesse Esch
0 - 2
FC Progres Niedercorn
F
T
FC Differdange 03
2 - 0
US Rumelange
F
T
RM Hamm Benfica
1 - 2
UN Kaerjeng 97
F
T
Union Titus Petange
2 - 1
US Mondorf les Bains
F
T
FC Jeunesse Canach
0 - 2
FC Victoria Rosport
F
T
Racing FC Union Luxembourg
0 - 2
CS Fola Esch
F
T
Una Strassen
0 - 3
F91 Dudelange
F
T
Jablonec
2 - 4
Pribram
F
T
Sparta Prague
2 - 0
Viktoria Plzen
F
T
Banik Ostrava
1 - 0
FK MAS Taborsko
F
T
Opava
2 - 1
SK Dynamo Ceske Budejovice
F
T
Slovan Bratislava
0 - 1
Zilina
F
T
FK Senica
1 - 1
Podbrezova
F
T
Tom Tomsk
1 - 2
FC Orenburg
F
T
Krylya Sovetov Samara
0 - 0
Rubin Kazan
F
T
FC Krasnodar
2 - 0
Arsenal Tula
F
T
FC Yenisey Krasnoyarsk
2 - 0
Kuban Krasnodar
F
T
Luch Energiya Vladivostok
1 - 1
Tosno
F
T
Neftekhimik
0 - 1
Spartak Moscow II
F
T
Tyumen
3 - 1
Fakel
F
T
FC Volgar
0 - 0
SKA-Khabarovsk
F
T
Spartak Nalchik
0 - 1
FC Tambov
C
a
n
c
Volga Nyzhny
v
Sibir Novosibirsk
F
T
Baltika
1 - 1
Sibir Novosibirsk
F
T
Dinamo Moscow
2 - 1
Mordovya
F
T
Shinnik Yaroslavl
1 - 0
Sokol Saratov
F
T
Zenit St. Petersburg 2
1 - 3
Khimki
F
T
Znamya
1 - 2
Solaris Moscow
F
T
Arsenal Tula II
2 - 0
Kaluga
F
T
Saturn Ramenskoye
0 - 0
Energomash Belgorod
F
T
Vityaz Podolsk
3 - 0
Avangard Kursk
F
T
Zenit Penza
1 - 3
Metalurg Lypetsk
F
T
Dinamo Briansk
1 - 1
Torpedo Moscow
C
a
n
c
Kaluga
v
Lokomotiv Liski
F
T
FC Chita
5 - 0
Zenit Irkutsk
F
T
Irtysh
1 - 3
Sakhalin
F
T
Dinamo Barnaul
1 - 0
Smena Komsomolsk
F
T
Sochi
3 - 3
FC Rotor Volgograd
F
T
Angusht Nazran
2 - 1
Dinamo Stavropol
F
T
Biolog Novokubansk
0 - 1
Afips Afipsky
F
T
Chayka
3 - 1
Mashuk-KMV
F
T
Druzhba
0 - 2
SKA Rostov
F
T
Legion Dynamo
1 - 0
Kuban Krasnodar II
F
T
Armavir FC
1 - 0
Spartak Vladikavkaz
F
T
Zorya
1 - 2
Chornomorets Odesa
F
T
Stal Kamianske
1 - 0
Zirka
F
T
Karpaty
1 - 0
Volyn
F
T
RNK Split
0 - 0
NK Lokomotiva
F
T
Javor
0 - 1
Mladost Lucani
F
T
Radnicki Nis
3 - 0
Vozdovac
F
T
FK Metalac
2 - 1
Backa Backa Palanka
F
T
Krsko Posavje
0 - 1
Olimpija Ljubljana
F
T
Cherno More Varna
3 - 2
Lokomotiv Plovdiv
F
T
PFC CSKA-Sofia
1 - 1
Ludogorets Razgrad
F
T
Slavia Mozyr
2 - 2
FC Minsk
F
T
Isloch
0 - 1
Gomel
F
T
FK Sarajevo
1 - 1
FK Krupa
F
T
Radnik Bijeljina
0 - 1
Zeljeznicar
F
T
Borac Banja Luka
3 - 2
Kozara
F
T
FK Sileks
1 - 1
KF Shkendija
F
T
Pelister
1 - 0
Pobeda
F
T
Renova
4 - 0
FK Bregalnica Stip
F
T
Shkupi Skopje
0 - 2
FK Vardar Skopje
Saturday, 22 April 2017
F
T
Velez Sarsfield
2 - 1
Union
Sunday, 23 April 2017
F
T
Rosario Central
2 - 1
Gimnasia LP
F
T
Estudiantes
1 - 1
Huracan
F
T
Atletico Rafaela
0 - 0
Boca Juniors
F
T
San Martin San Juan
2 - 1
Belgrano
F
T
River Plate
1 - 1
Sarmiento
F
T
Brown de Adrogue
1 - 2
Nueva Chicago
F
T
Atletico Parana
0 - 1
Argentinos Juniors
F
T
Almagro
1 - 1
Flandria
F
T
Villa Dalmine
1 - 3
Instituto
F
T
Boca Unidos
1 - 1
Independiente Rivadavia
F
T
Ferro Carril Oeste
7 - 2
Juventud Unida Gualeguaychu
F
T
Guillermo Brown
1 - 0
Gimnasia Jujuy
F
T
Sportivo Estudiantes
3 - 3
San Martin de Tucuman
Saturday, 22 April 2017
F
T
Club Atletico Platense
0 - 1
Tristan Suarez
F
T
Gimnasia y Tiro
2 - 1
Union Aconquija
F
T
Altos Hornos Zapla
0 - 1
Club Atletico Mitre
F
T
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
1 - 0
CA Alvarado
F
T
Club Cipolletti
1 - 0
Gimnasia Mendoza
F
T
Club Rivadavia
0 - 0
Deportivo Maipu
F
T
General Belgrano
2 - 0
Deportivo Roca
F
T
Ferro Carril Oeste General Pico
1 - 1
Independiente de Neuquen
F
T
Gutierrez SC
0 - 1
Juventud Unida Universitario
F
T
Deportivo San Jorge Tucuman
0 - 0
Desamparados
F
T
San Lorenzo de Alem
3 - 1
Concepcion FC
F
T
Sol de America Formosa
1 - 1
Sportivo Belgrano
F
T
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
1 - 1
Defensores de Pronunciamiento
F
T
Palmeiras
1 - 0
Ponte Preta
F
T
Corinthians
1 - 1
Sao Paulo
Saturday, 22 April 2017
F
T
The Strongest
3 - 3
Guabira
Sunday, 23 April 2017
F
T
Sport Boys Warnes
3 - 4
Blooming
F
T
Bolivar
3 - 1
San Jose
F
T
Oriente Petrolero
1 - 0
Universitario
Saturday, 22 April 2017
F
T
Deportes Temuco
2 - 0
Antofagasta
Sunday, 23 April 2017
F
T
Everton CD
2 - 2
Audax Italiano
F
T
Palestino
3 - 2
Cobresal
F
T
San Luis
1 - 0
Colo Colo
Saturday, 22 April 2017
F
T
Once Caldas
0 - 2
Alianza Petrolera
Sunday, 23 April 2017
F
T
Bucaramanga
1 - 0
Deportivo Pasto
F
T
Deportivo Cali
3 - 1
Atletico Junior
F
T
Envigado
1 - 2
Millonarios
F
T
Atletico Huila
0 - 1
Atletico Nacional
Saturday, 22 April 2017
F
T
Independiente del Valle
4 - 1
Clan Juvenil
Sunday, 23 April 2017
F
T
LDU de Quito
2 - 2
El Nacional
F
T
River Plate
2 - 0
Deportivo Cuenca
F
T
Universidad Catolica
1 - 3
CSD Macara
F
T
Delfin
3 - 3
Emelec
Saturday, 22 April 2017
F
T
Sportivo Trinidense
3 - 3
Rubio Nu
Sunday, 23 April 2017
F
T
Olimpia
2 - 1
Luqueno
P
o
s
t
Libertad
v
Deportivo Capiata
F
T
Nacional
2 - 0
Cerro Porteno
Saturday, 22 April 2017
F
T
Comerciantes Unidos
0 - 1
Juan Aurich
Sunday, 23 April 2017
F
T
Universitario de Deportes
3 - 1
CD UT Cajamarca
F
T
Sport Huancayo
1 - 0
Real Garcilaso
F
T
Deportivo Municipal
2 - 0
Alianza Lima
F
T
Defensor Sporting
1 - 0
Boston River
F
T
Rampla Juniors
4 - 3
Montevideo Wanderers
F
T
Sud America
1 - 2
Liverpool FC
F
T
Fenix
0 - 1
Nacional
F
T
Carabobo FC
3 - 0
Aragua FC
F
T
Atletico Venezuela
2 - 1
Mineros De Guayana
F
T
Atletico Socopo
1 - 1
Deportivo Anzoategui
F
T
Portuguesa FC
0 - 0
Estudiantes Merida
F
T
Deportivo La Guaira
4 - 0
Metropolitanos FC
F
T
Tachira
2 - 0
Caracas
F
T
Jamaica U17
0 - 5
USA U17
F
T
Mexico U17
6 - 0
El Salvador U17
F
T
Cruz Azul
2 - 1
CD Guadalajara
F
T
Queretaro FC
2 - 2
Jaguares Chiapas
F
T
Atlas
1 - 0
Pachuca
F
T
Monterrey
1 - 0
Tigres
F
T
Leon
1 - 0
Puebla
F
T
Necaxa
2 - 1
Monarcas Morelia
F
T
Pumas
0 - 2
Veracruz
Saturday, 22 April 2017
F
T
Portland Timbers
2 - 1
Vancouver Whitecaps
Sunday, 23 April 2017
F
T
New England Rev.
2 - 2
DC United
F
T
New York Red Bulls
2 - 0
Columbus Crew
F
T
FC Dallas
1 - 0
Sporting Kansas City
F
T
Real Salt Lake
1 - 3
Atlanta United
F
T
New York City FC
1 - 2
Orlando City
F
T
LA Galaxy
0 - 3
Seattle Sounders FC
F
T
New York Cosmos
1 - 1
Jacksonville Armada FC
F
T
Miami FC
1 - 1
North Carolina FC
F
T
FC Edmonton
2 - 1
Puerto Rico FC
F
T
Vancouver Whitecaps II
1 - 2
San Antonio FC
F
T
Rochester Rhinos
2 - 2
New York Red Bulls II
F
T
FC Cincinnati
1 - 1
Louisville City FC
F
T
Tampa Bay Rowdies
2 - 3
Charleston Battery
F
T
Rio Grande Valley FC
0 - 1
Tulsa Roughnecks FC
F
T
Saint Louis FC
1 - 2
Charlotte Independence
F
T
Reno 1868 FC
2 - 2
Colorado Springs Switchbacks FC
F
T
Seattle Sounders FC II
1 - 3
Real Monarchs SLC
F
T
LA Galaxy II
1 - 1
Orange County SC
F
T
Sacramento Republic FC
0 - 2
Portland Timbers II
F
T
Bethlehem Steel FC
0 - 2
Orlando City B
Saturday, 22 April 2017
F
T
Chicago Red Stars
1 - 0
FC Kansas City
Sunday, 23 April 2017
F
T
North Carolina Courage
1 - 0
Portland Thorns
F
T
Seattle Reign FC
5 - 1
Houston Dash
F
T
Boston Breakers
1 - 0
Sky Blue FC
F
T
Club Sport Herediano
0 - 0
Santos de Guapiles
F
T
Limon
5 - 1
Deportivo Saprissa
Saturday, 22 April 2017
F
T
CD Dragon
2 - 1
CD Chalatenango
F
T
UES
2 - 1
Firpo
F
T
Municipal Limeno
3 - 1
Santa Tecla FC
Sunday, 23 April 2017
F
T
CD Sonsonate
1 - 0
Pasaquina
F
T
Isidro Metapan
0 - 1
CD FAS
F
T
Alianza FC
0 - 1
CD Aguila
Saturday, 22 April 2017
F
T
Carcha
0 - 2
Guastatoya
Sunday, 23 April 2017
F
T
Deportivo Malacateco
1 - 1
Deportivo Petapa
F
T
CD Suchitepequez
2 - 1
Coban Imperial
F
T
Deportivo Mictlan
0 - 0
CSD Comunicaciones
F
T
Antigua Guatemala
2 - 2
Deportivo Marquense
F
T
CSD Municipal
2 - 2
Club Xelaju
F
T
Real Espana
2 - 1
Honduras Progreso
F
T
Social Sol
2 - 1
CD Marathon
F
T
CD Vida
1 - 0
Platense FC
F
T
Juticalpa
3 - 5
CD Olimpia
F
T
Fagiano Okayama FC
2 - 1
Montedio Yamagata
F
T
Kamatamare Sanuki
1 - 3
FC Gifu
F
T
Zweigen Kanazawa
0 - 2
Roasso Kumamoto
F
T
East Bengal Club
3 - 1
Minerva Punjab
F
T
Mumbai FC
1 - 1
Shillong Lajong
F
T
Tampines Rovers FC
1 - 0
Young Lions
F
T
Changchun Yatai
1 - 0
Henan Jianye
F
T
Shandong Luneng
1 - 1
Chongqing Lifan
F
T
Jeonbuk FC
2 - 0
Pohang Steelers
F
T
Sangju Sangmu
1 - 0
Gwangju FC
F
T
Gyeongnam FC
3 - 0
Ansan Greeners
F
T
Seoul E-Land FC
0 - 0
Suwon City
F
T
Chiangrai United
1 - 2
Buriram United
F
T
Sukhothai FC
2 - 3
Port FC
F
T
Bangkok United
5 - 1
Pattaya United
F
T
Suphanburi FC
4 - 0
Nakhon Ratchasima FC
F
T
AZAL PFC Baku
1 - 2
FC Kapaz
F
T
Qarabag FK
2 - 1
Sumqayit
F
T
Zira
2 - 2
FK Neftchi
F
T
Dinamo Tbilisi
2 - 0
Saburtalo
F
T
Bali United Pusam
1 - 2
Persipura Jayapura
F
T
Arema
2 - 0
Bhayangkara Surabaya United
F
T
Irtysh Pavlodar
3 - 3
Kairat Almaty
F
T
FC Astana
4 - 0
Taraz
F
T
Ordabasy Shymkent
1 - 2
Tobol Kostanay
F
T
Akzhaiyk Uralsk
1 - 0
Kaisar Kyzylorda
F
T
Melbourne City FC
0 - 2
Perth Glory
F
T
El Geish
0 - 1
Petrojet
F
T
Smouha SC
3 - 3
Al Mokawloon Al Arab
F
T
ENPPI
0 - 0
Ismaily SC
F
T
El Entag El Harby
2 - 2
Al-Ittihad Al-Sakandary
P
o
s
t
Nzoia Sugar FC
v
Western Stima
P
o
s
t
SoNy Sugar
v
Kakamega Homeboyz
F
T
Thika United
1 - 2
AFC Leopards
F
T
Ulinzi Stars
5 - 1
Mathare United
F
T
Wydad Casablanca
1 - 0
Raja Casablanca
F
T
FUS Rabat
1 - 0
Olympic Club de Safi
F
T
OCK Khouribga
2 - 1
Ittihad Tanger
F
T
Ben Guerdane
0 - 1
Etoile du Sahel
F
T
Esperance
3 - 0
Etoile Metlaoui
F
T
CS Sfaxien
1 - 1
Club Africain