Live Football : 22 April 2017

Live football scores


 

06:07 (GMT+2)

24 May 2017

F
T
AFC Bournemouth
4 - 0
Middlesbrough
F
T
Hull City
2 - 0
Watford
F
T
Swansea City
2 - 0
Stoke City
F
T
West Ham United
0 - 0
Everton
F
T
Chelsea
4 - 2
Tottenham Hotspur
F
T
Brentford
3 - 1
Queens Park Rangers
F
T
Bristol City
3 - 2
Barnsley
F
T
Burton Albion
2 - 1
Leeds United
F
T
Huddersfield Town
1 - 4
Fulham
F
T
Nottingham Forest
3 - 2
Reading
F
T
Rotherham United
1 - 0
Ipswich Town
F
T
Sheffield Wednesday
2 - 1
Derby County
F
T
Wigan Athletic
0 - 0
Cardiff City
F
T
Wolverhampton Wanderers
0 - 0
Blackburn Rovers
F
T
Chesterfield
1 - 2
Charlton Athletic
F
T
Coventry City
1 - 0
Walsall
F
T
Gillingham
2 - 3
Fleetwood Town
F
T
Millwall
0 - 3
Oxford United
F
T
Oldham Athletic
1 - 1
Rochdale
F
T
Peterborough United
4 - 2
Bristol Rovers
F
T
Port Vale
0 - 2
Bolton Wanderers
F
T
Shrewsbury Town
1 - 0
Southend United
F
T
Swindon Town
1 - 2
Scunthorpe United
F
T
Bradford City
3 - 0
AFC Wimbledon
F
T
Bury
3 - 0
Northampton Town
F
T
Milton Keynes Dons
0 - 3
Sheffield United
F
T
Blackpool
3 - 0
Cheltenham Town
F
T
Colchester United
0 - 0
Plymouth Argyle
F
T
Crawley Town
3 - 3
Carlisle United
F
T
Crewe Alexandra
3 - 0
Leyton Orient
F
T
Exeter City
3 - 1
Morecambe
F
T
Grimsby Town
4 - 2
Yeovil Town
F
T
Hartlepool United
0 - 2
Barnet
F
T
Luton Town
2 - 1
Notts County
F
T
Newport County
1 - 0
Accrington Stanley
F
T
Portsmouth
2 - 1
Cambridge United
F
T
Stevenage
0 - 1
Mansfield Town
F
T
Wycombe Wanderers
2 - 1
Doncaster Rovers
F
T
Lincoln
2 - 1
Macclesfield Town
F
T
Boreham Wood
0 - 4
Gateshead FC
F
T
Braintree Town
0 - 2
Barrow
F
T
Bromley
1 - 1
Guiseley
F
T
Dover
1 - 2
Torquay United
F
T
Forest Green Rovers
2 - 2
Maidstone
F
T
North Ferriby United
0 - 3
Aldershot Town
F
T
Solihull Moors
2 - 0
Eastleigh
F
T
Sutton United
5 - 2
Chester FC
F
T
Tranmere Rovers
4 - 1
Southport
F
T
Woking
1 - 1
York City
F
T
Wrexham
0 - 1
Dagenham & Redbridge
F
T
Altrincham
1 - 1
Alfreton Town
F
T
Boston United
0 - 3
AFC Fylde
F
T
Bradford PA
0 - 2
Stockport
F
T
Darlington 1883
1 - 0
Telford
F
T
Gainsborough
1 - 1
Kidderminster Harriers
F
T
Gloucester City
2 - 2
Chorley
F
T
Halifax Town
3 - 0
Curzon
F
T
Harrogate
1 - 2
Brackley Town
F
T
Nuneaton Town
1 - 4
FC United of Manchester
F
T
Stalybridge
0 - 4
Tamworth
F
T
Worcester
1 - 2
Salford City
F
T
Chelmsford
3 - 1
Bath City
F
T
Concord Rangers
2 - 2
Gosport Borough
F
T
Dartford
4 - 0
Bishop's Stortford
F
T
Maidenhead United
1 - 2
Ebbsfleet United
F
T
Oxford City
1 - 0
Margate
F
T
St.Albans
2 - 2
East Thurrock United
F
T
Truro City
2 - 1
Hemel Hempstead
F
T
Wealdstone
3 - 0
Hungerford Town
F
T
Welling United
1 - 2
Hampton & Richmond
F
T
Weston Super Mare
2 - 0
Eastbourne Borough
F
T
Whitehawk
2 - 0
Poole Town FC
F
T
Atalanta
3 - 2
Bologna
F
T
Fiorentina
5 - 4
Inter
F
T
Ascoli Picchio FC 1898
0 - 0
Brescia
F
T
Avellino
1 - 1
Cesena
F
T
Bari
0 - 2
Hellas Verona
F
T
Cittadella
4 - 1
Carpi
F
T
Latina
1 - 2
SPAL 2013
F
T
Pro Vercelli
0 - 0
Salernitana
F
T
Spezia
2 - 0
Entella
F
T
Ternana
2 - 0
Frosinone
F
T
Trapani
1 - 0
Pisa
F
T
Como
2 - 1
Lupa Roma
F
T
Cremonese
1 - 0
Lucchese
F
T
Piacenza
0 - 0
Livorno
F
T
Tuttocuoio
2 - 1
Racing Roma
F
T
Pistoiese
0 - 1
Olbia
F
T
Giana Erminio
1 - 2
Pro Piacenza
F
T
Alessandria
1 - 0
Renate
F
T
Arezzo
1 - 2
Prato
F
T
Carrarese
2 - 0
Pontedera
F
T
Malaga
2 - 0
Valencia
F
T
Villarreal
2 - 1
Leganes
F
T
Osasuna
2 - 2
Sporting Gijon
F
T
Espanyol
0 - 1
Atletico Madrid
F
T
Valladolid
2 - 1
Elche
F
T
Cadiz
1 - 1
Levante
F
T
Getafe
1 - 1
Gimnastic
F
T
Rayo Vallecano
2 - 0
Lugo
F
T
Girona
1 - 2
UCAM Murcia
F
T
SD Leioa
1 - 3
Athletic Bilbao B
F
T
Fuenlabrada
4 - 2
Zamudio SD
F
T
Real Sociedad B
0 - 2
Logrones
F
T
SD Amorebieta
2 - 1
Sestao
F
T
CE L'Hospitalet
2 - 2
Barcelona B
F
T
Futbol Club Jumilla
1 - 2
San Fernando CD
F
T
Linares Deportivo
1 - 1
Lorca FC
F
T
Bayern Munich
2 - 2
Mainz 05
F
T
Eintracht Frankfurt
3 - 1
Augsburg
F
T
Hamburger SV
1 - 2
Darmstadt
F
T
Hertha Berlin
1 - 0
Wolfsburg
F
T
Ingolstadt
2 - 4
Werder Bremen
F
T
Borussia Moenchengladbach
2 - 3
Borussia Dortmund
F
T
FC Heidenheim
2 - 2
Arminia Bielefeld
F
T
Erzgebirge Aue
2 - 2
Hannover 96
F
T
Duisburg
3 - 2
FSV Frankfurt
F
T
Holstein Kiel
2 - 0
Chemnitzer FC
F
T
Magdeburg
2 - 1
Sonnenhof Großaspach
F
T
Mainz 05 II
3 - 2
Hallescher FC
F
T
Osnabrueck
1 - 0
Aalen
F
T
Paderborn
3 - 1
Sportfreunde Lotte
F
T
Wehen
1 - 1
Jahn Regensburg
F
T
Werder Bremen II
0 - 2
Hansa Rostock
F
T
1860 Muenchen II
0 - 2
SpVgg Bayern Hof
F
T
Burghausen
2 - 2
Bayern Munich II
F
T
Nuernberg II
5 - 0
FC Schweinfurt
F
T
SpVgg Bayreuth
3 - 1
1860 Rosenheim
F
T
Unterhaching
2 - 1
FC Memmingen
F
T
Hamburger SV II
1 - 3
Wolfsburg II
F
T
Hannover 96 II
3 - 0
Luebeck
F
T
Eintracht Braunschweig II
0 - 0
FC Germania Egestorf-Langreder
F
T
Lupo-Martini Wolfsburg
1 - 2
St.Pauli II
F
T
FSV Luckenwalde
0 - 5
Berliner AK 07
F
T
RasenBallsport Leipzig ll
4 - 1
Budissa Bautzen
F
T
Noettingen
1 - 3
Eintracht Trier
F
T
Saarbruecken
1 - 2
Elversberg
F
T
Teutonia Watzenborn-Steinberg
1 - 0
Stuttgarter Kickers
F
T
VfB Stuttgart II
2 - 1
TSV Steinbach
F
T
TSG Sprockhoevel
0 - 2
Bonner SC
F
T
Wattenscheid
1 - 5
Viktoria Koeln 1904
F
T
Borussia Dortmund II
1 - 1
RW Ahlen
F
T
Paris Saint Germain
2 - 0
Montpellier
F
T
Bordeaux
2 - 0
SC Bastia
F
T
Caen
0 - 2
Nantes
F
T
Dijon
3 - 2
Angers
F
T
Lille
3 - 0
Guingamp
F
T
Lorient
5 - 1
Metz
F
T
Brest
2 - 3
Amiens
F
T
Chateauroux
2 - 0
Concarneau
F
T
NEC Nijmegen
0 - 1
Excelsior
F
T
AZ Alkmaar
2 - 1
FC Twente
F
T
PEC Zwolle
1 - 2
Heracles
F
T
Go Ahead Eagles
2 - 3
FC Groningen
F
T
Sporting Charleroi
2 - 0
Zulte-Waregem
F
T
Lierse
2 - 3
Waasland-Beveren
F
T
St.Truiden
0 - 1
Union St.-Gilloise
F
T
KV Mechelen
1 - 0
Standard Liege
F
T
Kortrijk
3 - 3
Eupen
F
T
Lokeren
2 - 1
Roeselare
F
T
Maritimo
3 - 0
Belenenses
F
T
Tondela
2 - 0
Nacional
F
T
Estoril
3 - 0
Vitoria de Setubal
F
T
Sporting CP
1 - 1
Benfica
F
T
Hibernian
2 - 3
Aberdeen
F
T
Dundee United
3 - 2
St. Mirren
F
T
Dunfermline Athletic
1 - 2
Falkirk
F
T
Greenock Morton
1 - 1
Ayr United
F
T
Queen of South
1 - 2
Dumbarton
F
T
Airdrieonians
0 - 1
Alloa Athletic
F
T
Albion Rovers
0 - 1
East Fife
F
T
Brechin City
0 - 0
Stranraer
F
T
Livingston
4 - 0
Queen's Park
F
T
Peterhead
0 - 1
Stenhousemuir
F
T
Berwick Rangers
0 - 1
Montrose
F
T
Cowdenbeath
1 - 2
Arbroath
F
T
Edinburgh City
2 - 0
Annan Athletic
F
T
Elgin City
2 - 2
Stirling Albion
F
T
Forfar Athletic
3 - 0
Clyde
F
T
Madagascar
1 - 0
Malawi
F
T
Mauritius
2 - 1
Seychelles
F
T
Somalia
1 - 2
South Sudan
F
T
AC Horsens
1 - 3
Esbjerg fB
F
T
Kolding IF
3 - 0
Aarhus Fremad
F
T
Dalum
1 - 1
Kjellerup
F
T
B 93
1 - 3
Marienlyst
F
T
Broenshoej
0 - 2
Brabrand
F
T
VSK Aarhus
1 - 1
FC Sydvest 05
F
T
Fredensborg BI
0 - 1
Naesby
F
T
Frem
1 - 2
Odder IGF
F
T
Jammerbugt FC
1 - 4
Middelfart G og BK
F
T
Svendborg
0 - 2
HIK
F
T
Stroemsgodset
1 - 0
Sandefjord
F
T
Kongsvinger
0 - 0
Ranheim
F
T
Joenkoepings Soedra
2 - 1
AIK
F
T
GAIS
0 - 0
Helsingborg
F
T
Oesters IF
1 - 2
Dalkurd FF
F
T
Varbergs BoIS FC
2 - 1
IK Frej Taeby
F
T
Degerfors
0 - 1
IFK Vaernamo
F
T
Ilves
0 - 2
RoPS
F
T
PS Kemi
3 - 1
SJK
F
T
VPS
2 - 2
KuPS
F
T
Sturm Graz
0 - 2
Mattersburg
F
T
Altach
0 - 0
Admira Moedling
F
T
Ried
1 - 1
Wolfsberger AC
F
T
SKN St. Poelten
1 - 2
Salzburg
F
T
Grasshopper
4 - 1
Luzern
F
T
Basel
2 - 2
FC Vaduz
F
T
Aarau
0 - 3
Wohlen
F
T
Servette
2 - 3
Winterthur
F
T
Lamia
3 - 1
Panserraikos FC
F
T
Rizespor
3 - 3
Istanbul Basaksehir
F
T
Alanyaspor
0 - 1
Osmanlispor FK
F
T
Antalyaspor
0 - 3
Trabzonspor
F
T
Genclerbirligi
2 - 1
Kayserispor
F
T
Goztepe
3 - 2
Adana Demirspor
F
T
Giresunspor
1 - 1
Yeni Malatyaspor
F
T
Sligo Rovers
1 - 1
Derry City
F
T
Cobh Ramblers
2 - 0
Longford Town
F
T
Bala Town
4 - 6
TNS
F
T
Bangor City
0 - 2
Carmarthen
F
T
Cardiff Met University
0 - 0
Connah's Quay
F
T
Cefn Druids AFC
3 - 1
Airbus UK Broughton
F
T
Newtown
6 - 1
Aberystwyth
F
T
Rhyl
1 - 1
Llandudno FC
F
T
Ballymena United
3 - 0
Crusaders
F
T
Cliftonville
1 - 3
Glenavon
F
T
Coleraine
1 - 5
Linfield
F
T
Dungannon Swifts
4 - 0
Carrick Rangers
F
T
Glentoran
3 - 0
Portadown
F
T
Omonia Nicosia
1 - 2
AEK Larnaca
F
T
Ermis Aradippou
1 - 5
Doxa Katokopia
F
T
Ethnikos Achnas
1 - 1
Karmiotissa Pano Polemidion
F
T
Aris Limassol
1 - 1
Nea Salamis
F
T
FC Zbrojovka Brno
2 - 3
Mlada Boleslav
F
T
Hradec Kralove
0 - 1
Slovan Liberec
F
T
Teplice
1 - 0
Karvina
F
T
Bohemians 1905
0 - 2
Zlin
F
T
Sokolov
1 - 0
Trinec
F
T
FC Vlasim
1 - 0
FK Varnsdorf
F
T
Frydek-Mistek
0 - 0
Pardubice
F
T
Usti nad Labem
3 - 0
SK Prostejov
F
T
Sigma Olomouc
1 - 0
Vitkovice
F
T
Znojmo
2 - 2
Zizkov
F
T
Trencin
2 - 1
Ruzomberok
C
a
n
c
Spartak Myjava
v
Spartak Trnava
F
T
Zemplin Michalovce
1 - 2
DAC 1904 Dunajska Streda
F
T
Lipany
1 - 3
FK Poprad
F
T
Rimavska Sobota
3 - 0
Haniska
F
T
MSK Fomat Martin
1 - 3
Svaty Jur
F
T
Nove Mesto
0 - 1
Dukla Banska Bystrica
F
T
Spartak Trnava B
2 - 0
Slovan Bratislava B
F
T
Zenit St. Petersburg
2 - 0
Ural
F
T
FC Rostov
3 - 0
Spartak Moscow
F
T
Lokomotiv Moscow
3 - 3
Amkar
F
T
Terek Grozny
0 - 1
Anzhi Makhachkala
F
T
Dinamo St Petersburg
4 - 0
Volga Tver
F
T
Domodedovo Moscow
0 - 2
CRFSO Smolensk
F
T
Torpedo Vladimir
2 - 1
Kolomna
F
T
Dinamo Moscow II
0 - 1
Spartak Kostroma
F
T
FC Dolgoprudny
2 - 0
Pskov 747
F
T
Tekstilshchik
5 - 0
Strogino
F
T
FC Krasnodar II
0 - 1
Chernomorets Novorossiysk
F
T
FC Olexandria
1 - 0
Olimpik Donetsk
F
T
Arka Gdynia
1 - 1
Wisla Plock
F
T
Cracovia
1 - 2
Legia Warszawa
F
T
Gornik Leczna
3 - 1
Wisla Krakow
F
T
Korona Kielce
0 - 1
Termalica Nieciecza
F
T
Lech Poznan
3 - 0
Ruch Chorzow
F
T
Piast Gliwice
0 - 1
Jagiellonia Bialystok
F
T
Pogon Szczecin
3 - 1
Lechia Gdansk
F
T
Zaglebie Lubin
1 - 1
Slask Wroclaw
F
T
Pogon Siedlce
1 - 2
Chojniczanka Chojnice
F
T
Sandecja Nowy Sacz
1 - 0
Chrobry Glogow
F
T
Stal Mielec
3 - 3
GKS Katowice
F
T
GKS Tychy 71
2 - 2
Stomil Olsztyn
F
T
MKS Kluczbork
2 - 2
Bytovia Bytow
F
T
Olimpia Grudziadz
3 - 1
Zaglebie Sosnowiec
F
T
Wisla Pulawy
0 - 1
Podbeskidzie Bielsko-Biala
F
T
Blekitni Stargard
2 - 0
Kotwica Kolobrzeg
F
T
Gryf Wejherowo
4 - 1
GKS Belchatow
F
T
Puszcza Niepolomice
2 - 0
Polonia Bytom
F
T
Siarka Tarnobrzeg
1 - 0
Polonia Warsaw
F
T
KS Legionovia Legionowo
1 - 2
Warta Poznan
F
T
Olimpia Zambrow
6 - 2
Stal Stalowa Wola
F
T
Rozwoj Katowice
1 - 1
Rakow Czestochowa
F
T
Dinamo Zagreb
0 - 2
Hajduk Split
F
T
NK Istra 1961
1 - 1
Rijeka
F
T
Partizan Beograd
1 - 0
Vojvodina
F
T
Napredak
1 - 2
FK Crvena Zvezda
F
T
Borac Cacak
0 - 1
Cukaricki
F
T
FK Radnik Surdulica
3 - 0
FK Spartak Subotica
F
T
Novi Pazar
3 - 0
Rad Beograd
F
T
NK Celje
1 - 0
Aluminij
F
T
Koper
1 - 0
Rudar Velenje
F
T
Maribor
1 - 0
Domzale
F
T
Debrecen
4 - 2
Haladas
F
T
Gyirmot
2 - 3
Ferencvaros
F
T
MTK Budapest
1 - 1
Videoton FC
F
T
Mezokovesd SE
1 - 3
Ujpest
F
T
Paksi SE
0 - 1
Diosgyori VTK
F
T
Vasas Budapest
1 - 0
Budapest Honved
F
T
Astra Giurgiu
0 - 1
CFR Cluj
F
T
CS Universitatea Craiova
2 - 2
Dinamo Bucuresti
F
T
Slavia Sofia
0 - 3
Botev Plovdiv
F
T
Vereya
1 - 0
Montana
F
T
Dinamo Minsk
1 - 0
Neman Grodno
F
T
Dnepr Mogilev
4 - 0
Naftan Novopolotsk
F
T
FK Slutsk
1 - 1
FK Gorodeya
F
T
Shakhtyor Soligorsk
3 - 0
Dinamo Brest
F
T
FK Spartaks
2 - 2
SK Babite
F
T
Ventspils
1 - 1
FK Liepaja
F
T
RFS
0 - 1
Riga FC
F
T
Tammeka
0 - 2
Levadia Tallinn
C
a
n
c
Paernu Linnameeskond
v
Trans Narva
F
T
Parnu JK Vaprus
0 - 2
Trans Narva
F
T
Nomme JK Kalju
8 - 0
Tulevik Viljandi
F
T
Sloboda Tuzla
0 - 0
Zrinjski Mostar
F
T
Celik Zenica
1 - 0
Siroki Brijeg
F
T
Metalleghe BSI
0 - 0
FK Mladost Doboj Kakanj
F
T
Vitez
0 - 2
Olimpik Sarajevo
F
T
Drina Zvornik
2 - 1
Rudar Prijedor
F
T
Tekstilac Derventa
0 - 1
FK Podrinje
F
T
FK Borac Samac
0 - 3
Sutjeska
F
T
FK Zvijezda 09
0 - 2
Sloga Doboj
F
T
Rabotnicki
1 - 1
Makedonija GjP
F
T
Decic Tuzi
2 - 1
Jedinstvo BP
F
T
FK Iskra
0 - 0
FK Bokelj
F
T
Grbalj Radanovici
0 - 0
Mladost Podgorica
F
T
Petrovac
1 - 0
Buducnost Podgorica
F
T
Rudar Pljevlja
2 - 0
FK Lovcen
F
T
Sutjeska
1 - 2
Zeta
F
T
Maccabi Petach Tikva
0 - 1
Maccabi Haifa
F
T
Bnei Sakhnin
1 - 3
Hapoel Beer Sheva
F
T
Beitar Jerusalem
1 - 1
Maccabi Tel Aviv
F
T
Hapoel Ashkelon
1 - 0
Bnei Yehuda Tel Aviv
F
T
Hapoel Haifa
1 - 1
FC Ashdod
F
T
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
2 - 3
Hapoel Raanana
F
T
San Lorenzo
0 - 1
Temperley
F
T
Aldosivi
0 - 3
Newells Old Boys
F
T
Racing Club
4 - 3
Atletico Tucuman
F
T
Banfield
2 - 0
Quilmes
F
T
Defensa y Justicia
1 - 0
Lanus
F
T
Velez Sarsfield
2 - 1
Union
F
T
Barracas Central
3 - 1
Atlanta
F
T
Deportivo Espanol
3 - 0
Colegiales
F
T
Excursionistas
1 - 4
CA Talleres Remedios de Escalada
F
T
Club Atletico Platense
0 - 1
Tristan Suarez
F
T
Sportivo Patria
1 - 1
Union Villa Krause
F
T
Sportivo Las Parejas
1 - 1
Deportivo Madryn
F
T
Villa Mitre
2 - 2
Union de Sunchales
F
T
Real Potosi
4 - 0
Jorge Wilstermann
F
T
The Strongest
3 - 3
Guabira
F
T
Universidad Catolica
5 - 2
O'Higgins
F
T
Deportes Iquique
2 - 2
Union Espanola
F
T
Universidad de Chile
2 - 0
Santiago Wanderers
F
T
Deportes Temuco
2 - 0
Antofagasta
F
T
Tigres FC
2 - 1
CD Jaguares
F
T
Patriotas
1 - 1
La Equidad
F
T
Once Caldas
0 - 2
Alianza Petrolera
F
T
Independiente del Valle
4 - 1
Clan Juvenil
F
T
Sportivo Trinidense
3 - 3
Rubio Nu
Friday, 21 April 2017
F
T
Alianza Atletico
0 - 3
Sport Rosario
Saturday, 22 April 2017
F
T
Universidad San Martin
1 - 0
Sporting Cristal
F
T
Ayacucho FC
2 - 1
Academia Cantolao
F
T
Comerciantes Unidos
0 - 1
Juan Aurich
F
T
Danubio
1 - 0
Racing
F
T
Juventud de las Piedras
3 - 0
El Tanque Sisley
F
T
River Plate
1 - 0
Cerro
F
T
Plaza Colonia
1 - 1
Club Atletico Penarol
F
T
Deportivo Zulia
2 - 1
Monagas SC
F
T
Trujillanos FC
3 - 0
Zulia
F
T
Curacao U17
1 - 0
Haiti U17
F
T
Panama U17
4 - 2
Honduras U17
F
T
Cuba U17
1 - 1
Suriname U17
F
T
Costa Rica U17
2 - 1
Canada U17
F
T
Toronto FC
3 - 1
Chicago Fire
F
T
Philadelphia Union
3 - 3
Montreal Impact
F
T
Houston Dynamo
2 - 0
San Jose Earthquakes
F
T
Portland Timbers
2 - 1
Vancouver Whitecaps
F
T
Indy Eleven
0 - 0
San Francisco Deltas
F
T
Richmond Kickers
2 - 1
Pittsburgh Riverhounds
F
T
Ottawa Fury
0 - 0
Toronto FC II
F
T
Chicago Red Stars
1 - 0
FC Kansas City
F
T
Orlando Pride
1 - 1
Washington Spirit
F
T
CD Dragon
2 - 1
CD Chalatenango
F
T
UES
2 - 1
Firpo
F
T
Municipal Limeno
3 - 1
Santa Tecla FC
F
T
Urawa Red Diamonds
3 - 2
Consadole Sapporo
F
T
Ventforet Kofu
1 - 1
Cerezo Osaka
F
T
Sanfrecce Hiroshima
3 - 3
Vegalta Sendai
F
T
Kashima Antlers
0 - 3
Jubilo Iwata
F
T
Kashiwa Reysol
2 - 0
Yokohama F.Marinos
F
T
Albirex Niigata
0 - 3
FC Tokyo
F
T
Sagan Tosu
1 - 0
Vissel Kobe
F
T
Mito Hollyhock
1 - 1
Avispa Fukuoka
F
T
Nagoya Grampus Eight
0 - 2
Renofa Yamaguchi
F
T
Kyoto Sanga FC
1 - 1
Matsumoto Yamaga
F
T
Machida Zelvia
0 - 1
Tokushima Vortis
F
T
Tokyo Verdy
3 - 1
Thespakusatsu Gunma
F
T
Ehime FC
1 - 0
V-Varen Nagasaki
F
T
Shonan Bellmare
0 - 1
Oita Trinita
F
T
Yokohama FC
4 - 0
JEF United Chiba
F
T
Aizawl
1 - 0
Mohun Bagan
F
T
Churchill Brothers
6 - 1
Chennai City FC
F
T
Bengaluru FC
7 - 0
DSK Shivajians
F
T
Warriors FC
2 - 2
Home United FC
F
T
Tianjin Teda
3 - 1
Yanbian
F
T
Guizhou Hengfeng Zhicheng
0 - 2
Shanghai Shenhua
F
T
Gangwon FC
1 - 2
Suwon Bluewings
F
T
Jeju United
4 - 2
Daegu FC
F
T
Jeonnam Dragons
5 - 0
Ulsan Hyundai
F
T
FC Seoul
3 - 0
Incheon United
F
T
Asan Mugunghwa
1 - 1
Seongnam FC
F
T
Daejeon Citizen
2 - 3
Busan I'Park
F
T
FC Anyang
3 - 1
Bucheon FC 1995
F
T
Chonburi
0 - 0
Siam Navy FC
F
T
Police Tero FC
3 - 2
Thai Honda
F
T
Bangkok Glass
1 - 0
Ubon UMT FC
F
T
Ratchaburi FC
1 - 1
Muang Thong United
F
T
Sisaket FC
1 - 0
Super Power Samut Prakan FC
F
T
Samtredia
0 - 0
Lokomotivi Tbilisi
F
T
Dinamo Batumi
1 - 3
Torpedo Kutaisi
F
T
Persija Jakarta
1 - 1
Barito Putera
F
T
Sriwijaya FC
1 - 0
Pusamania Borneo
F
T
PS TNI
2 - 2
Persib Bandung
F
T
Somalia
1 - 2
South Sudan
F
T
Madagascar
1 - 0
Malawi
F
T
Mauritius
2 - 1
Seychelles
F
T
Rayon Sports
0 - 0
Rivers United FC
F
T
Al Sharkeyah
2 - 0
El Dakhleya
F
T
El Nasr Tadeen
0 - 1
Aswan FC
F
T
Misr El-Maqasa
0 - 1
Wadi Degla FC
F
T
Posta Rangers
1 - 0
Kariobangi Sharks
P
o
s
t
Bandari
v
Sofapaka
F
T
Muhoroni Youth FC
2 - 0
SoNy Sugar
F
T
Nakumatt
2 - 0
Western Stima
F
T
Nzoia Sugar FC
1 - 1
Zoo FC
F
T
Sofapaka
0 - 0
Kakamega Homeboyz
F
T
Gor Mahia
0 - 0
Tusker FC
F
T
Chabab Atlas Khenifra
0 - 0
FAR Rabat
F
T
RSB Berkane
3 - 0
KAC Kenitra
F
T
MAT Tetouan
4 - 0
JSK Chabab Kasba Tadla
F
T
Chippa United
1 - 0
Jomo Cosmos
F
T
Lamontville Golden Arrows
1 - 0
Platinum Stars
A
E
T
Kaizer Chiefs
351 - 1
SuperSport United
A
E
T
Orlando Pirates
2 - 1
Bloemfontein Celtic