Live Football : 20 April 2017

Live football scores


 

22:43 (GMT+2)

26 June 2017

F
T
Elfsborg
3 - 0
Oerebro
F
T
Gaziantep BB
1 - 1
Balikesirspor
F
T
Dinamo Barnaul
1 - 0
Sakhalin
F
T
Irtysh
1 - 0
Smena Komsomolsk
F
T
ACS Poli Timisoara
1 - 0
Gaz Metan Medias
F
T
FK Utenis Utena
0 - 3
Atlantas Klaipeda
F
T
FK Kauno Zalgiris
1 - 1
Traku FK
F
T
Estudiantes
1 - 0
Atletico Nacional
F
T
Zamora FC
1 - 4
Deportes Iquique
F
T
Racing Club
4 - 1
Tigre
F
T
Talleres
0 - 2
Independiente
F
T
Chacarita Juniors
2 - 0
Sportivo Estudiantes
F
T
Santamarina
0 - 0
Almagro
F
T
Instituto
1 - 1
Douglas Haig
F
T
Argentinos Juniors
2 - 0
Villa Dalmine
F
T
Independiente Rivadavia
2 - 2
Central Cordoba de Santiago
F
T
San Martin de Tucuman
1 - 0
Crucero del Norte
F
T
Villa Mitre
0 - 0
Agropecuario
F
T
Deportivo Maipu
1 - 2
Ferro Carril Oeste General Pico
F
T
Juventud Unida Universitario
0 - 0
Concepcion FC
F
T
Desamparados
2 - 2
Gutierrez SC
F
T
Defensores de Pronunciamiento
4 - 1
Sportivo Belgrano
F
T
Guarani Antonio Franco
2 - 1
Sol de America Formosa

Brazil – Cup

F
T
Cruzeiro
1 - 2
Sao Paulo
F
T
Parana Clube
0 - 0
Vitoria
A
P
Corinthians
341 - 1
Internacional
F
T
Fluminense
3 - 0
Goias
A
P
Joinville
342 - 1
Sport
F
T
Jorge Wilstermann
1 - 0
Bolivar
F
T
America de Cali
3 - 0
Deportivo Cali
F
T
Cerro Porteno
1 - 1
Independiente CG
A
P
CD Guadalajara
310 - 0
Monarcas Morelia
F
T
New England Rev.
0 - 0
San Jose Earthquakes
F
T
FC Cincinnati
1 - 1
Tampa Bay Rowdies
Wednesday, 19 April 2017
F
T
Pasaquina
1 - 1
Isidro Metapan
Thursday, 20 April 2017
F
T
CD Chalatenango
0 - 0
CD Aguila
F
T
CD FAS
1 - 0
Municipal Limeno
F
T
Firpo
2 - 2
CD Sonsonate
F
T
Santa Tecla FC
0 - 1
CD Dragon
F
T
Alianza FC
2 - 0
UES
F
T
CD Vida
0 - 1
CD Motagua
F
T
Geylang International FC
2 - 0
Brunei DPMM

China – Cup

A
P
Jiangsu Yancheng
450 - 0
Dalian Yifang
F
T
Meixian Juncheng Hakka
4 - 1
Dalian Transcendence
F
T
Shanghai Jiading
2 - 1
Wuhan Zall
F
T
Bhayangkara Surabaya United
2 - 1
Perseru Serui
F
T
FC Mashhad
1 - 2
Paykan
F
T
Foolad Khuzestan
1 - 3
Esteghlal Khuzestan
F
T
Gostaresh Foolad FC
0 - 0
Naft Tehran
F
T
Saba Qom
0 - 1
Sepahan
F
T
Saipa
0 - 2
Sanat Naft Abadan
F
T
Tractor Sazi Tabriz
1 - 0
Esteghlal
F
T
Zob Ahan
2 - 1
Machine Sazi FC
F
T
CS Hammam-Lif
2 - 2
US Tataouine