Live Football : Livescore, Premier League

Live football scores and results, Livescore


 

11:39 (GMT+2)

22 September 2018

13:30
Fulham
v
Watford
16:00
Burnley
v
AFC Bournemouth
16:00
Cardiff City
v
Manchester City
16:00
Crystal Palace
v
Newcastle United
16:00
Leicester City
v
Huddersfield Town
16:00
Liverpool
v
Southampton
16:00
Manchester United
v
Wolverhampton Wanderers
18:30
Brighton & Hove Albion
v
Tottenham Hotspur
16:00
Aston Villa
v
Sheffield Wednesday
16:00
Derby County
v
Brentford
16:00
Ipswich Town
v
Bolton Wanderers
16:00
Leeds United
v
Birmingham City
16:00
Middlesbrough
v
Swansea City
16:00
Nottingham Forest
v
Rotherham United
16:00
Reading
v
Hull City
16:00
Sheffield United
v
Preston North End
16:00
Stoke City
v
Blackburn Rovers
16:00
West Bromwich Albion
v
Millwall
18:30
Queens Park Rangers
v
Norwich City
16:00
Accrington Stanley
v
AFC Wimbledon
16:00
Barnsley
v
Burton Albion
16:00
Blackpool
v
Luton Town
16:00
Bristol Rovers
v
Coventry City
16:00
Charlton Athletic
v
Plymouth Argyle
16:00
Doncaster Rovers
v
Bradford City
16:00
Gillingham
v
Peterborough United
16:00
Oxford United
v
Walsall
16:00
Portsmouth
v
Wycombe Wanderers
16:00
Scunthorpe United
v
Shrewsbury Town
16:00
Southend United
v
Fleetwood Town
16:00
Sunderland
v
Rochdale
16:00
Bury
v
Carlisle United
16:00
Cambridge United
v
Mansfield Town
16:00
Crewe Alexandra
v
Port Vale
16:00
Exeter City
v
Cheltenham Town
16:00
Forest Green Rovers
v
Crawley Town
16:00
Lincoln City
v
Milton Keynes Dons
16:00
Morecambe
v
Macclesfield Town
16:00
Northampton Town
v
Notts County
16:00
Oldham Athletic
v
Colchester United
16:00
Stevenage
v
Grimsby Town
16:00
Tranmere Rovers
v
Newport County
16:00
Yeovil Town
v
Swindon Town
13:35
Eastleigh
v
Dagenham & Redbridge
16:00
Aldershot Town
v
Dover
16:00
Barnet
v
AFC Fylde
16:00
Barrow
v
Maidenhead United
16:00
Braintree Town
v
Maidstone
16:00
Chesterfield
v
Gateshead FC
16:00
Ebbsfleet United
v
Havant and Waterlooville
16:00
FC Halifax Town
v
Hartlepool United
16:00
Harrogate
v
Leyton Orient
16:00
Salford City
v
Boreham Wood
16:00
Solihull Moors
v
Bromley
16:00
Sutton United
v
Wrexham
15:00
Parma Calcio 1913
v
Cagliari
18:00
Fiorentina
v
SPAL 2013
20:30
Sampdoria
v
Inter
15:00
Carpi
v
Brescia
15:00
Crotone
v
Hellas Verona
15:00
Lecce
v
Venezia
15:00
Palermo
v
Perugia
15:00
Pescara
v
Foggia
15:00
Spezia
v
Cittadella
18:00
Cosenza
v
Livorno
20:30
Piacenza
v
Pontedera
20:45
Rimini
v
Triestina
16:30
Cavese
v
Virtus Francavilla
18:30
Reggina
v
Bisceglie
18:30
Sicula Leonzio
v
Matera
18:30
Vibonese
v
Trapani
20:30
Potenza
v
Monopoli
20:30
Rieti
v
Casertana
13:00
Rayo Vallecano
v
Deportivo Alaves
16:15
Celta Vigo
v
Real Valladolid
16:15
Eibar
v
Leganes
18:30
Getafe
v
Atletico Madrid
20:45
Real Madrid
v
Espanyol
16:00
Osasuna
v
Sporting Gijon
18:00
Rayo Majadahonda
v
Extremadura
18:00
Real Zaragoza
v
Lugo
20:30
Cordoba
v
Tenerife
16:00
Real Union
v
Real Oviedo B
19:00
Athletic Bilbao B
v
SD Gernika
19:00
Cultural De Durango
v
Izarra
16:00
Conquense
v
Barcelona B
19:00
Ejea
v
Villarreal B
19:00
Sevilla Atletico
v
CF Talavera de la Reina
15:30
Augsburg
v
Werder Bremen
15:30
Hertha Berlin
v
Borussia Moenchengladbach
15:30
Hoffenheim
v
Borussia Dortmund
15:30
Nuernberg
v
Hannover 96
15:30
Wolfsburg
v
Freiburg
18:30
Schalke 04
v
Bayern Munich
13:00
Arminia Bielefeld
v
Union Berlin
13:00
Dynamo Dresden
v
Darmstadt
13:00
Holstein Kiel
v
Bochum
14:00
1860 Muenchen
v
Wehen
14:00
Carl Zeiss Jena
v
Kaiserslautern
14:00
Fortuna Koeln
v
Sportfreunde Lotte
14:00
Karlsruher SC
v
KFC Uerdingen
14:00
Meppen
v
Unterhaching
14:00
Sonnenhof Grossaspach
v
Hansa Rostock
14:00
Wuerzburger Kickers
v
Eintracht Braunschweig
14:00
FC Schweinfurt
v
Greuther Fuerth II
14:00
SpVgg Bayreuth
v
Nuernberg II
14:00
VfR Garching
v
SV Schalding-Heining
14:00
Viktoria Aschaffenburg
v
FV Illertissen
17:00
TSV Buchbach
v
Ingolstadt II
12:00
Wolfsburg II
v
Oldenburg
14:00
Luebeck
v
FC Germania Egestorf-Langreder
17:00
BSV Rehden
v
Hannover 96 II
13:30
FC Oberlausitz Neugersdorf
v
Babelsberg
13:30
FC Viktoria 1889 Berlin
v
Bischofswerdaer FV
13:30
VSG Altglienicke
v
Berliner AK 07
14:05
Lokomotive Leipzig
v
Germania Halberstadt
14:00
Eintracht Stadtallendorf
v
Kickers Offenbach
14:00
FSV Frankfurt
v
Elversberg
14:00
Freiburg II
v
Homburg
14:00
Saarbruecken
v
Wormatia Worms
14:00
TSV Steinbach
v
Pirmasens
14:00
Waldhof Mannheim
v
TSG Balingen
14:00
FC Kaan-Marienborn 07
v
Borussia Dortmund II
14:00
Lippstadt
v
SC Verl
14:00
SV Roedinghausen
v
Wattenscheid
14:00
Wuppertal
v
Viktoria Koeln 1904
17:00
Lille
v
Nantes
20:00
Angers
v
Toulouse
20:00
Montpellier
v
Nice
20:00
Reims
v
Dijon
20:00
Saint-Etienne
v
Caen
20:00
Strasbourg
v
Amiens
15:00
Paris FC
v
Metz
15:00
Bourg en Bresse Peronnas
v
Chambly
18:30
Fortuna Sittard
v
Willem II
19:45
Excelsior
v
SC Heerenveen
19:45
VVV-Venlo
v
NAC Breda
20:45
Vitesse
v
ADO Den Haag
18:00
Waasland-Beveren
v
Sporting Charleroi
20:00
Eupen
v
Oostende
20:00
Lokeren
v
Royal Excel Mouscron
20:30
St.Truiden
v
Royal Antwerp
17:00
KFCO Beerschot-Wilrijk
v
Lommel
20:30
Oud-Heverlee
v
Roeselare
17:30
Santa Clara
v
Rio Ave
20:00
Maritimo
v
Belenenses
22:00
Vitoria de Setubal
v
FC Porto
12:00
Oliveirense
v
FC Porto B
17:00
Arouca
v
Braga B
18:00
Penafiel
v
Cova da Piedade
19:00
Benfica B
v
Varzim
16:00
Aberdeen
v
Motherwell
16:00
Dundee FC
v
Hibernian
16:00
Hamilton Academical
v
St. Mirren
16:00
Hearts
v
Livingston
16:00
Alloa Athletic
v
Ayr United
16:00
Falkirk
v
Dundee United
16:00
Greenock Morton
v
Dunfermline Athletic
16:00
Partick Thistle
v
Queen of South
16:00
Ross County
v
Inverness CT
16:00
Airdrieonians
v
Dumbarton
16:00
Forfar Athletic
v
Brechin City
16:00
Raith Rovers
v
Montrose
16:00
Stenhousemuir
v
Arbroath
16:00
Stranraer
v
East Fife
16:00
Clyde
v
Elgin City
16:00
Cowdenbeath
v
Albion Rovers
16:00
Peterhead
v
Berwick Rangers
16:00
Queen's Park
v
Edinburgh City
16:00
Stirling Albion
v
Annan Athletic
16:00
Randers FC
v
Vendsyssel FF
13:00
Tarup-Paarup
v
Brabrand
13:30
Kjellerup
v
Kolding IF
14:00
Dalum
v
Odder IGF
15:00
FC Sydvest 05
v
Jammerbugt FC
13:00
Skovshoved
v
Avarta
13:00
Vanloese
v
Broenshoej
14:00
Frem
v
HIK
14:00
Hilleroed
v
B 93
18:00
Odds Ballklubb
v
Vaalerenga
16:00
Elfsborg
v
Oerebro
16:00
Sirius
v
Oestersunds FK
16:00
Trelleborgs FF
v
Djurgaarden
18:00
Dalkurd FF
v
IFK Norrkoeping
16:00
Degerfors
v
GAIS
15:00
PS Kemi
v
VPS
16:00
Ilves
v
FC Inter
16:00
KuPS
v
Honka
16:00
AC Kajaani
v
FF Jaro
16:00
Klubi 04
v
AC Oulu
17:00
Altach
v
Wolfsberger AC
17:00
SKN St. Poelten
v
Hartberg
17:00
Sturm Graz
v
Mattersburg
16:30
Austria Lustenau
v
SV Lafnitz
19:00
Grasshopper
v
Xamax
19:00
Thun
v
Sion
17:30
Kriens
v
Chiasso
17:30
Schaffhausen
v
Servette
17:30
Wil
v
FC Rapperswil-Jona
17:15
Asteras Tripolis
v
Apollon Smirnis
18:00
Atromitos
v
AE Larissa
19:30
PAS Giannina
v
Aris Thessaloniki FC
12:30
Yeni Malatyaspor
v
Rizespor
15:00
Kayserispor
v
Konyaspor
18:00
Trabzonspor
v
Goztepe
13:00
Hatayspor
v
Istanbulspor
13:00
Umraniyespor
v
Genclerbirligi
18:30
Adanaspor
v
Boluspor
18:30
Elazigspor
v
Karabukspor
18:00
Derry City
v
Shamrock Rovers
18:30
St. Patrick's Athletic
v
Bohemian FC
20:45
Cobh Ramblers
v
Drogheda United
20:45
Finn Harps
v
Cabinteely
20:45
Longford Town
v
UCD
20:45
Shelbourne
v
Galway United FC
15:30
Barry Town
v
Cefn Druids AFC
15:30
Caernarfon
v
Llanelli
15:30
Carmarthen
v
Aberystwyth
15:30
Newtown
v
Cardiff Met University
20:30
Llandudno FC
v
Connah's Quay
16:00
Cliftonville
v
Ballymena United
16:00
Coleraine
v
Linfield
16:00
Dungannon Swifts
v
Ards
16:00
Glenavon
v
Crusaders
16:00
Glentoran
v
Institute
17:00
Enosis Paralimni
v
Ermis Aradippou
19:00
Pafos FC
v
AEL Limassol
15:00
Sigma Olomouc
v
Dukla Praha
17:00
Karvina
v
Pribram
17:00
Mlada Boleslav
v
Slovacko
17:00
Opava
v
Teplice
19:00
Sparta Prague
v
Slovan Liberec
69'
Pardubice
1 - 1
FC Zbrojovka Brno
63'
Sokolov
2 - 0
SK Prostejov
18:00
Nitra
v
Zemplin Michalovce
19:00
Ruzomberok
v
Zeleziarne Podbrezova
19:00
Slovan Bratislava
v
SKF Sered
19:00
Trencin
v
Zlate Moravce
19:00
Zilina
v
FK Senica
49'
FC Yenisey Krasnoyarsk
0 - 1
Ural
13:00
Dinamo Moscow
v
Anzhi Makhachkala
15:30
Arsenal Tula
v
Rubin Kazan
18:00
FC Rostov
v
FC Ufa
18:00
FK Akhmat
v
FC Orenburg
Sunday, 23 September 2018
9:00
Luch Energiya Vladivostok
v
Sibir Novosibirsk
13:00
Kolomna
v
Chertanovo Moscow 2
14:00
Leningradets
v
FC Dolgoprudny
15:00
Pskov 747
v
Murom
16:00
Lokomotiv-Kazanka Moscow
v
Veles Moscow
12:00
Khimki 2
v
Zorky Krasnogorsk
13:00
FC Ryazan
v
Kaluga
14:00
Saturn Ramenskoye
v
FC Rotor Volgograd II
14:00
Torpedo Moscow
v
Dinamo Briansk
15:00
Sokol Saratov
v
Kvant Obninsk
14:00
Lada Togliati
v
Syzran-2003
16:00
Spartak Nalchik
v
Chernomorets Novorossiysk
13:00
Mariupol
v
FC Olexandria
16:00
FC Lviv
v
Karpaty
18:30
Arsenal Kyiv
v
Olimpik Donetsk
15:30
Cracovia
v
Wisla Plock
18:00
Lechia Gdansk
v
Zaglebie Lubin
20:30
Miedz Legnica
v
Legia Warszawa
12:45
Warta Poznan
v
Rakow Czestochowa
13:00
Garbarnia
v
Chojniczanka Chojnice
16:00
Bytovia Bytow
v
Wigry Suwalki
16:00
LKS Lodz
v
GKS Tychy 71
17:00
Termalica Nieciecza
v
Chrobry Glogow
19:00
Stal Mielec
v
GKS Jastrzebie
19:00
Stomil Olsztyn
v
Odra Opole
15:00
Radomiak Radom
v
Resovia
16:00
Siarka Tarnobrzeg
v
Elana Torun
16:30
SKRA Czestochowa
v
ROW Rybnik 1964
17:00
GKS Belchatow
v
Stal Stalowa Wola
18:00
Pogon Siedlce
v
Widzew Lodz
19:45
Olimpia Elblag
v
Rozwoj Katowice
16:30
Osijek
v
HNK Gorica
19:00
NK Lokomotiva
v
Rijeka
16:00
FK Zemun
v
Backa Backa Palanka
16:00
Napredak
v
Dinamo Vranje
19:00
FK Radnik Surdulica
v
Radnicki Nis
19:00
Mladost Lucani
v
Proleter
19:00
Rad Beograd
v
Macva Sabac
19:00
Vojvodina
v
Vozdovac
18:00
Gorica
v
NK Krsko
20:15
Maribor
v
Domzale
14:00
Hermannstadt
v
CFR Cluj
17:00
Botosani
v
Concordia Chiajna
20:00
CS Universitatea Craiova
v
FC Viitorul Constanta
16:30
Septemvri Sofia
v
Lokomotiv Plovdiv
19:00
Botev Vratsa
v
PFC CSKA-Sofia
13:00
Isloch
v
Shakhtyor Soligorsk
15:00
FK Slutsk
v
FC Minsk
17:00
FK Vitebsk
v
Dinamo Brest
18:45
Torpedo Zhodino
v
Gomel
16:00
Stumbras Kaunas
v
FK Kauno Zalgiris
12:00
FC Kuressaare
v
FCI Levadia
12:00
Tulevik Viljandi
v
Tammeka
15:00
Paide Linnameeskond
v
Trans Narva
18:00
Flora Tallinn
v
Parnu JK Vaprus
15:00
Dinamo-Auto
v
FC Milsami Orhei
15:00
Speranta
v
FC Sfintul Gheorghe
17:00
FC Sheriff
v
FC Zaria
19:00
Zimbru
v
CS Petrocub
16:30
FK Krupa
v
FK Sarajevo
16:30
Radnik Bijeljina
v
Zrinjski Mostar
19:00
Sloboda Tuzla
v
GOSK Gabela
19:00
Rabotnicki
v
FK Vardar Skopje
15:00
Rudar Pljevlja
v
FK Iskra
15:30
FK Lovcen
v
Zeta
19:00
Petrovac
v
OFK Titograd
17:00
Hapoel Tel Aviv
v
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
17:45
Hapoel Raanana
v
FC Ashdod
18:45
Maccabi Haifa
v
Maccabi Petach Tikva
19:30
Maccabi Netanya
v
Maccabi Tel Aviv
Saturday, 22 September 2018
18:15
Newells Old Boys
v
Lanus
20:30
Talleres
v
Velez Sarsfield
22:45
Defensa y Justicia
v
Estudiantes
Sunday, 23 September 2018
1:00
Banfield
v
Independiente
Saturday, 22 September 2018
22:05
Chacarita Juniors
v
Villa Dalmine
Sunday, 23 September 2018
0:05
Sarmiento
v
Central Cordoba de Santiago
1:30
Santamarina
v
Gimnasia Jujuy
18:05
Acassuso
v
Deportivo Riestra
20:30
All Boys
v
Colegiales
20:30
Flandria
v
Deportivo Espanol
20:30
Sacachispas FC
v
CA Defensores Unidos
21:00
Sao Paulo
v
America MG
Saturday, 22 September 2018
21:30
Brasil de Pelotas
v
Oeste FC
21:30
Paysandu
v
Criciuma
Sunday, 23 September 2018
0:00
Guarani
v
CS Alagoano
2:00
Avai FC
v
Sampaio Correa
21:00
Destroyers
v
Aurora
23:15
The Strongest
v
Nacional Potosi
Saturday, 22 September 2018
17:00
Palestino
v
Union Espanola
20:00
Audax Italiano
v
Deportes Iquique
22:30
Union La Calera
v
Everton CD
Sunday, 23 September 2018
1:00
Universidad Catolica
v
San Luis
Saturday, 22 September 2018
22:15
Atletico Junior
v
La Equidad
Sunday, 23 September 2018
0:30
Rionegro Aguilas
v
Leones
1:00
Independiente Medellin
v
Santa Fe
2:45
Millonarios
v
Once Caldas
Saturday, 22 September 2018
23:30
Guayaquil City
v
Aucas
Sunday, 23 September 2018
2:00
Delfin
v
Emelec
Saturday, 22 September 2018
23:45
Olimpia
v
3 de Febrero
Sunday, 23 September 2018
2:00
Deportivo Santani
v
Libertad
Saturday, 22 September 2018
20:00
Binacional
v
FBC Melgar
22:30
Ayacucho FC
v
Academia Cantolao
Sunday, 23 September 2018
0:45
Sport Rosario
v
Comerciantes Unidos
3:00
Sport Boys
v
Real Garcilaso
21:00
Atenas
v
Danubio
21:00
Liverpool FC
v
Nacional
22:00
Carabobo FC
v
Aragua FC
Sunday, 23 September 2018
0:00
Toluca
v
Necaxa
2:00
Leon
v
Lobos de la BUAP
4:00
Cruz Azul
v
Atlas
4:06
Tijuana
v
Pachuca
Saturday, 22 September 2018
21:30
Los Angeles FC
v
San Jose Earthquakes
23:00
New York Red Bulls
v
Toronto FC
Sunday, 23 September 2018
1:00
Atlanta United
v
Real Salt Lake
1:30
Columbus Crew
v
Colorado Rapids
1:30
Montreal Impact
v
New York City FC
1:30
New England Rev.
v
Chicago Fire
1:30
Orlando City
v
Houston Dynamo
2:00
Minnesota United
v
Portland Timbers
Saturday, 22 September 2018
21:00
Bethlehem Steel FC
v
Toronto FC II
Sunday, 23 September 2018
1:00
Charlotte Independence
v
New York Red Bulls II
1:00
Penn FC
v
FC Cincinnati
1:00
Pittsburgh Riverhounds
v
Indy Eleven
1:30
Louisville City FC
v
Ottawa Fury
1:30
Tampa Bay Rowdies
v
Richmond Kickers
2:00
Colorado Springs Switchbacks FC
v
Phoenix Rising FC
2:00
Tulsa Roughnecks FC
v
Swope Park Rangers
2:30
Nashville SC
v
Charleston Battery
2:30
Rio Grande Valley FC
v
Seattle Sounders FC II
2:30
Saint Louis FC
v
San Antonio FC
4:00
Fresno FC
v
Portland Timbers II
4:00
Reno 1868 FC
v
Las Vegas Lights FC
4:30
LA Galaxy II
v
Real Monarchs SLC
22:30
North Carolina Courage
v
Portland Thorns
Sunday, 23 September 2018
2:00
Deportiva San Carlos
v
Limon
4:00
Santos de Guapiles
v
Deportivo Saprissa
Saturday, 22 September 2018
23:00
Pasaquina
v
Firpo
Sunday, 23 September 2018
2:30
CD Chalatenango
v
CD Aguila
Saturday, 22 September 2018
20:00
Siquinala
v
CSD Municipal
Sunday, 23 September 2018
2:00
Comunicaciones FC
v
Deportivo Petapa
4:00
Club Xelaju
v
Iztapa
F
T
Kashiwa Reysol
1 - 1
Sagan Tosu
F
T
Jubilo Iwata
1 - 2
Yokohama F.Marinos
36'
V-Varen Nagasaki
0 - 0
Vegalta Sendai
12:00
Kawasaki Frontale
v
Nagoya Grampus Eight
12:00
Sanfrecce Hiroshima
v
FC Tokyo
12:00
Shonan Bellmare
v
Cerezo Osaka
Saturday, 22 September 2018
F
T
Machida Zelvia
1 - 1
Tokushima Vortis
79'
Kyoto Sanga FC
0 - 2
Tochigi SC
7'
Ventforet Kofu
0 - 0
Fagiano Okayama FC
12:00
Ehime FC
v
Avispa Fukuoka
12:00
Renofa Yamaguchi
v
Oita Trinita
Sunday, 23 September 2018
7:00
FC Gifu
v
Tokyo Verdy
7:00
Kamatamare Sanuki
v
Omiya Ardija
7:00
Matsumoto Yamaga
v
Roasso Kumamoto
7:00
Mito Hollyhock
v
Albirex Niigata
8:00
JEF United Chiba
v
Yokohama FC
8'
Geylang International FC
0 - 0
Young Lions
14:15
Brunei DPMM
v
Tampines Rovers FC
F
T
Dalian Yifang
2 - 1
Shanghai Shenhua
13:35
Guizhou Hengfeng
v
Beijing Guoan
13:35
Hebei CFFC
v
Tianjin Quanjian
13:35
Henan Jianye
v
Shandong Luneng
13:35
Jiangsu Suning FC
v
Guangzhou Evergrande
13:35
Shanghai SIPG FC
v
Changchun Yatai
Saturday, 22 September 2018
F
T
Gyeongnam FC
2 - 1
FC Seoul
F
T
Pohang Steelers
1 - 0
Incheon United
F
T
Sangju Sangmu
2 - 5
Daegu FC
Sunday, 23 September 2018
7:00
Jeju United
v
Gangwon FC
9:00
Jeonnam Dragons
v
Ulsan Hyundai
9:00
Suwon Bluewings
v
Jeonbuk FC
Saturday, 22 September 2018
F
T
Seongnam FC
1 - 1
Ansan Greeners
F
T
Seoul E-Land FC
0 - 1
Bucheon FC 1995
12:00
Busan I'Park
v
Asan Mugunghwa
Sunday, 23 September 2018
8:00
FC Anyang
v
Suwon City
8:00
Gwangju FC
v
Daejeon Citizen
12:45
Pattaya United
v
Ratchaburi FC
13:00
Port FC
v
Suphanburi FC
14:00
Chainat FC
v
Muang Thong United
14:00
Nakhon Ratchasima FC
v
Prachuap FC
15:00
Buriram United
v
Police Tero FC
16:30
Sabail
v
Sabah FK
18:30
Zira
v
FK Neftchi
F
T
Persipura Jayapura
1 - 0
Arema
52'
Madura United
1 - 1
Pusamania Borneo
13:30
Bhayangkara FC
v
Barito Putera
13:30
Persebaya Surabaya
v
Mitra Kukar
17:15
Esteghlal Khuzestan
v
Zob Ahan
17:15
Saipa
v
Naft Masjed Soleyman FC
18:00
Nassaji Mazandaran FC
v
Esteghlal
12:00
Kaisar Kyzylorda
v
Shakhter Karagandy
12:00
Zhetysu Taldykorgan
v
Kairat Almaty
14:30
Atyrau
v
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
15:00
Ordabasy Shymkent
v
Irtysh Pavlodar
16:00
Aktobe
v
Tobol Kostanay
18:00
Al-Wehda
v
Al-Raed
21:00
Al Ahly
v
Horoya AC
17:00
DRB Tadjenanet
v
JS Saoura
17:00
NA Hussein Dey
v
USM Bel Abbes
20:00
MC Oran
v
MC Alger
15:30
Petrojet
v
El Gounah
18:00
Ismaily SC
v
Smouha SC
14:00
Bandari
v
Nakumatt
14:00
SoNy Sugar
v
Chemelil Sugar
15:00
Posta Rangers
v
Vihiga United
17:00
KACM
v
MCO Oujda
19:00
Ittihad Tanger
v
MAT Tetouan
21:30
Olympic Club de Safi
v
Rapide Club Oued Zem
15:00
Baroka FC
v
Orlando Pirates
15:00
Lamontville Golden Arrows
v
Chippa United
18:00
Kaizer Chiefs
v
AmaZulu FC
20:15
Free State Stars
v
Highlands Park